Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 21 sie 2019, 9:04

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Czy po tym video 2Pac w Twoich oczach stanie sie .. bohaterem ?
Ci którzy jeszcze nie zaznajomili sie z historią mogą być lekko zdziwieni tłem wydarzeń z Jego życia i połączeniami Illuminatów , Tupaca oraz reszty głównych graczy muzyki RAPOWEJ .
Ode mnie wielki szacun .

phpBB [video]

Cytuj:

Źródło : http://www.youtube.com/profile?user=Ear ... iew=videos

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 13 cze 2009, 0:04 
VIP Member
Awatar

Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Bardzo dawno zakopany temat, ale odświeżam, ponieważ co do historii 2paca i jego śmierci jest cały czas wiele niejasności, a zarazem wiele poszlak wykraczających poza konwencjonalne podejście do sprawy. Odkąd głębiej zacząłem interesowac się różnymi alternatywnymi tematami co są tu na forum, to do sprawy 2paca jakoś jeszcze nie wracałem, a szkoda bo już wcześniej wiedziałem że mówił coś o jakiś Illuminatach itp.
No właśnie do końca nie wiem co było za kulisami jego sławy, tylko gdzieś do tej pory obiły mi się informacje tu na forum że ponoć 2 pac podpisał "pakt z diabłem" za sławę itp a potem jak się wyłamał to przez to był kozłem ofiarnym, a jak go zastrzelili to nagle wszelkie ślady prowadzonego śledztwa się urywały i było wiele niejasności.
Film dodany przez założyciela tematu już jest niedostępny, i pewnie był po angielsku... jedyne co ja mogłem znaleźć jeśli chodzi o 2paca mówiącego o Illuminatach to ten filmik
phpBB [video]

Może jest tu ktoś na forum co wie coś więcej o tych relacjach 2paca z tymi co rządzą za kurtyny i tego kto na prawdę go zabił.

Edit: 16.10.16 10:01
phpBB [video]

Awatar użytkownika

Po obejrzeniu tego materiału jestem w szoku! Tyle zebranych i logicznie poskładanych do kupy dowodów o tym że 2pac upozorował własną śmierć jest w tym filmiku pełno, + współczesne selfie. W świecie subkultury hiphopowej była to swego czasu postać najbardziej znana na świecie, mocno kontrowersyjna, a zarazem na swój sposób tajemnicza, długo by się tu rozpisywać czemu tajemnicza... a ma to związek z jego upozorowaną śmiercią.
Koniecznie obejrzyjcie i napiszcie co o tym sądzicie, czy taka sytuacja jak upozorowanie własnej śmierci mogła na prawdę mieć miejsce, i jak głęboko sięgała tajemnica związku 2paca z Illuminatami?
phpBB [video]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]