Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 27 cze 2019, 7:51

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ] 
Autor Wiadomość
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Obrazek

ŚWIAT JEST CHORY!!

Z zeznań opublikowanych w Dzienniku wynika, że dziewczynka miała 13 lat, dostała środek odurzający w willi aktora Jacka Nicholsona, a następnie zgwałcona ( w tym analnie ).

I o uwolnienie tego faceta zabiega polski MSZ??????????????????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja się do tego świata nie nadaję :/

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 28 wrz 2009, 18:57 
VIP Member
Awatar

Polanski - to jak zwykle temat zastepczy, trzeba plebs odciagnac od tego co sie naprawde dzieje, a swoja droga to skandal, poza tym nie od dzisiaj wiemy czym zajmowal sie Polanski.

Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Jak widać koledzy masoni , mają długie ręce ;) Nawet Polski MSZ jest w wiadomych rękach.

Na tym właśnie polega pułapka posługiwania się słowami – odrzekł z przekonaniem. – One zawsze sprawiają, że czujemy się oświeceni, ale kiedy zwracamy się ku rzeczywistości, za każdym razem nas zawodzą. W końcu stajemy twarzą w twarz ze światem tacy sami jak zwykle, nieoświeceni.
Fragment książki: "Opowieści o mocy" - Carlos Castaneda

Mnie zastanawia dlaczego zrobili to dopiero teraz. Mieli mnóstwo okazji od lat. A reakcja naszych pseudoartystów to żenada na maksa. Massmedia płaczą, Sikorski i Zdrojewski dwoją się i troją ... paranoja i hipokryzja. A temat oczywiście jak najbardziej zastępczy.

ale i tak nic nie pobije tematu pracy doktorskiej niejakiego zakonnika Rydzyka.

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

Nie chcialabym poznac liczby dzieci, ktore zostaly skrzywdzone przez tych zwyroli.Kutafon broni sie tym,ze trzynastoletnie dziecko chcialo sexu ze starym dziadem.

Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree
Awatar użytkownika

Jak dla mnie temat całkowicie zastępczy. Dlaczego dopiero teraz? Po 30 latach? Skoro sama ofiara nie chce już odgrzewać tej sprawy, nie potrzebuje żeby sprawiedliwości stało się zadość... to jaki jest sens? Komu potrzebny ten proces i wyrok? Bezsensu. Sądzę że sam Polański i tak przez całe 30 lat miał dobrą karę mając świadomość że mogą go zgarnąć. Ale widzę że typowo Polskie ala Ziobrowe myślenie... wszędzie bandyci, wszystkich pozamykać w więzieniach itp.
Inna sprawa to nagłe powszechne poparcie dla Polańskiego. To że jest kimś znanym nie znaczy że należy mu się ulgowe traktowanie. Jednak po 30 latach... ?? Ileż jest dużo gorszych, aktualnych czynów wymagających napiętnowania?
O tym że temat ma za zadanie odwracanie uwagi świadczy choćby fakt że nawet tutaj znalazł swoje miejsce.

Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Dryp pisze:
Jak dla mnie temat całkowicie zastępczy. Dlaczego dopiero teraz? Po 30 latach? Skoro sama ofiara nie chce już odgrzewać tej sprawy, nie potrzebuje żeby sprawiedliwości stało się zadość... to jaki jest sens? Komu potrzebny ten proces i wyrok? Bezsensu. Sądzę że sam Polański i tak przez całe 30 lat miał dobrą karę mając świadomość że mogą go zgarnąć. Ale widzę że typowo Polskie ala Ziobrowe myślenie... wszędzie bandyci, wszystkich pozamykać w więzieniach itp.
Inna sprawa to nagłe powszechne poparcie dla Polańskiego. To że jest kimś znanym nie znaczy że należy mu się ulgowe traktowanie. Jednak po 30 latach... ?? Ileż jest dużo gorszych, aktualnych czynów wymagających napiętnowania?
O tym że temat ma za zadanie odwracanie uwagi świadczy choćby fakt że nawet tutaj znalazł swoje miejsce.

zgadzam się tu nie chodzi o to że jest znany czy nie chodzi o to, że nie koniecznie musi to być prawda po 30 latach ? po prostu może chcieli zrobić skandal a może Polański się komuś naraził osobiście nie pawam do niego sympatią :) przyjaciel Lavey'a

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

klio1212 pisze:
ale i tak nic nie pobije tematu pracy doktorskiej niejakiego zakonnika Rydzyka.

Tzn. ?

"Apostolski Wymiar Radio Maryja w świetle założeń ideowych i programowych. Studium z zakresu teologii apostolstwa"

a myslalam ze jestem w miare rozgarnieta osoba, ale niestety nic nie rozumiem. :evil:

Dryp pisze:

Gwoli scislosci, Polanski przyznal sie do winy, "plead guilty", ( wiec nie bylo zadnego procesu), odsiedzial 41 dni. zwolnili go na czas krecenia filmu ( kolejna macholjka), i on w tym czasie zwial do francji ( posiada rowniez obywatelstwo francuskie).

Ostatnio zmieniony 30 wrz 2009, 12:41 przez klio1212, łącznie zmieniany 1 raz

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

To ze jest pedofilem to fakt, ale mnie dziwi jedno - jego scigaja od 30 lat za jedna 13latke, a takich klechow ktorzy po kilkoro dzieci wykorzystywali i to wielokrotnie, przenosza do innych parafii i koniec. Slyszeliscie ostatnio o jakiejs glosnej sprawie ukarania ksiedza za molestowanie dzieci? Bo ja nie, za to z Polanskiego robia wielkie halo, bo slawny?

Do Romka mam uraz po tym jak Chris Everard w Illuminati powiedzial, ze razem z Laveyem robili oni niezle satanistyczne hulanki. Pozatym ma marne filmy :)

Walk on the pavement, watch T.V.
Repeat after me: I am free

Ja tam zgadzam się z Maxem, jakby przeleciał chłopca to zostałby idolem tłumów, senatorem, albo biskupem, a tak będą go do śmierci ścigać. Ameryka hipokryzją stoi. Dziwi jedynie postawa Szwajcarii która ostatnimi czasy robi za wiernego pieska USofA.

phpBB [video]

Przerzucam do "Hydepark" bo właściwie tam lepiej pasuje niż w "Nowości i Wiadomości".

do autora postu:Maxdziad jesteś przygłupem???10 % tej żałosnej wypociny to wiadomości zasłyszane w mediach ,a 90 % to własne widzimisie ,które dopasowujesz do własnych hobby i swojej ignorancji ,a ta zazwyczaj wynika z niewiedzy!Inne przygłupy łączą tę błachą sprawę z masonerią itd. i brakuje tu aby wplątać w to jeszcze Credo Mutwę z jego szamańskimi zdolnościami !
czytając tego posta to poczułem sie jak na www.onet.pl -no faktycznie tam tego rodzaju "gamery" mają pole do popisu produkując śmiecia!
Po co piszecie takie durne posty ???te forum na to nie zasługuje!!poniosło mnie trochę ale nie cierpię pajacy forumowych

A co do Polańskiego to przeleciał małolatę(co ćpała i bzykała sie z rówieśnikami od dawna w swojej szkole) ,a ta pochwaliła sie koleżance że spała z wybitnym reżyserem z Hollywood :twisted: , a ta z koleji wykrakała wszystko jej rodzicom . A ci "wielcy " rodzice założyli sprawę Polańskiemu węsząc w tym interes!
Więc o jaką moralność tu chodzi???Polański to nie pedofil na pewno !

Awatar użytkownika

Może i piszę durne posty, ale nie życzę sobie wyzywania mnie od przygłupów. Jeżeli już coś tłumaczysz czart, to nie musisz przy tym się wywyższać, i pokazywać braku kultury.

Na tym właśnie polega pułapka posługiwania się słowami – odrzekł z przekonaniem. – One zawsze sprawiają, że czujemy się oświeceni, ale kiedy zwracamy się ku rzeczywistości, za każdym razem nas zawodzą. W końcu stajemy twarzą w twarz ze światem tacy sami jak zwykle, nieoświeceni.
Fragment książki: "Opowieści o mocy" - Carlos Castaneda

Awatar użytkownika

QQwert->A ty i MaxDziad to ta sama osoba?

czart pisze:
do autora postu:Maxdziad jesteś przygłupem???10 % tej żałosnej wypociny to wiadomości zasłyszane w mediach ,a 90 % to własne widzimisie ,które dopasowujesz do własnych hobby i swojej ignorancji ,a ta zazwyczaj wynika z niewiedzy!Inne przygłupy łączą tę błachą sprawę z masonerią itd. i brakuje tu aby wplątać w to jeszcze Credo Mutwę z jego szamańskimi zdolnościami !
czytając tego posta to poczułem sie jak na www.onet.pl -no faktycznie tam tego rodzaju "gamery" mają pole do popisu produkując śmiecia!
Po co piszecie takie durne posty ???te forum na to nie zasługuje!!poniosło mnie trochę ale nie cierpię pajacy forumowych

A co do Polańskiego to przeleciał małolatę(co ćpała i bzykała sie z rówieśnikami od dawna w swojej szkole) ,a ta pochwaliła sie koleżance że spała z wybitnym reżyserem z Hollywood :twisted: , a ta z koleji wykrakała wszystko jej rodzicom . A ci "wielcy " rodzice założyli sprawę Polańskiemu węsząc w tym interes!
Więc o jaką moralność tu chodzi???Polański to nie pedofil na pewno !

Czart, a skad Ty takie informacje masz?, jezeli mozna wiedziec.
Obrazasz ludzi na forum, bo co, bo maja wlasne zdanie ?

A widzicie jak sami obsmarowujecie Polańskiego to jest to w porządku ,a jak ktoś napisze dosadnie o was to płaczecie że jesteście obrażani -to taki syndrom naszych czasów !I gdzie ta kultura!!!! :lol:

Jak jesteście tak zainteresowani tą sprawą to przeczytajcie jego autobiografię ,gdzie facet nie ukrywa niczego ,pisze tam jak brykał z Nastasją Kinski i jej koleżanką obie niepełnoletnie w świetle prawa ,Więc o co takiego chodzi ??Dziewczyny raczej nie były niezadowolone. :twisted:
Wiec lepiej zastanówcie sie co piszecie i po co ,bo inaczej to "moralność na świecie" nadal będzie zagrożona :shock:

Ja tam wiem jedno; Polański ma już 76 lat i ciągle wygląda tak samo - znamy to. Nakręcił " Dziecko Rosemary" gdyby nie jarał go temat, to nie robił by takiego filmu. Rolę diabła zapłodniającego Rosemary zagrała u niego głowa "Kościoła Szatana" w reptyliańskim wdzianku - nie pamiętam jego nazwiska, ale Chris Everald w " Konspiracji Antychrysta" wspomina o tym.

Awatar użytkownika

Takich okultystycznych przypadków w otoczeniu Polańskiego jest milion, wspominaliśmy już o tym...
P.S. Muszę se powtórzyć "Piratów", wszak rozchodzi się tam m.in. o skarb Aztecki (czy Majański), może będą podteksty ;) ;) ;) A poza tym to super komedia.

To my dajemy im władzę. Ich pożywieniem są nasze negatywne myśli, emocje, żądze, lęki. Demaskujcie ich, ale nie walczcie z nimi. Przebaczcie im, a potem przesyłajcie światło i miłość. Miłości nikt się nie oprze, bo nikt nie wynalazł broni przeciwko bezwarunkowej miłości.
Wszyscy wyszliśmy z tej samej Iskry Monadycznej i wszyscy do niej wrócimy. „In lak’ech, ala ken” – „JA jestem w TOBIE, tak jak TY jesteś we MNIE”.

Hanna Kotwicka
http://www.maya.net.pl

Awatar użytkownika

songohan pisze:
Ja tam wiem jedno; Polański ma już 76 lat i ciągle wygląda tak samo - znamy to. Nakręcił " Dziecko Rosemary" gdyby nie jarał go temat, to nie robił by takiego filmu. Rolę diabła zapłodniającego Rosemary zagrała u niego głowa "Kościoła Szatana" w reptyliańskim wdzianku - nie pamiętam jego nazwiska, ale Chris Everald w " Konspiracji Antychrysta" wspomina o tym.

Wlasnie! Role diabla gral sam LaVey a Everard wspominal ze Polanski siedzi w "tym" po uszy. Ta kobieta moze byc chyba rada ze uniknela czegos gorszego niz gwalt przez Polanksiego. Nawet nie jestem w stanie wyobrazic sobie co on jeszcze moze miec na sumieniu, a o czym nikt sie dotychczas nie dowiedzial.

Walk on the pavement, watch T.V.
Repeat after me: I am free

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]