Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 06 lip 2020, 12:02

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
szok.
urzednicy panstwowi wraz z policjantami zabrali rodzicom nowonarodzone dziecko, z powodu powiazania z legalna organizacja Oath Keepers. Siostra przelozona powiedziala matce ze na chwile zabierze dziecko aby pediatra je zbadal - tym "pediatra" okazali urzednicy panstwowi i policjanci.

phpBB [video]

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 08 paź 2010, 10:51 
VIP Member
Awatar

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Widać ameryka pionierem rozwiazań siłowych

phpBB [video]

nowy mobilny ( wspecjalnych pojazdach) system skanowania umyslu testowany przez homeland security

kazda rozmowa telefoniczna, strona internetowa i email - bedzie zapisywany i przechowywany.
oczywiscie dla bezpieczenstwa

Obrazek

http://www.telegraph.co.uk/technology/news/8075563/Every-email-and-website-to-be-stored.html

Na dobry początek w sprawie jako takiej prywatności:

1. O istotnych sprawach nie rozmawiać przez telefon. Co najwyżej o tym "co na obiad" ale trzeba uważać żeby nie stwierdzono nieprawidłowego odżywiania np. dziecka w celu odebrania go nam. :bangheadwall:

2. Emaile szyfrować silnym kluczem np. via PGP.

3. Kopiować swoje istotne strony www czyli nie przepisy babuni a np. infowars.com etc.
Używać do przeglądania proxy, routingu IP (żeby na wyjściu był nie nasz IP) a "w środku" połączenia np. zombiak (podobnie zrobił Mizia)

NWO gestapo

phpBB [video]

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Polska będzie miała swoje "Hitlerjugend"

Cytuj:
Dwulatki do przedszkola

Przedszkola dla dwulatków proponuje Związek Nauczycielstwa Polskiego - informuje "Metro". Pod projektem nowelizacji ustawy o systemie oświaty podpisało się blisko 150 tys. Polaków, a za kilka dni zajmą się nią posłowie.

Zgodnie z nowelą, do przedszkola będą mogły chodzić - ale nie obowiązkowo - dzieci, które skończyły dwa lata. Dziś przedszkola przyjmują trzylatków. Na utrzymanie przedszkoli - również dla starszych dzieci - gminy dostawałyby rządowe subwencje na pensje dla opiekunów. Dziś samorządy same muszą się o to martwić.

Inicjatorzy projektu liczą, że w ten sposób w Polsce powstałoby więcej przedszkoli, nawet w najbiedniejszych gminach. Obecnie edukacją przedszkolną objętych jest zaledwie 41 proc. trzylatków, 53 proc. czterolatków i 64 proc. pięciolatków, czyli ok. 730 tys. dzieci. W domu pozostało ok. pół miliona potencjalnych przedszkolaków. Dla porównania, w Unii Europejskiej średnio do przedszkola chodzi 90 proc. czterolatków, a w Belgii, Francji, Włoszech i Hiszpanii aż 100 proc.

http://szkola.wp.pl/kat,121278,title,Dwulatki-do-przedszkola,wid,12795063,wiadomosc.html

http://www.prisonplanet.pl/

jeszcze wczesniej zaczna...

Cytuj:
Szkoła znajduje się pod kontrolą państwa i jest narzędziem państwowym dostosowującym dzieci i młodzież do potrzeb systemu polityczno-ekonomicznego. Szkoła taka przekazuje gotowe idee, wytwarzając moralność instytucjonalną, a co za tym idzie służalstwo, pokorę i szacunek dla władzy. Państwo zatem poprzez edukację powszechną i obowiązkową wytwarza w obywatelach cechy bez, których nie mogłoby istnieć. Są to: służalstwo, kult władców, oddanie państwu, szacunek dla prawa, myślenie według państwowych dogmatów, zdyscyplinowanie.

Cytuj:
Władze szkolne nie widzą w uczniach istot ludzkich. Widzą w nich materiał do realizowania planów społecznych. Widzą w nich przyszłych robotników w fabryce, rolników uprawiających ziemię, żołnierzy na wojnie. Edukacja powszechna zatem jest zniewalająca, nie liczy się z potrzebami i z marzeniami uczniów, nie liczy się bo celem edukacji powszechnej nie jest dobro ucznia tylko utrwalenie zastanego status quo. Jest to edukacja wychowująca do życia w zastanym, chorym społeczeństwie, gdzie zdrowie jest kojarzone z buntem i złem, a choroba z dobrem społeczeństwa. Zaiste dziwna edukacja, która niszczy wszelkie porywy zdrowia, wspierając chorobę. Człowiek zatem dostosowany do życia w chorym społeczeństwie nazywany jest dobrze wychowanym obywatelem, natomiast jednostka zbuntowana, nieprzystosowana do życia w chorym społeczeństwie i jednocześnie będąca świadoma owej choroby społecznej za chorą, kwalifikującą się do działań resocjalizacyjnych, a czasem psychiatrycznych.

http://www.wrs.rdl.pl/index.php?q=node/171

phpBB [video]

no my tu gadu gadu
a chlopaki dzialaja
na razie w ameryce moga zatrzymac delikwenta na ulicy jak im sie nie spodoba (zawsze mozna powiedziec ze wyglada podejrzanie)

a wiadomo ze kazda moda "ciagnie z ameryki" wiec spodziewajmy sie wczesniej czy pozniej i na starym kontynencie. stawiam ze fashion show zaprezentuja pierwsza hiszpania w ktorej rzad grozi wprowadzeniem stanu wyjatkowego niby z powodu strajkow w lotnictwie..ale wiemy ze hiszpania potrzebuje pomocy finansowej dla ratowania pograzonej w agonii gospodarki 7 razy wiecej kasy niz irlandia - wiec rzad sie musi "zabezpieczyc" przed spoleczenstwem

phpBB [video]

phpBB [video]

Provost and Judge * 7th Degree

Bou pisze:
na razie w ameryce moga zatrzymac delikwenta na ulicy jak im sie nie spodoba (zawsze mozna powiedziec ze wyglada podejrzanie)

Moga zatrzymac delikwenta ktory im na to pozwoli, lub nie zna prawa i im na to pozwoli. Problem w tym, ze prawie nikt prawa nie zna.
phpBB [video]

phpBB [video]

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

USA to USA ale w Polsce dzieje się też coraz gorzej, z tego co mi wiadomo powstały jakieś organizacje osiedlowe czy coś w tym stylu, które będą mogły inwigilować Cię bez postanowienia sądu co do wychowywania dzieci- jeśli będą miały "podstawy" by twierdzić, że np źle opiekujesz się dzieckiem, później sprawę zgłaszają wyżej i pozamiatane. Każdy staje się policjantem, każdy może donieść... a to ciekawy artykuł

Pracownik socjalny może odebrać dziecko za klapsa

Urzędnik będzie mógł odebrać dziecko rodzicom bez wyroku sądu. Może zapukać do drzwi i zabrać malucha nie tylko wtedy, kiedy mama czy tata podniesie na niego rękę, ale także wtedy, gdy rodzic będzie krytykować np. zachowania seksualne swojej pociechy albo kontrolować jego mejle.
Dzisiaj w Sejmie odbędzie się drugie czytanie ustawy o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie. Przeciw zmianom protestuje już 16 tys. internautów, m.in. członkowie Związku Dużych Rodzin Trzy Plus, stowarzyszenie Rzecznik Praw Rodziców czy Polska Federacja Ruchów Obrony Życia.

- Projekt daje zbyt wiele uprawnień urzędnikom - mówi Joanna Krupska, psycholog i prezes Związku Dużych Rodzin Trzy Plus. - Już w tym momencie zbyt często zabiera się dzieci z domu, a jeśli przepisy wejdą w życie, może się to zdarzać jeszcze częściej. Krupska podkreśla, że 30 proc. dzieci z domów dziecka znalazło się tam z powodu biedy. Po wejściu
w życie ustawy ich liczba się zwiększy. Pracownicy socjalni boją się odpowiedzialności, która na nich spadnie

Ale sami pracownicy socjalni też boją się odpowiedzialności, która wkrótce na nich spadnie. Nic dziwnego. Urzędnicy nie są w stanie dogłębnie poznać problemów wszystkich rodzin, jakimi się zajmują. W Łodzi jeden pracownik socjalny opiekuje się średnio setką rodzin. Z sondy przeprowadzonej przez Joannę Kluzik-Rostkowską, wiceprzewodniczącą Sejmowej Komisji Polityki Społecznej, wynika, że urzędnicy są przeciwni nowelizacji ustawy.

- Rozmawiałam z pracownikami socjalnymi m.in. z Łodzi i Opoczna. Usłyszałam od nich, że nowelizacja ustawy doprowadzi do sytuacji, że dzieci będą obierane rodzicom częściej niż teraz. Pracownicy otwarcie przyznali, że jeśli będą mieli wątpliwości, czy zabrać dziecko z domu rodzinnego czy nie, to zdecydują się na zabranie. Wszystko przez to, że to oni zostaną pociągnięci do odpowiedzialności w razie gdyby nie zareagowali, a w rodzinie za jakiś czas doszłoby do tragedii - mówi Kluzik-Rostkowska.

- I dzisiaj, jeśli zachodzi niebezpieczeństwo dla życia lub zdrowia dziecka, wszyscy mamy obowiązek mu przeciwdziałać - podkreśla Marek Michalak, rzecznik praw dziecka.

polska to juz panstwo policyjne - obudzmy sie !!!!!!!!!!!!

phpBB [video]

phpBB [video]

Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Bou pisze:
polska to juz panstwo policyjne - obudzmy sie !!!!!!!!!!!!

Od kiedy pamiętam zawsze takie było!
Klaudiusza Wesołka poznałem osobiście ok.10 lat temu, kiedy miał problemy z rządem Leszka Milera (znana akcja "Miller mieszka na kradzionym!"), no i jak zwykle z sądami na pasku władzy - wydał mi się bardzo radykalnym działaczem, dużo bardziej niż ja kiedykolwiek byłem (zresztą tak jak znaczna większość uczestników tego forum, z których duża część nieświadomie sabotuje naszą walkę!).
Klaudiusz jest bezkompromisowym wojownikiem o wolność w Polsce, a przynajmniej o prawo do sprawiedliwości, której teraz absolutnie w Polsce nie ma, i praktycznie nie było. Jeśli możesz pomóż Klaudiuszowi!

Wie ktoś może, w którym areszcie przebywa? Ja próbuję się dowiedzieć, aby wysłać mu kartkę/list. Jak się dowiem napiszę tutaj.

Ps. Wiele osób na tym forum walczy nie z systemem, a nawzajem ze sobą! -> tutaj wątek
Jest to straszliwy błąd, musimy iść razem w walce z NWO, inaczej wyłapią nas jak muchy i rozdepczą - jeśli ktoś może pomóc w sprawie chociażby Klaudiusza niech zacznie działać, bo jutro możesz być Ty!

posłuchaj mojej audycji Teoria Chaosu
teraz na żywo w Radiu Na Fali i Radiu Paranormalium w każdy piątek po 24!

Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree
Awatar użytkownika

phpBB [video]

Tak działa "Poli-Psia" Niewolnicy w mundurkach. Sami oceńcie.

Claude mOnet pisze:

Wie ktoś może, w którym areszcie przebywa? Ja próbuję się dowiedzieć, aby wysłać mu kartkę/list. Jak się dowiem napiszę tutaj.

Proponuje, aby każdy z nas wysłał kartkę świąteczną Klaudiuszowi na adres:

Klaudiusz Wesołek
Areszt Śledczy
80-803 Gdańsk
Ul. Kurkowa 12

fax: 58 302 5125
E-mail: as_gdansk@sw.gov.pl

Awatar użytkownika

Bou pisze:
Proponuje, aby każdy z nas wysłał kartkę świąteczną Klaudiuszowi na adres:
Klaudiusz Wesołek
Areszt Śledczy
80-803 Gdańsk
Ul. Kurkowa 12

Dzięki Ci wielkie Bou, ja na 100% wysyłam (pomimo, że nie z Polski, ale mam nadzieję, że i tak dojdzie)...

Awatar użytkownika

przepraszam że zapytam ale kim jest Klaudiusz Wesołek- chciałbym się nieco dowiedzieć o tym Panu zanim zaangażuję się w poparcie dla niego. Może wie ktoś za co aresztowano tego pana? Jeśli ktoś go zna to prosiłbym o przybliżenie osoby.

dzieki

Awatar użytkownika

Klaudiusz Wesołek - w latach 80-tych aktywny antykomunista, potem z przerwami walczył z władzą o większą sprawiedliwość w kraju m.in. z propagandowym IPNem.

Tutaj jego kanał TVG-9:
http://www.tvg9.cba.pl/

Tutaj jego kanał na Youtube:
http://www.youtube.com/user/baronklod

Tutaj jego kanał na Dailymotion:
http://www.dailymotion.com/TVG-9

http://rebeliantka.nowyekran.pl/post/11278,bloger-klaudiusz-wesolek-aresztowany-na-2-tygodnie-za-filmowanie-happeningu

http://fiatowiec.nowyekran.pl/post/11534,uwolnic-klaudiusza-wesolka-wieznia-rezimu-po

Awatar użytkownika

hmmm...

poczytałem popatrzyłem , Orwell mógłby się wiele nauczyć od "NASZEJ WŁADZY"

wysyłam kartkę, wysyłam fax, i wysyłam maila

"DOSYĆ"

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

phpBB [video]

Klaudiusz Wesołek siedzi za bycie niezależnym reporterem

Klaudiusz Wesołek nie raz miał na pieńku z wymiarem sprawiedliwości. W czasach PRL-u otrzymał wyrok, którego ferowaniem zajęła się Służba Bezpieczeństwa – tak wynika z dokumentów, do których umożliwiono mu wgląd. Sytuacja z 1988r. pokazywała czarno na białym, jak bezpieka „współpracowała” z sądami w zakresie przestępstw o charakterze politycznym, czyli tej dziedzinie każdej judykatury, która została powołana, aby chronić państwo, a wykorzystywana jest nazbyt często do gnojenia obywateli.

Obrazek

„Wesołek dostał taką karę za udział w manifestacji w urzędzie paszportowym w 1988 roku, ale nie zgłosił się do jej odbycia. W notatce SB znalazło się więc zdanie: „W związku z powyższym Kolegium ds. Wykroczeń w Gdańsku podejmie decyzje o zmianie kary 1 miesiąca ograniczenia wolności na karę 15 dni aresztu”. Wesołka zainteresowało słowo „podejmie”. – To dowód na to, że bezpieka znała wyrok kolegium zanim on zapadł i miała na niego wpływ – stwierdza.”

Wesołek zgłosił sprawę do IPNu. Chciał, aby pion śledczy Instytutu zbadał, jakie były okoliczności manipulacji w związku z tą sprawą. Chciał dowiedzieć się czegoś więcej na temat grzebania się esbeków w jego życiorysie. IPN odmówił. Natenczas Wesołek wściekł się i wysłał list do jednego z ipeenowskich prokuratorów, w którym podzieli się refleksją, że jego adresat jest „esbecką szują i komunistyczną gnidą”.

Odsiadka na własne życzenie?

Myślę, że Wesołek, choć mocno przesadził i powinien darować sobie owe szczere wyznanie, nie pomylił się zbytnio. Sęk w tym, że świat nie może wyglądać w ten sposób, iż ludzie skaczą sobie do oczu i ubliżają bez wyraźnego powodu – na bycie „komunistyczną gnidą i esbecką szują” prokuratora Klaudiusz Wesołek nie mógł przedstawić żadnych konkretnych dowodów. Bo jak wiadomo archiwum tajne IPNu jest wciąż tajne.

Klaudiusz Wesołek idzie zatem do pierdla na 10 miesięcy. Wcześniej asesorowi, który podwyższył mu wyrok (jak twierdzi Wesołek) postanawia wymierzyć karę chłosty skórzanym paskiem, który wnosi do budynku sądu. Wesołka lejącego asesora (nie wiadomo czy w miejsce intymne tylnie) ktoś w końcu odciąga od ofiary – po co atakowałeś tego asesora?

Nawet najlepsza linia obrony nie ma podstaw, aby udawać, że Wesołek nie zrobił nic złego.

Wesołka lubią niektórzy antypaństwowcy

Klaudiusz Wesołek nie jest lubiany przez media głównego nurtu, ale Dużemu Formatowi chyba zaimponował. Taki niezależny anarchista, ekolog, manifestant, naturalizowany uczestnik pokolenia ’70 i młodzieżowych rozruchów studenckich z czasów Fischera i Cohn-Bendita. Ciekawa postać. Problem w tym, że niezbyt lubił postkomunistycznych działaczy, którzy są idolami pewnej wpływowej grupy dziennikarzy.

Wesołek zaangażował się w „Naszość” – skromną organizację, która upatrzyła sobie Sojusz Lewicy Demokratycznej, jako głównego politycznego oponenta. A wiadomo, że komuna najbardziej nie trawi inteligentnych, twórczych i pomysłowych. Czerwoni mniej obawiają się skrytobójców, którzy mogą się chować w tłumie niż drwin i cierpkich wierszyków, które zapadają w pamięć, jakby były reklamowym wirusem oraz happeningów. Nigdy nie wiedzieli, co zrobić z „wygłupasami”, na których brak paragrafów, a społeczeństwo pamięta ich bardziej niż niejedną antyreżymową ulotkę zgarniętą podczas manifestacji z chodnika, o Dzienniku Telewizyjnym nie wspominając.

„Nie rób Tusku” numerów

W Państwie Tuska Wesołek dorobił się kolejnego wyroku. Jako Naczelny telewizji TVG-9 odważył się filmować akcję Alternatywnej Naszości. Dużo mu nie wlepili. Ponieważ odmówił zamiatania ulicy przed urzędem miasta zamieniono mu ten poniżający wyrok na zwyczajny, dwutygodniowy areszt. Nic wielkiego prawda? Posiedzi sobie chłopak, to mu przejdzie urąganie przeciwko Tuskowi i dworzanom. Więzienni klawisze pomogą mu wybrać taką celę, że towarzystwo zapamięta na długo.

Gdzie jest zatem pies pogrzebany? Przecież mamy czasy, w których połowa obywateli uważa, że bunt przeciwko legalnej władzy powinien być tłumiony bardzo stanowczo. Twardy elektorat Platformy Obywatelskiej nie widzi nic zdrożnego, w ciąganiu po chodnikach reporterów Niezależnej i przetrącania im kręgów szyjnych. Przecież mogli się odsunąć. A po co nagłaśniać sprawę jakiegoś dziennikarza mediów katolickich, który dostał po mordzie, bo śmiał zorganizować prowokację w pałacu prezydenckim, prawie że pod nosem Bronisława Komorowskiego, którego urzędnicy ochoczo przyznali MWzM program na antenie? Zadrwił z urzędu prezydenta i podważył zaufanie do administracji państwowej. A wiadomo, że takie zaufanie wróciło natychmiast, gdy z fotela prezydenckiego Tupolewa wyfrunął w niebyt wredny Kaczor.

Jak oni fikają

Jak oni fikają, to jest już przestępstwo, łamanie prawa i zagrożenie demokracji. Wyborcza o tym napisze na pierwszej stronie, A Tomaszowie Lis i Wołek ochoczo przytakną. Jak nasi pałują dziennikarzy, to przecież w służbie kraju i ze szczytnymi ideałami na pagonach.

„Debil nie wie, że jest debil a mądry to wie” – recytował Kazik Staszewski. Debil nie wie, co to jest państwo prawa i nie wie, jak powinny wyglądać demokratyczne procedury w państwie prawa, bez względu na kwestie personalne i rządzący układ partyjny. W sprawie Wesołka Komenda Policji ukrywała fakt zatrzymania dziennikarza. Policjanci udawali, że nic nie wiedzą. Trudno powiedzieć nawet, że reporter został skazany dwa razy za to samo – raczej drugi raz za to samo. On po prostu filmował. Więc najwyraźniej system represji przypomniał sobie, że to ten Wesołek, który z władzą niejeden raz zadzierał.

Lecz debile mają to do siebie, że powtarzają nagłówki po gazetach. Więc będą powtarzać, że „Solidarni” są owładnięci rządzą nienawiści, a reporterzy niezależnych mediów wyszli z roli dziennikarzy i stali się po prostu zwykłymi zadymiaczami.

http://blogi.newsweek.pl/Tekst/polityka-polska/561903,klaudiusz-wesolek-siedzi-za-bycie-niezaleznym-reporterem.html

masowe aresztowania USA

phpBB [video]

najswiezsze info - ludzie wscieki, mowia ze to policyjna prowokacja i testowanie, zapowiadaja demostracje
phpBB [video]

:bangheadwall:

phpBB [video]

phpBB [video]

Cytuj:
Uwaga! Nowy dowód osobisty pozbawi nas praw do wolności!

Chcesz być wolny nie odbieraj nowego dowodu osobistego (RFiD)! Panie i Panowie,Szanowni obywatele RP...Drodzy rodacy zostaliśmy sprzedani za przysłowiowe judaszowe srebrniki... Polska stała się częścią systemu kontroli nad społeczeństwem w ramach projektów LUCID (Logical Universal Communications Intractive Databank). Identyfikacja wykorzystująca technologie RFiD został wprowadzony w 1974 przez państwa zrzeszone w EWG... Procesor ten ma zadanie identyfikować, namierzać i kontrolować obywatela na odległość lokalizując i badając jego zachowania, zainteresowania, stan zdrowia, stan finansów oraz min: kryteria wyborcze i interakcje społeczne...

calosc
http://www.polskapartianarodowa.org/index.php?option=com_content&task=view&id=1430

Awatar użytkownika

Cytuj:
Larry Flynt: Zwalczmy Tyranię Wolną Prasą

za Aaron Dykes
z Infowars.com

Jerzy Mędoń
May 18, 2011

[Youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=h_hMaNcfroc[/Youtube]

Kontrowersyjny wydawca i krytyk Larry Flynt rozmawiał z Luke Rudkowskim z We Are Change.org, poruszając aktualne tematy i kwestie np.: o rodzinie Rockefellerów, Koch Brothers, grupie Bilderberg i innych postaciach z najwyższych sfer starających się wprowadzić tzw New World Order; o Patriot Act, o braku pełnego wyjaśnienia zamachu na WTC z 9/11, o nawoływaniach głównych autorów polityki informacyjnej Białego Domu np. Cass Sunsteina, by "zrobić porządek" z wszystkimi zwolennikami tzw. "teorii konspiracyjnych" itp.

“Musimy uważać i strzec naszej prywatności, musimy mieć pewność, że mamy wolną prasę, ponieważ jest to jedyne zabezpieczenie przeciwko tyranii,” powiedział Flynt w wywiadzie z Rudkowskim, zaraz po tym, jak wprowadzenie ustaw Patriot Act opisał jako “gwałt zadany każdemu obywatelowi tego kraju.”

Jerzy Mędoń

FreeAmericaToday.pl

http://www.infowars.pl/joomla15/index.php?option=com_content&view=article&id=2491:larry-flynt-zwalczmy-tyrani-woln-pras&catid=96:free-america-today&Itemid=791

http://www.prisonplanet.pl/

Cytuj:
Hej,obudżcie mnie.To musi być jakiś szalony koszmar,w który zostałem wplątany.
Nie jest ?
Ale chyba nie jesteśmy aż tak głupi,co ?
Jesteśmy ?
No jesteśmy ?
Przepraszam na moment.
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh!!!
Dziękuję.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]