Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 28 lis 2020, 23:57

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Wybrzeże Kuby, Japoni, dwa podwodne miasta u wybrzeży Indii - w tym Dvaraka, opisane w Wedach jako święte miasto Kriszny, zniszczone podczas starożytnej wojny atomowej, także dość dokładnie opisanej w Wedach.
Jezioro Titicaca i koniki morskie w słodkiej wodzie - wszystko w przyzwoitej jakości.
Czołowi przedstawiciele nurtu skupioego wokół alternatywnej historii Ziemi - występujacy w National Geographic dają trochę do myślenia, czy jesteśmy świadkami publicznego ujawniania kawałków naszej prawdziwej historii?

Niech każdy sam oceni - oficjalna nauka od dawna po prostu nie radzi sobie z przytłaczającymi dowodami na istnienia na Ziemii cywilizacji dużo starszych niż nasza. Wg oficjalnej nauki momumentalne budowle leżące pod wodą czasem od minimum 14 tysięcy lat po prostu nie istnieją - wszak musiałyby być zrobione przez jaskiniowców z nudów lub dla zabawy.

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

pozdrawiam

p.s. p.s. znaleziono nową, Afrykańską kryształową czaszkę.
Jest zrobiona z 3 rodzajów kwarcu, najprawdopodobniej pochodzącego z Namibii w Afryce.
Ciekawostką jest fakt istnienia komory wewnątrz czaszki wypełnionej przeźroczystym płynem, możliwe że wodą - komora jest w miejscu szyszynki.
http://www.philipcoppens.com/compassion.html

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 19 lis 2010, 18:43 
VIP Member
Awatar

Dawałem film zrobiony przez Rosjan. Teraz czas na ABC.
Jak bylo, delete.

phpBB [video]

Aya Sophia pisze:
Dawałem film zrobiony przez Rosjan. Teraz czas na ABC.

Chodziło mi o fakt puszczania takich rewelacji w mainstreamowych mediach - moim zdaniem Disclosure w TV on-line.

pozdrawiam

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Ogólnie wszystkie odcinki Ancient Aliens są ciekawe i aż dziwne ze takie rzeczy są puszczane i pewnie chodzi o powolne ujawnianie tajemnic przed jakimś globalnym wydarzeniem. Podobał mi się zwłaszcza odcinek o podziemnych miastach z drugiego sezonu, normalnie teorie Davida Icke'a czy Swerdlowa pokazane w rzeczywistości.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]