Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 10 gru 2019, 17:53

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree

Witam. Cierpię na schizofrenię (podobno). Biorę obecnie pernazyne ale nie bardzo ona daje mi. Chcę przejść na lek ziołowy Siledin Alarsin. Zacząłem brać chlorek magnezu, b50 complex w dużych dawkach, witamina c z aceroli, czekam na paczkę minerałów Schindele. Boli mnie równierz ostatnio wątroba i tu będe chciał zastosować kwas alfa liponowy. Możecie mi coś doradzić coś jeszcze ?

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 28 lip 2017, 23:07 
VIP Member
Awatar

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

Witam;Ja w sprawie wątroby,mam ją też problemową. Stara historia, brak rozsądku i wiedzy o odżywianiu spowodował awarię tego tak potrzebnego organu.Ale do rzeczy ,najlepszym lekarstwem na wątrobę jest dieta. Ta właściwa. Awaryjnie używam ,,Sylimarol''. Jest to wyciąg z - ostropestu - Produkt Polski - Poznań. Jest względnie tani, 60 tabl. kosztuje około 14 zł. Lek ziołowy nie szkodliwy. Ulga następuje szybko, dwie tabletki .Używam go wtedy kiedy jestem w gościach , i zostaję poczęstowany ciężko strawnym jedzeniem , albo z dodatkami. W gościach czasami trudno jest odmówić. Dla świętego spokoju. A na co dzień ,tylko właściwe odżywianie. Czego nie lubi moja wątroba? Ocet,proszek do pieczenia,tłuste mięso ale nie każde,smalec,słodka śmietana,tłuste mleko,sok wiśniowy,ulepszacze dodane do jedzenia,wędzone i grilowane mięso, wino słodkie,to tak z grubsza ujmując. Jeśli tego przestrzegam to nawet na pół roku zapominam że istnieje coś takiego jak wątroba.Co do pozostałych witamin - minerałów. To najlepiej ,próbować je znaleźć w jedzeniu,surowe warzywa, owoce,nasiona, Tu jest pełne pole do popisu. Awaryjnie trzeba się wspomóc , tabletkami. Jeszcze jedna sprawa,jest takie powiedzenie ludowe [ dwa grzyby w barszcz to za dużo ]. Mam na myśli mieszanie lekarstw i różnych specyfików. Trzeba tutaj zachować rozsądek.To samo dotyczy jedzenia. Niektóre potrawy się kłócą ze sobą - niwelują się na wzajem. Polecam posłuchać - Hubert Czerniak lekarz.- Jerzy Zięba - Ryszard Grzebyk naturopata -. Te osoby mają mnóstwo artykułów na temat zdrowia i odżywiania. Można zaufać. Niestety nie wszystko jest złoto co się świeci . Internet jest pełen przepisów na życie. Ja mówię tylko o tym co sprawdziłem na sobie i pomogło. Reasumując zdrowe odżywianie jest składową naszego zdrowia.Pozdrawiam i życzę powrotu do zdrowia. :pisze:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]