Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 17 kwie 2021, 23:49

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Perfect Master * 5th Degree

Pamiętaj, pamiętaj 29 września

Akt Komisji Wojskowych, nikczemny atak na Kartę Praw

Nie widzę powodu, żeby ten dzień wielkiej zdrady

Miał być kiedykolwiek zapomniany

Pamiętaj, pamiętaj 11 września

Ogień amerykańskiego Reichtagu palił się żywo;

Nie widze powodu dlaczego te lekcje historii

Miały być kiedykolwiek zapomniane

Pamiętaj, pamiętaj to jest ziemia wolnych, dom odważnych

Nie jest to ziemia przestraszonych ani dom niewolników

Nie widzę powodu dlaczego “Wolność albo Śmierć”, Duch roku 1776

Pamiętaj, pamiętaj, źródło twoich praw jest w niebie

Proklamacje kapłanów w czarnych szatach nic nie znaczą

Nie widzę powodu, dla którego ich zakradająca się zdrada

Miała być kiedykolwiek zapomniana

Pamiętaj, pamiętaj, “kiedy rząd boi się narodu, wtedy jest wolność”

“Gdy naród boi się rządu” wtedy jej nie ma

Nie widzę powodu, żeby ta ponadczasowa prawda wolności

Miała być kiedykolwiek zapomniana

Pamiętaj, pamiętaj 19 kwietnia

Ustawieni w szyku bojowym farmerzy staneli na łące Concord

Oddając strzały zmieniające świat

Nie widzę powodu, dlaczego 19 kwietnia

Otoczeni Żydzi w Ghettcie Warszawskim powstali by

walczyć z nazistowską zgnilizną

Nie widzę powodu dlaczego 19 kwietnia

Osaczone dawidowskie kobiety i dzieci spłonęły

Nie widzę powodu dlaczego 19 kwietnia

Pamiętaj, pamiętaj ich dusze żyją wiecznie

Dlatego się nie bali

Nie widzę powodu dlaczego te przykłady oporu

Miały być kiedykolwiek zapomniane

Pamiętaj, pamiętaj twoje ciało nie będzie żyć wiecznie

To, że umrzesz nie ma znaczenia

Kiedy Dzień nadejdzie, podążaj za swoimi ojcami

Daj im kulę za kulę, strzał za strzał

Sam tłumaczyłem, polecam mój blog: http://johngaltspeakin.wordpress.com/

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 25 lip 2013, 16:36 
VIP Member
Awatar

Bardzo się cieszę że piszesz o wolności na swoim blogu. Ten ostatni wpis jest esencją... i wielkie brawa za ''Libertarianizm to nie ideologia tylko zakaz kradzieży''.

Świetnie jednym słowem, cieszę się że nie łyknąłeś kłamstwa o dobrym socjalu - to świadczy o tym, że warto iść pod prąd, dla nielicznych ludzi choćby.

Dzięki, szkoda, że tak mało jest normalnych ludzi tylko :(

Ano widzisz, grunt to żeby samemu nie popaść w przeciętność. Trzeba być wierny swojemu duchowi, sobie. Nigdy nie warto akceptować tzw. mniejszego zła, lecz zawsze należy dążyć do określonego punktu. Ja nie bronię socjalistom istnieć, ja po prostu nie zgadzam się na to by tacy ludzie decydowali choćby o najmniejszym detalu mojego życia. To nie jest żaden ''fanatyzm'' (najprościej jest pozbyć się ''przeciwników'' nazywając ich fanatykami, bo skoro ktoś ma rację, i głośno o tym mówi to pewnie fanatyk, he he) w prawą stronę, lecz uniwersalne prawo działające we wszechświecie, tylko że tutaj wszystko musimy jakoś nazywać i przypisywać do czegoś.

Jednym słowem trwaj w tym, choćby rzuciło się na Ciebie stado łżących hien, bo nie ma nic cenniejszego od lojalności wobec siebie. Poza tym liczba ''normalnych ludzi'' czyli takich którzy uważają że sami mogą decydować o swoim życiu, o życiu swoich dzieci (bez ingerencji państwa), o swoich pieniądzach, o tym czy posyłać do szkoły czy nie (oczywiście mówię tutaj o prywatnych szkołach, państwowe należy sprywatyzować tak jak państwowe szpitale, które również muszą być sprywatyzowane), o tym czy szczepić czy nie szczepić - stale rośnie, powoli, ale rośnie moim zdaniem.

A wiesz dlaczego ludzie boją się wolności? Bo ktoś im powiedział że są źli i należy nimi sterować, a oni w to uwierzyli tracąc swoją dumę i godność. Ja zaś wierzę w człowieka, w jego moc, inteligencję, dobro i w to, że nie musi mieć ''przymusu pomagania'' np. chorym bo może to zrobić (bo nie można na siłę od kogoś zabierać pieniążki by pomóc innemu) dobrowolnie, a jeśli nie zrobi tego jeden, to zrobi to 2, 4 lub setny.

Zgadzam się. Problem w tym, że do ludzi nie dociera, że nie wolno kraść. Niektórzy nawet pytają się: wytlumacz o co ci chodzi - maja tak wyprane mozgi. Nie chce żyć w takim społeczeństwie. Znam historię i wiem, że to co mamy w tv nie różni się od propagadny III rzeszy. Jest blisko 70 lat po II w.ś. a my wciąż tkwimy w totalitaryziemie. Ja myślałem, że do podsłuchiwania nie wrócimy a tu obama daje takie uprawnienia NSA jak Hitler Gestapo. I to dla identycznego powodu. Gestapo tez powstalo dla "bezpieczenstwa" panstwa. My stoimy w rozwoju. 50% Amerykanow za podsluchami. W polskich mediach obrona NSA na calego. Zwierze to sie przynajmniej uczy na bledach. Czlowiek to chyba jedyna istota, ktora umei cofac sie w rozwoju. To jest chyba tylko kwestia czasu az wyjade gdzies na jakas wyspe na Pacyfiku, bo do pelni totalitaryzmu barkuje nam tylko strzelania do opozycji. tylko ta jedna ustawa nas dzieli od III rzeszy. Wszystko inne - panstwoa indoktrynacja, gospodraka, szpitale, system nomenklatury partyjnej - juz mamy. PS: info z dzisiaj - Obama de facto likwiduje dziennikartwo sledcze - dziennikarze nie maja prawa ukrywac swoich zrodel. Ktos zaprotestuje? Banda kretynow dalej bedzie mowic, ze USA to demokracja. Szkoda gadac.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]