Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 21 sie 2019, 19:35

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree
Awatar użytkownika

Tutaj każdy może opisać miejsca, cywilizacje i zbiorowości świadomości jakie poznał poza ziemią w czasie swoich podróży astralnych, mentalnych, channelingów i innych. Proszę o opisywanie tylko własnych podróży i poznanych tam zjawisk.

Moje własne doświadczenia ze zbiorowościami świadomości najczęściej krążyły wokół częstotliwości spolaryzowanych na służbę innym, toteż opisane przeze mnie światy będą spolaryzowane pozytywnie a skupione na służbie.

Lira - Lirianie - Lirianie to wyjątkowo piękna rasa pozaziemska, jednak nie ze względu na swój fizyczny wygląd a energie jaką promieniują. Wizualnie podobni są do stereotypowego wyglądu istoty pozaziemskiej - nie posiadają owłosienia, ich oczy są większe od ludzkich, mają białą cerę. To co czyni Lirian pięknymi nie są ich ciała, lecz energia jaką promieniują z ogromną mocą. Jest to energia pełna miłości i zaufania, która w sposób natychmiastowy motywuje nastawienie do tego typu istot jako do kogoś bliskiego, przyjaznego i po prostu pięknego. Energia ta jest ponad ich fizyczność i motywuje jej odbiór. Wg. niektórych źródeł Lirianie byli jedną z pierwszych cywilizacji we wszechświecie, to oni mieli rozsiać inne cywilizacje "zapłodnić wszechświat", po tym jak tego dokonali zmienili gęstość ustępując miejsca rasom jakie powstały z ich idei. Był to miłosierny ojcowski gest dla ras niższych i dopiero rozwijających się, dający im wolność i pełną niezależność w eksplorowaniu wszechświata. Lirianie są/byli jedną z najbardziej rozwiniętych i uduchowionych raz we wszechświecie, obecnie stacjonują pomiędzy 6tą a 7dmą gęstością wraz gwiazdami i planetami będącymi pod ich opieką. Lira posiada zbiorową świadomość w której każda istota należy do jednej i tej samej rodziny 'ja' (każda napotkana tam istota jest Tobą, alternatywą Ciebie, jest inny ale taki sam, widzisz go pierwszy raz a zarazem nie widziałeś go od lat). Panujące tam poczucie więzi i jedności jest przeszywające i łączy wszystkie istoty w koncepcji Ty=Ja. Technologia Liry jest samoświadoma, jak uduchowiony superkomputer odpowiadający za pracę wszystkich zjawisk technicznych. Lirianie posiadają monumentalne porty kosmiczne w których skład wchodzą maszyny które w kulturze Ziemskiej można by nazywać mobilami albo mechami : Tam rozumiane są jako duchowe wehikuły które zwiększają moc sprawczą pilota.

Vega - Wysokowibracyjna gwiazda będąca jednym z największych skupisk nadświadomości w tym wszechświecie. Tak jak Ziemia jest dla ludzi, Tak Vega jest dla nadświadomości. Większość ludzi z ziemi właśnie na tej gwieździe może spotkać swoją nadświadomość, podobno każdy człowiek w drodze swojego rozwoju 'przejdzie' przez tą gwiazdę. Vega jest domem wielu istot-mistrzów, opiekunów, przewodników i mistrzów. Wszystkie te istoty mają jednak nadzwyczajną wibrację. Jest to inne środowisko, w którym idea służby jednoczy do wspólnych działań natychmiastowo i bezwarunkowo. Istoty z tego świata są skłonne do wykonywania wielkich działań na rzecz ludzkości jedynie z woli dzielenia się własnym dostatkiem.

Nebadon - Zasilane min. wiarą chrześcijan, astralno-duchowe królestwo niebieskie zamieszkałe przez istoty anioły, opiekunów duchowych, przewodników duchowych jak i dusze ludzkie. Przy Lirze i Vedze Nebadon wypada dość sztywno - to swojego rodzaju żłobek dla słabych dusz, które nie poradziły by sobie w prawdziwej rzeczywistości walki biegunów światło-ciemność. To lokacja dla 'bożych owieczek' którym zapewniane jest bezpieczeństwo. Taki przynajmniej jest pierwszy poziom Nebadonu. Nad nim są kolejne - Niebo ponad Niebem, ponad nim kolejne Nieba. Ilość tych poziomów wydaje się niepoliczalna, nieskończona, różnią się pomiędzy sobą wibracją i kolorem energii zbiorowości świadomości. Nebadon posiada więc własny wewnętrzny system rozwoju duchowego poprzez służbę, gdzie awans polega na wstąpieniu na wyższy poziom nebadonu w drodze do źródła.

tyle tym czasem, czekam na Wasze doświadczenia.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 07 paź 2011, 12:05 
VIP Member
Awatar

Ja poznałem i doświadczyłem podróży astralnych i świadomego snu i z całą mocą mogę zaświadczyć, że tzw. "świadomość zbiorowa" nie istnieje.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]