Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 29 mar 2020, 1:21

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 247 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna
Autor Wiadomość
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

timewave pisze:
Cytuj:
Słońce będzie wschodzić na zachodzie a zachodzić na wschodzie.

Znacie relację Herodota z jego podróży do Egiptu? Daje duzo do myślenia. Tak, w tej akurat kwestii. Podam z pamięci, gdyż nie mam ksiązki przed sobą: egipscy kapłani opisali mu, jak to "w owym czasie zdarzyło się cztery razy, że Słońce opuściło swe zwykłe miejsce - dwa razy wzeszło tam, gdzie obecnie zachodzi i dwa razy zaszło tam, gdzie obecnie wschodzi”. Podobno doskonale znali kwestię ruchów precesyjnych Ziemi i mieli dane co do tego, kiedy następowały tego typu zmiany.
I jeszcze cytat z Al-Makrisiego:
Powodem wybudowania obydwu piramid* było to, że na trzysta lat przed potopem Saurid miał następujący sen: Ziemia wraz ze swoimi mieszkańcami odwróciła się do góry nogami, ludzie uciekali w ślepym pośpiechu, i gwiazdy spadały na Ziemię. [...] Na piramidach i na ich sufitach, ścianach i kolumnach zapisano arkana wszelkich nauk tajemnych wykorzystywanych przez Egipcjan i wizerunki wszystkich gwiazd, a także nazwy środków leczniczych jak też przynoszonych przez nie pożytków i szkód, do tego wiedzę o talizmanach, wiedzę arytmetyczną i geometryczną i w ogóle wszystkie ich nauki, w sposób zrozumiały dla tych, którzy znają ich pismo i język. [...] Są ludzie, którzy powiadają: pierwszy Hermes, którego zwano Trzykroć Wielkim w jego właściwościach jako proroka, króla i mędrca (on jest tym, którego Hebrajczycy zwą Henochem, synem Jareda, syna Mahalalela, syna Kenana, syna Enosza, syna Seta, syna Adama - niech mu Allach błogosławi - to jest Idrysem) wyczytał w gwiazdach, że przyjdzie potop. Wtedy kazał zbudować piramidy i pomieścić w nich skarby, uczone pisma i wszystko, czym się martwił, że przepaść i zginąć może, aby było ochronione i zachowane.

* chodzi oczywiście o piramidy w Gizie

W godzinie – nieskończoność czasu.

William Blake, Wróżby niewinności

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 23 gru 2010, 21:15 
VIP Member
Awatar

Awatar użytkownika

Zgodnie z obietnicą, wstawiam tutaj video, na razie 3 część dotyczacą Księżyca, Słońca.

phpBB [video]

Reszta, dotycząca fenomenów JEDNOCZESNYCH trzęsień Ziemi na TAKIEJ SAMEJ głebokości jest w tłumaczeniu.

redmuluc pisze:
Muszę was rozczarować :drugged: :winko:
Posiadamy w firmie super dokładny system geodezyjnych pomiarów satelitarnych GPS firmy EPOCH
...
Stacje monitorujące kontrolują pozycję, prędkość i stan techniczny satelitów które rejestrują dane o odchyleniach trajektorii (powodowanych przez grawitację Słońca i Księżyca, a także napór wiatru słonecznego) które są wysyłane do MCS. Nie wykazały żadnych dostępnych poprawek. ponadto w razie potrzeby stacje monitorujące mogą wysłać dane korekcyjne bezpośrednio do satelity. NIC TAKIEGO NIE NASTĄPIŁO :język: :język: :język:

Nie stwierdziliśmy jakichkolwiek odchyłek we wskazanych przez was czasie i obawiam się że to wszytko w tym temacie to bujda. Przykro mi ale pomiary nadal się zgadzają tzn poziomo i pionowo, a instrument mierzy do cm.

Jakby co będziemy wiedzieć pierwsi jak koledzy spieprzą pomiar lub GPS zacznie świrować.

Zadaj sobie pytanie KTO jest właścicielem satelitów i KTO ma dostęp do ich oprogramowania i KTO udostępnia te dane i w jakiej formie twoim zajeb... urzadzeniom . Nie sądzę aby byli to ludzie których byś specjalnie lubił i raczej nie ci którym zalezy na przepływie prawdziwej informacji.

To jest kwestia odpowiedniej kalibracjii i fiuuuut lecą "ulepszone dane" na nasze GPS.

Ze wzgledu na przykład na zmieniajacy sie magnetyzm ziemski (Slońce!) na całym Swiecie CODZIENNIE wprowadza sie na lotniskach nowe dane, kalibruje urzadzenia aby samoloty mogly w ogole ladowac. To tak dla przykladu.

Jesli nie wierzyć naszym własnym oczom, własnym obserwacjom i niebu, to równie dobrze możemy właczyć telewizory i poczekać aż na TVN24 powiedza ci że cos się dzieje na naszym niebie. Rozumiesz co mam na mysli?

Tak czy inaczej miejmy NASZE WŁASNE oczy szeroko otwarte.

Mason33 pisze:
germanwatcher ma info z pierwszej ręki... przebiegunowanie to jest pikuś, już mialo być wyjście niemców ze strefy euro, ufo na 24 grudnia przebrane za marzanne i channeligi od cwelsona mandeli. :shock:

Wszystko ma swój czas. Dzieją się i dziać będą ważniejsze rzeczy niż utrzymywanie trupa przy życiu (EUR). Przy takich wahnięciach w rozwoju globalnej wiadomości to nawet David Copperfield ani Uri Geller ci nie przepowie co wydarzy sie za dzien lub dwa. Dzieki takim informacjom to forum zyje jesli bedziesz laskaw to zauwazyc. A linia czasu to nie jest kawal prostego drutu ktory mozna kupic w hipermarkecie. Zmienia się nieustannie. Ty tez masz na to swoj wplyw przez swoja ze tak powiem swiadomosc. Zycze ci wiecej milosci i wiecej swiatla a mniej zlosliwosci.

Moim zdaniem temat można by zamknąć. Info wyssane z palca, nadmuchane jak te teorie Patricka Geryla, które można by wsadzić między bajki. Nie nakręcajcie się niepotrzebnie. Przebiegunowania 2012-2013 nie będzie.

Provost and Judge * 7th Degree

globalblaster pisze:
Moim zdaniem temat można by zamknąć. Info wyssane z palca, nadmuchane jak te teorie Patricka Geryla, które można by wsadzić między bajki. Nie nakręcajcie się niepotrzebnie. Przebiegunowania 2012-2013 nie będzie.

skad to wiesz ? widziales ostatnio sloneczko ? bo ja nie widzialam od bardzo bardzo dawna. za kazdym razem jak tylko mu sie uda przebic to jest od razu skutecznie zaslaniane. fascynuje mnie czemu mamy nie widziec co sie dzieje na niebie.
smieszy mnie jak czytam te wszystkie wypowiedzi madrych ludkow , ktorym sie wydaje , ze juz wszystko rozkminili , przechytrzyli istoty 4 razy inteligentniejsze od nich i wiedza co bedzie a czego nie bedzie. niczym sam Paul Atryda juz wszystkie linie czasu przejrzeli. cala ta madrosc oczywiscie na podstawie info z internetu.

Awatar użytkownika

Cytuj:
bo ja nie widzialam od bardzo bardzo dawna

I myslisz ze specjalnie ktos tobie zakrywa slonce?
U mnie jest czysto na niebie od paru dni i nic szczegolnego nie zauwazylem.

Cytuj:

Coś w tym musi być , jak wyjdzie :słonko:

nalot dywanowy na , niebie -po kilku godzinach słonce widać jak przez mgłe
Wczoraj miałem taka sytuacje .. i potwierdzam słonce jakieś dziwne :cooo?:

Nikoseq pisze:
Cytuj:
bo ja nie widzialam od bardzo bardzo dawna

u mnie nie jest czysto na niebie od sierpnia i nie sa to naturalne chmury. co nie zmienia faktu , ze pocieszajace jest to , ze gdzies slonce sie jednak pokazuje i ze wszystko jest tak jak twierdzisz " normalnie ".
po prostu denerwuja mnie postawy profetyczne.

Awatar użytkownika

Może to ma coś wspólnego z tematem Mruga :
phpBB [video]

Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree

Potężny wstrząs o sile 7,6 odnotowano na zachodnim Pacyfiku; centrum monitorowania tsunami na Hawajach ostrzega, że po wstrząsach może nastąpić tsunami w zachodniej części Oceanu Spokojnego.

Służby sejsmologiczne wydały po trzęsieniu ziemi ostrzeżenia przed tsunami dla Nowej Kaledonii - francuskiego terytorium w Melanezji, wyspiarskiego państwa Fidżi i Republiki Vanuatu położonej na wyspach Nowych Hybrydach.

Dokładnie dzisiaj słońce było bardzo dziwne co potwierdza teorie że za 60 tyś lat będzie przetasowanie Konfucjusza, ja bym się tym bardziej martwił.

EDIT:

No może przesadziłem z tymi 60 tyś, ale na pewno nie będzie to w 2012 ani za co najmniej 2-4 tyś lat.

andrewawa pisze:
Potężny wstrząs o sile 7,6 odnotowano na zachodnim Pacyfiku; centrum monitorowania tsunami na Hawajach ostrzega, że po wstrząsach może nastąpić tsunami w zachodniej części Oceanu Spokojnego.

Wg. innych źródeł wstrząs z centrum na Vanuatu miał magnitudę 7.3, w każdym bądź razie kolejne trzęsienie świąteczne, 25.12.2010. Poprzednie to trzęsienie ziemi w irańskim mieście Bam, 26.12.2003 oraz trzęsienie ziemi i tsunami na oceanie indyjskim koło Sumatry, 26.12.2004. Przy obydwu tych trzęsieniach były głosy, że mogły one zostać wywołane sztucznie. Ktoś pewnie lubi wywoływać katastrofy w święta katolickie, zwłaszcza 26 grudnia. Poczekajmy do końca dnia, oby nic się nie stało.

A teraz bomba odnośnie wczorajszego trzęsienia ziemi na Vanuatu.

Kto i po co skradł tam kilka tygodni temu całą aparaturę sejsmiczną oraz do wykrywania tsunami? *

Czyżby tez było to trzęsienie wywołane sztucznie? Może miało być dużo silniejsze, tylko nie wyszło?

Czy to trzęsienie ma jakiś związek z ostatnią serią trzęsień ziemi w okolicach Antarktydy i Nowej Zelandii?

Czy to wszystko ma związek z rzekomym, ujawnianym w necie na różnych forach od jakiegoś czasu masakrycznym mega-tsunami jakie może w każdej chwili nastąpić na skutek gwałtownego zapadnięcia się Nowej Zelandii o jakieś do 500 metrów, powstania fal tsunami które przy brzegu wschodniej Australii mogą mieć wysokość 300-1.000 metrów i praktycznej zagłady wschodniej Australii oraz wybrzeży całej Azji Pd.-Wsch?.

* Źródło:
http://www.examiner.com/human-rights-in ... atu-people

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Wosiu wnikliwie .
Właśnie w Australii dzieje sie coraz ciekawiej
http://www.tvn24.pl/0,1687344,0,1,tasha-straszy-australie,wiadomosc.html

Ostatnio zmieniony 26 gru 2010, 13:42 przez bar-tek, łącznie zmieniany 1 raz

Cytuj:
Czy to wszystko ma związek z rzekomym, ujawnianym w necie na różnych forach od jakiegoś czasu masakrycznym mega-tsunami jakie może w każdej chwili nastąpić na skutek gwałtownego zapadnięcia się Nowej Zelandii o jakieś do 500 metrów, powstania fal tsunami które przy brzegu wschodniej Australii mogą mieć wysokość 300-1.000 metrów i praktycznej zagłady wschodniej Australii oraz wybrzeży całej Azji Pd.-Wsch?.

Mocnych teorii używasz .. możesz powiedzieć coś wiecej na ten temat ...

To już drugie tsunami szykowane na ziemie ..

1. Zatoka Meksykańska
2. Nowa Zelandia ? :cooo?:

Awatar użytkownika

Niektórzy z Was robią sobię jaja, a temat jest dość poważny....

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Witam

Jeśli to prawda z Australią - no to jest wprowadzany (śmiercionośny scenariusz dla Australii i Nowo Zelandczyków), pytanie tylko czy to co się dzieję jest sztuczne (H.A.R.P.P) czy czasem procesy zachodzące w całym naszym układzie słonecznym mają taki wpływ na naszą planetę.
Już pewno nie długo się przekonamy.

A skoro mogą dowolnie modyfikować już pogodą oraz wywoływać trzęsienia ziemi, tsunami - to mogą w każdej chwili wykańczać poszczególne kraje, kontynenty.
W takim razie NWO już działa pełną parą - pełna kontrola nad ludnością świata. Dojdzie do tego, że już wkrótce będziemy sobie pogodę kupować za spore sumy, np:
- śnieg: 300.000 tys.$
- deszcz na zamówienie: 800.000 tys.$
- słońce np. w grudniu po południu : 3.000.000 mln $ za 2 dni pełnego słońca
to jest dopiero biznes.

Dzwoni gościu go centrali i mówi: płace 6 mld $ za wykończenie płn wsch.terenów Holandii , bo mieszka tam 500.000 tys ludzi a ja potrzebuje tam rozpocząć swoją działalność - a agencja: płacisz i masz - buuuummmm - trochę Harpa i mamy sprawę załatwioną

Przerażająca perspektywa, najgorsze jest to, że to już działa w najlepsze. :shock:

Anjin pisze:

Mocnych teorii używasz .. możesz powiedzieć coś wiecej na ten temat ...

Żadnych teorii, po prostu kojarzę informacje. Na jesieni pojawiły się w necie pewne spekulacje na różnych forach, zwłaszcza wynurzenia pewnego faceta na forum GLP. Jest tam dużo wariactwa ale i wartościowe informacje (trzeba znać to forum) a akurat ten facet wypowiadał się bardzo rozsądnie i potwierdził, to co już wiedziałem wcześniej. Elementami nowymi, które wniósł, to to, że:

- przyczyną mega-tsunami będzie obniżenie się Nowej Zelandii nawet o 500 metrów w głąb morza, dzieje się tak cyklicznie, prawdopodobnie co kilkaset lat,
- ustalono jakimiś metodami, w domyśle utajnionymi, że okno czasowe w którym ma się to zdarzyć, otworzy się na początku grudnia 2010.

Co do tej pory było wiadome:

- ustalono oficjalnie, naukowo, zarówno na podstawie podań australijskich aborygenów jak i na podstawie dowodów materialnych, że wschodnie wybrzeże Australii było w przeszłości zalewane przez mega-tsunami o wysokości przynajmniej 200-300 metrów, być może wielokrotnie a ostatni raz w XVI-XVII wieku,
- na Nowej Zelandii przed kulturą Maorysów była jakaś starsza kultura która uległa zniszczeniu, od czasów osiedlenia się Maorysów na nowej Zelandii doszło dwa razy albo przynajmniej raz do jakiegoś gwałtownego, potężnego kataklizmu,
- w filmie znanego reżysera Petera Weira "Ostatnia fala" z lat 70-tych, jest wykorzystany motyw wierzeń i podań aborygeńskich o nadejściu w przyszłości wielkiej fali, w finale filmu ta wielka fala nadchodzi, tylko że jest to poprzedzone okresem dziwnych, gwałtownych opadów deszczu i gradu (!?! patrz: informacje pogodowe z Australii nieco wyżej),
- ludziom na wschodnim wybrzeżu Australii, zwłaszcza w Sydnej, od kilkudziesięciu lat śnią się bardzo licznie realistyczne sny o nadejściu gigantycznej fal, zjawisko jest do tego stopnia liczące się, że zanotowano w związku z tym trend do wyprowadzania się z Sydnej pewnych osób, zwłaszcza zauważono w ostatnich latach, ze dużo ludzi z establiszmentu przenosi się wgłab lądu, w góry.
- Nowa Zelandia położona jest nad uskokiem, na granicy tzw. płyt tektonicznych.

Konkluzja: może siłom które dysponują możliwościami do wywołania trzęsień ziemi o średniej sile, przyszło na myśl spróbować zainicjować lub przyśpieszyć to, co i tak ma się zdarzyć?

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree

Skoro powołujecie się na film ,Ostatnia fala" czy pamiętacie końcówkę filmu? :shock: :!:

yogen8 pisze:
Skoro powołujecie się na film ,Ostatnia fala" czy pamiętacie końcówkę filmu? :shock: :!:

Do mnie to było dobry człowieku? Chyba tak, bo nikt inny nie wspomniał o filmie. Rozumiem, że odnoszenie się do kogoś per Wy, to jakaś rosyjska oznaka szacunku?

Końcówkę pamiętam, Richard Chamberlain wychodzi rano z kanałów na brzeg morza w Sydnej i widzi zbliżającą się ogromną falę. Fala ma być ogromna i katastroficzna z kontekstu, na filmie jest wykorzystana zwykła duża fala sfilmowana pod pewnym kątem, bo film był bez efektów specjalnych, niskobudżetowy i bodajże z roku 1974.
Jak o to ci chodziło, to walnąłeś jak łysy o beton i tyle.

Entered Apprentice * 1st Degree

Dziwi mnie, ze na forach astronomicznych jest cisza - nikt nie zauważa niczego niepokojącego. Sama założyłam temat dot dziwnego położenia księżyca z prośbą o wyjaśnienie - w odp usłyszałam że jest to naturalne. Natomiast na youtube roi się od filmów z różnych części świata oraz komentarzy ludzi, którzy też to obserwują. Przecież gdyby było to na prawde zastanawiające to podejrzewam że kto jak kto, ale ludzie zajmujący się tym hobbistycznie piersi podnieśliby larum.
A tak w ogóle to witam;).

globalblaster pisze:

Co nie będzie? Nie takie rzeczy ludzie widzą, oj nie takie :D Samoloty nas opryskują? No jak nie jak tak :D
I co niby, ładują się miesiącami i latami tymi bzdurami i nagle nic? Żadnych takich !

Awatar użytkownika

Wosiu pisze:
- ludziom na wschodnim wybrzeżu Australii, zwłaszcza w Sydnej, od kilkudziesięciu lat śnią się bardzo licznie realistyczne sny o nadejściu gigantycznej fal, zjawisko jest do tego stopnia liczące się, że zanotowano w związku z tym trend do wyprowadzania się z Sydnej pewnych osób, zwłaszcza zauważono w ostatnich latach, ze dużo ludzi z establiszmentu przenosi się wgłab lądu, w góry

niewiele wniosę do tego tematu, ale chciałem wtrącić się do tego co napisał Wosiu...
od roku conajmniej prześladuje mnie właśnie taki sen... że jestem gdzieś za granicą Polski na jakiejś plaży... i widzę na horyzoncie nadciągającą ogromną falę... nie ma czasu na ucieczkę... fala zaczyna zalewać plażę i ludzi... i co wydaje się dziwne we śnie: nie ma strachu w ludziach i we mnie... czuję w śnie że tak ma poprostu być i nie ma się czego bać... :shock:

Cytuj:
Konkluzja: może siłom które dysponują możliwościami do wywołania trzęsień ziemi o średniej sile, przyszło na myśl spróbować zainicjować lub przyśpieszyć to, co i tak ma się zdarzyć?

Skłaniałabym się najprędzej ku takiej właśnie hipotezie. Oni, Ci psychopaci, wiedzą, że pewne rzeczy są nieuniknione i myślą, że przechytrzą samego Boga i przyspieszają wydarzenia tak, aby miały pokrycie w licznych przepowiedniach i zapisach w biblii. Stąd wywołują sztucznie te kataklizmy. Zresztą myślę sobie jeszcze dalej, że te kataklizmy są tylko w części za sprawą HAARP, ale pożyjemy zobaczymy. I tak w końcu nie uciekną przed karą, choćby się zesrali na miękko.

Mam znajomą, która ma widzenia i ona widziała bunkry tych wykolejeńców w częściach pływające na wielkich wodach.

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

News z 5 stycznia 2011:

Tampa (Floryda) - Naukowcy twierdzą, że biegun północny przesuwa się w kierunku Rosji
Port lotniczy TAMPA został zamknal główny pas startowy do 13 stycznia w celu zmiany oznaczen liczbowych na każdym z koncow pasa, oraz oznakowania dróg kołowania w celu uwzględnienia zmiany w lokalizacji północy magnetycznej Ziemi.
Najruchliwszych pas startowy będzie ponownie skatalogowany jako 19R/1L na mapach lotniczych.
Do tej pory byl to 18R/36L, wskazując jego umiejscowienie wzdłuż podejścia o 180 stopni od północy i o 360 stopni od południa.
Jeszcze w tym miesiącu, wschodni pas równoległy i rzadko używany pas wschód-zachód będzie zamknięty ponownie do zmiany oznakowania.
Federal Aviation Administration domagała się zmiany oznaczen drogi startowej z powodu raportu National Geographic News opisanym jako stopniowe przechodzenie bieguna magnetycznego Ziemi o prawie 40 mil rocznie w kierunku Rosji z powodu zmiany pola magnetycznego w rdzeniu planety.

zrodlo:http://www2.tbo.com/content/2011/jan/05/051903/shift-of-earths-magnetic-north-pole-impacts-tampa-/

Troszke o przesunieciu bieguna magnetycznego:
http://science.howstuffworks.com/environmental/earth/geophysics/question782.htm

Awatar użytkownika

http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8& ... 2b&t=h&z=2

Dostępna już mapa ukazująca skalę tego zjawiska w przyrodzie.
Szczerze powiem - bardzo mnie to martwi :shock: :bezradny:

Poza tym czuje jakiś smutek - jakby się wyczuwało te wszystkie istoty, które giną. :załamka:

Awatar użytkownika

Coś niesamowitego

www.youtube.com/watch?v=AGVCFbQNIfw&fea ... r_embedded

kod filmu

<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/AGVCFbQNIfw?fs=1&amp;hl=pl_PL"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/AGVCFbQNIfw?fs=1&amp;hl=pl_PL" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>

Awatar użytkownika

Nie wiem, czy mogę napisać, że "na szczęście dla nas", ale mam wrażenie, że przebiegunowanie, jesli faktycznie sie zaczęło, może byc procesem bardzo powolnym i nie przybierze formy szybkiej, ogólnoświatowej katastrofy. Wcześniej, interesując się teorią Hapgooda, myślałam odwrotnie.

W godzinie – nieskończoność czasu.

William Blake, Wróżby niewinności

Chciałbym, żeby przebiegunowanie nastąpiło gwałtownie i nagle- i jak najszybciej..
Chciałbym, żeby Patrick Geryl się nie mylił..
Ale to "tylko" dlatego, że czasem nachodzi mnie totalne znużenie tym wszystkim co muszę oglądać..
Świat ludzi napawa mnie obrzydzeniem.. dlaczego jest nas tak mało- myślących inaczej?..

Niestety wiele wskazuje na to, że nasza planeta jeszcze czas jakiś znosić będzie ten wirus.

Dobrze, że rzadko jestem w takim humorze jak teraz- ale jak już jestem to po całości :bangheadwall:

Samo przesuwanie się biegunów nie jest raczej specjalnie groźne. Bardziej niepokojące jest, że ich gwałtowna zmiana może być objawem nieznanych nam, potencjalnie niebezpiecznych, zjawisk w jądrze ziemi.

Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree
Awatar użytkownika

Przebiegunowanie, jeżeli nastąpi to w wolnym procesie, ponieważ powoli zbliżamy się do przecięcia przez środek naszej galaktyki, nie zatrzyma się ziemia i nie zacznie się kręcić w drugą stronę (skąd w ogóle taki pomysł?? co za bzdura??) ani nie wystąpią wody z brzegów, jak już to zamienia się miejscami co nie wpłynie na jakieś nieoczekiwane katastrofy. Ogólnie jestem zdania, że zmiany zajda w nas a nie na zewnątrz. Czytając forum zauważyłem, że jest tu dużo herezji jak to nazywam czyli takich informacji, które maja spowodować, że będziemy chodzili zastraszeni.
Mętlik w głowie gwarantowany :) Jest jedna prosta wiedza, która pozwala mi postępować w życiu.
NIE RÓB DRUGIEMU CO TOBIE NIE MILE I ZACZNIJ OD SIEBIE NAPRAWIAĆ ŚWIAT.
Niepokoi mnie raczej stan światowej gospodarki i zagrożenia konfliktami wojennymi na świecie.
Mam nadzieję, że do żadnych nieprzyjemnych zdarzeń nie zdąży dojść..
Pozdrawiam wszystkich :)

Pokaż Uwagi moderatora

brawo waski79 przebiegunowanie to proces długotrwały...

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 247 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]