Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 15 lis 2019, 21:30

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Założyłem stronę do spotkań ludzi zainteresowanych aktywną działalnością przeciwko Nowemu Porządkowi Świata, gdzie można grupować się w danych miejscowościach i dodawać spotkania w danej miejscowości/dzielnicy. Samym Internetem nie mamy szans wygrać tej batalii! Trzeba wreszcie wyjść z cienia i zacząć działać aktywnie!

Jako, że działam aktywnie przeciwko NWO od 2010 roku (już prawie 10 lat!), więc jestem osobą wiarygodną, że nie pracuję dla systemu, bez obaw. Wiem, że nie mogę udowodnić że nie jestem wielbłądem, ale zobaczcie ile osób wytrwało w tej walce od 2010 roku? W Polsce być może na palcach 2 rąk można ich policzyć...

Ps. Proszę przy rejestracji nie podawajcie pełnych swoich danych, wystarczy mail i pseudonim - moja działalność, jak i portal jest pod obserwacją służb pracujących dla rządu światowego. Pełnymi danymi lepiej wymieniać się osobiście, przy spotkaniach!

Pozdrawiam,

Michał Giereś vel Claude mOnet

Stop NWO!

Obrazek

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 03 lis 2019, 17:41 
VIP Member
Awatar

Fellow Craft * 2nd Degree

Mam kłopot pomiedzy tym:
Claude mOnet pisze:
Trzeba wreszcie wyjść z cienia i zacząć działać aktywnie![/size]

a tym:
Claude mOnet pisze:
przy rejestracji nie podawajcie pełnych swoich danych

Czy to znaczy, że nie zamierzacie sięnigdy ujawnić? Jakie zatem metody działania proponujecie?

Awatar użytkownika

Chodzi aby ludzie zaczęli organizować spotkania w realu, i tam w realu bezpośrednio rozmawiać, dyskutować i zacząć działać lokalnie. Ja mieszkam w Dublinie i czekam na zgłoszenia ludzi z Irlandii Wschodniej chętnych do spotkań...

Faktycznie powinienem to bardziej rozjaśnić.

Braunista pisze:
Jakie zatem metody działania proponujecie?

Już wyjaśniam dlaczego zadałem to pytanie. Czy ta aktywna działalność przeciwko Nowemu Porządkowi Świata
to ma być ochrona przed tym co się nam narzuca? Czy to może ma być chęć zmiany tego co nam się narzuca?
A to są dwie zupełnie inne sprawy, tak jak różnica pomiędzy obroną a atakiem. Pierwsze to ochrona przed
"promieniowanie" a drugie to eliminacja emijsi "promieniowania".

Braunista pisze:

Już wyjaśniam dlaczego zadałem to pytanie. Czy ta aktywna działalność przeciwko Nowemu Porządkowi Świata
to ma być ochrona przed tym co się nam narzuca? Czy to może ma być chęć zmiany tego co nam się narzuca?
A to są dwie zupełnie inne sprawy, tak jak różnica pomiędzy obroną a atakiem. Pierwsze to ochrona przed
"promieniowanie" a drugie to próba eliminacj źródła emisji "promieniowania". ?

Awatar użytkownika

Braunista pisze:
Braunista pisze:

"promieniowanie" a drugie to eliminacja emijsi "promieniowania".

Żadna ochrona, żadna obrona, żaden atak. Po prostu bycie dobrym człowiekiem, który nie pozwala na zło. A zło zatriumfuje, jeśli dobrzy ludzie będą bierni. To wiemy wszyscy...

To jest przeciwdziałanie złu (NWO) - jeśli nic się nie robi, wspiera się zło (NWO), jest to dosyć oczywiste. Dla nie kumatych przedstawię sytuacje: "widzisz kobietę, która jest napastowana i gwałcona przez jakiegoś psychopatę. Ty nic nie robisz w tej sytuacji - ani nie pomagasz kobiecie, ani przestępcy". Czy możesz się nazywać dobrym człowiekiem tak postępując? Absolutnie nie. I tak jest z walką z NWO: kobieta to Twoja rodzina/dzieci/wnuki, psychopata to rząd światowy, gwałt i przestępstwa to NWO, a osoba obserwująca to Ty!

NWO jest złem - to jest truizm dla wszystkich, którzy się zarejestrowali na tym forum.

Pamiętaj! Nie robiąc nic, wspierasz NWO!

A teraz kilka konkretów, co można stworzyć i co może wyniknąć z aktywnych dyskusji i spotkań lokalnych:
1. Stworzenie kryptowaluty nie FIAT (niefiducjarnej), czyli pokrytej jakąś wartością np. srebrem, złotem, czy miedzią.
2. Pomysły na stworzenie własnych kas oszczędnościowo-kredytowych (coś jak SKOKi, Credit Unions).
3. Pomysł na stworzenie szerszego przekazu medialnego - własnych mediów lub zachęcenie celebrytów, czy dużych mediów do walki z NWO.
4. Wymiana naukowo-dydaktyczna - śmiesznie brzmi, ale na prawdę warto czasem się spotkać i wymienić informacjami z osobami, które znają się na danym temacie. Tutaj wykład, który zorganizowałem o sieciach komórkowych i RFID.
5. Artystyczne pomysły działań np. Darren Nesbit czy Vinny Eastwood.

Najbardziej zainteresował mnie temat o sieciach komørkowych i rfid :D

Ale konkretnie co zrobić aby to zmienić,? Jak mieć wpływ na zmianę złego prawa i narzucaniu ludziom sprzecznych z rozsądkiem wartości,? Jak bronić obywatelskich praw w tym prawo do wyboru.i decydowania o sobie? Jak powstrzymać szkodliwe dyrektywy, cofające ludzi do czasu niewolnictwa? Jak odwrócić taką politykę? W jaki sposób mieć na to wszystko wpływ?
Osiedlowymi kółkami hobbystycznymi? A takie działania są łatwe do opanowania poprzez wykreowanie subkultury jako kontrolowanej opozycji. Myślą od was co najmniej kilkadziesiąt lat naprzód. Wszystko już przetrenowali i mają gotowe do użycia jak będzie potrzeba.

Na razie po tym co czytam, nie gniewaj się, ale Rotszyld może spać spokojnie.
Stawiam zatem poważnie pytanie jak? I chciałbym to usłyszeć od was.

P.S. Co zrobić z wprowadzaną aktualnie w bankach dyrektywą PSD2 ? Konkretnie, co?

Awatar użytkownika

Braunista pisze:
Najbardziej zainteresował mnie temat o sieciach komørkowych i rfid :D

Ale konkretnie co zrobić aby to zmienić,? Jak mieć wpływ na zmianę złego prawa i narzucaniu ludziom sprzecznych z rozsądkiem wartości,? Jak bronić obywatelskich praw w tym prawo do wyboru.i decydowania o sobie? Jak powstrzymać szkodliwe dyrektywy, cofające ludzi do czasu niewolnictwa? Jak odwrócić taką politykę? W jaki sposób mieć na to wszystko wpływ?
Osiedlowymi kółkami hobbystycznymi? A takie działania są łatwe do opanowania poprzez wykreowanie subkultury jako kontrolowanej opozycji. Myślą od was co najmniej kilkadziesiąt lat naprzód. Wszystko już przetrenowali i mają gotowe do użycia jak będzie potrzeba.

Na razie po tym co czytam, nie gniewaj się, ale Rotszyld może spać spokojnie.
Stawiam zatem poważnie pytanie jak? I chciałbym to usłyszeć od was.

P.S. Co zrobić z wprowadzaną aktualnie w bankach dyrektywą PSD2 ? Konkretnie, co?

Co zrobić aby polecieć na Księżyc, czy Marsa? WTF!? Zajmij się tym co potrafisz! A nie wymyślasz problemy, a tak naprawdę są to Twoje wymówki aby nic nie robić i usprawiedliwiać swoją bierną, złą postawę.

Dyrektywy bankowe i inne g nie będą miały znaczenia jeśli założymy swoje banki/kasy SKOK-CU czy zapoponujemy system kryptowalut opartych na wartości (co totalnie wyhamuje skoki notowań i uczyni tę walutę tezauryzacyjną, antyinflacyjną oraz użytkową). Poczytaj o Liberty Dollar, czy Silk Road (Ross Ulbricht) jak wszystko w chwilę może się zmienić. Nie jest to łatwe, ale możliwe do zrobienia nawet przez jedną osobę!

Spotykając się w taki sposób udało się zrobić świetne ścieżki rowerowe w Trójmieście i Wrocławiu (przełom lat 90-tych i 2000-nych), czy też zablokować opłaty za wodę w Irlandii oraz miliony innych pozytywnych rzeczy anty-NWO.

Myślmy globalnie, działajmy lokalnie!

Claude mOnet pisze:
Co zrobić aby polecieć na Księżyc, czy Marsa? WTF!? Zajmij się tym co potrafisz! A nie wymyślasz problemy, a tak naprawdę są to Twoje wymówki aby nic nie robić i usprawiedliwiać swoją bierną, złą postawę.

Nie potrzebnie dajesz sie wyprowadzać z równowagi. Ja piszę o zmianie prawa i jak mieć na to wpływ. Bez tego wasze pomysły nie ruszą. Ty proponujesz mi lot na Księżyc. No to się zastanów. Ostatnie zdanie pominę.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]