Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 23 sie 2019, 8:25

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Obrazek

Zajęcia poprowadzi: Mistrz Radiestezji Jacek Wiśniewski

Cena kursu: promocyjna 666 zł zamiast 999 zł

*) – cena obejmuje: kurs, podstawowe materiały, zakwaterowanie i pełne wyżywienie.

1. Wprowadzenie do radiestezji, historia i istota radiestezji
2. Podstawowe zagadnienia z Radiestezji;
3. Badanie uzdolnień radiestezyjnych i omówienie sprzętu radiestezyjnego;
4. Rodzaje zadrażnień geopatycznych i ich wpływ na zdrowie człowieka, zwierząt i roślin;
5. Siatka szwajcarska;
6. Dobór sprzętu radiestezyjnego i zasady pracy sprzętem;
7. Praca ze sprzętem;
8. Odpromienniki;
9. BHP w Radiestezji;
10. Ćwiczenia.

Cytuj:
Etap ten wprowadza w podstawowe zagadnienia radiestezyjne związane z przygotowaniem do zawodu radiestety – dla osób zainteresowanych uzyskaniem zawodu. Osoby nie zainteresowane zdobyciem zawodu zyskają podstawowe umiejętności związane z wykrywaniem najczęstszych zaburzeń geopatycznych. Wszyscy uzyskają wiedzę z zakresu radiestezji fizycznej i umiejętności posługiwania się sprzętem. Przybliżone zostaną także zagadnienia związane z działaniem i zastosowaniem odpromienników. Wszyscy uczestnicy po pierwszym etapie będą potrafili dokonać pomiaru energetyki własnej jak i badanych osób, zwierząt i roślin odczytać kolory radiestezyjne oraz znaleźć zaburzenia geopatyczne a także wyznaczyć korzystne energetycznie miejsce. Dużym atutem kursu są ćwiczenia praktyczne w pomieszczeniach i w terenie, które pozwalają skonfrontować zdobytą wiedzę teoretyczną z praktyką. Wszystkie zajęcia teoretyczne i praktyczne poprowadzi Mistrz Radiestezji z wieloletnią międzynarodową praktyką.

Na miejscu będzie możliwość nabycia sprzętu radiestezyjnego.

Wszyscy kursanci na zakończenie kursu otrzymają Certyfikaty uczestnictwa w zajęciach.

Plan zajęć:

piątek
od godzin popołudniowych do … – przyjazd i zakwaterowanie;

ok. godz. 19:00 – 20:00 – kolacja

ok. godz. 20.00 Wprowadzenie do Radiestezji

sobota

8:00 – 8:30 - śniadanie

9:00 – 14:00 - zajęcia

14:00 – 14:45 - obiad

15:00 – 19:00 - zajęcia

19:00 – 19:30 - kolacja

od 19:00 - … - czas wolny, ewentualne zajęcia dodatkowe

niedziela

8:00 – 8:30 - śniadanie

9:00 – 14:00 - zajęcia

14:00 – 14:30 - obiad

14.30 – 15.00 – zakończenie kursu

Istniej możliwość odbioru uczestników z dworca PKP

1. Choszczno lub Dobiegniew trasa na Szczecin

2. Strzelce Krajeńskie Wschodnie trasa na Gorzów Wlkp.

http://www.palacsapetow.pl/magia.html

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 26 sie 2013, 9:37 
VIP Member
Awatar

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

podpowiem niezdecydowanym - WARTO jak nie wiem co !!

Rzadko się zdarza by zdobyć informację od Mistrza tego pokroju ..kurcze ja tylko żałuję jednej rzeczy po takim kursie jaki kiedyś odbyłem -w temacie siatki szwajcarskiej -nie notowałem wtedy a wbiło mi się dopiero po czasie do pamięci.
Mistrz St.Jastrzębski opowiadał wtedy o właściwościach elektrycznych owej siatki - nawet rozrysowywał jakieś schematy i padło bodajże stwierdzenie ,że energia elektryczna ziemi jest w zasięgu dostępu - tylko kwestia zlokalizowania pewnych punktów ,podpięcia i zachowania przy tym ostrożnosci ,bo to przecież prąd.Kuźwa....młody i chyba troszkę przygłupi byłem bo nie trafiało to wtedy do mnie...
Smutny

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

W szczególności osoby o technicznym umyśle i logicznym patrzeniu na świat,
bardzo szybko wchłaniają, przyswajają i posługują się tą wiedzą, umiejętnościami.

Bardzo radiestezja poprawia osadzenie, i dla wielu wielu ludzi była i jest
świetnym uzupełnieniem swojego prywatnego warsztatu.

Książki warto wcześniej poczytać, żeby wiedzieć o co pytać i co ćwiczyć,
i szkolić się u kogo się da. Trenować.

Lub nic nie czytać i trenować głównie.

Dziękuję wszystkim kursantom (przyszłym czeladnikom) za przybycie i wspaniałą atmosferę.

Podziękowanie specjalne dla Pawła i Pana Jacka za niesamowitą wiedzę profesjonalne podejście. Ćwiczenia terenowe były naprawdę super :) choć nie da się ukryć - wyczerpujące.

Dla niezdecydowanych mam informację aby nie mieli wątpliwości że szkolenie przeprowadzają najlepsi profesjonaliści, zapraszam na kolejny kurs I stopnia Radiestezji 27-29.IX w tym samym miejscu...WARTO ! potem wyjaśnię dlaczego. To naprawdę potężne narzędzie o niemal nieograniczonym zastosowaniu...bezpieczne i skuteczne...nie tylko do diagnostyki, poprawy jakości swojego życia i swoich bliskich ale i kontroli na energiami i rożnego rodzaju wpływami....bardzo skutecznie. Oczywiście wymaga to ogromnego nakładu pracy...nie ma co liczyć na cuda tylko trening i ciągła praca nad sobą daje doskonałe efekty.

Do zobaczenia na kursie II stopnia w 25-27 w październiku.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]