Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 05 cze 2020, 17:00

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
Spotkajcie się "na żywo" , zapalcie lolka, pogadajcie... Mruga :spoko:

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 08 lut 2011, 13:24 
VIP Member
Awatar

Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree
Awatar użytkownika

Witam

Pierwsza sprawa, jaka rzuca mi się w oczy- rap oceniają ludzie, którzy jak sami mówią nie słuchają go na co dzień. Nie chodzi mi tutaj o to, że ktoś ocenia konkretny kawałek, lecz na podstawie tego, że odsłuchał kogoś, kto nie potrafi nawet zdania złożyć w składną całość pisze, że hip- hop to dno. Oczywiście, w zdecydowanej części tak jest. Przyznam, że słucham od lat rapu a mimo wszystko i tak dochodzę do wniosku, że do tej pory nic nie jest w stanie pojechać tak jak Paktofonika. Oprócz Fokusa- który był do spółki z Magikiem( Metzengerstein- ciesze się, że przytoczyłeś tutaj jego temat jak i sam backmasking w" + i -", co by nie mówić Magik jest dla mnie legendą) i Rahimem( który najbardziej rozwinął się moim zdaniem od tego czasu- bo jednak To Mag i Fo byli przodownikami w PFK) założycielem tego składu.

Tak naprawdę słucham w tym momencie przede wszystkim utworów Fokusa- i nie wierzę, że jest jakaś inteligenta osoba( niezależnie od gustów muzycznych), która przesłuchując jego całą twórczość( kawałki z PFK oraz płytę" Alfa i Omega") i WSŁUCHUJĄC się w tekst, nie przyznałby tego, jak inteligentne i w jak zajebisty sposób niesie przesłanie. Otóż, jako, że jestem Jego fanem, czekałem na nową płytę pt." Prewersje". Pojawił się na niej jeden utwór( właściwie Fokus wypuścił go wcześniej wraz z innymi 5 kawałkami z nowej płyty) który nazwał on" Lament". Mimo, że może nie do końca podobać się on Jego fanom, jeżeli chodzi o bit i flow( zwykle Fokus porusza się po trochę innych płaszczyznach).

Nawiązując do poprzedniego akapitu: piszecie, że polski hip- hop sprzyja NWO. Polecam w takim razie wsłuchać się w drugą zwrotkę" Lamentu":

Myślę sobie też, brat, to nie wina bloków,
Wina skurwysyna, myśli "wojna", krzyczy "pokój"
Notuj- nie poznasz po słowach, a po czynach
Poczuj jak podskoczy ci adrenalina
Otwórz oczy, uszy, po czym poczytaj Internet
Tylko sieć nam pozostała, nikt jej nie chwycił za gębę
Teledysk nie lata w TV, bo nie jesteśmy koncernem
Czy nie dziwi cię dlaczego Murzyn został prezydentem?
Czemu ludzie byli tak szczęśliwi, gdy składał przysięgę?
Czemu kłamał tak, jak wszyscy wszędzie? To jest pierdolnięte
Wpisz sobie "wielkie oszustwo" i naciśnij enter
Zresztą nasi też są łasi, Polska płaci kontyngentem

phpBB [video]

Tekst ten pojawia się od 1:45 tak więc polecam włączyć utwór i podążać za tekstem- robi niesamowite wrażenie. Tak więc może trochę dystansu do propagowania NWO przez polski rap. I mam tutaj na myśli coś, co rapem można nazwać, bo podawanie tutaj wykonawców, którzy nazywają się raperami a nimi nie są( bo mamy w Polsce rap na naprawdę wysokim poziomie, jednak to tyczy się jednostek) mija się z celem.

Pozdrawiam, Przemek

Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

klip który jest poniżej na pewno nie może sie równać wartościowo do Fokusa którego zamieśćił użytkownik powyżej, ale jest to już coś, co wyróżnia go na tle sceny polskiego HH, wg. mnie jeden z lepszych teledysków w HH w ostatnich latach, jeśli by go nadinterpretować to można by się doszukać naprawdę głębokich kwestii

phpBB [video]

Entered Apprentice * 1st Degree
Awatar użytkownika

Shay pisze:

Myślę sobie też, brat, to nie wina bloków,
Wina skurwysyna, myśli "wojna", krzyczy "pokój"
Notuj- nie poznasz po słowach, a po czynach
Poczuj jak podskoczy ci adrenalina
Otwórz oczy, uszy, po czym poczytaj Internet
Tylko sieć nam pozostała, nikt jej nie chwycił za gębę
Teledysk nie lata w TV, bo nie jesteśmy koncernem
Czy nie dziwi cię dlaczego Murzyn został prezydentem?
Czemu ludzie byli tak szczęśliwi, gdy składał przysięgę?
Czemu kłamał tak, jak wszyscy wszędzie? To jest pierdolnięte
Wpisz sobie "wielkie oszustwo" i naciśnij enter
Zresztą nasi też są łasi, Polska płaci kontyngentem

Ciesze się, że ktoś zwrócił uwagę na ten tekst. Fokus zdaje się być nielicznym z raperów, ktory widzi co się dzieje i nie boi się o tym mówić. Zresztą tendencje do mówienia o tak niewygodnych tematach moza zauwazyc w tekstach Paktofoniki,np. w kawałku "Są Dni":

Cytuj:
I tak sobie myślę, że w tym kraju szykuje się rewolucja
Nie na ulicach, w głowach, w sposobie myślenia
W sposobie postrzegania rzeczywistości, w świadomości
To oni nas tego nauczyli
To oni chcąc nie chcąc nas do tego przygotowali
A przygotowywali długo
Tak, więc, pewnego dnia
Dzieci rewolucji podniosą dumnie głowy
Nastąpi przewrót
Ci, którzy będą w pierwszych szeregach pogryzą się o władzę z tymi
Którzy byli w cieniu, z tymi, którzy czekali
Rewolucja zje swój ogon, historia się powtórzy
Wszystko i nic ulegnie zmianie
Zmieni się wszystko i nic
Równowaga zostanie utrzymana
To stanie się na twoich oczach, tuz obok ciebie
To od ciebie zależy czy będziesz wiedział, kiedy to się stanie.

A poza tym nie rozumiem tej chorej nagonki na polski rap i związanego z tym sprowadzania go do poziomu "kozaków spod bloku". Cholera, nawet Chadzie zdazy się jakiś fajny tekst! :D A tak na powaznie tacy ludzie jak Fokus, Fisz, Eldo, Łona, a przede wszystkim L.U.C. ratują wg mnie imię polskiego rapu. "Nie szampan, nie dziwki, nie koks, nie jaccuzi", naprawdę, nie generalizujmy, bo polska scena rapu jest bardzo zróżnicowana.

Specjalnie sie zarejestrowalem, aby wyjasnic pewne sprawy. LostSoul hejtujesz polskich raperow, bez glebszej wiedzy np w teledysku palucha jest ta o to koszulka tylko, ze bialego koloru
Obrazek
https://hempszop.pl//product_info.php?c ... ts_id=2898

Jest to ciuch spod szyldu Hemp Gru, ktory NAPEWNO nie promuje NWO.
Przesluchajcie outra z ich plyty w 2009 roku
phpBB [video]

A WIEC PROSZE NAJPIERW POSZPERAC A DOPIERO POZNIEJ SIE WYPOWIADAC :)

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Nosti pisze:
Obrazek

Skąd taka pewność przy tak masońskiej grafice? Bardziej "w temacie" chyba nie da się zrobić koszulki.

Pamiętaj, że nawet najmniejszy wysiłek przyniesie korzyści w przyszłości. Tutaj nie chodzi o ideę, a o twoje życie! Warto się starać, choć w danej chwili może to wydawać się zupełnie bez sensu.
Miłość i Wdzięczność - najlepsza medytacja, modlitwa, ochrona. Patrz M. Emoto, woda.

Przesluchales outro, ktore rowniez podalem? Pod znakiem masz napisane The New Dill Order, ktos kto siedzie w polskim rapie, wiec, ze HG to na zawsze dobra marka :)

Co to za znaki daje :cooo?: Wilku z HG w 1-ej min. i 31-ej sek. teledysku :ninja:

phpBB [video]

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

tak na marginesie szanuje HG chociaż ich cała twórczość nie jest mi znana
Chciałem przedstawić to jako ciekawostke
Sami wiecie co jest grane
NWO ma przeje..................................................................... :ninja:

Awatar użytkownika

tekst - "nie rob krzywdy, nie daj krzywdzic sie nikomu" wydaje mi sie ze to co pokazal wilku bylo odnosnie do tego ze oni robia ta krzywde i sa odpowiedzialni. A HG jest w temacie na plycie maja outro z przekazem o NWO.

Zamknij oczy na chwile, wycisz się - otwórz oczy i co widzisz ? Przestrzeń, Boga, Świadomość, Bezmyślunek. Nie staraj się tego utrzymywać to jest samo utrzymujące się. Nie przywiązuj się do myśli, pozwalaj być uczucią nawet nie wiadomo jak straszne nie zabija cie. Nie oceniaj, nie osadzaj a gdy zaczynasz to robić łap się na tym i puszczaj. Tak naprawdę nic nie musisz robić, to o czym mowie to po prostu bycie, siedzenie, patrzenie. I o to chodzi, tyle.

Awatar użytkownika

Nosti pisze:
Przesluchales outro, ktore rowniez podalem? Pod znakiem masz napisane The New Dill Order, ktos kto siedzie w polskim rapie, wiec, ze HG to na zawsze dobra marka :)

Wiesz, że już wcześniej je przesłuchałem, w tym bodajże temacie je ktoś wkleił... Lansują się na świadomych, innych itd. itp.

Nosti jeśli nie znasz działania symboli i myślisz, że zmiana kilku literek w podpisie, które tak naprawdę nie mają znaczenia, zmienia symbol, jego znaczenie i działanie to jesteś w błędzie, lub pomyliłeś fora.

Chemp Gru, oprócz zwykłej komercji i promowania sprzedaży ciuchów bazuje na kontroli umysłów dzieci i nastolatków, dając im poczucie przynależności do grupy, która jest "anty", która ma "swój styl", przeciwstawny do tego co obserwują normalnie, czyli rodzice, szkoła. Czyli wykorzystuje naturalny bunt młodzieży dla własnych celów, zarówno komercyjnych jaki i kontroli umysłu - w tym wypadku homogenizacji kultury na styl amerykański, za co dostali nagrodę od Unii Europejskiej, za rycie beretów polskim dzieciom:

15 stycznia 2008 roku Komisja Europejska przyznała Hemp Gru nagrodę European Border Breakers Awards (EBBA)[6][7]. Wręczenie nagrody odbyło się 27 stycznia 2008 w Cannes, w dniu otwarcia największych międzynarodowych targów muzycznych MIDEM[8].

Źródło:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Hemp_Gru

Uwierz, że takich nagród nie dostaje się za darmo, przeszukaj forum do znajdziesz wypowiedzi muzyków/artystów którzy twierdzą, że wspięcie się w przemyśle rozrywkowym gdzieś wyżej oznacza sprzedanie się :twisted: Inaczej się po prostu nie da.

Mam na wychowaniu obecnie 14-latka, któremu udało mi się wytłumaczyć, że jeśli w jakimś utworze jakiś gościu zwraca się do niego słowami "dzieciak", to znaczy, że go nie szanuje, że stawia się wyżej od niego i że chce narzucić mu swój styl, a najlepiej jeszcze po tym ryciu beretu sprzedać koszulkę lub czapeczkę. Zrozumiał.

Samą nazwą Hemp Gru promują kulturę nadużywania narkotyków, co jest obecnie jednym z większych problemów młodego społeczeństwa. Problem w tym, że większość rodziców którzy bulą kasę za ciuchy promowane przez Hemp Gru nie wie, że Hemp znaczy Mariujana, Gandzia, Sensimilla, Jaranie. Dzieci otrzymujące od rodziców ciuchy oznaczone takim logo muszą mieć ich za totalnych debili, których można oszukać i wykorzystać, bo przynależy się do "grupy", która w tak "sprytny" sposób "na widoku" (sposób illuminati) potrafiła ukryć znaczenie nazwy.

Fakty, fakty, fakty.

Pozdrawiam

Pamiętaj, że nawet najmniejszy wysiłek przyniesie korzyści w przyszłości. Tutaj nie chodzi o ideę, a o twoje życie! Warto się starać, choć w danej chwili może to wydawać się zupełnie bez sensu.
Miłość i Wdzięczność - najlepsza medytacja, modlitwa, ochrona. Patrz M. Emoto, woda.

Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree

Chciałbym dodać coś na temat MUST BE THE MUSIC.Nie wiem czy tylko na mnie tak działa kora jackowska,jakbym widział samicę gada,jest taka sztuczna,oślizła i emanuje z niej zło.Bardzo przeszkadza jej ten homoskafanderek.Kiedyś kora była inna i wyglądała naturalnie teraz nawet mówi dziwnie,pomijam to ,że to żydówka ale według mnie mamy tu do czynienia ze ZŁEEEEEEEEEEEM...:)

thozo pisze:

Uwierz, że takich nagród nie dostaje się za darmo, przeszukaj forum do znajdziesz wypowiedzi muzyków/artystów którzy twierdzą, że wspięcie się w przemyśle rozrywkowym gdzieś wyżej oznacza sprzedanie się :twisted: Inaczej się po prostu nie da.

Nie wierze. To są mimo wszystko tylko twoje domysły. W prawdzie doskonale rozumiem twój tok myślowy, widzę w tym szukanie spisku na siłę.
Wilku sam z resztą nie wiedział o co z tym chodzi...
phpBB [video]

thozo pisze:
Mam na wychowaniu obecnie 14-latka, któremu udało mi się wytłumaczyć, że jeśli w jakimś utworze jakiś gościu zwraca się do niego słowami "dzieciak", to znaczy, że go nie szanuje, że stawia się wyżej od niego i że chce narzucić mu swój styl, a najlepiej jeszcze po tym ryciu beretu sprzedać koszulkę lub czapeczkę. Zrozumiał.

Za to ty widzę kompletnie nie rozumiesz. Nie masz pojęcia o slangu i szeroko pojętej kulturze ulicznej i sprzedajesz swoją prawdę, skonstruowaną na bazie subiektywnych przemyśleń.

thozo pisze:
Samą nazwą Hemp Gru promują kulturę nadużywania narkotyków, co jest obecnie jednym z większych problemów młodego społeczeństwa. Problem w tym, że większość rodziców którzy bulą kasę za ciuchy promowane przez Hemp Gru nie wie, że Hemp znaczy Mariujana, Gandzia, Sensimilla, Jaranie. Dzieci otrzymujące od rodziców ciuchy oznaczone takim logo muszą mieć ich za totalnych debili, których można oszukać i wykorzystać, bo przynależy się do "grupy", która w tak "sprytny" sposób "na widoku" (sposób illuminati) potrafiła ukryć znaczenie nazwy.

Znowu... Ile wyjarałeś sensi co? Gdybyś był obeznany z tą rośliną przez doświadczenie, na bank nie pierdolnąłbyś takiej gafy jaką jest stawianie słów "nadużywanie narkotyków" i marijuana obok siebie.

thozo pisze:
Fakty, fakty, fakty.

Yeah right...

Co do twojego posta ziemba to powinienem tego nawet nie komentować...
Upraszam jednak o zaprzestanie prób obrażenia i wyśmiania mnie jako reprezentanta kultury hip-hop, jak i wszystkich ludzi z nią związaną przeglądających to forum.
Polecam również pierdolnąć się w potylice...
Peace.

Thozo, naprawdę, masz łeb, ale tutaj z tym "nadużywaniem narkotyków" myśląc o maryśce to już przesadziłeś :)

"Ta dzisiejsza młodzież" faktycznie ma problem ze sobą.. ich wartości, cele, dążenia, wtłaczane przez środowisko, edukację, system i warunki determinują ich zachowania, ale nie jest tego powodem trawa. Choć przyznam, że jako amatorowi tego zioła, ciężko się pogodzić z tym, że jest palone przez miliony debili tylko dla zabawy, ale dzisiaj wszystko jest sprowadzone do tego poziomu (np seks).

I choć zdecydowanie śmieszy mnie slang hiphopowy, i delikatnie mówiąc - nie przepadam za tą kulturą :) , to takie nazywanie np "dzieciak" może obrazić jednego, a dla drugiego znaczy tyle, co ziomek, kumpel, itp.
Gdyby tak do mnie jakiś raper np na ulicy, podczas fristajla, powiedział dzieciak, to raczej nie obraziłbym się, tylko śmiał, gdyż większość raperów to dla mnie mentalne dzieciaki, o terytorium walczyć nie muszę, a swój honor tylko ja sam mogę splamić. Kto inny wogóle nie zwróci na to uwagi.

Pozdro to był trójmiejski przekaz dla kumatych joł! :drugged:

metzengerstein pisze:
raper np na ulicy, podczas fristajla, powiedział dzieciak, to raczej nie obraziłbym się, tylko śmiał, gdyż większość raperów to dla mnie mentalne dzieciaki,

Nie ma co się z tym kitrać ;]
Jak już zwykłem mawiać- Przez całe swoje życie nie spotkałem ani nie widziałem na tej planecie nikogo dorosłego.
Think about it... ;]
Peace.

Awatar użytkownika

Perhaps pisze:
Chciałbym dodać coś na temat MUST BE THE MUSIC.Nie wiem czy tylko na mnie tak działa kora jackowska,jakbym widział samicę gada,jest taka sztuczna,oślizła i emanuje z niej zło.Bardzo przeszkadza jej ten homoskafanderek.Kiedyś kora była inna i wyglądała naturalnie teraz nawet mówi dziwnie,pomijam to ,że to żydówka ale według mnie mamy tu do czynienia ze ZŁEEEEEEEEEEEM...:)

Mi też jak i mojej mamie kojarzy z czymś negatywnym i sztucznym jak ta babka (nie pamiętam imienia) ze 101 Dalmatyńczyków.
Co do polskiego rapu, to od kilku dni słucham namiętnie "Perwersje" Fokusa, co jak co to ta płyta wielu otworzy umysły do poszukiwania prawdy :)

:hejka:

http://moje-riese.blogspot.com/
http://zakazanawiedza.wordpress.com
http://www.youtube.com/watch?v=b3vgkSK8SwY&feature=plcp
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację...
która zmieni świat."
D. Icke

Awatar użytkownika

RunAway pisze:
Za to ty widzę kompletnie nie rozumiesz. Nie masz pojęcia o slangu i szeroko pojętej kulturze ulicznej i sprzedajesz swoją prawdę, skonstruowaną na bazie subiektywnych przemyśleń.

Znowu... Ile wyjarałeś sensi co? Gdybyś był obeznany z tą rośliną przez doświadczenie, na bank nie pierdolnąłbyś takiej gafy jaką jest stawianie słów "nadużywanie narkotyków" i marijuana obok siebie.

Brak mi słów. Ale się pośmieję. :lol: :lol: :lol:

@metzengerstein

Tak w tajemnicy chcę ci powiedzieć, że jestem za legalizacją marihuany, a szczególnie za legalizacją drobnej hodowli na własne potrzeby. Pisząc o tym miałem na myśli też całe spektrum innych, znacznie groźniejszych narkotyków, które penetrują tak nieznaną mi "ulicę". Nie wspominałem o tych "innych", by nie robić "dzieciakom" smaka. Mruga

Pozdrawiam

Secret Master * 4th Degree
Awatar użytkownika

Muhad pisze:
Nie wiem od ilu lat słuchasz hiphopu. Ja słuchałem go lat naście,a od jakichś siedmiu odsłuchuję tylko jednego rapera raz na ruski rok. Wzięło się to z tego, że znudziło mnie ciągłe słuchanie - kurwa mać, skurwysyn, zajebać, ogólnie rzecz biorąc miałem dość wulgaryzmów, bo ja jako twórca poezji, jak i jej smakosz w pewnym sensie jestem połączony z ideą ochrony piękna naszego języka, który przez tych ludzi jest niszczony. Wiele naleciałości można dziś usłyszeć choćby w mediach. Dla mnie raperzy to grafomani, którzy nie mają pojęcia o rytmice tekstu, który ma współgrać z dźwiękiem (bit, itd.) Przyspieszają wymowę lub zwalniają, bo ich poziom intelektualny nie daje im możliwości do pisania tekstów płynnych, co w wymiarze muzyki dla mnie jest degradującym argumentem dla rapu. Z tej choćby przyczyny cenię dlatego Ostrego, bo facet z Łodzi nie ma tego problemu, a jego teksty są tak napisane, aby były harmonijne z muzyką mówiąc o rytmie. A tak to, raz jest 12 sylab, dalej 15, a w kolejnym wersie 10. Skoro brak rytmu, to brak jest sylabiki, która dla tekstów rymowanych moim zdaniem jest niezbędna. Widać to szczególnie po poezji śpiewanej (G.Turnau). Poza tym teksty raperów są zazwyczaj niegramatyczne.To tak od strony technicznej. Jeśli chodzi o treść: ...Otwórz oczy, uszy, po czym poczytaj Internet... Otwórz uszy? Nie chcę rzucać epitetami, ale trzeba być nieukiem, aby napisać taki paradoks i to jest najdelikatniejsze określenie dla takiej osoby. Ja osobiście nie chcę, aby Ci grafomani kształcili Polskie dzieci, bo nic z tego dobrego nie wynika. Widać to gołym okiem.
Przesłanie? Jeśli przesłanie ma dotrzeć do kogoś, to powinno być napisane w ojczystym języku a nie poprzez drogę słowotwórstwa.
Kolejna sprawa...na każdej płycie przeciętnego rapera jest 12 kawałków (średnio), z czego z tych 12tu można wybrać zaledwie jeden kawałek, który ma jakiś głębszy przekaz. Reszta to, dno, kicz, wulgaryzmy, grafomania i nieuctwo językowe , a ogólnie rzecz biorąc kalectwo językowe.

Jeśli chodzi o przekaz, porównaj sobie gnioty grafomanów z tym utworem; O.S.T.R. - Jestem tylko dzieckiem.
Bardzo mądry przekaz w świetnej formie, jak na hiphop, do tego rytmiczny i bez skazy gramatycznej z bogatymi rymami pod względem użytych środków artystycznego wyrazu. Wulgaryzmy zawsze towarzyszą tej muzyce, więc to pomijam:

phpBB [video]

polecam jeszcze ten;

phpBB [video]

Co prawda to prawda OSTRy jest zajebiaszczym Raperem i Producentem ale nie zgodze sie ze jedynym , w dzisiejszym rapie jest duzo syfu ktory wynika z promowania lanserksich styli i patrzenia na to co materialne ,jest jednak troche ludzi ktorzy maja cos do powiedzenia a mianowice dam tu przyklad chlopakow z pod znaku Asfalt rec , Eldo , Łona, Weber,Fisz,Tymon jako producentow Emade,Magiera, Laska , Returners i masa ludzi o ktorych malo kto slyszal bo pozostaja poza zasiegiem ,wiec ocenianie typu caly hip hop to gowno ostry to mistrz pozostaw dla siebie , on sam by tego nie powiedzial bo jest na tyle zajebistym i skromnym gosciem , zachecam do glebszeych poszukiwanie a nie zachwycania sie wiesniackim 52 debiec ...prosze ,widze ze polowa ludzi w tym temacie liznela cos z mainstreamu i ma wiele do powiedzenia...

Awatar użytkownika

Odnosnie pierwotnego tematu:

Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

RunAway:

Cytuj:

:tak: :spoko:
phpBB [video]

:winko:

Intimate Secretary * 6th Degree

Nosti pisze:
Specjalnie sie zarejestrowalem, aby wyjasnic pewne sprawy. LostSoul hejtujesz polskich raperow, bez glebszej wiedzy np w teledysku palucha jest ta o to koszulka tylko, ze bialego koloru
Obrazek

Przesluchajcie outra z ich plyty w 2009 roku
phpBB [video]

A WIEC PROSZE NAJPIERW POSZPERAC A DOPIERO POZNIEJ SIE WYPOWIADAC :)

Piekna koszulka. A tak na serio to myslicie ze ktos z tych młodych sluchaczy bedzie wiedzial o co w niej na prawde chodzi? Myslicie ze jest masa osob (sluchaczy rapu) ktorzy kumaja ten caly NWO itp? Wątpie, oni to kupią.

prawdziwefilmy pisze:
Myslicie ze jest masa osob (sluchaczy rapu) ktorzy kumaja ten caly NWO itp?

Cytuj:
[...]oni to kupią.

Przepraszam za zniekształcenie sensu treści, ale taka odpowiedź mi pasowała

Awatar użytkownika

phpBB [video]

Poza tym wszystkim to zaje.....sty numer.

NOWY NUMER HEMP GRU, dzieki ich muzyce moze wiecej ludzi skuma, ze NWO to nie bzdury. POLECAM W CHUJ
phpBB [video]

Nosti pisze:
NOWY NUMER HEMP GRU, dzieki ich muzyce moze wiecej ludzi skuma, ze NWO to nie bzdury. POLECAM W CHUJ
phpBB [video]

Nie wierze ze o tym nawineli, teraz moze mlodziez sie obudzi, HG ma bardzo duzy udział w hip hopie, w ciagu jednego dnia 13 000 wyswietlen.

Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

No, Wilku stary wyjadacz mnie zaskoczył pozytywnie swoją zwrotką, a Junior Stress dodaje fajnego smaczku kawałkowi:)
Cytuj:
Monsanto, Bayer, światowa finansjera
Apollo, Nibiru, nadchodzi nowa era
patrzy na ciebie wielki architekt wszechświata
nie ma już Saddama, i nie ma Arafata
teraz chcą zniszczyć Iran, bo boją się Islamu
Rockefeller, Rothschild i jeszcze kilka klanów
kto rządzi? kto służy? kto gwałci matkę ziemię?
mas-media kłamią, spójrz co dzieje się na niebie
opady z chemicznych chmur spadają na ciebie
łykasz bzdury? nie dziw się, że nie wiesz
sprawdź -iluminaci Skull And Bones to nie bajki
nad głową CCTV pod skórą RFID
maklerzy władzy szastają ludzkim życiem
tu wojna, tam konflikt, ty pozostajesz widzem
zajadasz GMO, popijasz aspartam
nie mieszkasz w Czeczenii, myślisz że masz farta?

sprzedali fabryki, poupadały stocznie
zamykają szkoły, czyjś interes widocznie
masz MTV, masz wódkę; tak ogłupiają naród
w ten oto sposób milionami steruje paru

Dobrze, że ktoś w dość poważny sposób poruszył temat, dzieciaki będą miały temat do przemyśleń przynajmniej:)
Swoją drogą, HG to praktykujący Chrześcijanie (śmigający na pielgrzymki), co mnie bardzo dziwi w tym wszystkim, bo wg. mojej wiedzy to Watykan stoi za tym całym NWO bajzlem... Fakt, że przesłanie Jezusa, a Watykan to dwie zupełnie inne rzeczy (np. w kodeksie Jezuitów jest zapis, że gdyby doszło do sytuacji w której będzie równocześnie coś mówił Jezus i papież, to trzeba słuchać papieża, a nie Jezusa), ale oni się od tej skurwiałej instytucji w ogóle nie odcięli (rozumiem żyć zgodnie z przesłaniem Jezusa, o ile ktoś je w ogóle rozumie; ale mieć cokolwiek wspólnego z kościołem...?!?) :(
To całe bagno się wyjaśni dopiero jak będzie dostęp do Archiwów Watykańskich, bez wiedzy która tam jest, działamy troszkę po omacku... [może troszkę offtop, przepraszam]

Awatar użytkownika

thozo pisze:
Samą nazwą Hemp Gru promują kulturę nadużywania narkotyków, co jest obecnie jednym z większych problemów młodego społeczeństwa. Problem w tym, że większość rodziców którzy bulą kasę za ciuchy promowane przez Hemp Gru nie wie, że Hemp znaczy Marihuana, Gandzia, Sensimilla, Jaranie. Dzieci otrzymujące od rodziców ciuchy oznaczone takim logo muszą mieć ich za totalnych debili, których można oszukać i wykorzystać, bo przynależy się do "grupy", która w tak "sprytny" sposób "na widoku" (sposób illuminati) potrafiła ukryć znaczenie nazwy.

Fakty, fakty, fakty.

Pozdrawiam

Aj tam, bredzisz :) Nie promują nadużywania narkotyków (w tymże np. ciężkiego narkotyku jakim jest alkohol), bzdura wierutna z palca wyssana :lol: Jako wieloletni użytkownik MJ mogę z czystym sumieniem powiedzieć że dla mnie to nie narkotyk (bo nigdy nie byłem uzależniony, teraz baaardzo rzadko palę); widać dla chłopaków z HG też nim nie jest. Do czego w czyimś życiu doprowadzi ta używka jest kwestią indywidualną, to nie substancja jest za to odpowiedzialna, tylko człowiek! Jak ktoś ma precyzyjnie określone cele w życiu i do nich dąży, ganja mu w tym nie przeszkodzi, nie odczłowieczy i nie będzie kłodą pod nogami codziennej egzystencji (chyba, że milicja swoje zrobi i trafi się wyrok, de facto za nic), jak z głową podchodzisz do jej konsumpcji możesz wiele zyskać na tym układzie, mi otworzyła umysł na wiele spraw. To, że Hemp Gru mają trzeźwe podejście do tej rośliny i ją szanują oraz wiedzą jak ją wykorzystać w codziennym życiu nie oznacza, że chcą rozećpać całą rzeszę małolatów (którzy nawet bez istnienia HG prędzej czy później spotkaliby się z tą używką), po prostu przedstawiają swój sposób na życie (i co? nie wiedzie im się? są żulami spod budki?); robią co kochają i cieszą się każdym dniem.

A propos narkotyków i tego, że zachęcają małolatów do ćpania:
phpBB [video]

W ogóle to żeś nieźle namotał z tymi porównaniami do Illuminati, toż to proste chłopaki z bloków są, to po prostu śmieszne zarzuty :D Ja za małolata jak mi babcia kupiła koszulkę z pierwszej kolekcji DIIL wcale się nie czułem tak jak Ty opisałeś, zwykły ciuch i już...
Ja tak to widzę, polecam zapoznać się z ich twórczością bardziej (nie jestem ich fanem, raczej sympatykiem bo to poczciwi ludzie); nie róbmy z nich nie wiadomo jakich "agentów".
Gorrrąco pozdrawiam :winko:

thozo nie chcialbym byc Twoim synem :D
Wyluzuj troche, bo mozesz narobic sobie wiecej klopotow niz sukcesu wychowawczego

Awatar użytkownika

Boziu jak mi głupio. :D

Nosti ja też się cieszę, że tak nie jest! :mrgreen:

Ten kawałek HG poruszył mnie, ale i tak nie ufam. Coś mi nie gra. Może to zwykła paranoja. A może nie biorąc pod uwagę informację, że są tak bardzo "praktykujący" katolicyzm? Religijne teksty wzywające do wiary w Jah zawarte w tym wątku? Nowa odsłona Oazowych klimatów w bardziej przyswajalnych przez "dzieciaków" klimatach? Ciekawa myśl :wacko:

Pozdrawiam

kngrssnd pisze:
No, Wilku stary wyjadacz mnie zaskoczył pozytywnie swoją zwrotką, a Junior Stress dodaje fajnego smaczku kawałkowi:)
Cytuj:
Monsanto, Bayer, światowa finansjera
Apollo, Nibiru, nadchodzi nowa era
patrzy na ciebie wielki architekt wszechświata
nie ma już Saddama, i nie ma Arafata
teraz chcą zniszczyć Iran, bo boją się Islamu
Rockefeller, Rothschild i jeszcze kilka klanów
kto rządzi? kto służy? kto gwałci matkę ziemię?
mas-media kłamią, spójrz co dzieje się na niebie
opady z chemicznych chmur spadają na ciebie
łykasz bzdury? nie dziw się, że nie wiesz
sprawdź -iluminaci Skull And Bones to nie bajki
nad głową CCTV pod skórą RFID
maklerzy władzy szastają ludzkim życiem
tu wojna, tam konflikt, ty pozostajesz widzem
zajadasz GMO, popijasz aspartam
nie mieszkasz w Czeczenii, myślisz że masz farta?

sprzedali fabryki, poupadały stocznie
zamykają szkoły, czyjś interes widocznie
masz MTV, masz wódkę; tak ogłupiają naród
w ten oto sposób milionami steruje paru

Dobrze, że ktoś w dość poważny sposób poruszył temat, dzieciaki będą miały temat do przemyśleń przynajmniej:)
Swoją drogą, HG to praktykujący Chrześcijanie (śmigający na pielgrzymki), co mnie bardzo dziwi w tym wszystkim, bo wg. mojej wiedzy to Watykan stoi za tym całym NWO bajzlem... Fakt, że przesłanie Jezusa, a Watykan to dwie zupełnie inne rzeczy (np. w kodeksie Jezuitów jest zapis, że gdyby doszło do sytuacji w której będzie równocześnie coś mówił Jezus i papież, to trzeba słuchać papieża, a nie Jezusa), ale oni się od tej skurwiałej instytucji w ogóle nie odcięli (rozumiem żyć zgodnie z przesłaniem Jezusa, o ile ktoś je w ogóle rozumie; ale mieć cokolwiek wspólnego z kościołem...?!?) :(
To całe bagno się wyjaśni dopiero jak będzie dostęp do Archiwów Watykańskich, bez wiedzy która tam jest, działamy troszkę po omacku... [może troszkę offtop, przepraszam]

Mam tylko nadzieje ze niedlugo nie zginą ludzie ktorzy to nawijają...

Awatar użytkownika

...ciekawy jestem jak wytłumaczycie Wilka z HG z tych gestów i słów klip od 2:38 - 2:42 "Zbudujemy nową Polskę, Nowy Ład, Nowy Porządek" Oświecony okultysta? :język:

http://youtu.be/ObzXCg2-UZs (sorki nie mogę jakoś bezpośrednio wkleić ale warto zobaczyć)

Jest w nich coś dziwnego. Niby ulica, jebać system i nagrody z Uni.
Żeby nie było jak dla mnie jeden z najlepszych polskich duetów w Rapie.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]