Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 24 mar 2017, 11:08

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
jbminimal pisze:
Sny apokaliptyczne i pobudki o 3.00 świadczą o szatanie.

Ała...
Suchy pisze:
PabloM pisze:
(...) najlepiej z takimi rzeczami sie nie mieszac, pozostac w kulcie siebie i wlasnej madrosci ;)

No to właśnie przywaliłeś lucyferiańską doktryną, Nowym Porządkiem Świata i ich naczelnym hasłem; człowiek-bóg;)
Pokój.

AŁA!!!! x100000000

Zawsze jak czytam takie obszerne dyskusje które naprawdę mało wnoszą, a ich wartość i cel są dla mnie (z braku lepszego słowa) wątpliwe, coś podpowiada mi:"To są właśnie efekty taktyki dziel i rządź".
Coś podpowiada mi również: "Więcej ruchów a mniej pierdolenia" i mam ochotę wziąć w łapę puszkę farby i pod osłoną nocy śmigać prawdę na murach. Czuje mnie ktoś?
/offtop
Pamiętam artykuł "debunkujący" Collier'a, autorstwa tego całego pana Hoorn'a. Nie widziałem w nim nic pozytywnego, a wręcz przeciwnie.
Co do Meier'a, nigdy jego info nie rezonowało ze mną, a te przekazy plejadian były wręcz odpychające, dlatego też nie zapoznawałem się z nimi na większą skalę. Cała sprawa śmierdzi mi na kilometry.
1love.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 05 wrz 2010, 22:00 
VIP Member
Awatar

Provost and Judge * 7th Degree

Suchy pisze:
No to właśnie przywaliłeś lucyferiańską doktryną, Nowym Porządkiem Świata i ich naczelnym hasłem; człowiek-bóg;)

Zara zara :D

Wg. mnie, bog jest swiadomoscia, czyli wszystkim, przez wszystko przenika, wiec nie odbieram jego jakos kogos tam u gory, grajacy nami w simsy, tylko jesli jest swiadomoscia, a swiadomosc jest we mnie, to ja tez w pewnym sensie jestem bogiem, wszystko jest :D Suchy oprocz Ciebie! ;)

PabloM pisze:
Wg. mnie, bog jest swiadomoscia, czyli wszystkim, przez wszystko przenika (...)

No widzisz... znacznie lepiej wygląda zdanie:
Cytuj:
W/g. mnie, bog jest swiadomoscia, czyli wszystkim, przez wszystko przenika (...)

Na forum ludzie zapominają często, że to ich prywatne zdanie, a nie żaden aksjomat, i podają właśnie jako prawdę absolutną, rzeczy często wyczytane lub wydumane przez siebie.

Pokój;)

Suchy pisze:
Na forum ludzie zapominają często, że to ich prywatne zdanie, a nie żaden aksjomat, i podają właśnie jako prawdę absolutną, rzeczy często wyczytane lub wydumane przez siebie.

Pokój;)

Z moich obserwacji wynika, że jednak 99,9% to rzeczy tylko i wyłącznie wyczytane i powtarzane jak zaklęcia. Takie zjawisko które ja nazywam "książkowym mistycyzmem" czyli pseudomistycyzmem. Jak ktoś do czegoś doszedł sam to szacun jak najbardziej, miło się rozmawia z ludźmi myślącymi. A po przeryciu stu tysięcy książek jak było w moim przypadku :tak: czytająć często posty na tym forum i innych "duchowych" mogę dosłownie podkreślać zdania i pokazać z której książki i czyjego autora forumowicz pociska wyobrażając sobie przy tym jakim to genialnym "mistykiem" jest. A już najbardziej zabawnie jest kiedy spytasz osobę dlaczego tak myśli a w odpowiedzi usłyszysz:"Takie informacje są na stronie www.takiej_a_srakiej"i dosłownie takie akcje na forum miałem już :shock: Tym sposobem tak łatwo jest sączyć nam do głowy szkodliwe jady i nauki pod przebraniem mistycyzmu i duchowych poszukiwań ponieważ cała pseudomistyczna popeliniarska papka, włączając w to również niektóre sztucznie preparowane prądy "anty NWO" jest skonstruowana tak aby łechtać nasze ego i czuć się lepszym od reszty społeczeństwa "baranów" i ostatecznie czuć sie przez to bogami. No bo pani Hela z gazowni czyta "Chwilę dla Ciebie" a ja Tsariona czy innych Plejadian. Ale to jeden pies, bylebyśmy tylko nie myśleli. Więc jednym się zapycha umysły sensacjami o ile bardziej sobie napompowała cyce Katie Price a innym "miłością Wszechświata". Tak na marginesie tym "Wszechświatem" używanym byle tylko nie wypowiadać słowa "Bóg" już mi się rzygać chce. Tym sposobem miliony wielbią swojego boga (celowo z małej litery) ale będą się przy tym nabijać z religii. Jak to mawiał mój znajomy: "Głupota ludzka nie zna granic". Być może dlatego zwyczajne, spokojne dobre życie z innymi ludźmi to już za mało i trzeba ją rozprzestrzeniać do pojemności Wszechświata :lol:

Suchy pisze:
PabloM pisze:

Ja po prostu, z tego co wiem, wyrobilem sobie takie zdanie, nie mowie ze sie nie zmieni, ale narazie to mi najbardziej pasuje :) Moze duzo ludzi ma podobne, nie interesuje mnie to...

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

rym74

Nie sadze, ze az tak duzy procent.

U mnie pierwsze przyszlo zrozumienie a pozniej zaczelam szukac wiedzy.
Czytajac wypowiedzi niektorych ludzi, chociazby na tym forum, mialam wrazenie, ze pisza, czytajac z mojej duszy, jakbysmy byli klonami.

I to wlasnie swiadczy o tym, ze tworzy sie jednosc i w ten sposob jestesmy polaczeni, bo sie ze soba zgadzamy.

Prawda jest jedna i pomimo jej zafalszowania, kazdy moze odkryc ja na nowo.

Ja mam bardzo dobra teorie w którą wierze na 100%!

A brzmi ona:

Cytuj:
"W nic nie wierze na 100%"

Cytuj:
Tyle że w moim prywatnym odczuciu bardziej wiarygodna jest pani Marciniak, jej opowieści naprawdę zmieniają pogląd na wiele kwestii. Natomiast Meier swymi przekazami ingeruje w dość dziwne obszary, nie trafia to do mnie choć o jednym i tym samym mowa.

Przekaz Marciniak to efekt sygnału satelitarnego, robi się tak by szerzyć dezinformacje. Ujawnia się małą cześć prawdy by kupić ludzi ale ostatecznie ma wprowadzić w błąd, by skierować człowieka na niewłaściwe tory. Meir miał zaś kontakt w sensie dosłownym tyle że było to też zaplanowane przez iluminatów, co widać po informacjach i nakazach które przekazywał Meier. Zdjęcia które porobił pokazują jednak że nie zgłupiał jak to mu się zarzuca. Mam wierzyć ze taki stary dziad jak on sam był ekspertem w dziedzinie SFCi, nauki o metalach, pierwiastkach, mistrzem grafikiem, retuszmenem (by obrobić tak zdj w 75r :!:),
Poniżej ciekawe filmiki o jego sprawie, pierwszy z napisami, tyle że by się pokazały trzeba je włączyć w opcjach playera gdyż nie są na stałe zakodowane w filmie.
phpBB [video]

phpBB [video]

Grand Elect Mason * 14th Degree
Grand Elect Mason * 14th Degree
Awatar użytkownika

Alex Collier-Zmiany na Ziemi z punktu widzenia Andromedan.

Cywilizacja Andromedy. Wykład Alexa Collier, część 2 - The Global ET Connections – grudzień 1995.

Zmiany na Ziemi z punktu widzenia Andromedan

Około roku 2011, nasze Słońce ulegnie przebiegunowaniu o 180 stopni. To zacznie dosłownie odchylać jego oś.

Wszystkie kontynenty graniczące z Pacyfikiem zostaną dotknięte falami pływowymi, spowodowanymi przez erupcje wulkanów w oceanie.

Rząd i światowi przywódcy powiedzieli, że jest za dużo ludzi na naszej planecie. To kłamstwo. Według Andromedan, jeśli nie będziemy marnować zasobów naturalnych, nasza planeta może utrzymać populację 11 miliardów ludzi. Maszyna propagandowa wmawia nam, że ludzi jest zbyt dużo. Planety z 11 miliardami duchowo przebudzonych ludzi nie da się kontrolować. Taka planeta zmieniłaby częstotliwość harmoniczną innych planet, całego układu słonecznego i galaktyki. Ta wibracja byłaby miłością, a tego źli faceci nie lubią. To wszystko zaczyna się właśnie tutaj. Powiedziano nam, że tu jest za dużo ludzi. To jest kłamstwo. Nasi przywódcy są tak skorumpowani, że systemy którymi władają rozpadną się. Ale te systemy nie są poniekąd realne. Zamiast działać odpowiedzialnie, odpuszczając kontrolę i pozwalając ludziom wziąć więcej samo odpowiedzialności, skorumpowani przywódcy światowi chcą wykończyć całą populację, aby utrzymać obecne status quo. Oni chcą zniszczyć 50% populacji całej planety po to, żeby utrzymać swoją władzę. Kto uczynił ich Bogiem?

Widzicie, to wszystko skupia się na nas, to jest wszystko o nas. Całe to przedstawienie i semantyka są zaprojektowane tak, aby nam pomieszać w głowach. Kto zatem jest tutaj największą władzą? My. Niewielu ludzi chce powstać i „domagać się swojego”. Dlaczego? Ponieważ, aby to zrobić, musicie być odpowiedzialni sami za siebie. To oznacza, że musicie nauczyć się zależeć sami od siebie. Ubierać samych siebie, żywić samych siebie. Robić dla siebie cokolwiek. Musimy poczynić pewne zasadnicze zmiany. Jeśli zorganizujemy się razem, rozwiążemy problem. Ale jeśli ktoś mówi: „Jestem tu po to, aby was zbawić i mam odpowiedzi na wszystkie pytania”, zrobicie lepiej odwracając się i idąc inną drogą. Jeżeli taka jednostka by istniała, oni odegraliby się na niej. Historia to pokazuje. Oni już tak robili.

Obraz mówi tysiącem słów

Oni mają taki aparat fotograficzny, którym mogą zrobić zdjęcie i potem je wyświetlić, aby zrozumieć dane o wszystkich drogach prowadzących wstecz do początkowej idei (idealnej formy). Miałem problem z wątrobą. Mogli więc cofnąć się i pobrać dane dotyczące mojej zdrowej wątroby, wyświetlić ją potem jako hologram i uleczyć ją. To jest właśnie technologia holograficzna. To mnie uleczyło, całkiem dosłownie. My mamy takie same zdolności, używając jedynie naszych umysłów. Kluczem jest otwarcie się na ideę, że wszystko co zapisujemy w naszym umyśle jest zapisywane holograficznie. Każda pojedyncza myśl jest tak zapisywana. Kiedy próbujecie coś stworzyć w waszym życiu poprzez medytację, nie patrzcie na to w sposób, w jaki normalnie to robicie. Zobaczcie to z różnych stron, poza to, ponad to, poniżej tego. Trenujcie swój umysł i podświadomość w widzeniu tego, jakie to jest naprawdę. Andromedanie mówią, że my Ziemianie mamy taką zdolność – oni aby zrobić coś takiego potrzebują technologii, ale my nie, ponieważ mamy takie właściwości, jakbyśmy już byli w 11 gęstości.

Życie w kosmicznym pocisku

Tak jak możecie to zobaczyć, Ziemia znajduje się na krawędzi naszej galaktyki. Gdyby była położona bardziej w stronę centrum, nie byłoby takich okazji, jakie mieliśmy, do zadecydowania o sobie. Zadowalamy się każdą postacią wolności, jaką dostajemy. Andromedanie mówią, że istnieje biologiczne życie na 7 planetach i na 15 księżycach w naszym układzie słonecznym, ale ludzka technika nie jest wystarczająco zaawansowana aby je wykryć.

Sonda Galileo, która weszła w atmosferę Jowisza przypuszczalnie już na samym początku została zniszczona, ale NASA teraz mówi, że przez kilka dni będzie przesyłać dane z powierzchni. Powierzchni? Jakiej powierzchni? Mówili nam przez cały czas, że tam nie było żadnej powierzchni. Główną funkcją orbitującej części podczas misji Galileo jest „mieć oko” na jeden z księżyców Jowisza.

Pyt: Wielu z nas zdziwiło się, dlaczego jesteśmy tutaj na tej planecie na pierwszym miejscu. Czy masz jakieś informacje na ten temat?

Alex Collier: Mówiono mi, że niektórzy z nas byli tutaj od bardzo długiego czasu, rozwijając się i ucząc się jak nie ukrywać miłości. Mówiono mi także, że niektórzy z nas musieli wrócić w czasie z przyszłości do tego momentu, aby „naprawić straszliwe zło”. To jest wszystko co wiem.

[Przyp. Red.: Są dane w ostatniej książce Roberta Monroe „Najdalsza Podróż”, które także wskazują, że wielu z nas przybyło z okresu przed 3000 AD do tego punktu historii, aby nauczyć się jak wygląda ten rodzaj sytuacji planetarnej, w celu nabycia zdolności bycia bardziej adekwatnym i właściwie funkcjonującym na Ziemi takiej, jak jest w przyszłości]

Pyt: Jak rozumiesz ludzkie pola energetyczne?

Alex Collier: Rozumiem tak, że istnieje 8 z nich, które tworzą wdruk holograficzny wszystkiego tego, czym jesteśmy indywidualnie, skupiając się na na jednym punkcie, w którym fizycznie jesteśmy tutaj właśnie teraz. Innymi słowy, jesteśmy wielowymiarowi, i potrzeba 8 poziomów skupienia do stworzenia mojego pobytu tutaj, mówiącego do was w tym czasie.

Pyt: Kilka lat temu, opowiedział mi jeden z moich przyjaciół z CIA, którego brat odszedł na emeryturę po pracy w NASA jako dyrektor operacyjny opowiadał że spotkanie Georga Busha i Gorbaczowa w 1990 roku na statku przy brzegach Malty było poświęcone wyłącznie dyskusji na temat obiektu orbitującego wokół Marsa. Komentarz tego człowieka był taki, że oni obaj byli śmiertelnie wystraszeni. To mogłoby być skorelowane czasowo z przejęciem w 1989 (przez Szarych), o którym wspominałeś na twojej taśmie.

Alex Collier: Powiedziano mi, że otrzymaliśmy technologię pozwalającą skolonizować księżyc i Marsa. Najlepsza technologia została zabrana na Marsa, a niektórzy z naszych ludzi najsilniejsi pod względem genetycznym także zostali tam zabrani. Po tym jak to się stało, w 1989 roku Draconianie zerwali układ, zaatakowali Marsa i zniszczyli tamtejszą ludzką kolonię. Powiedziano mi, że stało się to w marcu 1989. Wraz z tym Draconianie kazali naszemu rządowi całkowicie zatruć nasze środowisko, aby rzucić ludzi na kolana. Szarzy złożyli pewną obietnicę, że jednorazowo oczyszczą naszą planetę używając swojej technologii jeśli rząd zniszczy autonomię na naszej planecie.

Według Moraney, Szarzy nie mają zamiaru dotrzymać tej obietnicy. Ostatecznym wnioskiem jest to, że MY LUDZIE musimy powstać i przejąć role przywódcze na naszej planecie. Nie wiem jak my to zrobimy, ale kiedy zrobimy to wszyscy razem, na pewno nam się to uda. Jakie są nasze priorytety? Środowisko każdego z nas i nasze dzieci. Musimy to zrobić. Jakoś musimy to zrobić.

Pyt: Chciałbym wiedzieć, czy Andromedanie zamierzają nam pomóc, kiedy planują to zrobić i czy poinformują nas o tym, abyśmy mogli zjednoczyć się we wspólnym wysiłku aby przezwyciężyć nasze problemy?

Alex Collier: Oni właśnie podjęli decyzję poprzez nakazanie wszystkim pozaziemskim rasom, aby wyniosły się stąd do 12 sierpnia 2003. Niektóre z kręgów zbożowych zostały zrobione przez Andromedan jako wiadomości do niektórych z tych innych ras, że powinni się stąd wynieść do tego czasu. Podjęli decyzję o interwencji. Jeśli miałoby się to stać szybciej, powiedziano mi, że to wymaga prośby przynajmniej 10% z naszej populacji. Musimy poprosić o to każdy z osobna i musi to być przynajmniej 10% naszej populacji. Powiedzieli „zanim skończycie swoją modlitwę, my już tu będziemy”. Oni chcą pomóc, ale my mamy wolną wolę. Jeżeli przybędą tutaj bez zaproszenia, wtedy będzie to pogwałceniem naszej wolnej woli, w ten sam sposób jak robią to Szarzy i Draconianie. Oni tak nie zrobią. Czegoś takiego nie ma w ich standardach, według których żyją.

Pyt: Czy masz jakiś pomysł, w jaki sposób Andromedanie zamierzają usunąć tych obcych, którzy odmówią opuszczenia naszej planety?

Alex Collier: Nie mam żadnego pomysłu, ale jeśli pozostaliby jacyś na ziemi, jedynym sposobem jaki ja osobiście widzę, byłoby wejście do wnętrza Ziemi na biegunach i siłowe wykurzenie ich stamtąd na zewnątrz, co oznacza, że mogłoby być naprawdę dziwnie. Wyobrażacie sobie Reptilian uciekających w poprzek autostrady międzystanowej?

Pyt: Powiedziałeś, że w najbliższych 10 latach zacznie być dziwnie. Czy to jest właśnie cześć tej dziwności i jakiego jej rodzaju moglibyśmy oczekiwać?

Alex Collier: Racja. Księżyc jest punktem startowym do kolonizacji Marsa. Ze względu na brak atmosfery długotrwałe osadnictwo nie mogłoby tam zaistnieć – to właśnie spowodowało, że musieli udać się na Marsa. Cóż, stracili jedno i drugie (Księżyc i Marsa), a przywódcy światowi i każdy kto wraz z nimi zawierał układy z obcymi znaleźli się w poważnych tarapatach – nie mają gdzie się ukryć. Nie mają jak stąd zniknąć. Aby przeciwstawić się temu, używają teraz ONZ i programu Globalnej Biosfery aby wytworzyć rezerwy, głównie w USA. Powód? Ponad 78% świeżej wody na świecie jest w Ameryce Północnej. Jeśli kontrolujesz wodę, panujesz nad żywnością i nad ludźmi. Jeżeli panujesz nad ludźmi, to jesteś „królem”.

Następna wielka ucieczka – Program Globalnej Biosfery przy ONZ

Teraz, we wrześniu 1995, Bill Clinton przekazał 18 milionów akrów Parku Narodowego Yellowstone Programowi Biosfery przy ONZ. To już nie jest część Stanów Zjednoczonych. Wszystko co musicie zrobić, to podnieść telefon, zadzwonić do strażników leśnych i zapytać ich o rezerwy Programu Globalnej Biosfery przy ONZ, a potem posłuchać odpowiedzi, jaką otrzymacie. To już nie jest nasze. Yosemite i Park Narodowy Gór Skalistych zostały “podarowane”. On im to wszystko dał, tak po prostu. Zamierzają dosłownie zabrać prawo ziemi spod naszych stóp.

Co jest ciekawe w tym planie, niektóre z Rezerw Biosfery zakazują ludziom jakiegokolwiek korzystania z tych terenów. Ludzie nie dostaną tam zgody na nic. Wokół tego będą mieli 150 mil strefy buforowej. Kiedy popatrzycie na Yellowstone, to mają takie plany, aby wysiedlić wszystkich ludzi na odległość 50 mil od tego parku. Podobno to wszystko pozwoli powrócić zwierzętom. Jeśli spojrzycie na 100 wilków, one potrzebują około 22 milionów akrów „terenu wędrownego”, który odpowiada powierzchnią stanom Connecticut, Rhode Island i New Hampshire razem wziętych.

Co zamierzają zrobić z tymi wszystkimi ludźmi, żeby 100 wilków mogło tam żyć? To już się dzieje. Głównym rzecznikiem tego jest Ochrona Przyrody. Oni robią tak, że kupują ziemię, trzymają ja przez kilka lat, potem dają ją rządowi USA, który z kolei daje ją ONZ. Co jest w tym nie tak? Ostatecznym celem na najbliższe 5 lat jest to, że USA takie jakie znamy, przestaną istnieć.

Loty pomiędzy gwiazdami

Pyt: Co dzieje się z indywidualnym duchem kiedy opuszcza ciało? Dokąd się udajemy?

Alex Collier: To wystawia na próbę wasze systemy przekonań. Chciałbym abyście przyjrzeli się idei, że kiedy przechodzimy na drugą stronę i wszyscy „widzimy to światło” i „spotykamy naszych bliskich”, w moim rozumieniu fizyczna lokalizacja tego procesu ma miejsce tam gdzie jest Pas Van Allena. Tam się udajemy i tam jesteśmy „przetwarzani”. Część tego „przetwarzania” wygląda jak spojrzenie wstecz w nasze życie, aby zobaczyć kiedy ukryliśmy miłość, a kiedy wróciliśmy aby zrównoważyć kiedyś ukrytą miłość. Gdybyśmy nie byli tak ogłupieni przez religie, te lekcje przerobilibyśmy już dawno temu.

Pyt: Mógłbyś dokładniej wyjaśnić to, co Andromedanie powiedzieli na temat zdolności naszych umysłów do projekcji holograficznej?

Alex Collier: Powiedzieli, że wszystkie nasze doświadczenia są zapisywane w sposób holograficzny. Kiedy na przykład patrzycie na mnie, wasze mózgi nie tylko rejestrują to co widzicie, ale także moje pole energii, myśli w moim polu energii i wiele więcej. Umysł zapisuje to wszystko przez cały czas, a oni mówią, że mamy zdolność aby dostać się do tych zapisów. Moraney nawiązał do faktu, że cały wszechświat zmienia się, ponieważ myśli się zmieniają. One są jednym i tym samym.

Pyt: Czy ta kamera holograficzna, o której wspomniałeś przedtem, ma dostęp tylko do tej inkarnacji czy może sięgnąć wstecz? (do poprzednich inkarnacji)

Alex Collier: Może sięgnąć dalej.

Pyt: Dalej aż do stanu kiedy z naszego DNA jeszcze nie zabrano 10 włókien?

Alex Collier: Tak, i mamy informacje o tamtym stanie zapisane wewnątrz naszego pola energii. Wszystko co nam się kiedykolwiek przydarzyło jest tam zapisane. Czytajcie proszę między wierszami.

Pyt: Co powiesz na temat problemu raka?

Alex Collier: Według Moramey, część problemu raka stanowi genetyka. Kiedy nasze ciała fizyczne były tworzone, wstawiono w nie pewne geny, aby te ciała szybciej wzrastały. Kiedy pozbawiono nas 10 włókien, pozostały w nas niektóre z tych genów, które powinny zostać także usunięte. Coś w nas uruchamia te geny i to zaczyna się manifestować w postaci raka. Wibracja miłości może to uleczyć.

[Przyp. Red.: Dzisiejsza nauka próbuje skłonić ludzi do przyjęcia poglądu, że rak jest wyłącznie genetyczny (ma pochodzenie wyłącznie genetyczne), pomijając problem toksyn z zanieczyszczonego środowiska – w żywności i w wodzie – które znalazły się tutaj celowo, a spór właśnie tego dotyczy. Wszystko to jest czymś w rodzaju kontynuacji neodarwinizmu – charakteryzującego genetyczne kapłaństwo scjentyzmu – nauki jako religii.]

Intencja, instynkt i efekt zmiany częstotliwości

Pyt: Ciekawi mnie, czy kiedy skupimy naszą uwagę na świetle i miłości, to czy połączy nas to z wyższymi siłami, które czekają aby z nami pracować?

Alex Collier: My już jesteśmy połączeni. To, czego oni naprawdę szukają, to są nasze intencje i jeśli moglibyście zatrzymać się zanim dacie klapsa psu lub …. Jakiekolwiek decyzje podejmujecie w waszym życiu, zatrzymajcie się na chwilę i zapytajcie sami siebie „o co mi chodzi, dlaczego to robię?”. To intencje powodują całe to pomieszanie. Musimy wziąć za siebie odpowiedzialność. Tak wielu z nas reaguje automatycznie – nie jesteśmy w pełni świadomi swoich intencji, lub nasze zamiary nie są w zgodzie z naszym pierwotnym instynktem. Jeśli intuicyjnie czujemy, że nie powinniśmy nic robić, nigdzie iść, wtedy nie róbmy tego i uszanujmy to, a także uszanujmy samych Siebie.

Wiecie, te zmiany częstotliwości są już blisko. Z perspektywy Andromedan wygląda to tak, że tymi, którzy odczują to najbardziej, będą mężczyźni. Mówią, że wielu mężczyzn na świecie zamierza odejść. Kolumny nekrologów w gazetach będą długie na 10 – 15 stron. Powód tego jest taki, że większość mężczyzn izoluje się z własnej woli. Oni sami się zamknęli. Jeśli pozwoliliby energii, by płynęła przez ich ciała, tak jak robią to kobiety… Jednak wielu ludzi nie zamierza tego robić. Będą więc mieć tętniaki mózgowe i ataki serca. Jeśli nie jesteście w przestrzeni miłości, wtedy jesteście w przestrzeni strachu.

Pyt: Tak jak zrozumiałem, powiedziałeś przedtem, że zło było funkcją naszych własnych przekonań, że materia jest funkcją naszych przekonań. Czy mam rację?

Alex Collier: Tak, proszę pana. Wszystko jest systemem przekonań. Zatem, jak intencja stoi za tym, w co wierzymy? Wrócę do tego, co Moraney powiedział wcześniej, że nie jest tak bardzo istotne w co wierzymy, ale to dlaczego w to wierzymy.

Pyt: Jeśli postawisz na te dwie rzeczy, to nie ma żadnej materii i nie ma żadnego zła.

Alex Collier: Formalnie jest to poprawne, ale ja nie jestem na tym poziomie.

Przyszłość, własna odpowiedzialność i własny determinizm

Pyt: Widzę podobieństwa w wielu systemach przekonań i zastanawiam się, czy jest to część ogólnego, historycznego programowania świata. Zasadniczo, ludzie związani z New Age uważają, że zaczyna się proces przechodzenia do nowej świadomości, tak jak o tym mówiłeś. Widzę ten sam mechanizm w chrześcijaństwie, w określeniu „uniesienie”. Widzę wielu ludzi zaangażowanych w problematykę UFO myślących tak: „oni przybędą tutaj, aby nas uratować”. Istnieje 4 lub 5 wersji tego stwierdzenia, zależnie o tego, na jakim poziomie świadomości znajduje się dana grupa. Zasadniczo dla mnie, ten przekaz jest taki: „po prostu połóżcie się i pozwólcie przejechać po was czołgom”. To odwraca uwagę od problemu osobistej odpowiedzialności. Czy miewa pan czasem takie myśli?

Alex Collier: Tak proszę pana, miewam. Pewnego razu poprosiłem Vasaisa o podanie mi „definicji” naszej przyszłości oraz tego, co zaczyna się dziać już teraz. Odpowiedział, że nie może mi powiedzieć – że to wszystko jest związane z pewnym prawdopodobieństwem. Zapytałem więc: „To co w takim razie możesz mi powiedzieć?”. Odparł na to: „Cóż, podam ci definicję”. To jest definicja tego, do czego zmierzamy, a on powiedział, że powinniśmy osiągnąć ten punkt. Brzmi ona tak: „Odpowiedzialna wolność samookreślenia, naprawdę właściwa pewność siebie i wolne od uwarunkowań bycie odpowiedzialnym przed samym sobą, bez zmuszania się do przyjmowania jakiegoś wyższego autorytetu”.

My już jesteśmy tym, czego szukamy. Jeśli chodzi o potrzebę bycia zbawionym, a wiem, że jest to sprawa naprawdę drażliwa, jeśli chcecie być zbawieni, to świetnie. Ale pomiędzy obecną chwilą, a tą kiedy zostaniecie zbawieni, bądźcie za siebie odpowiedzialni i nauczcie wasze dzieci, aby były za siebie odpowiedzialne. Powinniśmy być rasą przywódców – nie rasą owiec. Powinniśmy być wodzami – to jest to, czego Andromedanie uczą swoich ludzi – nikt nie zostaje w tyle – wszyscy rozwijamy się razem. Powinniśmy nauczyć dzieci wszystkiego tego, co sami wiemy, i jeszcze więcej. Nic nie powinno być przed nimi ukrywane, ponieważ będą naszymi następcami.

Jakoś nie potrafię uwierzyć, że w naszych szkołach dzieci są czegokolwiek „uczone”. Nie uczy się ich niczego przydatnego. Niczego. Nie potrafią potem rozwiązać żadnych swoich problemów. Są uczone tego, co mają myśleć, więc potem plują faktami jak jakiś komputer. Nie są uczone samodzielnego myślenia. Ludzie, powinniśmy ich nauczyć właśnie tego, jak samodzielnie myśleć. Szkoły są tylko taką przechowalnią. Są opiekunkami dla dzieci. W systemie Andromedan, ludzie którzy są nauczycielami zasługują na najwyższy szacunek, ponieważ są tymi, którzy wpływają na przyszłe pokolenia. Tutaj połowa nauczycieli jest głodna. Robimy tak, bo jesteśmy zacofani. Zostaniemy niedługo zmuszeni do dokonania zmian, my sami będziemy musieli to zrobić. Czy będzie do nauczanie domowe, czy pójdziemy do Waszyngtonu, wystrzelamy wszystkich i zaczniemy wszystko od nowa.

Sprawy biblijne z perspektywy Andromedan

Jeśli chodzi o problem „scenariusza zbawienia”, powiedziano mi, że zostało to umieszczone w naszym systemie przekonań w celu ubezwłasnowolnienia nas. Jest to drażliwa kwestia, ale właśnie zamierzam podzielić się z wami tym, co mi na ten temat powiedziano. Zamierzam „czepić się” Nowego Testamentu, i od razu przepraszam. Powtórzę, że nie próbuję nikogo obrazić. Po prostu dzielę się informacjami, które zostały mi przekazane. To jest ich perspektywa. Większość Starego Testamentu, szczególnie Genesis, zawiera skopiowane wersje tekstów chaldejskich, które powstały w roku 651 pne. Mojżesz, to były faktycznie dwie osoby. Jedną z nich był Moa, chaldejski przywódca, a drugą był Książe Sesostres z Egiptu.

Autorzy w roku 651 pne. stworzyli z nich jedną postać. Zatem, nie jest tak, jak nam się wydaje. Kiedy weźmiemy 9 listów Pawła z Nowego Testamentu, najprawdopodobniej zostały one przyniesione z Indii przez Apoloniusza z Tyrany. Cztery ewangelie pochodzą od Harrimana Armandi z Indii. Były hinduistyczne w pierwotnej formie, zapisane potem przez Apoloniusza, który jest także znany jako Paweł Apostoł.

Nie wiem wszystkiego na ten temat, nie było mnie tam. Oni także powiedzieli, że ostatnia wersja tych ewangelii została przetłumaczona przez Eufiliusa, biskupa katolickiego, i że oryginalne księgii w swej pierwotnej formie znajdują się na Uniwersytecie w Upsali, nazywana jest Codex Argentinus. To jest wszystko, co wiem i powtórzę, że to jest spojrzenie Andromedan. Gdzie jest najlepsze miejsce do ukrycia kłamstwa? Pomiędzy dwiema prawdami. Zmieniasz je po prostu w dostatecznym stopniu, a potem już nikt nie może poskładać tych kawałków razem. Pamiętajcie, wszystko sprowadza się do samo odpowiedzialności, autonomii i własnego wyboru. Po prostu zmienili prawdę tak, żeby nas powstrzymywała, żebyśmy czekali, czekali bardzo długo. Jedno życie, następne życie, potem kolejne i tak dalej. Zatem tacy właśnie jesteśmy, czekający na kogoś, kto przyjdzie i nas zbawi. Powstrzymuje nas to przed podejmowaniem decyzji.

Tak się nie stanie. Andromedanie powiedzieli, że na pewno tak się nie stanie. Oni nie chcą przybyć tutaj i nas „zbawiać”, ponieważ nie chcą być opiekunką dla dzieci, i że jeśli cokolwiek „wydarzy się”, my zawsze możemy ich obwinić i wtedy cały cykl zacznie się ponownie. Nie mamy czasu – nasza Ziemia jest chora. Nie ma odpowiedzi, którą chcę usłyszeć, ponieważ to oznacza, że naprawdę muszę ruszyć dupę i naprawić moje życie. Nie mam jednak wyboru. Taka jest właśnie droga.

Pyt: A coś o Adamie i Ewie?

Alex Collier: Był taki szczep, a nie tylko dwie istoty, według Andromedan. Otrzymaliśmy „okrojoną wersję” tej historii.

Pyt: Ale przecież istnieje zbawcza rzeczywistość. Istnieje prawda, która przynosi ludziom wyzwanie do wzrastania wewnętrznego aby być zdolnym do utrzymania nas, kiedy planeta wejdzie w 4 lub 5 wymiar. To nakłada na nas jako na jednostki wielką odpowiedzialność.

Alex Collier: Racja. Załóżmy, że Jezus był rzeczywisty. Powiedział, że „będziecie więksi jeśli uwierzycie”. Jest w tym głęboki przekaz: „to, co robię uczyni was większymi, jeśli uwierzycie”. Tutaj jest właśnie ta głęboka myśl. Proszę, nie ignorujmy tego. Jesteście poważni. Każdy z was taki jest. Nie kupujcie tego, co wam powiedziano (w rzeczywistości społecznej i kulturowej). To są kłamstwa. Jesteście poważni.

Więcej o „Traktacie o bioróżnorodności” ONZ

Alex Collier: Jak pewnie wiecie, moja żona i ja rozmawiamy wiele o tej pracy. Jest naprawdę łatwo jedynie “nic nie robić”. Jedynie się schować. Ale my chcemy powiększyć naszą rodzinę, a jeśli ja nic nie zrobię i pozwolę rozkręcić się tej komedii, to istnieje szansa, że nasze dziecko nie będzie miało możliwości, jakie my mamy – nie będzie to takie łatwe. Nasi przodkowie, którzy byli bogatymi ludźmi, odmawiali sobie wszystkiego ponieważ zobaczyli na czym polega tyrania. Historia znowu powtarza się. Kiedy jedziecie samochodem do domu nocą, powinniście dziękować za błogosławieństwa jakie macie, ponieważ nie musicie zatrzymywać się w jakichś punktach kontroli i pokazywać dokumentów, tak jak robi się to w niektórych innych krajach. Dwieście lat temu Stany Zjednoczone zmieniły świadomość całego świata. Dzisiaj zostaliśmy zaatakowani ze względu na swobody, jakie mamy. Prosimy nie zabierać nam tego, co mamy zagwarantowane.

Najłatwiejszą drogą aby dobrać się do nas, jest ekonomia. Cztery dni temu, dług z tytułu kart kredytowych w USA sięgnął 1 biliona dolarów. Jeżeli popatrzycie na publiczny i prywatny dług, do pary z długiem federalnym i całą resztą należącą do innych krajów, wszyscy razem mamy do spłacenia co najmniej 60 bilionów dolarów. Jestem byłym CPA (dyplomowanym księgowym publicznym) i umiem liczyć. Nie ma żadnej możliwości, aby to wszystko spłacić. Taka jest rzeczywistość, ale mimo to, możemy to wszystko zmienić. Politycy nas sprzedali. Mówimy o „programie bioróżnorodności”. Chciałbym wam przeczytać dwie linijki z tego kawałka „ochrony Yellowstone”. Piszą tam: „w wizji rzeczywistości ONZ o nazwie Globalna Ocena Bioróżnorodności, istoty ludzkie są zaledwie jednym małym elementem w sieci natury, nie mającym więcej praw niż jakiekolwiek inne stworzenia”.

Czy to brzmi jakby napisała to istota ludzka? Pomyślcie teraz o tym. To zdanie mówi, że ludzkie istoty nie mają więcej praw niż jakiekolwiek inne stworzenia. Jedną rzeczą jest żyć w harmonii, ale czy zamierzacie mi powiedzieć, że mrówka lub karaluch ma taką samą świadomość jak ty czy ja? Nie. Ale oni chcą potraktować nas wszystkich jednakowo. O co tu chodzi?

Ludzie niezależnie myślący są wrogami

Alex Collier: Nie wiem. Możliwe. Tutaj jest druga część: „Uczniowie w San Antonio powiedzieli swoim rodzicom o dziwnych rzeczach na teście, który dano im w szkole. Grupa rodziców chciała zobaczyć ten test i odmówiono im zobaczenia go. Podali sprawę do sądu i wygrali prawo obejrzenia tego testu. Teksaskie Stowarzyszenie Edukacyjne złożyło apelację, twierdząc, że ci rodzice nie mają prawa do wpływania na edukację swych dzieci. Stowarzyszenie to uroczyście przyrzekło, że odda sprawę do Sądu Najwyższego – wszystko to za nasze dolary z podatków, Jeśli wygrają, stracicie kontrolę nad edukacją waszych dzieci. Jeśli wygrają tę sprawę, szkoły domowe i szkoły prywatne będą następne”. To jest bardzo ważne. Mówimy tutaj o przyszłości następnych generacji.

Mówią w ten sposób, że nasze dzieci są własnością rządu. O co tu chodzi? Jeśli jest coś, co mnie frustruje, to jest to apatia – ludzie, którzy mówią, ale nic nie robią. Ludzie, nie poprzestawajcie na mówieniu. Największym zagrożeniem jest złamanie wolności. Jeśli chcecie dobrze się czuć sami ze sobą – róbcie coś. Tracimy czas. ONZ posiada 18 milionów akrów Yellowstone, a to jest dopiero początek. Na co więc czekacie? Wojska amerykańskie uczą żołnierzy ONZ jak chodzić od drzwi do drzwi. Rząd USA chce wynająć armię najemników, aby weszła i przejęła ich obowiązki. Teraz niezależnie myślący ludzie są wrogami. Będą próbować wcisnąć wam w gardła jakąś nową, gównianą religię. To jest wszystko na temat odpowiedzialności. Chrześcijaństwo uczyło tego przez bardzo długi czas – pora przejść od słów do czynów.

Ludzie zakuci w kajdany przez brak zdolności do przewidywania

Alex Collier: Otrzymaliśmy taśmę z nagraniem tego, jak Gunderson Railroad Company w Oregonie dostaje kontrakt na budowę 107 200 wagonów kolejowych, wewnątrz których są po 143 komplety kajdan. Sprawdziłem to, i jest to całkowita prawda. Zatem mają zamiar transportować 15 000 000 ludzi w tych wagonach kolejowych. O co tutaj chodzi? To są Stany Zjednoczone. Musicie skończyć z tym zaprzeczaniem. Jeżeli jeszcze nie wierzycie w istoty pozaziemskie, mówię wam z całego serca, że to one za tym wszystkim stoją. Istoty regresywne są we władzach, a jedynym sposobem w jaki można sprawować władzę jest dominacja. Zatem jeśli istnieje planeta, która ma autonomię, nie jesteście w stanie jej kontrolować. Nie ma w tym żadnej tajemnicy. Ale ponieważ jesteśmy kim jesteśmy, synami i córkami Boga, który dał nam wolną wolę, zmuszają nas do zrezygnowania z naszej wolnej woli.

Religie , które miały pewien pozytywny skutek gdy chodziło o jednoczenie ludzi i dostarczanie podstawowego zbioru wartości, teraz są wykorzystywane do kontroli i manipulacji. Według Andromedan, jesteśmy o 450 lat dalej niż nasze religie. Zamiast tego, pojawia się wszędzie coraz więcej religii – wszystko to jest robione po to, aby nas podzielić. Nie ma żadnej wspólnej wizji. Niezdecydowanie łączy się z brakiem wizji – to jest miejsce, w którym teraz jest nasza rasa. To nie znaczy, że ktoś musi wystąpić krok do przodu i powiedzieć: „mam odpowiedź, więc chodźcie wszyscy ze mną”. Nie wiem jak na was, ale na mnie to nie działa. Kiedyś próbowano tak robić, ale to była katastrofa. Świat nie jest lepszy niż był 2000 lat temu. Wszystko co robią, to zabijanie nauczycieli, a potem sprawy toczą się tak jak zwykle. Ale jeśli wszyscy wstaniemy i powiemy: „hej, zamierzamy zrobić to razem”, zwiększy się wtedy nasza wzajemna wiara w siebie, i nawet po tygodniu już ufamy sobie nawzajem. Może jednak potrafimy dokonać jakiejś zmiany.

Zaczynamy być zmuszeni, aby to zrobić. Ludzie na górze sprzedali nas już bardzo dawno temu, a są tak skostniali, że gładko przychodzi im jedno kłamstwa za drugim. Zatem nie możecie nikomu wierzyć. Dziesięć dni przed swoją śmiercią Kennedy powiedział: „biuro Urzędu Prezydenta jest wykorzystywane do niszczenia praw ludzi i ja mam prawo im o tym powiedzieć”. W roku 1978 Kongres USA przyznał się, że podczas przesłuchań, które prawdopodobnie były przykrywką utajnili pewne informacje na najbliższych 75 lat. Jeśli „Oswald to zrobił”, to po co przykrywka? Kto utajnił te treści? Ponieważ każdy, kto był w to zaangażowany wciąż żyje. Co stałałoby się, gdybyśmy poznali prawdę? To jest to, za co rząd wam kiedyś zapłaci.

Uważam, że w roku 1996 wszyscy, którzy są w biurze prezydenta powinni zostać teraz wyrzuceni, a także, że powinniśmy zacząć od nowa. To oznacza, że musicie iść na zebrania rad miejskich, zebrania PTA (parent-teacher association), zebrania zarządów szkół – każdy powinien się zaangażować. Ruszcie swoje tyłki, wyłączcie odbiorniki TV, wyjdźcie na zewnątrz i mówcie. Powiedzcie waszemu Kongresmanowi: „Słuchaj, jeśli raz nas oszukasz, wylatujesz stąd. Jesteśmy już tym zmęczeni” Prawnie jesteśmy teraz naturalnym zasobem należącym do ONZ. Części USA przestają należeć do nas. Co zamierzają zrobić z tymi ludźmi, którzy są na tych terenach? Straciliśmy już część Yellowstone, a jak już mówiłem, inne obszary w USA zostały do tego wyznaczone. Ja nie mam broni, ale nie pozwólcie Kongresowi niszczyć konstytucji Stanów Zjednoczonych. Jeśli walczycie mieczem, od miecza giniecie – jednak czasami giniecie bez miecza. Jeśli wybieram posiadanie broni, chcę chociaż prawa, aby móc pójść i ją kupić.

Jeśli jesteśmy wieczni, to o co ten strach?

Alex Collier: Wszystko się zmienia, ponieważ myślenie się zmienia. Tak powiedzieli Andromedanie, a my mówiliśmy o tym wczoraj. W okresie 357 lat w przyszłości, w naszej galaktyce pojawi się tyrania. Nie zmierza to w dobrym kierunku. Powinniśmy dostawać więcej troski i więcej wolności, zamiast uwięzień i zwiększania zakazów. To się już zaczyna. Już teraz wolność słowa i wolność prasy jest prawie żartem. Rząd próbuje zniszczyć prasę alternatywną, ponieważ ona mówi wam prawdę. To dlatego chcą wyłączyć Internet, ponieważ ludzie budzą się zbyt szybko. Rządy światowe dostają reprymendę od istot pozaziemskich. Jedynym powodem tego, że ci obcy mogą tu być, jest to, że karmią się naszym strachem. To jest jedyna przewaga, jaką nad nami mają. My jesteśmy duszami. Jesteśmy istotami duchowymi. Jesteśmy wieczni. Każda książka religijna wam to mówi – zatem o co ten strach?

Systemy przekonań i tworzenie fizycznej rzeczywistości X

Alex Collier: Pozwólcie mi przez sekundę poudawać, że zaczynam „rozsiewać plotki”, konkretnie plotki, że mój kot Sam potrafi mówić. Niektórzy ludzie w to uwierzą i dla nich stanie się to rzeczywistością. Teraz, ponieważ oni w to wierzą, skupiają swoje intencje na tym fakcie, że Sam umie mówić. Mój kot jednak nie potrafi mówić. Tymczasem pokolenie za pokoleniem wierzy, że Sam mówił, ponieważ oni propagowali system przekonań, że Sam mógł mówić. Moraney i Vasais powiedzieli, że z powodu naszej zdolności do tworzenia fizycznej rzeczywistości z naszych myśli i systemów przekonań, zaczynamy dosłownie odgrywać Księgę Objawień (Apokalipsę Św. Jana). Dosłownie tak to nazwali.

Wiem, że niektórzy z was mają trudne chwile, i ja przepraszam. Jestem tu, aby zaproponować pewien punkt widzenia. To jest właśnie to. Nie jestem tu po to, aby wyciągać was z waszych stref komfortu. Jestem tu, aby się dzielić, ponieważ niosę ogromny ciężar. Powiedzieli, że zamierzamy dosłownie to spełnić. Ale przecież wcale nie musimy. Nie musimy powodować żadnych trzęsień ziemi. Niektóre będą miały miejsce, ale nie w takim stopniu, jak wierzymy, że to wystąpi. Nie musimy tworzyć III wojny światowej lub nawet na nią pozwalać. W Bośni to już się zaczęło. Zabicie Icchaka Rabina w Izraelu jest tylko częścią tego, co nadchodzi. Chciałbym, aby to było kryształowo jasne, że to wszystko jest manipulowaniem w celu rozproszenia was. Tak więc, co z tym zrobiliście?

Ziemia, według Andromedan, jest żywą jednostką i zdecydowała, że zamierza ewoluować do piątej gęstości. Innymi słowy, jako organizm, wybrała survival (szkołę przetrwania). Ziemia ma w sobie ogniska negatywności, wynikające z jej historii. Wulkany mogą być metamorficznie związane z uwalnianiem blokad. Ziemia jest chora i dostaje lanie. Masy na powierzchni uczestniczą w wytwarzaniu strachu, spowodowanego tym, że kupujemy systemy przekonań, którymi jesteśmy karmieni przez media. Powiedziano nam o powtórnym przyjściu (Jezusa), że nadchodzą katastrofy itd. Strach nie jest miłością. Niesie ze sobą zupełnie inną wibrację. Faktycznie, strach jest skrajnie niską wibracją. Oto jesteśmy, twórcy tego wszystkiego. Ludzie na powierzchni bardzo chorują, fizycznie. Rozprzestrzeniają się wirusy – niektóre z nich zostały sztucznie stworzone, niektóre zaś nie.

Poziom tlenu w atmosferze planety wynosi mniej niż 18%. To jest w przybliżeniu pomiędzy 16,5 a 17,7%, gdziekolwiek na planecie. To jest znaczące. Chciałbym, żebyście wiedzieli, że 3500 lat temu, poziom tlenu wynosił 35%. Aby przetrwać, ludzkie ciało potrzebuje do oddychania atmosfery, która ma co najmniej 15% zawartości tlenu. To jest podstawowa biologia. Andromedanie mówią, że mimo iż zmieniamy swoje sposoby zachowania się z tą całą industrializacją, to jednak przez to, co robimy naszej planecie, mamy niespełna 40 lat do krytycznej utraty tlenu. Osobiście, dziękuję Bogu, że ta świetlno – dźwiękowa wibracja emanuje z czarnych dziur. Dzięki, że Bóg wkracza, ponieważ mielibyśmy wiele problemów.

Tak, wolna energia została przed nami ukryta. Zostaliśmy okłamani, zdradzeni i zmanipulowani. Jeśli cofniecie się do lat 60 i spojrzycie na pokojowe marsze przeciwko energii nuklearnej, itd., i popatrzycie na środowisko teraz, zobaczycie, że sprawy poszły gorzej. Rządy zaczynają wykorzystywać to przeciwko nam – próbują nas obwiniać za rezultat własnej chciwości, która spotęgowała ten problem. Co myśmy zrobili? Mieliśmy ubaw z hippisów i ludzi uczestniczących w ruchach pokojowych. Traktowaliśmy ich jako grupę dziwaków.

A teraz, kiedy patrzycie wstecz, możecie zobaczyć, że oni mieli rację. Mamy ponad 150 000 głowic nuklearnych na tej planecie, z plutonem, który jest śmiertelny przez 12 000 lat. Co zamierzacie z nimi zrobić? Wiemy to wszystko, ale nic nie robimy i nie troszczymy się o to. Zostaliśmy wszyscy wytresowani jak dobre, małe owieczki do podążania wygodną drogą.

Źródło http://andromeda2012.wordpress.com/

phillip pisze:
Witam,

Słowem wstępu, zakładam temat jak widziane są jest motywy religijne przez ludzi którzy mają kontakt z Astralem.

Zacznę od zacytowania Uzuliego, naszego forumowego kolegi, astro-podróżnika z odblokowaną pamięcią:

http://forumzn.katalogi.pl/Pan_Jezus_a_Przes%C5%82anie_Kasjopejan_-t1827.html

Pozdrawiam :)

Oj, Philip jeśli chodzi o Uzulego i jego astro-podróże masz na nie tylko jego
słowo i jego subiektywne przekonania i nic poza tym ubrane w rozbudowane
aż do przesady sformułowania. Barokowy język mnie nie przekonuje.
Jeśli zaś chodzi o przekazy Kasjopejan czy to w sprawie
Jezusa czy w jakiejkolwiek innej to wyglądają tak jak sprawa Billy Meiera
wiarygodne ale do czasu. To tak pod rozwagę.
:!: :paluszkiem:

Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Redimix pisze:
wyglądają tak jak sprawa Billy Meiera

Rozwiń tą myśl, na jakiej podstawie tak twierdzisz?

oglądałeś to? pierwsza akcja śledcza:
http://www.youtube.com/watch?v=eMrwUbBfFLY

Co do autentyczności dowodów i zeznań Meyera nie wykazano żadnych uchybień (analiza zdjęć, wariograf, prostoduszna natura Meyera)

Za to ciekawe jest kto tak naprawdę sie za tym bliskim spotkaniem kryję, czy to byli prawdziwi plejadianie, albo może szeroko zakrojona akcja elit ziemskich. Za pierwszą możliwością przemawia sam przekaz do którego nie można mieć zastrzeżeń, zaś za drugą kanony urody, stylizacja technologii i ubiorów podobna do tej w latach 70/80-tych

squam pisze:
Redimix pisze:
wyglądają tak jak sprawa Billy Meiera

Rozwiń tą myśl, na jakiej podstawie tak twierdzisz?

Co do autentyczności dowodów i zeznań Meyera nie wykazano żadnych uchybień (analiza zdjęć, wariograf, prostoduszna natura Meyera)

Za to ciekawe jest kto tak naprawdę sie za tym bliskim spotkaniem kryję, czy to byli prawdziwi plejadianie, albo może szeroko zakrojona akcja elit ziemskich. Za pierwszą możliwością przemawia sam przekaz do którego nie można mieć zastrzeżeń, zaś za drugą kanony urody, stylizacja technologii i ubiorów podobna do tej w latach 70/80-tych

http://www.ufowatchdog.com/billy_meier.htm

Kilka najbardziej jaskrawych przykładów dla tego oszustwa.
A za każdym razem wytłumaczenie jest jedno - "artyści oraz
projektanci i inzynierowie z Ziemi odbierają nasze telepatyczne
prądy myślowe i stąd to przypadkowe podobieństwo."

Gdy ktoś odnajdzie w końcu kadr z filmu lub obrazu który ma rzekomo przedstawiać
Meiera w skafandrze kosmicznym podczas przechadzki z Plejadaninem jak zwykle
wytłumaczenie będzie identyczne.

Kolejna rzecz poglądy identyczne z wyrytymi na monumencie w Georgii,
ograniczenie liczby ludności na Ziemi do 500 milionów mieszkańców
oraz wciskanie ludziom przez rozwinięte duchowo istoty systemu
hierarchicznego i nowej wersji religii pod postacią patetycznej podróby
znanej jako "Talmud Immanuela".

Potężne istoty przed którymi wszyscy w kosmosie czują respekt ale
którym mózg wysiada w obecności agresywnych ludzkich myśli jak
miało być w przypadku Semjase.
:lol:

Takie istoty bylyby pośmiewiskiem, czegoś takiego nie można nazwać
rozwojem a jedynie degeneracją. Nawet nie potrzeba by broni by je
podbić, wystarczyłoby do nich tylko podejść. Po co im broń skoro sama
atmosfera pola walki miałaby dla nich zabójcze działanie?

Twierdzenie, że ma monopol na prawdę i nikt inny na Ziemi
nie miał żadnych kontaktów z obcymi istotami. Mam wymieniać dalej?

Do tego ani jedno z jego zdjęć z kosmosu czy z podróży w czasie
nie jest wyraźne z powodu "promieniowania", ciekawe, że mają
technikę bardziej zaawansowaną od naszej ale nie byli w stanie
zaekranować aparatu forograficznego. Przypominam, że ziemskie
satelity jakoś potrafią robić wyraźne zdjęcia a i bardzo wyraźnych
zdjęć robionych z pokładów naszych wahadłowców o aluminiowych
kadłubach jest cała masa. No i te zdjęcia zrobione w próżni
przez kosmonautów...

Obrazek

Zapomniałem, to przez promienie z ich statków jego zdjęcia
z podróży są rozmazane, nawet te które zrobił z ekranu
który wstawili na statek specjalnie dla niego.
Cóż, widocznie nie był to LCD...

Biorąc pod uwagę podobieństwo plejadańskich statków
do "modelu sportowego" Boba Lazara stawiam na wielką
mistyfikację z uzyciem wojskowych urządzeń plus wykonane
przez Meiera podróbki dla uatrakcyjnienia całej sprawy.
Ten model pojawił się na zdjęciach i rysunkach wykonanych
wg. opisów Meiera na wiele lat przed "oficjalnym" pojawieniem się
"modelu sportowego" Boba Lazara.
Obrazek

Ponieważ jest to offtop proponuję by przenieść mój post oraz post
na który tutaj odpowiedziałem do już istniejącego wątku o Billym Meierze.

Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree
Awatar użytkownika

Mason33 pisze:
Tutaj są Plejadanki Meiera. Poza podróżowaniem w kosmosie grały także w serialu „Dean Martin Variety Show” :king:

Obrazek

Obrazek

Meier pracował w wywiadzie i prawdopobnie został wtedy zwerbowany do odegrania tej szopki.

Do poczytania:

http://infra.org.pl/fenomen-ufo/ce-3/kontaktowcy/861-prawda-o-meierze-cz-i-cudowne-metale

http://infra.org.pl/fenomen-ufo/ce-3/kontaktowcy/866-prawda-o-meierze-cz-ii-zdjcia-plejadanek

http://www.infra.org.pl/fenomen-ufo/ce-3/kontaktowcy/870-prawda-o-meierze-cz-iii-fotografie-ufo

Śmieszny ten twoj post , po pierwsze Meier nigdy nie mowil ze zrobil jakiekolwiek zdjecie Asket ani Semjase ,zdjecia te sa fabrykacja zrobiona po to by go osmieszyc ,http://www.steelmarkonline.com/ tutaj podaje strone na ktorej sa jego zdjecia a nie zaslyszane plotki ktore powtarzaja na niezliczonych forach tak samo tepawych jak owa infra ,zacznij myslec czytac a nie oczerniac ludzi ,skoro uwazasz to za mistyfikacje udowodnij swojej racji , bo twoje slowa jak narazie wogle mnie nie ruszaja wrecz przeciwnie po przeczytaniu owych lektor ktore mam w swoim zbiorze twierdze ze jest to fenomen na swiatowa skale pod wzgledem czestotliwosci kontaktow ilosci zdjec ktorych nikt nie podwazyl a wrecz przeciwnie przedstawiaja realne obiekty,oraz dzwieki ktore byly poddawane ekspertyza poza tym istotna rzecza w osadzie byla liczba swiadkow niesamowitych zdarzen i osob ktore przetaczaly sie przez jego dom i ktore nic nigdy nieznalazly nie potwierdzily w zaden sposob twoich stwierdzen , a komentarz Wendella Stevensa sam mowi za siebie ten czlowiek poswiecil wiekszosc swojego zycia na poszukiwanie prawdy i po obejrzeniu zdjec meiera stwierdzil ze nie posiada ani jednego tak ostrego i wiarygodnego zdjecia w swojej kolekcji ktora jest ogromna wiec skoncz te marna gadke i zacznij czytac i ogladac.... a nie udawac ze to robisz
polecam dokument na owy temat ktory jest streszczeniem informacji zawartych w ,,Latach Świetlnych'':
phpBB [video]

Mason33 pisze:
domini pisze:
Mason33, prośba o podpowiedź - gdzie można się dowiedzieć, ze Talmud of Jmmanuel to falsyfikat?
:D

Wystarczy prześledzić historię tego gniota i staje się oczywiste, że to manipulacja:

- brak tekstu w oryginale, nikt go nie widział poza Meierem

- manuskrypt odnalazł jakiś bliżej nieznany Rashid, którego też nikt nie widzial poza Meierem

- nie bylo większych problemów z tłumaczeniem bo Rashid akurat znał aramejski :lol:

- jedynym czlowiekiem, który został poinformowany przez Rashida byl Meier a mialo to miejsce w 1974 roku, czyli kiedy o Meierze - wieśniaku słyszala tylko jego żona, jednak Rashid poinformował akurat jego

- oczywiście Rashid zostal odpalony przez Mossad do spólki z Watykanem a manuskrypty pewnie trafiły do przepastnej watykańskiej biblioteki :king:

- w samym tekście pojawia się np liczba "500 milionów" a kto czytal Nowy Testament czy jakiekolwiek inne pisma starożytne ten wie, że takich liczb się w tamtych czasach zwyczajnie nie używalo

Tutaj masz odpowiedz na swoje niedomowienia i niedoinformowanie :

http://www.youtube.com/watch?v=egkjwPk3ipo

Awatar użytkownika

Cytuj:
O najsłynniejszym kontaktowcu w historii świata, Eduardzie Billu Meierze, jednorękim szwajcarskim rolniku, który zadziwił świat w latach 70-tych swoimi zdjęciami i filmami przedstawiające niesamowite obiekty UFO. Fałszerstwo, czy prawdziwy kontakt – a może coś więcej?
Uwaga! Prawdopodobnie po raz pierwszy niektóre tezy postawione w tej audycji ujrzały światło dzienne…

http://teoriachaosu.com.pl/?p=507 :hejka:

http://moje-riese.blogspot.com/
http://zakazanawiedza.wordpress.com
http://www.youtube.com/watch?v=b3vgkSK8SwY&feature=plcp
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację...
która zmieni świat."
D. Icke

Admin junior
Admin junior
Awatar użytkownika

Ci którzy stracili czas na czytanie o jego przygodach pamiętają zapewne
jego opis i jak zawsze u niego w kosmicznych przypadkach bardzo nieostre
zdjęcie przedstawiające bramę do wszechświata DAL. Sam pomysł wielkiej
rury łaczącej fizycznie dwa wszechświaty, jeden z materii i drugi z antymaterii
powinien wzbudzić podejrzenia. Swoje zdjęcie skopiował z obrazu który w
1975 namalował na zlecenie NASA ilustrator Richard "Rick" Guidice.
Obraz jest jednym z całej serii projektów kosmicznych osiedli NASA
i przedstawia przekrój jednej z koncepcji orbitalnych osiedli.
http://www25.brinkster.com/chancede/barrier.html
http://settlement.arc.nasa.gov/70sArt/art.html
Obrazek

Do tego dochodzi jeszcze statek "tort weselny" zbudowany z klapy
od beczki, wężyków łazienkowych, bombek i zszywek do wykładzin.
http://billymeierufocase.com/index-4.html
http://www.thebiggestsecret.org/home/index.php/photo-galleries/64-photo-galleries/75-photo-galleries
http://www.ufowatchdog.com/billy_meier.htm

Tutaj nawet widać jak jedna ze zszywek odpadła i leży sobie na pokrywie
a wężyk wokół kadłuba jest wygięty - może z czymś się zderzył.
Obrazek

Statek "spalający elektryczność statyczną" z książki Guido Mosbrugera
dziwnie podobny do faceta obracającego świetlistą racą.
Obrazek

Plastikowy pistolet o niezbyt ergonomicznej konstrukcji zwłaszcza
do precyzyjnego strzelania na odległość wielu kilometrów jak twierdził.
Sam pomysł używania pistoletu na takie odległości też jest pocieszny.
Obrazek
A to zabawka z której zbudował swój pistolet, identyczna lufa, kolba i spust.
Obrazek

Obrazek
Jego podróż w czasie pochodzi z obrazu Zdenka Buriana do książki
"Życie przed człowiekiem".
Obrazek

I można tak w nieskończoność ale skoro sa tacy co wierzą np. Fulfordowi czy
krajowym autorom "Hiperfizyki" to będą bronić tego przypadku niczym religii.
Ponieważ to jest religia w formie kultu UFO.

Do tego Talmud Emmanuela i twierdzenie, że tylko on ma kontakty z obcymi
a reszta kłamie wskazują na to, że sprawa Meiera była operacją dezinformacji.
Moje zdanie o jego "Plejadanach"wyraziłem już wcześniej.

Podrécznikowa para Plejadian:

phpBB [video]

Wylakierowani na glanc, blinki na uzébieniu lepsze niz w oczach, tak nienaturalnie wypomadowani ze az nieziemscy...
Kimkolwiek byl Billy Meier, znal sie dobrze przede wszystkim na reklamie i modnych trendach.

Admin junior
Admin junior
Awatar użytkownika

A co do Alexa Coliera słowa które według niego powiedział mu
andromedański kosmita imieniem Vissaeus dotyczące miłości
chociaż prawdziwe to zostały w rzeczywistości napisane przez
amerykańskiego pisarza, poetę i eseistę Ralpha Waldo Emersona.

Cytuj:
http://www.bestspirituality.com/byauthor/Ralph_Waldo_Emerson.htm

Obrazek

"Miłość którą powstrzymujesz jest bólem który nosisz w sobie."
"The love that you withhold is the pain that you carry."

Jakby tego było mało twierdzi teraz, że informacje przekazywane
przez Fulforda i Wilcocka są szczere ale zostali oszukani.
Według mnie obaj są w pełni świadomymi oszustami.
http://exotica-radio.com/articles/2012/3/3/alex-collier-the-return-of-the-demi-gods.html
Oprócz tego nie sprawdziło się ani jedno z jego katastroficznych proroctw z lat 90-tych.
http://projectavalon.net/forum4/showthread.php?42113-Alex-Collier-and-Steve-Quayle-s-terrible-track-record-of-disaster-prediction

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Cytuj:
Totalne przeludnienie

Jeszcze nie tak dawno w każdym państwie żyło tyle ludzi, ile mogło się wyżywić bez pomocy środków chemicznych, to znaczy nawozów sztucznych. Ten naturalny stan trwał mniej więcej do Rewolucji Francuskiej, kiedy to liczba mieszkańców Ziemi wynosiła około 500 milionów. Stale rosnąc w roku 1990 przekroczyła ona granicę 5 miliardów. Nasza planeta nie jest w stanie wytrzymać na dłuższą metę takiej liczby mieszkańców, bowiem optymalna ich ilość wynosi około 500 (dokładnie 529) milionów. Idealnym stanem jest 12 mieszkańców na l km urodzajnej gleby. Tak więc jednym z największych problemów naszego wieku jest nadmierne przeludnienie, które jest przyczyną dużej części zła panującego na naszej planecie.

a) Przeludnienie powoduje ograniczenie przestrzeni życiowej, sprawia, że ludzie żyją jak ryby w puszce, tłumiona jest ich inwencja i wzrasta agresja, co z kolei rodzi niebezpieczne spory terytorialne.

b) Z roku na rok miliony ludzi umierają z głodu, poza tym duża część ludzkości żyje na jego granicy -wszystko to sprawia, że sytuacja żywnościowa będzie się stale zaostrzała.

c) Coraz bardziej kłopotliwy staje się problem bezrobocia. W krajach wysoko uprzemysłowionych są to już miliony ludzi, którzy w dużym stopniu wpływają na poziom życia pozostałej części ich mieszkańców oraz krajów rozwijających się. Gdyby Trzeci Świat otrzymał pomoc w postaci wysoko zaawansowanych technologii, mogłoby dojść do ogólnoświatowej katastrofy gospodarczej.

d) Ludzkość potrzebuje co raz więcej surowców oraz energii w postaci kopalin (gaz ziemny, ropa naftowa, węgiel) do produkcji elektryczności, których wręcz rabunkowa eksploatacja może już w niedalekiej przyszłości doprowadzić do ich wyczerpania. Nie można bez końca grabić Ziemi z bogactw naturalnych, które są przecież nieodnawialne. Grożą nam i inne niebezpieczeństwa, jak na przykład wzrost liczby konfliktów wraz z wyczerpywaniem się surowców energetycznych. W razie konieczności silniejsi będą starali się zabrać je słabszym.

e) Wzrost uprzemysłowienia prowadzi do systematycznego zanieczyszczania środowiska. Czyste do niedawna rzeki i wody gruntowe powoli zamieniają się w ścieki. Nie lepiej jest z powietrzem, które coraz mniej nadaje się do oddychania.

Głupota oraz żądza posiadania przyczynią się do tego, że na Ziemi coraz częściej występować będą anomalie klimatyczne, których rezultatem będą liczne katastrofy przyrodnicze, takie jak trzęsienia ziemi, potopy, susze, a co za tym idzie -głód. I to w zaostrzonej formie. Stale narastać będą konflikty zbrojne i może dojść do globalnych epidemii, które zdziesiątkują ludność Ziemi.

Czy na tej ulotce wyborczej plejadan były znaczki piramidek oczu i sowy? Bo wypisz wymaluj ten program to program iluminatów

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC [letni]