Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 10 gru 2019, 8:53

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Pizzagate
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Handel dziećmi, pedofilskie orgie, okultyzm i wysoko postawieni politycy skupieni wokół byłej kandydatki demokratów na prezydenta Stanów Zjednoczonych – taki obraz wyłania się z maili szefa kampanii Hillary Clinton opublikowanych przez WikiLeaks.

phpBB [video]

Ważne. Dziennikarz prowadzący program zaginął! Kasuja jego aktywnośc w grupach społecznościowych. Chciał również umieścić mocne msateriały na temat powiązań rząduy USA z Państwem Islamskim. (ale to chyba jeszcze inna para kaloszy).

Warto poczytać:

Cytuj:
Mimo, że kampania prezydencka już się skończyła to Hillary Clinton oraz całe jej środowisko demokratów ma poważne problemy. Na światło dzienne wychodzą bowiem szokujące fakty, które – jeśli się potwierdzą – wstrząsną amerykańską sceną polityczną jak nigdy wcześniej.

W trakcie kampanii prezydenckiej, demaskatorski portal WikiLeaks opublikował maile Johna Podesty, szefa sztabu wyborczego Hillary Clinton. Spośród nich media zainteresowały się głównie podejrzanymi mailami dotyczącymi dziwnych rytuałów okultystycznych, w których miał uczestniczyć. Sprawa przycichła wraz z zakończeniem kampanii wyborczej, jednak jak się okazuje – dziwaczne rytuały to tylko wierzchołek góry lodowej, u której podstaw znalazły się pedofilskie orgie i handel dziećmi z udziałem najważniejszych polityków ze środowiska Hilary Clinton.

W opublikowanych mailach Johna Podesty wyłania się bowiem przerażający obraz – amerykańskie elity poprzez sztukę, wydarzenia kulturalne i media społeczne celebrowały śmierć, tortury, kanibalizm oraz znęcanie się nad dziećmi i pedofilię. Poszukiwania ujawniły także bezpośrednio w mailach Podesty hasła, jakimi się posługują się pedofile i dewianci seksualni.

Epicentrum chorych praktyk i siedzibą mafii zwyrodnialców ma być pizzeria Comet Ping Pong, której właścicielem jest zadeklarowany gej – James Alefantis, jest on prywatnie w związku z Davidem Brockiem, jedną z najbardziej wpływowych osób w partii Demokratów. Obydwoje zresztą uczestniczyli aktywnie w kampanii Hillary Clinton poprzez organizowanie specjalnych zbiórek itp.

Ping Pong Pizza bardzo często występuje w mailach Podesty, który zdaje się być wręcz maniakalnym miłośnikiem pizzy. W jego mailach pojawiają się nie mające na pierwszy rzut oka zwroty i prośby tj. „zamawiam pizzę na godzinę” czy zapłata za „pizzę” w wysokości 65 tysięcy dolarów. W ogromnej części maili wykradzionych ze skrzynki Podesty (ich autentyczność została potwierdzona przez FBI) znajdują się informacje o dziwnych darowiznach, o zaangażowaniu w pomoc dzieciom na Haiti oraz o sekretnych „pizza party”. Co jednak najciekawsze, w mailach Podesty bardzo często występuje pedofilski slang tj. “hotdog” – chłopak, „pizza” – dziewczyna, „cheese” mała dziewczynka, „pasta” – mały chłopiec, sauce – „orgia”, map – sperma, itp.

Więcej znajdziecie tu:

WAŻNE! Media milczą o „PIZZAGATE”. Pedofilskie orgie i handel dziećmi w sztabie Clinton
http://pikio.pl/wazne-media-milcza-o-pi ... e-clinton/

Ave

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 07 lut 2017, 17:50 
VIP Member
Awatar

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Obrazek

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Stare zboki w eleganckich garniturach czyli gówno w kolorowym papierku, to takie moje najłagodniejsze określenie takich ludzi. Z gównem się nie gada tylko się je spuszcza. Czy jest jakiś dalszy ciąg tych rewelacji?

Knight of the East or Sword * 15th Degree

Ben Fulford mówi, że długo oczekiwane aresztowania cabalsts mają rozpocząć się w tym tygodniu

http://benjaminfulford.net/

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Ben Fulford co miesiąc zapowiada takie rzeczy, to agenturalna tuba propagandowa. To jest element całego bloku do którego należą Willcock , Goodey, Fulford, Kauilapele, Rob Potter, Simon Parkes i całe towarzystwo skupione wokół inicjatyw The GoldFish Report i Cobra + strony Prepare for Change. W Polsce propagowaniem tych informacji zajmuje się Podlecki i Blog Krystal.

Fulforda miałem okazje czytać od wielu lat. To jedne z najbardziej prymitywnych i gównianych analiz geopolitycznych jakie miałem okazje czytać. Już pomijam, że wieeeelokrotnie zapowiadał egzekucje Obamy, Busha, Kissingera. Facet jest kompletnym fantastą, pisze o czymś, co nie ma żadnego pokrycia w rzeczywistości.

Cytuj:
Search Results
Not Found

Sorry, but you are looking for something that isn't here.

If you would like to search for something, please use the search bar at the top-right side of your screen.

Do tego na swoim blogu ma wyszukiwarkę, która nie działa poprawnie, obojętnie jaką frazę się do niej wpiszę, zawsze pokaże Not Found. Do tego za niektóre artykułu sobie kiedyś kazał płacić, nie wiem jak jest teraz.

Ale mnie to nie przeszkadza :drugged:
O aresztowaniach pisał już tu:
http://benjaminfulford.net/2016/10/24/m ... -takedown/

i tu
http://benjaminfulford.net/2015/06/22/b ... take-down/

i tu.......

http://blogdogcicle.blogspot.com/2014/1 ... paves.html

I jeszcze w setkach innych miejsc. Fulford to agenturalna tuba CIA.

Obrazek

Cytuj:
Willcock , Goodey, Fulford, Kauilapele, Rob Potter, Simon Parkes i całe towarzystwo skupione wokół inicjatyw The GoldFish Report i Cobra + strony Prepare for Change. W Polsce propagowaniem tych informacji zajmuje się Podlecki i Blog Krystal.

Tylko oni piszą o Pizzagate, kto tam mówi prawdę?..

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

To nie tak greg...oni nic nie piszą, powielają tylko informacje które już dawno znalazły się w sieci. Pizzagate rozkminili ludzie na Twitterze, 4chanie i Redditcie . Czyli coś, co i tak poszło już w miliony odwiedzin, zanim oni w ogóle się za to zabrali. Pizzagate pojawił się również w FoxNews i gazetach jak The New York Times. Czy to znaczy, że oni piszą prawdę ? Oczywiście, że nie.

To powielacze informacji. Powielają coś, o czym i tak mówi cały internet. Co to za bohaterstwo ? Natomiast ci ludzie w przeciągu 15 lat NIGDY nie wyprodukowali prawdziwego newsa który by był ich z pierwszej ręki. Więc nie wyprodukują go teraz. Nigdy też nic nie wykyli. Chociaż chwalą się swoimi kontaktami w służbach jak by sami do nich należeli. Parkes to już w ogóle. Zobacz kim on jest, jaka jest jego biografia i kim była jego rodzina.

To już chyba nawet ja więcej rzeczy ujawniłem niż oni...a dysponuje potencjalnie 10x mniejszymi mozliwościami i kontaktami. Więc wiem ile można zrobić kiedy masz dostęp do źródeł i jak wygląda wtedy informacja końcowa. To co ci ludzie tworzą to bajki. Niech ktoś mi pokaże analize podobną do mojej jak zginął Max Spierse.

Ja wychodze z prostego założenia. Naprawdę... skoro ktoś z informacjami i kontaktami w służbach, stoi niżej odemnie jeśli chodzi o komplementarność informacji i tego co mówi, znaczy, że kłamie. W takim razie po cholere mi takie źródła. Albo znaczy to tyle, że są zmyślone, albo, że agenci którzy je przekazują to idioci.

Starczy sobie zobaczyć co taki chuj pisał jeszcze 3 lata temu.
http://www.theeventchronicle.com/intel/ ... rol-cabal/

Inny przykład ?

https://sitsshow.blogspot.com/2015/02/c ... david.html

To są WSZYSTKO pieprzone operacje wojskowe powielane przez pożytecznych idiotów albo przez agentów operacyjnych.

Dzięki, dużo rozjaśniasz, skala manipulacji jest potężna.

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Fulford to komediant - bo albo cholera robię przeskoki między-wymiarowe do akurat nie tych alternatywnych rzeczywistości co flufford zapowiadał albo....

To oczywiście tylko moje zdanie- ale jeśli ktoś usilnie postuluje, że NWO upada- wraz z jego agencjami- kłamie( za tym stoi o wiele potężniejszy miś i trzyma na tym łapę).

Takim samym kłamstwem jest pisanie o cudownym przebudzeniu i wejściu ludzkości w cudowny okres "już za rogiem" ( najlepiej z pomocą plejadian) który ciągle się oddala- a tym czasem widać rzeźnika za rogiem prowadnicy.

Cudowna era wodnika..... :twisted: nawet nie będę rozwijał w jaką naprawdę erę wchodzimy- ale średniowiecze umysłowe to będzie przy tej "cudownej przyszłości" niczym epoka renesansu....

Parkes...hmm ja nie wiem co masz do gościa Levi.... :mrgreen: Ja go bardzo lubię, odwala świetną robotę, w porównaniu do komedianta wyssajzpalca flufforda czy do płaczka "poczytaj mi mamo" Wilcocka to profesjonalny i zawodowy psychopata- przynajmniej mu się wersje nie mieszają jak flufordowi i nie sprawia wrażenia komika ,pozatym dobrze mu z oczu patrzy...czuję się jak w domu- zabójczy chłód powlekany warstwą ukojenia i uspokojenia.

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

http://antimedia.pl/szef-policji-potwie ... ki-dzieci/

oraz

http://www.dailymail.co.uk/news/article ... -cult.html

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree

a w abonamentowych mediach cisza
https://www.rt.com/news/387317-pedophile-ring-arrested-playpen/