Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 19 paź 2019, 16:42

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Pisma Daniela
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

phpBB [video]

(Edgar Allan Poe)

Gdy nie masz nic do ofiarowania, ofiaruj uśmiech.

http://chomikuj.pl/nhsh2012

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

Tytuł: Pisma Daniela
: 08 kwie 2010, 0:29 
VIP Member
Awatar

nie mam zbytnio czasu obejrzeć dziś tego filmu,ale znam temat,ciekawe czy w filmie powiedzą że z obliczeń proroctwa Daniela wynika że w 1914roku rozpoczęło się panowanie Chrystusa w niebie i spełnianie znaku na ziemi co związane jest z wyrzuceniem Diabła i jego demonów na ziemie.Daniel bardzo ciekawa postać

@komandos, popieram.

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

komandos pisze:
..z obliczeń proroctwa Daniela wynika że w 1914roku rozpoczęło się panowanie Chrystusa w niebie i spełnianie znaku na ziemi co związane jest z wyrzuceniem Diabła i jego demonów na ziemie.Daniel bardzo ciekawa postać

Ah super ten Jezus, ciekawe gdzie był i co robił do 1914? A jak już wziął się do roboty to zaczął się okres najstraszliwszych wojen a miliony NIEWINNYCH ludzi nie wiedzieć czemu zeszło z tego świata. No ale najważniejsze, że słowa Daniela się spełniły - szkoda , że wierzą w to tylko świadkowie jehowy którzy jednocześnie są miłośnikami teorii D. Icka. Pomieszanie z poplątaniem, ale to też syndrom czasów ostatecznych :lol:

zaczal sie taki okres od 1914 wlasnie dlatego ze sie proroctwa Daniela spelnily...
nie jestem milosnikiem Davida Icke. jestem milosnikiem fizyki kwantowej ;)

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

oktaryna masz rację to fizyka kwantowa nie teologia dowiedzie istnienia świata duchowego w najbliższym czasie

Life's a never ending wheel ...

jeśli ktoś zdobywa wiedzę z różnych zródeł i powiększa swoje horyzonty-BRAWO.Jeśli ktoś to wytyka to palcem i próbuje ośmieszyć-wstdz się powinieneś żyć w średniowieczu

pewno ze tak. jestem Swiadkiem, a zainteresowalam sie bioenergioterapia- przez to fizyka kwantowa. przeszlam ustawienia rodzinne Hellingera- zaden okultyzm, ale trzeba miec najpierw sporo wiedzy zeby sie nie bac (szczerze mowiac, na poczatku sie balam).
mam znajoma, ktora praktykuje reiki, jest na ktoryms stopniu, zastanawiam sie czy samej nie sprobowac ktoregos dnia.
wszystkie te rzeczy kiedys bralam za demonizm, uwazalam ze trzeba sie trzymac z daleka i nawet nie wspominac o czyms takim. a dzis to sa dla mnie oczywiste naukowe fakty i zjawiska.
jezeli czegos nie potrafimy wyjasnic, to albo sie boimy, albo to wysmiewamy, albo krytykujemy.
a wystarczy poczekac na zrozumienie.

prawa boskie rzadzace wszechswiatem sa niezmienne. jedyna roznica to sposob w jaki je wykorzystujemy.
mozna to robic jak tzw. Iluminati, mozna jak np.Gregg Braden albo Dan Winter.
albo lepszy przyklad: Jezus i Szatan- obydwoje mieli wielka moc i wielka wiedze. ktorego chcielibyscie nasladowac?

przekonalam sie ze zrozumienie pomaga wyzbyc sie strachu.

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Mega Pozdro - tak banalnie podepnę się pod Twoje Słowa
Okta :bużki:

oktaryna pisze:
pewno ze tak. jestem Swiadkiem, a zainteresowalam sie bioenergioterapia- przez to fizyka kwantowa.

mam znajoma, ktora praktykuje reiki, jest na ktoryms stopniu, zastanawiam sie czy samej nie sprobowac ktoregos dnia.
wszystkie te rzeczy kiedys bralam za demonizm.

prawa boskie rzadzace wszechswiatem sa niezmienne. jedyna roznica to sposob w jaki je wykorzystujemy.
mozna to robic jak tzw. Iluminati, mozna jak np.Gregg Braden albo Dan Winter.
albo lepszy przyklad: Jezus i Szatan- obydwoje mieli wielka moc i wielka wiedze. ktorego chcielibyscie nasladowac?

Wydawało mi się, że bioenergoterapeuta oddaje część swojej duszy jakiejś chorej osobie - a ta osoba nie jest już z tego powodu sobą... - tak mi kiedyś odpowiadał księżulko... czy u Was ŚJ nie ma takich ograniczeń ludzkiego potencjału / blokad i manipulacji? Jestem ciekawy komandos, mason33 i oktaryna :) :uczeń: :jupi:

Pierwsze slysze o tym oddawaniu czesci siebie, duszy czy czegos tam- przynajmniej w tym sensie jak to opisujesz... mozesz oddac z siebie energie drugiej osobie, to na pewno- tylko ze wcale nic w tym tajemniczego, skoro ta energia jest w nas, mozna ja zmierzyc, nawet opisac jej charakter.
skoro przebywasz miedzy ludzmi, to na co liczysz skoro energetycznie wszystko sie przenika?
w tym momencie wazniejsze jest z jakim terapeuta masz kontakt i jakie on ma intencje- na to trzeba zwazac.
wiele jeszcze przed nami nauki o nas samych, a co dopiero o swiecie...
a myslimy juz o podrozach kosmicznych... troche wczesnie jak na taki poziom wiedzy...

Manipulacji nie ma- przynajmniej ja nie dostrzegam, natomiast jest- jak u kazdego czlowieka- rozny poziom zrozumienia roznych zagadnien.
sa tematy ktorych nie tykam,np.okultyzm, bo wiem ze by mi to bardzo zaszkodzilo, a nie wnioslo nic dobrego. ale nauczylam sie pod te tematy nie podczepiac wszystkiego,czego nie znam dokladniej. znam takich ktorzy jednak do jednego worka wrzucaja wszystko, i z nimi bym na temat fizyki kwantowej nawet nie mogla rozmawiac za duzo- strach moze zrobic z nas prawdziwych inwalidow emocjonalnych, niezaleznie od wyznania czy pochodzenia...

Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

OKTARYNA B_R_A_W_O_ !!!_!!!_!!!_!!!
:spoko: Czytasz mi w myślach :spoko:

To my dajemy im władzę. Ich pożywieniem są nasze negatywne myśli, emocje, żądze, lęki. Demaskujcie ich, ale nie walczcie z nimi. Przebaczcie im, a potem przesyłajcie światło i miłość. Miłości nikt się nie oprze, bo nikt nie wynalazł broni przeciwko bezwarunkowej miłości.
Wszyscy wyszliśmy z tej samej Iskry Monadycznej i wszyscy do niej wrócimy. „In lak’ech, ala ken” – „JA jestem w TOBIE, tak jak TY jesteś we MNIE”.

Hanna Kotwicka
http://www.maya.net.pl

saJms pisze:

Wydawało mi się, że bioenergoterapeuta oddaje część swojej duszy jakiejś chorej osobie - a ta osoba nie jest już z tego powodu sobą... - tak mi kiedyś odpowiadał księżulko... czy u Was ŚJ nie ma takich ograniczeń ludzkiego potencjału / blokad i manipulacji? Jestem ciekawy komandos, mason33 i oktaryna :) :uczeń: :jupi:

Nie jestem Świadkiem Jehowy...

saJms ja mam wrażenie, że Ty całe całe Swoje życie przesiedziałeś z mamą w pierwszej ławce w Kościele. Teraz obejrzałeś ze dwa wykłady Icke'a i poczułeś się wielce wolny. Nagle zauważyłeś cos nowego i załapałeś przy tym natarczywą misję uwalniania wszystkich dookoła. Nadgorliwość neofity - człowieka boga jest bardziej męcząca niż ksiądz chodzący po kolędzie...

Jestem tak nastawiony, ponieważ wszelki ludzki potencjał jest określany jako dzieło Szatana albo Jego rzeczy, które oddaje swoim podwładnym... Wybacz, ale wg mnie jest to ograniczenie i chyba każdy Ci to powie - oprócz ofiar systemów wierzeń. :)

A to, że jestem Człowiekiem-Bogiem to nie moja wina - zapytaj Boga dlaczego dał mi swój pierwiastek, swoją część, którą mam udoskonalać... za to Wy musicie się modlić, by Wam to dał, a ja wiem, że to już mam, dostałem to przed narodzinami, a całe życie powinienem to udoskonalać (tylko ten system... pracuj by jeść) ;)

PS. Myślałem, ze jesteś Jehowym... pisałeś mi to na PW - chyba, że ironią to było...

zostalismy stworzeni na obraz i podobienstwo Boga- czyli z Jego cechami. mozemy dzieki temu przejawiac m.in. milosc. to nie jest cos o co musze sie modlic. to jest cos co tworzy moje jestestwo, tworzy mnie jako istote ludzka. jest to cos z czym przyszlam na swiat, podobnie jak wolna wola.

wlasnie o tym pisalam powyzej- poziom zrozumienia tematu... ;)

zaczynam oglądać a oglądając podkreśle pare ciekawych faktów.1)na ponad 500 lat wcześniej Daniel przepowiedział datę pojawienia się Chrystusa i kilka innych szczegółów temu towarzyszących.W tym to właśnie okresie pojawiło się wielu fałszywych mesjaszy wprowadzając zamieszanie i pewnie osłabiając wiarę co niektórych na przyjście tego prawdziwego,jest o tym kilka zapisków historycznych i film Nacional Geografik "Rywale Jezusa"

National Geographic? Powodzenia :tak:

Dla mnie tego typu programy nie różnią sie niczym w jakości od reklam dla mas :) :spoko:

niedawno oglądałem film "korporacja"wypowiedział się w nim człowiek robiący filmy i akcje publiczne przeciwko korporacjom był zadowolony z tego że nawet wielkie korporacje telewizyjne puszczają jego filmy choć są w swej treści przeciwko im samym,wiedział że chcą zarobić na czym się da chodzi po prostu o oglądalność,gdybyś nie był uprzedzony,zauważyłbyś że sam oglądasz tv,w której są rzeczy mądre i głupie... 2)drugi odcinek nie ciekawy przedstawia jak rozumieją Zydzi słowa Daniela o odbudowie Izraela,jednak słów tych nie zrozumie ten kto odrzuca Biblię jako całość a tak właśnie robią Zydzi wierząc tylko w Stary Testament.W rzeczywistości nie chodzi tam o odbudowę ziemskiego Izraela ale już duchowego w którego skład wchodzą Ci którzy tworzą królestwo Boże

trzeci odcinek wdłg.mnie blisko ale jeszcze muszą trochę poszperać.Słowo o odbudowie Jerozolimy nabrało urzędowego znaczenia a więc stało się faktem w 455r p..ne.od tej pory miało minąć 7 tygodni(49lat)i ma być odbudowana Jerozolima.Stało się to w 406p.n.e.Potem miało minąć 62 tygodnie(434lata)do pojawienia sie mesjasz i dokładnie pojawił się w 29r.n.e.w chwili chrztu bo wcześniej nie był mesjaszem.ludzie znający przepowiednie już wcześniej na to czekali.."A gdy lud trwał w oczekiwaniu i wszyscy w swych sercach rozważali o Janie:"Może on jest Chrystusem?""ew.Łuk.3:15Został jeszcze jeden tydzień"I utrzyma w mocy przymierze dla wielu przez jeden tydzień;a w połowie tygodnia sprawi,że ustanie ofiara i dar ofiarny"Daniela9:27.pół tygodnia trzy i pół.Po trzech i pół roku swojej służby Jezus oddaje Swoje życie w ofierze i sprawia że przestają być ważne ofiary ze zwierząt składane do tamtej pory.Jeszcze przez pół tygodnia utrzymane jest "przymierze dla wielu"a po upływie tegoż tygodnia w roku 36n.e wygasa bowiem apostoł Piotr wprowadza do grona wiernych pierwszego poganina Korneliusza z Italii i jego domowników.Od tej pory tworzony jest Izrael duchowy już nie cielesny

4,5odcinek nic z księgi Daniela mówi o tym że Jezus powróci zgodnie z obietnicą i...odbudują świątynie i wjedzie na białym koniu przez bramę wschodnią i...zabierze ich do siebie.Dla mnie to nie jasne albo przyjdzie utwierdzić swój lód na ziemi albo wezmie ich do nieba.Tak to jest jak nie bierze się pod uwagę pewnych symboli a przede wszystkim duchowego zrozumienia Pisma,gdyby tak je rozumiano nie latali by z karabinami w imię boga

odcinek 10.Robią nawet harfy oraz naczynia żeby dokładnie odwzorować starożytną świątynie wraz ze składaniem ofiar zwierzęcych z czerwonej jałówki ktoś już nawet zajmuje się hodowlą tego gatunku.wierzą w mesjasza a nie wierzą w to co on ustanowił będąc na ziemi,dzisiaj mamy składać inne ofiary symboliczne:"wy sami też niczym żywe kamienie jesteście budowani jako duchowy dom,abyście stanowili święte kapłaństwo,żeby składać duchowe ofiary godne przez Boga za pośrednictwem Jezusa Chrystusa"1Piotra2:5

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]