Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 14 sie 2020, 7:02

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ] 
Autor Wiadomość
Phil Schneider - Listopad 1995 Ostatnie słowa

Obrazek
Obrazek

Ostatni zarejestrowany wykład Phila Schneidera - liczył się z tym, że zginie, ale nie to było dla niego najważniejsze.
Nie doczekał spokojnej starości wzorem znanych z telewizorów sceptyków, a jakim dynamitem się zajmował
- najlepiej niech świadczy fakt, że w koncesjonowanych mediach nigdy nie pada nawet jego nazwisko.
Oglądając ten wykład pamiętajcie że jest to rok 1995, już wtedy mówił o obozach NWO, o czarnych budżetach,
o wojnie obcych i ludzi... a to dopiero początek. Postaramy się przetłumaczyć pozostałe jego wykłady.

W 1995 dowiadujemy się o sprawach które opisywał znacznie później Dan Winter i David Icke.
Był wtedy jedynym człowiekiem który mówił o problemie z rasą Draco o której wspominał we wcześniejszym wykładzie.
Myślę że mamy dwa wyjścia, wrzucić kolejnego człowieka do katalogu oszustwa,
albo przyjąć do wiadomości że mamy Bardzo Poważny Problem.

Aby bliżej się zapoznać ze wcześniejszymi wywiadami polecam artykuł z zaprzyjaźnionej stronyhttp://www.ukrytesprawy.org/Phil%20Schneider.html

http://rapidshare.com/files/217873603/Phil_Schneider_-_Nov_1995.rar
Napisy:
http://rapidshare.com/files/217873865/Phil_Schneider_-_Nov_1995_Napisy_PL.rar

Strona poświęcona jego pamięci: http://www.philschneider.org/

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 19 kwie 2009, 18:40 
VIP Member
Awatar

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Wspaniały Człowiek...
Kiedy zdamy sobie sprawę, że już jest za późno ? [ na razie nie odważyłem się tego napisać... ]

To co szykuje nwo to jest niespodzianka "elity" dla nas, która może być tylko i wyłącznie zrealizowana z rozmachem i z zaskoczenia przynajmniej dla większości.

Związali się układem z "kimś" o czym myśleli, że da im przewagę i jeszcze więcej władzy a skończyć się może jedynie globalnym zagrożeniem. Na pewno niektórzy z nich zdają sobie sprawę w co wdepnęli ale za daleko zabrnęli i są między młotem a kowadłem (wywiad Project Camelot & Jim Sparks - pl na YT). Trudna sprawa i przeprawa dla nas wszystkich. Trzeba będzie się zmierzyć z faktycznym i niewykle niebezpiecznym zagrożeniem jakie stanowi technologia nieprzyjaznych nam ras i ich pachołków. Tak to widzę na obecną chwilę w oparciu o dane, które są aktualnie dostępne ale uzupełniają się z każdą chwilą, im bliżej tego wszystkiego co niesie ze sobą globalny plan nwo :?

Poprawione drobne literówki w napisach (kilkanaście, nie są to błędy w tłumaczeniu)

Kod:
http://rapidshare.de/files/47997771/ps.zip.html

Intimate Secretary * 6th Degree

Oglądałem jeden wykład tego Pana i nie wiem co o nim sądzić, kilkanaście minut stękał i się jąkał opowiadając o swoich przygodach, zdradzając niewiele konkretów. Po czym przeszedł do gadki o patriotyzmie, obronie USA itd... Co dziwne mówił już dosyć płynnie i sensownie. Może miał taką traumę po obcych, a może zwyczajnie konfabulował. Martwy nie znaczy wiarygodny. Nie mniej ciekawy X files ;)

Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree

Oooo, jak się cieszę, że widzę topic o nim na tym forum!

RIP Phil Schneider, dla mnie najprawdziwszy patriota.

Jego wykład 'Underground bases', do ściągnięcia także na ConCen w lepszej jakości, ale w sumie i tak najważniejsze co Phil mówi:
http://tracker.concen.org/torrents-details.php?id=6405
Jakby nie było seedera, to piszcie do mnie na ConCen (nick: ojajebie) to poseeduje.

IMHO, on jako (chyba) jedyny z tej całej ekipy Project Montauk - Al Bielek, Preston Nichols, Duncan Cameron, Stewart Swerdlow etc.. mówi całą prawdę taką jaka była.

--------------------------------

EDIT:

Ten wykład http://rapidshare.com/files/217873603/Phil_Schneider_-_Nov_1995.rar oraz ten z ConCen to nie ten sam wykład.
http://tracker.concen.org/torrents-details.php?id=6405

Wykład z ConCen jest w bardziej hermetycznym gronie i Phil jest bardziej rozmowny na niewygodne tematy, polecam, seeduje cały czas.

Obejrzałam :tak: W sumie żadnych nowości nie dodał poza tym o czym informował wcześniej. Nie mniej jednak materiał wart uwagi. Patrząc na intencje Phila każde jego słowo jest cenne.

Niby pewne sprawy o których Schneider zawsze mówił, są jakby potwierdzone przez inne źródła, ale mamy u niego takie rodzynki jak:
- 64.000 (!?!) tzw. "czarnych helikopterów" - każdy kto wie, w jakich ilościach produkuje się konwencjonalny sprzęt lotniczy, zaraz złapie się za głowę! Jakby nie był zaawansowany technicznie taki helikopter, potrzebuje przynajmniej 2-osobowej załogi, na 1 helikopter zazwyczaj muszą być wyszkolone przynajmniej 3 załogi, mielibyśmy więc tutaj 384.000 osób...
- 3,5 mln Kurdów wytrutych przez Saddama Husseina przy pomocy pozaziemskiej bakterii!!! Jakoś nikt nie zauważył braku takiej ilości Kurdów w Iraku...
- 800 zestrzelonych UFO, które dalej zestrzeliwuje się masowo, m.in w Rosji, gdzie nie mają już co robić z wrakami i składują je na złomowisku UFO przy granicy z Mongolią...

I wiele innych bzdur.

:shock: :bangheadwall: :mrgreen:

No ludzie! Trochę powagi.

Ostatnio zmieniony 20 cze 2011, 9:31 przez Wosiu, łącznie zmieniany 1 raz

Wosiu pisze:
- 64.000 (!?!) tzw. "czarnych helikopterów"
- 3,5 mln Kurdów wytrutych przez Saddama Husseina przy pomocy pozaziemskiej bakterii Kurdów!!! Jakoś nikt nie zauważył braku takiej ilości Kurdów w Iraku...
- 800 zestrzelonych UFO, które dalej zestrzeliwuje się masowo, m.in w Rosji, gdzie nie mają już co robić z wrakami i składują je na złomowisku UFO przy granicy z Mongolią.

I wiele innych bzdur.

Byłbym ostrożny z ferowaniem wyroków. Wg wszystkich źródeł w Projekcie Montauk wzięło udział 300 000 dzieci, przeżyło około 3 tysięcy.

Czarne projekty i technologia jest w takim stadium zaawansowania że dość ciężko jest mówić ma poważnie o cyferkach - wspomnę że na zachodzie bezprzewodowy przedłużacz do prądu na odległość do 100m kosztuje 30 dolaów, a to tylko popłuczyny tego co wzięli od ufoli 50 lat temu.

pozdrawiam

Szacuje się, że czarny budżet Departamentu Obrony Stanów Zjednoczonych wynosił w 2008 roku 32 miliardy dolarów, a w 2009 roku wzrósł do 50 miliardów dolarów. W 2010 już 72 miliardy co przy tym postępie w 2011 będzie 100 miliardów dolarów na cele o których nikt nie ma pojęcia. Skoro potrafili zbudować kilka TR3B to 64 tyś czarnych śmigłowców choć aktualnie to sprzęt innej klasy wydaje się liczbą absurdalną...tylko że mu nie mamy pojęcia o skali i rozmachu tej operacji, logistyki, zaangażowania innych krajów. Skoro potrafili połączać kontynenty koleją hipersoniczną ...Nie wiemy nic o tej wojnie w którą czarne projekty są zaangażowane. Wiadomo tylko jedno - budżet piekielnie szybko rośnie a to jest możliwe tylko w jednym wypadku - wojna lub przygotowania do wojny.

radoslaw pisze:
Czarne projekty i technologia jest w takim stadium zaawansowania że dość ciężko jest mówić ma poważnie o cyferkach

Wszystkich śmigłowców cywilnych na świecie jest w tej chwili ok. 24.000 sztuk, wojskowych dużo mniej, nie mam w tej chwili danych, ale tak pewnie nie więcej niż 6-8.000. Jak do tego ma się 64.000 "czarnych helikopterów" Schneidera?

Moim zdaniem on nie jest wiarygodny. Coś tam jest na rzeczy, z paroma rzeczami mógł trafić ale generalnie zmyślał. Żaden inteligentny człowiek, w tym o wykształceniu technicznym, nie podałby zacytowanych wyżej liczb. W złomowisko UFO nie uwierzy nawet dziecko. Jest masa innych rzeczy których nie chce mi się wymieniać bo facet nie żyje i nie mam chęci się nad nim pastwić.

Cytuj:
wspomnę że na zachodzie bezprzewodowy przedłużacz do prądu na odległość do 100m kosztuje 30 dolarów,

Daj jakieś namiary na to, chciałbym coś takiego kupić.

Awatar użytkownika

ufff.... szacun wosiu i dzięki że słowa rozsądku !

Wosiu pisze:
jest w tej chwili ok. 24.000 sztuk, wojskowych dużo mniej, nie mam w tej chwili danych, ale tak pewnie nie więcej niż 6-8.000. Jak do tego ma się 64.000 "czarnych helikopterów" Schneidera?

Podobnie jak nie wierzy inteligentny człowiek w sieć podziemnych baz obcych w liczbie około 200 połączonych hipersoniczną koleją czy największej podziemnej bazie na Ziemi pod zatoką meksykańską.

Co do danych statystycznych to pomyłka jak najbardziej wliczona bo był geologiem i nie miał dostępu do tych danych. Co do tego złomowiska UFO ? Nie ma też informacji które by to dementowały, kwestia otwarta.

Wosiu pisze:
Wszystkich śmigłowców cywilnych na świecie jest w tej chwili ok. 24.000 sztuk, wojskowych dużo mniej, nie mam w tej chwili danych, ale tak pewnie nie więcej niż 6-8.000. Jak do tego ma się 64.000 "czarnych helikopterów" Schneidera?

Moim zdaniem on nie jest wiarygodny. Coś tam jest na rzeczy, z paroma rzeczami mógł trafić ale generalnie zmyślał. Żaden inteligentny człowiek, w tym o wykształceniu technicznym, nie podałby zacytowanych wyżej liczb. W złomowisko UFO nie uwierzy nawet dziecko. Jest masa innych rzeczy których nie chce mi się wymieniać bo facet nie żyje i nie mam chęci się nad nim pastwić.

Powinieneś dodać że nie wierzysz w żadne tam UFO,ani szare ufoludki ,ani smoki.

O wielu miejscach na SYBERII w których są zagrzebane głęboko w ziemi Spodki UFO można się dowiedzieć na Rosyjskich stronach. Mówi o tym Trehlebov. Nie proś mnie abym pomógł Ci odszukać te informacje.Zrób to sam.

O produkcji "CZARNYCH HELIKOPTERÓW" które zarazem "NIE SĄ HELIKOPTERAMI" mówi nie tylko Shneider ale Henry Deacon . Nikt nie wie dokładnie na czym polega ta sztuczka nie bycia helikopterem, widocznie na tym samym na czym polega sztuczka że nie kazdy samolot rozpylający nad naszymi głowami jest samolotem.
Suma 64 000 wydaje się realistyczna w przypadku planowanej fizycznej relokacji 3 miliardów ludzi w przyszłym roku.

Podane przez ciebie "ogóświatowej" liczby cywilnych helikopterów 24 000, dotyczą chyba tylko stanu CALIFORNIA.
Mój młodszy syn ma ich aż 5 - cztery na baterie i jeden spalinowy.

Sceptycyzm czasami demonstruje się w postaci ignoranctwa.
Tak jest chyba w Twoim przypadku.

Ostatnio zmieniony 20 cze 2011, 12:07 przez fARMER, łącznie zmieniany 1 raz

fARMER pisze:
Podane przez ciebie "ogóświatowej" liczby cywilnych helikopterów 24 000, dotyczą chyba tylko stanu CALIFORNIA. Wydaje mi się że tylko sama firma BELL produkuje rocznie więcej maszyn

Źle Ci się wydaje. Nie próbuj dyskutować o rzeczach o których nie masz żadnego pojęcia.

"Według analityków Frost & Sullivan, do 2015 liczba śmigłowców cywilnych na świecie ma zwiększyć się z 24 625 (w ubiegłym roku), aż do 36 946 egz."
źródło: Agencja Lotnicza Altair, wydawca "Skrzydlata Polska", "Lotnik", "Aeroplan" -
http://www.altair.com.pl/start-4991

Cytuj:
Sceptycyzm w połączeniu z brakami wiedzy i wyobrażni łatwo demonstruje się w postaci ignoranctwa.

Ciekawe co teraz powiesz ignorancie?

Wosiu pisze:
Ciekawe co teraz powiesz ignorancie?

Uchylam kapelusza przed Tobą Palancie

Kompilacja pracy Shneidera
http://www.ukrytesprawy.org/Phil%20Schneider.html

A gdzie te kawałki metali rzekomo zabranych ze szczątek ufo itp. ? ponoć były jakieś nadzwyczajne i miano je przebadać? :D

Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree

można prosić o upload z polskimi napisami? thx

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

phpBB [video]

zgadnij z czyjego konta jest ten film?

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Phil Schneider i Ron Rummel zamordowani, bo chcieli mówić prawdę!
phpBB [video]

Ave

.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]