Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 15 gru 2019, 0:44

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 199 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna
Autor Wiadomość
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Temat dość kontrowersyjny, ale polecam film na odprogramowanie się z programu pt. poród musi boleć :)
Film podesłała Lily, przetłumaczył Trzysz, ja poprawiłam, a napisy wstawił Jacolo :D.
ENJOY !

phpBB [video]

PS. Tak, ten mąż Amber to znany nam już Nassim Heremein

link do polskiej strony : http://www.porodlotosowy.pl/

komentarz pod filmem:
nie wiem czy powinnam byc zachwycona czy zgorszona..? te dwie emocje na przemian przeze mnie przemawiaja jak ogladam ten material... ale wydaje mi sie ze to drugie odczucie jest wynikiem wychowania w naszej kulturze i zaprogramowania- ze przyjemnosc to cos zlego.. ze Matka Polka ma cierpiec i tyle! w kazdym razie zmusza do zastanowienia..

EDIT - zmianiłam tytuł filmu, bo jest on znany już pod tą właśnie nazwą

Ostatnio zmieniony 06 mar 2010, 12:59 przez alijaa, łącznie zmieniany 1 raz

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 04 mar 2010, 22:01 
VIP Member
Awatar

Feminizacja forum nabiera tempa. :język:

Co do metody to każdy ma prawo za siebie decydować...
Ktoś tam nawet stwierdził, że to romantyczne...
Dla mnie to jest zwyczajnie chore i obrzydliwe...

Awatar użytkownika

chore i obrzydliwe ?? :lol: :lol: :lol: ciekawe czy bardziej chore jest to co ject obecnie w szpitalach czy to co prezentuje film ...
poza tym nie ma żadnej feminizacji, bo na tym forum i tak jest z 70-80% facetów, więc bez obaw Mason :P:P
a trochę równowagi musi być :)

Master of the Ninth Arch * 13th Degree
Master of the Ninth Arch * 13th Degree
Awatar użytkownika

Hehe, wyobrażam sobie jak kontrowersyjny to jest materiał dla Was kobietki z forum DI.pl i ogólnie.
Ciekawe czy poród opracował Nassim, zgodnie ze wszystkimi obliczeniami ;) :lol:
Swoją drogą, bardzo ciekawy materiał, bardzo.

Takie są moje odczucia alijaa i tego nie przeskoczę. Nie będę się silił na udawaną nowoczesność bo to jest jakieś nienormalne dla mnie. Równocześnie nie odbieram komuś prawa do takiej decyzji jak mu pasuje...

Jakby mi moja zadeklarowała taki porodzik to z miejsca jej załatwiam cesarskie cięcie. 8-)
Ciężko teraz za kobietami nadążyć... Spodoba się akurat taki poród i z głowy nie wybijesz. Nie zgodzisz się, to sobie wynajmnie jakiegoś hiszpańskiego "smyracza" i swoje zrobi - normalnie "czasy końca". :mrgreen:

PS

Coś mi ten Nassimek od początku jakiś ciepły się wydawał - oby go czarna dziura pochłonęła albo spadł mu na głowe jakiś święty tetrahedron - to zbok geometryczny jeden :lol:

Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Ogladalam tego typu filmy z porodami i jak to wyglada od strony technicznej ;) . Otoz cala ciaze kobiety sa przygotowywane przez relaksacje, wizualizacje i hipnozę, wiec powiem jedno nasza psychika potrafi wszystko,nawet potrafi sobie poradzic z tak niesamowitym bolem, szkoda, ze nasza wspolczesa medycyna zapomina o tak ważnych rzeczach.

Sama rodzilam w polskim szpitalu, wlasnie na leząca i w tej chwili nie jestem sobie wyobrazic jak moze porod przyniesc przyjemnosc, jeszcze w przypadku , jak jest sie rozcinanym przez lekarza, co stosuje sie w polskich szpitalach w 90% :| czy w wyniku porodu dochodzi do popekania pochwy :roll: .

Awatar użytkownika

Mason33 pisze:
Dla mnie to jest zwyczajnie chore i obrzydliwe...

Ale, że co jest chore i obrzydliwe? Poród? Czy kobiecy orgazm? :D Dla mnie jedno i drugie bomba 8-)

Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Nie wiem, czy w tej sprawie powinni się wypowiadać faceci, ale w końcu każdemu chyba wolno wyrazić swoje myśli na ten temat.

Zapewne, są godne uznania metody, które mogą dać ulgę kobietom podczas rodzenia. Natomiast łączenie porodu z orgazmem uważam za objaw chorej czy zboczonej wyobraźni. Chciałbym przestrzec panie przed pułapką, w jaką się tutaj dają wpakować. Z jednej strony, termin "orgastyczny poród" oznacza sprowadzenie kobiecego seksualizmu do samej pochwy, a z drugiej strony - sugeruje, że kobieta może sama zaspokajać się seksualnie. Czyżby właśnie o to walczyły pokolenia feministek?

Korwin-Mikke w jednym z felietonów dokonał rozróżnienia między kobietą i feministką. Jak słyszę tego rodzaju rewelacje jak "orgazmiczny poród", to coraz bardziej przyznaję mu rację.

Awatar użytkownika

Nie wiem, czy w tej sprawie powinni się wypowiadać faceci, ale w końcu każdemu chyba wolno wyrazić swoje myśli na ten temat.
- i tak wypowiedziała się ich tu już większość :D a tylko jedna kobieta :D :lol: :lol:
Zapewne, są godne uznania metody, które mogą dać ulgę kobietom podczas rodzenia. Natomiast łączenie porodu z orgazmem uważam za objaw chorej czy zboczonej wyobraźni. Chciałbym przestrzec panie przed pułapką, w jaką się tutaj dają wpakować. Z jednej strony, termin "orgastyczny poród" oznacza sprowadzenie kobiecego seksualizmu do samej pochwy, a z drugiej strony - sugeruje, że kobieta może sama zaspokajać się seksualnie. Czyżby właśnie o to walczyły pokolenia feministek? widocznie sam tak myślisz, bo w filmie jest powiedziane cos innego - chodzi przede wszystkim o bliskość drugiej osoby, zaufanie swojemu ciału i przekształcenie energii bólu, kobieta sama sie nie zaspokaja, tylko technicznie robi to noworodek w tym wypadku :lol: :lol: :lol:
W każdym razie cieszymy się wszyscy, którzy przyczyniliśmy się do umieszczenia tego filmy tu - trzysz, Lily i Jacolo, że Wam się podoba i wzbudza takie reakcje - tego oczekiwaliśmy właśnie :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika

@alijaa - nie rozumiesz, że tego rodzaju pomysły stanowią dehumanizację seksu, uzależniają bowiem przeżycia seksualne od czynności o charakterze czysto fizjologicznym? Na tej zasadzie, może ktoś wkrótce wymyśli zaspokajanie się seksualne w trakcie oddawania moczu?

Ponadto obawiam się pomysłów, aby te igraszki seksualne z nowo narodzonym dzieckiem nie ograniczać tylko do momentu porodu, lecz przedłużać później w bliżej nieokreśloną przyszłość. Zboczeńcy nie znają żadnych granic w realizacji swoich chorych pomysłów.

mason33, dla mnie nie jest to obrzydliwe. Widok kobiety odprężonej, w cieplutko-ciepłej wodzie w obłokach pary wodnej, z klimatową łazienką sprzyjającej odprężeniu... + zminimalizowany ból, ba - zero bólu a wręcz orgazm, poszerzenie przejścia dla dzidziucha... Wiesz, wracaj do KK, samych szowinistycznych shierarchizowanych świn, tam ich demon pod przykrywką Boga nakazuje rodzić Kobiecie w bólu i cierpieniu, dodaj do do tego krew i zimny stół operacyjny i salę. Brak mi słów na Twoją reakcję.

Alija, jesteś wielka! Spadłaś mi z Nieba, ponieważ kwestia porodu dla mnie to temat na przyszłe miesiące. Buziole sto-dwa :*

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Jak zobaczyłem jaki mi film przysłał Trzysz do zmontowania to sobie pomyślałem - "czy gościowi odwaliło że takie filmy tłumaczy :!: " :lol: teraz rozumiem jego głupie uśmieszki w gg, po czym zniknął :język: :) . Generalnie powinny kobiety to ocenić czy jest to dobre, bo chyba faceci raczej się nie przekonają jak to naprawdę jest :)

Awatar użytkownika

@alijaa - nie rozumiesz, że tego rodzaju pomysły stanowią dehumanizację seksu, uzależniają bowiem przeżycia seksualne od czynności o charakterze czysto fizjologicznym? Na tej zasadzie, może ktoś wkrótce wymyśli zaspokajanie się seksualne w trakcie oddawania moczu?

Ponadto obawiam się pomysłów, aby te igraszki seksualne z nowo narodzonym dzieckiem nie ograniczać tylko do momentu porodu, lecz przedłużać później w bliżej nieokreśloną przyszłość. Zboczeńcy nie znają żadnych granic w realizacji swoich chorych pomysłów.

@ Easy - to są TWOJE obawy z TWOJEJ głowy, inni myślą inaczej, sądzisz że wszyscy mają złe intencje - bo może sam takie masz?

@sajMs - tak się ciesze, że to info trafiło do odpowiedniej osoby - proszę wysyłajcie ten film do kobiet w potrzebie - przed porodem, nawet jeśli wiecie, że powiedzą, że jest głupi, ale może trochę inaczej na to spojrzą, że MOŻNA inaczej.

Awatar użytkownika

Przy tej okazji, pojawia się w tle zbliżony temat, jakim jest istniejąca od kilkunastu lat moda na porody dokonywane przy udziale męża (partnera). Rozumiem dobre intencje, jakie przyświecają takiemu podejściu do sprawy, ale mam jakieś mieszane uczucia związane z bezrefleksyjnym poddawaniem się tej modzie, która nie ma precedensu w historii.

Kiedyś wypowiadał się w tej sprawie znany seksuolog prof. Zbigniew L. Starowicz. Otóż stwierdził on, że to nie powinno mieć miejsca, gdyż widok zakrwawionego kobiecego krocza może u mężczyzny wywołać impotencję w krótszym lub dłuższym okresie czasu. Tutaj już mój dalszy wniosek - w tej sytuacji mąż czy partner może zacząć szukać kontaktów seksualnych z inną kobietą, z którą nie wiąże się to traumatyczne skojarzenie. Tak więc - paradoksalnie, te wspólne porody, zamiast służyć zacieśnieniu więzi małżeńskiej (partnerskiej), mogą stać się przyczyną rozbicia związku. A może właśnie o to chodzi tym, którzy tę modę forsują? Czy ta moda, uzupełniona o orgazm porodowy, nie jest aby jednym z perfidnych elementów zmierzających do rozbicia rodziny, lokując się tym samym w ciągu działań podejmowanych przez NWO?

Tak więc panie - róbcie co uważajcie, ale miejcie na uwadze rzeczywiste, a nie zakłamane polityczną poprawnością skutki swojego działania.

saJms pisze:
Wiesz, wracaj do KK, samych szowinistycznych shierarchizowanych świn, tam ich demon pod przykrywką Boga nakazuje rodzić Kobiecie w bólu i cierpieniu, dodaj do do tego krew i zimny stół operacyjny i salę. Brak mi słów na Twoją reakcję.

Pozwól może, że to ja sam będę decydował, gdzie wracać a skąd odchodzić...
Brajuje słów to poszukaj w słowniku...
Easy_Rider ma racje, że to pokłosie szalejącego feminizmu, zmiksowane z gloryfikacją hedonizmu za wszelką cenę. Zwyczajnie pod przykrywką tolerancji, nowoczesności i otwarcia wciska nam się różne chore praktyki.
O ile mogę jeszcze kobiety w tej sytuacji zrozumieć to chłopa już nie. Zdziwiony nie jestem obserwując tendencje do promowania wszędzie postawy "faceta bez jaj" biegającego jak piesek wokół nienasyconej i kapryśnej "bogini", którego jedynym celem życia staje się spełnienie jej zachcianek. Chodują sobie rzesze Rysiów z "Klanu", bez swojego zdania, słabych i zdominowanych i dokładnie wiedzą co robią. Jest to oczywiście konsekwencją ataków na tradycyjną rodzinę...
Ocknijciec sie Panowie, bo wam właśnie amputują przyrodzenie... :bangheadwall:

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

@EasyRider @Mason333

Easy_Rider pisze:
Kiedyś wypowiadał się w tej sprawie znany seksuolog prof. Zbigniew L. Starowicz. Otóż stwierdził on, że to nie powinno mieć miejsca, gdyż widok zakrwawionego kobiecego krocza może u mężczyzny wywołać impotencję w krótszym lub dłuższym okresie czasu.

Ja "rodziłem" ze swoją partnerką i nie widziałem jej zakrwawionego krocza bo je zakrywają sprytnie a facet jest siedzi przy łóżku raczej przy głowie partnerki niż w jej nogach gapiąc się na jej krocze także luz :)
To było jedno z najbardziej emocjonalnych przeżyć w moim życiu i niczego nie żałuję. No może tylko tego że nie wiedziałem o porodzie "orgazmicznym" bo mógłbym jej zaoszczędzić trochę bólu i zamienić go na ekstazę.

Ale zamienianie bólu na ekstazę jest złe tak jak to rozumiem z waszych wypowiedzi Panowie. Cierpienie CACY ekstaza FE? Ja to widzę odwrotnie i nie chodzi tu o ucieczkę od "rzeczywistości" czy niedojrzałość ani żaden feminizm. Mówimy tu o rozwoju duchowym, za pomocą którego jesteśmy w stanie przekuć naszą "złą" karmę na szczęście i zdawało mi się że to nie będzie taki temat którego akceptacja będzie się "rodziła w bólu" :uśmiech:

Mason33 pisze:
Zdziwiony nie jestem obserwując tendencje do promowania wszędzie postawy "faceta bez jaj" biegającego jak piesek wokół nienasyconej i kapryśnej "bogini", którego jedynym celem życia staje się spełnienie jej zachcianek.

Chwila, kto mówi od razu o zostaniu "klanowym Rysiem" czy innym "Ciapulkiem"? :shock:
Mówimy o wzajemnej pomocy i rozwoju a zdaje mi się że w związku o to też chodzi no nie? Właśnie jako prowadzący swoją "łanię" w niesamowitą przygodę rozwoju pozwalasz jej na odkrycie w sobie potencjału jakiego żaden Rysio nigdy w niej nie wyzwoli. To raczej nie obróci się przeciw tobie - spokojna Twoja rozczochrana :) Na wszystko jest miejsce - bez paniki 8-)

- natury wszechświata
- sytuacji na świecie
- sposobów na wzbudzenie chęci w innych do odkrywania wyżej wymienionych :)

Awatar użytkownika

Mason33 pisze:
Easy_Rider ma racje, że to pokłosie szalejącego feminizmu, zmiksowane z gloryfikacją hedonizmu za wszelką cenę. Zwyczajnie pod przykrywką tolerancji, nowoczesności i otwarcia wciska nam się różne chore praktyki.
O ile mogę jeszcze kobiety w tej sytuacji zrozumieć to chłopa już nie. Zdziwiony nie jestem obserwując tendencje do promowania wszędzie postawy "faceta bez jaj" biegającego jak piesek wokół nienasyconej i kapryśnej "bogini", którego jedynym celem życia staje się spełnienie jej zachcianek. Chodują sobie rzesze Rysiów z "Klanu", bez swojego zdania, słabych i zdominowanych i dokładnie wiedzą co robią. Jest to oczywiście konsekwencją ataków na tradycyjną rodzinę...

A ja jestem zdziwiona ,ze w polsce nadal promuje sie boga, za ktora kobieta ma ganiac i uslugiwac !
Mason zapedziles sie i to za bardzo i wlasnie w takich tematach widac Wasze prawdziwe oblicze, brak tolerancji i zrozumienia dla drugiej osoby.Malo tego uwzasz sie jako ktos lepszy , uwazaj bo zgubi cie twoje ego.

A regułki o potencji u facetow uczesniczacych w porodach mozna sobie wsadzic w cztery litery, tu trzeb miec praktyke , a nie opierac sie na regulkach.

Tutaj gdzie teraz mieszkam, uwaza sie za nienormalne, jesli facet nie uczesniczy przy porodzie, jest to standard, czyli przeciwienstwo w polsce :D . Malo tego jestem w stanie stwierdzic, ze ma to aspekt seksualny u facetow ! Tutaj faceci maja chopla na punkcie ciezarnych i rodzacych, porody zazwyczaj sa nagrywane na kamere , i pozniej dumny tatus nie idzie chlac , tylko biega z tym filmem i chwali sie , a tradycja jest pokazywanie takiego filmu w pracy jako niesamowite wydarzenie. To dopiero zonk, dla polskiego faceta z pradziwymi jajami :mrgreen: . Acha , np moj znajomy przyjmowal porod swojej zonie, byl nadzorowany przez polozna i wiecie co byl wniebowzięty, opowiadal jak wychodzila glowka itd. :ninja:

Coz jak widac tutaj w dani wszyscy faceci maja problemy z potencja :lol: , wiekszosc to Rysie biegajace za kobieta i wspierajace ja, pomagajace przy porodzie i wychowaniu dziecka . Jeszcze podam jeden przyklad szokujacy Was zapewne Panowie, praktyka jest taka , ze facet takze bierze maciezynski i zdarza sie , ze kobieta idzie do pracy a on zostaje z pieluchami ;) , coz, alez to "cioty" bez jaj :mrgreen:

Panowie obudzcie sie :!: to nie sa czasy kamienia łupanego.

P.S. i jeszcze jedno nie jestem feministka :haha:

Awatar użytkownika

dyskusja kolesi na temat porodu - yeaaah oni wiedzą lepiej jaki powinien być i jak kobieta powinna się czuć - tak to właśnie przypomina mi setki a może tysiące lat debat księży i zakonników nad tym , gdzie jest miejsce kobiety we wszechświecie :lol: :lol: :lol:

@maczkiiszcz - wielkie dzieki za podzielenie się cennymi uwagami :tak:
@ Easy - przerażasz mnie swoimi wypowiedziami, rozumiem, że jesteś osobą starszą, pełną doświadczenia oraz wynikających z tegoż doświadczenia uprzedzeń, ale twoje wypowiedzi są po prostu tak zgodne z wszechobecnym programem społecznym dla kobiet, że wręcz odpychające

Ostatnio zmieniony 05 mar 2010, 12:33 przez alijaa, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika

Easy_Rider pisze:
Natomiast łączenie porodu z orgazmem uważam za objaw chorej czy zboczonej wyobraźni.

Nie sądzę aby w tym wypadku wyobraźnia była chora bądź zboczona (o ile w ogóle może być). Poza tym to nie wyobraźnia daje taką możliwość a natura.

Easy_Rider pisze:
Na tej zasadzie, może ktoś wkrótce wymyśli zaspokajanie się seksualne w trakcie oddawania moczu?

Genialne! genialne! ale jak? 8-)

Mason33 pisze:
Easy_Rider ma racje, że to pokłosie szalejącego feminizmu, zmiksowane z gloryfikacją hedonizmu za wszelką cenę.

Zapomniałeś dodać, że to jeszcze kolejny zwiastun apokalipsy oraz uwstecznianie rozwoju ludzkości 8-)

Mason33 pisze:

:shock:

Eh, Panowie wstyd za Was :P Niektórzy mentalnie nie wyszli jeszcze z jaskini :język:

Przeżyłam i podzielam zdanie Masona jest to obrzydliwe i nigdy więcej na to jako kobieta się nie decyduję. Jeszcze łączyć to z orgazmem :shock: byłaby to ostatnia sprawa o której się w tym momencie myśli..

Awatar użytkownika

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,5016374.html

Cytuj:
Sondaż we Włoszech: obecność ojca przy porodzie sprzyja rozwodowi

cheko, PAP 2008-03-12, ostatnia aktualizacja 2008-03-12 16:39

Obecność ojca przy porodzie zwiększa ryzyko separacji i rozwodu - wynika z ogłoszonych w środę w Rzymie rezultatów badań, jakie przeprowadziło włoskie stowarzyszenie diagnoz prenatalnych i medycyny płodu Sidip.

Eksperci przeprowadzili sondaże wśród 310 par z całych Włoch, którym 10 lat temu urodziło się dziecko. Jak wyjaśnił prezes stowarzyszenia Claudio Giorlandino przebadano dwie grupy małżeństw: te, w których ojciec uczestniczył przy naturalnym porodzie i te, w których nie brał w nim udziału. Okazało się, że wskaźnik rozwodów i separacji w tej pierwszej grupie związków jest wyższy.

Częstszy rozpad tych małżeństw specjaliści ze stowarzyszenia tłumaczą traumą, jakiej niekiedy doświadczają mężczyźni, uczestniczący w narodzinach dziecka. W analizie wyników podkreślono, że ojcowie bardzo często czują się zobligowani do udziału w porodzie wbrew własnej woli, co potem ma wpływ na przyszłość małżeństwa.

"W ostatnich latach mężczyzna jest coraz bardziej nakłaniany, zwłaszcza w niektórych środowiskach społeczno-kulturowych do uczestniczenia w wydarzeniu, które jeszcze do niedawna było zastrzeżone wyłącznie dla świata kobiet" - powiedział Giorlandino. Zadał następnie pytanie: "Czy to pragnienie jest na pewno spontaniczne?".

"Wydaje się, że jest to owoc panującej mody, chęci bycia nowoczesnym" - dodał prezes stowarzyszenia. Jego słowa są szeroko dyskutowane we włoskich mediach.

Grand Elect Mason * 14th Degree
Grand Elect Mason * 14th Degree

a może wszyscy macie rację?
niech każdy wybiera za siebie - po co skupiać się na innych
i produkować ten umysłowy obłęd
który nie prowadzi do żadnej konkluzji

to tylko kolejny temat
który pokazuje jak schematyczny
świat zapada się pod ciężarem
własnego absurdu - umysłowych ograniczeń
a to początek dopiero...

jak ktoś potrafi szczytować podczas porodu-
to powodzenia!

p.s.
odbierałem swoje córki z łona matki ...

Nie obchodzą mnie SONDAŻE nie obchodzą mnie ludzie, którzy są w TACY SAMI tylko zapomnieli o tym i uzpelniają TABELKĘ sondaży, by ludzie, którzy pokazują jakiś SONDAŻ mieli coś więcej do powiedzenia.
Ja i moja Kobieta nie należymy do ludzi, którzy są większością w sondażach, bo to ludzie ustawieni jak marionetki. Wszyscy tacy sami nie pojmujący natury miłości i związku :bużki: :bużki:

Cytuj:
"Większość osób tutaj - to statyści - zapełniają przestrzeń nie posiadając myśli"

Niech ktos mi powie, że z większością ludzi tak nie jest? Zwykly związek, po studiach kobieta - "bo juz czas" - szybko szybko - zycie plynie, nie dlugo trzeba się ożenić - potem dziecko - po kilkunastu latach okazuje się, ze to nie ta kobieta, albo mogło być lepiej - to nie ta sama dusza.

monika, mason33 ciepło Cię przywitał w temacie powitan, widzę, że zgadzacie się nawet w takich tematach, choć różni Was płeć. Gdybyś miała urodzić mu dziecko, to czy wolałabyś żeby był przy Tobie? Czy może On wolałbym Cie oddać w objęcia doktorka a sam siedziałby sobie zrelaksowany przed monitorem pisząc na forum DI?
Wytłumaczcie Nam Wasz pogląd. Jak wyglądałby Wasz poród. Bo nie wydajecie się być świadomi potęgi zrozumienia drugiej osoby, połączenia wręcz dwóch duszyczek (już bardziej metafizycznie).

Ja osobiście nie odzywałbym się w tym temacie, ale jestem z moją kobietą juz jakiś czas i nie zapowiada się na to, byśmy kiedykolwiek mieli być rozdzieleni :hi hi: Doskonale się dogadujemy, mamy identyczne poglądy, choć zainteresowania się od siebie różnią.
"Bawimy się jak rodzeństwo, pouczamy jak rodzicie i kochamy jak jedność" - do takiego wniosku kiedyś doszliśmy i nie potrzebne nam jest, że jakoby widok krwi miałby nam szkodzić, skoro wszystko dzieje się w ciepłej przyjemnej wodzie (powtarzam!) i nie ma ŻADNEGO SPIĘCIA - czy nikt z Was nie potrafi wyobrazić sobie takiego klimatu?
Wszędzie trzeba wpychać sondaże i poglądy polityczne? Komuś brak argumentów, czy może należy do upodabniających się do innych - wychodzę z takiego założenia, ponieważ wydawało mi się, że każdy jest inny?
Odłużcie to na bok a skupcie się na prawdziwym zrozumieniu. Na przykład, jeśli dokładnie rozumiesz swoją partnerkę w czasie ciąży (tej spokojnej) patrzysz Jej w oczy, widzisz Jej uśmiech i oczekujesz przyjścia dzidziucha, których większość przyszła w bólu i krzyku to czy stoi coś na przeszkodzie żeby w przyszłości właśnie przez to rozwalił Wam się związek? :bangheadwall: :bangheadwall: :bangheadwall:
Przychodzą mi do głowy śmieszne pytania, czy może ktoś tutaj żyje zabobonami, stereotypami albo Bóg wie co jeszcze :bukiet: :bukiet:

Ktoś tu pisał o jaskini... o taaaaaaaak, wiem o czym mówisz. Też to widzę, dobrze, że Easy_Rider przytoczył artykuł w którym bardziej chodziło o rodzenie z bekiem i piskiem :uczeń: a to jest różnica, bo potrafią sobie wyobrazić 'traumę' jaką może przeżyć mężczyzna po kilku godzinach walki z czterema ścianami i światłem :dobani:

saJms na początek czytaj ze zrozumieniem moje posty.. Alijaa tez mnie ciepło przywitała bardzo ją szanuję a w tej kwestii prawdopodobnie mamy odmienne zdanie, więc nie wiem co sugerujesz.. Następna sprawa moje doświadczenia z porodu są tylko i wyłącznie moim subiektywnym zdaniem, odczuciem lecz do dnia dzisiejszego nie poznałam kobiety której poród sprawiałby jaką kolwiek przyjemność a tym bardziej seksualną.. Kolejna rzecz mój mąż odbierał osobiście mojego synka, przecinał pępowinę, i przesiedział ze mną 18godzin na porodówce więc sorry ale to Ty w temacie praktycznego raczej nic do powiedzenia nie masz, bo możesz teorie wykładać kilka godzin a prawdziwa biologia serio może powalić Wasze gdybania na kolana.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Można powiedzieć z tutejszych obserwacji, że najbardziej zachwycone są kobiety które jeszcze nie rodziły ze względu że może obawiają się bólu, a kobiety które już są po tym przejściu wyraźnie podchodzą do tego z dystansem.

Jacolo cieszę z Tego głosu rozsądku.. I ciekawe że tylu facetów zabrało głos, to tak jakbym gadała na temat obżezania i łaczenia się wtedy z moim facetem na wszystkich polach świadomości i duszy to takie metafizyczne przeżycie by było prawda saJms ;) takie łączenie się duszyczek..

Temat jest o ciąży innej niż Waszej we krwi i z bólem. Nie obchodzi mnie Wasza zgorzkniała opinia na ten temat, tylko na temat ciąży np we wodzie, gdzie kobieta praktycznie nie odczuwa większego bólu.

Cały czas ten ból i ból. Kiedy mamy tajemnicę bolesną? Biegiem na drogę krzyżową opłakiwać ukrzyżowanie.

Boże ile Ty masz lat myśląc że w wodzie jest inaczej :shock: myślisz że ja to jakaś inna jestem przepraszam a Twoja kobieta załatwi sprawę bez krwii z uśmiechem na twarzy?

saJms pisze:
Temat jest o ciąży innej niż Waszej we krwi i z bólem. Nie obchodzi mnie Wasza zgorzkniała opinia na ten temat, tylko na temat ciąży np we wodzie, gdzie kobieta praktycznie nie odczuwa większego bólu.

Jak mamy dyskutować, jak Ty nawet nie wiesz o czym jest temat? Zdaje się, że nawet ciąży od porodu nie odróżniasz, bo na ciążę w wodzie to np. delfiny mogą się zdecydować. ;)

Ostatnio zmieniony 05 mar 2010, 14:47 przez Mason33, łącznie zmieniany 1 raz

To, że nie miałem okazji widzieć czy też uczestniczyć w porodzie (jako kobieta) nie oznacza, że mam mało wiedzy na tematy typowo kobiecie. Ból można zminimalizować i to nie jednym sposobem. Do wszystkiego trzeba się przygotować. Papa.

PS. Prosiłem abyś opisała swoją wersję porodu, możliwie jak najbardziej upragnionego. Chyba, że Twoim upragnionym rytuałem rodzenia dziecka jest rodzenie standardowe, albo znasz tylko poród z krzykiem i silnym zmęczeniem?

EDIT:

Mason33, przepraszam, chodziło mi o "poród w wodzie" a nie o "ciążę w wodzie" - jeśli wyobrażasz sobie ciąże w wodzie - kobietę chodzącą 9 miesięcy w wannie w kółko - to przepraszam, nie zrozumieliśmy się, ja sobie tego nie wyobrażam - chyba, że chodziło Ci o pospolite łapanie za słówka - wtedy wszystko wszyscy rozumiemy.

Czekam na Wasze pomysły na najlepszy poród w pozytywnym sensie tego znaczenia, a nie z góry pisać "Obrzydliwe, a fuj." "Ja też sądzę, że to obrzydliwe, bo już 10 razy rodziłam - fakt, tylko na zimnym stole, przez 12 godzin"

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 199 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]