Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 20 sie 2018, 9:30

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
9-latka śpiewa arię operową w Mam Talent

phpBB [video]

jak mówi jeden z jurorów: to nie jest normalne.
Też tak uważam. Dziewczynka nawet się nie wysila...?!?! N...

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 11 kwie 2014, 16:08 
VIP Member
Awatar

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

W świecie gdzie wszystko jest sztuczne albo ''śmieciowe-wartościowe'' jak trafi się utalentowana perła to mówią, że reinkarnacja :D haha Dobrze, że na koniec Katy Perry puścili, fajny kontrast - naturalny talent vs brak głosu :wacko:

Entered Apprentice * 1st Degree
Awatar użytkownika

Niewiarygodne :muza: ale prawdziwe -NADCHODZA DZIECI KWIATY - aby cos zmienic :pada:

Intimate Secretary * 6th Degree

"Dotkniecie przez palec Bozy" - skutek dzialania sil nadprzyrodzonych. Zapytamy - jakich ?
Okreslenie to ma kilka znaczen. Gdy ktos uczynil cos zlego, spotkala go kara, mowia ze spotkala go "kara Boza". Mamy okreslenie "iskra Boza" moze oznaczac przeblysk, oswiecenie, olsnienie. Jednak co oznacza "dotkniecie palcem Bozym" ? - moim zdaniem - wybitny talent.
Lubie muzyke powazna, dlatego tez czesto korzystam z nagran Youtube. Znajduje tam dzieci "dotkniete przez palec Bozy" -
Dzieci wybitnie utalentowane.
Utalentowanych dzieci jest wiele.
Mnie interesuja dzieci poslugujacy sie niesamowitymi glosami. Glosami, przy ktorych czujemy "ciarki od stop do czobkow wlosow".
Wiele dzieci - mlodzierzy posiada talent odziedziczony po rodzicach, dziadkach - przyklad : Adam i Wojtek Kaczmarek. Sa wspaniali.
Nie o te dzieci mi chodzi. Podam przyklady a mozna znalezc wiele innych.
Poczawszy od naszej rodzimej Klaudii Kulawik, poprzez Connie Talbot*, Beau Dermott, Sung Bong Choi, Evie Clair, Marina Dalmas, Jackie Evancho, *Angelica Hale - piekny dojrzaly wokal, Celine Tam ...

phpBB [video]

9-letni Adrian Romoff - bezkonkurencyjny i najbardziej zagatkowy ! Pianista.

phpBB [video]

Tu nie wiem jak sie ten chlopiec nazywa

phpBB [video]

phpBB [video]

Moje pytanie brzmi - czy w tych dzieciach znajduja sie dusze zmarlych spiewakow operowych ?
Czy oni tak kochali spiew, ze ich dusze pozostaly w tych dzieciach ? ...
Wypowiedzcie sie, prosze. Wyrazcie swa opinie, swoje zdanie.

Awatar użytkownika

Rozumiem, że pytanie brzmi, czy te dzieci to inkarnowani śpiewacy operowi? Znałem pewną grupę ludzi, którzy bawili się w rozpoznawanie takich inkarnowanych artystycznych talentów, i kogoś im się tam nawet udało zidentyfikować, jako wcielenie kogoś znanego. Ale ponieważ mnie to nie interesowało, to niestety nie podam przykładu. Natomiast ogólnie tak, nie tracimy umiejętności, pasji czy zainteresowań z wcześniejszego życia, o ile je mieliśmy, i przed ponownym wcieleniem wciąż były dla nas ważne. I jeśli warunki życia w dzieciństwie będą sprzyjające, to one mogą się w jakimś stopniu ujawnić. Oczywiście tak spektakularne przypadki jak te w załączonych video są rzadkością dlatego, że ogólnie tak utalentowani ludzie są w mniejszości.

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree

Cytuj:
Moje pytanie brzmi - czy w tych dzieciach znajduja sie dusze zmarlych spiewakow operowych ?
Czy oni tak kochali spiew, ze ich dusze pozostaly w tych dzieciach ? ...

Nie

devlieger -

wiec jak to wytlumaczyc ? co sadzisz o takich talentach ?

Jak dla mnie to po prostu...ewolucja. Z czasem człowiek jako taki jest coraz lepszy, we wszystkich dziedzinach. Do tego dochodzą geny itp.

Nie wiem co takiego zachwycającego jest w tym chłopaku który śpiewa. Od razu słychać użycie autotune.
Być może nie chodzi o ten aspekt więc możecie mnie poprawić.

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Bardzo prawdopodobne ze temat dołączy do poniższego- jeśli zejdzie na reinkarnację.

regresing-do-poprzednich-wcielen-nagrania-t8228-120.html#p211777

W tym poście są doskonałe przykłady pamięci przeniesionej do nowego ciała. był chyba przypadek znanego golfisty który zmarł a potem jako dziecko zaczął przejawiać niesamowity talent do gry w golfa i potem znowu został znanym golfistą. Pewne główne jakości - talenty, skłonności itd- są przenoszone, co najwyżej nowy pojazd może nie rezonować z tymi zapisami lub nie być przystosowanymi do tego co mamy w środku- wszytko kwestia kodów dostępu i kompatybilności- to bardzo proste, czysta fizyka.

Pomijając powyższe wiele z tych dzieci ma po prostu talent, czyli lepiej funkcjonującą korę mózgową, zresztą takich jest więcej- dopóki nie doprawią tego szczepionkami, lobotomią szkolną itd- to są struktury wymagające odpowiedniego twórczego programowania a nie degeneracji- znaczy, gdyby celem był rozwój, a nie jest.

Swojemu watkowi nadalam tytul - Dotknieci przez palec Bozy, czy dusze wielkich spiewakow - majac na uwadze wlasnie reinkarnacje ... Wiele osob smieje sie, nabija z takiego podejscia do tego typu faktow. Ja uwazam ze to sa fakty, choc nie potrafie tego udowodnic, i chyba nikt tego nie udowodni. Czy to mozna czuc ? Czytam wiele ciekawych informacji na wiele ciekawych tematow. :uśmiech: W wiele spraw wierze. Wierze takze w reinkarnacje i tu wlasnie znajduje dowody na reinkarnacje - wsrod tych utalentowanych dzieci, ktora okreslilam Dotknieci przez palec Bozy.
W moim przekonaniu sa to dusze, ktore reinkarnowaly. Co moze byc jeszcze bardziej smieszne dla innych - uwazam ze ja takze jestem dusza, ktora powtornie jest na tym swiecie. Mozna sprobowac zorientowac sie poslugujac sie schematem (choc to tez moze wydawac sie smieszne):
Rozwinięta intuicja, Deja vu, Empatia, Uczucie, Uczucie, że nie należysz do tego świata, Potrzeba zwiedzenia jakichś miejsc, Potrzeba poważnych rozmów, Wspomnienia z poprzednich wcieleń, Potrzeba samotności. Jedynie nie mam irracjonalnych lekow. :uśmiech:
wyjasnienia :czytaj: : http://magia.onet.pl/artykuly/ezoteryka ... 67244.html

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]