Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 12 lis 2019, 3:52

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ] 
Autor Wiadomość
Wrzucajcie nagrania, ktore uwazacie ze sa prawdziwe. Paranormalne, duchy, bez sciemy, oszustwa i szczeniackiej glupoty:

"no bullshit"
"no fake"
"no sucks"

A jest tego troche...

No to wio [Enter :P ]:

Unbelievable poltergeist activity
phpBB [video]

Poltergeist activity in classroom
phpBB [video]

Ghost that scared the shit out of Singapore Soldiers!
phpBB [video]

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 26 lut 2015, 19:22 
VIP Member
Awatar

Intendant of the Building * 8th Degree

a mogem coś powiedzieć, czy tylko z filmikiem tu wpuszczają? Bo te psy w pierwszym, zachowują się tak, jakby właściciel siedział za kamerą, a potem robił coś niestresującego, ale 'dziwnego'- np machał szmatą pod sufitem. A w krajach azjatyckich, Singapurze teSZSZ, mają dużą schizę na duchy, przebierają się, straszą... duch w białym prześcieradle...dziwne mocno :D Ino to drugie ciekawe, ale dzieci dziwnie spokojne... może taki kraj :wacko:

Chętnie poobserwuję temat :)

bash1 pisze:
Bo te psy w pierwszym, zachowują się tak, jakby właściciel siedział za kamerą, a potem robił coś niestresującego, ale 'dziwnego'- np machał szmatą pod sufitem.

Psy sa wyraznie zaniepokojone! Zwroccie uwage, ze nie machaja one ogonami...

Tutaj inny film tego samego autora:

very creepy ghost footage
phpBB [video]

a no może, może... generalnie temat jest dla mnie dość interesujący. Jaki jest cel/sens mieć 'dodatkowy wymiar' i trzaskać drzwiami komuś po domu. Czy to zawsze chodzi o 'straszenie-energię' i jakiś kontakt, czy może o coś jeszcze. Kilka dni temu znajoma opowiadała mi zupełnie na poważnie, że ktoś ostatnio chodzi jej po domu: przyklepuje kołdrę na córce, odpala laptopa bez baterii, zasilania i zrzuca z 'nieludzką' siłą (potem próbowali rzucić ten sam przedmiot) rzeczy z półek. Udała się do lekarza po leki nasenne dla siebie i reszty familii, bo nie potrafili ze strachu zasnąć w nocy. Do pracy przychodziła w tym czasie nieprzytomna, więc raczej mówiła prawdę. Pytałam też, czy w czasie tego 'zrzucania' ktoś w domu akurat spał- wzięłam pod uwagę obe albo jakieś inne senne działania- ale wszyscy byli przytomni.

U mnie w domu też ''''''straszyło'''''' (pewnie stąd to moje zainteresowanie), ale poza tym, że rzecz była niespodziewana/nielogiczna=straaaaszna, sam zamiar czy co to tam tym Panoćkiem kierowało, były ok. Zastanawiam się, skąd biorą się jednak ataki i w ogóle cały ten pomysł na 'straszenie', z punktu widzenia 'straszącego'.

Tak więc, jak wspomniałam- będę obserwować temat :D

Master Mason * 3rd Degree
Awatar użytkownika

Czytając to i tamto w tematyce śmierci, ba! nawet wczoraj czytając w trakcie długiej podróży autobusem Tybetańską Księgę Umarłych tak sobie pomyślałem ( Przepraszam tym razem również bez filmiku FlashVideo! } , że pobłądzone duchy zmarłych podczas śmierci pozakotwiczały się w zaklętych niskich wibracjach znanych im miejsc, przedmiotów, nawet znajomych sytuacji z życia codziennego ( scenach ), które swoją codziennością przywołują emanacje znane, "znajome" zarówno w "tamtym" jak i w "naszym" wymiarze. Te przedmioty, miejsca, sceny ( tu spekuluję sobie słownictwem - nie jestem znawcą tematyki ) niejako przywołują ducha z mroków krain spoza 3 wymiarów i czasu. Ze względu najczęściej na strach, lęk z jakim duch wszedł w stan pośredni nie był w stanie on kontynuować dalszej wędrówki "czepiając" się jakoby "znajomych" energii... wiecie coś w rodzaju paniki tego ducha ulatującego nad łożem śmierci, widzącego ciało na stole operacyjnym, więc leci i pozostaje w domu za drzwiami w szkatułce z pamiątkami rodzinnymi, uczepiony miłości, lęku, obaw, tęsknot, zdjęć z wakacji, pierwszych ząbków dziecka zachowanych na pamiątkę, może i opętania... albo co powiecie na "przejęcie" i poźniejsze próby przedostania się tutaj ale "razem", z jakimś "towarzyszem".

Niestety ten kto nie wierzy w wielowymiarowość istnienia, wielowymiarowość Kosmosu, "świetlny" aspekt świadomości będzie miał wielkie problemy z zaakceptowaniem tego typu interpretacji. Propozycji, uściślając ( all bullshit! :D ).

Dlaczego wspomniałem o Tybetańśkiej Księdze Umarłych ? Zresztą to nie jedyne, aczkolwiek niesamowite, natchnione pismo, traktujące o procesie umierania i transformacji świadomości ( w tym przypadku o wędrówce po świecie bar-do - coś więcej niż znane nam potocznie "zaświaty" ). W nim jednak zwróciłem uwagę na drobny aczkolwiek być może pomocny szczegół w tej tematyce. Jest tam wspomniane by umierający nie był otaczany np. skórami zwierzęcymi, przedmiotami które znał, rodziną, lamentami... Dlaczego ? Włąśnie by duch tracący cielesne emanacje z obaw, z "duchowego komformizmu" ;) nie przylegał i wcielał się w owe przedmioty, zwierzęta, miejsca ....

Tak sobie na chwilę obecną tłumaczę "roboczo" czym są poltergeisty, zjawy, widma, śmętacze, podiabliska jak to mówią te najstarsze w bimbrowych poleskich lasach.

Ale co ja tam wiem, ja tam operator koparki panie jestem... dopiero co się odkopałem ;) Ciekaw jestem dalszego rozwoju tematu. Nie podważam natomiast autentyczności filmików ale na Dadźboga, Trygława i Perkuna nie oczekujmy, że kiedykolwiek cokolwiek będzie 100% real. WHAT IS REAL ?

Ostatnio zmieniony 27 lut 2015, 11:35 przez ACIDIZER69, łącznie zmieniany 1 raz

Tez nie jestem znawca tematyki ale to nie znaczy ze nie mam miec wlasnego zdania. Tych zjawisk jest tak wiele, ze juz nie wiem co wiecej potrzeba aby "wyleczyc" ignorantow tematu duchow.

Mnie zastanawia ile czasu od smierci one maja swoja aktywnosc w ... domach, w ktorych prawdopodobnie
za zycia mieszkaly? i co maja tutaj do zrobienia a na pewno jest tego przyczyna i cel.

bash1 pisze:
Ino to drugie ciekawe, ale dzieci dziwnie spokojne... może taki kraj

Posluchaj co mowi nauczyciel jak sie najpierw segregator poruszyl:

- Steven prosze nie rob tego bo to rozprasza.
- Ale to nie bylem ja!
- Ok jakkolwiek to bylo prosze przestan to robic.

[swoja droga nauczyciel to niezly chujek]

Poza tym dzieci maja zasloniete twarze i nie widzisz jak reaguja. N...

Awatar użytkownika

Niktu pisze:
Mnie zastanawia ile czasu od smierci one maja swoja aktywnosc w ... domach, w ktorych prawdopodobnie za zycia mieszkaly? i co maja tutaj do zrobienia a na pewno jest tego przyczyna i cel.

Z punktu widzenia karmicznego ? Tyle czasu aż karmiczna sprawa, ważąca losy miliardów kolejnych wcieleń ( np. leżące w nieodpowiednim miejscu nożyczki, niespłacony rachunek, niewykonany telefon do przyjaciela ) zostanie "załatwiona". Ale to tylko kolejna propozycja... naiwna, filmowa.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

staroć,ale słynny swego czasu filmik
Ghost Girl & Car Crash
phpBB [video]

od ok 4m10s do 6m15s

dar66 pisze:
staroć,ale słynny swego czasu filmik
Ghost Girl & Car Crash

Co do tego filmu mam pewne watpliwosci... nagranie jest zbyt...powiedzmy oczywiste. Ale oczywiscie
moge sie mylic. Jest w internecie strona forum dyskusyjne poswiecone temu nagraniu. Pisza tam ludzie z calego swiata jak odnajde to dodam. Bardziej bym stawial na to nizej choc prawdopodobienstwo falsa wciaz istnieje:

La Llorona
phpBB [video]

-- 27 lut 2015, 13:59 --

ACIDIZER69 pisze:
Niktu pisze:
Mnie zastanawia ile czasu od smierci one maja swoja aktywnosc w ... domach, w ktorych prawdopodobnie za zycia mieszkaly? i co maja tutaj do zrobienia a na pewno jest tego przyczyna i cel.

Z punktu widzenia karmicznego ? Tyle czasu aż karmiczna sprawa, ważąca losy miliardów kolejnych wcieleń ( np. leżące w nieodpowiednim miejscu nożyczki, niespłacony rachunek, niewykonany telefon do przyjaciela ) zostanie "załatwiona". Ale to tylko kolejna propozycja... naiwna, filmowa.

Cos w tym jest. Patrzac na starszych ludzi mozna odejsc z tego swiata albo spokojnie albo w psychicznych bolach i mekach. Jedni mowia zrobilem wszystko co moglem najlepiej dla swojej rodziny i moge z godnoscia odejsc a inni umieraja godzinami w szpitalu ze strachem na twarzy. Daje do myslenia.

P.S.

Mam jeszcze na odlaczonym dysku nagranie takiego czegos jak sobie przechodzi (nie stapajac po ziemi :shock: ) przez jezdnie i patrzy sie na samochod a z lewej strony pobocza cmentarz. Potem dolacze. N...

Przydalby sie jakis znawca tej tematyki na forum :tak: a miejsce jest odpowiednie.

Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree
Awatar użytkownika

ja tez chce sie wprosic do tematu, no ale bez filmiku :D

Cytuj:
Przydalby sie jakis znawca tej tematyki na forum :tak: a miejsce jest odpowiednie.

no i jestem ! wlasciwie to malo sie znam.. anyway moze byc smieszkowato! ; )

poczekam tez na ta strone o tym filmiku ghost girl & car crash, bo pewnie wielu ogarnietych ludzi tam napisalo swoje opinie. A moja? uwazam ze to jeden wielki fejk. wtedy, gdy ona powiedziala, ze zginela i zaczela piszczec to w dosc szybkim tempie oni sie przewrocili tym samochodem, a byl tam tylko chyba zakret, brak drzew? scena jakby zostala wyjeta z taniego horroru, sytuacja cholernie oczywista, slaba. dam lajka za seksownego duszka :spoko:

phpBB [video]

co do tego filmiku to ja tez na drodze spotkalem takiego "smieszka" co probowal straszyc kierowcow, bylo dosc ciemno wiec moja reakcja tez byl strach:D aczkolwiek pozniej mega zabawa ze wspomnieniami. oprocz smieszka w bialym przescieradle podobniez tez tam ktos byl (znajomy widzial), nie wnikam. bylo smieszkowato :D

EDIT:

polecam tez podczas wieczornej nudy obejrzeć serie filmow paranormal activity, podobnie sa oparte na faktach.

http://www.thechronicle.com.au/videos/t ... ost/26896/

dodam tez ciekawego pana, ktory czasami robi transmisje i rozmawia z ludzmi o podobnych tematach.
http://www.fotka.pl/kamerka/ryszardborowiecki

Ostatnio zmieniony 27 lut 2015, 13:36 przez pozajmowane, łącznie zmieniany 1 raz

bash1 pisze:
A w krajach azjatyckich, Singapurze teSZSZ, mają dużą schizę na duchy, przebierają się, straszą... duch w białym prześcieradle...dziwne mocno :D

Na 00:00:39 kamerka rejestruje to cos zanim typ zaczal krzyczec a kilka sekund wczesniej 00:00:34
filmowal dokladnie to samo miejsce i nic tam nie stalo :shock: Ale ogladajcie dopiero po pobraniu na dysk bo z interneta tego nie zauwazylem - net scina klatki...N...

Dziewczyna ma w domu ducha i biega z kamera aby go nagrac i udowodnic ludziom, ze to sie rzeczywiscie dzieje. Na nagraniach nie tylko widac ale i slychac...raz nawet kamera zarejestrowala
glos ale uszlo to uwadze dzieczyny (w kolejnosci udostepniania 1-5):

Ghost in Shannon's House:

1.

phpBB [video]

2.

phpBB [video]

3.

phpBB [video]

4.

phpBB [video]

5.

phpBB [video]

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree

Cytuj:
Dziewczyna ma w domu ducha

A zachowuje się jakby brakowało jej czegoś zupełnie innego... materiał naprawdę idiotyczny Niktu nie spodziewałbym się po tobie takiego posta.

Entered Apprentice * 1st Degree

phpBB [video]

phpBB [video]

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Cytuj:
A zachowuje się jakby brakowało jej czegoś zupełnie innego... materiał naprawdę idiotyczny Niktu nie spodziewałbym się po tobie takiego posta

Trochę w tym racji jest Niktu.... zamiast kopiować filmiki z youtuba, sam coś zrób.
Bo to tak samo jak patrzenie się w filmiki z Ufo, nic z tego nie wynika i ciężko nawet z tym polemizować.
A nikt nie będzie miał więcej do powiedzenia na temat materiału audio/video niż sam autor.

Polecam ci zainteresować się EVP Fajna sprawa by na coś samemu zapolować.

Będzie potrzebny ci tylko program edycyjny do Audio, darmowy Audacity
powinien w zupełności wystarczyć. Do tego przyda się cyfrowy dyktafon, od biedy może być ten w telefonie. Ale polecam zaopatrzyć się w nagrywarkę magnetyczną. Duchy mogą "kiepsko sobie radzić" z urządzeniami cyfrowymi. W domenie magnetycznej mają dużo większe możliwości. Zresztą tego typu urządzenia powinni być dość tanie, bo już mało kto ich używa. Teraz każdy ma przecież cyfrówki.
Zresztą nawet same rejestratory cyfrowe za 20-50Ł to już całkiem sensowne urządzenia. A magnetyczne rejestratory powinni być wyprzedawane za grosze na aukcjach.

Transkomunikacja to dziedzina wiedzy którą zajmuje się bardzo mało osób. Kiedyś widywałem tego więcej. Ale może to właśnie wynik zaniku urządzeń analogowych.

'Trochę w tym racji jest Niktu.... zamiast kopiować filmiki z youtuba, sam coś zrób.
Bo to tak samo jak patrzenie się w filmiki z Ufo, nic z tego nie wynika i ciężko nawet z tym polemizować.
A nikt nie będzie miał więcej do powiedzenia na temat materiału audio/video niż sam autor.'

AMEN. W końcu to ktoś napisał... :)

To zalezy od podejscia. Z samym wrzucaniem filmow uwazam ze nie ma najmniejszego problemu. Ale juz dyskusja sami udowadniacie ze nie ma sensu. Bledy sie zdarzaja i ta samotna panna majaca na cos ochote to oczywisty moj blad (zrodlo tej rewelacji tez idiotyczne co ci ludzie tam wyprawiaja to az zal). Ale zamiast udowadniac cokolwiek po prostu sami wlozcie jakic minimalny wklad w ten temat, ktory sam w sobie absolutnie nie jest stekiem bzdur. Jak nie potraficie sami to przekierujcie na wlasciwe zrodla poza tym forum. Moze jakies artykuly z mediow moze osoby ocierajace sie o te zjawiska, moze filmy dokumentalne? Istnieja nagrania w tym temacie traktowane calkiem powaznie ale temat nie ma miejsca na tym forum. I zastanawiam sie gdzie "rabac drzewa" i przecierac szlaki? Nie ma innego miesca niz fora dyskusyjne. Dlatego darujcie sobie plytkie madrosci bo nie chodzi tutaj o mnie czy o was. Nie zachecajcie mnie do lapania duchow bo to nie moja dzialka. Uwagi w stylu sam cos nagraj tez nie na miejscu chyba ze sam dales w temat minimalny wklad...to minimalny warunek aby chciec dzielic sie swoimi materialami. (zapisze sobie temat do obserwowanych bla bla bla)

levibc pisze:
Cytuj:

Polecam ci zainteresować się EVP Fajna sprawa by na coś samemu zapolować.

Będzie potrzebny ci tylko program edycyjny do Audio, darmowy Audacity
powinien w zupełności wystarczyć. Do tego przyda się cyfrowy dyktafon, od biedy może być ten w telefonie. Ale polecam zaopatrzyć się w nagrywarkę magnetyczną. Duchy mogą "kiepsko sobie radzić" z urządzeniami cyfrowymi. W domenie magnetycznej mają dużo większe możliwości. Zresztą tego typu urządzenia powinni być dość tanie, bo już mało kto ich używa. Teraz każdy ma przecież cyfrówki.
Zresztą nawet same rejestratory cyfrowe za 20-50Ł to już całkiem sensowne urządzenia. A magnetyczne rejestratory powinni być wyprzedawane za grosze na aukcjach.

Transkomunikacja to dziedzina wiedzy którą zajmuje się bardzo mało osób. Kiedyś widywałem tego więcej. Ale może to właśnie wynik zaniku urządzeń analogowych.

To moze sie przydac poszukiwaczom takich znawisk ale nie mnie. Sa wazniejsze tematy do biegania z dyktafonem i kamera mimo wszystko dziekuje za linka. Moze sie ktos zainteresuje?

Takze jesli nie chcecie szukac i udostepniac takich materialow to nie widze problemu wrzucenia tematu do kosza. Decyzja nalezy do was. To dajcie znac bo mam jeszcze kilka lepszych materialow jak nie tu to gdzie indzuej? Niktu

Nie powinno zabraknąć tego:

phpBB [video]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]