Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 06 mar 2021, 18:05

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Post: 26 lip 2010, 17:52 
Offline
Master of the Ninth Arch * 13th Degree
Master of the Ninth Arch * 13th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 lis 2009, 5:05
Posty: 1217
Lokalizacja: Lyrae/Terra
Płeć: mężczyzna
Witam.
Przedstawiam temat o Photon Belt.

Photon Belt

Zespół Photon (Pas Fotonów) został odkryty w przestrzeni kosmicznej w 1961 r. za pomocą satelitarnych ur. instrumentów. Ziemia teraz stopniowo przemieszczających się w Plejady – Seven Sisters – szacuje się ich odległość na 440 lat świetlnych stąd.
Już w 1980 roku podano informację, iż nasz Układ Słoneczny będzie kolidował z "elektromagnetyczną chmurą" w niedalekiej przyszłości. Jednak potraktowano tą wiadomość jako wiadomość bez znaczenia. Gdzieś tam o tym zapomniano, a inne nazwę to "okrojone" info szło dalej.
W kosmosie ma wielkie znaczenie owe wydarzenie, szczególnie od strony duchowej.
Ostatni raz rzekomo wydarzyło się to właśnie za czasów Atlantydy, czyli około 11000-12000 lat temu.
Co niesie za sobą owe wydarzenie ? Przede wszystkim łatwiejszy zakres wchodzenia międzywymiarowego.
Jest to precedens i wielkie wydarzenie, stąd też wiele dusz czeka na wstąpienie na Ziemię.
Wydarzenie datowane jest na 2012 rok z tego co wyczytałem z różnych źródeł. W owym pasie fotonów zakres "ścian" między różnymi płaszczyznami będzie się stopniowo zacierać, lub zniknie.

Obrazek

"Przejście" jest integracją wymiarów. W naszym przypadku 3ciego i 4tego. Charakteryzuje się to zmianami klimatycznymi na Ziemi. Owe światy 3D i 4D zaczynają się ścierać powoli, wpadając w interakcję.
Nie oznacza to, że nagle staniemy się wszyscy piękni, dobrzy, miłosierni, ponieważ nadal będziemy mogli operować na tej przestrzeni programami umysłu. Nie mniej jednak "przejście" jest ułatwieniem w celu progresji duchowej. Istotnym czynnikiem tego będzie to jak będziemy "współdziałać" czy współistnieć z tym pasem fotonów.
Pas fotonów nie istnieje bez przyczyny. Jego celem jest działanie jako główny regulator galaktyki do zmian, koordynując swoje ruchy z naturalnego cyklu energetycznego od wewnątrz jądra galaktycznego. Następuje to wzrostowo, aż po bardzo intensywne fale energii, które przekształcają się w danym miejscu w Photon Belt.
Wniosek nasuwa się prosty dla mnie - gdzieś tam owy cykl jest planem Bożym, kierowany czy też nadzorowany przez potężne istoty - Hierarchię Duchową Wszechświata.
Pas fotonów reguluje te fale, poruszanie się na wzorce, które są ustanowione, jak jądra galaktycznego działa. W naszym konkretnym przypadku, Milky Way Galaxy działa w około 13000 i 26000 cyklach trzyletnich. Stąd pasa fotonów obraca się wokół rdzenia w zależności od tego wzorca. Każda emisja galaktyki energii rdzenia waha się w intensywności i strukturze rozproszenia, ponieważ musi ono wpływ na każdy punkt galaktyki w określony sposób.
Energia ta pozostawia specjalny wzór, który koduje w każdej części galaktyki o charakterystyczny harmonogram – to jest sposób każdej gwiazdy, planety, chmury pyłu itp. aby reagować i realizować części planu Bożego. Każdy aspekt jest unikalny w galaktyce, każdy jest specyficzny na swój sposób. Wydarzenia te kształtują charakter fizyczności (fizyczny).

Nasza Ziemia planeta okrąża Słońce raz na rok, ale nasz Układ Słoneczny jako całość także przemierza orbicie w tej części galaktyki w ciągu około 26000 roku.
Obrazek
Istnieje wiele innych systemów słonecznych w tym cyklicznym ruchu (podobnie jak istnienie wielu innych planet krążące wokół ich słońc). Plejady są np około 440 lat świetlnych od nas, są częścią tego systemu, a w rzeczywistości naszego układu słonecznego orbitą centralnego słońca Plejad jest gwiazda Alcyone. Pas fotonów otacza system Plejady. W rzeczywistości składa się z wielu pasm fotonów pochodzących od centrum galaktyki, związanych z ramionami spiralnymi Galaktyki Drogi Mlecznej.
By lepiej wczuć się obrazowo w sytuację...

Małe ćwiczenie wzrokowe ukazujące perspektywę.
Na całą galaktykę z zewnątrz np Andromedę
Obrazek
Oraz na perspektywę z naszego położenia (w tym przypadku od środka Drogi Mlecznej)
Obrazek

Tak więc nasz Układ Słoneczny i Ziemia potrzebuje 26000 lat aby znaleźć się ponownie w tym samym punkcie na orbicie. Teraz wyobraźcie sobie np ciastko w kształcie obłoku zawierające orbity tych systemów gwiezdnych. To jest pas fotonów, lub zespół fotonów. Oznacza to, że nasz Układ Słoneczny przechodzi przez pas dwa razy w cyklu 26000 roku (to jest co pół cyklu lub 13000 lat). Grubość chmur fotonów jest taka, że zajmuje to około 2.000 lat dla naszego Układu Słonecznego, aby przejść przez to, a więc około 11.000 lat pomiędzy każdym spotkaniem z tym pasem (2 x 11.000 + 2 x 2000 = 26000 roku).

Oto diagram, wykaz konstelacji Plejad pokazujący orbitalne położenie Siedmiu Sióstr względem i reakcją z Photon Belt.

Obrazek

Informacje mogą wskazywać, że nie dojdzie do tego wszystkiego w konkretnej dacie i że trudne to jest do przewidzenia, ponieważ pas oscyluje losowo. Są to w rzeczywistości olbrzymie rozbieżności chociażby w przekazach channelingowych (które są jakie są), czy informacjach o których już pomrukują naukowcy.

Według oficjalnej nauki Układ Słoneczny przechodzi przez chmury międzygwiezdnego materiału.

Obrazek

NASA za pomocą sond Voyager oświadczyła że jest to pas szeroki na 30 lat świetlnych. Gwiazdy które wybuchły w pobliżu około 10.000.000 lat świetlnych powinny być "zdmuchnięte" lub być zgniecione przez chmurę.
Co jednak trzyma je w całości ?
Wykorzystując Voyager'a NASA odkryła silne pole magnetyczne na obrzeżach Układu Słonecznego, wyjaśnił Merav Opher, heliofizyk NASA z George Mason University.
Chmura jest znacznie bardziej namagnesowana niż ktokolwiek wcześniej podejrzewał, Opher powiedział : " To pole magnetyczne może zapewnić dodatkowe ciśnienie by oprzeć się zniszczeniom. "
Opher z czasopiśmie "Nature" głosił tak : Dwie sondy NASA Voyager opuściły Układ Słoneczny. Obecnie są one poza orbitą Plutona i na progu wejścia przestrzeni międzygwiezdnej. W 1990 r. Voyager 1 stał się najdalszym obiektem wysłanym przez człowieka w przestrzeń kosmiczną "
Sondy Voyager, poprzez wyścigi w przeciwnych kierunkach, wykazały m.in., że bańka wokół naszego układu słonecznego jest zgnieciona.
Inne chmury międzygwiezdne mogą również być namagnesowane, głosił Opher i jego koledzy.

"Ich silne pola magnetyczne mogą kompresować heliosferę nawet bardziej niż kiedykolwiek", zgodnie z NASA. "Dodatkową kompresję umożliwia więcej promieni kosmicznych idące w Układ Słoneczny i w miarę możliwości wpływając na klimat i naziemną zdolność astronautów by bezpiecznie podróżować w przestrzeni."

Inne źródło zacytuję - gazeta "Kontakt" 1996 rok. strona 13.
"Photon Belt jest ogromny, niewidoczny, oplata zespół wysoko, wysoko skoncentrowany, potężne światło i energia (...)Photon Belt wymiarowo jest wyższy o większej częstotliwości wibracji w którym wszystko jest jasne i jest ujawnieniem całej prawdy. Nikt nie będzie mógł się ukryć przed światłem i prawdą w tym czasie. To jest Królestwem czystego Świała Naszego Stwórcy, i będzie to jak niebo w porównaniu do tego, co przeżywamy obecnie. "

Poniższy wykres pokazuje jak to się rozkłada mniej więcej.
(powinno zamiast 10000 lat być 11000 błąd graficzny z tego co mi się wydaje)
Obrazek

oraz ten (pewnie dokładniejszy niż powyższy ?)
Obrazek

Obrazek

Pas fotonów jest ogromnym regionem przestrzeni, który jest promieniście intensywny, elektromagnetycznie w całym spektrum widzialnym i poza nim, w wysokich częstotliwościach światła niewidoczne nawet dla x-ray's spectrum. Wspomniano już za pośrednictwem mediów o ogromnym wzroście intensywności “niebezpiecznym” promieniowania wprowadzanym przez dziury w warstwie ozonowej w niektórych regionach naszej planety.

Mamy za sobą pełne koło i powrót na początku. Jest to opisane w Biblii, w książkach na temat mitologii, przez Nostradamusa, jak również współczesnych dni naukowców, oraz wiele, wiele innych źródeł, informacji na forum które można powiązać.
Jeśli Ziemia wejdzie najpierw do Photon Belt, niebo pojawić się powinno ogniste, ale nie ma to nic wspólnego ze wzrostem temperatury przez ogniste spektrum.
Jeśli Słońce wejdzie pierwsze, ciemność będzie trwać 110 godzin. Interakcji między promieniowania słonecznego i Photon Belt pozwoli ujrzeć na niebo tak, jakby to pełnia spadających gwiazd. Ponieważ Ziemia wchodzi w ten pas promieniowania, wszystkie cząsteczki, Wszystkie atomy zmienią się, na świecące. Nie będzie stałej świetlnej.

Nie może być żadnej ciemności w ciele ludzkim. Szybki rzut oka na Biblii : “Wszystkie gwiazdy spadają z nieba, a nieba będzie więcej …”. Oczekuje się, że ruch obrotowy Ziemi może się trochę zmniejszyć. Ze względu na zmniejszenie promieniowania słonecznego, temperatura chłodniej i pokrywy lodowej ma się przedłużyć do około 40 stopni szerokości geograficznej na obu półkulach. W podręcznikach historii, napisane jest, że zostało zarejestrowanych co najmniej 5 epok lodowcowych. Można zauważyć, że centra komunikacji świecie, stałe satelitów, amerykańskich baz i eksperymentalne atrakcje znajdują się w “bezpiecznej strefie”. Zgodnie z projektem lub wypadkiem ? Można jedynie zastanawiać...

Inne spektakularnym efektem o charakterze przejściowym, powinnien być jak nasze Słońce przenosi się do pasa fotonów. Ziemia krąży wokół Słońca, dlatego też alternatywnie przed Słońcem. W związku z tym, czy Ziemia Słońce i planety mogą wejść pierwsze ? Niemożliwe jest przewidzieć, kto pierwszy, ponieważ, jak wspomniano wyżej, pas fotonów jest rozszerzony i zmieniający się losowo. Jeśli na Słońce dotrze chmura fotonów przed Ziemią, zostało przepowiedziane, że ciemność będzie trwała od około 3 do 5 dni. Będzie ciemno, z prawdopodobnym uszkodzeniem elektrycznych źródeł zasilania.
Planety będą w różnych wymiarach. Jedna będzie się w uniwersum równoległym w stosunku do innych.

Jeżeli chodzi o zmiany w Układzie Słonecznym..

(cytuję post radosława)

Ziemia - akurat tutaj zmiany nie są aż tak odczuwalne, znaczący wpływ na taką sytuację ma zjawisko chemtrails (rozpylanie cząsteczek aluminium w atmosferze przez setki samolotów które zostawiają za sobą coś więcej niż smugę kondensacyjną) oraz instalacja HAARP manipulująca pogodą i potrafiąca wywoływać trzęsienia ziemi czy huragany na zamówienie.

Mars - ostatnio pojawiła się tam atmosfera, w sieci można znaleźć tony materiału na temat topnienia lodowców i ocieplenia tej planety. Zwiększenie gęstości atmosfery.

Jowisz - drastyczne zwiększenie pola magnetycznego. sięga już do Saturna. Powstanie drugiej czerwonej plamy, zorze na biegunach. Oficjalne źródła nie podają żadnego logicznego powodu nasilenia się burz, powstania drugiej czerwonej plamy i coraz to nowych anomalii. Zbyt trudno jest wpaść na pomysł że powiększenie pola magnetycznego musi być związane z dostarczeniem nowej porcji energii do układu.

Zorze na księżycu Jowisza IO, Jowiszu i Neptunie:
Obrazek

Saturn - zorza w rytm świętej geometrii
Obrazek

Uran - przebiegunowanie magnetyczne o 60 stopni i szalejące burze magnetyczne które przybierają na sile. Widoczna także zorza.
Obrazek

Neptun - podobnie

Pluton

Obrazek

Tu mamy znanego tu i ówdzie Pana ...

phpBB [video]

phpBB [video]


Informacja z lat 70tych o tym że coś zbliża się do Układu Słonecznego. (znalazł Michał-Anioł forum świętageometria)

Obrazek
Obrazek

Dodając do tego tematy o fraktalności zakładane przez radosława (najczęściej), czy o siatce tetrohydralnej, dodając już pozanaukowo do tego wiele przepowiedni iż w naszych czasach ma się dziać coś dużego mogę zrobić długi post ale nie ma to zbytnio sensu na teraz, upraszczam to jak się da.
Dodając również wszystko to o czym mówi Dan Winter o przeznaczeniu DNA i czasach obecnych i tych za nami - mamy już zatem dużo informacji NAUKOWYCH świadczących o tym iż żyjemy wszyscy w czasach gdzie ewidentnie coś się dzieje.
Niektórzy odczuwają to na własnej skórze już (w środku).

Wrzucam w to wszystko jeszcze moją prezentację wcześniejszą...

http://davidicke.pl/forum/co-nas-czeka-w-roku-2012-t973-90.html#p37100

Powyższy zbiór to komendium tego i tak w wersji skrótowej by ogarnąć temat na lekko.
Temat jest szeroki. Z resztą jest już na forum podobny. Lecz ten nosi nazwę Photon Belt'u i informacje które są w nim zawarte odnoszą się bezpośrednio i pośrednio do niego.

Miłej lektury. Pozdrawiam.

_________________
Nie.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 26 lip 2010, 17:52 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 13 sie 2010, 22:21 
Offline
Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lis 2009, 11:43
Posty: 371
Tutaj doscyc ciekawie i przełożone na prosty język.

Cytuj:
Nasza planeta Ziemia zmierza w obecnym czasie do wielkich przemian. My, mieszkańcy tego globu żyjemy aktualnie na krawędzi starego i nowego świata.

Czasy obecne dobrze rozpoznali Majowie, doskonali matematycy, astronomowie i astrologowie. Znani też ze swojego doskonałego kalendarza Tzolkin, który aż 22 razy dokładnie określił wszystkie ważne cykle słoneczne. Według kalendarza Majów w roku 1987 kończy się stary piąty świat. Ziemia wychodzi z okresu nocy i rozpocznie nową epokę w szóstym świecie. Obecnie żyjemy „ pomiędzy światami”. Ten czas jest zwany inaczej Apokalipsą. Majowie nie opisują szóstego świata, kończą swój kalendarz 21 grudnia 2012. Podczas Apokalipsy w czasie „ pomiędzy dwoma światami” dużo ludzi dozna wielkich przemian na rożnych odmiennych polach. Nasza Ziemia zmieni swoje położenie we wszechświecie. Ruchem spiralnym przesunie się z trzeciego do piątego wymiaru. Zmieni się na Ziemi całkowicie energia, z wibracji solarnych na wyższe galaktyczne.

Już Edmund Halley (1655-1742) odkrył dziwną przestrzeń wokół Plejad. Sto lat później Friedrich Wilhelm Bessel potwierdził odkrycie Halleya. W roku 1961 Paul Otto Hesse doniósł o niezwykłym pierścieniu światła o nieprawdopodobnych rozmiarach - 760 000 bilionów mil szerokości. Potwierdziły to badania prowadzone przez satelity. Astronomowie zauważyli wielki pas światła wokół Plejad opasujący je niczym obrączka.

Promienie idące z Centralnego Słońca Alkione są ułożone z północy na południe. F. W. Bessel również obwieścił światu, że nasz glob jest niemalże jedną minutę przed zetknięciem się z tym pierścieniem. Zaobserwował ruch tego pasa światła i obliczył cały jego cykl obrotu wokół Alkione. Określił go na około 25 000 lat ziemskich. Pas ten jest pasem wielkiej światłości o wielkiej radiacji, naukowcy nazwali go Photon Belt (Pas Światła) Photon Belt zwany również Quantum zawiera w sobie energie gamma, X-rays, widzialnego światła i niższych energii o częstotliwości radiowej. Podrożuje po wszechświecie wokół Centralnego Słońca Alcione - jednej z siedmiu gwiazd Plejad, ruchem odwrotnym do wskazówek zegara z prędkością światła. Jego obrót – pełna orbita wynosi 25 860 lat. Centralne Słońce Alkione jest ustawione w pośrodku wszechświata. Jest niczym latarnia w środku morza, która rozświetla ciemności.

W tym czasie nasz układ słoneczny musi przejść dwa razy przez tą falę światła, raz od północy, drugi raz od południa. Niesie dwa okresy ciemności i dwa okresy światła. Czas ciemności jest pasem głównym, najdłuższym w rotacji dookoła Centralnego Słońca. Każdy z tych okresów to ok.10 500 lat.+ ok 430 lat co daje (10 500 + 430 = 10 930 x 2 = 21 860). 430 lat - są to lata zbliżania się do tego pierścienia, dające już przebłyski innych czasów - ale nadal jeszcze je zakrywają jakby wielką mgłą. Za każdym okresem 10500 lat ciemności i po przejściu przez okres „ mglisty” zwany naukowo Nebulą, nadciąga wielki pas światła. Trwa on ok 2000 lat.

Zatem 21 860 + 4000 ( 2000x2) = 25860 lat, to jest jedna orbita wokół Alkione. Po wyjściu ze światła (2000 lat) ponownie zaczyna się fala ciemności ok 10 500 lat. Nie jest łatwo zrozumieć ten cały cykl kosmiczny. Jest określany jako fenomen. W czasie kiedy nadciąga ta wielka fala światła następuje na ziemi wielki rozwój spirytualny i rozkwit na naszym globie, Złoty Wiek. Okres podroży tego Pierścienia jest zwany - cyklem 26 000 letnim. jest on bardzo ważny i owocny w zrozumieniu boskich prawd i celów.

Uczeni wyliczyli, że Ziemia zetknie się z Pasem Światła ok. roku 2011. Cały ten proces można porównać do oddechu Wszechświata, jednego wielkiego rytmu - wdechu i wydechu i dwóch faz spoczynku. Oddech Boga - jako pełny cykl trwa ok 26 000 lat. W czasie tego cyklu zachodzą potężne przemiany w całym wszechświecie.

Pierścień Światła – wielka elektromagnetyczna energia,
wielkie światło jest już ... tuż .. tuż...

Dzień 21 grudnia 2012 jest dniem kiedy według wierzeń Majów ten Pierścień Światła jak rzeka wpłynie i zetknie się z naszą planetą. Wywoła potężne zmiany nie tylko na naszym globie ale również w psychice i ciele człowieka. Rozwinie wyższą jego świadomość. Nowe elekromagnetyczne pole, bardziej wysoka częstotliwość zmieni ludzkie ciało na tak zwane semi-eteryczne. Podniesie na wyższą świadomość. Nastąpi wyższy rozwój w ewolucji człowieka.

Tą wibrację nazywa się również energią lub promieniowaniem Manasik, która jest naszym pojazdem w transformację i transmutację, w podniesieniu na wyższy poziom świadomości - Świadomości Chrystusa. Manasik energia jest niczym innym jak Świadomością Chrystusa.

Pierścień Światła nie jest nowym zjawiskiem. Znany był przez starożytnych greków i rzymian. Nazywali go Złotym Wiekiem. A owe 11 000 lat ciemności, galaktyczną nocą.

Energia Manasik jak wyliczyli astrofizycy podróżuje po wszechświecie z prędkością ok 29 km /sek. Według nich Energia ta przekroczy granice Ziemi z prędkością 208 800 km/godz. Takie wejście światła w naszą sferę i o tak dużej częstotliwości spowoduje w nas przemiany o wielkości zależnej od naszego aktualnego stanu., (oczyszczenia) „...za jednym mrugnięciem oka...”

Energia Manasik ma spirytualną naturę i po okresie ok 11 000 lat galaktycznej nocy na Ziemi zapali 2000 lat światłości – oświecenia, w każdej jego formie, tak duchowej jak i fizycznej. Człowiek gwałtownie przyśpieszy proces własnej ewolucji.

Przed zbliżającą się wielką energią czystego światła płynie również tak zwany Null-Zone lub Nebula - Strefa Zero. W tych ostatnich dniach, kiedy pas światła będzie stykał się z Ziemią na naszym globie pole magnetyczne spadnie niemal do zera. Wytworzy się próżnia. To zjawisko zmieni biegunowość Ziemi.

Encyklopedia Wikipedia pisze: Nebula, nazwa łacińska-nebulea, jest to chmura lub kurz,
gas i plasma oddzielająca dwa rożne środowiska o innych wibracjach, niczym ściana. Orginalnie Nebula jest również określeniem na astrologiczny obiekt. Często nazywa się tak drogę mleczną ,lub (przykład) Galaktyka Andromeda inaczej też zwana - Andromeda Nebula. Odnosi się do również do komet.

Strefa Zero jest to więc obszar bardzo mocno skompresowanej energii, w którym pola elektromagnetyczne przenikają się bardzo mocno i zarazem odpychają się od siebie.

Oba te pola muszą się nawzajem przetransmutować w nowy typ magnetyzmu. W konsekwencji nastąpi nowa zmiana pola elekromagnetycznego na Ziemi, co już stopniowo widzimy w codziennym życiu.

Na Ziemi zaistnieje inne pole magnetyczne o bardzo dużej częstotliwości. Wszystkie te zmiany będą powodować większą aktywność wulkanów, nagłe zmiany klimatu, silne wiatry i trzęsienia ziemi. Czym bardziej będzie zbliżał się Pas Światła do Ziemi tym ta aktywność się zwiększy.

Obecność Strefy Zero jest przewidziana ok 110 do 144 godzin (5-6 dni). W tym czasie będzie bardzo ważne jakie będziemy posiadać ciała. W ciałach nieharmonijnych proces ten wywoła gwałtowny szok. Osoby posiadające ciało „czyste” łatwiej zniosą transformację, łatwiej przyswoją wyższe wibracje kosmiczne. Zaczną się budzić zdolności telepatyczne i telekinetyczne. Po przejściu Strefy Zero nastąpi wielka ciemność (ok 36 - 75 godz). A po tej ciemności niespodziewanie wyłoni się zupełna jasność. Atmosfera zmieni się gwałtownie z wielkiej ciemnicy w słońce. Zmieni się pole elektromagnetyczne i nastanie nowa era. Ziemia wejdzie w szósty świat.

Dużym niebezpieczeństwem dla Ziemi są składowiska broni atomowej i wszystkich elektromagnetycznych źródeł. Nadciągająca energia zmieni ich pola działania, mogą wystąpić reakcje łańcuchowe. Jest przewidywane całkowite pozbawienie ludzi prądu elektrycznego. Wysoka wibracja rozładuje wszystkie nasze urządzenia elektryczne.

Podczas kiedy nadciągnie Null Zone i nie będzie nic widać z tej gęstej chmury, znikną słońce i gwiazdy, na Ziemi gwałtownie spadnie temperatura. Jest nawet przypuszczenie, że może osiągnąć – 50 stopni. Świat nagle może się znaleźć w epoce lodowcowej. Załamanie się pogody może doprowadzić do śmierci wielu ludzi. Również należy spodziewać się wielu nieprzewidzianych zmian i nieoczekiwanych sytuacji. Nie chce przedstawiać więcej katastroficznych wizji ale każdy z nas powinien jednak zdać sobie sprawę w jakim czasie żyjemy i co nas czeka w ciągu najbliższych lat.

Wiem również, że nie pozostaniemy bez pomocy. Galaktyczne Federacje pracują nad tym jak pomoc planecie Ziemia. Nie zostawią nas samych podczas tego wielkiego kosmicznego wydarzenia.

A co na to świat?

Już od dawna trwają wielkie dyskusje w świecie naukowców i nie tylko. W związku z nadciągającymi zmianami na Ziemi również zwiększyła się aktywność UFO. Wiele innych obcych cywilizacji chce nam pomoc. Świat jeszcze tego nie rozumie a nawet się obawia. A dużo z nas w ogóle nie wierzy w istnienie innego życia w innych galaktykach. Cały czas trwają obserwacje Pierścienia Światła z Alkione przez NASA. Już od dawna ONZ jeszcze z prezydentem Reganem i Gorbaczowem zastanawiali się nad tym problemem, jak również nad interwencją UFO. Nie łatwy to temat dla nas ziemian. Zawsze największym wrogiem dla świata jest obawa przed nieznanym.

Kiedy już przybędzie do nas ta wielka fala potężnego światła nasza amnezja przestanie istnieć. W człowieku będzie budzić się nowa świadomość i zrozumienie prawd wszechświata.

W tym czasie reinkarnowało się na Ziemi wiele bilionów dusz ze wszystkich galaktyk. Dla każdej z nich to wielka szansa i wyzwanie – przekroczenie wielkich furtek i zjednoczenie ze Świadomością Chrystusa.

A Ziemia zmierza w El Dorado XXI wieku. Wchodzi w nowy rozdział życia w Złotym Wieku – w erze pokoju - tylko w Świetle.

WIESŁAWA


http://www.vismaya-maitreya.pl/rok_2012_pierscien_swiatla.html

_________________
Magnificent SpaceNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 14 sie 2010, 3:19 
Offline
Master of the Ninth Arch * 13th Degree
Master of the Ninth Arch * 13th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 lis 2009, 5:05
Posty: 1217
Lokalizacja: Lyrae/Terra
Płeć: mężczyzna
Akurat swój post zapoczątkowujący temat chciałem podeprzeć innymi źródłami, w tym nawet tą już śmieszną do bólu NASA.
I nie popieram źródeł WIESŁAWY z vismaya-maitreya.pl.
Uważam że ta strona jest ciekawa. Ale jest upchana strasznie nieweryfikowalnymi informacjami, lub też dezinformacjami.
Nie sposób jest chwytać i łykać jak młody pelikan.
Jednym ze sposobów potwierdzenia rzetelności informacji jest zestawienie jej z innymi źródłami i znalezienie wspólnych punktów i oddzieleniem na zasadach rachunku prawdopodobieństw - rzetelnych informacji z dezinformacjami, lub tego typu przekręceniami informacji.
Ale...
Kto jak woli :hi hi:

Z resztą... ja nie twierdzę że nie jest ciekawy ten zbiór wklejony z tej strony, sam początek jest prawdą, lub przynajmniej czymś co można zweryfikować.
Nie wiemy za to co tak naprawdę spowoduje Photon Belt.
Bo zapewnienia że amnezja w człowieku nie będzie istnieć to naciągana teza, bo nie wszyscy tu są prawidłowo nastawieni do zmian.
Zatem jaki czas będzie dla niektórych na zmianę i przekonanie się ?
A czy to się nie dzieje przypadkiem teraz ?
A no... bądź tu mądry.

Planeta być może dostosuje się do fali elektromagnetyzmu, co z człowiekiem który nie dostosował się do planety jeszcze ?
Czy ezoteryczne źródła mają jakąś przekonywującą odpowiedź na to pytanie ?

_________________
Nie.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 14 sie 2010, 10:26 
Reklamacje kierować do Wyspy :so:Na górę
   
 
 
Post: 02 paź 2010, 11:15 
Offline
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 cze 2010, 9:50
Posty: 486
Płeć: mężczyzna
Andromedan-Bracie kawal dobrej roboty, dopiero teraz wpadlem na ten watek

_________________
Oto Ja was posyłam jak owce między wilki. Bądźcie więc roztropni jak węże, a nieskazitelni jak gołębie!(Mt10:16)
A gdy widział (Jan Chrzciciel), że przychodzi do chrztu wielu spośród faryzeuszów i saduceuszów, mówił im: Plemię żmijowe, kto wam pokazał, jak uciec przed nadchodzącym gniewem? (Mt3:7)
Więc się ich nie bójcie! Nie ma bowiem nic zakrytego, co by nie miało być wyjawione, ani nic tajemnego, o czym by się nie miano dowiedzieć. (Mt10:26)Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 25 sty 2011, 20:36 
Offline
Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 sty 2011, 9:54
Posty: 19
Płeć: mężczyzna
Witam wszystkich, od dawna obserwuje forum, pierwszy raz zdecydowałem się coś napisać. Cały czas szukam różnych informacji na temat zmian jakie nas czekają, niestety niemal wszystkie apokaliptyczne wizje związane z kosmosem są ignorowane lub wyśmiewane na specjalistycznych forach astronomicznych.

Wkleje tu wypowiedzi z forum astronomia.pl na pytanie odnośnie pasa oriona i rewelacji głoszonych przez panią Wiesławę w artykule http://www.vismaya-maitreya.pl/rok_2012_pierscien_swiatla.html

"Rzucilem tylko okiem, nie chciało mi się czytać całości. To, co zobaczyłem, to wyssane z palca bajki."

"Wzajemne ułożenie Plejad i US i relacje odległościowe w tej pseudografice mogą wzbudzić tylko litość. Tekst też potwierdza idiotyczną sugestię, że znajdujemy się w pobliżu Plejad."

"hahaha - dobre!
Ja naprawdę nie wiem kto pisze te teksty....chyba tylko ktoś kto ma ochotę postukać na klawiaturze głową i zobaczyć reakcję ludzi.
Tutaj co 2 akapity jest jakaś "perełka".
Cytuj:
[Ziemia] Ruchem spiralnym przesunie się z trzeciego do piątego wymiaru.
Ale nie - nie dziwię się. Ta cała strona jest taka nafaszerowana takimi artykułami. Przykładowo - jest tam kilkanaście artykułów o DNA. Znam się na tym to poczytałem. Piszą takie bzdury jak doniesienia "z świata nauki" o narodzinach ludzi z potrójną i większą (do 12) liczbą łancuchów DNA. Wiecie jak absurdalnie to brzmi?! To tak jakby powiedzieć komuś, że istnieją gwiazdy złożone z uruanu i będą takie same jak te z wodoru - tylko będą cięższe. A sama spirala wg nich jest "prostoskrętna". "

"wydaje mi się to być pewną modyfikacją twierdzenia, że układ słoneczny przejdzie przez równik galektyki, gdzie oddziaływanie magnetycznie jest podobno niesamowicie silnie, i że to przebiegunuje Ziemię (oczywiście w 2012 roku). To też z palca wyssane, i chyba z tego samego."

"kolejne brednie o końcu świata w 2012 . Seroslav - radziłbym ci czytaj coś opartego na potwierdzonej wiedzy naukowej a nie o jakiś herezjach astronomicznych napisanych przez wyobraźnie Wiesławy"

"Dobre!!! Naprawdę dobre!!! Ja nie wiem co ta Wiesława piła ale to musi byc niezłe!!! Ja tez chce!!!"Generalnie wydaje mi się, że jeśli będzie coś nie tak z naszą planetą to chyba fora specjalistyczne podniosą larum jako pierwsze. Choć ich ignorancja i chamstwo w stosunku do tematów "nietypowych" źle świadczy o ich obiektywności.

źródło: http://www.astronomia.pl/forum/viewtopic.php?f=8&t=4898

Pokaż Uwagi moderatora

_________________
"Wątpiąc w swoją moc dajesz moc swoim wątpliwościom"Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group