Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 29 mar 2020, 1:04

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 247 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor Wiadomość
Intimate Secretary * 6th Degree

Wydaje mi się że coś się zaczyna dziać jeśli chodzi o pole magnetyczne. Od samego rana dzisiaj wykresy pola magnetycznego wyglądają ABSURDALNIE! Kompletnie odwrócona polaryzacja (dobrze mowie?- mam nadzieje ;) )

Z dzisiejszego ranka

Obrazek

Dzisiejsze popołudnie

Obrazek

Link do strony z symulacja pola http://www2.nict.go.jp/y/y223/simulation/realtime/

Co o tym sadzicie? Zaczęło się? :winko:

p.s.
Dla porównania normalny wykres pola.

Obrazek

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 30 mar 2011, 20:00 
VIP Member
Awatar

Awatar użytkownika

Niop rzeczywiście coś jest na rzeczy,od rana łamie mnie w kościach i psinka jakoś dziwnie się patrzy :język:
A tak na serio co ma być to będzie :)

Nie. Nie zaczęło się, były takie wykresy z 2009 i przed paroma trzesieniami ziemi np w Chile. Ale gdyby dodac informacje Majów na temat lutego/marca tego roku, to trochę się to ciekawsze robi.

Blueden masz racje. Tak cos poczytalem na temat zmian na przelomie marca/ kwietnia o sie od razu "podjaralem" :D Wykresy dzisiaj po poludniu juz wrocily do normy. Niestety :(

North Pole Moved up to 20 DEGREES! Magnetosphere ANOMALY - Compasses go haywire - March 30, 2011

phpBB [video]

Czyżby południowy biegun magnetyczny przesuwa się do Australii?

Na australijskiej stronie rządowej IPS Radio nad Space Services pojawił się niezwykły wykres indeksu pulsacyjnego PC3. Niestety, nie mogę się pokusić o analizę, gdyż nie wiem jak to interpretować. Przytoczę jednak opinie jakie znalazłem w necie – z forum dyskusyjnego GLP:
„- Zmiana pola następuje – pole magnetyczne wychodzi z Australii (tytuł wątku)
- Poziom pulsacji wynosi 9 w skali 0-10!
- wiatr słoneczny to 700V (km/sek) – tu komentujący podaje link do strony, jednakże co się okazuje to że wykresy zostały wstrzymane z uwagi na brak prądu! Zrobiłem kopię zapasową wykresu z wiatrem słonecznym na poziomie 600V, można ją ściągnąć >stąd.
- poziom bz spadnie do -35, niedobrze
- coś uderza dzisiaj a naszą magnetosferę http://hirweb.nict.go.jp/sedoss/solact3 (>link do kopii wykresu), Ziemia przeszła dzisiaj przez jeden z rozbłysków słonecznych, lecz to nie powinno powodować tak dużych zaburzeń. Tu ktoś podaje abstrakt naukowy K. Morrisona z Cambridge: „On the nature of Pc3 pulsations at L = 4 and their solar wind dependence” („O naturze pulsacji Pc3 przy L=4 i ich zależności od wiatru słonecznego”). Uwagę zwraca fragment: „źródłem pulsacji widocznych z Ziemi są jonowo-cyklotronowe fale generowane pod prąd ziemskiego „bow shock” i jest bezpoto bezpośredni dowód na transfer energii wiatru słonecznego na Ziemię w postaci fal hydromagnetycznych. („source of the pulsations seen on the ground is ion-cyclotron waves generated upstream of the Earth’s bow shock and is direct evidence for the transference of energy from the solar wind to the ground in the form of hydromagnetic waves”).
- fale hydromagnetyczne to s są tzw. fale „Alfvéna” (http://en.wikipedia.org/wiki/Alfv%C3%A9n_wave – fale o niskiej częstotliwości jonów w plazmie, generujących przez swoją inercję reakcję w postaci zmian pola magnetycznego.
- to wygląda poważnie, już poziom pulsacji powyżej 4 może spowodować przerwanie magnetosfery. Przy poziomie 9 jest to pewne i się pogłębia.
-można to połączyć z dwoma innymi wydarzeniami – HAARP i trzęsienie ziemi w Fukushima (http://modernsurvivalblog.com/) oraz burz na wschodzie skorelowanych z chemtrailsami i wymuszoną pogodą w New Madrid Zone -Południowy-wschód USA został zaatakowany!!! (chodzi o plastry miodu widoczne na obrazie radarowym, o czym informowaliśmy wcześniej). Wygląda na to, że matka natura w postaci Słońca i przestrzeni kosmicznej wypowiedziała wojnę człowiekowi na Ziemi…”http://monitorpolski.wordpress.com/2011/05/03/wydarzenia-i-komentarze-3-maja-2011r/

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Kiedyś czytałem, że kilka tysięcy lat temu przebiegunowała się Wenus. Chyba Kalendarz Majów się właśnie wtedy zaczyna. Z resztą Wenus jest o ile wiem jedyną planetą układu słonecznego, która kręci się w drugą stronę. Tak się zawsze zastanawiałem czy Ziemia będzie następna i wiecie co myślę... Głupota... Sądzę, że nie będzie żadnego przebiegunowania Ziemi ponieważ znalazłem w wikipedii o Lucyferze: "W oryginalnym tekście hebrajskim występuje ono jako helel ben-szachar (הילל בן שחר po hebrajsku). Helel oznacza planetę Wenus, zaś ben-szachar to świetlisty syn poranka." Czyli można powiedzieć, że przebiegunowanie jest niejako chceniem Lucyfera który oznacza Wenus właśnie... Ja np. chcę aby miłość i pokój zagościła w naszych sercach i ze mnie chcenie przebiegunowania nie wypływa... Wiecie co mam na myśli...

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 247 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Strefa czasowa UTC [letni]