Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 22 lis 2019, 1:31

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
Mam do Was pytanie!
Czy można odczuwać obecność czegoś w pobliżu chociaż tego się nie słyszy i nie widzi?
Od wielu lat właśnie sporadycznie się pojawia w moim życiu taka sytuacja, że wyczuwam czyjąś obecność chociaż nie widzę i nie słyszę
Trudno temat rozwinąć bez odpowiedniej wiedzy...

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 01 lis 2010, 21:55 
VIP Member
Awatar

Oczywiście że można odczuwać obecność czegoś lub kogoś w swoim otoczeniu i tego nie widzieć i nie słyszeć.
Mnie zdarza się to dosyć często,powiem nawet że na tyle często że przestałem zwracać na to uwagę.Bywają momenty kiedy wyrażnie czuję się obserwowany.Może już czas do lekarza... Mruga

Myślę ,ze tak jak przy wywoływaniu duchów tablica oijunga ,można wyczuć wywoływanego ducha ,tak przy odpowiednich zdolnościach można wyczuć inne byty bez wywoływania ich.

Ale poprzez 'słyszenie' wysokich dźwięków?
Napisałem w cudzysłowie bo słyszenie jest ukierunkowane a dźwięki są wszechobecne-jedynie sygnał może być mocniejszy lub słabszy i być jednostajny albo tonowany...Odczuwam, że to czyjeś wibracje lub energia Mogę je odczuwać w głowie jak i poprzez ciało z otoczenia- podobne do szumów usznych tylko, że one nie przychodzą na 10-15 minut i nie potrafią wyciągnąć ze snu -a to nie zbyt przyjemna sprawa

W domu w którym się wychowałem czasami pojawiały się ale tylko tonowane a tu, gdzie obecnie mieszkam pojawiają się jednoczęstotliściowe i o różnej częstotliwości

Jeszcze raz chce podkreślić, że słyszenie polega na zmysłach a tu zatykając uszy odczuwam te częstotliwości, dźwięki...

Im bardziej czuję, że coś jest blisko tym częstotliwość wyższa i bardziej modulowana...W dzień nigdy tego nie mam tylko zazwyczaj nocą
Ostatnio zostałem wyrwany ze snu około godz 4:30 Kolejnej nocy (wczoraj) nie zasypiałem by móc bardziej to zdiagnozować-bo tak dużej i zmiennej częstotliwości nie odczuwałem-wogóle to jest bardzo mało przyjemne
No i nad ranem znowu usłyszałem (Zaraz po 4 ) Teraz też czułem, słaby-jednostajny dźwięk Minęło 10 minut i przeszło...
Im wyższy dźwięk i bardziej modulowany tym bardziej czuję się bliskość tej istoty, tego czegoś :tak:

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Pewnie, że można i to na wiele sposobów.

Otwarte serce odczuwa wszystko dookoła. Właściwie to odczuwa przepływy energii, a każda istota czy to fizyczna czy niefizyczna jest z punktu widzenia serca przepływem energii, takim lub innym. Czwarta czakra się tym zajmuje.

Natomiast za dźwięki odbierane niefizycznymi zmysłami odpowiada czakra piąta, gardło. Opisane symptomy mogą zarówno oznaczać budzenie zdolności jasnosłyszenia, jak i jakieś zaburzenia w układzie nerwowym. W obu przypadkach polecam noszenie ze sobą turkusu. Turkus, błękitny kamień powinien pomóc ustabilizować sytuację.

Pozdrawiam

Pamiętaj, że nawet najmniejszy wysiłek przyniesie korzyści w przyszłości. Tutaj nie chodzi o ideę, a o twoje życie! Warto się starać, choć w danej chwili może to wydawać się zupełnie bez sensu.
Miłość i Wdzięczność - najlepsza medytacja, modlitwa, ochrona. Patrz M. Emoto, woda.

Provost and Judge * 7th Degree

To ze odczuwamy jakas obecnosc, nie musi byc zaraz czyms paranormalnym, lecz zwykla sugestia. Ja Jak pomysle o tym ze moge kogos wyczuwac, to wyczuwam, kiedy np czytalem te posty. Albo kiedy ogladam jakis horror... albo teraz :) (Musialem sie ogladnac do tylu xD)
Sugestie sa bardzo silne, ale czasami mozna wyczuwac rzeczy, ktorych powszechna nauka nie da sie wyjasnic.

Awatar użytkownika

pewnie ,czuje sie je ale nie widzi i nie słyszy ( choc raz zobaczyłem np.w płomieniu swiecy ) ( a raz na odbiciu swiatła i pokazałem innym i tez mówili że widza) a poczuć hoho np. nagle w ciszy i ciemnosci leżę i swedzi mnie pod nosem albo gdzieś na twarzy no to anioł macha skrzydełkiem i piorkami trąca , i takie tam jak sie fajnie zawoła to zara sie zlatują i sie cieszą.pozdro :tak:

Dla informacji;
-zdarza to się w drugim miejscu w życiu, w domu w którym się wychowałem i teraz Ale był też okres mieszkania w bloku (2 lata) i nigdy nic się nie pojawiło
-zawsze noc
-zazwyczaj w godzinach 23-4
-czuję że ten sygnał się skupia na tylnej części płata czołowego, zaraz pod czaszką
-pojawia się nagle, na 10-15 minut towarzyszy temu bardzo nie miłe uczucie Wzrasta wraz z częstotliwością sygnału oraz jego zmiennością

Dzięki Thozo za garść informacji :spoko:

Ja mam coraz czesciej takie uczucia, ze mi nagle cos przychodzi do glowy, a potem tak sie dzieje, w kwesti moze 5 sek, nie ze przewiduje przyszlosc, tylko mi przychodzi taki impuls jakby, i ja wiem co sie staniej, a bardziej czuje to. Nie wiem czy to ja prowokuje swoimi emocjami myslac o tym, czy jest na odwrot. To nie zmienia faktu, ze na czesto czuje co sie stanie, np jesli nauczycieka bedzie pytac, to zanim powie, to mnie az takie ciarki i mocne emocje przechodza, i taka informcja ze bede pytany, no i jestem, moze ja to wywolalem swoim strachem, emocjami. Nie wiem wtf, wogole ide juz spac. Dobranoc.

Awatar użytkownika

PabloM pisze:
Ja mam coraz czesciej takie uczucia, ze mi nagle cos przychodzi do glowy, a potem tak sie dzieje, w kwesti moze 5 sek, nie ze przewiduje przyszlosc, tylko mi przychodzi taki impuls jakby, i ja wiem co sie staniej, a bardziej czuje to. Nie wiem czy to ja prowokuje swoimi emocjami myslac o tym, czy jest na odwrot. To nie zmienia faktu, ze na czesto czuje co sie stanie, np jesli nauczycieka bedzie pytac, to zanim powie, to mnie az takie ciarki i mocne emocje przechodza, i taka informcja ze bede pytany, no i jestem, moze ja to wywolalem swoim strachem, emocjami. Nie wiem wtf, wogole ide juz spac. Dobranoc.

To ciało mówi. Jest znacznie mądrzejsze niż myślimy. Zalecałbym posłuchać.

Pozdrawiam

Pamiętaj, że nawet najmniejszy wysiłek przyniesie korzyści w przyszłości. Tutaj nie chodzi o ideę, a o twoje życie! Warto się starać, choć w danej chwili może to wydawać się zupełnie bez sensu.
Miłość i Wdzięczność - najlepsza medytacja, modlitwa, ochrona. Patrz M. Emoto, woda.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]