Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 18 lis 2017, 4:18

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
Interesujace, szczegolnie, ze Wawel to miejsce szczegolne, jezeli chodzi o energetyke.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 13 kwie 2010, 15:34 
VIP Member
Awatar

Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

yyy...

totalna dezorientacja dla mnie ....

czemu Wawel ???

właśnie usłyszałem w rmf że suma uroczystości pochówkowych będzie wynosić około 20 milonów zł !!???

skąd taka suma ? ktoś może mnie oświecić ?

same skrajności - polska normalka...albo białe albo czarne... :bangheadwall:

Jakby ktoś chciał- tekst petycji z sieci: ;)

W wyniku wypadku samolotu TU-154 pod Smoleńskiem tragicznie zginęło wiele osób ważnych dla Polski. Propozycja
pochowania Lecha Kaczyńskiego na Wawelu została zaakceptowana. Celem tej petycji pokazanie jest, jak wielu obywateli
Rzeczpospolitej Polski nie zgadza się na pochówek zmarłego prezydenta w tym szczególnym miejscu.

Bazylika archikatedralna na Wawelu jest miejscem pochówku wybitnych osobowości - spoczywa tam między innymi książę
Józef Poniatowski, generał Tadeusz Kościuszko, marszałek Józef Piłsudski, pisarze Adam Mickiewicz i Juliusz Słowacki,
generał Władysław Sikorski. Są to osoby, których działalność zmieniła Polskę, postacie charyzmatyczne, powszechnie znane
na świecie, aktywnie działające w duchu patriotyzmu i miłości do ojczyzny. O ich dokonaniach już zawsze będziemy się uczyć
z podręczników do historii, ich dzieła zawsze będą wspominane przez żyjące osoby. Nawet zamordowany prezydent
Narutowicz nie został pochowany w tym miejscu pochówku najważniejszych postaci Polski. Nie pozwólmy, by tym razem
tragiczny wypadek przysłonił realną ocenę sytuacji. Takie decyzje nie powinny być podejmowane na fali emocji, powinny być
solidnie przemyślane przez osoby świadome tego, że na Wawelu chowano królów i twórców Polski. Wiele osobistości zostało
tam przeniesionych dopiero wiele lat po śmierci.

Nie chcemy umniejszać zasług naszego zmarłego prezydenta. Nie chcemy deprecjonować jego osoby - wręcz przeciwnie, ta
petycja jest prośbą o trzeźwą, racjonalną ocenę jego dokonań. Nie chcemy, by fakt katastrofy przyćmił zdrowy rozsądek.
Uważamy jedynie, że osiągnięcia Lecha Kaczyńskiego nie pozwalają na wpisanie go w poczet osobistości pochowanych na
Wawelu. Jego śmierć nie jest bohaterska - jest przypadkiem, nieszczęśliwym i katastrofalnym w skutkach, ale jednak
przypadkiem. Nie jest poświęceniem wymagającym gloryfikacji, jest zdarzeniem, które nigdy nie powinno zajść.

Dużo lepszym miejscem, by uczcić jego nagłą śmierć jest chociażby Aleja Zasłużonych na Warszawskich Powązkach.
Również i tam spoczywa wiele osób, które wywarły znaczny wpływ na historię Polski. Znaczny, ale nie przeceniony. Prosimy
o obiektywizm nie przyćmiony wymiarem tej tragedii.

Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Mógłbym podpisać się pod tą petycją obiema rękami. Przypomina się powiedzenie: "znaj proporcją, mocium panie".

Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree
Awatar użytkownika

No ale wróćmy do konkretów, czy z racji przyjazdu Obamy i innych złoczyńców z NWO mam się również spodziewać przybycia do Krakowa prawdziwych, zakamuflowanych Repciaków? :|

Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Tak, przyjada was zjesc a Obama juz spakowal swoja satanistyczna oponcze :)

Zartuje, of kors. Bedzie okazja dla was zeby porobic im fotki i je potem przeanalizowac.

Mnie to za bardzo nie przeszkadza ze chca ich pochowac na Wawelu. Skoro rodzina tak chce, niech maja. W sumie to wolala bym zeby podczas emisji pogrzebu w TV na swiecie widzieli ladny Krakow, niz Warszawe. Sorry, Warszawiacy, ale Krakow ladniejszy jest :)

Czytaliscie juz o belgijskim skandalu z karykatura Polskiego godla?
Obrazek

Nie wiem jak wam, ale mnie "Orzel wyladowal" kojarzy sie z trescia filmow Everard´a - "Illuminati", jak byla mowa dlaczego po ladowaniu padly slowa "Orzel wyladowal"... :/

Walk on the pavement, watch T.V.
Repeat after me: I am free

Grand Elect Mason * 14th Degree

Obama i Medwiediew + Merkel na energetycznym Wawelu
ze skupionym strumieniem uwagi/energii kilku milionów ( w samej Polsce) ludzi....
może i jestem stuknięty ale analizując powiązania okultyzmu ze sztuką manipulacji rysuje mi się obraz "doskonałej" okazji do rytualnego zainicjowania czegoś nowego, oby nie nowego orderu...

Red, liczę na Twoją analizę tego wydarzenia

co do samego pomysłu pochowania na Wawelu, to nie widzę żadnego argumentu za...
w dalszym ciągu o naszej polityce decydują ludzie tragicznie przewidywalni - dla okultystów świetny materiał do urabiania

Szczerze mówiąc byłam mocno zniesmaczona na wieść, że prezydenta mają pochować na Wawelu. To nie jest dla niego miejsce. Z całym szacunkiem dal Kaczyńskiego, ale pochówek w miejscu o takich konotacjach historycznych i okultystycznych to nie miejsce dla niego, a tym bardziej nie miejsce na wycieczki dla "władców marionetek".

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

edit: uaktualnienie listy
Hmmm ja mam dziwne odczucie co do pogrzebu w Krakowie, mam nadzieję, że się mylę (muszę to odczucie przeanalizować głębiej).

Oto lista głów państw które będą na pogrzebie wstępnie wg. wiadomosci.gazeta.pl:
USA - prezydent
Niemcy - kanclerz
Rosja - prezydent
Francja - prezydent
Hiszpania - premier
Gruzja - prezydent
Litwa - prezydent
Czechy - prezydent
Bułgaria - prezydent
Indie - minister spraw zagranicznych
Izrael - prezydent
Kanada - premier
Słowacja - prezydent
Węgry - prezydent

Przedstawiciele organizacji międzynarodowych:
NATO - sekretarz generalny
Parlament Europejski- przewodniczący
Komisja Europejska - Jose Manuel Barroso
Rada Europejska - Herman Van Rompuy

Czy to nie stwarza zagrożenia potencjalnego ataku terro. ?

Ostatnio zmieniony 14 kwie 2010, 11:52 przez agent70, łącznie zmieniany 1 raz

Agent 70. Miedzy innymi dokładnie to samo przyszło mi namyśl już w sobotę.
Powinni jeszcze przylecieć jednym samolotem ;) Cóż ironia ironią, ale jest w tym coś niepokojącego.

Awatar użytkownika

Wszystko jest symbolem.Na Wawelu pieczę sprawuje smok wawelski(symbol reptiliański)który pilnuje dosępu do czakramu wawelskiego-miejsca o silnej mocy.Kiedys kapłani egipscy dbali o to zeby wiedza nie wyszła poza ich krąg,zeby mogli swobodnie manipulowac ludzmi.Bardzo tego pilnowali by ludzie nie dowiedzieli sie kim tak naprawdę są i jak jest ich moc.Dla mnie Wawel jest tym symbolem ze nigdy nie poznamy prawdy o katastrofie,bo tajemnicy bedzie strzegł reptiliański smok.Przy okazji pogrzebu zjadą sie przywódcy państw(wiadomo,gady)by pobyc sobie w miejscu mocu,tak to widze.

wolność=OBSERWACJA SWOJEGO UMYSŁU

NIE JEST WAŻNE CO SIĘ DZIEJE NA ŚWIECIE-ważne jest to jak ty to odbierasz, jak i do czego używasz

Nie podoba mi się to :evil: Nie czuję dobrze.
To wygląda na to, że szykują rytuał. To nie przypadek.

agent70 pisze:
edit: uaktualnienie listy
Hmmm ja mam dziwne odczucie co do pogrzebu w Krakowie, mam nadzieję, że się mylę (muszę to odczucie przeanalizować głębiej).

Oto lista głów państw które będą na pogrzebie wstępnie wg. wiadomosci.gazeta.pl:
USA - prezydent
Niemcy - kanclerz
Rosja - prezydent
Francja - prezydent
Hiszpania - premier
Gruzja - prezydent
Litwa - prezydent
Czechy - prezydent
Bułgaria - prezydent
Indie - minister spraw zagranicznych
Izrael - prezydent
Kanada - premier
Słowacja - prezydent
Węgry - prezydent

Przedstawiciele organizacji międzynarodowych:
NATO - sekretarz generalny
Parlament Europejski- przewodniczący
Komisja Europejska - Jose Manuel Barroso
Rada Europejska - Herman Van Rompuy

Czy to nie stwarza zagrożenia potencjalnego ataku terro. ?
Nasuneła mi się dość śmiała wizja. Ich nagła , tragiczna śmierć , byłaby świetnym pretekstem aby szybko wprowadzić rząd światowy ze wzgleu na ogromny paraliż międzynarodowy i ostateczną walkę z terroryzmem.

Ostatnio zmieniony 14 kwie 2010, 12:53 przez sza87, łącznie zmieniany 1 raz

Cytuj:
Mnie to za bardzo nie przeszkadza ze chca ich pochowac na Wawelu. Skoro rodzina tak chce, niech maja. W sumie to wolala bym zeby podczas emisji pogrzebu w TV na swiecie widzieli ladny Krakow, niz Warszawe. Sorry, Warszawiacy, ale Krakow ladniejszy jest :)

To nie rodzina, to Dziwisz. :twisted:

Dobrze wiemy, że Elity trzymają całą wiedzę dla siebie, przy okazji oszukując Nas w kwestii energii... myślicie, że nie wykorzystają tego miejsca jako "zabawę"?

Dopiero teraz uświadomiłem sobie, że ten zamach był planowany :o

Jak usłyszałem listę 'gości' to pomyślałem sobie OK, chcą się pokazać... ale jeśli ONI zabili Prezydenta to Jego pogrzeb i miejsce pochówku już zostało zaplanowane PRZED ŚMIERCIĄ. - przecież wiemy, że nie jest to pierwsze-lepsze miejsce... nie w czasach zmian. :? Ktoś się może ze mną zgodzić? :P

Awatar użytkownika

Rzeczywiscie :shock: jak sie popatrzy z boku,to rytuał bez dwóch zdań. układnka powstaje niezła,na naszych oczach ,a nie jak dotad gdzies na drugiej pólkuli. Czakram na wawelu ,wszyscy przywódcy ,w tym obama .Nie ogariam powoli tego wszytkiego. jeszcze troche i sam sie zapne w kaftan z dlugimi rekawami

Ostatnio zmieniony 14 kwie 2010, 13:28 przez bar-tek, łącznie zmieniany 1 raz

saJms pisze:
:? Ktoś się może ze mną zgodzić? :P

Obawiam sie, ze masz racje, pozywienia im nie zabraknie.

Cytuj:
Na pogrzeb prezydenta Kaczyńskiego i jego żony przyjedzie książę Karol - wynika to z nieoficjalnych informacji udzielonych przez brytyjskie ministerstwo spraw zagranicznych. Informacje te potwierdziła radiu TOK FM ambasada brytyjska w Polsce.

Jeszcze i to :evil:

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Hmm... wszystkie jaszczury w jednym miejscu, to już nie jest śmieszne.

może chociaż Kraków zostanie stolicą NWO....

nie przenoście nam stolicy do Krakowa... 8-)

Master of the Ninth Arch * 13th Degree
Master of the Ninth Arch * 13th Degree
Awatar użytkownika

Wyślijmy im wielką bombę energetyczną obfitą w miłość i światło. Źle się poczują :P
Jeżeli uważacie, że ciemne moce odbędą rytułały - zróbmy przeciwwagę robiąc równowagę.

Zwracam się do wszystkich formułowiczów biegłych w okultyzmie i rytuałach,
zapodajcie coś, podpowiedzcie co choć w jakimś stopniu skutecznie pomoże zrównoważyć tę nieprzypadkową "OBECNOŚĆ" na Wawelu :!:
Nie można tego wszystkiego potraktować tylko jako informację, ja osobiście nie chcę.

fragment ksiazki "kosmoenergetyka"

" Na wschodzie mowia, ze dusze wielkich ludzi koolejny raz dlugo czekaja na odrodzenie, Dlaczego? -pomniki wielkich z rytualami, skladanie wiencow, kwiatow, zapewnienie o wiecznej pamieci sa magicznym rytualem wyciagania dusz z ich miejsca pobytu i oczekiwania,
Skladanie kwiatow pod pomnikami jest rodzajem magii, jest to skladanie ofiar"

kasiya pisze:
Zwracam się do wszystkich formułowiczów biegłych w okultyzmie i rytuałach,
zapodajcie coś, podpowiedzcie co choć w jakimś stopniu skutecznie pomoże zrównoważyć tę nieprzypadkową "OBECNOŚĆ" na Wawelu :!:
Nie można tego wszystkiego potraktować tylko jako informację, ja osobiście nie chcę.

gdyby to było takie proste...
indywidualna praca najważniejsza jest
i szukać swojej drogi do Mocy trzeba

intencje wyraź, jak szczere będą to rozwiązania na Twoją miarę się pojawią

Awatar użytkownika

Wawel jak najbardziej popieram całym sercem...Kaczyński wielki Bohater

zmarłym nic nie pomoże ani nie zaszkodzi gdziekolwiek by ich pochowano.Chodzi jedynie o zaistniałą sytuacje o miejsce Polski w świecie co teraz jest jeszcze ważniejsze,przylecą do Polski głowy państw ze świata,wdłg. mnie tylko to sprawiło że trafią na Wawel.Zaistniała sytuacja da się naciągnąć żeby wypaść jak najlepiej w opinii.1)wielka tragedia.2)Kaczyński zasłużył się w obaleniu komunizmu w europie.Podkreślam-da się naciągnąć

Ksiażę KArol na Wawelu , too już dużo. Ja na pewno nie będe oglądał transmisji, nie będe dodawał im energii.

Awatar użytkownika

ciezko bedzie .miliony ludzi bedzie nieswiadomnie ich wspierac smutkiem,zalem,zloscia.cholera ,trzeba przyznac ,ze potraią krecic swiatem.

Kto ma wiedzę ten kręci, żeby nie dać się wkręcić też trzeba ją mieć i dlatego na opróżno szukać jej w szkołach na lekcjach religii czy "wiedzy o społeczeństwie" ;)

"Ciemnych" dawniej można było straszyć zaćmieniem słońca a teraz poprzeczka się podniosła więc i wyższa wiedza bardziej potrzebna.

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree

Według niektórych okultystów czakram wawelski odpowiada ludzkiej czakrze serca - jest bramą miłości. Wczoraj cib16 umieściła na tym forum chanelling od istoty Rafael, w którym cytuję:
Cytuj:
śmierć tylu ludzi spowodowała ogromne przesunięcie energii w sercach Polaków, co w inny sposób nie było możliwe. Powiedział, że drogie nam osoby, które oddały swoje życie odeszły szybko i wiele z nich już przekroczyło Most Kwiatów. Odeszli oni z wyboru, świadomie pomagając Polakom w otwarciu ich serc aby uwolnić starą energię. Istnieje teraz znacznie większy potencjał dla całej nacji aby przejść na nowe sposoby podejścia do życia, aby Polacy mogli zezwolić sobie na więcej radości i pasji oraz pozwolić odejść trudnym energiom spowijającym cały naród a także smutkowi, który od dawna zajmował dużo miejsca w ich kulturze. Ofiara z życia tych osób nie jest zmarnowana ale została ofiarowana jako największy dar dla ludzi których tak bardzo kochali.
i w tym kontekście bardzo mi pasuje pochowanie Prezydenta i jego żony w krypcie wawelskiej. Tylko skąd Dziwisz o tym wiedział?? Może KK po kryjomu też zajmuje się okultyzmem ;)
Nawiasem mówiąc to o czym pisze Rafael dostrzegam bardzo wyraźnie u siebie ale i u ludzi wokół mnie - to dzieje się naprawdę.

A to że na doczepkę zjeżdża elyta NWO, cóż zrobić - trzeba zamiast na żałości i na ceremonii skupić się na tym co dzieje się we własnym sercu.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]