Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 23 sie 2019, 8:23

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
Post: 28 lut 2010, 12:34 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lip 2009, 21:17
Posty: 66
Lokalizacja: Lublin
Płeć: mężczyzna
Zapoznajcie się z podanym wnioskiem:

http://www.rzecznikrodzicow.pl/20100225_sprzeciw.php

Cytuj:
Głównym wrogiem Sił Nieubłaganego Postępu jest Rodzina. Podkreślali to zwłaszcza bolszewicy – a potem już poszło. ONI zawsze chcą zabrać dzieci rodzicom – bo rodziny wychowują dzieci w innych wartościach, niż ONI pragną ludziom zaszczepić. Rodzice to też autorytet większy, niż Wielki Brat – dlatego podstępnie lub jawnie podkopuje się pozycje rodziców, ostrzega dzieci przed „toksycznymi rodzicami” ostrzega przez „niebezpiecznym dotykiem” - a w ogóle stara się zabrać dzieci z domów przez system żłobków, przedszkoli i jak najwcześniejszego pójścia do szkoły, gdzie można dzieci uczyć wartości „europejskich”, wśród których „równość płci” i „tolerancja dla homoseksualizmu” zajmują miejsca szczególne (ONI mają hopla na punkcie płci!) .

Jak wiadomo obecnie ONI szykują decydujący zamach na rodzinę; proszę zajrzeć tu:

http://www.rzecznikrodzicow.pl/20100225_sprzeciw.php

i podpisać się - a także rozpropagować ten adres na wszelkich możliwych forach. Może jakimś cudem uda się nie dopuścić, by Związek Socjalistycznych Republik Europejskich zbolszewizował się ostatecznie.

To sprawa ważniejsza, niż wszystkie postulaty gospodarcze. Bo co z tego, że bylibyśmy nawet bogaci, kiedy ONI zabraliby nam dzieci?
http://korwin-mikke.pl/blog/wpis/walczymy_o_nasze_dzieci_precz_z_neobolszewizmem_rowniez_z_tym_z_usa/450

_________________
http://www.michalkiewicz.pl/
http://korwin-mikke.pl/
http://www.youtube.com/user/odDymarkowNa górę
 Wyświetl profil  
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 28 lut 2010, 12:34 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 28 lut 2010, 15:55 
Coraz więcej ludzi dostrzega plany psychopatycznych maniaków tworzących nwo :evil: :ninja: :wacko: :stop:

Sprzeciw rośnie w siłę :king: :spoko:Na górę
   
 
 
Post: 28 lut 2010, 20:39 
Żeby tak udało się Nam - społeczeństwu "zablokować" tą ustawę jak internautom na spotkaniu z Tuskiem ws ograniczenia wolności słowa i informacji.Na górę
   
 
 
Post: 28 lut 2010, 22:14 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

Rejestracja: 29 maja 2009, 19:21
Posty: 285
W TV dla rownowago i przyzwyczajenia, pokazuje sie oburzenie mediow w sprawach odbierania dzieci rodzicom. Odbiera sie dzieci bo bieda albo rodzice nie pracuja, balagan w mieszkaniu, ciasnota, matka ma dziwne poglady. Jak ktos kupuje alkochol w sklepie, gdzie sa kamery albo placi za niego karta, to biada jemu i jego dzieciom.
To sa dowody.
W Irlandii jak ktos w ciagu tygodnia kupi trzy razy alkochol, to sklep dzwoni do opieki, ze rodzina ma problem.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 02 mar 2010, 13:10 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 cze 2009, 9:43
Posty: 546
Płeć: kobieta
fiore11 pisze:
To sprawa ważniejsza, niż wszystkie postulaty gospodarcze. Bo co z tego, że bylibyśmy nawet bogaci, kiedy ONI zabraliby nam dzieci?


.•*¨*•. :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 02 mar 2010, 16:19 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 maja 2009, 23:59
Posty: 1069
Lokalizacja: Poznań
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
Kilkadziesiąt osób zebrało się dziś przed Sejmem, by zaprotestować przeciwko projektowi ustawy o zapobieganiu przemocy w rodzinie. Ich zdaniem proponowane zapisy są zamachem na autonomię rodziny i stwarzają pole do licznych nadużyć.

Nad projektem nowelizacji ustawy o zapobieganiu przemocy w rodzinie Sejm pracuje od blisko roku. Na czwartek zaplanowano drugie czytanie. Projekt zaostrza przepisy wobec sprawców przemocy. Ma umożliwić jak najszybszą izolację sprawcy przemocy od ofiar, np. przez nakaz opuszczenia wspólnie zajmowanego mieszkania. Wprowadza też możliwość zabrania przez pracownika socjalnego dziecka z domu na 24 godziny w sytuacjach, gdy zagrożone jest jego życie lub zdrowie. W projekcie jest także zakaz stosowania kar cielesnych wobec dzieci.

W projekcie zapisano też szereg działań z zakresu profilaktyki. Na gminy nałożono obowiązek prowadzenia poradnictwa i interwencji w związku z przemocą w rodzinie, a także tworzenie zespołów interdyscyplinarnych zajmujących się tym problemem. W skład takich zespołów mieliby wchodzić: przedstawiciele jednostek pomocy społecznej, gminnej komisji rozwiązywania problemów alkoholowych, policji, kuratora, oświaty, ochrony zdrowia oraz organizacji pozarządowych.

Dzisiejszy protest zorganizowały Stowarzyszenie Rzecznik Praw Rodziców oraz Krucjata Młodzi w Życiu Publicznym. Ich zdaniem, ustawa może doprowadzić do nadmiernej ingerencji w życie rodziny i stwarza pole do nadużyć. Domagają się skutecznej polityki prorodzinnej i realnego wsparcia dla rodzin w kryzysie. Najbardziej niepokoi ich projekt powołania zespołów interdyscyplinarnych i zwiększenie uprawnień pracowników socjalnych.

- Boję się, że te zapisy spowodują, że złośliwy sąsiad, zbuntowany nastolatek, czy skorumpowany samorząd, będzie się mógł odgrywać na rodzinach normalnie funkcjonujących. Te zespoły będą rodzajem straszaka na rodziców - mówiła Karolina Elbanowska ze Stowarzyszenia Rzecznik Praw Rodziców. Podkreśliła, że w Polsce nie ma żadnej polityki prorodzinnej, a wprowadzenie ustawy spowoduje, że będzie polityka przeciwko rodzinie.

Więcej na ten temat
Pod hasłem: Stop przemocy!
Dziecko jest krzywdzone? Niech inni się tym zajmą
Eksmisja bez wyroku za przemoc domową
10 proc. interwencji policji dot. przemocy wobec dzieci
Protestujący przekazali marszałkowi Sejmu Bronisławowi Komorowskiemu pismo, w którym domagają się odrzucenia projektu. - Jest to projekt skandaliczny. Zawiera bardzo daleko posuniętą ingerencję w życie rodziny, wręcz niszczy naturalną autonomię rodziny wobec państwa. Ustawodawca daje do zrozumienia, że to państwo wie lepiej, co jest dobre dla polskich dzieci i polskich rodzin - mówił Marcin Musiał z Krucjaty Młodzi w Życiu Publicznym.

- Nie podobają nam się zapisy dotyczące inwigilacji rodzin, pozwalające na zbieranie wrażliwych danych nawet, gdy zachodzi tylko podejrzenie stosowania przemocy, często na podstawie anonimowego donosu. Nie zgadzamy się zapisem pozwalającym na odbieranie dzieci rodzicom biologicznym na 24 godziny bez decyzji sądu - poinformował.

Jak dodał, protestujący nie zgadzają się też z definicją przemocy, jaka przyświeca ustawodawcom. - Co prawda nie ma tego w ustawie, ale jest w poradniku dla pracownika socjalnego, który definiuje przemoc jako narzucanie własnych poglądów, krytykowanie zachowań seksualnych, czy też ograniczanie kontaktów dzieci. Również taka forma tradycyjnego wychowania dzieci jak klaps, jest wymieniona w jednym rzędzie z takimi formami przemocy jak oblewanie dziecka kwasem, czy użycie wobec niego broni - podkreślił Musiał.

W proteście wzięło udział wiele rodzin z dziećmi. Protestujący mieli transparenty z napisami: "Nie przeszkadzajcie nam wychowywać dzieci", "Zostawcie dzieci rodzicom", "Dzieci są nasze, nie państwowe".

- Obawiam się tego, że ta zamiana spowoduje, że urzędnicy będą mogli ingerować w takie spokojne rodziny. Może się komuś w przedszkolu, w szkole nie spodobać, że dziecko nosi krzyżyk na szyi i może złośliwy sąsiad powiedzieć, że rodzic się znęca nad dzieckiem, bo wpaja mu swoje przekonania i wartości. Ta ustawa może doprowadzić do takich nadużyć. Jestem przeciwko przemocy, ale przemoc definiowana w tej ustawie jest zupełnie sprzeczna z pojęciem przemocy, z jakim się dotychczas spotykaliśmy. Tu przemocą jest określane wychowywanie dzieci według swoich wartości, zwracanie uwagi dzieciom. Wychowywać dzieci trzeba, nie można dopuścić do tego, co dzieje się od wielu lat w krajach zachodnich, gdzie w szkołach dzieci są całkowicie bezkarne. Nigdy nie dałem klapsa żadnemu ze swoich dzieci, ale jestem jak najbardziej za - mówił jedne z uczestników protestu Krzysztof Hołowacz.

http://fakty.interia.pl/polska/news/dzieci-sa-nasze-nie-panstwowe,1446528

_________________
ObrazekNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 02 mar 2010, 17:49 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lut 2010, 16:08
Posty: 124
Lokalizacja: skierniewice
Płeć: kobieta
quanta
odniosę się do twojego postu, ja jako pracownik socjalny MOPR nie wierzę, że przyczyną umieszczenia dzieci w placówce opiekuńczej jest niedostatek. dlatego, że jest tyle róznych form pomocy finansowei i rzeczowej, że problem biedy jest do rozwiązania. są to zasiłki celowe, okresowe, rodzinne, opiekuńcze dotacje mieszkaniowe, stypendia, opał, gorące posiłki.
Sśd mógł podjąć taką decyzję, jeśli rodzice rażąco zaniedbywali swoje obowiązki wobec dzieci, lub przebywanie w tym domu było niebezpieczne dla życia bądź zdrowia dziecka, lub po prostu rodzice nie byli w stanie pełnić nad dzieckiem opieki.

przyczynątakich takich sytuacji jest nieporadność, lenistwo i patologieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 04 mar 2010, 20:02 
Mam pytanie do Anastazji, a wlasciwie dwa:

Ile kosztuje utrzymanie dziecka w Domu Dziecka?
Ile wynosi zapomoga dla potrzebujacych pomocy ?, i jak czesto jest przyznawana ?Na górę
   
 
 
Post: 05 mar 2010, 17:57 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lut 2010, 16:08
Posty: 124
Lokalizacja: skierniewice
Płeć: kobieta
utrzymanie dziecka w placówce kosztuje różnie od ok 2500 do 4000zł, zależy od wieku i potrzeb, stanu zdrowia.
a wysokość zasiłków to też zależy od zamożności gminy, czy miasta. większa pula pieniędzy, to zasiłki i zapomogi większe. dobrze wiesz, że u nas w kraju to niewielkie pieniądze s sumie może to być kilkaset złoty miesięcznie plus jakieś dodatki w postaci paczek żywnościowych, opały, czy finansowanych posiłków.
zapewne chodzi ci tutaj o stosunek wysokości kosztów utrzymania w placówkach i niskich zasiłków.
to prawda, jest to niesamowita rozbieżność, ale nie chodzi tu o rachunek ekonomiczny, ale dobro dziecka .
normalnym ludziom w głowie się nie mieści jak funkcjonuje patologia i pieniądze w postaci wyższych zasiłków tego nie rozwiążą. to temat na pracę magisterską, :roll:Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 05 mar 2010, 19:40 
Dziekuje Ci bardzo za odpowiedz.
Wlasnie o to mi chodzilo, nie mam pojecia jak wyglada sytuacja socjalna w Polsce.Na górę
   
 
 
Post: 09 mar 2010, 21:36 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lut 2010, 16:08
Posty: 124
Lokalizacja: skierniewice
Płeć: kobieta
wygląda nie najlepiej, oględnie mówiąc :roll:Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 12 mar 2010, 16:34 
Offline
Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree

Rejestracja: 15 lut 2010, 20:22
Posty: 39
http://www.wspoluzaleznienie.pl/?p=1336Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 12 mar 2010, 19:25 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lut 2010, 16:08
Posty: 124
Lokalizacja: skierniewice
Płeć: kobieta
fantagira pisze:
http://www.wspoluzaleznienie.pl/?p=1336


dobry artykuł, w pełni się z nim zgadzam.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 15 cze 2010, 7:59 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 cze 2009, 9:43
Posty: 546
Płeć: kobieta
.•*¨*•.

Film jak najbardziej w temacie choć dotyczy Szwecji.

Cytat z filmu:
"Rodzina jest jednym z największych zagrożeń dla władzy rządu dlatego socjal- demokraci próbują rozbić rodzinę aby uczynić ją nieszkodliwą. Politycy występują przeciwko rodzinie : rodziny powinny umrzeć. W Szwecji notuje się rocznie 38 tysięcy ślubów i 31 tysięcy rozwodów .

Troszkę ciężki ten film na początku (najwyżej omińcie dwie pierwsze minuty) ale bardzo zachęcam do obejrzenia tych którzy go nie znają.

phpBB [video]Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group