Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 22 lis 2019, 1:04

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
Grand Elect Mason * 14th Degree

włączcie się w ten projekt
wchodźcie na te blogi - linkujcie własne o podobnej prostej tematyce

http://www.schodamidonieba.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1263:iran-i-izrael-nie-chcemy-adnej-wojny&catid=44:swoje&Itemid=125

Cytuj:
I’ve only met two Iranians in school…they were mean to me (I think because I’m Jewish), but I don’t judge all Iranians by that. In fact, there are a lot of Iranian Jews!

I love reading translations of Farsi poetry, and I think your language and culture are beautiful. We share a lot in common. We’re all just people.

http://www.israelovesiran.com/

jak będę miał możłiwość wspomnę o tym jutro w NTV
ale działajcie wiele można zrobić małym sumptem

TEN ŚWIAT TRZEBA ZAJE..Ć MIŁOŚCIĄ
:ninja: :serce: :serce: :serce:

Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 20 mar 2012, 22:10 
VIP Member
Awatar

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree

Izraelczycy do Irańczyków: Kochamy was. Irańczycy: My was też
20 marca 2012, xxx
Nowy profil na „Facebooku” „Israel loves Iran” robi furorę w irańskim i izraelskim internecie. Wiadomość wysłana przez Izraelczyków jest prosta: Irańczycy, kochamy was, nie chcemy wojny. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać.
Obrazek

Przekaz jest taki:

Do Irańczyków. Do wszystkich ojców, matek, dzieci, braci i sióstr.

Jeśli ma być wojna między nami, powinniśmy się siebie wzajemnie bać, musimy się nienawidzić.
Ja się was nie boję. Nie nienawidzę was.
Nawet was nie znam. Żaden Irańczyk nigdy mnie nie skrzywdził. Nigdy nawet nie spotkałem Irańczyka… No, jednego, w Paryżu, w muzem. Fajny koleś.

Czasem widzę Irańczyka tu, w telewizji. Mówi o wojnie.
Jestem pewien, że nie reprezentuje wszystkich Irańczyków.
Jeśli wy widzicie w waszych telewizorach kogoś, kto mówi o tym, że trzeba was zbombardować – bądźcie pewni, że nie reprezentuje nas wszystkich.

Nie jestem oficjalnym przedstawicielem mojego kraju. Ale znam ulice mego miasta, rozmawiam z sąsiadami, z rodziną, z przyjaciółmi i mówię w imieniu ich wszystkich: kochamy was. Nie chcemy waszej krzywdy.

Odwrotnie: chcemy się z wami spotkać. Napić się kawy, pogadać o sporcie.

Niech wszyscy, którzy myślą tak samo, podzielą się tą informacją i sprawią, by dotarła ona do Irańczyków.

Pod wiadomością podpisał się niejaki „Ronny”. Ten Ronny:
phpBB [video]

Wiadomość dotarła. Wzruszeni Irańczycy dziękują Ronniemu i linkują do profilu.

Alex „Freedom” Afshar: Jestem z wami, izraelscy bracia i siostry. Kocham was, mam nawet dobrego przyjaciela w Izraelu. Pokój i miłość.

Majid Behesht: Like and loveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Piszą o profilu najważniejsze światowe media. Powstają nowe strony.

Być może ta oczywista oczywistość zadziała.

http://swiatowidz.pl/?p=5245

Konserwa - inicjatywa jest konkretna i jak najbardziej takie coś popieram, jednak ciężko mi uwierzyć w to, ze Izrael może nie zaatakowac Iranu dzięki tej inicjatywie, wręcz obawiam się, że jest to kampania w rodzaju "zmiękczenia" nastrojów ludności Irańskiej przed mającym rzekomo nastąpić niebawem atakiem. Może być to swego rodzaju "uśpienie czujności"... oby nie ale ja już po prostu nie wierze w te ich "dobre intencje", gdzie Izrael porównywany jest do III Rzeczy i propagandy Hitlerowskiej...

BioSine pisze:
...jednak ciężko mi uwierzyć w to, ze Izrael może nie zaatakowac Iranu dzięki tej inicjatywie, wręcz obawiam się, że jest to kampania w rodzaju "zmiękczenia" nastrojów ludności Irańskiej przed mającym rzekomo nastąpić niebawem atakiem. Może być to swego rodzaju "uśpienie czujności"... oby nie ale ja już po prostu nie wierze w te ich "dobre intencje", gdzie Izrael porównywany jest do III Rzeczy i propagandy Hitlerowskiej...

A mi jest ciężko uwierzyć że jeszcze są na tym forum ludzie którzy myślą że informacje w mediach maja jakikolwiek związek z rzeczywistością.
Zagrożenia typu Korea, Iran to wirtualny dramat, tworzony na potrzeby TV. Statki, samoloty, broń nuklearna - to są zabawki z epoki kamienia łupanego. Żeby mieć ogląd prawdziwej sytuacji trzebaby dysponować informacjami na temat obecnej sytuacji geopolitycznej planety Ziemia i różnych grup Obcych współpracujących z naszymi rządami - a to moze być trudne :mrgreen:
I proszę mi nie mówić że oderwałem się choć trochę od Ziemii, to raczej ktoś mocno oderwany od rzeczywistości mógłby kwestionować obecność Obcych na tej planecie od czasów starożytnych i ich zwiększoną aktywność od czasów II WŚ.
Oczywiście wiele wskazuje na to że istnieją siły którym może zależeć na III WŚ, są potencjalne punkty zapalne na świecie, które wydają się być dobrymi inicjatorami tego procesu - ale to ciagle gdybanie i nie branie pod uwagę, że być może pierwsza bitwa tej hipotetycznej wojny zacznie się na Marsie lub w pierścieniach Saturna.

Historia pokazuje jasno że nie istnieje ani żaden monolit Elit rządzących tą planetą, ani nie istniał żaden monolit za czasów protoplastów owych Elit - to co nam przyniesie przyszłość to wielka gra o tak dużej liczbie zmiennych, że nie wypada przejmować się jakąśtam Koreą czy Iranem.

Informacja podana przez Konserwę odzwierciedla po prostu rzeczywiste nastroje rzeczywistych ludzi - każdy kto kiedykolwiek podróżował po świecie mógł się przekonać że TV i media to bardzo surrealistyczny obraz sytuacji.

dzięki i pozdrawiam

rozmawiałem z osobami odwiedzającymi Bliski Wschód ale zwykłych ludzi i...
w Izraelu mają dość syjonistycznych agresorów i straszenia Arabami
w Iranie mają dość ajatollahów romasnujących z energetyką jądrową i bronią dalekigo zasięgu
zwykli ludzie i to właśnie jest inicjatywa zwykłych ludzi

szanując narodowe kultury i odrębności łączmy sie ponad politykami
łączmy czyli: rozmawiajmy i poznawajmy się
nie ma innego wyjścia, chyba że będą to robić ZA NAS obama, merkozy, putin kaczortusk itp postacie
to oni grają metapojeciami:interes narodowy, racja stanu, itd

wystarczy pojechać wśród ludzi i zobaczyć mentalną przepaść pomiędzy medialnym światem polityki, a światem zwykłego człowieka

Dodałem komentarz, że ich kocham :zakochany:

Ciekawe jak to się ma do tego badania:

"Większość Izraelczyków za atakiem na Iran

65 procent ankietowanych jest zdania, że atak, który miałby na celu powstrzymanie prac
nad irańskim programem jądrowym, byłby dla Izraela mniej niebezpieczny niż życie w stałym
zagrożeniu irańską bronią atomową - wynika z badania przeprowadzonego dla Jerusalem Center for Public Affairs."

BioSine pisze:
Ciekawe jak to się ma do tego badania:

"Powiedz jaką odpowiedź potrzebujesz w "badaniach" a już my je odpowiednio zorganizujemy" - takie lub podobne hasło usłyszysz jeśli porozmawiasz z kimś zajmującym się "badaniami".
To tylko kwestia odpowiedniego sformułowania pytań i doboru gruby kontrolnej, bardzo proste sztuczki.
Możesz strzelać dalej, albo rozejrzeć się po świecie bez filtrów typu TV, net czy "badania".

buźka!!!

Radosław, odnoszę wrażenie, że Ty mnie atakujesz a ja po prostu konfrontuje sobie różne informacje, które przeze mnie przechodzą...
Badania, badaniami - trudno się z Tobą nie zgodzić, że można je w dowolny sposób formułować itp
nie mniej jednak po prostu trudno mi uwierzyć w "czystość" takich intencji, które propagowane są poprzez ten projekt.
Patrzę na to po prostu z dystansem i staram się konfrontować różne info, wszak dla przykładu prawie dałem się naprać na projekt o nazwie "Kony 2012"...
Na szczęście w porę dotarły do mnie przeciwstawne informacje i argumenty, które uświadomiły mnie w wielu kwestiach.

Buźka.

BioSine to jest forum służące dyskusji.
Bardzo miło jest gdy dyskusja jest konstruktywna, osobiście nie jestem zainetresowany innymi jej formami - staram się tak dobierać słowa aby nie były one odebrane jako forma ataku, chodzi mi prdzede wszystkim o rzeczowe argumenty.
Żadne badania nigdy nie będą mogły konkurować z osobistym doświadczeniem - a choć Cejrowskim nie jestem trochę świata widziałem i dalej twierdzę że w ludziach jest o wele więcej dobra niż chciałyby media.

buźka :uścisk:

Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Weszlam na Forum zeby podzielic sie tym video a tu nowy temat juz zalozony, widze ze info sie szybko rozeszlo :)

Taka jest prawda - lud nie chce wojny, to politycy ja tworza.

Walk on the pavement, watch T.V.
Repeat after me: I am free

radoslaw pisze:
BioSine to jest forum służące dyskusji.
Bardzo miło jest gdy dyskusja jest konstruktywna, osobiście nie jestem zainetresowany innymi jej formami - staram się tak dobierać słowa aby nie były one odebrane jako forma ataku, chodzi mi prdzede wszystkim o rzeczowe argumenty.
Żadne badania nigdy nie będą mogły konkurować z osobistym doświadczeniem - a choć Cejrowskim nie jestem trochę świata widziałem i dalej twierdzę że w ludziach jest o wele więcej dobra niż chciałyby media.

buźka :uścisk:

Myślę, że nasza dyskusja jest konstruktywna, nie mniej jednak uważam, że samo osobiste doświadczenie nie wystarczy, ponieważ nie jesteś w stanie spotkać się z wszystkimi ludźmi i spytać ich czy są za czy przeciw, chyba, że właśnie przeprowadzasz szeroko zakrojone badania. A wytworzenie sobie opinii na podstawie niewielkiego kręgu moim zdaniem pozostawia wiele do życzenia. Drugą kwestią jest to, że oprócz badań takie kampanie jak ta, również mogą być sfabrykowane i stworzone do wywołania określonych reakcji czego też nie wykluczam. Po za tym, ja także myślę, że w ludziach jest dużo dobra jednak nie każdy chce się z nim tak ochoczo obnosić.

Dlatego osobiście wolę być w pewnym odstępie, dystansie do wszelakiej informacji jaka do mnie dociera, a jak już dotrze to konfrontować ją z przeciwstawną informacją - po czym dopiero potem wydawać ewentualne osądy wszak nie raz już się nadziałem na treści mocno nacechowane emecjonalnie gdzie po czasie okazywały się perfidnym oszustwem.

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

BioSine pisze:
Cytuj:

Myślę, że nasza dyskusja jest konstruktywna, nie mniej jednak uważam, że samo osobiste doświadczenie nie wystarczy, ponieważ nie jesteś w stanie spotkać się z wszystkimi ludźmi i spytać ich czy są za czy przeciw, chyba, że właśnie przeprowadzasz szeroko zakrojone badania. A wytworzenie sobie opinii na podstawie niewielkiego kręgu moim zdaniem pozostawia wiele do życzenia. Drugą kwestią jest to, że oprócz badań takie kampanie jak ta, również mogą być sfabrykowane i stworzone do wywołania określonych reakcji czego też nie wykluczam. Po za tym, ja także myślę, że w ludziach jest dużo dobra jednak nie każdy chce się z nim tak ochoczo obnosić. Dlatego osobiście wolę być w pewnym odstępie, dystansie do wszelakiej informacji jaka do mnie dociera, a jak już dotrze to konfrontować ją z przeciwstawną informacją - po czym dopiero potem wydawać ewentualne osądy wszak nie raz już się nadziałem na treści mocno nacechowane emecjonalnie gdzie po czasie okazywały się perfidnym oszustwem.

Przeczytaj swój tekst, gadasz jak nakręcony korbką polityk w tvn24... :dobani:

Aha, Ok, Spoko.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]