Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 21 paź 2020, 16:21

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ] 
Autor Wiadomość
Post: 27 paź 2010, 9:44 
Upadek polegający na zażydzaniu Polski zaczął się u nas już w okresie Rzeczypospolitej szlacheckiej. Dramatyczne ostrzeżenie księdza Staszica:

„Żydzi po całej Polsce rozsypani, wszędzie z swym duchem wyłączności z naszym ludem pomieszani, nie tylko zaplugawią cały naród, zaplugawią cały kraj, a zmieniając go w kraj żydowski, wystawią w Europie na pośmiewisko i wzgardę”

zostało zignorowane.

Potem mieliśmy skazane z góry na klęski powstania w czasie zaborów, do których patriotyczną, ale naiwną młodzież pchali obcy – masoni. To samo zrobiła żydowska V kolumna wewnątrz AK i w rządzie londyńskim w 1944 w Warszawie. Do powstania popchnięto warszawską AK. Ale bezpośrednio przed powstaniem z Warszawy wysłano do lasu setki PM-ów. 90 % Powstańców ruszyło do walki z gołymi rękami.

Sami szliśmy na ochotnika na rzeź, ułatwiając Żydom zawładnięcie polskim społeczeństwem. Co zresztą już wcześniej Żydzi planowali w postaci budowy na ziemiach polskich ich Judeopolonii.

Ostateczną katastrofą narodową dla Polski był terror III Rzeszy i żydobolszewickiego NKWD podczas II wojny światowej. Gestapo i żydowska NKWD na wyścigi mordowały polską inteligencję. Tego mordu dokończono już po wojnie rzezią niedobitków polskiej inteligencji rękami żydowskiej UB.

Wydarzenia te obrazowo opisał żydowski poeta Sandauer mówiąc: „w czasie wojny wymordowano polską elitę i żydowską biedotę. A po wojnie na polskim tułowiu osadzono żydowską głowę.”

Po wojnie całkowitą kontrolę nad Polską przejęli Żydzi.

Nawet w czasach rządów żonatego z żydówką polskiego narodowego socjalisty Gomułki (budował on Polskę socjalistyczną w treści, narodową w formie) dominacja Żydów, mimo 1968 roku, nigdy nie była zagrożona. Z Polski wyjechało po 1968 kilkadziesiąt tysięcy żydów. Wobec 2-3 milionów kryptożydów okupujących politykę, bezpiekę, wojsko, administrację państwową, media, kulturę, oświatę, była to strata dla żydostwa niewielka. Korzystne było to dla pozostałych w Polsce kryptożydów. Wywoływało bowiem wrażenie, że Polska jest już odżydzona. Wszak garstka niedobitków żydowskich wśród literatów i intelektualistów nie może przecież stanowić dla Polski zagrożenia.

W Polsce tylko znikomy procent Żydów pozostał przy ich nazwiskach. Już w przedrozbiorowej Polsce sporadycznie Żydzi przyjmowali polskie nazwiska. Pod zaborami zdarzało się to już częściej. Karierę w żydowskim żywiole zaczęły robić niemieckobrzmiące nazwiska. W Prusach nadawano im nazwiska przymusowo i z urzędu. Były niezbyt wymyślne – Rosenzweig, Apfelbaum czy Kalkstein. Bogatsi Żydzi sami sobie dobierali sympatyczniejsze nazwiska: Stolzman, Goldman, Goldberg, Wechselberg (góra weksli!) itp.

Ogromną szansę do zacierania żydowskich korzeni dały Żydom obie wojny światowe. Zwłaszcza ta druga. Ogrom zniszczeń, milionowe przesiedlenia i uciekinierzy wojenni, zniszczone i spalone urzędy i dokumenty. Człowiek, rodzina, zjawiali się w nowym miejscu, podawali zmyślone nazwisko, na które otrzymywali nowe dokumenty. Od tego czasu trudno było wytropić ich korzenie. Zresztą już wcześniej, zanim wymyślono dokumenty tożsamości, wielu Żydów zmieniało nazwiska przy okazji każdej przeprowadzki.

Po wojnie ogromna część ocalałych w Polsce Żydów przyjmowała polskie, a przynajmnie nieżydowsko brzmiące nazwiska. Podobnie postępowali Żydzi w całej Europie.

Ewa Junczyk-Ziomecka, Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta, występująca w imieniu żydowskiego sayana Lecha Kaczyńskiego/Kalksteina na inauguracji loży B`nai B`rith w Warszawie (2007).

O stopniu zażydzenia Polski najlepiej świadczy choćby to, że w rasistowskiej (tylko dla Żydów) loży B`nai B`rith, w której członkiem może:

„…zostać osoba fizyczna, która ma i deklaruje tożsamość żydowską, świecką bądź religijną, opartą na pochodzeniu żydowskim (z ojca lub matki) lub na konwersji na judaizm”

w zarządzie na pięć osób aż trzy mają nazwiska polskie: Szczepański, Woleński i Kowalski.

Istotną informacją o B`nai B`rith jest także to, że: „Do chwili rozwiązania organizacji w roku 1938 przez władze polskie, skupiała kilkuset członków będących elitą intelektualną ówczesnej Polski.”

A więc już w Polsce międzywojennej pełniący obowiązki Polaków żydowscy syjoniści zaliczani byli do „elity intelektualnej ówczesnej Polski”.

Po wojnie, wobec wymordowania polskiej elity intelektualnej przez okupantów to właśnie Żydzi utworzyli ich własną „elitę narodu Polskiego”! Nie tylko zresztą elitę intelektualną.

W tej materii niewiele zmieniło się do dzisiaj.

Trudno, czy wręcz niemożliwe już jest dzisiaj ustalenie, kto jest w Polsce pełniącym obowiązki Polaka Żydem, kto usłużnym żydofilem, a kto tylko użytecznym idiotą, ogłupionym zakłamaną i żydofilską propadandą. Polacy kierujący się polską racją stanu w każdym bądź razie nie są spotykani na szczytach władzy, nie pełnią też odpowiedzialnych funkcji.

Aby zrozumieć to, co dzieje się obecnie w Polsce, istotne jest uświadomienie sobie oszustwa dokonanego przy okrągłym stole. A tam po prostu Żydzi z obozu władzy dogadali się z Żydami z drużyny Bolka. Postanowiono wyrwać Polskę spod wpływów Kremla i oddać ją w łapska światowego żydostwa.

Już pod koniec XVIII wieku (1773) ujawnione zostały plany stworzenia NWO przez klan Rothschilda.

Jeszcze bardziej znane są plany budowy żydowskiego państwa światowego opisane w Protokołach Mędrców Syjonu.

Etapem przejściowym do budowy żydowskiego, dyktatorskiego państwa światowego są tworzone regionalne ponadnarodowe twory. Jednym z nich jest Unia Europejska.

W tym miejscu nadmieńmy jedynie tyle, że jednym z jej ojców założycieli był Żyd Józef Retinger.

Istotne jest też to, że Retinger był masonem i że masoństwo ma żydowskie korzenie.

zakulisowi animatorzy polityki

A jeszcze istotniejsze jest to, że ten sam Retinger - ojciec (współ)założyciel Unii, był jednocześnie założycielem Klubu Bilderberga.

Pierwszą próbą podbicia świata przez Żydów był eksperyment z żydobolszewizmem. Narzucono go Rosji i planowano rozszerzyć go na cały świat. Eksperyment się nie powiódł. W pewnym momencie ZSRR wyrwała się spod dominacji żydobolszewików. Stanęła nawet po stronie państw arabskich w konflikcie bliskowschodnim. Żydzi zmienili więc plany. Jako narzędzie do podbicia świata wytypowali USA, która w międzyczasie znajduje się już całkowicie pod żydowską okupacją.

USA i utworzone przez nią NATO to narzędzia w rękach światowego żydostwa – banksterów i syjonistów – do podbicia świata Gojów.

Unia, której państwa są wasalami USA i członkami zbrodniczej NATO, jest w podobnym stopniu co USA zażydzona. Jest też tak samo jak USA i NATO wykonawcą poleceń żydowskich ideologów NWO. Najważniejsze decyzje dotyczące Unii przekazywane są żydowskim marionetkom kierującym Unią za pośrednictwem Klubu Bilderberga i rockefellerowskiej Komisji Trójstronnej.

I do takiej właśnie Unii wepchnęło nas okrągłostołowe żydostwo.

Istotne jest zrozumienie w tym momencie, że wszystkie rządy po tzw. transformacji były rządami żydowskimi. Nawet rząd „patrioty” Żyda Olszewskiego (Kim właściwie jest mecenas Jan Olszewski).

Zmowa żydostwa przeciwko Polsce

Przy okrągłym stole odrzucono z obowiązującego wówczas w PRL żydokomunizmu komunizm. Pozostali Żydzi. Jedną z pierwszych rzeczy, jaką zrobiło wówczas żydostwo, było narzucenie Polsce planu Żyda Balcerowicza. Plan ten polegał na ograbieniu Polaków z ich pieniędzy i oszczędności, oraz na oddaniu finansów i bankowości w ręce Żydów. Skutki tego odczuwamy do dzisiaj. Polacy zostali biedakami w okupowanym przez Żydów kraju. Polska gospodarka systematycznie niszczona jest na polecenie żydowskiej Brukseli. Zniszczono przemysł stoczniowy i prawie całkowicie przemysł ciężki. Niszczone jest górnictwo i rolnictwo. Jedynie zagraniczne lub pozostające w rękach rodzimych kryptożydów firmy mają się dobrze. Na naszych oczach trwa hurtowa wyprzedaż majątku narodowego.

A żydostwu wciąż jeszcze mało. Dlatego żydostwo chce jeszcze prywatyzować (przejąć na własność) nawet szpitale i szkolnictwo.

Media w tzw. III RP pozostały i nadal pozostają w rękach Żydów. Jesteśmy masowo ogłupiani i manipulowani. Podobnie jest w oświacie i szkolnictwie.

Dzisiaj na polskiej scenie politycznej (tzw. sejm) po krótkim okresie przejściowym pozostały jako liczące się jedynie partie agenturalne wobec Unii, USA i Izraela i wobec stojących nad nimi żydowskich ideologów NWO. A więc żydowska, agenturalna PiS, PO, SLD i PSL.
http://poliszynel.wordpress.com/2010/10/26/polska-pod-zydowska-okupacja-czesc-i/#more-4288Na górę
   
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 27 paź 2010, 9:44 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 02 lut 2018, 11:03 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2009, 21:44
Posty: 588
Judeopolonia - projekt w realizacji.
phpBB [video]Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 05 lut 2018, 13:41 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

Rejestracja: 08 wrz 2014, 16:04
Posty: 245
Płeć: kobieta
Lokalizacja: PlanetaZiemia
Marian Miszalski mówi o problemie bezprawnych wielomiliardowych roszczeń za "bezspadkowe mienie ofiar Holokaustu", jakie są zgłaszane wobec Polski przez państwo Izrael oraz organizacje żydowskie. Spotkanie zorganizowane przez Księgarnię Wojskową im. gen. Grota-Roweckiego poprowadził dr Jan Przybył. (Łódź, 29.01.2018)
phpBB [video]Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 09 lut 2018, 15:31 
Offline
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 wrz 2011, 16:16
Posty: 406
Lokalizacja: ząbki
Płeć: mężczyzna
Próba wyłudzenia 1 BILIONA ZŁ ! a jak załatwili to w RFN i NRD proste prawda?
phpBB [video]


W RFN załatwili to w logiczny sposób z tym że naziści to wg nich nie byli Niemcy ,dobre.
U nas logika nie jest stosowana bo nie można by było okradać Polaków przez inne kraje w zależności jaka partia rządzi. To nie przypadek ,że Izrael zaatakował właśnie wtedy gdy rządzi żydoPIS , to od dawna jest prożydowska partia i będzie wspierać Izrael poprzez bezczynność zarządzających naszym krajem co zresztą widać.
Oglądałem przemówienie Judy w Żorach , zaczął od antysemityzmu czyli powiedział ,że na pierwszym miejscu będą sprawy żydów ,o antypolonizmie nie wspomniał, o kłamstwach żydowskich też ani o negatywnym udziale żydów w IIWŚ. Powiedział minimum co musiał bo wszyscy słuchali.
Sprawa Szydło, dlaczego nagle tak dobra premier została zmienna? Może PIS wiedział wcześniej o planowanym ataku Izraela , Szydło nie chciała odegrać swojej roli więc musiano ją szybko zastąpić. Padło na Morawieckiego ,ambitnego żyda. Na kolacji u J.Danielsa odebrał instrukcje jak ma się zachowywać podczas ataku i potem został premierem. Daniels udaje dobrego żydka i popiera Polaków podczas ataku dla zmyłki ,rząd nie reaguje długo pozwalając żydom rozpuszczać kłamstwa na cały świat. Potem zamiast wywalić z kraju ambasador Izraela zapraszają ja na herbatkę i rozmowy chociaż temat był już dawno omówiony i znany żydom od roku. Bronimy się zamiast atakować co zapewne nie jest przypadkowe. Nie ufam ani Dudzie ani Morawieckiemu ani Kaczyńskiemu.
Kolejna partia nie działa dla dobra Polski , POaprańcy lizali dupę Merkel i dalej to robią , SLD to stare komuchy niezlustrowane dzięki Bolkowi. Okupacja trwa tylko okupanci się zmieniają a każdy chce coś ukraść dla siebie. Teraz chazarskie świnie chcą nam ukraść Polskę bo o to chodzi , kiedyś będą musieli uciekać z Izraela bo tylu wrogów sobie narobili ,że kiedyś to się zemści na nich. Sami tworzą antysemityzm swoją postawą wobec innych narodów. a Chazarowie nie są prawdziwymi żydami ,oni kiedyś przyjęli dla wygody tą religię. Palestyńczycy mają dużo więcej z żydów niż oni a co robi Izrael z Palestyńczykami? I kto tu jest prawdziwym antysemitą?
Świat o tym wie i nic nie robi bo liczy się kasa.

-- 09 lut 2018, 18:37 --

dorzucę jeszcze filmik
[Youtube]Nowa Chazaria na Ukrainie? - GOŚCIE NASZEGO STUDIA #10[/Youtube]Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 09 lut 2018, 19:02 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2009, 21:44
Posty: 588
assun
Cytuj:
Nie ufam ani Dudzie ani Morawieckiemu ani Kaczyńskiemu.


Nie wiem kto do publicznej świadomości wprowadził termin zaufajcie politykom chyba ostatnio Pawłowicz coś sepleniła w tym tonie czytaj : zaufajcie prezesowi (tak uspokajała lud pisowski po rekonstrukcji rządu), ale widać dobrze wjechał w podświadomość ;) Ufanie politykom to jest oksymoronem , ale nie tylko to jest wręcz bardzo niebezpieczne narzędzie manipulacyjne oddziałujące na grupy i całe narody. Politykom się nie ufa polityków się kontroluję. Polityk zostaje wybrany ,zaczyna swoją pracę , naród robi sprawdzam, wychodzi wynik : polityk wykonuje ruch przeciw interesom narodu to naród wykonuję swój ruch czytaj : won ze sejmu.
No, ale lud nauczono, zaprogramowano, wyedukowano , że trzeba dać uwaga co ? mandat zaufania :D
No i nasz romantyczny słowiański naiwny naród łyka to niczym Kowalski tłuste pączki wczoraj.
Także nie bawimy się więcej w żadne ufo-ludki czy też ufne ludki , ale trzymajmy krótko polityków za zdradzieckie twarze.
a tak bardzo dobry post assun :)Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 09 lut 2018, 19:16 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
z komentarzy pod filmem przykuł moją uwagę ten
@Maciej Wysoglad
:
Cytuj:
Mój ojciec był historykiem. Powiedział: Dobrze pamiętam jak Dziennik Izraela „Maariv” ogłosił światu imiona
Żydowskich oficerów NKWD uczestniczących w mordzie katyńskim na Polakach! Pamiętam jak Polski Żyd Abraham
Vidro (Wydra), poprosił pismo o wywiad, bo chciałby, zanim umrze, wyjawić sekret o Katyniu. Opisał spotkanie
z trzema Żydami, oficerami NKWD, w wojskowym obozie wypoczynkowym Rosji. Oni powiedzieli mu, jak uczestniczyli
w mordzie Polaków w Katyniu.Byli to: sowiecki mjr Joshua Sorokin, por. Aleksander Susłow, por. Samyun Tichonow.
Susłow zażądał od Vidro zapewnienia, że nie wyjawi tego sekretu do 30 lat po jego śmierci, ale Vidro obawiając
się, że tak długo nie pożyje, zdecydował się wyjawić go wcześniej. Mjr Sorokin, ufając Vidro, powiedział: „świat
nie uwierzy czego ja byłem świadkiem”Vidro mówił dziennikowi „Maariv”: Żydowski mjr w sowieckiej tajnej służbie
(NKWD) i dwóch innych oficerów bezpieczeństwa przyznali mi się, jak okrutnie mordowali tysiące polskich oficerów
w lesie katyńskim. Susłow mówi do Vidro „Chcę ci opowiedzieć o moim życiu. Tylko tobie, ponieważ jesteś Żydem,
czy możemy mówić o wszystkim? To nie robi żadnej różnicy dla nas… Mordowałem polaczków własnymi rękami! I do nich
sam strzelałem robilem to z wielka przyjemnoscia! ... Bardzo ważną informację podał sam Barkaszow w roku 1994,
lider partii o nazwie Rosyjska Jedność Narodowa. W wypowiedzi dla „Życia Warszawy” z 4 października 1994 r.
stwierdził: „Wiem jaką tragedią jest dla was sprawa katyńska, ale oświadczam: polskich oficerów nie rozstrzelali
Rosjanie. Sprawdzaliśmy przynależność przynależność etniczną enkawudzistów – wykonawców wyroku. Wszyscy byli
Żydami i wypełniali rozkazy sobie podobnych, stojących wyżej w ówczesnej hierarchii. Rosjanie są z natury
przyjaźnie nastawieni do Polski” wiedz ,ze Rzeź 15.000 niewinnych ludzi jest makabrycznym zadaniem nawet dla
najbardziej zatwardziałego oprawcy.
Stalin (prawdziwe nazwisko w jęz. pol.: Józef Dawid Dżugaszwili) zwrócił się do głowy tajnej policji sowieckiej,
Żyda Ławrentija Berii. Obaj przedyskutowali masowe morderstwo i zdecydowali, że powinno to być wyłącznie zadaniem Żydów, którzy zajmowali czołowe stanowiska w tajnym aparacie.
Ich odwieczna nienawiść do katolickich Polaków była powszechnie znana. Masz prawdziwy holocaust!?

,
Mój Dziadek w Ustrzykach Dolnych stracił swoją całą,tak zwaną "dalszą rodzinę",przez żydowskie bandy UPA
Wiele mi opowiadał,ale wiele zapomniałem,będąc dzieckiem to nie trafiało...mam zdzjęcia z tamtego okresu/czarno białe..
jak ta nasza tu teraz rzeczywsistość

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 09 lut 2018, 22:00 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Rejestracja: 31 sty 2017, 23:12
Posty: 129
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Bayern
Zazydzenie Polskie zaczelo sie juz znacznie wczesniej w XIV wieku, za czasow krola Kazimierza Wielkiego.
Tereny obecnej Ukrainy zostaly podbite przez Wielkie Ksiestzwo Litewskie. Zamieszkujacy te tereny Zydzi zaczeli uciekac do Polski. Krol Kazimierz ich przyjal z otwartymi rekami, i nawet wydal specjalne traktaty dla nich/moglo to byc pod wplywem Estery/. Nie pamietam w tej chwili jak sie te traktaty nazywaly, czytalem je kilkadziesiat lat temu, ale regulowaly glownie sprawy sadownicze dot. Zydow. Bylo tam miedzy innymi ze Zyd za przestepstwa nie odpowiadal przed sadem grockim, tylko przed zydowskim sadem rabinackim. Np. w przypadku gdy przed sadem grockim zeznawal jako swiadek Zyd , i Polak, i zeznania byly jeden na jeden, to sad musial uznac wiarygodnosc Zyda, a zeznania Polaka byly traktowane jako falszywe.
Kazdy nastepny elekcyjny krol Polski musial te traktaty podpisac.
Jak ktos wie jak sie te traktaty nazywaly moglby napisac, poczytalbym sobie je jeszcze raz.

-- 09 lut 2018, 22:31 --

Ale w sumie to Polska nie jest jedynym krajem ktory probuja opanowac Zydzi.
Wezmy sobie taka Rosje pod koniec XIX wieku. Prognozy gospodarcze dla carskiej Rosji byly takie ze w latach 30-tych XX wieku Rosyjska gospodarka przegoni gospodarke USA. Ale w Rosji Zydzi , chociaz bylo ich bardzo wielu /po zajeciu Ukrainy/ to mieli szerg zakazow, np. Zydzi nie mogli posiadac majatkow ziemskich, w armi carskiej nie mogli byc awansowani na wyzsze stopnie oficerskie. Co prawda obchodzili to zmieniajac wiare , najczesciej na protestantyzm,kalwinizm, jak np. dziadek Kaczynskich, lub jak w przypadku Lenina , ktorego dziadek najbogatszy Zyd w Guberni wydal swoja corke za ubogiego szlachetke.
Tak ze nia ma sie co dziwic, ze w Rosji wybuchla rewolucja, sponsorowana glownie przez amerykanskich Zydow, jak rowniez przez dwor cesarza niemieckiego. Zreszta nastepny wodz Stalin nazywal sie Dzugaszwilli, co po gruzinsku znaczy syn Zyda.
Zreszta jak widzimy to mamy sporo tych wodzow ktorzy doprowadzaja swoje kraje do upadku, a maja wlasnie pochodzenie zydowskie.
Lenin,Stalin,Hitler /najprawdopodobniej syn Adama Rotschylda. Matka Hitlera byla sluzaca w domu Rotschylda , i bedac w zaawansowanej ciazy wrocila do domu rodzinnego. Kto byl ojcem Hitlera nigdy oficjalnie nie ujawnila, ale Rotschyld uczynil ja bardzo bogata./ No i nasz konusik, tego to juz nie trzeba opisywac.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 10 lut 2018, 0:05 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2011, 0:01
Posty: 889
Lokalizacja: Alpha Orionis
Płeć: mężczyzna
Hitler dowiaduje się o polskich obozach
phpBB [video]

_________________
Mundus vult decipi, ergo decipiaturNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 10 lut 2018, 0:24 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2009, 21:44
Posty: 588
@rici wszystko co napisałeś to prawda jednak to ,że
Cytuj:
Ale w sumie to Polska nie jest jedynym krajem ktory probuja opanowac Zydzi
nie jest żadnym pocieszeniem.
Patrząc dzisiaj Rosja jest mocarstwem i Rosja jest krajem o skrajnie pragmatycznym podejściu do geopolityki i stosunków międzynarodowych my natomiast jesteśmy zupełnie na innej pozycji i w innym punkcie , gdyż ani mocarstwem nie jesteśmy przez to nikt z nami się nie liczy ani wewnętrznie nie mamy polityki propolskiej czyli Polacy nie mają nic do powiedzenia w Polsce , gdyż kluczowe stanowiska we wszystkich dziedzinach nie są obsadzone przez Polaków.
My jesteśmy wasalem wobec innych państw i taką politykę prowadzą wszyscy zarządcy obojętnie z jakiego stronnictwa politycznego mało tego teraz jesteśmy już na końcowym etapie ostatecznego realizowania projektu Judepolonia rękami partii ( Partia Interesów Syjonistycznych.) My już nie jesteśmy na kolanach, a leżymy kompletnie.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 10 lut 2018, 15:06 
Offline
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 wrz 2011, 16:16
Posty: 406
Lokalizacja: ząbki
Płeć: mężczyzna
Bardzo dobry list polaka żydowskiego pochodzenia do ambasador Izraela. Dlaczego "naszego" rządu nie stać na takie działanie? Dla mnie jest to oczywiste ,zdrada ,strach , obawy o własne kariery polityczne itd. a wszystko kosztem Polski.
http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/ ... roznienie/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 10 lut 2018, 16:08 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
PIĘKNE! Syryjczyk wspaniale broni Polski i Polaków przed kłamstwami historycznymi II WŚ!
phpBB [video]

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 11 lut 2018, 17:57 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

Rejestracja: 08 wrz 2014, 16:04
Posty: 245
Płeć: kobieta
Lokalizacja: PlanetaZiemia
Ale pomieszanie z poplątanym, Syryjczyk broni Polaków przed oszczerstwami a tutaj lista kanalii mieszkających w Polsce, a podpisujących się pod "polskimi obozami" https://www.theguardian.com/world/2018/feb/05/polish-law-denies-reality-of-holocaustNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 18 lut 2018, 19:55 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 mar 2015, 21:43
Posty: 276
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Polska
Witam,

Wrzucam dwa materiały z Panią dr Ewą Kurek - obowiązkowo do obejrzenia i rozpropagowania!

dr Ewa Kurek: "O zbrodniach żydowskich mówić nie wolno. Ten kanon jest utrzymywany przez wieki
phpBB [video]


Dr Ewa Kurek: "Żydzi zrobili genialny PR na swojej zagładzie!" O słabości PL i oszustwach Izraela!"
phpBB [video]


Pozdrawiam,
ZORRONa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 21 lut 2018, 10:14 
Offline
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 wrz 2011, 16:16
Posty: 406
Lokalizacja: ząbki
Płeć: mężczyzna
Jeśli ustawa reprywatyzacyjna przywraca ukaz carski do żydzi dostaną majątki nadane im przez cara za zdradę Polski czyli donoszenia na powstańców do cara w zamian za ich majątki. Czyżby żydoPIS o tym nie wiedział ?
Wątpię a to oznacza działania PIS na korzyść roszczeń Izraela tylko inną drogą , dojenie Polaków ma trwać.

Musisz to wiedzieć! (292) Nowa ustawa reprywatyzacyjna PIS przywraca ukaz carski!!!
phpBB [video]Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 23 lut 2018, 16:04 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

Rejestracja: 08 wrz 2014, 16:04
Posty: 245
Płeć: kobieta
Lokalizacja: PlanetaZiemia
Cytuj:
W dniu 27 stycznia 2018 r. rozpoczął się największy kryzys w historii relacji izraelsko-polskich, żydowsko-polskich. Przyczyną jest ustawa o IPN. Obwiniana za wywołanie kryzysu ambasador Izraela w Polsce Anna Azari twierdzi, że "ta burza zaczęła się w Izraelu". Wyjaśnia, że miała "coś całkiem innego do powiedzenia", ale "w Izraelu już była decyzja premiera", a "dyplomaci mają swoje instrukcje". W jej ocenie ustawa o IPN "była uśpiona".

phpBB [video]Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 23 lut 2018, 17:33 
Offline
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 wrz 2011, 16:16
Posty: 406
Lokalizacja: ząbki
Płeć: mężczyzna
Dr Ewa Kurek: prawda o zbrodni w Jedwabnem jest pod ziemią
phpBB [video]


Tzw. nasz rząd świadomie wstrzymuje ekshumacje w Jedwabnym ,do tego pozwala jakiemuś Johny Danielsowi mówić za Polaków i Polakom co mają robić a co nie. To tylko świadczy o tajnych układach "rządu" z żydami na szkodę Polski i Polaków czyli zdradę.
Podpisujcie petycję o ekshumację , tutaj ...https://www.jedwabne-ekshumacja.org/podpisz-petycje/
i nie głosujcie na żadne partie ,nawet w samorządowych wyborach bo to są obce agentury.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 01 mar 2018, 8:40 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 lis 2013, 18:51
Posty: 894
Płeć: mężczyzna
Obrazek

Wkleję te słowa jakby obrazek przestał się wyświetlać, bo warto to uwieczniać i powielać:

Cytuj:
17 września 1939 r. napadł na nas odwieczny wróg wschodni – sowiecka Rosja, a Żydzi witali ich kwiatami. Pytam, gdzie byli Żydzi kiedy 500 tys. Polaków w ciągu roku wymordowano na ich oczach? 2 miliony Polaków wsadzono do wagonów śmierci i wywieziono na Syberię. Czy jest choć jeden Polak uratowany przez Żydów? A to oni stanowili władzę na tamtych terenach – mówił Marek Jakubiak z Kukiz’15 na antenie Polskiego Radia.

– Poważnie się pytam. Pokażcie mi choć jednego Polaka uratowanego przez Żyda – mówił polityk.

Jakubiak wskazał, że za pomocą tego porównania chciał wykazać absurdalność twierdzeń, że Polacy w niedostateczny sposób przeciwdziałali holocaustowi: "Odpowiadam na zarzut, że za mało żydów uratowaliśmy" - napisał na Twitterze.

https://dorzeczy.pl/kraj/54923/Jakubiak ... dnego.htmlNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 03 mar 2018, 8:26 
Offline
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 wrz 2011, 16:16
Posty: 406
Lokalizacja: ząbki
Płeć: mężczyzna
Ciekawy artykuł w 3 częściach o Izraelu ,żydach i ich zbrodniach również na żydach. Chazaria ,rasa "żydów" wybrana przez "Szatana"?

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/ ... a-czesc-i/
http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/ ... -czesc-ii/
http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/ ... ta-cz-iii/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 04 mar 2018, 17:16 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

Rejestracja: 08 wrz 2015, 22:41
Posty: 258
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Gryfino
Witam; Dzięki @assun – za linki. Właśnie zaznajomiłem się z pierwszą częścią;
http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/ ... a-czesc-i/
Jest to materiał ,naprawdę wart uwagi. Wynika to z stąd że ,ta historia jest mało znana. Historia bankowości ( żydowskiej ). Ktoś włożył dużo pracy w jej opracowanie. Czapki z głów. Wiele się wyjaśnia jak to wszystko funkcjonowało. I jak funkcjonuje do dzisiaj, i o co ,w tym wszystkim chodzi? Przygotowuję się psychicznie do drugiej części. Oczywiście + dodatkowe linki uzupełniające. Pół dnia poszło ,ale warto było. Moim marzeniem jest ,żeby każdy polak to przeczytał.
Niestety czytanie jest ,totalnie ignorowane przez olbrzymią część społeczeństwa.
A szkoda. Naprawdę szkoda. Pozdrawiam.
:pisze:Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 08 mar 2018, 10:39 
Offline
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 wrz 2011, 16:16
Posty: 406
Lokalizacja: ząbki
Płeć: mężczyzna
Tutaj też Eddi mówi o zbrodniczej rodzince Rotschildów
cz 3 Zrozumieć kroki zmierzające do zniszczenia Lechii a potem Rzeczypospolitej
phpBB [video]


a tutaj Michalkiewicz otwarcie mówi dla kogo pracuje PIS i o wadliwej ustawie IPN
Stanisław Michalkiewicz - PiS oddaje Polskę Żydom
phpBB [video]


Mówi wprost o ustawce , o zdradzie PISu w sporze z Izraelem, o agenturze PIS ale też i PO.
Takie rzeczy należy pamiętać podczas głosowań do Sejmu czy samorządów.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 10 mar 2018, 18:27 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
to mi się trafiło
Polska na kolanach przed Izraelem SEMITOFILIA
phpBB [video]

to też
http://www.polishclub.org/2018/03/09/o- ... ej-elicie/
...
kupa więcej zaśmieci umysły-wiecie jak to jest z kupami :evil:

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 12 kwie 2018, 11:34 
Offline
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 wrz 2011, 16:16
Posty: 406
Lokalizacja: ząbki
Płeć: mężczyzna
Pan Duda wywodzi się z Unii Wolności stworzonej przez oficerów WSI, Panowie Morawieccy też są agentami WSI wg działacza Solidarności mieszkającego w Niemczech Pana Czyżewskiego i obaj obejmują kluczowe stanowiska w rządzie PIS. Sumliński mógł dostwać informacje o Komorowskim od agentów WSI (wydaje mi się że nawet gdzieś o tym mówił) dzięki czemu wygrał Duda. O czym to świadczy? Czy za PISem stoi WSI? Tu dr. Krajski mówi też o WSI...
Masoneria w Polsce - dr Krajski
phpBB [video]Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 13 kwie 2018, 19:09 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

Rejestracja: 17 wrz 2015, 10:38
Posty: 85
Płeć: kobieta
Znalazłam ciekawy blog o genealogii

http://minakowski.pl/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 16 kwie 2018, 8:52 
Offline
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 wrz 2011, 16:16
Posty: 406
Lokalizacja: ząbki
Płeć: mężczyzna
Ciekawe czy to prawda o czym mówi Celeib , PIS po cichu przyjął 3700 uchodźców to dlaczego nie miałby dogadać się ze swoimi braćmi z Izraela. Żyd z żydem zawsze się dogada szczególnie jeśli zapłaci Polak. Sprawa odszkodowań nagle ucichła a to wskazuje na jakieś porozumienie bo chazarzy raczej nie odpuścili takiej kasy szczególnie że sporo w to "pracy" włożyli aby nas na świecie szkalować.

Izrael dogadał się z Polską ?? w sprawie wypłaty 1 BILIONA ZŁ !?
phpBB [video]Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group