Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 14 lis 2019, 4:13

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Co robimy naszymi myślami, słowami?
W jaki sposób kreowane jest to co nas otacza?
Czy w ogóle mamy na to wpływ?
Jak kreować naszą rzeczywistość, jak można ją zmieniać?
Czy nasze myślenie może mieć wpływ na nasze zdrowie?
Jak słowami/ myślami wpływamy na drugiego człowieka?
Dlaczego mówi się o pozytywnym myśleniu?
Jak myśli wpływają na spełnienie marzeń?
Co dzieje się jak pomyślimy/wypowiemy słowo Miłość.
Co dzieje się jak pomyślimy/wypowiemy słowo Hitler.
Dlaczego miłość, przyjaźń, pokój, nasze myśli, nasze emocje i słowa o tym są tak ważne?
Dlaczego w kontakcie z naszymi wrogami powinniśmy wysłać im raczej miłość niż nienawiść?

Film :
Poddawano wodę wpływowi myśli, słów, muzyki. Następnie kryształki zostały zamrożone.

Love-----------------------------------------------Miłość
Thank you ---------------------------------------Dziękuję
Love and Appreciation-------------------------Miłość i Docenienie.
Happiness----------------------------------------Szczęście
Truth-----------------------------------------------Prawda
Crystallized water from lake Carapicuiba,
after prayer offeeing---------------------------zamrożona woda z jeziora Carapicuiba, po modlitwie
Fujiwara Dam, before offering a prayer----Fujiwara Dam, przed modlitwą
Mother Teresa-----------------------------------Matka Teresa
You make me sick. I will kill You--------------Złościsz mnie. Zabiję cie
"Soul" – Note central heart shape----------Dusza (zauważ serce w środku)
Adolf Hitler---------------------------------------Adolf Hitler
Gratitude-----------------------------------------Wdzięczność
Water sample taken out
from the "Holy Water" ------------------------próbka wody wzięta ze "Swiętej wody"
Peace---------------------------------------------Pokój
Music played: "Beethoven's Pastorale"----Pastoralka Beetovena
"Amazing Grace"--------------------------------Tytuł pieśni religijnej
"Demon"-----------------------------------------Demon
After Exposure to a Child---------------------pod wpływem Dziecka
Anger---------------------------------------------Złość

Oto jak zareagowała woda na poszczególne słowa, myśli:

phpBB [video]

Ponad 60 % naszego ciała stanowi woda. Swiat wygląda tak jak wygląda bo nasze myśli tworzą rzeczywistość materialną. W naszym ciele jest woda. Jeśli muzyka i słowa mogą zrobić to wodzie, zastanówmy się co dzieje się z naszym organizmem skoro tyle w nim płynów krąży. Co dzieje się ze światem materialnym.

Nie walczmy o to by nie było wojny, walczmy o to by był POKOJ.
Sformułowanie tych pojęć ma wielkie znaczenie. Wcale nie mówią tego samego.
W pierwszym przypadku umysł człowieka kierują na coś bardzo negatywnego, w drugim jest sama miłość – Pokój. Dlatego jeśli walczymy z czymś upodabniamy się do tego.

Nie zwalczajcie wojny ale kreujcie POKOJ. Kolosalna różnica !!!

Pokój to najpiękniejszy kryształ. :) :) :)

Na pewno pozytywne myślenie wpływa na nasze zdrowie.
Możemy kreować nasza rzeczywistość jak zechcemy. Nie jest to trudne bo robimy to cały czas. Po prostu nie robimy nic innego jak cały czas kreujemy nasze życie, nasze otoczenie. Z tym wszystkim łączy się także nasza odpowiedzialność za kreacje. Pamiętajmy o tym jak wysyłamy słowa pogardy, złości a także miłości do innych ludzi – bo może to wpłynąć na ich zdrowie.

Ostatnio zmieniony 07 kwie 2010, 9:25 przez Ayerys, łącznie zmieniany 1 raz

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 03 gru 2009, 9:03 
VIP Member
Awatar

Exactly :D

"zło DOBREM zwyciężaj" - to podstawowa i jedyna skuteczna zasada.

"Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem."
C.G.Jung

Cytuj:
Uważaj na swoje myśli,
bo staną się słowami ...

uważaj na swoje słowa,
bo staną się czynami ...

uważaj na swoje czyny,
bo staną się twoimi przyzwyczajeniami ...

uważaj na swoje przyzwyczajenia,
bo staną się Twoim charakterem ...

uważaj na swój charakter
bo stanie się Twoim przeznaczeniem ...

Grand Elect Mason * 14th Degree

Niecierpliwie czekam na głosy forumowiczów, którzy chcą walczyć z NWO, przy czym walkę rozumieją w dosłowny, konwencjonalny sposób.
Założyliście bardzo ważny temat :!:

Awatar użytkownika

Energia idzie tam gdzie nasza uwaga. Jednym słowem zasila się to z czym się walczy.
Matrix "żyje" dzięki nam--- zasilamy go!
Walczymy i walczymy z chorobami, a ich coraz więcej. Protestujemy przeciwko wojnom.... końca wojen nie widać. Wydaje się ze nie ma z tego wyjścia, więc nie tędy droga, bo byśmy już dawno zdołali się z tym uporać. Trzeba zmienić taktykę...

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

konserwa pisze:
Niecierpliwie czekam na głosy forumowiczów, którzy chcą walczyć z NWO, przy czym walkę rozumieją w dosłowny, konwencjonalny sposób.
Założyliście bardzo ważny temat :!:

Chcesz tylko walczyć czy wygrać ?
Kogo chcesz pokonać ?
Co to znaczy wygrać według ciebie ?
Zadałem kilka pozornie prostych pytań, jednak według mnie proste odpowiedzi prowadzą do prostych błędów :bangheadwall: ;)
Więc jak się zapewne domyślisz tutaj podzielam poglądy Ayerys.
Co prawda twoje "konwencjonalne" metody mogą być wciąż użyteczne jednak środek ciężkości należy umieścić w innym miejscu, takie moje zdanie.

xpio pisze:

Chcesz tylko walczyć czy wygrać ?
Kogo chcesz pokonać ?
Co to znaczy wygrać według ciebie ?
Zadałem kilka pozornie prostych pytań, jednak według mnie proste odpowiedzi prowadzą do prostych błędów :bangheadwall: ;)
Co prawda twoje "konwencjonalne" metody mogą być wciąż użyteczne jednak środek ciężkości należy umieścić w innym miejscu, takie moje zdanie.

to się nazywa zrozumieć intencje...
mówiąc wprost: podzielam strategię Ayerys
czasami zbyt mocno chcemy polemizować przez co polemizujemy sami ze sobą
pytania nie są jednak głupie i z chęcią odpowiem:
walczę ze swoim ego i "wygranie" oznacza jego pokonanie; jeżeli zrobi to każdy z nas, to zakończy się era egocywilizacji;
a czekam na głosy konwencjonalnych wojowników, bo nie brak ich na naszym forum; choć może czegoś się nauczyli i zmienili strategię...

Awatar użytkownika

konserwa pisze:

Ja też czekam. Już od wczoraj :? 8-) :lol: :roll: :ninja:

Na mnie nie czekajcie w kwestii działań konwencjonalnych, staram się działać niekonwencjonalnie a co za tym idzie nierutynowo
choć to "walka Dawida z Goliatem" :|
;)

Awatar użytkownika

konserwa pisze:
xpio pisze:
...

to się nazywa zrozumieć intencje...
mówiąc wprost: podzielam strategię Ayerys
czasami zbyt mocno chcemy polemizować przez co polemizujemy sami ze sobą
pytania nie są jednak głupie i z chęcią odpowiem:
walczę ze swoim ego i "wygranie" oznacza jego pokonanie; jeżeli zrobi to każdy z nas, to zakończy się era egocywilizacji;
a czekam na głosy konwencjonalnych wojowników, bo nie brak ich na naszym forum; choć może czegoś się nauczyli i zmienili strategię...

Oczywiście masz rację polemizowałem ze sobą, mniej lub bardziej świadomie :)
Mówiąc również wprost "konwencjonalny wojownik" można rozumieć na wiele sposobów, a ten pierwszy który się rzuca na myśl źle się kojarzy, konkretnie jako coś będące w opozycji do tego o czym pisze Ayerys.
Więc w moim mniemaniu słowo konwencjonalny należało by zastąpić wyrazem "skuteczny", bo przecież to jest najistotniejsze i taka była moja intencja.

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

przeciez my nie musimy wcale walczyc,musimy tylko zdac sobie sprawe ,dorosnąć,uswiadomić,a milosc,pokoj i inne drogocenne ,podstawowe do egzystencji uczucia i wibracje przyjda same.Watpie tez,zeby ktos z tego forum napisal o wlace w konwencjonalny sposob. :oops:
a Film z tą wodą baaardzo ciekawy!

z ciekawostek poza tematem ,to wg.slów tego czlowieka,to jestesmy chyba gdzies pomiedzy smieją a walczą ;)

"najpierw cie ignoruja,potem sie z ciebie smieją,potem z tobą walczą- i wtedy wygrywasz.."
Gandhi

Awatar użytkownika

Nie znajduję odpowiedniego tematu na umieszczenie tego filmu, a szkoda żebyście nie mieli okazji go zobaczyć :mrgreen:

phpBB [video]

Awatar użytkownika

Przeezaj$#%ty filmik o tworzeniu rzeczywistości przez nas samych .. w roli głównej Alicia Keys, 2Pac, i Will Smith...

phpBB [video]

Awatar użytkownika

.

I to jest właśnie piękny film. A raczej dwa piękne filmy :)

Nic się nie zdarza, jeśli nie jest wpierw marzeniem.
(Carl Sandburg)

Co do potęgi naszych myśli, polecam koniecznie opracowania Artura E. Powella "Ciało astralne" i "Ciało mentalne", w których porusza kwestie potęgi myśli w postaci tworzenia tzw. myślokształtów; najchętniej skopiowałbym te części, ale jest tego zbyt dużo...,generalnie:
- każda myśl może (w zależności od siły i jej precyzji) się materializować
- każda myśl ma tendencję do łączenia się z podobnymi myślami (te same wibracje)
- myśli oparte na pożądaniu, złości, zagrożeniu, jako niskowibrujące, mają szczególnie łatwą tendencję do łączenia się z podobnymi myślami, bowiem ilościowo ta jakość myśli dominuje
- myśli oparte na miłości, współczuciu, itp. są konieczne, szczególnie dla tych "negatywnie" myślących bowiem mają szansę pobudzić te części subtelnej materii każdego z nas (tu docieramy do tzw. ciała mentalnego), które bazują na uczuciach wyższych,
- na poziomie astralnym funkcjonuje specyficzny rodzaj materii/energii (?) tzw. esencja elementalna, z której można tworzyć (często tworzymy bezwiednie) istoty ożywione naszymi myślami (anioły, demony?)
już zaczynam się rozwijać, a za mało czasu i miejsca :?

paradoksalnie, te dość abstrakcyjne pozycje Powella doskonale mi uzupełniły racjonalistyczne podejście do duchowości, procesów myślowych reprezentowane między innymi przez specjalistów do NLP; sam się dziwię jak bliska może być relacja pomiędzy racjonalizmem, a duchowością :)

Awatar użytkownika

I kolejny film z serii myśli manifestują :)

phpBB [video]

phpBB [video]

Dostałem tekst prawdopodobnie pochodzący z książki "Diagnostyka karmy" S. Łazariewa i postanowiłem jego fragmenty załączyć poniżej; Książkę zamówiłem , czekam na dostawę - wstępna lektura jest bardzo zachęcająca, bowiem opisuje zagadnienie myśli z bardzo szerokiej perspektywy - ale jednocześnie konkretnej;
bardzo spójne podejście do "całości" człowieka ale nie wszystko rozumiem....

"Prawa obywatelskie często nie pokrywają się z prawami Wszechświata. Jeśli mnie uderzono i ja, zgodnie z prawem, oddałem pięścią, to nie znaczy, że mogę zrobić to samo energetycznie. To są całkowicie różne poziomy. Przy uderzeniu pięścią cierpi tylko jeden człowiek - winowajca. Przy uderzeniu energetycznym, gdy człowiek związany jest na poziomie pola ze wszystkimi swoimi krewnymi i dziećmi, uderzenie idzie na cały ród. A w odpowiedzi idzie zwrotne ukaranie agresora i jego rodu.

Uświadomiłem sobie, że wzrost mocy energetycznego oddziaływania człowieka wymaga od niego zwrócenia większej uwagi na swoje czyny, emocje i myśli: nie wolno bezmyślnie powiedzieć ani jednej kategorycznej frazy, gdyż jest to już działanie. Zrozumiałem, dlaczego w Biblii mówi się o łagodności i pokorze: jest to, przede wszystkim, okiełznanie swoich energetycznych możliwości.

To, co nazywamy „Wszechświatem", z mojego punktu widzenia, mogło pojawić się w rezultacie wydzielenia od Wspólnego Początku, który istniał zawsze i który nazywamy „Bogiem", dwóch składników: jeden – materia, drugi – pole informacyjne. W każdym z nich przeciwstawna składowa obecna jest w nieprzejawionym stanie. Warunkiem istnienia przeciwstawieństw jest ich stałe wzajemne przechodzenie jednego w drugie. Pole dąży do tego, by stać się materią, materia dąży by stać się polem.

Nagromadzenie energetycznych powiązań w materii jest przejawem procesu przechodzenia materialnej składowej w informacyjną. Odwrotny proces może zachodzić jako zwiększenie gęstości materii, jej masy lub powstanie bardziej złożonej struktury.

Jeśli rozpatrywać system słoneczny - to celem jego istnienia jest powstanie coraz bardziej złożonych elementów w Słońcu, utworzenie złożonych informacyjnych powiązań kosztem pojawienia się nowych planet, powstanie na planetach złożonych struktur informacyjnych na podstawie organiki jako nowego stopnia zwiększenia informacyjnej gęstości. Celem istnienia dowolnego systemu gwiezdnego jest powstanie na nim życia.

To, co nazywamy duchem, znajduje się nad polem informacyjnym i materią. Przy osiągnięciu określonej gęstości materia przekształca się w informację.

Syngularność (stan materii skoncentrowanej kiedyś w jednym punkcie) jest to Wszechświat.

Subtelne poziomy pola - to nieobecność materii, czasu i przestrzeni, to jest punkt. Punkt dąży do nieskończoności, nieskończoność dąży do przejścia w punkt. W każdym punkcie pola Wszechświata jest nieprzejawiona informacja o całym Wszechświecie, innymi słowy, punkt jest to nieprzejawiona nieskończoność, nieskończoność jest nieprzejawionym punktem.

Obecnie szybkość wszystkich procesów na Ziemi na tyle wzrosła, że potrzeba natychmiastowego wzrostu fizycznej adaptacji. Biogenosfera gwałtownie zmienia się. Ponieważ procesy informacyjne we Wszechświecie pierwotne są w stosunku do fizycznych, to kwestie fizycznej adaptacji związane są, w pierwszej kolejności z wpływem na informacyjne , duchowe struktury człowieka.

Tym tłumaczy się swobodne pasjonowanie się magią, okultyzmem, jogą różnymi nurtami religijnymi. Ludzie z zachwytem witają nowoobjawionego mesjasza lub guru, obiecującego ratunek i nową prawdę. Wszyscy oczekują na gotowe rozwiązania, zapominając o tym, że koniecznym warunkiem dla odrodzenia jest ciężka i męcząca praca, sens której ludzkość zna od dawna: to dążenie by zrozumieć otaczający świat, badać jego prawa i prowadzić się zgodnie z tymi prawami.

Poziom energetyczny ludzi ostatnimi laty bardzo wzrósł. To, co wcześniej osiągało się latami wytrwałej pracy, teraz stało się osiągalne w ciągu kilku miesięcy. Możliwości człowieka wzrosły tak, jak zmieniają się możliwości rowerzysty, siadającego przy kole sterowym samolotu. Ale jeśli jego psychologia pozostała psychologią rowerzysty, a nie pilota, to prawidłowo korzystać z tych możliwości jest trudno. !!!

Psychologiczne poziomy zwykłego człowieka i człowieka, który otrzymał dostęp do możliwości wyższego energetycznego oddziaływania na ożywione i nieożywione obiekty, powinny różnić się jeszcze bardziej.

Moje badania pokazują, że teraz szkodę ożywionej i nieożywionej przyrodzie można wyrządzić nie tylko fizycznymi działaniami lub silnymi emocjami, ale nawet nieostrożną myślą. Skutki negatywnego wpływu wzrastają w ciągu geometrycznym przy podwyższonych energetycznych możliwościach człowieka. Informacyjno - energetyczne oddziaływanie na ożywione i nieożywione obiekty może być bardzo niebezpieczne. Agresja w stosunku do Jednego człowieka - to program zniszczenia wszystkich jego krewnych i dzieci. Ponieważ działa mechanizm samoregulacji pola, to ujemny wpływ otrzymuje z powrotem sam atakujący i jego krewni.

W świadomości każdego współczesnego człowieka powinny być dwa przeciwstawne procesy; wyrzeczenie się świata, dążenie do Kosmosu, świętość - i realizacja otrzymanej informacji, aktywne działania, podwyższona praktyczność.

Mowa tu o nowym myśleniu, które określi fizyczną i duchową strukturę nowego człowieka. A więc, świętość, wyrzeczenie, poznanie, realizacja tego na poziomie myśli i emocji i wcielenie tego w socjalnych i technicznych strukturach.

Połączenie powinno być nie mechaniczne, gdyż byłoby to zatrzymaniem wahadła, powinien to być wspólny proces z kolejnym przechodzeniem wszystkich trzech stopni. Każdy człowiek powinien zostać świętym ze stałym podnoszeniem poziomu świętości, poznawania świata, wyjścia na Wszechświat z jednoczesną samorealizacją w życiu emocjonalnym i praktycznym.

Cywilizację powinna stale żywić kultura. Priorytet w systemie wartości należy dać świętości, a nie praktyczności, gdyż Kosmos pierwotny jest, a cywilizacja - wtórna. Każda cywilizacja wspierała się na plecach świętych, a nie czarnoksiężników.

Zgodnie z legendami, wcześniej u ludzi było otwarte trzecie oko. Mieli oni dostęp do informacji, otrzymywanej drogą nadzmysłową, niezależnie od odległości i czasu. Później trzecie oko zamknęło się. Przyczyny są nieznane, chociaż na pewno proste: uzyskanie pierwotnej wiedzy Jest niedopuszczalne bez zachowywania norm etyki. A realizacja wiedzy wprost z etyką, jakby nie jest związana. Na określonym etapie poziomy etyczny i psychologiczny na tyle oddaliły się od możliwości, że to zaczęło być groźne dla istnienia cywilizacji, dlatego zamknięcie trzeciego oka było ratunkiem. Niestety, większość współczesnych szkół duchowego i fizycznego rozwoju wykreśla dwa pierwsze stopnie - poznawanie i moralność. Przejście tych stopni wymaga 95% straty wysiłku i czasu a nie daje od razu widzialnego rezultatu. Praktycznie wiele szkół idzie w odwrotnym kierunku, dlatego kończą degradacją.
Tendencja, która obecnie już dość wyraźnie określiła się, to rozwój okultystycznych, magicznych zdolności dla celów bardzo osobistych. Ogniwa systemu zaczynają zachowywać się nie licząc się z interesami całego systemu, co grozi mu całkowitym rozpadem. Przypomnijmy, że plemiona z silnymi tradycjami magii i okultyzmu przestawały się rozwijać i wymierały.

Istniały też mechanizmy socjalnej ochrony przed tymi, którzy zbyt aktywnie zajmowali się magią i czarami. Teraz wszystkie blokady są zniszczone a mózg otwarty. Atak podświadomości, zarządzającej fizjologicznymi i psychologicznymi procesami w organizmie, zaczął się jeszcze w minionym stuleciu. Obecnie z żywiołowej stała się ukierunkowaną. Psychoterapeuci, ekstrasensi, czarnoksiężnicy, hipnotyzerzy ordynarnie wtargają w podświadomość, nastawiając się na zewnętrzny efekt, rozwiązując czysto praktyczne zadania. Zachodzi to na tle pełnej niewiedzy o tym, co to takiego podświadomość, jakie są zasady jej funkcjonowania.

Badania, które przeprowadzałem pokazują, że podświadomość i biopole - to jedno i to samo, i dowolne działanie na struktury biopola jest oddziaływaniem na podświadomość, na wszystkie systemy fizjologicznej i psychicznej samoregulacji. Eksperymentatorów - praktyków interesuje tylko głębokość przeniknięcia do podświadomości i procesów samoregulacji a dla większej siły oddziaływania można wykorzystywać nawet aparaturę.

Bioenergetyka została przekształcona w naukę o praktycznym oddziaływaniu na człowieka. O tym, że wyleczywszy ciało, możemy zaszkodzić duszy, że choroba jest ochronną blokadą nieprawidłowego postępowania i niezrozumienia otaczającego świata, i ekstrasens powinien przede wszystkim znaleźć przyczyny choroby, pomóc zrozumieć i uniknąć błędu w przyszłości, nikt nie myśli. Sprowadzenie bioenergetyki tylko do fizycznego parametru jest likwidacją stopni poznania i etyki na korzyść czysto praktycznych wyników. Człowiek, uważający, że go uratują tabletki lub czarnoksięskie chwyty, już jest chory. Główną ochroną przed chorobami jest spełnienie wyższych etycznych zasad.

Kiedy przyroda szła po drodze fizycznej ochrony, np: zwiększenia wagi dinozaurów lub wyposażenia w pancerz żółwi, ewolucja zatrzymywała się. Przeżywały jednostki najmniej chronione duchowo - te, które były gotowe zmienić swoją psychologiczną strukturę, zachowanie zgodnie z procesami, zachodzącymi na Ziemi. Etyka – to rozkosz wczoraj, konieczność dzisiaj, jedyny warunek dla przeżycia jutro. Ludzi, myślących tylko o fizycznym zdrowiu, w najbliższe lata może dosięgnąć los dinozaurów.

To, co nazywamy odpornością, jest jednolitością, jakościowym poziomem biopolowej powłoki. Człowiek, pasjonujący się magią ze szkodą dla etyki, miłości i poznania świata, niszczy siebie, swoje dzieci i krewnych. Dzisiaj, jeśli człowiek ma mało sił, musi stawać się tylko świętym, a jeśli sił więcej, można połączyć świętość ze światowym życiem. Jeśli człowiek jest gotów na ciężką pracę, by osiągnąć ogromne możliwości, to może zajmować się bioenergetyką."

Borysek - chłopiec z Marsa pisze:
Ścieżka magii to droga donikąd, prawdziwą "magią" jest miłość...

Jan van Helsing - Rozmowy ze śmiercią pisze:
Czy wolicie zasilać swoją energią byty astralne zamiast poświęcić ją rodzinie?

oraz

"Ludzie zamiast zająć się swoim życiem "latają" do bioenergoterapeutów żeby "załatać" problem i znowu wracają do tych samych problemów".

Trudno oczekiwać odmiennych wyników gdy wciąż robi się to samo...

Dlatego historia się powtarza a historia to łączne losy poszczególnych ludzi.

Awatar użytkownika

Kolejna dawka wypowiedzi "gwiazd zza oceanu" w temacie .. :

phpBB [video]

Awatar użytkownika

Cytuj:

Twój Świat Zewnętrzny
to Lustrzane Odbicie Twojego Świata Wewnętrznego

Myśli ludzi mają tendencję do materializowania się w realnym świecie. Choć w pierwszej chwili wydaje się to nie możliwe, prawda jest taka iż, twój świat zewnętrzny jest lustrzanym odbiciem naszego świata wewnętrznego.

Każda myśl to przyczyna, która powoduje określone skutki w bliższej bądź dalszej przyszłości.

Myśli pozytywne, subtelne, szczęśliwe i radosne sprawiają że wszystko co nas otacza staje się światem, który mamy w sobie.

Zauważyć można że materia która nas otacza, zaczyna przybierać formę jaką nadają jej nasze myśli.

Twój zewnętrzny świat zawsze będzie odzwierciedleniem twoich wewnętrznych przekonań i myśli.

Myśli oddziałowywują bezpośrednio twoje nastawienie.

Jeśli będziesz otaczał się pozytywnymi myślami, również pozytywne zacznie być twoje nastawienie.

Możesz myśleć „ jak mi się nie chce, ale to okropny dzień, nie układa mi się, nie mam pieniędzy”, jak wtedy wyglądałoby twoje nastawienie??

Możesz również myśleć „ ale dziś jest piękny dzień, jestem szczęśliwy, układa mi się wspaniale, mam wszystko czego pragnę” – zobacz ile energii jest w tych słowach!

Możesz zadać pytanie: Ale jak mam mówić że mam wszystko pod dostatkiem, skoro ciągle brakuje mi pieniędzy?, ale widzisz, jeśli zewnętrzny świat, który cię otacza, jest odzwierciedleniem świata wewnętrznego czyli myśli, które znajdują się w twoim umyśle, to konieczne jest, abyś teraz, już dziś przestawił się na dobrobyt.

Tylko ci, którzy zamiast na teraźniejszej sytuacji będą potrafili koncentrować swoje myśli na sytuacji takiej jaką chcieliby doświadczyć mogą osiągnąć sukces w każdej dziedzinie swojego życia.

Jeśli pragniesz zmienić swoje życie, musisz zmienić swoje myślenie, jeśli twoje wnętrze zacznie się zmieniać, zmiany zauważysz również w świecie, który ciebie otacza.

Autor: Elżbieta Maszke

Źródło

Artykuł pochodzi z serwisu artykuly.com.pl
- żródła darmowych artykułów do przedruku.

Precyzja myśli - bardzo ważna rzecz
o nią troszczyć się należy
i koncentracja
duży to wysiłek, a
zdobycze cywilizacji przeszkadzają w tym bardzo

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Czy nie mówiono o tym w filmie Secret?? Chciałbym wdrożyć takie myślenie, ale idzie ciężko;/

Maciej55 pisze:
Kolejna dawka wypowiedzi "gwiazd zza oceanu" w temacie .. :

phpBB [video]

przecież tu nie ma tłumaczenia

Awatar użytkownika

Komandos, jeśli nie masz to trzeba włączyć - prawy dolny kwadracik, a jeśli to na stronce nie działa (raz mi działa a raz nie) to kliknij na ten film, wtedy przejdziesz automatycznie na You Tube i tam tez trzeba tak
zrobić : prawy dolny kwadracik - i otwierają się inne kwadraciki. Klika się na to i pokazują się napisy. Ja mam napisy polskie na tym filmie.

dzięki fajne puszczasz bańki

Awatar użytkownika

komandos pisze:
... fajne puszczasz bańki

...te bańki mogą zmienić świat... potęga naszych marzeń, naszych myśli, naszych słów :D ;)

phpBB [video]

(It's up to you = to zależy od ciebie...)

Awatar użytkownika

Nie chce kopiować całego posta, a w sumie pasuje jak ulał do tego tematu, więc wstawiam link :mrgreen:
http://davidicke.pl/forum/post15639.html#p15639

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

sorry jeśli walne tak z pietruszki od razu ale jeśli tworzymy przyszłość o czymkolwiek w jakikolwiek sposób pomyślimy to jak to sie ma do wolnej woli innych osób? chyba że chodzi o rzeczywistość w której dla tej osoby reszta świata jest dosłownie wyśniona, coś tu zgrzyta w tej teorii...

trzysz :lol:

powinno byc dopisane - na pierwszym miejscu - potęga naszych emocji, uczuć, wyobrażeń.
Nie ma się co oszukiwac z 'marzeniami' - tj, jako jeszcze nie zaistniale - trzeba się otulić odpowiedzą - wiedziec, ze to juz zaistnialo! Zmieniajac swoj swiat wewnatrz - zmieniamy swoj swiat na zewnatrz. musze ucieka.c

Awatar użytkownika

saJms pisze:
powinno byc dopisane - na pierwszym miejscu - potęga naszych emocji, uczuć, wyobrażeń.
Nie ma się co oszukiwac z 'marzeniami' - tj, jako jeszcze nie zaistniale - trzeba się otulić odpowiedzą - wiedziec, ze to juz zaistnialo!

Doskonałe stwierdzenie, oczywiście Racja! Często o tym zapominamy.

Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

Każdy z nas tworzy swoją rzeczywistość niektórzy mniej inni bardziej świadomie :)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]