Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 22 paź 2020, 12:59

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Piramida Lotto
Entered Apprentice * 1st Degree

Załącznik:
IMG20101227_001a.JPG

Jak to zobaczyłem to az mnie drgneło.

I tu pojawiaja sie pytania.

Skad pomysł ?
Czy naprawde bylo / jest 48 milionerow ?
Gazeta wprost o nich pisze w corocznym wydaniu najbogatszych ?
Moze ktokolwiek z forum zna albo slyszal ze znajomy znajomego wygral ?
Ja osobiscie gralem z 10 razy i kiedys w podstawowce trafilem 3 ...Poznalem tez za duzo osob co graja cale zycie ( jak moj dziadek ) by wierzyc w sens wygranej.

Pozdrawiam
Kakarotto

Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

Tytuł: Piramida Lotto
: 14 sty 2011, 15:33 
VIP Member
Awatar

Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Mój dziadek gra całe życie, tyle co oni tu oferują tyle stracił ;]

Szkoda, że tylko dwóch zrozumiało, że pora pójść dalej.
Reszta będzie "kochać", gdy Ty będziesz umierać.

Własnie takich ludzi jest z kilka milionow w całej polsce i gdzie ta kasa idzie ?

Moze gdzies na swiecie jest / był taki roblem ze ogromne ilosci pieniedzy trafiaja do kogos kieszeni lub jakiejs instytucji ale to lotto jest u nas w polsce i bardzo mi sie to niepodoba.(czytaj : smierdzaca sprawa )

Czy byłbym naiwny jezeli jest wszystko ok i ludzie dostaja pieniadze w uczciwych losowaniach...

Master Mason * 3rd Degree
Master Mason * 3rd Degree

Trzeba się zastanowić najpierw co to znaczy milioner. Mieszkanie w Warszawie czy Krakowie kosztuje grube kilkaset tysięcy, a nierzadko przekraczają 1 mln zł.
Druga rzecz, to podatek od wygranej, szczerze mówiąc nie wiem ile on wynosi w tej chwili, ale szczęśliwiec na pewno kupę kasy musi oddać bandytom w rządzie.
Czasem zdarza się też, że i zwykli bandyci mają ochotę na wygraną forsę :) Jakiś czas temu czytałem, że rodzina musiała wyjechać za granicę bo im grożono jak nie oddadzą pieniędzy.
Znam również przypadek, jak sąsiad moich dziadków wygrał 1mln i wszystko przepił :wysmiewacz:
Z tego co pamiętam to listę 100 najbogatszych polaków zajmował jakiś koleś mający 120mln+ (już nie pamiętam dokładnie, ale ponad 100). A nawet jak jest kumulacja 30mln, to zazwyczaj wygrywa kilka osób.

Mi akurat ta sprawa nie śmierdzi, chociaż granie w lotka jest dla mnie głupotą i marnowaniem pieniędzy. Szansa na trafienie 6tki jest jak 1 do kilkunastu mln, już lepiej odkładać kasę na lokatę :)

Lotto jest dobre dla świadomych osób, kiedyś mentalnie dosięgałem 4 poprawnych liczb ale przerzuciłem się na ruletkę w internetowych kasynach. Niestety najwyraźniej pomysł się nie podobał masońskim świnką i zdelegalizowali takie praktyki. Wahadełko też się nadaje ale lepiej ogarniać wszystko świadomie na poziomie przyczynowo - mentalnym bo oprócz wrażliwości i trafnych liczb liczy się wibracja na której rezonujemy. Można trafnie zobaczyć mentalnie 6 liczb ale nic to nie da dopóki nie będziemy na odpowiedniej fali aby zwyczajnie wygrać bo liczby te się zmienią i wygra ktoś kto rezonuje na odpowiedniej fali a nie wiedział jakie będą liczby.

Tak czy siak czasy się trochę zmieniły, może więc pora wrócić do starych praktyk :)

Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree
Awatar użytkownika

A jednak ktoś wygrywa. Znam osobę, która w zeszłym roku wygrała 1,8 miliona :tak:

To brzmi rozsadnie co piszecie.Chodz dalej dziwne ze malo o tych wygrywajacych ludzich wiadomo.I niech tak pozostanie.
Gdzies czytałem ze faktycznie ludzie co nie "przyciagaja" piniedzy nie potrafia ich tez utrzymac a do tego jeszcze pomnozyc.

Ale zeby mafia od razu zastraszala to ciezko mi uwierzyc troche jak w starej Rosji.

Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Trzynasty ciekawe rzeczy piszesz... właśnie zastanawiam się od dłuższego czasu nad ruletką ale w kasynie stacjonarnym :)
Może jakieś sugestie i pomysły.. ;)
P.S Mój znajomy wygrał dwa razy pod rząd 6 po ~ 1000000 ,także ktoś wygrywa sam jechałem odbierać 5 z przeskokiem o jedną liczbę.. zamiast 21 było 22 ehhh
Jednak od czasu tamtej wygranej 5 i zmianach w Lotto max 3 wchodzi z tego co słyszę..
Grę w Lotto uważam jednak za podatek od głupoty :))

Wszystko było by okej gdyby była konkurencja a tak to biały szwindel że hej - no i na pewno gdyby już była to wygrane były by pewnie mniejsze ale częstsze a o to w tym chodzi, żeby na szczęściu ugrać, tyle że bez przesady żebyśmy szczęściem nie latali na marsa ! :lol:

Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Nie warto grac w żadne kasyna albo loterie typu lotto. Naprawdę podoba wam się życie w matrixie?

Tym bardziej, że jest to kolejna ilzuja pozwalająca wierzyć w "mannę z nieba", która zagwarantuje w mityczny sposób szczęście.

Tymczasem...

Cytuj:
Palą, piją, imprezują, chorują i rozwodzą się – tak wygląda życie przeciętnego zdobywcy najwyższych nagród w loteriach liczbowych.

Zdobywcy najwyższych nagród w loteriach ...

Brytyjscy naukowcy, analizowali życiorysy 30 zdobywców największych wygranych w loteriach w Wielkiej Brytanii. Potwierdziła się stara prawda, że pieniądze szczęścia nie dają. - Jedna trzecia zwycięzców straciła rodziny, inni przyjaciół, a część żyje teraz w skrajnej biedzie - donosi "The Sunday Express". Gazeta przywołuje chociażby przykład Michaela Carrolla, byłego śmieciarza, który wygrał prawie 10 milionów funtów. Teraz twierdzi, że jest nieszczęśliwy, bo odeszła od niego żona i córka, a on uzależnił się od kokainy.

Psychologowie przyznają zgodnie, że zwycięzcy nie potrafią pomnożyć wygranych pieniędzy, a te, które otrzymali wydają bez opamiętania. Lekarze zauważyli także, że ludzi, którzy nagle się wzbogacili, przestają dbać o zdrowie. Palą na potęgę, piją na umór i rzucają się w wir ciągłej zabawy. Cook Phil jest tego najlepszym przykładem - zapił się na śmierć trzy lata po wygraniu 1,8 miliona funtów.

Źródło: sfora.pl

Oczywiście nie jest to żaden kategoryczny dowód, ale warto wziąć pod uwagę.

Moje zdanie jest proste: Grać sobie można, jeśli to nie jest jakaś obrzydliwa rozrzutność. Jeśli kupujesz jeden los w miesiącu i liczysz na łut szczęścia nie jest to jakiś dramat. Warto się martwić jak wydajesz na to więcej niż powiedzmy na paliwo czy żywność. Gdy wydajesz fortuny kosztem rodziny, dzieci, wpadając w pętle długów - detox i to po całości.

Jeśli warunkujesz swoje szczęście od wygranej, niezależnie do której grupy należysz - współczuję bo to świadczy o niewątpliwej pustce w życiu. Gdy natomiast szczerze nie liczysz na wygraną i nie czujesz żadnej emocji, dreszczyku, napięcia wyczekiwania tuż przed rozwiązaniem plomby w maszynie losującej - znaczy że twoje podejście jest zdrowe i nie masz się o co martwić. Po środku zaś tylko gierki umysłu.

Kakarotto pisze:
... Czy naprawdę było / jest 48 milionerów ? ...

Lotto milionerów jest nie tylko 48 a... 764

http://serwis.lotto.pl/183-4acdb1e8e97ff.htm

Awatar użytkownika

Mój ojczulek gra od 10-ciu lat i jakoś nie może trafić większej sumki hehe :)

Awatar użytkownika

mój ojciec grał całe życie swoje i nic nie wygrał, oprócz 4,,3 itp... Podatek od głupoty... niestety..

Właśnie mam na jutro 4 zakłady, szukam mocnych co mi wywibrują te liczby na wygraną...
Podświadomie wizualizować maszynkę losującą te 6 liczb i wygrać :lol: :lol:
A potem plaża, drink i mi to lotto :buja: :buja: :buja:
ehhh :bangheadwall:

Obrazek

Kobieca intuicja, bądź instynkt macierzyński mojej żony pozwolił wygrać jej PRAWIE 6eczkę, ale wygrała tylko 4, choć dwie, których nie trafiliśmy - CHCIELIŚMY zastąpić właśnie tymi wygranymi... powaga.

Sposób nasz był taki:

Łapiecie za ołówek. Zamykacie oczy i nie myślicie NIC, a żeby umysł nie płatał Wam figla macie przed oczami 0 (zero), po czym nagle wymyślacie sobie* wartość i zaznaczacie...

...potem tylko czekać do wieczora na wyniki :-)

* - to musi wypłynąć samo...

Niema lepszego sposobu aby zapłacić komuś za coś ( łapówka ) niż podanie tych 6 liczb. Sprawa z lotkiem mocno śmierdzi, skanując widać samych masonów.

A propos demotywatora to nawet to trzeba umieć zrobić jak się okazuje. :D

Prawdopodobieństwo trafienia 6 w lotto jest jak 1:13983816

http://kni.prz.edu.pl/~gozer/lotto_s/prawdopodobienstwo.php

[ n!/n! (n-k)! ]

a nie 13983813

Z całej matematyki najbardziej lubiłem rachunek prawdopodobieństwa paradoksalnie nie lubiąc przy tym matmy. :język: :ninja:

Miałem kiedyś podobnie jak saJms kiedy to wiedziałem jakie mają być - jak się później okazało - aż 4 liczby z 6, dwie były blisko tzn. +1 lub -1. A to jak wiadomo nie problem, gdybym wiedział kiedy padną to te dwie brakujące bierze się i tworzy wszystkie kombinacje (NIE permutacje) i po kolei dodaje do zestawu tych czterech i wygrana w kieszeni. To było kilka lat temu i to były początki szerszego zrozumienia czy jak kto woli "przebudzenia". I lepiej żeby ono wyszło z wnętrza niż z zewnątrz... :ninja:

Grand Elect Mason * 14th Degree
Grand Elect Mason * 14th Degree
Awatar użytkownika

Post Lotto to wielka ściema i oszustwo?

Multi Multi to oszustwo jak i duży lotek. Komputer po zamknięciu dostępu analizuje wedle programu amerykańskiej firmy G-Tech najkorzystniejsze pod względem finansowym dla Totalizatora rozwiązanie przy zachowaniu parametrów takich jak losowość ,ciąg liczb etc. Przyjęte rozwiązanie dla multi multi to 30% na wypłaty w dyżym lotku jest inaczej ponieważ regulamin gry zatwierdzony przez MF daje 50% na wypłaty dla grających a 50% trafia do Totalizatora chociaż tak długo jak się da robi kumulację,
W Muli Multi można teoretycznie wygrać nieograniczoną ilość pieniędzy w praktyce program ustawiony jest na wypłatę 30% wpływów z wygranych .
Samo losowanie to już tylko technika

o sprawie wiedziało przynajmniej 3 oficerów CBŚ i v-ce szef CBŚ.

Te maszyny sprawdzał już w USA doktor Derwiszyński z Wojskowej Akademi Technicznej, który zajmuje się min probobalistyką czyli nauką o rachunku prawdopodobieństwa. Wszystko jest ok. Wszystko rozbija się o to ,że gra stworzona notabene przez jednego z Polaków ,który w latach 70 wyemigrował do USA jest po prosu genialna. Daje nieograniczone możliwości generowania "dowolnych układów" przy założeniu celu jakim jest 30% wypłat i zachowaniu parametrów rachunku prawdopodobieństwa.
może kiedyś napisze więcej ale nawt ludzie z CBS choć mieli wszystko pokazane jak na dłoni i kto z kim tak byli za słabi ponioeważ kto inny pociąga za sznurki.
Jedyne rozwiązanie to wyciąganie ręczne przez "sierotkę" kulek ale wtedy Muli multi musiałby zniknąć nie tylko u nas ale w 80 krajach świata, a w dużego lotka byłoby kilka szóstek co losowanie.

www.dtypy.com

Moja mama wygrała raz 100zl :D nie no ludzie wygrywają na pewno trafiają.

Tak czy siak w Polsce placa wielki podatek za takowa wygrana i to nie totalizator tylko ten co wygra :)

Intendant of the Building * 8th Degree

Muszę podzielić się z Wami moją przygodą z Lotto.
Całkiem niedawno, będąc już na drodze przebudzenia i rozwoju duchowego coś mnie tknęło i postanowiłem zagrać w Dużego lotka. W pierwszych paru losowaniach miałem za każdym razem jedną trójkę!
Potem trafiłem czwórkę (300zł)
Pomyślałem, że los mi sprzyja... Długo się nie cieszyłem z wygranej bo zaraz ją straciłem:
miałem lekką stłuczkę z mojej winy - wjechałem w tył gościowi który zatrzymał się by przepuścić za rondem pieszego.
Ponieważ nie było potrzeby wzywania policji (trochę zniszczyłem mu zderzak) dogadaliśmy się i zgadnijcie ile zażądał? 300zł :)

I tu bardzo dziwna rzecz: zwykle jeżdżę ostrożnie (prawie 20 lat bez kolizji) jednak chwilę przed stłuczką "coś" jakby rozkojarzyło mnie, odwróciło me myśli - dziwny to był stan jak by hipnoza, chwila zagapienia i zdążyłem tylko nacisnąć hamulec, jednak za późno...

Odebrałem to jako znak "z góry" że próbując wygrać w grach liczbowych jak by schodzę ze swojej ścieżki, planu życia. Że ewentualna wygrana może zakłócić mój rozwój i tym samym zmienić scieżki życiowe innych osób ze mną związanych.
Doszedłem do wniosku, że pracując uczciwie, swoją pracą osiągam szczęście i realizację.
Swoje marzenia spełniam z zarobionych przez siebie pieniędzy i to przynosi mi zadowolenie i radość.
Powoli, małymi krokami a nie od razu jak by to miało miejsce w przypadku wygranej.

Nie wiadomo jak wtedy ułożyło by mi się moje życie. Może bym już np. nie żył na tym świecie zmordowany przez złodziejów?

Powiedzenie "pieniądze to nie wszystko" jest jak najbardziej prawdziwe...

Pozdrowienia,
Michał

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Ciesz się, że nie trafiłeś szóstki po to żeby ją stracić, ciekawe tylko na co, w jaki sposób? :mrgreen:

Już kiedyś pisałem o tym co mi się przytrafiło. Gdy straciłem kilka tys. bo nie posłuchałem intuicji a było to dokładnie tyle ile wynikało w związku z pewnym nieporozumieniem nie z mojej winy i dlatego mnie to wk... ale prawo przyczyny i skutku jest ślepe co już wiadomo. :wacko: :ninja: czasami niezbyt obiektywne ale... działa czy to się komuś podoba czy nie.

Jesteście przygotowywani do roli niewolników:
http://www.youtube.com/watch?v=qz9H4wQwk0g

Co w życiu jest istotne, ważne, naj-ważniejsze:
http://www.youtube.com/watch?v=Q_I6jc0iJ8A

miszelos

Czy to aby nie te liczby?

4, 8, 15, 16, 23, 42

http://zagubieni.pl/content/view/192/1/
:)

Już nie pamiętam... Ale konfiguracja liczb dziwnie znajoma...

Tytuł: Prawda o lotto
Awatar użytkownika

Jako, że pewnie wielu z Was gra lub grało w lotto poniżej zamieszczam film o funkcjonowaniu totalizatora sportowego:

phpBB [video]

Awatar użytkownika

Gość się nie wysławia jak dyrektor, ale jak licealista. W zasadzie nie podał żadnych konkretów. To co mówił, internet wie już od dawna. Na 4chanie albo karachanie były takie tematy co jakiś czas. Nic nowego, nic konkretnego. Chce się komuś sprawdzić czy w przeciągu roku zmienił się dyrektor techniczny w Lotto??

phpBB [video]

spójrzcie na te linki, zakładki czy jak się to tam... studia, jakieś głupoty. Powtórki można obejrzeć później, a godzinę na kompie sobie ustawić. Do mnie ten gość nie przemawia W OGÓLE.

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree

4 8 15 16 23 42

Witam.Lotto-materiał kontrowersyjny-Jak i całe Lotto;Ten klient ma znaczone karty.TO PEWNIK.Więc
zdrowo myślący człowiek nie siada do stołu aby grać w karty,z szulerem.Wysyłając jeden kupon dla
zabawy ,możesz spokojnie liczyć na 3-,4-,a nawet przy odrobinie szczęścia na 5-,jeśli tego oczekujesz to
możesz spokojnie zagrać.Jeśli twoje oczekiwania są inne ,to daj sobie na wstrzymanie.Tyle na temat twoich
możliwości z tym systemem.Wracając do filmiku o lotku .Poruszony temat jest na pewno prawdziwy;
Na pewno nie jest to zrobione,jak pokazuje film,-zasada działania jest podobna.A więc po kolei ,-Przynosisz
kupon do totalizatora,w momencie nadania komputer notuje -i układa zestaw liczb ,które nie spełniają -6-tki. X-tysięcy kuponów zostaje zapisane,i zostaje wybrana 6-tka.Może się zdarzyć że jest problem,wtedy
uruchamia się kilka ,6-tek.jako wygrane;które notabene są nie wysokie,-duża liczba zadowolonych.Punkt
kulminacyjny -losowanie liczb,wedle założonego wcześniej programu.Jak to działa?Spróbuję to wyjaśnić
na przykładzie samochodowego silnika.Pracą silnika steruje komputer,-jego zadaniem jest dopasowanie
wtrysku paliwa,-do powietrza,które jest dostarczane do komory spalania.Silnik na wolnych obrotach-950-obrot. Maksymalne-5000-obrot. Silnik wyścigowy -12,000-obrot. Jeden cykl pracy silnika,to pomiar-analiza .Szybkość obrotowa -kąt wyprzedzenia,-ilość paliwa,-ilość powietrza. To jest w skrócie.Przy 12,000-tyś.obrotów ,Zostaje przeprowadzona analiza-12,000-x na minutę.To jest tylko silnik.Wracamy do totka.-
Każda kula ma cyfrę ,oraz czip z numerem ,-wytłumaczenie,-żeby nikt nie podmienił kul.-że na pewno są
oryginalne i właściwe. Wielkość czipa-ten na filmie to bzdura.! Czy wiecie że pasek na banknocie to jest,
także czip,który zawiera -numer banknotu,jak i nominał.Taka jest miniaturyzacja .Następny krok,-wybranie
właściwej kuli-właściwego numeru. Posłużę się maszyną do sortowania czipsów kartoflanych.Zanim czipsy
zostaną zapakowane ,są sortowane,-chodzi o to żeby nie było czarnych plamek.Czipsy jadą taśmociągiem,
i są wydmuchiwane sprężonym powietrzem na zewnątrz. Z grubsza poruszyłem wszystkie czynności potrzebne
do wylosowania szczęśliwej 6-tki. Czy to tak działa ?tego to ja nie wiem.Ale jak bym miał to zrobić,to tak bym to
zrobił ,i na pewno by to za działało.Grajcie z rozwagą,nie liczcie na główną wygraną.Traktujcie jako zabawę.
Pozdrawiam grających w GRY LICZBOWE. :pisze:

Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Co prawda nie lotto, ale też loteria państwowa, czy też "narodowa" (loteriaparagonowa.gov.pl):

Obrazek

Cytuj:
Koleżanka minister od loterii paragonowej wygrała samochód. „Los to los. Absolutny przypadek”

Dobra znajoma wiceminister finansów w rządzie PO-PSL, która była odpowiedzialna za przygotowanie loterii paragonowej, wygrała główną nagrodę - opla insignię wartego prawie 90 tysięcy złotych. „Szansa wynosiła jak 1:56 000 000”

http://niezalezna.pl/76236-kolezanka-mi ... -przypadek

Nie tylko Wałęsa był takim szczęściarzem jak widać.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]