Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 17 lut 2020, 16:52

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: paraliż senny
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Witam, przede wszystkim chciałam się przywitać, gdyż jest to mój pierwszy post na tym forum.

Widzę, że jest już temat o paraliżu sennym, jednak nie toczy się tam już dyskusja, jednak jeśli adminom to przeszkadza, lub wybrałam zły dział to proszę o podpięcie tej wiadomości pod istniejący temat z paraliżem sennym.

Ogóle owe zjawisko towarzyszy mi już od dłuższego czasu, mam świadomość tego co się dzieje wtedy kiedy to się dzieje ;)
Przeczytałam na wielu stronach, że PS może być zjawiskiem wyjściowym do OOBE, i też tego próbuje za każdym razem jak mi się to przytrafia.
Martwi mnie jednak jedna rzecz. Zdaję sobie sprawę, że towarzyszą temu różne wrażenia wizualne jak i dźwiękowe.
Tak jak te wizualne 'męczą' mnie coraz mniej, to dźwiękowe jest to istna agonia....
Chodzi konkretnie o to, że mam pewną dolegliwość, tzn cały czas mi piszczy w uchu, głównie lewym, czasami po środku, bardzo rzadko w prawym. (chodziłam do lekarzy, nikt nie wie czemu takie coś się dzieje, bo wszystko jest ok), czasami też doznaje tego efektu chwilowego ogłuchnięcia a potem stopniowego powrotu słuchu.
Do sedna. W czasie paraliżu sennego, próbuje na różne sposoby uwolnić się z ciała... i tutaj napotykam problem. Im bardziej chce się 'unieść' tym bardziej pisk w uszach się nasila do tego stopnia że mam wrażenie jakby miał mi zaraz wybuchnąć mózg... jest to dziwne uczucie i troche smutne, bo mnie demotywuje do dalszych prób z obawy o swoje zdrowie.
Czy wam też się nasila taki pisk, czy inne dźwięki podczas próby wyjscia z ciała?

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

Tytuł: paraliż senny
: 25 lut 2016, 15:14 
VIP Member
Awatar

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Cytuj:
Czy wam też się nasila taki pisk, czy inne dźwięki podczas próby wyjscia z ciała?

Tak, to jest kompletnie normalne i bardzo powrzechne. Piski zdarzają się zarówno przy praktyce OOBE jak i paraliżu sennym, ale nie tylko. Wiele osób które praktykują różnego rodzaju prace z umysłem doświadcza bardzo podobnych stanów. Niektórym zdarza się to nawet na "jawie" i spontanicznie kiedy się zamyślą lub nad czymś skupią. Wtedy jest to bardzo nieprzyjemne, jak by ktoś wrzucił granat hukowy do pomieszczenia, dodatkwo to strasznie męczy i dezorientuje. Taka osoba nie jest tak zrelaksowana jak w swoim łóżku i może to być trochę przerażające.

Powodem tego jest najprawdopodobniej zmiana pracy i modulacja fal mózgowych.
Generalnie ma to dużo wspólnego z częstotlwiością pracy umysłu. Może to być też efekt jakiegoś przebicia elektrycznego w mózgu. Bo dzwięk tak naprawdę powstaj właśnie tam, są nawet technologie które symulując pewne obszary mózgu które mogą produkować różne wrażenia słuchowe.

Z tego co wiem, to również wiele tekstów mistycznych bardzo dokładnie go opisuje. Może ktoś ci poda linki dobrych opracowań z jakiś tradycji. Albo sam opowie.

Jeśli to ci bardzo przeszkadza, to mam dla ciebie ciekawą rade. Wiele osób próbuje walczyć z tym dzwiękiem i bronić się przed nim. Chcą by jak najszybciej się skończył. Moja rada to spróbować go jeszcze bardziej wzmocnić. Mimo, że nie jest to miłem, to wejdz w niego głębiej, znaj jego absolutną górną granice. Wtedy następnym razem będziesz wiedział, że nic ci się nie stanie i nic ci nie zagraża, oraz nie urwi ci to głowy. Za kolejnymi razami będzie to łatwiej opanować i mniej będziesz się go obawiać. Również kiedy sam go wzmocnisz, to on szybciej mija, traci na sile i trwa krócej.

Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree

Cytuj:
bo mnie demotywuje do dalszych prób z obawy o swoje zdrowie.
Jeżeli czujesz zagrożenie swojego życia podczas próby wyjścia to może być coś na rzeczy.
Pisk i wibracje często występują w czasie oddzielania się od ciała, ale nie są niezbędne. Przestrajanie się na siłę do świata niefizycznego powoduje szkody w ciele i psychice. Może kilka razy wyjdziesz, ale po powrocie Twój układ nerwowy nie będzie w najlepszym stanie.
Warto wychodzić w czasie, gdy ciało nie potrzebuje snu do regeneracji. W sytuacji, gdy jesteś mocno zmęczony i zmuszasz się do bycia przytomnym, eksploatujesz się.
Następnym razem gdy będziesz w paraliżu przysennym postaraj się uspokoić oddech i swoimi niefizycznymi rękoma zrób jakby masaż całego ciała. Jest to dobre ćwiczenie po którym może się uwolnisz. Regularnie wykonywane na pewno przyniesie pozytywne efekty.

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Sygnal w prawym uchu zwiastuje intensyfikacje pozytywnej energii, w lewym negatywnej.
Rozciaga sie to w czasoprzestrzeni na pozytywne i negatywne okolicznosci.
Ma to rowniez zwiazek z wydarzeniami jakie obecnie przezywasz i ich kontynuacja we snie:
istotami, ktore Ci przeszkadzaja i pomagaja.

Wlasna energia odepchaj ten pisk w lewej.
Pomaga skupienie sie w centrum czakry szyszynki przy jednoczesnym, rownowazeniu energii w polu tej czakry.

Gdy cialo spi, albo udajesz, ze spisz, to pracujesz juz tylko energiami, najlepiej od stop do gory, sie rozluzniac i przenoszac koncentracje na wyrzsze czakry, jednoczesnie obserwujac i korygujac prace pozostalych.

Raz wyrazona intencja o oobe, zostanie zapamietana, a usilne pragnienie wyjscia z ciala niestety przeszkadza i kiedy tak sie dzieje, to trzeba sie mocniej skupic ale obowiazkowo tez zrelaksowac i poczuc swoje wlasne energie, ktore same w odpowiednim dla siebie momencie zaczna sie unosic.

W ramach tego co pisze moj poprzednik wspomne, iz utrzymywanie skupienia moze przyniesc tylko pozytywne efekty i ze do spania najlepiej sie porzadnie zmeczyc.
Najlepiej klasc sie spac zmeczonym.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]