Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 22 maja 2019, 12:44

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
Entered Apprentice * 1st Degree
Awatar użytkownika

Moim zdaniem to jest właśnie tzw. antysemityzm i "polaczkowatość". Przede wszystkim, zwróćcie uwagę na to, że doczepianie ludziom żydowskich nazwisk (najlepiej razem z pejsami) to ulubione zajęcie wszelkiej maści Obrońców Krzyża, Moher Corps, Rydzyk Warriors itp. Dla równowagi, wg ludzi siejących takie teorie, jeżeli nie jesteś katolikiem to nie jesteś polakiem... też fajne, nie? Ale wracając do Żydów - nie możemy uważać wszystkich z nich za złych. Dla przykładu - Aaron Russo. Był Żydem, nie uznawał Talmudu, był antyNWO i dał niezły wywiad Alexowi Jonesowi :) (dla tych co nie znają):

phpBB [video]

Wiem, wiem... można powiedzieć, że to tylko "wyjątek od reguły".. a właśnie że nie! Dla mnie ten wyjątek w postaci Ś.P. Aarona Russo to takie światełko w tunelu, nadzieja na to, że może być więcej takich Żydów. I na pewno są, bądźmy dobrej myśli. :) Ale wracając na chwilę do tego co powiedziałem wyżej - pamiętajcie, że głównym motorem Illuminati jest zasada "Dziel i Rządź". Dlatego, gdy ludzie skumali o co chodzi z syjonizmem i z oczywistych względów zaczęli czuć niechęć do tego zjawiska, pojawiły się katolickie rozgłośnie typu TRWAM i Radio Maryja, a one sieją nienawiść do wszystkich Żydów. A czemu mamy nienawidzić ludzi których nie znamy i wszystkich wrzucać do jednego worka? Tak w ogóle, na liście jest Janusz Korwin - Mikke... :D zawsze mnie to rozbawia, gdy ktoś mówi o "Kontrolowanej Opozycji"... To już jest prawdziwa paranoja. :D Ale właściwie, tak sobie myślałem, że wiecie co? Może faktycznie oni wszyscy mieli takie nazwiska? I tak, wiem, że większość z ludzi tu wymienionych to "wiadome służby", ale taki JKM może po prostu się wstydził swojego ew. Żydowskiego pochodzenia i chętny do działań antyNWO zmienił to nazwisko? A w sumie... o czym tu gadać. "Po owocach ich poznacie", a nie po nazwiskach. :D

Cytuj:
Podaje link gdzie mozna sprawdzic swoje korzenie, wystarczy pod search wpisac swoje nazwisko, zaznaczyc Poland i voila !!!
http://www.jewishgen.org/

Ostro, ośmiu przodków Żydowskich posiadam... w takim razie, gdzie moje pejsy?! ^^

Kocham Was. :bużki:

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 13 mar 2011, 20:34 
VIP Member
Awatar

Nie mecz sie Savu bo sie spocisz.

What the Jews will never admit

phpBB [video]

phpBB [video]

Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Teraz przydała by się lista agentów działających na szkodę RP.

Ja zacznę:

Wg.źródeł Grzegorza Brauna badającego środowisko wrocławskie: Lipiec 86 – Radek – to Schetyna – tak twierdzi oficer SB (m.in. ktoś o PS.Miś) – że Radek rozpracowywał Solidarność Walczącą. Kolporter.
Dyrektor Urzędu Wojewódzkiego, wicewojewoda, działacz NZS, prezes Eska, wojskowy klub sportowy.

Śp.Bronisław Geremek – były agent dla PRL, kłamca lustracyjny

zapraszam do wpisów

Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Savu pisze:
"Po owocach ich poznacie", a nie po nazwiskach. :D

Otóż to. Bycie Polakiem nie gwarantuje że ktoś będzie dobrym, uczciwym i szlachetnym. I vice versa to że ktoś jest Żydem nie oznacza że od razu kombinuje jak by tu inne nacje wykorzystać. Takie szufladkowanie to metoda sprawowania kontroli nad masami, które zamiast same myśleć, wolą powtarzać co zasłyszeli, nie zastanawiając się że na rękę komuś takie "szufladkowane" myślenie. Napuszczać jednych na drugich i patrzeć jak się ładnie tłuką :king:

Jestem ciekaw, czy ktoś kto oryginalnie sporządził taką listę, czy potrafiłby obok każdego nazwiska wpisać fakty, za które bezpośrednio jest odpowiedzialna dana osoba (chociażby podpisane ustawy działające na niekorzyść ludzi, wypowiedzi świadczące o byciu "po innej stronie frontu"...itd). Bo wtedy to byłoby treściwe i wartościowe niż to co jest teraz.

Awatar użytkownika

Łybacka na jednej liście podana jest jako narodowość zydowska, a na innej jako polska. Nie neguję, że w istocie wielu Żydów jest na samej górze, nawet widać to u niektórych po fizjonomii, po rysach twarzy. Mam jednak wrażenie, że z niektóre osoby zostały zaszufladkowane. Zobaczcie jednakże twarze sztandarowych członków UPR, gołym okiem widać, że są narodowości starozakonnej.
Zaczęłam się zastanawiać, czy w mojej rodzinie nie trafi się ktoś tej z tej nacji Mruga

Awatar użytkownika

Cytuj:
Nie mecz sie Savu bo sie spocisz.

Bez obrazy kolego, ale czasem warto się zmęczyć i spocić i powiedzieć coś więcej niż dać dwa linki do filmów nie działających w Polsce. ^^
Swoją drogą, dzięki za troskę, będę miał ją na względzie. :P Btw. już sam tytuł mówi "What JEWS trololo..." Tu jest naprawdę ogromna różnica między ŻYDAMI, a SYJONISTAMI. Żydzi są spoko, judaizm to tylko religia, światopogląd... to syjoniści są bee. Jednak czymże oni są? Syjonizm to nic innego jak radykalizm religijny (podobny do wysadzających się w powietrze muzułmanów. A z judaizmem to syjoniści i tak mają mało wspólnego, bo ludzie tacy jak Szymon Peres to raczej lucyferianie. ;) Chociaż... tak w ogóle to ciekawi mnie czy Izrael, czyli dom Syjonistów sprzeciwi się KRK i wyłamie z ich struktur... ale o tym potem. W każdym razie, bezinteresowna miłość do drugiego człowieka musi być większa niż nienawiść do kogokolwiek. :)

@savu
W temacie talmudyczno-syjonistycznego scierwa napocilem sie juz zdrowo, rowniez na tym forum. Oczywiscie nie tylko ja. Wiec jezeli ktokolwiek ma zamiar zabrac glos i pouczac nas w tym temacie to polecam najpierw zrobic wlasne sledztwo i zmierzyc sie z argumentami - bo znakomita wiekszosc komentujacych "Polakow" stac tylko i wylacznie na wgrany im przez zydow odruch Pawlowa - strach przed antysemityzmem. Zrobcie wlasne sledztwo, analizujcie fakty, zlozcie cala ukladanke to wtedy sami zobaczycie jak gleboka jest ta nora. Jezeli jako produkt Twoich reakcji w temacie padaja takie terminy jak "Obrońcy Krzyża, Moher Corps, Rydzyk Warriors", to swiadczy to o tym, ze ciagle tkwisz w slepym zaulku przygotowanym wlasnie przez naszych starszych braci.

A to, ze zamieszczone przeze mnie filmy "sa niedostepne w Twoim kraju" to bardzo, bardzo ciekawe :lol:

Pozdrowienia

Awatar użytkownika

Cytuj:
W temacie talmudyczno-syjonistycznego scierwa napocilem sie juz zdrowo, rowniez na tym forum. Oczywiscie nie tylko ja.

No i chwała Wam wszystkim za to. Przecież tego nie neguję, a nawet to cenię. Nie wiem jednak, na jakiej podstawie Ty twierdzisz, że ja nie mam żadnej wiedzy w temacie... :? zresztą nieważne. Sam napisałeś: "w temacie talmudyczno - syjonistycznego". I zapewniam Cię, wiem jakie świństwa są opisane w Talmudzie i wiem czym jest Syjonizm, wobec tego mam nadzieję, że ty wiesz czym jest JUDAIZM. I pomimo iż tzw. "dobrzy Żydzi" to zdecydowana mniejszość społeczności żydowskiej, to nie możemy zaprzeczać ich istnieniu. Są tacy Żydzi dla których jedynie Tora (jako dana od Boga - ofc. w ich doktrynie religijnej) jest świętą księgą, za nic mają sobie faszystowski Izrael i podłych syjonistów. Zadam Ci jedno, proste pytanie: Czy uważasz, że WSZYSCY Żydzi są źli i mają syjonistyczne nastawienie?

Cytuj:
znakomita wiekszosc komentujacych "Polakow" stac tylko i wylacznie na wgrany im przez zydow odruch Pawlowa - strach przed antysemityzmem.

Jeżeli ten "strach" ma się odnosić do mnie... to prostu Ci powiem, że się mylisz. :D I trzeba odróżniać antysyonizm od antysemityzmu. Antysyjonizm to normalny odruch każdego zdrowego człowieka, reakcja na rasizm i bezprawie. Zaś Antysemityzm to już fobia i ta sama "choroba" co syjonizm, tylko w innej, przeciwstawnej formie. :)

Cytuj:
Jezeli jako produkt Twoich reakcji w temacie padaja takie terminy jak "Obrońcy Krzyża, Moher Corps, Rydzyk Warriors", to swiadczy to o tym, ze ciagle tkwisz w slepym zaulku przygotowanym wlasnie przez naszych starszych braci.

Myślę, że jest dokładnie na odwrót. :D Cóż, bo tak się składa, że to właśnie Watykan stoi na samym czubku piramidy (no... prawie, to zależy od tego czy uznajesz istnienie Reptilian i Lucyfera. :) ). I dlatego nie wiem, dlaczego używanie tego rodzaju terminów miałoby być jakimś szczególnym przewinieniem. Zresztą, myślę, że tu akurat wszyscy wiedzą o co chodzi.

Niestety nie rozkodowales poprawnie mojej wypowiedzi nt. "slepego zaulka". Twoja argumentacja uwidacznia, ze ciagle nabierasz wody w rece ale Ci wycieka miedzy palcami. Kiedys przyznasz mi racje.

Generalnie w temacie "zydowskim" ja nie mam juz nic do dodania - wszystko zostalo juz powiedziane i udowodnione - nie czuje potrzeby przeciagania liny Prawdy. Pzdr

Awatar użytkownika

Yaphoto, czemu wciąż posługujesz się ogólnikami?

Cytuj:
Niestety nie rozkodowales poprawnie mojej wypowiedzi nt. "slepego zaulka".

Byłbym więc wdzięczny gdybyś raczył mi to rozjaśnić. :) Bo zrozumiałem z tego mniej więcej tyle, że słuszną postawą jest np. właśnie obrona krzyża sprzed pałacu prezydenckiego... ^^

Cytuj:
Twoja argumentacja uwidacznia, ze ciagle nabierasz wody w rece ale Ci wycieka miedzy palcami. Kiedys przyznasz mi racje.

Przyznam Ci rację w czym? Że wszyscy Żydzi są źli i trzeba ich zniszczyć? Wątpię... :?

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Na prawdę ciekawy temat, śledzę te sprawy zakulisowych rządów , ogólnie jeśli chodzi o elity światowe, ale trzeba też sprawdzić jak do końca wyglądają sprawy na naszym własnym podwórku. Dyskusja w temacie jest bardzo zawiła że aż ciężko jest się do czegoś tu głębiej odnieść. Wyczuwam, że na pewno jest tu trochę dezinformacji. W niektóre nazwiska na liście, i wiadomości zawarte w postach trudno mi do końca uwierzyć. Z tego jak poznałem wstępnie niektóre osoby to trudno mi sobie wyobrazić ze np:.... "syjonista" Korwin (Nowa Prawica) mocno sprzeciwiający się działaniu obecnej władzy, Nowemu Porządkowi Świata, za kulisami jak taki sam jak te dranie, na których publicznie tak nadaje. Poza tym gdzieś tu wyczytałem że Michalkiewicz (publicysta który dużo ujawnia) jest dezinformatorem. Kurde wiem że tego syfu jeśli chodzi o władze w Polsce jest więcej niż przeciętnemu zjadaczowi chleba się wydaje. Więc dlatego uważam że fajnie by było gdyby ktoś zrobił jakiś ciekawy dokument w stylu Alexa Jonesa, Aarona Russa, czy coś w stylu Zeitgeist itp. co mocno przedstawi anatomie zakłamania i manipulacji związaną z tym co się działo i nadal dzieje w Polsce.

Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree

Źle do tego podchodzisz, średnie Iq wynosi ok 100, kilka punktow w gore, kilka punktow w dol i masz ponad 50 % spoleczenstwa - im wystarczy tv pis, po czy palikot, a co z tymi co maja wyzej i aktywnie szukaja informacji, a nie tylko wchlaniaja papke z tv? ANO na nich tez trzeba cos wymyslec, jesli spytasz mnie, ja bym zrobil tzw kontrolowany wyciek prawdy, w koncu trzeba im jej troche dac, bo w te bzdury z tv juz nie wierza, ale kropla trucizny zatruje cale wiadro pitnej wody.

Mi wystarczy co niektorzy pisza w sprawach KLUCZOWYCH ksztaltujacych obecna sytuacje na globie, zeby nabrac grubych podejrzen.

polecam to oraz felieton źródło tego wpisu.
http://3obieg.pl/korwin-mikkelichwa-jes ... o-chrystus

to jest tylko jedna kwestia, ja zakładam, że również i Ty możesz nie mieć nic przeciwko lichwie, jak i większość ludzi w PL, ale tu nie ma nic do lubić czy nie lubić, pieniądz i obrót gotówkowy ma tylko możliwość funkcjonować bez lichwy, gdyż pieniądz się NIE ROZMNAŻA, więc pożyczka gotówki na procent z punktu widzenia systemowego przy odpowiedniej skali doprowadzi do wytworzenia sytuacji w której dług przerasta realne możliwości jego spłaty a nawet ilość gotówki na rynku, ergo teoretyczne możliwości jego spłaty.

i teraz autorytet moralno gospodarczy nowego pokolenia pisze, że to moralne, a wyjaśnienie za pomocą religijnych przypowieśći które też mogły być pisane przez ciemiężce, jak dla mnie pasuje jak pięść do oka.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Jak ja nie znoszę polityki,kury są od znoszenia :bangheadwall: ,ale będąc jednak kogutem trafiłem na takie coś:
Prawdziwy ojciec Kaczyńskich.

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

fufek pisze:
choone pisze:
Prawda jest też taka, że Polacy to "kundle". Tyle tu wojen przeszło... A jak wojsko szło to bzykało wszystko co się rusza. Więc praktycznie każdy z nas ma we "krwi" Rosjan, Niemców, Austriaków, Czechów, Żydów, Francuzów...

:stop: :shock: :?

Z tego co wiem, geny europejskie to kilka halpogrup w różnych proporcjach zależnie od kraju, nie ma takiego kraju, który byłby w 100% złożony z jednych genów, co nie znaczy, że wsyzstkie kraje są takie same pod względem genetycznym, każdy ma charakterystyczne dla siebie proporcje. Patrząc na mapy genetyczne (np. http://brilliantmaps.com/wp-content/upl ... europe.png ), w każdym kraju są różne grupy- Polska nie wydaje się jakaś szczególna pod tym względem, w sumie wychodzi na to, że wszyscy w Europie to "kundle" ;)

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

klio1212 pisze:
Cytuj:
zanim takie bzdury zacznie się publikować
swoje DNA trzeba sprawdzić

Podaje link gdzie mozna sprawdzic swoje korzenie, wystarczy pod search wpisac swoje nazwisko, zaznaczyc Poland i voila !!!
http://www.jewishgen.org/

Zazalen nie przyjmuje !! :bużki:

Och, tam można się dowiedzieć, że Kopernik to żyd. Albo, że miał żydowskie dzieci - https://is.gd/tbuBBW. Kto chce 'rozmawiać' z żydami po ludzku, ten sam sobie winien.

Cytuj:
Z tego co wiem, geny europejskie to kilka halpogrup w różnych proporcjach zależnie od kraju, nie ma takiego kraju, który byłby w 100% złożony z jednych genów, co nie znaczy, że wsyzstkie kraje są takie same pod względem genetycznym, każdy ma charakterystyczne dla siebie proporcje. Patrząc na mapy genetyczne (np. http://brilliantmaps.com/wp-content/upl ... europe.png ), w każdym kraju są różne grupy- Polska nie wydaje się jakaś szczególna pod tym względem, w sumie wychodzi na to, że wszyscy w Europie to "kundle" ;)

To rasistowska konstatacja. Co nie zmienia postaci rzeczy, że my Polacy jesteśmy najbardziej jednolici z ponad 55% udziałem R1a. I, co zabawne, ten sam gen posiada niejaki Netanyahu, król Niderlandów i wielu wielu innych, że o Mc Donaldach nie wspomnę. KUNDLE? No to szalom.

-- 13 lis 2018, 20:53 --

Cytuj:
wszyscy w Europie to "kundle" ;)

Tak tak, a wg załączonej mapki wśród polskich genów jest zero żydowskich. ZERO! Więc pozdro dla Netanyahu, genetycznego Słowianina!

To rasistowska konstatacja. Co nie zmienia postaci rzeczy, że my Polacy jesteśmy najbardziej jednolici z ponad 55% udziałem R1a. I, co zabawne, ten sam gen posiada niejaki Netanyahu, król Niderlandów i wielu wielu innych, że o Mc Donaldach nie wspomnę. KUNDLE? No to sza

Tak tak, a wg załączonej mapki wśród polskich genów jest zero żydowskich. ZERO! Więc pozdro dla Netanyahu, genetycznego Słowianina![/quote]

-- 15 maja 2019, 18:22 --

Gdybys poszperala wiecej o haplogrupach to widzialabys ze np. Persowie posiadaja w 70 % identyczna haplogrupe, a Kurdowie nawet w 90 %.
Zydzi z terenow polskich nie moga posiadac zydowskiej , czyli semickiej haplogrupy z tego powodu ze nie sa Zydami z pochodzenia.
Zydzi pochodzacy z terenow Polski , a wlasciwie pierwotnie z terenow Ukrainy to Zydzi Aszkenazyjscy, ktory jest okolo 90 do 95 % wyznajacych judaizm. Zydzi aszkenazyjscy to potomkowie Chazarow, zmieszani z ludnoscia slowianska i germanska /Goci/

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC [letni]