Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 16 paź 2019, 18:35

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
No cóż nie mogło zabraknąć w tym temacie naszego "krajowego" Truthseekera Piotra Beina.
"Wykuł w skale" on ostatnio taki genialny artykuł, pełen jakże "chrześcijańskiej" treści.
Co o tym sądzicie... ogólnie o postaci Piotra Beina. ?
Przyczynił się znacząco, czy po prostu doczepił się do tematu w odpowiednim momencie w celu popularyzacji swojej "barwnej" postaci. Mam na myśli słynne "parkowe" filmiki na YT, sprzedawane już w formie DVD.
Oczywiście pewnie większości z was już się robi niedobrze czytając przepychanki na blogu grypa666, jednak chciałbym poznać wasze opinie.

Zdaje się że Jane Burgermaeister pisząc że ma lekką paranoję miała rację ?

Cytuj:
Złożyłam to na karb jego błądzącego zachowania i “światopoglądu“. Zaiste musiałam odciąć się publicznie od niego, gdy przemawiał w Krakowie, bo jego poglądy były zbyt ekscentryczne i nie na temat.
Piotr pokazał grubiaństwo, niedelikatność i paranoję podczas reszty mej wizyty...

List otwarty do dr Aliny Całej, Żydowski Instytut Historyczny, Warszawa

Cytuj:
Pani doktor,

Bez wątpliwości to wasi syjoniści i bankierzy pod wodzż talmudycznego rabinatu stworzyli te warunki.* Nie zdali egzaminu z humanizmu wieki przed, podczas i po II wojnie światowej, aż do dzisiejszego “kryzysu gospodarczego”, który za naciśnięciem guzika możecie obrócić w Wielką Depresję, okradłszy ludzkość na dalsze dziesiątki bilionów. Nazwałem tę waszą globalną klikę kompleksem władzy judeocentrycznej — kompleksem jot.

Kompleks jot wyniósł hitlerowców do władzy, wedle maksymy antysemityzmu w służbie syjonizmu. Dwa lata po ataku waszej marionetki, Hitlera, na znienawidzoną przez was Polskę zdecydowaliście, że ostatecznym rozwiązaniem dla krnąbrnych Żydów skupionych do tego celu w gettach przez was samych, zamiast emigracji do Palestyny ma być zagłada. Następnie sterroryzowaliście Palestyńczyków pod państwo Izrael, na bazie światowego poczucia winy za Holocaust, który sami uknuliście. Nadal to robicie, a wyprana przez was publika światowa dziwi się waszemu ludobójstwu Palestyńczyków w Gazie: “Jak to, czynią to Żydzi, którzy sami przeszli Holocaust?” Koryguję pytających: “Skrajni Żydzi, którzy zaplanowali i przeprowadzili Holocaust rękoma innych”.

Terror wobec swoich i gojów zawsze był waszym modus operandi. Rotszyldowski plan z 1773 r. wyznaczył terrorowi specjalną rolę w osiąganiu Nowego Ładu poprzez samoniszczące wojny gojów. Wkrótce przyszły: terror gilotyn w rewolucji “francuskiej”, rzeź chrześcijan w Turcji (Ormianie, Asyryjczycy, Grecy), rewolucja “rosyjska”, Hołodomor, depresja gospodarcza lat 1930-tych, obie wojny światowe… To nie ci Żydzi, których zamordowaliście masowo w Szoa dla syjonizmu, tylko tego samego rodzaju żydostwo, które popełniło tamte zbrodnie, jest odpowiedzialne za obecne nieszczęścia.

Przyczepiliście się do Niemców jak pijawki: nawet tragedia wojny nie zwolniła waszych diabelskich pociągnięć, bo z Adenauerem wasz Ben Gurion pospiesznie ułożył się co do kontynuacji niemiecko-syjonistycznej współpracy. Jej owoce dopiero docierają do Polaków: roszczenia niemieckie i żydowskie zamiast reparacji wojennych, “polskie obozy koncentracyjne”, grossowskie Jedwabne i Kielce, perspektywa euroregionu Judeopolonia, rabunek majątku narodowego pod szyldem prywatyzacji, judaizacja polskiego życia i religii, korupcja rządu przez coraz liczniejszych nazywanym polskim w cudzysłowie. A ostatnio judeocentryczny artykuł w Spieglu, oczywiście czystym przypadkiem skoordynowany z pani wystąpieniami. Gdzie były “głowy żydowskie” przedtem, żeby o tym mówić, jeśli to jest prawda? Nie ma nowych dowodów, a stare przeczą waszej wrednej kampanii… Wymyślacie “winę europejską” jak przedtem “polską” — żeby dostać Judeopolonię i specjalne przywileje w judeomasońskiej UE, wejść do niej wraz z Turcją waszych krypto-żydowskich masonów wyznania muzułmańskiego – Doenmeh, odpowiedzialnych za rewolucję bolszewicką, ludobójstwo na Ormianach… Chcecie po prostu osaczyć i zniszczyć gojów, a niedobitki zniewolić, żeby wam służyły — wedle Talmudu. Po to forsujecie świecką ideologię Nowego Ładu, eksploatując skazaną przez was na straty wolną masonerię.

Nie pchajcie się miedzy Polaków a Niemców, Rosjan, Ukraińców… My się dogadamy jak człowiek z człowiekiem, jak sąsiad musi w końcu dogadać się z najgorszym nawet sąsiadem, dla obopólnego przeżycia. Waszym celem natomiast jest podjudzać jednych gojów przeciw drugim, żeby się wzajemnie nienawidzili i powyrzynali.

Wasza ofiara, Niemcy są, z “waszą” Ameryką i Brytanią, najgorliwszym koalicjantem w Iraku, Afganistanie i Pakistanie, gdzie, z kolei, na fali anty-islamizmu rozpętanego przez was po waszych “atakach terrorystycznych” 11 IX, popełniacie zbrodnie masowe i ludobójstwo, jak zwykle rękoma innych. W spokojnej Danii wznieciliście hucpę z karykaturami Mahometa, napuszczając muzułmanów na chrześcijan i Zachód, tak jak w terrorze mosadowskiej “al kaidy” w Mumbaju w październiku ub.r. gdzie na dodatek skłóciliście Hindusów z Pakistańczykami — dla waszej wojny. Eksploatując, niby zwalczany przez was islamizm oraz katolicki szowinizm chorwacki, rozbiliście Jugosławię i Serbów wierzących w największe wasze przekleństwo — Jezusa Chrystusa, podobnie jak zdziesiątkowaliście prawosławnych Rosjan po rewolucji październikowej.

Kiedy trzeba było wam umknąć spod szkła powiększającego po II wojnie światowej, wasza żydokomuna pielęgnowała w Polakach nienawiść do Niemców a miłość do Sowietów – gniazdo Chazarów i judeocentryzmu. Gdy centrum władzy kompleksu jot przesunęło się na Zachód, w którego objęcia wpędziliście Polskę, pielęgnujecie u Polaków rusofobię, jak na Zachodzie, a Niemcy są u was cacy cacy; nawet trzeba mówić o “nazistach” a nie Niemcach II wojny światowej. Niańczycie terrorystów czeczeńskich, nawet w Polsce, bo to wasz sprzymierzeniec przeciw niby totalitarnej Rosji. Kłamiecie Polakom o “ataku Rosji” na Gruzję, po tym jak izraelscy specjaliści od terroru i wojny podjazdowej opracowali ludobójczy atak Gruzji na Osetię Płd. Żonglujecie “teczkami” subtelnie sugerując komunę, UB, SB, KGB, czyli coś nie od was, a rodem z Rosjan, według koszernej historiografii.

Wasza mafia jest najokrutniejszą i najwładniejszą z mafii. Ma ochronę zachodnich służb, nie tylko Mosadu, a członkowie mają izraelskie paszporty żeby w Izraelu chować się przed prawem. Wasza mafia kontroluje wszystkie najważniejsze mafie uwypuklane w waszych merdiach, gdzie nie znajdziemy nawet wzmianki o Koszer Nostra. Więc jak muszą ukrywać prawdę o całym kompleksie jot!

Specjalizuje się pani w badaniach antysemityzmu, a jeszcze nie wie, że jesteście największymi antysemitami? Prześladujecie Żydów przeciwnych syjonizmowi i umiarkowanych, zasymilowanych. Nakręcacie trwogę u mas żydowskich przeciw waszych chorym, fanatycznym urojeniom. Czy to nie najgorszy z możliwych antysemityzmów, zaraz z kolei po waszym udziale w zagładzie milionów Żydów w Szoa? Większość z was nie jest nawet semicka, tylko chazarska, a z Palestyńczyków, tj. rdzennych semitów, robicie papkę od ponad 60 lat! Wasza anty-arabska “islamofobia” to nie antysemityzm? Narażacie miliony Izraelczyków na potencjalny atak atomowy, samozadany lub sprowokowany z państw, które nienawidzicie i które najchętniej obrócilibyście w radioaktywny popiół swoim obfitym arsenałem atomowym, najchętniej rękoma gojowskiego NATO, bo ciało i dusza żyda są za cenne do narażania w walkach wręcz z gojami, według was, zwierzętami na dwu nogach.

Wasza odwieczna ideologia rasizmu i globalnej władzy nad światem, zrobiła was narodem wybranym …do wiecznej nienawiści przez wszystkie narody, z którymi się zetknęliście w swej historii.

Historykowi z ‘dr’ przy nazwisku, wypadałoby znać podstawową historię, skrajny judaizm i wydarzenia dnia dzisiejszego …i uderzyć się w pierś. Ale tego jeszcze żaden judeocentryk nie zrobił, bo judeocentryzm i samokrytyka to sprzeczność. To jest pani szansa. Taką Żydówkę z przyjemnością widziałbym w moim kraju i popierałbym jako podatnik czy dobroczyńca. Według wynaturzonej przez was definicji, “antysemita” to ktoś niepodobający sie judeocentrykom, a pani szafuje tym słowem w stosunku do Polaków. Dlaczego narażać się w Polsce na “nienawiść wyssaną z mlekiem matki”, pogromy, zagładę i inne urojone nieszczęścia, rzekomo od Polaków? Macie przecież “swój” Izrael.

Miarka się przebrała. Czasy tolerancyjnych Polaków skończyły się. Wypowiedzieliście nam wojnę — będziecie ją mieli.

Dr Piotr Bein
Kanada i Polska
niezależny badacz ludobójstwa i zbrodni masowych dla Uniwersytetu Miasta Hiroszima
—————–
* materiał dowodowy — patrz moje referaty dla ww. uniwersytetu; wysyłam na żądanie

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 28 gru 2009, 22:48 
VIP Member
Awatar

Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Hmm kiedyś dodałem osobny temat z filmik o konflikcie między Szewczykiemdratewka a Piotrem Beinem (http://www.youtube.com/watch?v=5qUHTQNHk2c). Chciałem poznać opinie forumowiczów na temat pana Beina nie chodziło nawet o konflikt miedzy tymi dwoma Panami, tylko o samego autora blogu grypa666 (Wspomniałem tam również, że z strony davidicke.pl zniknął baner promujący wspomniany blog. Osobiście pan B stracił wiarygodność w moich oczach).
Bardzo zasmuciło mnie, kiedy chciałem teraz wyszukać wspomniany wątek, ale został skasowany. :evil: :evil: :evil:

Jeśli chodzi o ten konflikt, to wg mnie już nie ma o czym pisać. Wszytko jasne.
Banery zniknęły z prozaicznego dosyć powodu. Nie widzę powodów aby reklamować jednostronnie ten blog, nie umieścili nigdy linka naszej strony, więc nie doszło do wymiany ani banerów ani linków. Na tym polega idea zaprzyjaźnionych stron. Ponadto nazywanie Icka "Słynny brytyjski prorok i kaznodzieja" Jak pokazuje się w idiotycznym komentarzu do filmiku. Samokreowanie Beina na Zbawcę Narodu Polskiego, kosztem opluwania każdego świadczy wybitnie o głęboko niedowartościowanej osobowości. Umieszczanie miernych artykułów o satanizmie, na tak dennym poziomie świadczy o głębokiej niewiedzy na ten temat. "Matka Gromniczna"...nie rozwiąże problemów. Tworzą mieszankę na poziomie katolickiej papki dla stada owiec. Ich prawo, każdy się posługuje wiedzą jaką posiada, problem zaczyna się w tym, kiedy ten ktoś myśli że jego naprawdę słaby poziom jest najwyższy a inni nie są godni mu butów czyścić.
Bein zniszczy każdego kto nie jest po jego "katolickiej" stronie. Wszyscy wiemy czym jest religia. Wspieranie człowieka tak małostkowego jest błędem bez względu na słuszność sprawy. Artykuły na blogu robią się coraz idiotyczniejsze, świadczą o zaburzeniach na punkcie religii a to zawsze stanowi wysoce toksyczną mieszankę.(np nazwa grypa666) Nie chcę wspierać w czymkolwiek takiego człowieka.

Awatar użytkownika

redmuluc pisze:
...Samokreowanie Beina na Zbawcę Narodu Polskiego, kosztem opluwania każdego świadczy wybitnie o głęboko niedowartościowanej osobowości. Umieszczanie miernych artykułów o satanizmie, na tak dennym poziomie świadczy o głębokiej niewiedzy na ten temat. "Matka Gromniczna"...nie rozwiąże problemów
...
Artykuły na blogu robią się coraz idiotyczniejsze, świadczą o zaburzeniach na punkcie religii a to zawsze stanowi wysoce toksyczną mieszankę.(np nazwa grypa666) Nie chcę wspierać w czymkolwiek takiego człowieka.

Redmuluc określiłeś to tak precyzyjnie, dokładnie tak jak chodziło mi to od jakiegoś czasu po głowie :D :idea:

Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Nie wiem, kim naprawdę jest Bein i co jeszcze napisał lub powiedział, ale czy w tym liście do dr Aliny Całej mówi coś niedorzecznego? Jeśli tak, to proszę o konkretne wskazanie, bo według mnie jest to cała prawda, niestety - dla większości zbyt szokująca, aby mogła być przyjęta przy pierwszym czytaniu. Na to trzeba trochę czasu, może lat, aby dojść do tego w wyniku własnych przemyśleń. Jeżeli ktoś ma wątpliwości co do zbrodniczych możliwości syjonistów, to polecam sprawę napromieniowania rentgenem w Izraelu kilka lat po II wojnie światowej 100 tys. dzieci sefardyjskich (źródło: http://wolnemedia.net/?p=723). Oni nie zawahają się przed żadnym programem eugenicznym, nawet dotyczącym swojej nacji, a takim według mnie był holokaust.

Nawet Jane Burgemeister wolała się dyplomatycznie wycofać, prawdopodobnie po to, aby nie dać prześladowcom (w związku ze sprawą szczepionek) pretekstu do aresztowania pod zarzutem rozpowszechniania "kłamstwa oświęcimskiego" - chociaż do końca nie wiemy, jakie naprawdę ma ona zdanie w kwestii poglądów Beina. Natomiast co do samego Beina - przypuszczam, że może być chory, ale jedynie fizycznie i być może nieuleczalnie, dlatego niczego się już nie boi.

Czy Administracja Forum również obawia się posądzenia o tzw. antysemityzm i szerzenie "kłamstwa oświęcimskiego"?

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Icke też o tym wspomina w The Biggest Secret, ale nie łącząc syjonizmu bezpośrednio z żydami - mówi, że syjonistów wspiera wielu nie-żydów, tak samo jak rzesze żydów są im przeciwne - daje w książce takie porównanie:
Nie można między syjonistami i żydami postawić znaku równości, chyba że takiego samego, jak między demokracją i USA ;)

Awatar użytkownika

trzysz pisze:
Icke też o tym wspomina w The Biggest Secret, ale nie łącząc syjonizmu bezpośrednio z żydami - mówi, że syjonistów wspiera wielu nie-żydów ...

W języku polskim jest takie ładne określenie tego rodzaju osobników - szabes-goje (szczególna odmiana "pożytecznych idiotów").

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

To co opisał Redmuluc o Beinie to niestety prawda gościu ma zwichrowana psyche na punkcie kościoła, w części 3 jego filmów stoi przed matka boską i modli się żeby pandemia nie dosięgła Polski. Właśnie przez ten film pokazał gdzie tkwi u niego prawdziwy problem chce walczyć z jednym siedząc po uszy w drugim g.... , poza tym z banerem też pisałem do niego bez odzewu a to zwykłe frajerstwo dlatego tez przestałem reklamować tego pajaca. Można zauważyć że on siebie uważa za jakiegoś zbawiciela że jest najważniejszy w tym całym zagadnieniu pandemii a przy okazji otworzył sobie furtkę na działalność zarobkową teraz to już u nich wszystkie materiały są płatne jeszcze trochę to wejście na stronę będzie co łaska ale minimum stówkę :king:

Awatar użytkownika

No cóż - prawda chadza czasem różnymi krętymi ścieżkami. Raz udało mi się kupić płytę z filmem demaskującym kłamstwa 9/11 jako dodatek do gazetki z programami telewizyjnymi "Kropka TV", którą oczywiście kupiłem tylko ze względu na tę płytę, bo normalnie tego nie robię.

Bein może mieć odchyłki na punkcie religijnym, ale to nie oznacza, że w innych sprawach nie ma racji. Zresztą - modlenie się pod figurą MB, to codzienne zajęcie milionów ludzi w RP. Czyżbyśmy byli krajem psycholi?

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Jeżeli dla ciebie klękanie z każdym problemem przed MB jest normalne to sorka dla mnie to fanatyzm religijny.
Cytuj:
modlenie się pod figurą MB, to codzienne zajęcie milionów ludzi w RP. Czyżbyśmy byli krajem psycholi?
Gdzie ty widzisz te miliony codziennie modlących? :king: Jeżeli chodzi o religie to jesteśmy krajem psycholi na szczęście powoli z tego wychodzimy. U Beina nie chodzi tylko o religie ma jeszcze manie wyższości co niestety dość często pokazuje.

Awatar użytkownika

Jacolo pisze:
Jeżeli dla ciebie klękanie z każdym problemem przed MB jest normalne to sorka dla mnie to fanatyzm religijny.

Nie wyczułeś ironii, zresztą - nie użyłem słowa "normalne".

Cytuj:
Gdzie ty widzisz te miliony codziennie modlących?

W Polsce jest ponad 10 000 (dziesięć tysięcy!) parafii. W każdym kościele codziennie odbywa się jedna lub kilka mszy i na każdej jest przynajmniej jakaś grupka wiernych, nie mówiąc o takich ośrodkach jak Częstochowa czy Licheń, gdzie są tysiące. Wystarczy, że średnia liczba wiernych odwiedzających kościół w każdej parafii wyniesie 100 dziennie (co zapewnia np. jeden pogrzeb) i już się zbierze skromny milionik każdego dnia.

Awatar użytkownika

Taka osoba jak Piotr Bein nie przekona milionów polaków o próbie stworzenia np. NWO.
Raczej przez zwykłego zjadacza chleba będzie odbierany jako osoba z zaburzeniami psychicznymi. Ktoś kto zainteresuje się problemem manipulacji społeczeństwem i w internecie znajdzie blog 666 to po chwili wyłączy komputer i odpuści sobie poszukiwania więcej informacji...
Bein chowa się za religią, po to aby pokazać, że jest normalny jak większość Polaków... :ninja:
Jego słownictwo "ziomal, pipidówa" ujmuję wartości jego przekazu. (zwłaszcza u osób które słyszą go po raz pierwszy, nie jest odbierany poważnie).
Ośmiesza tematykę NWO.

Awatar użytkownika

P.Bein to rzeczywiście postać kontrowersyjna, ale faktem pozostaje że w pewnym momencie stał się środkiem ciężkości polskiego "internetowego" ruchu anty szczepionkowego i trudno jednoznacznie określić dlaczego tak się stało.

Jeśli zaś chodzi o moje osobiste odczucia, to po raz pierwszy czerwona lampka zapaliła się gdy zaczął ostentacyjnie manifestować swą wiarę.
A "wielka" afera z szewczykiem dratewką nie wpłynęła na moją ocenę, jednak gdy zaczął aktywnie podtrzymywać konflikt i jątrzyć dalej, na prawdzie2 napisałem że to nie będzie wzmacniać jego wiarygodności.
http://prawda2.info/viewtopic.php?t=9626&postdays=0&postorder=asc&start=25

Co do tytułowego pytania to Bein jest przede wszystkim jest człowiekiem :mrgreen: .
Dałem taką banalną odpowiedź ponieważ z mojego punktu widzenia "szufladkowanie" jest zajęciem pozbawionym większego sensu, co najwyżej można oceniać postępowanie czy konkretne osiągnięcia.
Agent szaleniec czy wielki przywódca, a jaka to różnica każdy z nas podąża własną ścieżką a po drodze napotykamy na różnych ludzi i od każdego możemy się czegoś nauczyć.
Pamiętajmy "wróg" czasami może być skuteczniejszym nauczycielem niż przyjaciel, a IMHO podstawowym ludzkim błędem jest gloryfikowanie czy odrzucanie ludzi i tego co sobą reprezentują na podstawie właśnie wstępnego klasyfikowania na dobrych i złych wrogów i przyjaciół.
Ktoś może powiedzieć, że to w żaden sposób nie przybliża nas do odpowiedzi na pytanie kim jest tak naprawdę Bein, ale drodzy przyjaciele jeśli musieliście by odpowiedzieć na pytanie: kim ty jesteś tak na prawdę to jaka była by odpowiedź ... więc :king:

xpio pisze:
Co do tytułowego pytania to Bein jest przede wszystkim jest człowiekiem :mrgreen: .
Dałem taką banalną odpowiedź ponieważ z mojego punktu widzenia "szufladkowanie" jest zajęciem pozbawionym większego sensu, co najwyżej można oceniać postępowanie czy konkretne osiągnięcia.

No to wiadomo...ale fakt faktem nagle pojawia się znikąd z dalekiej Kanady nikomu nieznany "działacz-aktywista" o niejasnej przeszłości. Przypomina to wprowadzenie kolejnego pionka do gry. Jak ktoś napisał na forum prawda2, ten list to taki "granat w szambie" na pożegnanie.

Awatar użytkownika

redmuluc pisze:
Przypomina to wprowadzenie kolejnego pionka do gry. Jak ktoś napisał na forum prawda2, ten list to taki "granat w szambie" na pożegnanie.

Nie jestem pewien czy można mówić o "wprowadzeniu", bo nie przypominam sobie aby ten pan miał jakiś protektorów.
Obserwowałem całą sytuację (jak większość z nas) i jakoś nie zauważyłem żeby ktoś go promował, szczególnie na początku czyli 07.09, gdyby chociaż jakiś rydzyk o nim napomknął ale z moich informacji nic takiego nie miało miejsca.
Ten pan najwyraźniej jest zręcznym "surferem", ale i niemożna mu odmówić udziału w wytworzeniu fali.
To co się działo później czyli 11.09 jest sprawą wtórną bo Bein już był na szachownicy.
No i nie wolno zapominać o jakiej szachownicy mówimy, fora internetowe, youtube itd rządzą się własnymi prawami tutaj nie porównywalnie trudniej jest kogoś wypromować.
Podsumowując jakimś cudem :D ten pan zwrócił na siebie naszą uwagę albo to my go zauważyliśmy, a te pierwsze filmiki naprawdę przemawiały do wyobraźni, jeśli już miałbym spekulować to właśnie w nich doszukiwał bym się udziału czynników "trzecich".

A odnośnie tego listu to nie przywiązywał bym do niego większej wagi.
My mamy swoich Bilderbergów czy reptaljanów, a on ma żydów których obwinia za wszystko, bo przecież ktoś musi być winien i ktoś dopuszcza się tych wszystkich potworności więc i zasługuje na wszelkie ...
Oczywiście antysemityzm powoduje silniejsze reakcje no ale tak to już jest.
Prawdziwy problem jest w tym, że to nie jest takie proste i "liniowa" logika nie pozwoli nam na zidentyfikowanie prawdziwych źródeł naszych problemów, wręcz przeciwnie może je pogłębić i tym właśnie jest ten list czyli kolejną kulą w płocie :bangheadwall:

Grand Elect Mason * 14th Degree

samo klękanie przed MB to po prostu jego wybór; każdy z nas sam wybiera;jeśli ktoś ocenia to jako paranoję, to ciekawe co mówi o ludziach, którzy nas oceniają jako paranoików? mnie to nie obchodzi, dopóki ktoś nie mówi mi przed czym mam klękać lub nie klękać ( w sumie to jedno i drugie prowadzi do faszyzmu);
o syjonistach nie napisał chyba nic zdrożnego, choć oczywiście katolickie ograniczenie nie sprzyja spojrzeniu na temat z szerszej perspektywy; oczywiście widać, że gość trochę chyba się pogubił - ale to całkiem normalne jeśli patrzy się na świat dualistycznie:my dobrzy chrześcijanie versus sataniści z syjonu;
trzeba trzymać kciuki za niego ;) na razie siedzi po uszy w gównianym matrixie
kim jest Bein? - świadomością, która (z mojej perspektywy) została uwięziona w iluś tam zasranych programach sztucznej rzeczywistości; zatem czy tak bardzo się różni od nas?

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Kiedys z wielka checia wchodzilam na strone P.Bienia , poniewaz bylo wiele swiezych informacji z calego swiata. W tej chwili przypomina to "kolko różańcowe" , na dodatek fanatyczne , kazdy nie chrzescijanin, czy nie daj boze gej traktowany jest jako wrog publiczny i linczowany publicznie. Ten blog jest nastepnym dowodem,ze to religia stworzyla i tworzy najwiecej podzialow , kłóci ludzi i tworzy problemy z niczego. Strona jest na poziomie radia MA Ryja, zreszta czesto byly podawane audycje na tej stronie do owego radia :mrgreen: . Teraz zamiast swiezych informacji jest dawka fanatyzmu religijnego :| .

jego strona spada na psy... kto mieczem wojuje od miecza ginie! czasem jego strona jest zasilona wejsciami z roznoszonych ulotek przez ludzi, a później znowu spada popularność... no coż... wideo jakie nakręcił (część 1) zrobiło największą furore... i jego płyty też jakoś nie sprzedają się najlepiej... ja widziałem jedynie dwie osoby w sumie które na allegro je kupiły eh -> mógłby dać to za darmo :so: :?

Zarówno persona jak i nagłe pojawienie się Beina na polskiej scenie są zagadkowe, przybył, zrobił co zrobił, częściowo "zwyciężył" w zakresie problemu szczepionkowego, częściowo zwrócił uwagę na inne sprawy ale to już dopiero po uzyskaniu dużej poczytności strony, w sumie sprytne.
Prawdziwe cele, czy raczej intencje są znane tak naprawdę jedynie jemu.
Nie mnie roz-(o)sądzać.

Jak dla mnie to nadal jego pojawienie się jak meteora jest nie mniej zagadkowe jak nagłe, zresztą zapowiadane "zniknięcie" (wyjazd do Kanady).

Dał się poznać jako przesadny paranoik na punkcie religijnym, ekstrawertyk, może z jakąś manią prześladowczą, ma kilkunastoletni dorobek w swojej "badawczej" pracy więc nie jest to tylko chwilowy zryw.
Trudna sprawa, może nie ma już co d-oceniać, może kierowały nim jakieś osobiste animozje wobec kolumny "jot" (syjonistów), może nie dostał od nich biletu na salony; cholera go wie.
Jednak gdyby nie narobił szumu w/s szczepionek to nie wiem czy ktokolwiek by zrobił go aż tyle co on nadstawiając nie tylko policzek.
Może kiedyś poznamy jego teczkę ;)

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Moim zdaniem z tym blogiem grypa666 trafił jako informator do mas społecznych . Ale niepotrzebnie wrzuca tutaj Boga i Matke Boska . Tak jak by chciał powiedziec że nie możemy nic sami zrobic . A przecież Bóg nam nie pomoże sami musimy się wyrwac z tego shitu ( globalizacja , NWO , szczepionki itp itd ) bo sami pozwoliliśmy się niewolic do tej pory i nic nie zrobiliśmy ...

Life's a never ending wheel ...

Z jego Bloga...

Cytuj:
Blog www.grypa666.wordpress.com has been established by Marek Podlecki and Piotr Bein in early July 2009, following Jane Burgermeister’s criminal charges filed against the alleged perpetrators of the “pandemic” and looming mass vaccinations. The blog played a key role in educating Poles at home and abroad about the pro-vax propaganda peddled in official media. Knowing the realities of a corrupt system of governance and “democracy” in Poland, our main goal was education of the public at large first, criminal charges later.

Oczywiście widać że Bein kreuje się na zbawcę.

nie chcę go bronić, ale chyba to wytłuszczone stwierdzenie nie jest bezpodstawne; w czasie najgorętszych dyskusji publicznych jego blog był wymieniany chyba we wszystkich głównych mediach (śledzę jako tako tylko część z nich...)
nasz witryna jest dobra dla nieco bardziej wtajemniczonych :?

myślę że beina blog zrobił już swoje... :roll:

Wyspa pisze:
myślę że beina blog zrobił już swoje... :roll:

No na pewno...czas jak widać na zmiany. Blog zmienił opcję na religijno - fanatyczną...odwala im i tyle.

http://grypa666.wordpress.com/2010/01/07/3460/

Awatar użytkownika

To co dzieje się teraz na tym blogu to ciężko określić nawet żartem:

Obrazek

Gdybym teraz wszedł na tego bloga oraz nie miałbym styczności z tym forum lub innym (na szczęście mam ;) ) sam został bym "Iluminatorem"

Awatar użytkownika

Oczywiście że Piotr Bein odwalił dobrą robote w związku ze szczepionkami,
dotarł z informacją do ogromnej liczby osób, nie można mu tego odmówić .

Dzięki temu też wiele osób trafiło i na inne informacje typu oszustwo z ociepleniem powodowanym
przez człwieka, wpływ banków na przebieg sceny politycznej ich zyski z wojen i być może do innych też.
Ale skoro pan Bein mówi sam o tym wszystkim, bo wspominał o dość dużym obrazie manipulacji,
nie mówił tylko o szczepionkach, wspomniał o zmowie rockefelerów, o ściemie w ekonomii, o FEMA Camps i prawdziwej
sytuacji w USA oraz ich powodach oraz skutkach .

Więc ogarniał wielki obraz, ale jak mógł w tym obrazie manipulacji ominąć jej ogromną część, czyli manipulacje
sferą duchową czlowieka ze strony religii. Przeciez ta część jest ogromna i odgrywa ogromną role w tym wszystkim.
Próbuje znaleźć w tym jakiś sens, iż być może chciał trafić do szerokiego widza, który to w większości będzie
chrześcijaninem, ale z drugiej str. skoro podawał sie za przebudzonego* w tych sprawach to rzecz jasna że musiałby
mówić i o tym. Stąd nie moge wyciągnąć jednoznacznego wniosku o czym świadczą te religijne fanatyki u niego ... :?: :idea: :?

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Cytuj:
Więc ogarniał wielki obraz, ale jak mógł w tym obrazie manipulacji ominąć jej ogromną część, czyli manipulacje sferą duchową człowieka ze strony religii. Przecież ta część jest ogromna i odgrywa ogromną role w tym wszystkim. Próbuje znaleźć w tym jakiś sens, iż być może chciał trafić do szerokiego widza, który to w większości będzie chrześcijaninem, ale z drugiej str. skoro podawał się za przebudzonego* w tych sprawach to rzecz jasna że musiałby mówić i o tym.

Cytuj:
Stąd nie moge wyciągnąć jednoznacznego wniosku o czym świadczą te religijne fanatyki u niego ...

...świadczą ze jest chyba wyznawcą Prawosławia*:

"7 stycznia wyznawcy prawosławia wschodnich terenów Polski, rozpoczynają trzydniowe obchody świąt Bożego Narodzenia".
link
I na innych stronkach prawosławnych tez sa takie wpisy ze względu na Swięta ktore się własnie rozpoczęły 7-mego stycznia, wiec ten jego wpis jest całkiem normalny z punktu widzenia osoby wyznającej Prawosławie.
Link
Nie dziwie się ze nie chciał banerów włożyć - logiczne, ze nie będzie umieszczał banerów stronek
NIE - religijnych - skoro jest tak mocno religijnie zaangażowany. Bądz co bądz jest to stronka Davida Icke który ma swój pogląd na wszelkie religie - wiadomo jaki.

*Mam nadzieje ze nie pomyliłam nazwy tej religii. Ale przypuszczam ze to o to chodzi.

Awatar użytkownika

Ayerys pisze:
...świadczą ze jest chyba wyznawcą Prawosławia:

Tak to wygląda dokładnie - klasztor, w którym przebywał Bein, to prawosławny monaster. Czy to coś zmienia? O tyle, że pozbawia argumentu tych, którzy chętnie widzieliby go w jednym szeregu z moherami i Rydzykiem. Prawosławie to jednak nie to samo co Krk - inne zasady, chyba też inna duchowość.

Easy_Rider pisze:
Ayerys pisze:
...świadczą ze jest chyba wyznawcą Prawosławia:

Tak to wygląda dokładnie - klasztor, w którym przebywał Bein, to prawosławny monaster. Czy to coś zmienia? O tyle, że pozbawia argumentu tych, którzy chętnie widzieliby go w jednym szeregu z moherami i Rydzykiem. Prawosławie to jednak nie to samo co Krk - inne zasady, chyba też inna duchowość.

No to zajrzyj aktualnie na blog...
http://grypa666.wordpress.com/2010/01/10/kompleks-jot-masakra-gazy-przed-rokiem/
pełen obrót od Matki Gromnicznej do "Rzeźni Numer Pięć" (fani Kurta Vonneguta wiedzą o czym mówię).
Niezła fanatyczna kaszana dla psychiki... :) To jest podstawowy powód dla którego takim ludziom nie można ufać.

Cytuj:
Następnym wydarzeniem w życiu amerykańskich i europejskich mężczyzn, które można uznać za obrzęd inicjacji, jest wojna. Gdy mężczyzna z niej wraca, zwłaszcza z poważnymi obrażeniami, wszyscy przyznają: oto prawdziwy mężczyzna. Gdy wróciłem do Indianapolis z drugiej wojny światowej, mój wuj powiedział: "No, teraz wyglądasz jak prawdziwy mężczyzna". Miałem ochotę go udusić. Gdybym to zrobił, byłby pierwszym Niemcem, jakiego zabiłem.
Kurt Vonnegut

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

Nie wydaje sie wam ze ten ich blog zaczyna sie pomalu staczac? Juz nie maja co pisac o grypie wiec szukaja sobie tematow zastepczych. Nie ma w tym nic takiego gdyby nie to ze caly czas pisza o religi. Nie kazdy uzytkownik tego bloga jest katolikiem wiec nie wiem po co poruszaja takie tematy. Jeszcze zobaczcie na najnowszy wpis z tymi drastycznymi zdjeciami. Przeciez na ta strone moga wchodzic osoby ponizej 18 roku zycia ktore nie powinny widziec urwanej nogi itp. Nie wydaje sie wam ze trzeba bylo by to zglosic do autorow lub jesli to nic nie da do organow ktore sie tym zajmuja?

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]