Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 12 gru 2018, 6:49

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
Chciałem się z Wami pożegnać jako administrator i założyciel davidicke.pl

Można by napisać bardzo wiele dlaczego tak się stało ale to nie będzie mieć i tak żadnego znaczenia i niczego nie zmieni. Czasem gdy coś człowieka spowalnia i już dalej nie można czegoś pchnąć do przodu to trzeba to zostawić aby pójść dalej i szybciej.

Dziękuję wszystkim za udział w tworzeniu tego forum i mam nadzieję że informacje tutaj zostawione komuś się przydadzą. Tym samym żegnam się osobą Davida Icke oraz z Wydawnictwem na zawsze. Oczywiście bez najmniejszego żalu. Zacytuję może właścicieli radia "Truth Frequency" parafrazując "Będę tu i za dwadzieścia lat, ale nie dlatego, że jestem za duży, aby upaść . Tylko dlatego, że jestem zbyt PRAWDZIWY, aby zawodzić."

Wkrótce ruszę z własnym projektem który będę finansował ze swoich środków. Zrobię to dla Siebie, nie będzie nigdzie reklam ani kont na YouTubie czy Facebooku itp, jak ktoś będzie szukał wartościowych informacji to je znajdzie.

Pozdrawiam

Krzysztof

Moje konto zostanie wkrótce usunięte.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 02 lis 2018, 9:07 
VIP Member
Awatar

Intendant of the Building * 8th Degree

Z żalem przeczytałam wiadomość, że odchodzisz, @Krzysztof, z forum. Dziękuję Ci ze swojej strony za wiedzę, z którą dzieliłeś się z nami przez te lata. Życzę Ci powodzenia w realizacji nowego projektu i mam nadzieję, że Cię jakoś "odnajdę" w internetowej przestrzeni. Wszystkiego dobrego!

Master Mason * 3rd Degree
Master Mason * 3rd Degree
Awatar użytkownika

Sporo mądrych ludzi się tu przewinęło, sporo dobrej roboty zostało wykonane. Mam nadzieję, że z nowym projektem pójdzie po Twojej myśli i że na niego trafię, i że będę mógł poczytać, ew uczestniczyć. zdrówka i pomyślności.

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Szacunek Krzysiek ogromny za całokształt! Oby do następnego - gdzieś i niebawem.. POWODZENIA!

Awatar użytkownika

Ja Krzysztofa poznałem na obozie UFO w Tucznie w 2014 roku. Niestety ludzi zainteresowanych samym tematem było tam mało, co najwyżej się podczepili ci co nic o obozie nie wiedzieli. Bardzo doceniłem Krzysztofa za wielką wiedzę, którą tam przekazał, mimo małej obecności ludzi to i tak nie zawsze wykazywali chęć by zebrać się na wykład o określonym czasie, co było jak dla mnie takim brakiem szacunku dla kogoś kto przekazuje tak ciekawą wiedzę bezinteresownie. Był to ostatni obóz UFO w Tucznie z prawdziwego zdarzenia gdzie była konkretna wiedza, bo potem obozy były już bez Krzysztofa. Mimo wszystko te czasy miło wspominam, a forum poznałem po powrocie z obozu i z uwagą czytałem posty Krzysztofa jak nie raz musiał wyprostowywać pewne tematy w dyskusjach. To też dzięki temu bardziej ukierunkowałem się na samodzielne myślenie jeśli chodzi o tematy z wiedzy alternatywnej, i już nie chwytałem wszystkiego co z samego tytułu wydawało się interesujące i pochodzące ze znanych kanałów o wiedzy alternatywnej na yt, tracąc tylko czas, a już nie daj boże zainteresować się jakimś "uzdrowicielem", co czyni cuda....... ale kurs I i II stopnia kosztuje tyle i tyle....
Wielki szacunek i wielkie dzięki dla Ciebie za Twój dotychczasowy udział na forum i nie tylko. Życzę Ci Krzysztof udanej realizacji Twojego projektu, bo na pewno będzie wart uwagi bym go sprawdził jak wyjdzie.

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Dziękuję krzysztofie ,wszystkiego dobrego, cokolwiek zrobisz sam bedzie napewno bardzo ciekawe jeśli bezie to wszystko inne inż " Ja i Moja droga do przebudzenia " :D

A na poważnie proszę nie usuwaj postów wiele tematów mocno na tym straci.

Pozdrawiam
Nibiru.

Provost and Judge * 7th Degree

Krzysztof, dziękuję za Twoją pracę tu na forum i całą Twoją wiedzę, którą tu przekazywałeś, za filmy, tłumaczenia. Sporo pracy i czasu na to poświęciłeś...to było najlepsze forum i najlepsza wiedza :tak:
Życzę powodzenia z nowym projektem, mam nadzieję, że odnajdę :bużki: :hejka: :bużki:

Awatar użytkownika

Również przyłączam się do podziękowań Drogi Krzysztofie i strasznie żałuję ,że odchodzisz ,ale nigdy nie jest za późno na stworzenie czegoś swojego.

Dziękuję za mozolną pracę włożoną w rozwój tego forum :serce:
za wartościowe materiały :serce:
za chęć podzielenia się swoją wiedzą z innymi :serce:

Powodzenia w tworzeniu projektu i myślę ,ze również odnajdę nową odsłonę wartościowych informacji.

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Cóż, powodzenia życzę :)
Dziękuję za stworzenie miejsca, gdzie kiedyś mogły się ścierać energie/świadomości wszelakich rodzajów.
:hejka:

Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

No szkoda...ale dzieki i powodzenia na 'nowej drodze zycia' ;-)

Pozdrowienia,

Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree

Bardzo smutna wiadomośc, nie ukrywam że ciekawi mnie co się stało że osoba która tyle lat krzewiła w Polsce teorie DI, tłumaczyła książki opuszcza forum jak i temat DI. No cóż, życzę powodzenia!

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]