Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 14 gru 2019, 22:19

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Parkinson a LDN
Entered Apprentice * 1st Degree

Zdecydowałem się brać LDN na moją chorobę.
Bujałem się z tym ze 2 lata.
Dopiero jak drżenie zaczęło się pogłębiać, a leki na nie kiepsko w moim przypadki działają spróbowałem i tej alternatywy.
Biorę dopiero 10 dni, na razie dawki 2 mg w przygotowanym opłatku.
Śpię lepiej, pamiętam bardziej sny, oj mam fantazję :język:
Ale byłbym mocno zdziwiony, gdyby od razu pomogło, trzeba cierpliwości.
Wkraczam w suplementy ALA, magnez, kompleks wit. B, witamina C i D3.
Za jakiś czas napisze, dobrze, że klawisze są, duże i z wcelowaniem nie mam jeszcze problemu :tak:

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

Tytuł: Parkinson a LDN
: 08 lis 2016, 15:10 
VIP Member
Awatar

Knight of the East or Sword * 15th Degree

Cytuj:
Wiedzą Państwo czym jest choroba Parkinsona?
Kiedy człowiek cały chodzi. W Rosji nie ma sklerozy? A co to jest gdy w wieku 18, 20, 25 lat już występuje?To są inwalidzi, których nawet lekarze nie leczą.
W ciągu 2-3 miesięcy woda utleniona leczy tych chorych. Ona kosztuje w aptece zaledwie pięć groszy (rubli?). Buteleczka.
A tam profesorowie, naukowcy akademiccy, ośrodki. Ile ich?! Tyle monografii stwierdza, że Parkinson jest nieuleczalny!
Śmierć lub trzęsawki przez całe życie. Zakończenie w tej książce nie ja piszę, a te osoby, które przeszły przez to leczenie.
Co wyrabia telewizja? Dzwoni do mnie operator telewizyjny.Wyleczono z Parkinsona pacjenta, chcielibyśmy nakręcić film o Pana ośrodku.
Zaprosiłem go do siebie. Na zdjęcia zjawiło się 5-6 wyleczonych pacjentów, porzuconych przez medycynę.
Stali się normalnymi ludźmi- starcy- w wieku 60, 70, 80 lat.

Z:
phpBB [video]

Książka:
http://echomatkibozejniepokalaniepoczet ... wakina.pdf

leczenie-woda-utleniona-t3342.html?hilit=woda%20utleniona#p45984

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Poczytaj
http://bow1.pl/viewtopic.php?f=1&t=36
http://bow1.pl/viewtopic.php?f=1&t=35
i o olejach tu
oleje-tloczone-na-zimno-t15305.html
lub tu
http://www.bow1.pl/viewtopic.php?f=5&t=3

Popróbowałbym inhalacjami nebulizatorem:

betaina-hcl-wszechstronnym-lekiem-t13313-1110.html?hilit=nebulizator%20inhalacje#p204216

https://translate.googleusercontent.com ... 3UhRISEILw

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

JanuszA pisze:
Bujałem się z tym ze 2 lata.
Dopiero jak drżenie zaczęło się pogłębiać, a leki na nie kiepsko w moim przypadki działają spróbowałem i tej alternatywy.
Biorę dopiero 10 dni, na razie dawki 2 mg w przygotowanym opłatku.
Śpię lepiej, pamiętam bardziej sny, oj mam fantazję :język:
Ale byłbym mocno zdziwiony, gdyby od razu pomogło, trzeba cierpliwości.
Wkraczam w suplementy ALA, magnez, kompleks wit. B, witamina C i D3.
Za jakiś czas napisze, dobrze, że klawisze są, duże i z wcelowaniem nie mam jeszcze problemu :tak:

Słyszał Pan może o leku o nazwie pramipeksol?
Ze względu na mechanizm działania wykazuje się wysoką skutecznością,długotrwałym działaniem i niskim kosztem leczenia nim ( od listopada tego roku jest refundowany).
Warto skupić się na leku Oprymea -jest to forma pramipeksolu o przedłużonym uwalnianiu ( stosuje się go raz dziennie).
Dodam -co jest informacją najważniejszą o tym leku że nie jest to że tak określę "pospolity agonista dopaminy" . Większość dostępnych agonistów dopaminy w Polsce wykazuje działanie terapeutyczne od zażycia pierwszej tabletki. Może się wydawać że jest to pozytywna cecha ( w końcu od pierwszej tabletki zaczyna się coś pozytywnego dziać) -niestety tak nie jest-to wada nie zaleta leku ponieważ jego "lecznicze" działanie stosunkowo szybko zanika ( szybko wytwarza się tolerancja na lek co skutkuje koniecznością jego odstawienia i liczenia się z objawami abstynencyjnymi).
Pramipeksol ma unikatowy mechanizm działania -pobudza on również autoreceptory dopaminergiczne .
Jakie są tego działania konsekwencje?- po pierwsze lek swoje korzystne działanie ujawniadopiero po pewnym czasie jego przewlekłego stosowania ( zazwyczaj po 6-8 tyg.).
Jednak gdy korzystny efekt działania pramipeksolu już się ujawni będzie można go stosować z pozytywnym skutkiem przez długi okres czasu bez zwiększania dawki.
Zaletą pramipeksolu ( wg mnie bardzo znaczącą) jest właśnie to że jego korzystne działanie trwa zdecydowanie dłużej niż wszystkich innych agonistów dopaminy dostępnych na Polskim rynku.

JanuszA pisze:

Robiłeś badanie pierwiastkowe włosa APW ?
Szczególnie na poziom aluminium, rtęci, bromu, fluoru?

Analiza Pierwiastkowa Włosa - Jerzy Maslanky
phpBB [video]

Odpowiadam dopiero teraz:
1. Brałem Oprymea przez 3 miesiące, nie było żadnych pozytywnych reakcji organizmu, za to miałem niezłe "jazdy" gastryczne, schudłem do tego 9 kg, a już byłem wychudzony.
2. Zrobiłem w ub. roku analizę pierwiastkową włosów, mam za dużo rtęci i aluminium, braki niektórych minerałów, dlatego też suplementuję się i oczyszczam.

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

Skuteczną metodą na chorobę Parkinsona jest urynoterapia; można spróbować od kilku kropli własnej uryny pod język, powinny ustąpić objawy tzw. motoryczne czyli drżenie.
Tu jest świadectwo człowieka któremu to pomogło.
Cytuj:
” I met Frank at a construction site in Manhattan, and I noticed that he was shaking out of control. After an inquiry I discovered that he have had Parkinson’s disease for about three years. When I mentioned that the universal remedy has been effective controlling the symptoms of Multiple Sclerosis, lyme disease and other allergies he promised to try placing a drop of urine under his tongue. Frank told me that he would definitely try it because the medications for Parkinson’s disease were very harmful and did not really help the problem. The drugs caused a lot of damage to the liver, the intestines,the pancreas and the kidneys. But that was not all. The medications also caused hallucinations and he did not want to continue taking them. I met Frank three days later and Iimmediately noticed that he was not shaking. He immediately hugged me and asked me to sit down so that he could tell me
what had happened. The morning after I told him to put a drop of urine under the tongue, he did it. At first it appeared that nothing was going to happen. But about 30 minutes later Josephine, his wife, noticed that the shaking had diminished almost completely. She asked Frank, What was happening?
He told her that he was testing a new drug and that it appeared to be working. Anyway, the shaking stopped for 45 minutes on the first try. He did it again the next morning and the shaking stopped for 4 hours. On the day I met him for the second time I gave Frank a small bottle with a dropper so that he could carry it around. Since that day, the shaking has been brought under control in 20 to 40 minutes, but it always stops. Further research is being conducted on this particular illness.”

tłum. "Spotkałem na budowie Franka i zauważyłem, że nie ma kontroli nad mimowolnymi ruchami. Po zapytaniu dowiedziałem się, że ma chorobę Parkinsona od trzech lat. Wspomniałem wtedy o uniwersalnym lekarstwie, które jest bardzo skuteczne na MS, boreliozę i alergie obiecał zaaplikować kroplę uryny pod język. Frank powiedział, że zrobi to definitywnie, ponieważ lekarstwa na Parkinsona są bardzo szkodliwe, nie pomagają w rozwiązaniu problemu. Leki powodują uszkodzenie wątroby, jelit, trzustki i nerek. To nie wszystko, stwierdził, że leki powodują również halucynacje i że nie będzie ich brać dalej. Spotkałem Franka 3 dni później, zauważył że nie ma drżeń, uścisnął mnie i poprosił byśmy usiedli by móc porozmawiać.
Następnego dnia po naszym ostatnim spotkaniu umieścił kroplę uryny pod język. Na początku zdawało się, że nic się nie dzieje. Lecz 30 min później Józefina , jego żona, zauważyła, że jego drgawki zmniejszyły się prawie zupełnie. Zapytała Franka co się stało. Powiedział jej że testuje nowy lek i wydaje się, że działa dobrze. tak czy inaczej trzęsienie ustąpiło na 45 min po pierwszym razie. Powtórzył to następnego ranka i nie trząsł się przez 4 godziny. Gdy spotkałem Franka następnym razem dałem mu małą butelkę z zakraplaczem, by mógł ją nosić ze sobą. Mimowolne drgawki miał od tego czasu zawsze pod kontrolą w czasie od 20 do 40 min, lecz zawsze zatrzymywało się."

źródło http://www.curezone.org/forums/am.asp?i=792736

Jest ścisły związek między zbyt niskim poziomem kwasu moczowego i soli kwasu moczowego a chorobami neurodegeneracyjnymi jak Parkinson, czy SM etc.
Tu są np badania na ten temat
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3840343/
Kwas moczowy jako endogenny antyoksydant (zmniejsza stres oksydacyjny – tzn. ilość wolnych rodników), pełni rolę ochronną (jest „neuroprotective”) w rozwoju choroby Parkisona gdzie tzw. stres oksydacyjny pełni istotną rolę w patogenezie choroby.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4227693/
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19822770
Kto ma w osoczu wysoki poziom kwasu moczowego ten ma małe prawdopodobieństwo zachorowania na chorobę Parkinsona.
„It is possible that a high purine diet in patients with PD may slow progression of the disease. Milk and meat consumption as well as exercise modify the risk of developing PD possibly through their influence on SU levels.”
tłum. „Jest możliwe, że dieta bogata w puryny u pacjentów PD może spowolnić proces choroby . Mleko i konsumpcja mięsa jak również ćwiczenia zmniejszają ryzyko rozwoju PD prawdopodobnie poprzez wpływ na poziom SU czyli szczawianów.”
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/18618666.
Takich badań jest mnóstwo.

A jeszcze na końcu trzeba dodać, że terapia nic nie kosztuje i nie ma skutków ubocznych, co nie można powiedzieć o lekach syntetycznych.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]