Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 14 lis 2019, 5:45

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Post: 19 lut 2010, 1:12 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 cze 2009, 10:24
Posty: 161
Lokalizacja: w drodze
O kreacji własnego matrixa:

"Uśmiechnięta Matrix"


"Matrix jest pojęciem, które do świata naukowego wprowadził w 1944 roku Max Planck, uznawany przez wielu za ojca teorii kwantowej. Opisywana przez niego macierz jest stanem energetycznym rzeczywistości, na której rozpięty jest wymiar naszego istnienia. Ta nowatorska wiedza nie jest powszechnie znana, choć symbolem macierzy jest Wielka Matka, obraz obecny we wszystkich kulturach świata.

Matrix jest stanem wnętrza i jego projekcją.
Wgląd w macierz, którą obserwować można w poszerzonym stanie umysłu, przedstawia obraz neutralnej w swojej istocie matrycy, której kształt i inteligencję określa świadomość każdego istnienia. Macierz sama w sobie nie jest nastawiona negatywnie. Jest holograficznym, fraktalnym ekranem, żyjącą strukturą para-neuronowych relacji, która odbija nasze wewnętrzne stany duszy.
Matrix odbija nasze potrzeby, które powstają z naszych przekonań na temat świata. Dzień po dniu, w przestrzeni naszego światopoglądu i pod jego dyrektywy, budujemy obraz rzeczywistości i taką ona się staje. W ten sposób tworzymy nasz los otulony Macierzą, w której wnętrzu dzieje się nasz świat.

Poszerzone widzenie Wielkiej Matrix i jej lustrzanej-matrycowej roli w istnieniu, wyjaśnia m.in.:
1) prawo przyciągania, którego zasadę określa konsekwencja zasiewu i zbioru,
2) interakcję świadomości obserwatora i obiektu obserwowanego, czyli kwantowe rozważania nad naturą procesów, w których wynik działań determinowany jest przez nastawienie prowadzącego eksperyment,
3) wzajemne połączenie, telepatię, widzenie poza czasem oraz wszystkie fenomeny, które są pochodną życia w Macierzy - wspaniałej, fraktalnej, holograficznej, nieskończonej i wiecznej przestrzeni.

Jej piękno sprawia, że ślemy w nią żarliwe modlitwy, malujemy ją podobiznami pełnymi uroku, w świętych i oświeconych dostrzegamy jej ciepły blask. Matrix jest wszystkim, czego potrzebujemy, by nieustannie i od nowa przejawiać się w kolejnych światach. Rodzimy się w niej i odchodzimy w niej w następne przestrzenie jej nieskończonej miłości. Od nas zależy czym siebie i ją wypełniamy, jakie marzenia wysyłamy w jej stronę - takim staje się nasze życie.

Istnienie jest wielkim doświadczeniem, podczas którego możemy poznać naturę Matrix, zacząć się z nią komunikować. W oparciu o ten cybernetyczny mechanizm rzeczywistości oraz jej nieskończone zasoby, możemy świadomie projektować swój świat, wg jasnych myśli i marzeń. Pogłębione zrozumienie życia - to docenienie kreującej siły umysłu, który napędzany filmami wewnętrznych przekonań, pragnień i marzeń, stwarza świat i jego ciągłą przemianę.

Uśmiechnięta Matrix jest stanem świata człowieka, który zrozumiał plastyczną rzeczywistość Macierzy. Zaczął kształtować ją wg zasad współodczuwania, komunikacji na falach wysokich wibracji serca, zrozumienia, radości oraz miłości dla życia. Tak wygląda świadoma droga łagodnej zmiany swojego świata, poprzez cierpliwą i uważną wymianę własnych przekonań, obserwację życia, jako plastycznej Macierzy, w której uwidaczniają się wszystkie świadomie zaprojektowane zmiany.

Świadomość neutralnej Matrix jest uwalniająca. Żyjemy wewnątrz Światła Świateł, w Macierzy, nazywanej Źródłem.
Przed nami rzeczywistość rozpięta na algorytmach, które tkają subtelną materię życia. Od nas zależy w jakim kolorze, zapachu, emocji i świadomości siebie będziemy żyć w Tu i Teraz, poza przemijaniem. Matrix jest dziełem wielkiego Architekta, który udostępnił nam zasady fraktalnego życia. Ono rozwija się samoistnie, holograficznie powtarza się uniwersalny układ relacji. W tej przestrzeni możemy realizować swoje doświadczenie, sięgać po nieskończone możliwości talentów, uważnie dobierać słowa, oczyszczać myśli, by Matrix mogła odpowiadać nam harmonicznym obrazem życia w dostatnim pokoju - w Jedności, ponad iluzjami wojen o przetrwanie.

Wyznawcy wojny.
Na przełomie wieków XX / XXI Matrix została naznaczona piętnem skojarzeń w klimacie psychotycznego braku wyborów. Negatywnie uwarunkowany sens rzeczywistości Matrix został wprowadzony do szerokiej świadomości społecznej przez twórców filmu o takim tytule. A ten obraz jest tylko jednym z elementów presji, jaką poddaje się ludzi, by tworzyć z nich otępiałe, nierozumne i zalęknione maszyny - niewolników obsługujących wyspy szczęścia, na których wiodą swe życie "panowie tego świata". Idee destrukcji, wojny i niepokoju, doktryny braku zaufania, wojny i śmierci - takie filmy emitują się w Matrix i kręcą w umysłach ludzi. Tworzą spójną rzeczywistość zagrożenia. Matrix nie rozróżnia i nie zatrzymuje, a tylko my tworzymy kategorie dobra i zła, zmieniające się wg trendów pokoju lub wojny. Macierz odbija te obrazy, a rzeczywistość kreuje się wg nadawanego z nas scenariusza.

Zwycięstwem i Przebudzeniem jest zobaczenie poplątania, w którym egzystujemy na co dzień, matni norm i nakazów, sterujących naszym postępowaniem. Nie ma na zewnątrz odpowiedzialnych za dzisiejszy obraz świata. To ty ponosisz odpowiedzialność za świat, który tworzysz i tylko od ciebie zależy, w którą stronę popłynie twój okręt, na jakie wody wyniesie cię twoja sprawcza moc. Jakim będziesz człowiekiem dla siebie i innych ludzi, kogo uratujesz, by pozwolić mu odejść wolnym.

Matrix jest Wszechświatem Światów, sferycznym polem, które otacza nas i przenika do samego Centrum.
Wgląd w to, co toczy się w głębi każdego z nas nie jest rzeczą prostą, bo jest równoznaczne z początkiem upadku wszystkich iluzji na temat siebie, świata i wzajemnych relacji. Matrix człowieka żyjącego w poplątaniu odbija jego jedyną prawdę, którą stworzono w nas z półprawd i niejasnych dogmatów. W ten sposób sferyczne pole percepcji wykrzywia każdy obiektywny fakt, zdarzenie, informację. Zakłóca się komunikacja, a porozumienie często przestaje być możliwym. Spotykasz takich ludzi - pogrążonych w ideach nienawiści, żyjących w ideach uprzedzeń religijnych, kulturowych i rasowych. Zachowują się zawsze tak samo, nie słyszą nikogo, nie widzą niczego poza własnym osądem i interpretacją. Ich Matrix skrystalizował się wg ich życzeń - norm, narzuconych w procesie wychowania i indoktrynacji.

Światowy system władzy, od setek lat koduje ludzi lękiem, a ich świętą Macierz - Wielką Matkę, zastępuje Bogiem Wojny i odwetu na człowieku przebudzonym, Matrixem Łaskawym wyłącznie dla niewolników wiernych idei wojen i przemocy. W takim świecie przekonań, na przełomie wieków żyjemy wśród cieni urojeń i nieustannego zagrożenia, walczymy ze sobą.

Matrix stała się Matnią, w której często pytamy: skąd taki świat, kto temu winien, jaki to diabeł pokłócił ludzi i odebrał im moc jedności serc?
Karmieni kłamstwami, uczeni szukania odpowiedzi na zewnątrz, oślepieni, nie dostrzegamy prostej zasady, że Wielka Matrix odpowiada nam tym, czym wypełnione są nasze wnętrza.

Dbaj o swoją mistyczną duszę, której piękno przejawia się życiem w radości życia.

Nieśmiertelne, Przebudzone Ja
wzrasta w opiece Macierzy,
w blasku Źródła podąża swoją drogą.

Trwamy poza czasem,
w umyśle dziecka
odnajdujemy swoją wieczność
wracamy do Źródła
do Światła Świateł

Pryzmatem życia
i jego barwami
jest Wielka Macierz

Przypomnij sobie swoją piosenkę,
tę w której żyje radość zabawy
zanuć ją w Matrix,
a ona otworzy przed Tobą Jaźń,
nieskończoną, wspólną i pełną opieki
dla wszystkich istot w sobie*

Merhlin

P.S.

* Religijna operacja zmiany płci Boga zaciemniła obraz i sens istnienia, zniekształciła tożsamość człowieka.
Żyjemy w łonie Wielkiej Matki, w bezpiecznej, ciepłej i jasnej przestrzeni doświadczania życia. Ta pierwotna i fundamentalna prawda ma daleko idące skutki dla całej percepcji życia - w zakresie jego celu ponadczasowego, jak i dla każdego dnia we współistnieniu.

Zobacz TERAZ Wszechświat w takim świetle i poczuj moc pewności opieki. Jesteś bezpieczny, reszta to iluzje. Nie ma oddzielenia, nie ma potrzeby poszukiwań Źródła, nie ma mistrzów, nie ma innej drogi, bo Ty nią jesteś. Przez cały czas żyjemy WEWNĄTRZ, w Wielkiej Macierzy, miłującej każde istnienie, stworzonej dla nas, na fali Źródła, którą jest Miłość.


Filozofie są nieistotne,
obecna wiedza jest poplątaniem,
TERAZ odczuwaj bycie WEWNĄTRZ"


źródło: http://home.merhlin.com/news.php?extend.216

_________________
(:ıɯɐƃou ʎɹoƃ op ɹoʇıuoɯ zsɐɯNa górę
 Wyświetl profil  
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 19 lut 2010, 1:12 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 21 mar 2010, 23:11 
phpBB [video]Na górę
   
 
 
Post: 07 kwie 2010, 1:38 
phpBB [video]Na górę
   
 
 
Post: 13 kwie 2010, 23:03 
Naszą rzeczywistość tworzą nasze myśli,
- ktoś o nas musiał pomyśleć żebyśmy mogli myśleć,
- paradoksalnie, ktoś pomyślał żeby ten kto nas stworzył mógł nas wymyśleć..
- i tak w nieskończoność...Na górę
   
 
 
Post: 25 maja 2010, 17:46 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 cze 2009, 9:43
Posty: 546
Płeć: kobieta
:)

(¯`v´¯)
`*.¸.*´
¸.•´¸.•*¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´ .•´ ¸¸.•¨¯`•

.•*¨*•. Mój post n° 500
:tak: :jupi: :roll: :bużki:


phpBB [video]


Trzeba być tez bardzo odpowiedzialnym za nasze myśli :!:


:)Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group