Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 14 gru 2019, 3:20

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
W mediach coraz ciszej o promieniowaniu.Na terenie Polski wygląda to tak :
http://www.clor.waw.pl/Raporty_ASS500/w ... 28e%29.pdf
Warto prześledzić te ostatnie dwa tygodnie.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 30 mar 2011, 19:16 
VIP Member
Awatar

Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

o biologicznych skutkach promieniowania jonizującego, ciekawe info, wyniki badań, może trochę rozwlekłe, dla mających czas.
http://aidspl.w.interia.pl/dobrz1.htm

oraz krótkie info o promieniowaniu w budynkach:

http://oldwww.fuw.edu.pl/festiwal/2005/Skwira/Radon.pdf

. Norma od 100 - 300 Bq/m3. Czyli 4- 7 Bq/m3 w obecnej sytuacji ( czyli od 4000 - 7000 uBq/m3) które podają w odczytach nie jest a z tak przerażające, jak na początku się zdaje. Oby tylko nie wzrosły. jod to małe piwo, gorzej z tymi długodystansowymi w połowicznym rozkładzie.

Katowice:

stan na 14marzec i na 30 marzec - wszystko w mikro Bq/m3 czyli uBq/m3

jod i-131 było: 0,57 uBq obecnie: 4631uBq czyli 4.631 Bq/m3
jod i-132 było: - obecnie spadło z 600 na 122 uBq
cez Cs 137 było:3.42 obecnie 555 uBq
cez Cs 134 - obecnie 365 uBq
tellur - obecnie 125 uBq

1m (mili)Sv lub Bq= 0.001 Sv lub Bq
1u (mikro)Sv lub Bq- 0.000001 Sv lub Bq

normy
dla mieszkańca w bloku od 200-400 Bq/m3

wg norm w miarę bezpieczna dawka jest do
250 m(mili) Sv na rok lub jednorazowo. ( 250 000 uSv rocznie lub jednorazowo) w sytuacjach pracy z materiałami radioaktywnymi, dla zwykłego obywatela - 2,5 mSv na rok ( rentgen diagnostyczny = 0,1 mSv)

Co używać:
dobra jest herbatka oczyszczająca z Herbapolu, detoxyzująca. ( ok 6 zł), Pic dużo napojów - niegazowana woda mineralna- by oczyścić organizm. Super jest herbata z pokrzywy. Dobra na wszystko, pomoże oczyścić organizm z toksyn, które otaczają nas na każdym kroku.
Selen = wit. E ( 15 zl)
calcium = wit. C (4 zł)

a jak bezpiecznie uzupełnić jod? i za 50 groszy?)))
proste, wystarczy wysypać kilka łyżek soli kuchennej jodowanej na patelnię, podgrzać na średnim ogniu, przy okło 180 st.C jod zaczyna się ulatniać. Należy posiedzieć trochę w kuchni by powdychać ulatniający się jod. Zapotrzebowanie dzienne dorosłej osoby to 160uq, jedna plaska łyżeczka soli kuchennej zawiera 300uq. Lepiej jej nie spożywać bo obciążymy nerki i podwyższymy sobie niebezpiecznie ciśnienie krwi.

Ponad to
rodzice zrobili spore :D zapasy butli z wodą mineralną, ryż, kasze, makarony, mleko w kartonie, puszki ,słodycze, - to dla mnie :P Taśmy do uszczelnienia okien. Tak na wszelki wypadek))) :bużki:

Ostatnio zmieniony 01 kwie 2011, 20:38 przez antyglobalistka, łącznie zmieniany 1 raz

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Gdzie nasza kochana Uzuli ??? Może ona by się wypowiedziała na temat zagrożenia dla Nas ze strony elektrowni - jak to jest faktycznie - w końcu podobno jest oswiecona.... hmmm???? 8-)

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Tylko dlaczego w Niemczech nie ma takich podniesionych parametrów, ich ominęło łukiem i nadleciało nad Polskę?? Tam ludzie codziennie mierzą i nie ma nic z tego co jest powyżej, czy to przypadkiem nie jest kolejny straszak??

Awatar użytkownika

Mam prośbę o podanie linku do niemieckiej strony, na której prywatne osoby własnym sprzętem mierzą radiację, a potem zamieszczają te pomiary w necie. Była gdzieś na Forum ale nie mogę odnaleźć... :oops:

W sumie to hmm... komu/czemu wierzyć...? :?

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

A Proszę :)

http://strahlenbelastung.wo-wann-wer.de/

http://moje-riese.blogspot.com/
http://zakazanawiedza.wordpress.com
http://www.youtube.com/watch?v=b3vgkSK8SwY&feature=plcp
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację...
która zmieni świat."
D. Icke

Awatar użytkownika

Info z 1 kwietnia

TOKYO —

Prime Minister Naoto Kan sounded a resolute note Friday, promising to win the battle against an overheating nuclear plant even as atomic safety officials raised questions about the accuracy of radiation measurements at the complex.

Kan was grave a week ago when he addressed this nation rattled by fears of radiation that has contaminated food, milk and tap water. But three weeks after a massive tsunami disabled a nuclear power plant’s cooling systems, Kan vowed that Japan would create the safest system anywhere.

Japan will “do whatever it takes to win the battle” at Fukushima Daiichi, Kan said in a televised news conference. “And when the crisis ends, we will establish a system that could respond to any situation based on an assumption that anything could happen.”

SyriuszA-nin .
Mam prośbę , nie znam tego języka.Przetłumacz.Tekst nie jest długi.

Awatar użytkownika

http://www.clor.waw.pl/Raporty_ASS500/wyniki_01_04_2011%28c%29.pdf

wyniki pomiarów!!!! spadają!!!! :haha:

Intendant of the Building * 8th Degree

We wszystko jestem skłonny uwierzyć, ale zastanawia mnie jedno:
gotując katastrofy świat jednocześnie kopią dołki pod sobą:

1. chemtrails: oprócz nas trują też siebie, swoje rodziny, kolegów itd
2. rozwalając Fukushimę, napromieniowują również siebie

i inne przykłady typu GMO, zmiany klimatu....

Nie bardzo tu mogę znaleźć logikę w "ich" działaniu...
Jak wymrą to kogo będą kontrolować?

Awatar użytkownika

A to dopiero początek - pamiętacie????

Kolejna 11 się zbliża

4/11 - czyżby wg.przewidywań Fulforda - miał by to być wybuch wulkanu Fuji w Japonii????

Pamiętacie zapowiedzi Iluminatów???

A może to pył meteorytów spadających na ziemię???? Może już zapowiadany ogon komety E :?

Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

miszelos pisze:

Może są przekonani że mają takie "środki ochrony", które ich uratują. Jakiś czas temu czytałem jakieś informacje, ze ponoć istnieje proszek lub środek, który niweluje skutki skażenia promieniotwórczego (ale trzeba by to niestety lepiej sprawdzić). zakładając, ze pobudowali sobie bezpieczne schrony podziemne (ew. jakieś w kosmosie - nigdy nic nie wiadomo), zapewne są przekonani że sobie w przyszłości poradzą.
Ewentualnie istnieje możliwość, że ktoś ich do tego przekonał, obiecując gruszki na wierzbie i są święcie przekonani że wszystko dla nich skończy się dobrze. Oczywiście życie pisze inne scenariusze, i może być dokładnie inaczej niż sobie zaplanowali (a wygląda na to że właśnie tak jest).

Tylko idiota z pełną premedytacją podcinałby gałąź na której siedzi, wiedząc o tym że poleci razem z nią.

Święte słowa - dlatego coś mi tu nie pasuje...

A może to 'psychole" którym na życiu nie zależy.A może "otrzymali "przekaz" ,
że mają zniszczyć Ziemię lub ludzi i to jest dla nich najważniejsze ?
A może to "mutanty" którym to nie szkodzi?

miszelos pisze:

pewnie maja gdzeis ukryte latajace talerze i znikna z Ziemi na ciemna strone ksiezyca jak tylko tu sie dla nich za goraco zrobi.

Awatar użytkownika

Witam

Na razie robią to:

Argentyński politolog Adrian Salbuchi w rozmowie z Darylem Bradfordem Smithem ujawnił, że do Patagonii w Agentynie zaczęli przyjeżdżać bogaci ludzie, którzy wcześniej zakupili wielkie połącie w tym kraju. Promieniotwórczość nie jest zagrożeniem na południowej półkuli. Patagonia jest niezwykle bogata w surowce, setki tysięcy hektarów zostały wykupione przez takich ludzi jak Ted Turner, George Soros, George Bush, Carlo Lucciano Benneton, Joseph Lewis, Daniel Lerner, Hank Paulson, Lord Lay (75 tysięcy kilometrów kwadratowych!) i in. Teraz już wiadomo dlaczego te dotąd puste tereny były wykupywane w ostatnich latach. Podobny influks ludności obserwowany jest w innych krajach południowej półkuli. Niestety, media nie informują realnym zagrożeniu ze strony chmur radioaktywnych na północnej półkuli, sytuacja jest groźna i być może chodzi o depopulację północnej półkuli, gdzie jkest obecnie serce współczesnej cywilizacji. Audycja po angielsku: http://iamthewitness.com/audio/Salbuchi ... ;19_PM.mp3

Źródło: MonitorPolski's Blog

Pozdr

Awatar użytkownika

a czy pasożyt atakujący żywiciela , jakiś wirus czy zaraza zastanawia się nad jego losem ? Uśmierci jeden to przejdzie na inny organizm - taka jegio natura , taki ma program . On nie ma sumienia jak ludzie aby się zastanawiać ,że Ziemia, że przyszłośc, że wszechświat ... robi swoje jak jakiś wirus komputerowy .

Oni tak działają a ta nasza Ziemia nie jest tu żadnym wyjątkiem . Nawet w naszym układzie słonecznym kilka innych martwych planet jest ich dziełem . Schemat mają zawsze taki sam ograny do bólu . Obejrzyjcie film " Battlefield Earth" z Johnem Travoltą , wiem, wiem - filmik nie jest żadnym mega hitem ale to co tam jest pokazane jest wręcz dokumentalnym schematem działań . Hollywood wyrzekło się finansowania tego filmu - podobno jakiś Australijczyk wyłożył prywatne pieniądze . Od 5000 lat Ziemia jest strefą wojny . Najeźdźcy lądowali najpierw po kryjomu , bez rozgłosu , małymi grupami . Ostatnia duża grupa wylądowała właśnie około 5000 lat temu w rejonie dzisiejszej Sri Lanki . Zaczęli się krzyżować z miejscową ludnością -najpierw z czarnoskórą . Oni byli ( są ) hermafrodytami , płeć ich się zmienia zgodnie z fazami księżyca . Dziś ich potomstwo jest już jednopłciowe ale nadal niestabilne genetycznie - zdarzają się osobniki trans seksualne , homoseksualne itp. -tu fotka
http://zhuck1.narod.ru/myz_zen.htm To linki jakie podawała Midgard ( dzięki :) ) i da się nieźle czytać przez google tłumacz
http://translate.google.pl/translate?js ... yz_zen.htm Do tego niestabilność psychiczna - żądza władzy i posiadania , agresja . Ogólnie to co cechuje psychopatów.

W zasadzie to wszystko opisuje Biblia - podstawa tzw wiary chrześcijańskiej i katolickiej!
Aż dziw bierze ile istnień ludzkich poddano praniu mózgu przez ponad 2000 lat i nadal się to czyni...
Nie wiem dlaczego ludzie są aż tak ślepi i ograniczeni?

@miszelos

Z tego co ostatnio czytalem na forum byli w Fukushimie przedstawiciele Rockefelera bodajze i proponowali tamtejszym wladzom srodki do likwidowania skutkow promieniowania i do neutralizowania promieniowania rowniez. Wiec nie- nie podcinaja galezi na ktorej sami siedza skoro sa w stanie na spokojnie przeciwdzialac takim rzeczom.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika

bartek_pl pisze:
@miszelos

Z tego co ostatnio czytalem na forum byli w Fukushimie przedstawiciele Rockefelera bodajze i proponowali tamtejszym wladzom srodki do likwidowania skutkow promieniowania i do neutralizowania promieniowania rowniez. Wiec nie- nie podcinaja galezi na ktorej sami siedza skoro sa w stanie na spokojnie przeciwdzialac takim rzeczom.

Pozdrawiam

Możesz podać jakieś źródła????

Cytuj:

Nowy postprzez syriuszA-nin » 03 kwi 2011, 21:03
Sensacyjna odsłona psychopatów i ich plan
Część 1

Źródło: MonitorPolski's Blog

Dla ludzi o mocnych nerwach.

Benjamin Fulford w rozmowie z Jeffem Rense 30 marca ujawnił kilka faktów, na które ma ponoć dowody. Jeśli jest prawdą co mówi Fulford, to mamy do czynienia z otwartą wojną i można się spodziewać wszystkiego – od zamachów nuklearnych w którymkolwiek z krajów tzw. Zachodu, po kolejne trzęsienia ziemi nawet tam, gdzie ich do tej pory nie było. Przedstawiam w punktach pierwszą część skrótu 40 minutowej szokującej rozmowy.

1. Grupa Fulforda dysponuje dowodem w postaci nagrania z 9 marca (2 dni przed katastrofą), że rodzina Rockefellerów w osobie Jaya Rockefellera wiedziała o tym, że w prefekturze Fukushima wydarzy się katastrofa nuklearna. W nagraniu przedstawiciel Rockefellera, Campbell, oferuje jednemu z polityków japońskich dostęp do zasobów środka czyszczącego skażenia nuklearne w prefekturze Fukushima. Fulford twierdzi, że na podstawie tego nagrania można udowodnić, że katastrofa w elektrowni była przygotowanym zamachem.

2. Młoda kobieta Sakura Ito, córka jednego z czołowych japońskich gangsterów, spotkała się z Fulfordem 10 marca i ujawniła mu, że ustawiła u niego w domu budzik na 11 rano, 11 marca. Przyznała też, że została wysłana przez ludzi pracujących dla Jay Rockefellera.

Awatar użytkownika

Znam tekst - bo sam go wstawiałem, ale chodzi mi oto - czy istnieje taki środek który neutralizuje skażenie radioaktywne???? Bo oto mi chodzi.

Co do Fulforda - jego trzeba traktować tak na 50% - mam nadzieje, że ma rację, że to sie wszystko skończy pozytywnie.
Jak na razie - zamiast środków odkażających - w szczelinę kładą różne świństwa by (rzekomo) zatamować wyciek radioaktywny do oceanu.

Pozdr

SyriuszA-nin.
Wiem , że to Ty wstawiłeś ten tekst , a Bartek_pl napisał , że przeczytał na forum.
Wiemy tyle , co zamieściłeś.A czy istnieje taki środek ,który wiązałby pierwiastki
radioaktywne ? Zapewne tak , ale my się dowiemy jako ostatni.Może bor lub kadm ?
http://pl.wikipedia.org/wiki/Reaktor_j%C4%85drowy

Awatar użytkownika

Obecnie trzeba napisać, że 11,500 ton radioaktywnej wody jest wypuszczane do Pacyfiku.

Jeśli to się nazywa ratowanie elektrowni - to ja dziękuje. Za pół- do roku wszyscy odczujemy tego skutki w postaci białaczki lub innego cholerstwa... :zły: :załamka:

A ja sie zastanawialam dlaczego Pensylvanii buduje sie tyle nowych szpitali.

Awatar użytkownika

bardzo ciekawe tłumaczenie danger!

Olgutek pisze:
A może to 'psychole" którym na życiu nie zależy.A może "otrzymali "przekaz" ,
że mają zniszczyć Ziemię lub ludzi i to jest dla nich najważniejsze ?
A może to "mutanty" którym to nie szkodzi?

a może oni wciągają jako antidotum na różne skażenia/ zanieczyszczenia złoty proszek orme ?

Awatar użytkownika

@danger nanoroboty już dawno chodzą między nami ludźmi ., Piszą tak jak ja i Ty na komputerze , kontaktują się ze sobą wzajem - są w stanie samodoskonalić się . Są niemal nie do odróżnienia od normalnych ludzi-to już nie jest fantazja.
Ta cywilizacja idzie w ślepą uliczkę i zostanie już wkrótce zmieciona z Ziemi .

Awatar użytkownika

Barbara Mała mogłabyś coś więcej przybliżyć w tym temacie.......................? Pozdrawiam :D

Awatar użytkownika

Nie wierzcie w te bzdury, że ocean to rozproszy.

Myślmy logicznie - po co buduje się ogromne silosy pod ziemią - by składować odpady radioaktywne które jak wiadomo rozkładają się od 4 do 27 tys.lat. A oni tu sobie wylewają prawie 12 tys.ton radioaktywnej wody do oceanu - który rozniesie to po całym globie ziemskim - w postaci prądów morskich, ryb, płazów, gadów, ssaków morskich.

Przecież to już jest jawne mordowanie całego ekosystemu - powinno się rozstrzelać tych barbarzyńców - ludzie co wy do cholery robicie????? Jestem :zły: i jednocześnie :boisie: :załamka: w wyniku mojej bezradności. Mogę się wyłącznie przyglądać jak nasza matka ziemia umierać będzie latami.

To jest b.poważna sprawa gdyż nie uda się rozwiązać problemu do czasu aż nie wybudują sarkofagu + nie będą tego neutralizować jakimiś substancjami. Paliwo bowiem może się wypalać jeszcze kilkadziesiąt lat. Pomyślmy o tym zanim wszyscy po umieramy.

Awatar użytkownika

Nie denerwuj się... ech wiem łatwo tak mówić, ja od kiedy zaczęłam dowiadywać się prawdy też mam chwile załamania...są lepsze i gorsze dni, w tych lepszych zawsze przypominam sobie, że to wszystko jest tylko chwilą po której znowu trafimy do źródła. Jednak faktycznie to co widzimy jest przytłaczające..

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]