Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 09 lip 2020, 11:42

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Koszuleczki i treść ;]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

Szkoda, że tylko dwóch zrozumiało, że pora pójść dalej.
Reszta będzie "kochać", gdy Ty będziesz umierać.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 01 lut 2011, 14:37 
VIP Member
Awatar

phpBB [video]

Refren "W górę rogi..."

i caly kawalek co 3 zdanie jest o szatanach, rogach, planszach ouiji i okultyzmie... nie zapominajac o tytule zespołu.

No tak, ale w New Age to nawet Pentagram robi się pozytywny...

mam uwierzyć?

Ej zaraz zaraz... do roku 2012 ludzie zli beda co raz gorsi, a dobrzy co raz lepsi... czyli promowanie gówna ma tak na prawde zgorszyc "ofiary"...

.

Jak ktoś szuka przekazu to znajdzie go szczególnie u tego wykonawcy:

phpBB [video]

Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

phpBB [video]

Słuchanie tych debili jest dla mnie jednym z najcięższych, naprawdę, przeżyć psychicznych, dziwię Wam się, że dajecie radę.

Elo elo ziomki, dzięx za sztywną rozkminkę na rapie.

Przemawiał do was ja. Prawdziwego sensu dominator.

Awatar użytkownika

@metzengerstein
Nie musisz się zniechęcać po kilku piosenkach, wg. mnie z niewłaściwego zbioru odnośnie tematu. Mruga

Nie chce oceniać, bo przecież nie o to chodzi, ale Paluch do mnie nie przemawia, taki troszkę dresiarz w lepszych ciuchach z lepszym flow, z resztą za dużo agresji w jego muzyce jak dla mojej osoby ^

Pih, Słoń, DGE i ta reszta tam na plus, bardzo dobre ujęcia w teledysku szatańskich wersetów.

"Hiphop nie dzielić ma nas, a łączyć" tylko droga długa jeszcze do tego mimo wszystkich najróżniejszych kolaboracji :)

Tu jest dobry przykład i na tych koszulkach też

phpBB [video]

phpBB [video]

Chyba lepiej słucha się pozytywnej piosenki o miłości niż o tym jak jest np. 'tu na blokach, na osiedlach, jp i nie daj sie innym, bo to konfidenci i zlodzieje' bo przez to stereotypowy obraz hiphopu jest niskiego poziomu.

jedna wielka miłość i pokój wszystkim :)

Awatar użytkownika

Ja tego badziewia nie slucham zeby nie bylo :P wole kogos kto wali prosto z mostu ocb =]

13-sty mnie na gurala nakierowal, faktycznie dobre tracki ma jak na komerchola

phpBB [video]

phpBB [video]

Szkoda, że tylko dwóch zrozumiało, że pora pójść dalej.
Reszta będzie "kochać", gdy Ty będziesz umierać.

Awatar użytkownika

Uff już się bałem, w takim razie się dogadamy :D

mimo komerchy gurala to fajne jest w wielu piosenkach nawiązanie do natury, kultur pierwotnych, chociażby ten piszczałkowy bit w giovanni'm dziadzi, albo na el polako odgłosy z dżungli

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Jesli chodzi o Gurala i jego nawiązania do naszych tematów:

phpBB [video]

phpBB [video]

Tu mu pare fajnych pytań zadali apropo kwantów itd

phpBB [video]

http://davidicke.pl/forum/nawet-gurala-interesuj-religie-kwanty-i-ewolucja-t2575.html?hilit=gural

Nie twierdzę, że nie zdarzają się raperzy inteligentni, z talentem, mający coś do powiedzenia. Sam kiedyś nie stroniłem od tej muzy, więc wiem, co może się w niej podobać :)

Dzisiaj ciężko mi znieść te dźwięki - sam rytm, muzyka, są ciekawe, bujane, na luzie, ale niestety, gdyby ten rodzaj muzyki był fenomenem muzycznym, ok. Ale dziś mamy tego okrutny przesyt - oczywiście mówię to z mojej perspektywy. Nic nowego. Dreszczyk nie pojawia się.

Dobra, nie lubię tej otoczki - tego flow -tych ciuchów. Dorośli (?) faceci na siłę chcący być cool. Ubierający się jak idioci, zachowujący się jak idioci. Nie lubię tej cholernej pewności siebie debila spod bloku, ludzi nie mających nic mądrego do powiedzenia..

Nawet jeśli mówią "prawdę" - cóż z tego - kiedy w autobusie siedzą za mną dwie kwoki i gderają cały czas, to ciężko jest mi to znieść, choć raczej nie kłamią, po prostu tego słuchać nie idzie.

Wystarczy mi popatrzeć na te obrazki teledysków powyżej, no popatrzcie na nich. Nie widzicie? :) Popatrzcie na ich oczy, twarze.
Włączmy, popatrzmy na ich ruchy.. Nie no, zero formy, każdy ma swój niepowtarzalny, osobisty styl..
Styl, o którym tak wiele gadają, gadają...

Gombrowicz, gdyby mógł to widzieć, chciałbym usłyszeć co o tym sądzi :lol:

Awatar użytkownika

Zamawiam jak nic :D

tu już nie ma ukrywania :king:

Obrazek

Tu zamawiać :) http://www.el-polako.com/index.php?op=katalog_produktow&id=91

PS napis na koszulce JA TO JA A NIE IMIE I NAZWISKO z tego utworu

phpBB [video]

:)

Obrazek

...albo są sprzedajnymi Cipkami, albo dopiero chcą zrobić na tym jakiś biznes.

Jesli się sprzedali to KTOS chce aby się nim interesowano i aby świadomość odbiorcy była zatruta właśnie przez ICH symbole.

"To o czym myślisz dajesz temu energię"

Tadammm...

Ja znałem ten symbol, zaadaptowany na koszulce tego rapera, już wiele lat temu, kiedy nie miałem jeszcze pojęcia ile tak naprawdę konotacji on wywołuje, ilu spraw dotyka, przez które piszę tu na tym forum. Nie ma co się dziwić, że jakiś "projektant" wpadł na pomysł umieszczenia go na koszulce.
Myślę, że obecność tej "symboliki" jest tu tylko wypadkową, oni poszukują swojego stylu, żeby się sprzedać, żeby być widocznymi na rynku. Cały ten byznes kręci się wokół tego. Te koszulki właśnie muszą być takie, krzykliwe i rzucające się w oczy, ze względu na ten obszar rynku w jaki celuje - nasza złota młodzież.

Już nie takie tematy przewijały się na takich koszulkach, swego czasu moda szokowała pojawieniem się mini spódniczek, dziś już ciężko czymkolwiek zaszokować, a więc dziewczyny kręcą pupciami w rajtuzach (sorki - legginsach), nie no- jako pierwiastek męski chętnie zagłębiam się w kontemplacji zgrabnych nóżek i pup i w tych kocich ruchach naszych pięknych, kochanych Polek. Ale nie- wydaje mi się, że dziesięć lat temu lub piętnaście, taka dziewczyna była by wytykana palcami, że zgubiła spodnie czy spódnicę i w rajtuzach łazi.

Projektanci mody poszukują tematów, które można by zaadaptować na potrzeby "mody". Wychodząc z założenia, że musi się sprzedać a więc - podobać, rzucać w oczy, zainteresować (bo na pewno nie 'zastanawiać' - nie ten odbiorca).

Pozdrawiam forumowiczki Mruga

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

coś dla odmiany, czyli inne "nowe", za którym idą inni :D
phpBB [video]

Awatar użytkownika

ziemba pisze:
"Polski rap" ... no skoro już sobie używamy nieładnych wyrażeń, pozwolę sobie nazwać P.r. gównem dla hołoty.

Co do samych textów to mi się pisać nie chce, won do warszawki.

Oczywiście te jełopy nie są w sumie niczemu winne. Ot efekt zrypanych genów. Potomstwo x generacji alkoholików inteligentne nie będzie. Jeśli dodamy do tego "wychowanie" mamy obraz typowego, polskiego hip-hopowca
Właśnie dla niego nagrywa się ten szajs. Zwykły targeting.

Sorki, za mało humanitarny stosunek, ale dorastałem wśród takich ludzi i trochę ich znam. Dziękuję sobie za wstręt jakim mnie napawali od dziecka oraz im za odrzucenie. Dzięki temu nie jestem do nich podobny :boisie:
"Kto z Was jest naprawdę Żywy? Jesteście plastikowymi żołnierzykami w papierowej wojnie! Kto z Was naprawdę Żyje? " . Całe życie na kolanach omamiony pokorą, strachem i bzdurami. Ja wysiadam :hura:

No i ten tede :boisie: . Cóż to za mężczyzna, jaki wzorzec do naśladowania. A może lukatricośtam.
Typ, który istnieje tylko dzięki kolegom. A całe towarzystwo "niezachwiane w pewności swojej".
No i po co ja mam do cyrku chodzić? No po co? :język:

Szkoda, że Gutek wziął w tym udział, no przynajmniej nie wypadł jak reszta.

Szkoda mi Ciebie, że jedziesz całemu hiphopowi nie znając go nic, a nic ;)
Mogę tam sobie być hołotą, która słucha gówna, miło mi.

Tylko po co wjeżdżać jak nawet nie znasz tematu?
Ok, rozumiem, że miałeś takich i takich kolegów, ale to nie znaczy, że inni tacy są, że skoro jedni wykonawcy są tacy, to inni też tacy są. Wiadomo, że są 'raperzy' niższych i wyższych lotów, ale taka już jest różnorodność, że dla każdego się coś znajdzie. Sam uważam, że jest w tym przemyśle trochę takich co aż uszy bolą i patrzeć się nie da, ale nie poświęcam im wcale uwagi. A Ty właśnie udowodniłeś jak durne są stereotypy.

Hmm może Ci wyjaśnię. Tede, nie jest z typowego biednego blokowiska, wychował sie w normalnej, można nawet powiedzieć zamożnej rodzinie, złapał zajawke i się tym bawi, sam mówi, że robi to dla kasy i dobrze mu z tym biznesem, jako jedna z niewielu osób śmiało i szczerze potrafi mówić na wiele tematów tabu, których inni unikają. Kto powiedział, że ma być wzorcem do naśladowania? Oni sami się zarzekają, że bynajmniej nie chcą, żeby ludzie brali z nich przykład, np u Pezeta:

"To dla wszystkich tych, którzy traktują mnie jak autorytet
Słuchaj dzieciak, weź w swoje ręce swoje życie
Nie mów mi, że chcesz być jak ja, jak dorośniesz jak ja [...]"

Widzę też, że masz duże pojęcie o Lukatriksie aka Jajonaszu = typie, który istnieje dzięki kolegom... :lol:
Jajonasz członek nie istniejącego już Kalibra 44, który był w tym "gównie" od początku, zostawił muzykę na jakiś czas, a to, że do niej wrócił i zaprosił na produkowaną przez siebie płytę znajomych to źle i nie wolno tak?

Nie podoba Ci się to nie słuchaj, nie musisz się też interesować skoro to aż tak psuje Ci nerwy. 8-)

ptl pisze:
Tylko po co wjeżdżać jak nawet nie znasz tematu?
Ok, rozumiem, że miałeś takich i takich kolegów, ale to nie znaczy, że inni tacy są, że skoro jedni wykonawcy są tacy, to inni też tacy są. Wiadomo, że są 'raperzy' niższych i wyższych lotów, ale taka już jest różnorodność, że dla każdego się coś znajdzie. Sam uważam, że jest w tym przemyśle trochę takich co aż uszy bolą i patrzeć się nie da, ale nie poświęcam im wcale uwagi. A Ty właśnie udowodniłeś jak durne są stereotypy.

Nie podoba Ci się to nie słuchaj, nie musisz się też interesować skoro to aż tak psuje Ci nerwy. 8-)

Ależ właśnie zrobiłeś to samo co @ziemba :)
Ja mam podobne zdanie jak on i nie i nie jest to wynik żadnego stereotypu lecz
1) Wrażliwości estetycznej (Tak, tak, mam jeszcze coś takiego Mruga )
2) Wrażliwości słuchowej - a więc to co słuchaczowi takiej muzyki się podoba - mnie męczy, śmieszy, irytuje, zależnie od sytuacji, kiedy nachalnie pojawia się ta muza w tle, jestem bardzo, bardzo zły :) )
3) Wrażliwości intelektualnej - możemy spekulować, z resztą każdy, nawet najprostszy tekst można czuć bardzo indywidualnie - tak czy inaczej- moim zdaniem - prawdy serwowane przez raperów, ich przemyślenia, nie zachwycają.

I masę innych czynników, których teraz nie wymienię z braku czasu (w pracy jestem ;)

Ziemba przekazał swoje odczucia względem tej muzyki, Ty przekazałeś swoje odczucia względem jego posta.
Nie broń nam nie lubić tej muzyki. :)

Rozumiem, że istnieje być morze rap inteligentny, "prawdziwy" - cokolwiek to znaczy - albo zawierający głębsze treści. I tak nie będę tego słuchał. Nawet jeśli taki raper nie ubiera się jak reszta tego tałatajstwa, jego wokal pozbawiony jest tej podblokowej aury, podkład jest ambitny i roi się od subtelnych wzbogaceń, zmusza do przemyślenia, to i tak pozostanie jeszcze parę aspektów, które mnie odrzucą od tej muzyki Mruga

Dodam jeszcze, że słuchałem kiedyś tej muzyki i do dzisiaj czuję sentyment do K44, Paktofoniki, ogólnie Katowickiej sceny, plus oczywiście Fisza oraz Ostrego. I kilka wyjątków.
Hip hop - jak dla mnie - spełnia się bardziej jako muzyka, w wykonaniu np Cypress Hill - tam wiadomo o co chodzi, i jest zrobione to z jajem, albo z blantem :)
Ostatnio spodobał mi się kawałek Mezo - zemsta, co jest u mnie ewenementem, gdyż nie trawiłem tego kolesia, od kiedy tylko go usłyszałem, naprawdę, a tutaj powstał taki kawałek, który jedzie kiczem na kilometr, ale coś mnie urzekło w tym kawałku, i nieodłącznie towarzyszy na mojej liście przebojów w Winampie ;)

Pozdrawiam

Awatar użytkownika

Cytuj:
Ziemba przekazał swoje odczucia względem tej muzyki, Ty przekazałeś swoje odczucia względem jego posta.
Nie broń nam nie lubić tej muzyki. :)

Pozdrawiam

Nie bronię wam nie lubić, napisałem, że nie musicie tego słuchać, skoro wam się nie podoba :)
Po prostu jakby bronię czegoś co uważam trochę za 'swoje.
W tym co pisał Ziemba chodzi mi po prostu o podciąganie wszystkiego pod jedno, szufladkowanie, jedno takie co jest 'fe i be i koniec'

Pozdrawiam również ;)

Awatar użytkownika

Przeprosiny środowiska raperskiego z dedykacją dla urażonego użytkownika ziemba, za siebie i swoich kumpli gorszych i lepszych z branży :przytul:

phpBB [video]

Awatar użytkownika

@squam :spoko: :spoko: :spoko: :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika

AHAHAHA. Jakim tępakiem trzeba być żeby się na to łapać?

"Jakim tępakiem trzeba być żeby się na to łapać?"

Szufladkowanie? Hmm, to też nie całkiem tak. Na niektórych Dissach a.d. ileś są fajne kawałki, choćby "Tłum"
bodajże majkela. Jednak do polskiego HH mam podobny stosunek jak do KK. Fajnie, że księdzu zdarzy się zrobić coś z sensem. Ale czy to coś zmienia? To komercja. W dodatku jadąca na najprymitywniejszym wzorcu;
seks, kasa ... czy coś jeszcze? Seks i kasa. Polski HH 8-)[/quote]

Obrazek

Ok, wszyscy to idioci i debile, @ziemba jest wszechwiedzący. Od tej pory będę tępić i niszczyć wszystko co komercyjne, związane z seksem i pieniędzmi ! Mogę do Ciebie mówić Wielki Panie? Mruga
Wiesz co, właśnie na 'tępakach' zarabia się najbardziej i myślę, że dlatego to jest łatwy biznes, a nie tylko muzyka hiphopowa taka jest.
Większość wykonawców, którzy mają kontrakt to 'muzycy komercyjni', muzyka jest komercyjna jeśli człowiek decyduje się, żeby na niej zarabiać, nieprawdaż?

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Ziemba zgadzam się z tym i poprzednim twoim postem w 100%, a nawet w dwustu pięćdziesięciu. Tak to idzie.

Dzieciak słuchał takiego "czegoś". 14 lat. Ja do niego, że to drętwe i takim kolesiom chodzi tyko o to, by powiedzieli mu jak ma się zachowywać. Przecież mówi do ciebie "dzieciak" w tym utworze, niby, że on taki "doświadczony życiem". Że podniecanie się, że się było w więzieniu itp. sprawy jest bez sensu, bo znam ludzi którzy siedzieli i co z tego, jaki tu powód do dumy?

"Ale wiesz, jak chcesz to sobie słuchaj, co mi do tego? Musiałbym być największym głupcem gdybym ci tego zabraniał, przecież i tak sobie włączysz jak będziesz chciał, a ja nie będę obecny, np. na słuchawkach."

Jak ręką odjął... :D

Bo często ci wszyscy "raperzy" w dupę jeża bazują tylko na buncie młodego pokolenia. Akceptując pozbawiamy ich głównej broni.

Dzieciak myśli: "Skoro mogę to robić i nie jest to taki wielki bunt, to jest to do dupy, nie o to mi chodziło."

Pozdrawiam

Pamiętaj, że nawet najmniejszy wysiłek przyniesie korzyści w przyszłości. Tutaj nie chodzi o ideę, a o twoje życie! Warto się starać, choć w danej chwili może to wydawać się zupełnie bez sensu.
Miłość i Wdzięczność - najlepsza medytacja, modlitwa, ochrona. Patrz M. Emoto, woda.

Pozostańmy przy temacie polskiego hh, ale trochę z innej beczki rzucę- znacie pewnie członka Kalibra 44 czy później - Paktofoniki - Magika (Piotr Łuszcz).
Razem z Joką i Dabem (no i plus paru innych pojawiających się postaci - nawet Rahim tam się pojawił) weszli przebojem na polską sceną hip hopową, wtedy jeszcze będącą w powijakach (1996) * ze swoją płytą "Księga Tajemnicza - Prolog". Od razu rzucił się w uszy niesamowity, psychodeliczny styl zarówno muzyki jak i warstwy tekstowo-wokalnej.
Cztery lata później (2000) Magik, już członek PFK, popełnia samobójstwo. Zdaje się w święta bożego narodzenia. Zostawia żonę i kilkuletniego synka. Na ten temat chodziło wiele różnych plotek, teorii i niedomówień. Jedno co możemy wiedzieć na pewno - Magik miał problemy z depresją i - już mniej pewne- schizofrenią.
Sam ten fakt już sprawił iż jego postać obrosła legendą. Trzeba przyznać, iż był utalentowany i mógł naprawdę wiele jeszcze osiągnąć w muzyce.
Dodatkowym źródłem spekulacji- lecz już na zupełnie innym gruncie- dało słynne odwrócone nagranie "Plus i minus", tzw, backmasking, czyli zakodowanie treści w odwróconym nagraniu. Kiedy nagramy swój głos i puścimy go od tyłu, słyszymy niewyraźny bełkot, może co jakiś czas powstanie przypadkiem coś przypominające słowa, czy wyrażenia, rzadziej całe zdanie.
W odwróconym "+ i -" uderza spora ilość "słyszalnych" treści. Nie wiem ilu z Was to słyszało - mnie swego czasu to zrzuciło niemal z krzesła - a dziś, po kilku latach, nadal nie wiem jak do tego podejść. Waham się od skrajnego racjonalizmu po tłumaczenie skrajnie 'metafizyczne' czy spirytualne. Tak czy inaczej ciekaw jestem Waszego zdania. :uczeń:

phpBB [video]

* Kiedy mówię 'w powijakach' wiem co mówię - znam historię polskiego hh i proszę mi tu nie wymieniać Molesty.. itp, to byli pionierzy, chodzi mi o cały rynek jako rynek.

Awatar użytkownika

Tak tak, choć nie jestem fanem takiej muzyki to Kaliber 44, w 88 dni dookoła świata bodajże podobał mi się, Paktofonika i jej dwa utworki jak najbardziej... Nawet czasem słucham, wiele podtekstów, inteligencji, zabawy słowem i po prostu poczucia humoru w spojrzeniu na zastaną rzeczywistość.

Jednak to co się później porobiło to żenada. Totalna porażka. NWO jak zwykle podstawiło swoich "ziomali", by z czegoś pozytywnego, budzącego, wartościowego zrobić kichę promującą "zowczenie" na maxa.

Odpowiednie plecy, odpowiednia promocja i z największego debila zrobi się popularną gwiazdę, mącącą młodym w ich chłonnych umysłach. Oczywiście wg planu.

I tak to leci.

Pozdrawiam

Pamiętaj, że nawet najmniejszy wysiłek przyniesie korzyści w przyszłości. Tutaj nie chodzi o ideę, a o twoje życie! Warto się starać, choć w danej chwili może to wydawać się zupełnie bez sensu.
Miłość i Wdzięczność - najlepsza medytacja, modlitwa, ochrona. Patrz M. Emoto, woda.

Thozo, ja czasem jestem rozdarty kiedy o tym myślę- czy dzieje się to przez NWO, czy, co gorsza, przez ludzką głupotę która zdaje się napędzać ten świat..
Co gorsza, gdyż z NWO można jakoś walczyć, ciężko żyć jako jeden myślący wśród dziewięćdziesięciu dziewięciu duchowych i mentalnych - idiotów..

Awatar użytkownika

To jest sterowane, nie bądź rozdarty bo nie ma po co. Tak się po prostu robi mając wpływy i pieniądze. Obserwujesz co owce powymyślały, jeśli staje się to niebezpieczne dla systemu to podstawiasz "czarne owce", byle dużo, byle zalały świadomość większości. Białe uciszasz i wykorzystujesz ich wcześniejszy wkład jako legendy, podstawy. To dlatego wielu wspaniałych artystów o szerokich horyzontach ginie tak młodo, tak się tworzy legendę, na bazie której tworzysz to co planujesz.

Tak to widzę

Polskiego rapu nie słucham od kilku lat - to chyba z wiekiem przyszedł do mnie gust muzyczny i wyczute ucho na technikę składania rymów jak i ich sens,

...ale nie wrzucajcie wszystkiego do wora - jedyną jedyną jedyną Paktofonikę zostawcie w spokoju, choć i tak chyba o niej nikt nie wspomniał co dobrze świadczy :mrgreen:

Awatar użytkownika

saJms pisze:
Polskiego rapu nie słucham od kilku lat - to chyba z wiekiem przyszedł do mnie gust muzyczny i wyczute ucho na technikę składania rymów jak i ich sens,

...ale nie wrzucajcie wszystkiego do wora - jedyną jedyną jedyną Paktofonikę zostawcie w spokoju, choć i tak chyba o niej nikt nie wspomniał co dobrze świadczy :mrgreen:

Myślę że utwór Paktofoniki "Jestem Bogiem", nie należy do twoich ulubionych. :lol: Czyste New Age przecież...

Pozdrawiam

thozo pisze:
Myślę że utwór Paktofoniki "Jestem Bogiem", nie należy do twoich ulubionych. :lol: Czyste New Age przecież...
Pozdrawiam

Tytuł i refren tak, NewAge'owy - czyli jakiś 1,9% całości. Reszta nie ma związku :mrgreen:

Awatar użytkownika

Nie, wcale... Nie wiedziałem, że w muzyce interesuje cię jedynie tekst. Zresztą chyba nawet tej warstwy nie rozumiesz. Policzyłeś literki, że wyszły procenty?

A do tego łach z podniecania się swoim ego tak bardzo zawarty w utworze.

To było w okresie dużej aktywności Słońca ok. 1999/2000, ciekawe co czeka nas teraz w twórczości. Paktofonika wyprzedziła swe czasy świadomością, podobnych spraw możemy spodziewać się obecnie.

Będzie co posłuchać!

Pozdrawiam

Cytuj:
1.Nie, wcale... Nie wiedziałem, że w muzyce interesuje cię jedynie tekst. 2.Zresztą chyba nawet tej warstwy nie rozumiesz. 3.Policzyłeś literki, że wyszły procenty?

A do tego łach z podniecania się swoim ego tak bardzo zawarty w utworze.

4. To było w okresie dużej aktywności Słońca ok. 1999/2000, ciekawe co czeka nas teraz w twórczości. Paktofonika wyprzedziła swe czasy świadomością, podobnych spraw możemy spodziewać się obecnie.

1. W muzyce typu RAP interesuje mnie TYLKO tekst, podkład to tylko rytm pod który dany raper ma pokazać swoje umiejętności. Słucham również klasyki -tam również interesuje mnie TYLKO tekst? :mrgreen:

2. ???

3. To miało Cię uświadomić, że bardzo bardzo mało (tylko tytuł i refren) jest związane z New Age'm. Zresztą w "Jestem Bogiem" chodziło o to, że wydali płytę, mają zaje_isty skład i wszystko się zgrywa co do joty. I ja się z nimi zgadzam.

4. Poganie atakują. Oddaj cześć Słońcu, bo inaczej Cię spali :mrgreen:

I proszę Cię mniej gburostwa - no chyba, że tak odebrałem Twój post, choć dziwie się, bo moje są wesołe :mrgreen:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]