Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 24 maja 2019, 12:25

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 281 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
Autor Wiadomość
Rząd USA wciąż przygotowuje się na stan wojenny:

http://alexjones.pl/pl/aj/aj-nwo/aj-inf ... n-wojenny#

"Żołnierz żandarmerii wojskowej rozpoczął nagrywanie rozmów po tym jak wstrząsnęły nim słowa, że teraz działa pod kontrolą FEMA. W tym filmie można wyraźnie usłyszeć dowódce dyskutującego zawieszenie konstytucji, stan wojenny i konfiskatę broni w Ameryce. W istocie, żandarmeria wojskowa ma zapewnić bezpieczeństwo dla FEMA podczas gdy ona będzie zajęta konfiskowaniem broni podczas kryzysu zadeklarowanego przez rząd krajowy." (fragment).

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... avSGvONNxc

http://www.prisonplanet.com/leaked-vide ... l-law.html

Czyli rozumiem, że jeśli żandarmeria wojskowa ma ochraniać FEMA to znaczy przed kim? Oczywiście przed własnymi obywatelami! Oj coś poważnie kombinują.

Coś mi podpowiada, że aby coś takiego wprowadzić nie wystarczy kilka zamachów jako prowokacji.
Trudno im będzie sprowokować jakiś atak z zewnatrz na USA.
To by musiało być coś na miarę WTCx1000 i nic nie da nawet sprowokowany atak nuklearny. Błyskawica z nieba to też nie będzie, nie pospadają gwiazdy i nie zstąpi na ziemię Bóg bo to wszystko co się dzieje
robi człowiek.

Niktu

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 29 paź 2013, 9:42 
VIP Member
Awatar

Kometa... :twisted: Jak ja się cieszę że czas wszystko zweryfikuje Mruga

Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Ja się tam jakoś przy tej teorii nie upieram, jedynie nie wykluczałbym nawet niemożliwego :) Biorąc pod uwagę to co już w ciągu swego krótkiego życia widziałem, to nie wiele jest w stanie sprawić bym zakrzyknął: "O! To do prawdy niemożliwe" :o

Na to wpadłem dzisiaj:http://wolna-polska.pl/wiadomosci/mamy-stan-wojenny-2013-10

Master Mason * 3rd Degree

Do "Sensor x"
Ale czy są w ogóle jakieś fotki z orbity Marsa? Przecież jak ten obiekt był tak blisko Marsa to powinno być mnóstwo bardzo dokładnych fotek tej komety, a nie tylko jakiś ochłap udostępniony publice, przez teleskop Hubble.

Wg oficjalnej wersji NASA w BRISONie popsuł się teleskop. Ale czy to prawda?

Znalazłem jeszcze takie info:

http://innemedium.pl/wiadomosc/kometa-i ... h-obiektow

oraz to:
"Fizyk James M. McCanney sugeruje że kometa Ison ma siedmiu towarzyszy (krążących wokół niej) i że NASA ukrywa tą informację.
"Physicist James M. McCanney Suggests That Comet ISON Is Being Accompanied By 7 Other Objects, And That NASA Is Covering Up The Information"
Ukrywanie towarzyszy przez NASA jest potrzebne, by ludzie nie odgadli prawdziwej masy komety.
Jeżeli przyciągnęła aż siedem ciał, to jej masa musi być naprawdę duża.
Ten fakt ma być przed ludzkością zatajony, by nie wywołać paniki.
http://thecelestialconvergence.blogspot ... icist.html
http://www.youtubeskip.com/watch?v=KyUlq0VFP64
https://sites.google.com/site/crabtrees ... or-does-it"

Z Ziemi bardzo ciężko dostrzec jakieś obiekty które są widzialne tylko w świetle podczerwonym, z uwagi na ziemską atmosferę, toteż nie dziwi mnie fakt że NASA rozlokowała swoje teleskopy na podczerwień, po za atmosferą ziemską. Ten balon też właśnie miał robić zdjęcia między innymi w podczerwieni. A tzw planeta x/nibiru to ponoć brązowy karzeł widziany tylko w podczerwieni. Czyżby ISON miała jakiś towarzyszy? Czyżby Nibiru rzeczywiście istniała i z jakiejś strony sie zbliżała do Ziemi? Ile, w tym prawdy, nie wiem, ale są poszlaki wskazujące na to, że może być coś na rzeczy. Możecie tego nie brać pod uwagę, ale ja osobiście nie wykluczam takiej możliwości że co jakiś czas, np co ileś tam tysięcy lat, jakieś wielkie ciało niebieskie wchodzi w nasz układ słoneczny, wywołując ogromne kataklizmy.

Do "Direns"

"Co mają komety do tego tematu? Czy ja jestem nienormalny i czegoś nie rozumiem?
Bo wydaje mi się że ktoś chce kolejny temat rozwalić, no ale może ja jestem nienormalny i nie widzę zależności między kometami a tym co się dzieje w USA."

No właśnie chodzi o to że nie wykluczam tego że przygotowania FEMA i DHS mogą mieć jakiś związek z ewentualnym impaktem tej komety(a może jakiegoś jej towarzysza?)
Szczególnie zaniepokoiły mnie ogromne dostawy gotowej żywności i wody. Zaniepokoiło mnie również to że akurat wtedy gdy ISON przelatywał koło Marsa, to 90% pracowników NASA zostało zwolnionych na przymusowe urlopy. Powinno być mnóstwo dokładnych zdjęć tej komety, zrobionych z sond orbitujących wokół Marsa, a my nadal ich nie widzimy. Zaniepokoiło mnie również nagłe"popsucie" się teleskopu w tym baloniku, przeznaczonym specjalnie do obserwacji tej komety. A skoro ten balon był skonstruowany specjalnie dla NASA, to napewno NASA w jakiś tam sposób nadzorowało budowe tego balonu, także wg mnie ten balon to nie jest jakaś tam amatorska robota jakiś tam studenciaków.

http://innemedium.pl/wiadomosc/stany-zj ... katastrofy

fragment:
"Zwolennicy teorii spiskowych zwracają uwagę na to, że w ostatnim czasie doszło do serii dziwnych zdarzeń wskazujących na to, że świat szykuje się na jakiś kataklizm. Amerykańska agencja do spraw sytuacji nadzwyczajnych (FEMA) zamówiła bardzo dużą ilość żywności w puszkach, która miała być dostarczona przed 1 października tego roku. Oprócz tego wspomniana agencja skupuje butelkowaną wodę mineralną. Niektórzy wyciągnęli z tego wniosek, że FEMA szykuje się na jakiś kataklizm.

Okazuje się, że rosyjskie Ministerstwo Spraw Wewnętrznych, odpowiednik FEMA, również daje powody do podejrzeń, że trwają przygotowania na wypadek jakiegoś kryzysu. Trwają tam szkolenia pracowników w zakresie "zarządzania sytuacją, w przypadku klęski żywiołowej". Oczywiście większość ludzi nie interesuje się takimi sprawami, a nawet jeśli to nie uznaje przygotowań tego typu za zwiastun nadchodzącego kataklizmu. Zwolennicy teorii spiskowej uważają, że to dowód na to, że nadciąga coś poważnego i niszczycielskiego."

http://orwellsky.blogspot.com/2012/08/p ... -moze.html

"Na całym świecie rządy budują podziemne kompleksy wojskowe, tworzone są specjalne magazyny i schrony, w których umieszczana jest żywność, technologia, biblioteki. Czy trwają przygotowania do wielkiego kataklizmu? "

Do "Niktu"

Biorę też pod uwagę taką opcję że reptile przeprowadzą nuklearny zamach na terenie USA, zwalą winę na islamistów współpracujących z Iranem lub Syrią, po czym dokonają inwazji na te kraje, wciągając w konflikt Rosje i Chiny, tym samym wywołując 3wś i totalny kryzys

Już wkrótce zobaczymy co z tego wszystkiego wyniknie...

Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

@Emerald poniżej wkleję stronę tego fizyka na której on bloguje i podkreśla że ON nie wspomina nic na ten temat jedynie NASA i inni ludzie starają się mu to wytykać że Ison ciągnie za sobą układ słoneczny. Propagują dezinformację oraz próbują zniszczyć jego dobre imię. Wkładając mu słowa których nigdy nie wypowiadał. Zaznacza on że nigdy nie publikował swoich badań na innych stronach a tym bardziej nie umieszczał nic na youtubie.

Kod:
COMET ISON misinformation is rampant ... coming from both every nut case and loony tune on the planet AND from NASA ... much of it uses out of context images of me or my voice or clips of my writings to make it sound like i am saying things i have never said ...clearly a massive misinformation campaign which attempts to destroy my message and good name ... posted below is a more detailed write up which you will see as you continue to pursue this web page ...  remember i only post on this web page and present information on my weekly radio show or on interviews with long term hosts ... i never post on any other web sites especially not on youtube ... jim mccanney

Kod:
COMET ISON misinformation is rampant ... coming from both every nut case and loony tune on the planet AND from NASA (although they are "officially shut down") and the gov (new world order) misinformation engines ... please understand the following ... comet ISON is NOT nibiru or planet X ... it is NOT dragging in a mini solar system (we knew that MONTHS ago and made clear statements to correct the myth started on spaceweather web site) ... my own page stated that clear caution was needed when we originally saw other data that suggested the same BUT it clearly was NOT the case and i stated that clearly on this web page ... i repeat ... comet ISON has NO COMPANIONS and certainly NOT a mini solar system (it is a very small comet and never warranted the "comet of the century" baloney propagated by NASA) ... comet ISON caused the planet mars to go comet (mars briefly developed a faint comet coma during the passage of comet ISON as i had predicted) but it IS NOT causing major changes to the planets ... it is not causing an earth pole shift ... it does not have a debris field that is hitting earth or that will hit earth (a NASA propagated fairy tale) ... earth will NOT pass through the tail of comet ISON but listen to my radio shows to understand what effects (action at a distance) that we may see BUT THESE WILL BE LIMITED MAINLY TO VISIBLE EFFECTS ... we may experience some severe weather in the mid-january time frame and there is a remote possibility of earth connecting to the comet at that time but listen carefully to the effects i talk about ON THIS PAGE ONLY ... there is a possibility of earth weather caused by solar storms responding to comet ISON and we already have seen some as reported on my october 10 radio show and we may see more but not all bad weather is caused by comet ison ... each event has to be determined from information available at the time of the event ... DO NOT GET ANY INFORMATION FROM YOUTUBE IT IS ALL GARBAGE ... any postings showing me or quoting me on youtube are not authorized including any other pages with chat or blogs ... comet ISON may (note the word MAY) exhibit effects as it interacts with the planet mercury around November 10 to 14th but again this is a visual effect relative to earth ... at this point i expect ISON to interact electrically with the sun and earth could be affected although i have stated that what i expect more than anything is that a false flag solar flare power outage is in our near future as the press has been priming the pump for the public on this for over 2 years and the time is ripe for such an event for the new world order nut cases to attempt to take control (good luck we are all waiting and ready) ... the US gov shutting down is just one symptom that the end of the old banking structure is near and they need to usher in a "new era" ... a planned power outage is the ONLY way they can do this on a world wide scale although it may be coupled with other forms of nut case false flag events ... they are desperate and desperate people do desperate things ... jim mccanney

http://www.jmccanneyscience.com/

Sorki za oftop ale skoro o kometach to musiałem sprostować ;D Pozdrawiam

@Arriv, Być może...(czyżby NASA go nie zaszantażowała?) Czyżby mu nie powiedzieli" Słuchaj koleś, albo oficjalnie zaprzeczysz tym swoim rewelacjom, albo usuniemy ciebie i twoją rodzinę, słuchaj, to co już wiesz zachowaj sobie tylko dla siebie i ani słowa nikomu, rozumiemy się? "

Ciekawe czy to też nie jego słowa? fragment wywiadu :
"
SKUTKI PRZELOTU „PLANETY X”

Martin: Pomówmy jeszcze trochę o „Planecie X”. Wiem, że nie lubi pan wypowiadać się na temat ram czasowych, ale czy ma pan jakieś pogląd na ten temat? Mamy rok spokoju, czy może sto lat?

McCanney: Tego nie wiem i właśnie po to organizuję wspomnianą ekspedycję.

Martin: Zatem nie ma pan w tej chwili poglądu na ten temat?

McCanney: Prywatnie mam, ale obawiam się wypowiadaniu w sprawie dat, bo ludzie chwytają potem za słowa.

Martin: A bardziej ogólnie?

McCanney: No dobrze. Powiem tak, kometa Hale-Boppa, NEAT i pozostałe pięć, które oglądaliśmy w lutym… widzieliśmy, że pięć komet bardzo zbliżyło się do Słońca. Pierwsza to Kudo-Fujikawa, druga – NEAT IV, kolejnej nie nadano nazwy – nadleciała kierując się w bok Słońca z prędkością około 160 milionów km/h, no i była jeszcze jedna mała kometa, jądro, która skierowała się w Słońce, ta u dołu z lewej strony zdjęcia. NEAT przeszła niżej. Uważa się, że jest to obiekt, który oddzielił się od NEAT i poszedł w dół, wszedł w słoneczną flarę, tam gdzie te wielkie, przypominające balon, długie pasma plazmy wychodzą ze Słońca. To w reakcji na uderzenie tego obiektu.

No, ale pana pytanie dotyczyło Planety X. Indianie plemienia Hopi wierzą, że kometa Hale-Boppa (1995) była Niebieską Kachiną, która była prekursorem wyprzedzającym Planetę X o dziesięć lat. Te dziesięć lat jest tu terminem bardzo względnym. Chodzi o to, że jeśli kometa Hale-Boopa była towarzyszem „Czegoś Wielkiego” 4200 lat temu – tle wynosi cykl, a nie 3600 lat – wówczas to „Coś Wielkiego” będzie tu w ciągu najbliższego dziesięciolecia.

I druga sprawa. Ludzie koncentrują się na planecie X lub Nibiru. Chodzi mi o to, że ja badam obiekty pozasłoneczne. NEAT nie pasowała na przykład do niczego, co widzieliśmy przedtem. Była to kometa zupełnie nowego rodzaju, tak więc nie sposób powiedzieć, czy była związana z Nibiru, czy też nie.

Martin: Więc jest to zupełnie nieznany obiekt?

McCanney: Tak. I stąd logiczny wniosek: jeśli pojawił się nagle, ni stąd ni zowąd, to czy, ni stad, ni zowąd, może pojawić się jeszcze jeden i zbliżyć się do Ziemi, i wpłynąć na nią? No i w ten oto sposób dochodzimy do „oddziaływania na odległość”. To coś niekoniecznie musi w nas uderzyć. NASA ciągle powtarza: „Jeśli to coś w nas uderzy”. Nie! To wcale nic musi w nas uderzać.

Gdyby ta flara uderzyła w nas, gdyby wystrzeliła i poszła za NEAT, to byśmy zobaczyli. Za pięć lat mnóstwo ludzi umierałoby na raka, ponieważ rozsadziłaby naszą magnetyczną tarczę i każdy, kto w tym momencie byłby zwrócony ku Słońcu, zostałby przypieczony.

Dimitriew powiedział mi, że w latach dziewięćdziesiątych była flara słoneczna, która uderzyła w Ziemię. My [USA] znajdowaliśmy się w tamtym momencie, w momencie gdy pole magnetyczne zostało wyzerowane, po nocnej stronie. Rosja była zwrócona ku Słońcu i właśnie obserwują narastanie przypadków raka będącego wynikiem tej flary.

Martin: To zadziwiające i prowadzi na obszary, na których może pan nie czuć się wygodnie. Moja żona chciałaby jednak wiedzieć, jaki wpływ w najbliższych latach będą miały te wibracyjne zmiany na ludzi.

McCanney: Powiedziałbym, że dwojakie. Na całym świecie daje się odczuwać silne tendencje polaryzacyjne.

Są ludzie, którzy podnoszą swoją świadomość i coraz lepiej rozumieją nasze miejsce w kosmosie, to, że musimy pokojowo współdziałać, zaprzestać beztroskiego używania bogactw mineralnych naszej planety. Musimy zapewnić przyszłość następnym pokoleniom. Ci ludzie zostaną wyniesieni i będą porozumiewać się na wyższym, niemal mentalnym, duchowym poziomie, rozumiejąc, że nie można tolerować na Ziemi małostkowych wojen i zużywać na nie wszystkich naszych zasobów.

Po drugiej slronie znajduje się globalna organizacja, która kontroluje cały świat i utrzymuje go w zasadzie na poziomie niewolnictwa. Ta organizacja i rodzinne elity staną się jeszcze gorsze w swoich działaniach. Ci ludzie są zdecydowani dalej toczyć wojny i siać zniszczenie. "

Już był taki przypadek że zamordowano dwóch astronomów w tajemniczych okolicznościach
" http://www.examiner.com/article/2012-ea ... circumstan"

Ale nawet gdyby ten fizyk rzeczywiście uczciwie zaprzeczał tym info o ISON, to i tak nie zmienia to faktu że jest już troche logicznych przesłanek świadczących o dużym prawdopodobieństwie impaktu tej komety lub jej szczątków lub jakiegoś jej towarzysza. W grę może wchodzić też erupcja kaldery yellowstone. Zauważcie że większość zapasów FEMA i DHS jest umieszczona na wschodzie USA, zaś Yellowstone jest dużo bardziej na zachód. Być może ta erupcja będzie spowodowana wystrzeleniem ogromnej flary słonecznej w strone Ziemi, powodując ogromne perturbacje elektromagnetyczne, na skutek być może jakiejś interakcji z tą kometą która 28 listopada będzie przelatywała najbliżej Słońca. Skutkiem tego może być też zniszczenie światowej sieci elektrycznej...
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/nauko ... ellowstone

Można zauważyć że ostatnio coś bardzo blisko Ziemi przelatują asteroidy, i to wykrywane zaledwie na kilka dni, przed muśnięciem Ziemi, jak np ta:
"http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/nowo-odkryta-asteroida-2013-uv3-przeleci-dzisiaj-blisko-ziemi

Fragment newsu sprzed dnia: "Obecnie jesteśmy w stanie wykryć ok. 1 proc. potencjalnie niebezpiecznych obiektów pozaziemskich. Teleskopy nie były w stanie wychwycić na przykład meteorytu, który spadł na Czelabińsk w lutym tego roku – zaznacza Jones. – To oznacza, że cała reszta obiektów, dość potężnych, by co najmniej zrównać z ziemią miasto, pozostaje niewykryta - mówi. Astronomowie szacują, że w pobliżu ziemskiej orbity można namierzyć ponad milion asteroid. NASA śledzi obecnie tylko 10 tys. z nich. Co więcej, w przyszłości mogą oczywiście pojawić się kolejne potencjalnie niebezpieczne obiekty.

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/onz-chc ... ami/tbws1k

Ale wg mnie oni wiedzieli że meteor rypnie w Czelabińsk... przecież mają mnóstwo zaawansowanych teleskopów...

Ciekawy koment z znz:
"Marttino80, śr., 2013-10-30 20:40
No cóż, jest tego coraz więcej....Jakieś 5 minut temu paląc papierosa, spojrzałem w górę i zauważyłem na północy niewielką kulę ognia z ciągnącym się za nią "ogonem"....proces spalania trwał może max. 3 sekundy. To był kolejny już w ostatnim czasie zaobserwowany "maluszek"....robi się ciekawie."

Ostatnio zmieniony 31 paź 2013, 10:21 przez Emerald, łącznie zmieniany 1 raz

Intimate Secretary * 6th Degree

Emerald, większość z nas bazuje na informacjach z sieci. W te informacje można wierzyć lub też nie. Jak było naprawdę z BRRISON, to ja już nie wnikam, bo i tak się prawdy nie dowiem, więc szkoda mojego czasu i energii.

Cytuj:
Przecież jak ten obiekt był tak blisko Marsa to powinno być mnóstwo bardzo dokładnych fotek tej komety, a nie tylko jakiś ochłap udostępniony publice, przez teleskop Hubble.

Co to znaczy bardzo dokładnych?
Pobrałeś plik w formacie TIFF o rozdzielczości 3976 X 3866 px?
Czego zatem oczekujesz?
Chcesz żeby Ci ktoś dostarczył jądro komety, byś sobie mógł pomacać?

Proponuję Ci, Emerald, założyć osobny wątek na temat ISON i jej towarzyszy, bo jak jeszcze wplączesz w dyskusję Nibiru, to będzie istne burdello.

Sensor, nie ma sensu abym zakładał nowy wątek o ISON, bo jest wiele logicznych przesłanek wskazujących na to, że te potężne ruchy FEMA i DHS mogą być związane z możliwym impaktem tej komety.

Tu masz fragmenty artykułu z 1.10 czyli wtedy kiedy ISON przelatywała tuż koło Marsa:

"Kometa ISON pędzi w stronę Słońca. Dziś zbliżyła się do Marsa. Zanim ukaże się ziemskim astronomom, zbadają ją marsjańskie roboty i pomogą ocenić, czy zasługuje na przydomek komety stulecia.
Astronomowie na całym świecie - zawodowi i amatorzy - przebierają nogami z niecierpliwości. Wszystko przez kometę. Prawie dokładnie rok temu we wrześniu 2012 r. odkryli ją dwaj astronomowie - Witalij Newski i Artiom Nowiczonok.

Szczęśliwym zbiegiem okoliczności znajdzie się blisko Marsa. Minie Czerwoną Planetę w odległości ok. 11 mln 662 tys. km. To ok. sześciu razy mniej niż minimalna odległość, na jaką zbliży się do Ziemi. Szkoda byłoby nie wykorzystać takiej gratki. Zwłaszcza że na Marsie i w jego okolicach mamy trochę astronomicznych zabawek, które przy okazji tego, co robią, mogą rzucić okiem na kometę.

Łazik Curiosity pewnie jej nie zobaczy, choć takie próby z pewnością zostaną przeprowadzone. Do obserwacji komety astronomowie użyją przede wszystkim sondy Mars Reconnaissance Orbiter krążącej dookoła planety. Na jej pokładzie znajduje się urządzenie o nazwie HiRISE (ang. High Resolution Imaging Experiment Science, Naukowy Eksperyment Przetwarzania Obrazu Wysokiej Rozdzielczości)
To teleskop zwierciadlany o średnicy 0,5 m - NAJWIĘKSZY, JAKI KIEDYKOLWIEK ZOSTAŁ WYSŁANY POZA ZIEMSKĄ ORBITĘ. Zajmuje się głównie fotografowaniem powierzchni Marsa w wysokiej rozdzielczości. Ale dziś i jutro zostanie skierowany w stronę ISON.

To będzie niezły widok nie tylko dla sond marsjańskich, ale też dla całej flotylli statków kosmicznych w pobliżu Ziemi. NASA wycelowała już teleskopy naziemne i obserwatoria kosmiczne. Ich różnorodność umożliwi zobaczenie komety w całym zakresie widma światła. W najkrótszych falach gamma patrzeć będzie sonda Swift. W promieniach X sondy Solar Dynamics Obserwatory oraz Chandra. W ultrafiolecie - słoneczne sondy Stereo i kosmiczny teleskop Hubble'a. W świetle widzialnym sonda SOHO, badająca Merkurego, misja Messenger i załoga Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. W podczerwieni z orbity księżycowej spojrzy sonda Lunar Reconnaissance Orbiter i teleskop Spitzer.

Kluczowe będą jednak obserwacje marsjańskie. Możliwość zaobserwowania komety z tak bliska, przy jednoczesnym dużym oddaleniu od Słońca, da astronomom niepowtarzalną okazję przyjrzenia się procesowi jej rozwoju.[/color]

Jądro komety to w dużym stopniu lód wodny i zestalony dwutlenek węgla. Do tej pory słaba otoczka ISON składała się głównie z ulatniającego się CO2. Jednak dopiero po przekroczeniu "cieplnej bariery", tuż przed orbitą Marsa, uwolnione zostaną olbrzymie pokłady pary wodnej. Od tego momentu kometa powinna gwałtownie zwiększać swoją jasność. Tempo uwalniania gazów i pyłów powie zaś astronomom, jakie są rozmiary jądra komety ISON."

Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,75400,14699293,Roz ... z2jGHGGUTI

http://pl.wikipedia.org/wiki/HiRISE

Niepokoi mnie bardzo mała ilość zdjęc tej komety, jak na tyle zaawansowanych teleskopów rozlokowanych poza Ziemią...
Myślę też że ten cały HiRISE został tak naprawde stworzony i wysłany w pobliże Marsa, tylko po to aby dokładnie obserwował to co leci w naszą stronę, a gadka że on jest przystosowany tylko do obserwacji powierzchni Marsa, to przykrywka by nie wzbudzać podejrzeń. I też dla mnie podejrzane jest to że akurat jak ISON przelatywała obok Marsa, to nagle wywalono 95% pracowników NASA na przymusowe urlopy, natomiast te problemy z budżetem to wg mnie, też była idealna przykrywka, by nie wzbudzać jakichkolwiek podejrzeń... Ale to moja teoria i opinia, i nikt nie musi się z nią zgadzać. Osobiście jestem na 90% przekonany, że pod koniec grudnia coś dużego walnie w zachodni lub środkowy obszar USA, pewnie ta kometa lub jej odłamki, a może jakaś towarzysząca jej asteroida, biorę też pod uwagę erupcje kaldery Yellowstone...
A publilki na pewno o tym nie poinformują, sami uciekną do podziemnych schronów, a amerykańskie społeczeństwo wystawią na przetrzebienie owym impaktem lub/i erupcją, po czym w usa zacznie się się masowy chaos, ogromy kryzys, kolosalny wzrost przemocy(namiastke tego widzieliśmy po huraganie Katrina) i wtedy wkroczy policja, gwardia, i być może będą próbować siłą przeprowadzić konfiskatę broni, pod pretekstem zaprowadzenia pokoju, ładu i porządku... Reptile aby zwiększyć taki kryzys, mogą równocześnie przeprowadzić nuklearny zamach by uderzyć na Syrie i Iran celem wywołania 3wś. Taki totalny kryzys to byłby dla nich wymarzony, idealny grunt pod wprowadzenie ich szatańskiego NWO... gady pewnie czekają na ten moment od stuleci...
A może zainterweniuje jakaś przyjazna nam cywilizacja pozaziemska i ich usunie? ;-)

Ostatnio zmieniony 31 paź 2013, 20:31 przez Emerald, łącznie zmieniany 4 razy

Master Elect of Nine * 9th Degree

Słuchajcie, sytuacja światowa jest tak dramatyczna, że psychopaci którzy są u władzy doszli do wniosku że nie ma sensu czegokolwiek rozgłaszać nawet o dramatycznych wydarzeniach jakie mają zajść za miesiąc, bo to spowodowałoby panikę. Dlatego po prostu poczekajmy sami aż kometa będzie bardzo blisko i wtedy będzie oczywiste że wokół niej krążą inne obiekty jak i wiele innych rzeczy będzie się działo na świecie o czym piszą na stronie zmianynaziemi.pl

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Kometa ISON to bardzo ciekawe zjawisko, już pomijam, że przelot takiego ciała w okolicach słońca prawie zawsze oznaczał kłopoty. Odstęp wynosił nie więcej niż 2 dni, po czym następowały mocne perturbacje i potężne CME. Taki jest wniosek z obserwacji. Ale o tym będzie więcej jak zostanie przetłumaczony film o Elektrycznej naturze komet, co da jakieś pojęcie dlaczego tak się dzieje.
Dla zainteresowanych film jest na youtube. Trop ciekawy ale jednak faktycznie, lepiej by było mieć apropo ISONa "Blue Katchiny" itp osobny wątek. Tym bardziej, że jest trochę dziwnych rzeczy które się z tą kometą dzieją i na co ma wpływ. A ten temat, może się rozwijać jeszcze miesiąca po jej przelocie.

Natomiast mnie zastanawia jedno i jak ktoś ma o tym informację to od razu debunkujcie !
Już wyjaśniam czemu to może być potencjalnie takie istotne. Otóż około dwóch tygodni temu, pojawiła się taka wiadomość którą możecie jeszcze raz poczytać niżej. Zacytowałem swój post by zaoszczędzić sobie pracy :P Mówiło się o wstrzymaniu wypłat socjalnych i zasilania kart EBT. I teraz najważniejsze, otóż informacją ta pojawiła się w czasie trwania "shutdown" i nie jestem pewny, czy jest dalej aktualna, czy zostały jeszcze wydane jakieś dyspozycje które to mogą anulować. Ale z dużym prawdopodobieństwem można powiedzieć, że tak, jest to dalej aktualne. Nie udało mi się znaleźć niczego co by świadczyło, że zostało to odwołane. W sumie, reszta niżej, jak coś jeszcze znajdę to dam znać. No więc mamy 1 Listopada za moment i mogą się dziać różne dziwne rzeczy. Faktem jest, że ten system jest bardzo mocno nadużywany (jak to bywa w socjalizmie) Nie dalej niż kilkanaście dni temu błąd w systemie EBT spowodował to, że można było kupować bez limitu.
Co się wtedy działo można zobaczyć tu.
phpBB [video]

levibc pisze:
Ciąg dalszy dziwnych ruchów instytucji federalnych

Cytuj:
Crisis: USDA Orders States to Withhold Electronic Food Stamps

USADA (Departament Rolnictwa) Rozkazuje stanom wstrzymanie elektronicznych kuponów żywnościowych.

Cytuj:
The USDA, which oversees the Supplemental Nutritional Assistance Program (SNAP), issued the order in a letter to SNAP administrators which states, “Understanding the operational issues and constraints that States face, and in the interest of preserving maximum flexibility, we are directing States to hold their November issuance files and delay transmission to State electronic benefit transfer (EBT) vendors until further notice.”

In other words, up to 47 million Americans who rely on food stamps to feed themselves face the prospect of going hungry next month.

USDA, która nadzoruje Supplemental Nutritional Assistance Program (SNAP) [program kartek żwynościowych dla ludzi o niskich dochodach], wydała rozkaz w liście do administratorów Snap w którym stwierdza, "Rozumiejąc kwestie działań i ograniczenia z którymi zmagają się Stany, w celu zachowania maksymalnej elastyczności, nakazujemy by wstrzymać Listopadową emisję kuponów i opóźnić dystrybucję do Państwowego Elektronicznego Systemu Świadczeń (EBT) dla sprzedawców, do odwołania. "

Innymi słowy, nawet 47 milionów Amerykanów, którzy polegają na kartkach żywnościowych, zmuszonych będzie od przyszłego miesiąca głodować.

47 milionów to około 15% społeczeństwa :?

Obrazek

Cytuj:
Imagine how millions of people living near the poverty line are going to react when they find out that their EBT cards may not be credited next month as a result of the government shutdown.

Wyobraźcie sobie, jak miliony ludzi żyjących na granicy ubóstwa zareagują , gdy dowiedzą się, że w przyszłym miesiącu ich karty EBT mogą nie zostać "naładowane" jako konsekwencja wstrzymania prac rządu.

phpBB [video]

http://www.infowars.com/crisis-usda-ord ... od-stamps/

Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Tenhan pisze:
Z tego co mi wiadomo to Brzeziński powiedział tylko tyle że pierwszy raz ludzie zaczynają rozumieć że jest władza zakulisowa a nie że jest jakieś wielkie zagrożenie dla NWO. Głównym winowajcą tych niewielkich niepokojów jest internet ....

Oczywiście w sensie dosłownym tego nie powiedział, dokonałem tutaj pewnej nadinterpretacji.
Bo skoro oni swą siłę i pozycję opierają na niewiedzy i ignorancji mas, to siłą rzeczy osłabienie roli tych czynników stanowi dla nich pewne niebezpieczeństwo.
Po za tym co było pierwsze kura czy jajko, to nigdy nie jest oczywiste, to tak odnośnie roli internetu jako tej przyczyny.

Cytuj:
Poza tym zależy co rozumiesz przez przebudzenie bo widzę że Tobie raczej chodzi o to że nagle jakieś wyższe siły spowodują przemianę świadomości każdego człowieka a mi bardziej chodzi o przebudzenie w sensie że ludzie zrozumieją jak zmienia się system i jako powoli pakuje ich się w globalne nowoczesne niewolnictwo a nie takie przebudzenie że od razu każdy stanie się niczym klasztorny mnich

Super moce - raczej nie to chociaż blisko, chodzi mi o coś co zaczyna już działać, a właściwie działało zawsze tylko tego nie dostrzegaliśmy, więc nie mogło być prze nas celowo używane.
Co prawda wszystko rozgrywa się na poziomie dość subtelnym, co nie znaczy że mało istotnym, sprawczym …
Widzę, że usilnie posługujesz się tradycyjną że tak się wyrażę masmedialną geopolityką, oczywiście takie twoje prawo – być sobą, dlatego posłużę się pewnym skrótem myślowym.
Piramidy itp. istniały i istnieją nadal, a ty najwyraźniej nie wmontowałeś tego faktu w swój światopogląd (w masmedialnym również go nie ma), więc musi być siłą rzeczy nie pełny.
Bo to nie takie „chop-siup”, ot kupka kamieni poukładanych przez prymitywnych chłopów, TV nieprzypadkowo wciska tego typu brednie (nie przesadzam – naprawdę) jest w tym pewien cel
Oczywiście można powiedzieć – jakie to ma znaczenie że x tysięcy lat temu … ale równie dobrze - x miljardów lat temu zapaliło się nasze słońce.
Najśmieszniejsze jest to, że oba powyższe stwierdzenia są w pewnym stopniu prawdziwe.

Wszystko się rozbija o poziom świadomości, to że nie rozumiemy pewnych procesów albo nie jesteśmy ich świadomi wcale nie znaczy, że nie mają one na nas wpływu.
Istotnym jest, że to działa również w drugą stronę np. uświadomienie sobie istnienia grawitacji samo w sobie nie wiele zmienia, no bo skacząc z 10-siątego piętra bez względu na poziom świadomości … ale samouświadomienie jest zarazem pierwszym krokiem aby …
Konkludując nie ma powodów aby sądzić, że na polu procesów społecznych jest inaczej !

Cytuj:
będą ekstremalne bezrobocie to ludzie jednak wyjdą na ulice i póki jest ta jak to określiłeś atrapa to wielu z nich wyjdzie z bronią i będzie to problem dla służb i całkowicie rozbrojeni ludzie to bezpieczniejsza opcja.

Ok w USA dojdzie do wojny domowej, ale IMHO niczym się ona nie będzie różnić od innych konfliktów, oczywiści pomijając skutki geopolityczne i gospodarcze.
Ot jedni amerykanie będą zabijać innych, wojna jak wojna.
A pomyślmy „kto” od bardzo dawna podjudzał do wojen i kto na nich najbardziej korzystał, samemu niczym nie ryzykując, czy aby to nie jest ciągle jedna i ta sama „grupa” społeczna.

levibc pisze:
Nooo...ale to też jest element, ezo marketingu ...

OK całkiem słuszne przyrównanie „ezomarketingu” do „religii akademickich”, jestem podobnego zdania.
Ale chyba wyraziłem się niezbyt precyzyjnie, chodziło mi naukowców (a nie naukę jako taką ) wyrywających się z szpon etatyzmu quazi religijnego, a jest ich coraz więcej albo po prostu upubliczniają swe prawdziwe poglądy.
Ja wiem, często właśnie wokół nich jest budowana otoczka „ezomarketingowa”, ale nie wylewajmy dziecka z kąpielą.
To że w przynęcie jest haczyk wcale nie znaczy, że jest sama w sobie „nie jadalna”.
Tak jak w naturze zachowujmy balans między wrodzoną ciekawością a ostrożnością, bo właśnie skrajne postawy są niebezpieczne bez względu na „biegun” !

Chyba nie będę odosobniony, twierdząc że ludzkość jako struktura społeczna, osiągnęła pewien impas, punkt w którym dalszy rozwój (więc i przetrwanie) stanął pod znakiem zapytania.
Tkwimy w matni, do tond wykorzystywane metody się wyczerpały, pędzimy pełną parą ku samo-unicestwieniu, bo czymże jest redukcja populacji.
To z czego się tak „wyśmiewasz”, jest używając przenośni szukaniem wyłącznika światła po omacku, czyli zupełnie alternatywnego rozwiązania naszych problemów.
Owszem tytuły które przytoczyłeś i mnie (już) przyprawiają o mdłości, to cuchnie dezinformacją może bardziej niż ezo-biznesem.
Tylko jak już wspomniałem, nie wylewajmy dziecka z kąpielą, bo mimo wszystko jest w tym wszystkim wiele namacalnej i weryfikowalnej prawdy i to piorunująco obrazoburczej.
Problem w tym, że przydatność owej wiedzy będzie można ocenić dopiero po pełnym zrozumieniu i przyswojeniu, taka to jest już kolej rzeczy.
Ile to już było wynalazków i odkryć, które z początku wydawały się zupełnie nie przydatne a potem …

Cytuj:
W sumie ciekawa myśl. Jeśli masz nieograniczoną ilość środków, możesz stworzyć wręcz nieskończenie skomplikowaną zasłonę dymną. Było by to naprawdę, coś mega,super złego i wyrafinowanego. :?

Tak właśnie uważam, jesteśmy manipulowani na trochę wyższym poziomie niż nasza zbiorowa świadomość społeczna.
To jak gra w szachy, w zasadzie zawsze wygrywa ten który ma zdolność do przewidywania większej ilości ruchów na przód.
Niestety jako społeczeństwo, działamy na poziomie problem – reakcja, dalej już nie sięgamy.
Brakuje żarła w korytku, chwytamy za „broń” wychodzimy na ulicę i krzyczymy – rządzie zapełnij korytko …
Ale żeby nie było aż tak pesymistycznie, skoro nawet ja zauważyłem tą potencjalną manipulację to inni byćmoże również …
Zasłona dymna jest najskuteczniejsza gdy przeciwnik nią objęty nie jest świadomy tego faktu.
Gdy ją zauważa, zaczyna „myśleć”, dociekać kto i po co jej użył, a to drastycznie obniża jej skuteczność.

Odnośnie obecnej sytuacji w stanach i nie tylko, owszem kotek czasami długo bawi się myszką, ale nie moze tego przeciągać w nieskończoność.
Dla nas jako ludzkości najistotniejsze jest uświadomienie sobie, że w tak ustawionej grze kotek zawsze wygrywa, więc jedynym wyjściem i sposobem na zwycięstwo jest wyjście z gry.

Awatar użytkownika

Witam jeszcze nie odnieśliśmy się do świeżo zaistniałego tematu w LA. Na lotnisku doszło do strzelaniny źródła podają takie a nie inne fakty ale znalazłem wydaje się interesujący film, który powinien zapalić czerwoną lampkę. Otóż szef policji albo niefortunnie się wygadał jak to widać i słychać na załączonym filmie albo to nasze uszy słyszą i interpretują to na własną potrzebę. Jednak do sedna w wywiadzie poniżej można usłyszeć że około trzech tygodni wstecz przeprowadzali właśnie tego rodzaju ćwiczenia. czyż nie jest to zastanawiające?

Kod:
There is already evidence suggesting today's LAX shooting in Los Angeles was a staged operation likely to further the gun control agenda as well as scare the public in to thinking anti-government extremists are committing acts of terrorism.

Watch as the police chief accidentally says too much in this interview, admitting they had actually had a drill for this exact incident 3 weeks earlier.

phpBB [video]

Obrazek

*edytowany- problemyz poprawnym umieszczeniem linku do filmu

Awatar użytkownika

Antydualizm pisze:
Nic się nie wydarzy. Był 2012 nie wydarzyło się absolutnie nic poza kilkoma pewnie samobójstwami. Teraz ISON sobie przeleci, potem odleci i nic się nie wydarzy. Za 2 lata znów coś wymyślą i będą ciągnąć jakiś czas i tak w koło macieju, aby straszyć ludzi lub dawać im nadzieję na jakieś globalne zmiany. A tak naprawdę po cichu przeprowadzają globalizację i poszerzają zakres niewolnictwa. Wydaje mi się, że czas się wybudzić z tego lemingu pierwszej kategorii.

Nie sądzę że na tym forum uświadczysz lemingów skoro są tu ludzie którzy ciągle szukają i naświetlają istnienie rzeczy, o których wielu nie ma nawet pojęcia że mają miejsce :D

Antydualizm pisze:
Leminga pierwszej kategorii po prostu trzeba urobić w inny sposób, bo na manipulację mediów pospolitych jest odporny. A może inaczej. Leminga pierwszej kategorii trzeba czymś zająć, by społecznie nie przeszkadzał na zewnątrz. Niech siedzi w domu i tropi komety jedna za drugą, niech szuka apokaliptyczne gumisie i chupacabry, etc. bez końca aż do finału globalizacji.

Taki Brzeziński jakby tu wszedł i poczytał czym ludzie się zajmują:

skąd biorą się dusze?
Czas na ostateczny wybór! Uwalniamy się czy poddajemy NWO?!
Iluzja czasu i magia TU I TERAZ
Nieśmiertelna Świadomość
Duchowość na co dzień
Czy ludzie to zwierzęta?
wolna wola nie istnieje-matrix w matrixie

... to mógłby zrelacjonowac to swoim w jednym zdaniu:

Panowie! Możemy sobie pogratulować!

Niktu

Ja osobiście nie wierzyłem w to że 2012 będzie jakiś nagły skok kwantowy, jakieś nagłe oświecenie, nagła duchowa transformacja, ale owszem, nie wykluczam że mógł się rozpocząć jakiś nowy cykl w którym nastąpił początek stopniowej duchowej transformacji, która może potrwać nawet i 100 lat... A tak na marginesie, wnikliwi i otwarci ludzie wiedzą, że świat materialny to tylko fragment całej rzeczywistości(fizyka kwantowa też o tym mówi) cała materia jest tak naprawdę stworzona z ciała duchowego. Ktoś by się zapytał kiedy był początek stworzenia Boga, i jak został stworzony. Otóż Bóg jest po za jakąkolwiek osią czasu typu - początek-środek-koniec. Bóg nie ma początku i nie został stworzony, bo On jest Absolutem, nieograniczonością, doskonale inteligentnym polem nieskończonych możliwości. Jednak w swej nieograniczoności oczywiście może tworzyć granice. Absolut poprzez sekwencyjną kreacje, stworzył świat materii, mnóstwo wszechświatów i prawa w nich obowiązujące...
Wszystkie obiekty materialne stworzone przez człowieka miały swój początek w jego woli i wyobraźni. Wolą, wyobraźnią, myślami i uczuciami(które są świadomością i energią) można kształtować materialną rzeczywistość. Reptile o tym doskonale wiedzą, toteż od wielu stuleci starają się ukryć te fakty przed ludźmi. Wiedzą że ludzka dusza(na obraz i podobieństwo Boga) dysponuje potężną mocą kreacji. Wiedzą że w człowieku jest boska iskra... Dlatego też tyle śmieci starają się wtłoczyć w ludzką podświadomość, by człowiek był jak najdalej od prawdy o sobie, dlatego też Boską Naturę człowieka próbują zasłonić chmurami ignorancji i głupoty, bowiem reptilom bardzo zależy na absolutnej kontroli nad ludzkością... Widocznie te inteligentne pasożyty traktują nas jak swoich żywicieli, jak swoją hodowle...
Ale to już wątek na osobny temat

Co do komet i naturalnych kataklizmów:
Idiotyzmem jest wykluczanie przesłanek mogących stanowić związek z nadejściem naturalnego kataklizmu na szeroką skalę. A jest kilka logicznych przesłanek mogących mieć związek z tym że w ciągu najbliższych 3 miesięcy dojdzie do owego naturalnego kataklizmu na obszarze USA. Może to być zarówno impakt komety/asteroidy/meteorów, erupcja Yellowstone, megaflara słoneczna lub false flag np detonacja nuka... Tylko lemingi nie dostrzegają dużego prawdopodobieństwa tego typu zdarzenia na obszarze USA, w ciągu najbliższych 3 miesięcy...

Ciekawa analiza związana m. in. z kometą ISON http://www.youtube.com/watch?v=48PsPJGZ9Gg North American power grid shut down: November 13-14, 2013 By Mel Brake via melbrake.wordpress.com, 18 October 2013 (Thanks Connie)
Professor James McCanney said that when Comet ISON approaches Mercury on November 13-14 that Comet ISON will make Mercury form a halo effect due to electronically activity as the planet responses to the comet, and that this event may not be watched by North Americans because there could be a potential power grid or blackout. http://www.nytimes.com/2013/08/17/us...kout-blow.html In a New York times article dated August 16, 2013 The North American Utility Reliability Corporation is planning a power drill outage on November 13-14 called Grid Ex-II. This drill involves thousands of thousands of utility workers, business executives, National Guard officers, F.B.I. antiterrorism experts and officials from government agencies in the United States, Canada and Mexico are preparing for an emergency drill in November that will simulate physical attacks and cyberattacks that could take down large sections of the power grid. They will practice for a crisis unlike anything the real grid has ever seen, and more than 150 companies and organizations have signed up to participate. The first drill by The North American Utility Reliability Corporation was in November 2011 (Grid Ex-I) and Comet Lovejoy was approaching the Sun but this time Comet ISON will be closer and effect planets in our solar system. McCanney said that the powers that may use the power grid shut as a false-flag and create fear and prevent North Americans from experiencing Comet ISON. What’s very interesting is that McCanney predictions does coincidence with a planned power grid . Solar Flare Kill Shot predicted for November the 13th 2013 - Arch Crawford, expert analyst interview I have never heard of Arch Crawford, but from the sounds of the interview below, he has a good track record of predicting major events in the financial markets. He uses astrology to assist him with his predictions in the markets and has been named a top analyst for a number of years in relation to the markets. But this time he is predicting a solar flare kill shot type of situation in November, possibly around the 13th. This is based upon certain planetary alignments. He says November will set records in many different areas and that it is going to be an intense month, as not seen before. If you did miss it, we did just have four X class flares within a four day period, X2.3, 29th Oct X1.0, 28th Oct X2.1 & X1.7, 25th Oct Within the video he does go into detail on the astrological information surrounding the situation in November with the planets and what he thinks may happen. He mentions one of the tightest alignments with a 't square' an astrological term, that he has ever seen. (What is a t square?) Going by NASA's prediction and recent information about magnetic activity on the sun, I believe November is about the time the Sun will finish its 11 year solar maximum cycle and when these cycles occur there is a whole lot more extra solar flare activity. Many of us are waiting to see if Major Ed Dames's Solar Kill Shot will ever occur. The month of November may be the month for some decent timing around a possible date for it. What do I think? I really doubt that such a large flare would impact us to the point as described by Major Ed Dames, and I don't think it will be as bad as the carrington event, which was a major solar storm in 1859. But I do think that this second eclipse coming up on the 4th of November will impact the energies and therefore events and peoples actions in a big way for the month of November. On top of that, we have Comet ISON heading past us. It is very interesting timing as the passing of Comet ISON fits right in with a few prophecies in our past about events occurring around the time of a Comet that can be seen with th enaked eye up in the sky."

Awatar użytkownika

Cytuj:
etc. bez końca aż do finału globalizacji.

Globalizacja postępuje,integruje z systemem i redukuje ludzi do statusu zwierzątek domowych,
i tak długo jak ludzie mają dach nad głową i pełne koryto nie przeszkadza im ten fakt.

Globalizacja? Państwo Policyjne? Obozy Fema?

Jak komuś kto ma sprany mózg i stawia swoje życie na konia o nazwie system mogło by to przeszkadzać?
Przecież większość społeczeństwa ma tysiące lat ukierunkowanej niewolniczej mentalności we krwi za sobą.Popatrzcie do o koła ludzie pokochali kontrolowane życie i przyszłość podyktowaną odgórnie.

Z całą pewnością tacy ludzie nie będą wolni.

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Cytuj:
Co do komet i naturalnych kataklizmów:
Idiotyzmem jest wykluczanie przesłanek mogących stanowić związek z nadejściem naturalnego kataklizmu na szeroką skalę. A jest kilka logicznych przesłanek mogących mieć związek z tym że w ciągu najbliższych 3 miesięcy dojdzie do owego naturalnego kataklizmu na obszarze USA. Może to być zarówno impakt komety/asteroidy/meteorów, erupcja Yellowstone, megaflara słoneczna lub false flag np detonacja nuka...

A przynajmniej jest to popadanie z jednej skrajności- cudownych globalnych transformacji- w drugą, czyli ignorowania pewnych zjawisk astronomicznych, geologicznych itp. Jak słonce reaguje na przelatujące "bryły lodu" :lol: mozna zobaczyć chocby z SOHO itp. a akurat tak się składa że ison będzie niedługo pomiędzy słońcem a ziemią...

phpBB [video]

Jak dla mnie to słonce- z takich czy innych powodów- załatwi sprawę. Pomijając już to ze aktywność słoneczna ma wpływ na aktywność geologiczną

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

TSA (Transportation Security Administration) będzie miała możliwość prześwietlnia twoich podatków, dowodu rejestracji pojazdu, poszportu, historii zatrudnienia i wiele więcej.

Cytuj:
Travelers are now being subjected to even more invasive screening procedures by the infamous Transportation Security Administration (TSA). Before “allowing” people to travel, the TSA is performing unwarranted checks of a wide variety of personal documents, going further than ever before into the lives of innocent passengers. As expected, Americans will roll over for the new intrusions and accept that they are necessary to protect the Homeland.

Podróżni są obecnie poddawani jeszcze silniejszym procedurą mającym na celu prześwietlenie przez niesławny TSA - Transportation Security Administration (Agencja Zarządzania Transportem). Przed dostaniem pozwolenia na podróż, TSA wykonuje nieuzasadnione kontrole różnych dokumentów osobistych, wkraczając w życie życie ludzi jeszcze mocniej niż kiedykolwiek przedtem. Jak przypuszczano , Amerykanie będą musieli się przyzwyczaić do nowych niedogodności i przyjąć, że są one niezbędne dla ochrony kraju.
Cytuj:

The new pre-screening procedure is more exhaustive than a federal background check. The TSA will now be dramatically expanding their reach into the lives of every passenger, and scouring all of the following documents, according to the New York Times:

Nowe procedury mające miejsce przed prześwietleniem są bardziej wyczerpująca niż kontrole federalne. TSA będzie miała rozszerzone uprawienia jeśli chodzi o wgląd w życie każdego pasażera i możliwość przeczesania wszystkich następujących dokumentów, według New York Times:

Prywatne informacje na temat historii zatrudnienia
Dowód rejestracyjny pojazdu
Historia podróży
Zapisy na temat nabytych własności
Charakterystyka Fizyczna (wzrost, waga, kolor oczu, znaki szczególne)
Numery identyfikacji podatkowej
Wcześniejsze plany podróży
Informacje o egzekwowanie prawa (karalność, mandaty etc.)
Informacje wywiadowcze
Numery paszportów
Informacje na temat częstotliwości lotów
Inne dane znajdujące się w bazie danych DHS

W zasadzie ciężko już pisać o czymś co by szokowało bardziej. To już faza finalna, ciężko wymyśleć uprawnienia których te służby nie posiadaja. Oni mogą już praktycznie WSZYSTKO. Nie ma już absolutnie nic, co mogło by ich powstrzymać. W ostatnim roku, ilość przepisów które zwęszyły uprawienia sięgnęła szczytu. Drastycznie wzrosło też pobłażanie dla wykroczeń jakie popełniają służby w tym kraju. Będąc w TSA możesz kraść, dokonywać czynności seksualnych i nazywać do przeszukiwaniem, używać siły kiedy ci się podoba. I jeśli powiesz, że robisz to imię bezpieczeństwa narodowego to nic ci za to nie grozi.

Na stronie http://www.policestate.com z której pochodzi ten artykuł, można poczytać więcej "fajnych" rzeczy, jakie robią służby w tym faszystowskim państwie. Poczytać np o Niewinnym mężczyźni podanym 14 godzinowemu przeszukiwaniu odbytnicy (kolonoskpia i inne czynności medyczne), wielokrotnym prześwietleniu promieniami roentgena i tylko dlatego, że przejechał znak stopu. Ponieważ jakiś pajac pomyślał, że chce przemycić narkotyki.

phpBB [video]

Albo to, że policja postanowiła otworzyć ogień i postrzelić nieuzbrojonego gościa a następnie rozpierdolić drzwi wjeżdżając w nie opancerzonym wozem, tylko dlatego ponieważ nie chciał wyjść ze swojego domu na rozkaz Policji. A kto by chciał wyjść pod lufy psycholi ze SWAT z automatami ? Do innych ludzi, w sumie już otwiera się ogień za krzywy wyraz twarzy... artykuł również na portalu.
Strach stać na ganku bo można być uznanym za terrorystę.

phpBB [video]

No i chyba zdjęcie które obiegło już cały internet. Czyli agresywne kontrole na ulicach w poszukiwaniu ludzi odpowiedzialnych za strzelaninę. Mierzenie bronią do ludzi na kontrolach to już widać też norma.
Jesteś winny puki nie udowodnisz, że nie jesteś.

Obrazek

W sumie to jedyne co zostało do "uchwalenia" to możliwość mordowania obywateli na masową skale.
Wszystko inne już, raczej nie będzie szokować. Państwo Policyjne jest faktem. Następny pozostaje Stan Wojenny.

Obrazek

Jeszcze raz Polecam http://www.policestateusa.com/ I kto ma czas, może coś potłumaczyć.

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

phpBB [video]

Od 5 do 8 listopada na terenie Nowej Anglii w USA trwają ćwiczenia na wypadek m.in. ataków chemicznych. Są to pierwsze tego typu ćwiczenia na obszarze Nowej Anglii.

1. http://www.wcsh6.com/news/article/262100/314/Large-scale-disaster-drill-tests-preparedness
2. http://www.portlanddailysun.me/index.php/newsx/news-briefs/10644-emergency-responders-ready-for-disaster-drills

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

MaksK pisze:
dziwaczny wygląd to tylko pozór - wpłynęły na niego lata doświadczeń wojen w Iraku i Afganistanie.

To tylko marketing i propaganda.
Jakiś filmek z Afganistanu, czy Iraku, gdzie "toto" jeździ w akcji?
Zapytaj kogoś kto był. Syf jakich mało. Nasze "Rosomaki" robiły i robią tam karierę. Skąd masz te gówniane informacje ?
OK. Przepraszam, poniosło mnie.
Generalnie to Hammerów było do usrania. Były nawet takie bez pancerza. Pancerne Hammery nie potrafiły podjechać pod większą górkę w Afganistanie. Ten syf, który tak chwalisz nie był nigdzie. I nie porównujmy gówna do twarogu. I tego też mało.
W Iraku ? Nie upieram się , bo nie byłem długo, ale tam to na pewno takie 'gówno' nie przetrwa - Ja bym w to nie wsiadł - podobnie jak każdy trzeźwo myślący.

Awatar użytkownika

Skąd te emocje? I po co?

Napisałem tylko, że DHS w USA kupuje pojazdy minoodporne przeznaczone najwyraźniej do działań w warunkach "lekkiej" wojny domowej. Kupili tego zresztą ponad 2000 sztuk.
Do Iraku czy Afganistanu to się nie nadaje i nawet nie chce mi się pisać dlaczego.
Porównywanie tego do nowoczesnego lekkiego czołgu nie ma sensu, ani technicznego ani ekonomicznego.
A znów opancerzony Hummer to przy tym straszne g.....

P.S. Pobytem w Iraku raczej się na tym forum nie chwal.
Nie wiem w jakim celu tam byłeś i dla mnie nie jesteś "negatywem" ale można to różnie zrozumieć.

:hejka:

Awatar użytkownika

Ha a ja się pokusiłem o sprawdzenie nabytków naszych rodzimych policemanów. No i się autentycznie mało nie zesrałem, a oczy to mi wypadły pod kredens i jeszcze ich nie znalazłem. Wyobraźcie sobie, że nasz jakże niedofinansowane służby policyjne pozwalają sobie na zakupy typu poduszkowiec!? Najpopularniejszym modelem w tym roku okazała się HT-p 400 Anakonda (nie znam liczby, ponieważ kilka jednostek tylko opublikowoało informacje na ten temat, doliczyłem się 18 takich cudeniek).Obrazek Tutaj w zestawie z ulubioną terenówką funkcjonariuszy Nissanem Pathfinderem(ok. 200 tylko w tym roku, trafiło do rąk funkcjonariuszy). W naszym biednym kraju stać naszych biednych podatników by na setki uposażać policję Nie tylko w takie zabawki ale np. w jakże standardowe mercedesy sprintery (około 700 takich nowych wózków będzie śmigać na słuzbie) już wstyd wspominać, że muszą się męczyć na patrolach w takich hiundajach i30 (tu się ciężko doliczyć ile tego przybyło), oplach insignia a już kia ceed to totalny przypał (od 2010 roku każda praktycznie jednostka przytula kilka do kilkunastu wyżej wymienionych aut). I teraz zagadka? Czemu do cholery zawsze się spóźniają na interwencje? Bo Facebook sam się nie oglądnie. Otóż teraz będą mogli robić to mobilnie, gdyż w ramach programu e-komisariat przekazano już ponad 3000!!! laptopów, palmtopów i smartfonów do różnych jednostek. Systematycznie też wzrasta liczba łodzi kabinowych na usługach wodniaków, ale to wszystko pikuś, taki pies pikuś... To idzie na pęczki, fiaty bravo, ducato, ople wszelakich maści, alfy... Odnawiane są wozy bojowe i prowadzi się przetargi na nowe, do jednej z warszawskich jednostek podobno przyjechały wozy testowe jak i nowe mobilne stacje. Pomijam już takie zakupy jak działka soniczne, broń krótka, długa i gładkolufowa bo mózg się od tego lasuje. A te kurwy jeszcze mają czelność mówić, że są niedoposażeni. Ten cyrk nie ma końca, pewnie piękne dadzą przedstawienie na 11 tego.

Awatar użytkownika

To prawda ale jest jedno ale. Doposaża się jednostki siłowe, typowych zomoli natomiast jednostki zajmujące się rozpatrywaniem spraw obywateli pracują na sprzęcie z poprzedniej epoki w tragicznych warunkach.

Awatar użytkownika

aaolo pisze:
oposaża się jednostki siłowe, typowych zomoli natomiast jednostki zajmujące się rozpatrywaniem spraw obywateli pracują na sprzęcie z poprzedniej epoki w tragicznych warunkach.
No tak, należy zadać pytanie, dlaczego tak się dzieje? To wszystko ma wymiar globalny, wydaje się, że za oceanem mają źle, a na naszym własnym podwórku dzieją się rzeczy niesłychane. Robią to bezczelnie, czy wiecie ile przeprowadza się szkoleń w panowaniu nad tłumem w polskiej policji? Kilka razy do roku, a z pierwszej pomocy zdajesz egzamin raz na kilka lat... 11 na ulicach będzie nie tylko policja, ale i wojsko. To jest podane do publicznej informacji. Na ulicach będzie wojsko. Z ostrą bronią! Kumacie, wojsko na ulicach stolicy, stan wyjątkowy jeśli wolicie.
Obrazek
Obrazek

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Poduszkowce... Mnie się przypomniały opowiadania kilku osób z rodziny, np. o tym jak to za komuny z karabinem stał wojskowy w samolocie. Poniższe zdjęcie zostało wykonane w Warszawskim Metrze :>
Obrazek

Film:
http://youtu.be/tKx1wI4SRwU?t=9m5s (od 9:05)

"Dzisiaj dla celów New World Order zwerbowano w setkach tysięcy zagranicznych żołnierzy i przerzucono ich do Stanów Zjednoczonych, dostarczono również w tysiącach, jeśli nie setki tysięcy gilotyn do egzekucji, zbudowali sieć niewykorzystanych jeszcze obozów koncentracyjnych na terenie USA, zbudowali krematoria obok tych obozów koncentracyjnych, a jednak większość Amerykanów wydają się wierzyć w kłamstwa prezydenta Clintona i innych."

http://www.bibliotecapleyades.net/socio ... racy04.htm

"Amerykańska agencja FEMA oznacza domy w USA?

Amerykańska agencja FEMA jest często wskazywana, jako jedna z instytucji, która zostanie użyta w czasach ostatecznych. Trudno się zresztą dziwić, bo jej celem działanie jest reagowanie na sytuacje kryzysowe. Okazuje się, że pracownicy FEMA oznaczają domy w USA.

Jedna z teorii na temat celu istnienia tej agencji jest taka, że ma to być urząd do eksterminacji Amerykanów. Wiele osób przekonuje, że na terenie USA powstają specjalne obozy, w których składuje się tysiące plastikowych trumien, z których każda może służyć, jako miejsce ostatecznego spoczynku kilku ludzi.

Niektórzy Amerykanie czekają aż ta faza rozpocznie się. Oznaczanie domów jest w tych kręgach odbierane, jako przygotowanie do operacji, która ma się rozpocząć całkiem niedługo. Doniesienia o znakowaniu domów pochodzą z Teksasu.

Oficjalnie agencje amerykańskie nie potwierdzają oznaczania domów. Jednak jest dużo przekazów wskazujacych na to, że do tego jednak dochodzi. Nie wiadomo jaki jest klucz wyporu oznaczenia. Czerwony i niebieski znak umieszczany na froncie budynków może świadczyć o tym, że istnieją jakieś listy. Nie wiadomo jednak, jakimi kryteriami dokonano wyboru oznaczenia.

http://innemedium.pl/wideo/amerykanska- ... domy-w-usa

ciekawy koment z 2011 :
" Obozy wypoczynkowo rekreacyjne FEMA gotowe. Czekają na gojów gdy ogłoszą stan wojenny (martial law). Jest ich ponad 800, mają wysokowydajne krematoria i hermetyczne pomieszczenia z instalacjami gazowymi wystającymi poziomo ze ścian.
Środki transportu gojów też gotowe - takie specjalne stalowe wagony z rzędami stalowych kajdan.
3 listy:
- czerwona (egzekucja wroga NWO bez sądu na 2 tygodnie przed i w pierwszych tygodniach wprowadzenia stanu wojennego)
- niebieska - osadzenie w obozie koncentracyjnym FEMA
- żółta - dla bydła, które będzie podlegało nakazowi oznakowania microchipem."

http://biznes.onet.pl/forum/usa-maja-no ... zytaj.html

"Federalna Agencja Zarządzania Kryzysowego (ang. Federal Emergency Management Agency) - Została powołana przez prezydenta Stanów Zjednoczonych Jimmy'ego Cartera w lipcu 1979 roku po serii katastrof zapór (m.in. wielka katastrofa zapory Teton w roku 1976). W latach 1960?1979 podlegała Departamentowi Budownictwa i Urbanizacji (ang. United States Department of Housing and Urban Development), następnie w latach 1979-2003 działa jako niezależna organizacja rządowa. Jej obecnym administratorem jest Robert David Paulison. Zadziwiające jest jakie prawa przyznano tej Agendzie a mianowicie w trakcie katastrof od naturalnych po wojny i terroryzm są niczym drugi rząd, który w czasie katastrof przejmuje prawa zwykłego rządu. Jej głównym celem do tej pory było zebranie wszystkich sztabów/fundacji kryzysowych w jedna połączona Agendę.

Po wydarzeniach 11/9 (Atak na World Trade Center), Fema została połączona z office of Homeland Security, poszerzając jej prawa do działań w trakcie okresu pokoju.

W 2003 r. FEMA łączy się z agencjami ochrony narodu i tworzy Department of Homeland Security

W roku 2006 następuje jeden z głównych zwrotów,George W. Bush reorganizuje FEMA po katastrofie w Nowym Orleanie ( Katrina ) nadając więcej praw tej organizacji .Argumentem oczywiście było przygotowanie narodu w razie podobnych katastroficznych wydarzeń.Najbardziej zadziwiającym i absurdalnym prawem nadanym tej agendzie jest pełne przejecie NSA(National Security Agency) . W ten oto sposób można by uznać ze Fema stała się drugim uśpionym rządem USA,wyobrażacie sobie teraz co to wszystko może oznaczać? Drugi całkowicie nie zależny rząd mający kontrole dosłownie nad wszystkim i wszystkimi!! ."

http://www.paranormalne.pl/topic/19514- ... ne-rex-84/

i tu też interesujący wpis:

"Zastanawiające jet to że tak owe krzyżyki pojawiły się jedynie w stanie Teksas. Przypomnę że do Austin w stanie Teksas FEMA na początku października dostarczyła prawie 15 mln posiłków racji wojskowych z wbudowanym podgrzewaczem. Drugie tyle plus miliony butelek wody rzuciła na stany otaczające Waszyngton a więc Pensylwanie, Maryland, Delaware, Wirginia, West Wirginia i Dystrykt Kolumbi. Swoją drogą dość późno ten film wrzuciliście bo ja go widziałem już trzeciego czy czwartego listopada. I od tamtej pory nie ma jakiś innych dziwnych ruchów. Wiem że jeszcze w październiku Departament rolnictwa (USDA) zawiesił dla prawie 50 mln najuboższych Amerykanów kartki na żywność . Jest taki program tego właśnie departamentu który wspiera ludzi żyjących na skraju ubóstwa który gwarantuje 47 mln Amerykanów (a więc 15 %) kartki na żywność. Nie wiem na czym to dokładnie polega ale zawiesili te kartki na cały miesiąc listopad czyli prawie 50 mln Amerykanów będzie głodowało. To wygląda co najmniej dziwnie. Wiadomo jeszcze że FEMA w marcu zamówiła 1,6 mld sztuk amunicji, ponad 2000 opancerzonych aut i przeszkoliła wojsko. Gdzieś czytałem że w Baltimore w stanie Maryland stacjonuje 15 000 rosyjskich żołnieży co również jest bardzo dziwne. Ostatnio dużo gruzu spadało na Ziemie więc może coś dużego się zbliża zwłaszcza że rząd amerykański przestaje informować o zbliżających się asterodiach czy kometach. Wracając do stanu Teksas to jest to stan gdzie praktycznie każdy ma broń i jest to drugi z największych stanów USA po Alasce. Więc może zaczynają pozbawianie ludzi broni. Wiem że byłoby to dość trudne ale na pewno do tak owego rozbrojenia musi w ciągu kilku najbliższych miesięcy czy lat dojść. Zastanawiające są również słowa pani Janet Napolitano który ustępując z funkcji Sekretarz bezpieczeństwa krajowego powiedziała że Ameryke czeka klęska żywiołowa czy tam katastrofa jakiej jeszcze nie było. Podobnie Snowden mówił w sierpniu. Ale on z kolei mówił o rozbłyskach na Słońcu i że mają zginąć miliony osób. To wszystko składa się w logiczną całość tylko pytanie: czy to wszystko są działania żeby uratować ludzi czy może typowa "false flag" żeby wprowadzać drastyczne metody depopulacji i później czipowanie? Pozdrawiam."

http://innemedium.pl/wideo/amerykanska- ... usa?page=1

Podejrzana sprawa:
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/amery ... roid-komet

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Wszystko to już było, nic nowego... większość to stare informację.

Z tymi krzyżykami to dość ciekawa sprawa. Ale by nie okazało się to wałem jak w przypadku tych kolorowych kropek które służą do określania częstotliwości dostarczenia poczty. Bardzo mało jest informacji na temat krzyżyków, jeśli pojawiały by się tylko w jednym stanie lub mieście to nie przywiązywał bym do tego uwagi. Może nawet i służą do tego samego co kolorowe "hotspoty"
Po za tym jak ktoś ładnie w komentarzach powiedział.
Komentarz. Dr Piotr | zmiany na ziemi pisze:
Trochę żenada z takim znakowaniem, przecież wystarczy dla dowcipu w całej okolicy wymalować na domach oba znaczki i co wtedy...system zgłupieje?
Poziom debilizmu w działaniu FEMA osiąga szczyt, albo to nic ważnego z tym malowaniem.

A no, takie teorię są do kitu. Też już o tym mówiłem. Oni są szaleni, ale nie są głupi. Najfajniej by się okazało jak by te znaczki były malowane kredą albo innym farbą która łatwo schodzi pod wpływem wody albo detergentu. Ktoś umyje sobie samochód i po krzyżyku. Ma to sens na godziny przed akcją. Jeśli listy istnieją to jej fragmenty trafiały by do poszczególnych oddziałów. Zresztą to nie ma większego znaczenia, oni wchodzą do domów kiedy chcą i wyciągają kogo chcą. I specjalnie nie będą się przejmować czy ktoś jest blogerem czy wrzuca filmiki na youtuba.

Przeszukując Twittera trafiłem na olbrzymi wysyp informacji na temat zaniku prądu w różnych częściach USA. Prawdopodobnie jest to spowodowane ćwiczeniami GridexII które miały testować rozwiązania na wypadek "ataku na sieć elektryczną". Cała impreza jeszcze trwa do dziś. Okazuje się, że jest tego naprawdę dużo. Niestety, nie sprawdziłem ile wiadomości o zanikach zasilania było w normalne dni, więc nie mam porównania czy te dwie rzeczy mają związek. USA to duży kraj i może to być całekiem normalne.

Wzmianki pojawiają się tylko miejscami i to na portalach lokalnych miast i w lokalnych gazetach.
http://houston.culturemap.com/news/city ... sf_twitter

No, może jeszcze prócz tego, wczoraj kiedy pisałem część tekstu nie było tego newsa.

http://www.infowars.com/panicked-iowans ... out-drill/

A jak by ktoś myślał, że to koniec "Ruchów FEMA I DHS" i że temat się wypalił. To niestety jest w błędzie :tak: Panowie ostatnio wymyślili sobie nowy pomysł. Docelowo pokryć wszystkie główne miasta siecią "białych skrzynek" pozwalających monitorować każde mobile urządzenie.
Cytuj:
DHS Funds Installation of White Boxes That Can Track Population of Entire City

Strange new off-white boxes popping up in downtown Seattle use wi-fi networks that can record the last 1,000 locations of a person using their cellphone’s MAC address, but the Department of Homeland Security – which funded the network to the tune of $2.7 million dollars – has refused to address the nightmare privacy implications of a system that could lead to the permanent tracking of an entire city’s population.

DHS ufundowało instalacje "białych skrzynek" pozwalających śledzić populacje całego miasta.

Dziwne nowe białawe skrzyneczki zaczęły pojawiać się w centrum miasta Seattle, używają one sieci WI-FI i mogą zapamiętać tysiąc ostatnich lokalizacji osoby korzystającej z telefonu komórkowego bazując na jego adresie MAC (Adres MAC to unikalny niepowtarzalny numer kart sieciowych, w tym Wi-Fi - przyp. tłum.) Departament Bezpieczeństwa Krajowego który ufundował sieć na kwotę 2,7 miliona dolarów, odmówił wyjaśnień na temat koszmarnych implikacji związanych z prywatnością, systemu który mógł by pozwolić nieustannie śledzić populację całego miasta.

http://www.kirotv.com/videos/news/video ... ve/vCHnd8/

Obrazek
Cytuj:
Aruba – the company that provided the boxes to the Seattle Police Department – brags in its technical literature about how the boxes can keep track of “rogue” or “unassociated” devices, in other words your cellphone even if you have refused to let the system access your device’s wi-fi component.

Aruba - firma która dostarczyła skrzynki dla departamentu Policji w Seattle, chwali się w specyfikacji tym jak pozwala śledzić “rogue” or “unassociated”(chodzi prawdopodobnie o urządzenia które próbują się ukrywać lub mają sztucznie zmieniony adres MAC) innymi słowy twoja komórka (albo tablet bądź laptop - przyp. tłum.) będzie śledzona i namierzana nawet jeśli zablokujesz dostęp do Wi-Fi w swoim urządzeniu.
Cytuj:
The user’s guide for one of Aruba’s recent software products states: “The wireless network has a wealth of information about unassociated and associated devices.” That software includes “a location engine that calculates associated and unassociated device location every 30 seconds by default… The last 1,000 historical locations are stored for each MAC address.”

Instrukcja obsługi najnowszego programu Aruby mówi: "Sieć bezprzewodowa zawiera bogactwo informacji na temat urządzeń, nie powiązanych oraz powiązanych." Oprogramowanie zwiera "silnik lokalizacyjny pozwalający przeliczać lokalizacje powiązanych i nie powiązanych urządzeń, domyślnie co 30 sekund" 1000 ostatnich lokalizacji jest zapamiętywanych dla każdego adresu MAC.
------------------------------------------------------------------------------------
Daje sobie głowę uciąć, że urządzenie i oprogramowanie może dużo więcej. Dlaczego ? Ponieważ jest to bardzo tanie i nie wymaga specjalnych zmian w systemie czy sprzęcie. Prawdopodobnie sieć ma jeszcze możliwość zagłuszania sygnału Wi-Fi a także wykonywanie ataków typu "Man in The Middle" które pozwalają przechwytywać transmisję lub podmieniać wybrane fragmenty stron, treści, nagłówków, obrazków, filmów na youtube. Rozłączać użytkowników, czy łamać klucze pobliskich punktów dostępowych. Mając do dyspozycji centrum obliczeniowe za 2 miliardy które wybudowali sobie miesiąc temu w Utah, są w stanie tak zrobić. Ehem...Sam bym tak zrobił, koszty niewielkie a zysk ogromny.
Więc to na pewno nie jest szczyt możliwości tych urządzeń. Starczy tylko przestawić karty sieciowe w tryb promiscuous. Co ciekawe większość tabletów i telefonów z androidem budowanych w oparciu o tanie tajwańskich podzespoły Wi-Fi, jest tego trybu pozbawiona. Wcale bym się nie zdziwił jak by to był jakiś trend. Jeszcze poszperam za specyfikacją tego urządzenia i jego możliwościami, może udami się gdzieś dojechać PDF.

phpBB [video]

------------------------------------------------------------------------------------

Do tego mały edit nr 1:
Cytuj:
Seattle Police Deactivate Wi-Fi Spy Grid After Privacy Outcry

Following a privacy outcry concerning a wi-fi “mesh network” being installed in Seattle with DHS funding that has the capability of recording the last 1,000 locations of anyone in its vicinity, the Seattle Police Department announced last night that it is temporarily deactivating the network.

Policja w Seattle wyłączyła szpiegującą siatkę po sygnałach oburzenia

Po głośnym sprzeciwie związanym z obawą prywatność, odnośnie sieci Wi-Fi instalowaną w Seattle, finansowaną przez DHS która ma możliwość nagrania ostatnich 1.000 lokalizacji kogokolwiek znajdującego się w pobliżu, Policja w Seattle ogłosiła ostatniej nocy iż na chwilę obecną dezaktywuję sieć.

Do tego mały edit nr 2: tego też nie było jeszcze wczoraj
Cytuj:
Seattle Wi-Fi Spy Network Has NOT Been Deactivated

Despite claims by the Seattle Police Department that a wi-fi mesh network which had the capability to store an individual’s last 1,000 locations via their cellphone had been deactivated in response to a privacy outcry, the network still appears to be active.

Sieć jednak dalej wydaje się działać i być aktywna

Ale jeśli myślicie, że gorzej już być nie może, to ooo nie... snu Orwell nie da się tak łatwo przerwać.
Oto poziom absurdu i kontroli wchodzi na jeszcze wyższy poziom. Kiedy wydaje mi się, że wszystko zostało już poczynione, że nic w najbliższym czasie się nie wydarzy. Naglę pojawia się informacja która burzy cały ten piękny obraz.
Cytuj:
Company Admits New ‘Smart’ Street Lights Can Analyze Voices, Track People

The company behind a new ‘smart’ street lighting system which is being rolled out in major cities like Las Vegas admits that the technology has the capability of analyzing voices and tracking people, features that will aid the Department of Homeland Security in “protecting its citizens.”

Firma przyznaje, nowe "inteligentne" światła uliczne mogą analizować głos i śledzić ludzi
Firma stojąca za nowym "inteligentnym" systemem oświetlenia ulicznego które pojawiło się w głównych miastach takich jak Las Vegas, przyznaje, że technologia ma możliwości analizy głosu i śledzenia ludzi,
cechy które będą wspomagać Departament Bezpieczeństwa Krajowego w "ochronie obywateli"

phpBB [video]

Cytuj:
We first reported on Intellistreets bragging of its product’s “homeland security” applications back in 2011, with the backlash from privacy advocates causing the company to remove a promotional video from YouTube. The video was later restored (see above), although comments were disabled.

Pierwszy raz informowaliśmy o Intellistreets
Cytuj:
The ability to record street conversations is merely one special feature of the Intellistreets lighting system, which is linked back to a central data hub via a ubiquitous wi-fi connection. The ‘smart’ street lights can also act as surveillance cameras, make loudspeaker security announcements (See Something, Say Something), as well as track “RFID equipped staff,” which could be any of us given the increasing amount of clothing and products which are RFID tagged.

The company’s website highlights how the system is now being installed in areas of Las Vegas, Chicago, Detroit, Auburn Hills, Asbury Park, and at stadiums like the Mercedes Benz Superdome in New Orleans.

Możliwość nagrywania ulicznych rozmów to jedynie jedna specjalna funkcja systemu oświetlenia firmy Intellistreets, który podłączony jest do centrum bazodanowego poprze wszechobecny system Wi-Fi.
Inteligentne oświetlenie uliczne może służyć za system nadzoru korzystając z kamer, robić za megafon i nadawać komunikaty bezpieczeństwa [Coś Widzisz, Coś Powiedz] (Jest to jedna z kampanii DHS która polega na donoszeniu przez obywatela każdego podejrzanego ruchu - przyp. tłum.) jak też śledzić "Personel wyposażony w RFID" który mógłby być każdy z nas, biorąc pod uwagę wzrastającą ilość odzieży i produktów, które są tagowane znacznikami RFID.

Firmowa strona pokazuje jak system jest instalowany w okolicach Las Vegas. Chicago, Detroit, Auburn Hills, Asbury Park i na stadionach jak "Mercedes Benz Superdome" w Nowy Orleanie
Cytuj:
Authorities in New York City also recently announced that they would be replacing the city’s 250,000 street lights with new LEDs by 2017, although it is not known how many of these if any will be provided by Intellistreets.

Władze w Nowym Jorku także niedawno ogłosiły, że wymianę 250.000 lamp ulicznych na LED do 2017,
aczkolwiek nie jest wiadome jak wiele z nich będzie dostarczonych przez Intellistreets.
Cytuj:
A 2012 New York Times report on ShotSpotter audio sensors, which are installed in at least 70 major US cities, acknowledged that they can and have been used to record conversations on the street.
The next level of NSA snooping, which will rely on systems like Intellistreets to record people’s conversations and detect antagonism or political extremism, will make the recent revelations of whistleblower Edward Snowden pale in comparison, and represents the potential for a ubiquitous wiretapping system that outstrips George Orwell’s worst nightmare.

Raport New York Times z 2012 na temat czujników dźwiękowych wychwytujących strzały, które są zainstalowane w 70 głównych miast Stanów, powietrza, że mogą i zostały używane do nagrywanie rozmów na ulicach.

Następny poziom szpiegowania przez NSA będzie zależeć od systemów takich jak Intellistreets, pozwalający na nagrywania rozmów ulicznych, wykrywania antagonizmu lub politycznego ekstremizmu, sprawa, że niedawne ujawnienia Edwarda Snowdena wypadają blado w porównaniu i pokazują potencjał wszędobylskiego systemu podsłuchowego który prześciga najgorszy koszmar Georg'a Orwella

[Nie mam kiedy tłumaczyć większych partii tekstu. Zazwyczaj rozbijam sobie to na 2 czy 3 dni ale pojawiają się znów nowe i nowe. Więc czasem wrzucam tylko źródła i krótki opis]

Źródła:
http://www.infowars.com/dhs-funds-insta ... tire-city/
http://www.infowars.com/seattle-police- ... cy-outcry/
http://www.infowars.com/company-admits- ... ck-people/
http://www.infowars.com/seattle-wi-fi-s ... activated/

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Co do akcji wojska na wypadek awarii zasilania właśnie się pojawił super wpis:

Chińscy żołnierze w USraelskiej bazie

Chińscy żołnierze po raz pierwszy ćwiczą w amerykańskiej bazie.

Po raz pierwszy w historii amerykańska armia gościła w swojej bazie wojskowej na Hawajach żołnierzy chińskiej marynarki wojennej

12 listopada rozpoczęły się trzydniowe szkolenia GridEx-2. Żołnierze amerykańscy wraz z chińskimi testowali sposoby reakcji w razie przerwania na dłuższy czas dostaw prądu. Wcześniej, o mającym się odbyć szkoleniu, poinformowały główne media amerykańskie. Rzadko kto jednak wspomniał, że będą w nich uczestniczyć żołnierze chińskiej marynarki.

Według licznych doniesień, GridEx – 2 to program wspólnych ćwiczeń dla żołnierzy amerykańskich, kanadyjskich i meksykańskich. Jego celem jest przygotowanie wojska do odpowiednich działań w razie kilkudniowej przerwy w dostawie prądu na kontynent. Krótko mówiąc, żołnierze mają być przygotowani na wypadek fatalnych następstw cyberataków ze strony wrogich państw, grup terrorystycznych itp.

Chociaż „The New York Times” i inne media opublikowały krótkie materiały na temat ćwiczeń GridEx -2 rzadko kto wspomniał, że wezmą w nich również udział chińscy żołnierze. Poinformowała o tym chińska agencja prasowa Xinhua.

Dowódca amerykańskiej armii na Pacyfiku, Samuel Locklear tuż przed ćwiczeniami wyjaśnił, że żołnierze będą ćwiczyć zasady udzielania pomocy humanitarnej w razie klęsk żywiołowych, dotykających państwa trzecie. Dodał, że celem wspólnej akcji z Chińczykami jest poprawienie stosunków między Stanami Zjednoczonymi a Chinami i przyczynienie się do ulepszenia programu bezpieczeństwa systemu elektroenergetycznego.

Amerykańscy komentatorzy przy okazji ćwiczeń z Chińczykami przywołują pierwsze wspólne manewry amerykańsko-rosyjskie w Kolorado i zastanawiają się, jaki może być prawdziwy cel wspólnych manewrów żołnierzy amerykańskich z komunistami.

Ekspert Timothy Whiteman dodał, że, jak napisał na swojej stronie internetowej Departament Obrony, chińscy żołnierze będą brać udział także w przyszłorocznych wielonarodowych manewrach marynarki wojennej. Z kolei Sekretarz Obrony Chuck Hagel i jego chiński odpowiednik, gen. Chang Wanquan ogłosili, iż zamierzają rozszerzyć obecny system wymiany informacji i wspólnych ćwiczeń w dziedzinie obrony.

Źródło: beltwayexaminer.com, nerc.com, AS.

Za: http://www.pch24.pl/chinscy-zolnierze-p ... 167,i.html

całość za:
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/chins ... ie-2013-11

-=-
a do zmiany MAC swojej karty sieciowej -jest super programik do tego ,ale nie każda sieciówka sobie pozwala na tego typu zmianę,a jeżeli już to ograniczoną ilość razy Mruga
Testowane i wypadło najlepiej.

Technitium MAC Address Changer
[free]
Obrazek
http://www.technitium.com/tmac/

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Cytuj:
-=-
a do zmiany MAC swojej karty sieciowej -jest super programik do tego ,ale nie każda sieciówka sobie pozwala na tego typu zmianę,a jeżeli już to ograniczoną ilość razy Mruga
Testowane i wypadło najlepiej.

Technitium MAC Address Changer
[free]
Powiększ (rzeczywiste wymiary: 621 x 492)Obrazek
http://www.technitium.com/tmac/

Fajnie, ale ma to masę wad i jest kompletnie bezużyteczne, nadaję się tylko do dość specjalistycznych zastosowań. To może działać co najwyżej w laptopie z Windowsem. Większość urządzeń działa w oparciu o Androida czyli Linuksa lub Windows Phone. Już mamy 90% tabletów i telefonów. Reszta to starsze urządzenia z własnym oprogramowaniem + trochę mało znanej egzotyki jak Firefox OS czy iphone. Do tego dochodzą jeszcze Makówki które działają na OS X i Ipady na iOS. Adres MAC jest przyporządkowany do karty na stałe, można go co prawda obejść, ale to go tak naprawdę nie zmienia tylko maskuję. Nawet jeśli program miał by działać, to musiał by odświeżać adres MAC co kilka minut. Ponieważ te urządzenia znajdują się praktycznie na każdej przecznicy, czyli co 200-300 metrów. Nie wyobrażam sobie też zmiany adresu co 20 sekund, ponieważ na każdej lampie umieszczona jest skrzynka szpiegowska. Tu wypadają najlepiej urządzenia z Androidem gdzie zmianę adresu można wrzucić do Crona lub innego narzędzia wykonującego zadania co jakiś określony czas. Do tego providerzy internetowi często bindują adres MAC z punktem dostępowym. Więc tylko urządzenia o danym adresie MAC mogą się podpiąć w sieć, więc to wszystko jest mało wygodne. Aaa i najważniejsze, zmiana powoduję rozłączenie sieci.

Reasumując, większość osób nie będzie tego robić bo i mało osób będzie wiedziało jak. Ci co będą wiedzieli, raczej szybko zrezygnują ponieważ nie da się tak funkcjonować i ma to znikomy sens. Najlepiej mieć urządzenia schowane w futerale który rozprasza fale, jakieś metalowe siatki wszyte w etui czy ołowiane schowki na telefon. Jedna z firm już coś takiego sprzedaje. Są też farby tłumiące określone częstotliwości. Świetne zabezpieczenie w przypadku korzystania z tych wszystkich płatności przy pomocy telefonu.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 281 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]