Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 18 lis 2017, 0:35

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
Ostrzeżenie!!!

Władze świata, czyli Kościół i NWO organizują dwie wielkie „imprezy” prawie jednocześnie. Jest to ślub pary książęcej i beatyfikacja Jana Pawła II. Zbieżność tych dwóch dat nie jest przypadkowa. Chodzi o skupienie uwagi ogromnej ilości ludzi na wskazanych obiektach w jednym momencie. Za pomocą specjalnych technologii (przekaz podprogowy, HARP i inne) wykonane będzie programowanie umysłów. Na fali nośnej wyemitowane będą algorytmy, które budują określone treści i programy umysłowe.
Główne treści manipulacji:
1. Wprowadzenie strachu przed nieznanym.
2. Wzmocnienie schematu biernego obserwatora.
3. Wzmocnienie postawy, którą można zdefiniować jako: Interesuj się tylko własnymi sprawami, nie wtrącaj się do niczego. Nie myśl i nie analizuj sytuacji świata. „Pilnuj swojego nosa” i stój na straży starych schematów.

Tego rodzaju algorytmy blokują rozwój. To jest tak jak program antywirusowy, który nie dopuści do wejścia innych treści. Umysł poddany tego rodzaju blokadzie nie jest w stanie przyjąć nowych wartości, co naturalnie zamyka go na postęp i zmianę. Jest to zabójcze dla istoty.
Jeśli będziesz świadomy(a) tych zagrożeń, może unikniesz ich działania. Na pewno zmniejszy niebezpieczeństwo zaprogramowania nie oglądanie w telewizji tych imprez. Należy jednak pamiętać, że algorytmy te tak czy owak będą dostępne w przestrzeni mentalnej i każdy jest na nie narażony.

Lightworkerzy
Joanna Rajska i Jacek Czapiewski

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 27 kwie 2011, 21:34 
VIP Member
Awatar

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

No to Polska jest zgubiona :shock:

Współczucia dla braci Moherowej oraz fankom mody ślubnej. 8-)

Najlepiej trzymać się w tym dniu z dala od anten, nie odbierać tel.komórkowych, nie oglądać TV, nie słuchać radia i nie przeglądać internetu.

1 maja - czas na spacerek w słońcu z rodzinką, wypicie kawki. Może jakiś mały treking po Górach.
Pozdr 8-)

A czy ktoś na tym forum ogląda Celebrytów ? Błagam :język: :lol:
Dzięki za ostrzeżenie ale chyba TV na tym forum spełnia rolę tylko i wyłącznie pewnego rodzaju wtyczki do matrixa by wiedzieć czasami w jakim wielkim przepraszam "g " siedzimy i to wszystko.
Pozdrawiam i niech Moc będzie z Wami i z Nami z wyrazami szacunku...

OM..
:tak:

Rajska pisze:
3. Wzmocnienie postawy, którą można zdefiniować jako: Interesuj się tylko własnymi sprawami, nie wtrącaj się do niczego. Nie myśl i nie analizuj sytuacji świata. „Pilnuj swojego nosa” i stój na straży starych schematów.

Nie rozumiem jak się ma ten punkt do wspominanych imprez. Przecież zainteresowani skupiają się na ludziach ikonach zewnętrznych względem siebie czyli nie interesują się własnymi sprawami... Proszę o dodatkowe wyjaśnienia :hmmm:

Hmm, samo takie ostrzeżenie, ciągłe straszenie przed nwo, to powoduje w nas uczucie strachu. A to, że szykowane są trumny, a to Blue Beam, a to reptiliańskie rodziny królewskie, Nibru inne bzdury. Co czujecie gdy to czytacie? Strach, lubimy go, karmimy się tym. Wyszukujemy po jutubach :D coraz to nowsze filmiki.
Ciągłe gadanie o tym wszystkim indukuje w nas negatywne emocje. A może właśnie o to komuś chodzi, wpadamy w pułapkę, którą zastawili.

Nie zamierzam walczyć z nwo. Niech sobie będą i programują.
A my powinniśmy skupiać się na naszym wnętrzu. Prosta prawda, znana nam wszystkim.

Odpuścić ten chaos, odpuścić walkę z nwo. Zadać sobie pytanie.

Kim Jestem??

Administrator
Administrator

David Icke mówił o tym już 1996 roku i mówił o tym do dzisiaj i pisał w swoich książkach i nagranych materiałach video, jak dla mnie to ostrzeżenie jest po prostu zwyczajnie zwietrzałe bo wszyscy którzy zajmują się manipulacją i oglądali te materiały widzą o co chodzi, ani po raz pierwszy ani po raz ostatni takich imprez jest wszędzie pełno.
Także nie widzę powodów aby to było w Nowościach bo to nowością nie jest. Doskonale znamy te mechanizmy od lat.

Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

arturflyer pisze:
Hmm, samo takie ostrzeżenie, ciągłe straszenie przed nwo, to powoduje w nas uczucie strachu. A to, że szykowane są trumny, a to Blue Beam, a to reptiliańskie rodziny królewskie, Nibru inne bzdury. Co czujecie gdy to czytacie? Strach, lubimy go, karmimy się tym. Wyszukujemy po jutubach :D coraz to nowsze filmiki.
Ciągłe gadanie o tym wszystkim indukuje w nas negatywne emocje. A może właśnie o to komuś chodzi, wpadamy w pułapkę, którą zastawili.

Nie zamierzam walczyć z nwo. Niech sobie będą i programują.
A my powinniśmy skupiać się na naszym wnętrzu. Prosta prawda, znana nam wszystkim.

Odpuścić ten chaos, odpuścić walkę z nwo. Zadać sobie pytanie.

Kim Jestem??

Hm,nie wiem czy miales okazje zapoznac sie z tym filmem,rozszerza mocno pole widzenia jesli chodzi o ten slub.I to nie chodzi o "szprycowanie sie" negatywnymi wiadomosciami.

phpBB [video]

Obrazek

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

A w telewizji non stop o tym napierniczają, aż mózg się lasuje od tego. Oczywiście ludzie są nakręceni jak dobre zegarki tykające w jednym rytmie ...

Wiesz Lipton, może źle się wyraziłem pisząc, że to bzdury. Nie ważne, może to i prawda, może nie. Ale czytanie o tym, oglądanie tego wyzwala w nas uczucia, strachu, buntu, beznadziei, agresji, nienawiści wobec elit. A tu nie o to chodzi, trzeba zostawić to wszystko, nie karmić się tym.
Gdy dostatecznie dużo ludzi przebudzi się, wtedy Ci z NWO tak czy siak "znikną", przeminą.
Z resztą, sami dobrze o tym wiecie.
Pozdro :)

Awatar użytkownika

arturflyer pisze:
Wiesz Lipton, może źle się wyraziłem pisząc, że to bzdury. Nie ważne, może to i prawda, może nie. Ale czytanie o tym, oglądanie tego wyzwala w nas uczucia, strachu, buntu, beznadziei, agresji, nienawiści wobec elit. A tu nie o to chodzi, trzeba zostawić to wszystko, nie karmić się tym.
Gdy dostatecznie dużo ludzi przebudzi się, wtedy Ci z NWO tak czy siak "znikną", przeminą.
Z resztą, sami dobrze o tym wiecie.
Pozdro :)

Byc może w Tobie czytanie takich informacji wzbudza tego typu emocje (strach,nienawisc,agresje).Pamietaj jednak ze ile ludzi tyle charakterow i jak dla mnie to sa tylko informacje które przyjmuje z niezbednym by nie zwariowac :) dystansem czego i Tobie życzę.I mimo wszystko jestem wdzięczny ze mogę te informacje (i nie chodzi mi teraz o to ostrzezenie tylko w ogóle) "przyswoić" - poszerzyć świadomość,by jakby co nie obudzić sie pewnego pięknego dnia z ręką w nocniku :tak:

Pozdrawaim

Obrazek

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

No, to oznacza że nie będę mógł się odezwać już nigdy do babci, bo cokolwiek powiem to od razu wybuchnie, że jest bezsilna ("a co? mam wziąć siekierę i latać jak pojebana po ulicy?") i żebym dał jej spokój:) Oczywiście pługiem nie odciągnę jej od oglądania beatyfikacji, bo choć to nic ciekawego, to ona na złość będzie oglądać, jakbym jej powiedział o tym programowaniu, to jeszcze chętniej by oglądała...
A w sumie po co ja to piszę? Większość osób z mojego otoczenia i tak już ma takie programy powgrywane, nie da się ich obudzić za żadne skarby świata...
"Idź do pracy, idź na studia, zrób coś ze sobą bo jesteś nikim, nie gadaj o jakichś NWO bzdurach, kto takie głupoty wymyślił? Pieniądz się liczy! Coo? Robisz coś dla idei? To gratuluję głupoty, przecież pieniądz jest najważniejszy, etc etc". Dzień w dzień takich wypowiedzi słucham, nie wiem, może to jakiś egzamin?

Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Tego rodzaju informacje są po to żeby przestrzec ludzi o możliwości takiego wpływu, ja również zastanawiałam się ostatnio dlaczego te dwa wydarzenia sprowokowane są praktycznie równocześnie- Jestem przekonana, że coś jest na rzeczy...

arturflyer ma rację, bo kiedy sam wchodzę na strony z wiadomościami, wyzwalają się we mnie takie emocje, no cóż wrażliwy jestem.

Choć nie można przed tym zamykać oczu- to jest popadanie w drugą skrajność i bujanie w obłokach. Niech każdy znajdzie swój złoty środek! :)

Pielgrzymi wybierający się na beatyfikację papieża Jana Pawła II muszą liczyć się z deszczową, burzową pogodą, zapowiadaną dla Rzymu na sobotę i niedzielę.

Według najnowszych prognoz, dostępnych na popularnym i ocenianym jako bardzo wiarygodny portalu www.ilMeteo.it, padać w Wiecznym Mieście ma prawie przez całą sobotę. Niewielkie opady deszczu zapowiadane są także na wieczór, kiedy od godziny 21.00 na terenie antycznego Circus Maximus trwać będzie się czuwanie modlitewne, poprzedzające beatyfikację. Wierni stać tam będą pod gołym niebem. Należy więc zabrać ze sobą parasole lub peleryny.

Idealne warunki do dywersji mentalnej...

http://www.tvn24.pl/-1,1701067,0,1,w-czasie-beatyfikacji-nad-rzymem-szalec-ma-burza,wiadomosc.html

Awatar użytkownika

Watykan po raz pierwszy wykorzysta tę technologię.

Watykańska telewizja, po raz pierwszy w historii, użyje technologii 3D do nagrania beatyfikacji Jana Pawła II - informuje dziennik.pl
Watykański Ośrodek Telewizyjny (CTV) po raz pierwszy użyje swojego nowego sprzętu wartego 3,6 miliona euro.
Watykan nagra w 3D mszę beatyfikacyjną, która odbędzie się 1 maja, ale także czuwanie modlitewne wieczorem 30 kwietnia w Circus Maximus. Ekipa sfilmuje też mszą dziękczynną 2 maja.

Efektów nie obejrzymy jednak na żywo. Watykańscy filmowcy beatyfikację Jana Pawła II traktują jedynie jako test technologii. Jeśli jednak dobrze im pójdzie, wierni mogą liczyć na późniejszy montaż najlepszych momentów uroczystości.

" Jeśli kamery się sprawdzą, 3D będzie używane w przyszłości do transmisji na żywo - informuje portal."

http://www.sfora.pl/Beatyfikacja-Jana-P ... -3D-a31580

Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

Może szykują jakąś katastrofę, zamach etc. na ten czas i dlatego chcą jak największego skupiska ludzkiej świadomości w tym czasie :cooo?:

Powinniśmy zachować spokój :)

Jeśli chodzi o technologie 3D wdrażaną obecnie z takim natężeniem to wydaje mi się, że to nie przypadek. Projekt Blue Beam czeka. Należy przygotować ludzi na to odpowiednio...

Administrator
Administrator

A ja mam gdzieś cholerną beatyfikację, nie będę oglądał (nawet nie miałem zamiaru) jak czczą trupa i się do niego jeszcze modlą... to...kur...chore ! Jak będę chciał zasilić kupę zgniłych kości to pójdę do mięsnego... :wacko: :dobani:

Chory kościelny biznes z tonami tandetnych, żałosnych dewocjonaliów się wysypie, będą go drukować nawet na papierze toaletowym - ale sobie dupy nie podetrzesz, bo to teraz k..wa święty i za obrazę uczuć religijnych cię przymkną...ja pier... :zły:

Cytuj:
YT sprzeciwia się beatyfikacji JPII.

Maureen Dowd na łamach „New York Timesa” w artykule „Poczekajcie z tą aureolą” atakuję polskiego papę za jego bierność wobec księży pedofilów. „Jan Paweł II z pewnością pozbawił się prawa do beatyfikacji, kiedy nie ustanowił prawnych norm w celu usunięcia pedofilów ze stanu kapłańskiego i przez wiele lat po prostu odwrócił się od tego problemu. Santo non subito! Jak można być świętym, jeżeli nie ochraniało się niewinnych dzieci?” – słusznie zauważa autorka.

Kolejnym świętym powinni zrobić Fidela..wszak wdychał boskie powietrze wokół JP2

Obrazek

redmuluc pisze:
David Icke mówił o tym już 1996 roku i mówił o tym do dzisiaj i pisał w swoich książkach i nagranych materiałach video, jak dla mnie to ostrzeżenie jest po prostu zwyczajnie zwietrzałe bo wszyscy którzy zajmują się manipulacją i oglądali te materiały widzą o co chodzi, ani po raz pierwszy ani po raz ostatni takich imprez jest wszędzie pełno.
Także nie widzę powodów aby to było w Nowościach bo to nowością nie jest. Doskonale znamy te mechanizmy od lat.

Nie tylko Icke mówił ale wielu innych.
Dobrze ze p.Iwona przypomina o tym.

Otaczanie nas "digitalowymi" przedmiotami w których znajdują się komponenty których działania nie znają nawet najzdolniejsi elektronicy pracujący w serwisach ma swój cel.
Połączenie komputera i człowieka umożliwiający telepatyczny przekaz informacji , jest na żywo prezentowane przez KEWINA WARWIKA.
Do czego służą zatem komponenty w naszych urządzeniach elektronicznych które po ich wymontowaniu nie wpływają w żaden sposób na działanie samego urządzenia (telewizor i komórka np.)

Twierdzenie p. IWONY RAJSKIEJ o ABSENCJI kontrolujących nas Jaszczurów jest zastanawiające w tym przypadku, nieprawdaż???

Nie bez powodu zorganizowano masę Telewizyjnych imprez w 2012 OLIMPIADA I PIŁKA NOŻNA.
zaplanowano to już dawno temu bo za HITLERA.
Nie zabraknie w naszej TV. A.Małysza i Kubicy jako pogromców formuły1.

Sterowanych przez MSW kiboli użyto do zainstalowania KRAJOWEGO ELEKTRONICZNEGO SYSTEMU DOZORU który począwszy od tego roku legalnie będzie działał ( za naszą zgodą).

Od 1 lipca wchodzą obowiązkowe dowody osobiste z mikrochipem któż wie jakie działanie będą te chipy miały w tym całym instalowanym digitalowym systemie.???

Ostatnio zmieniony 28 kwie 2011, 15:44 przez fARMER, łącznie zmieniany 1 raz

Cholera, czegoś tu nie kumam. Czyż w projekcie Blue Beam nie chodzi o ukazanie fałszywego mesjasza?
Pytam bo uważam to (prywatne zdanie) za bzdurę, wymyśloną, jak wiele bzdur, w kręgach chrześcijańskich, którzy obawiają się Szatana tak samo jak Harrego Pottera i muzyki Techno.

Jaka jest logika w projekcie Blue Beam?

Jeśli chodzi o ukazanie fałszywego mesjasza... o co chodzi? A prawdziwy mesjasz istnieje?

Jak na razie, jedyny spisek jaki się zdarzył faktycznie, to Haarp, który wywołał trzęsienie ziemii w najbardziej aktywnym sejsmicznie rejonie na Ziemii :lol:

Edycja - chodzi mi o taką retorykę właśnie-

Cytuj:
Jedynie plany wprowadzenia Lucyferianizmu wyjaśniają logicznie owe tajemne działania Iluminatów.

Do realizacji owego planu przystąpiono stosunkowo wcześnie. Mikołaj Kopernik był jednym z pierwszych elementów owego diabolicznego planu.

W jaki sposób?

Szczegółowe wyjaśnienie mamy w linku o o Geocentryzmie.

W dużym skrócie - System heliocentryczny był więc pierwszym poważnym atakiem na Boga oraz Jego Słowo.

Drugim atakiem na Boga była teoria Wielkiego Wybuchu. Trzecim elementem jest teoria Ewolucji.

http://www.zbawienie.com/bluebeam.htm

Pozdr :)

Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree
Awatar użytkownika

Hmmm...wlasnie tak mi sie tez wydawalo, ze to troche dziwne wszystko w jednym czasie podczas majówki...a beatyfikacja w swieto pracy juz w ogole...
Ja zadnej z tych transmisji nie mam zamiaru ogladac. G ...mnie obchodza celebryci czy to świeccy czy duchowni.
A wesleicho mam w rodzinie w sobote i jakos mnie to bardziej intersuje, W niedziele bede leczyc ból głowy i nóg, spacerkiem po parku albo po lesie , obcując z Matka Naturą i Słoneczkiem:)
a...wg tvn24.pl w Watykanie podczas beatyfikacji ma szalec burza...wiecie co myślę...:)

Administrator
Administrator

metzengerstein pisze:
Jaka jest logika w projekcie Blue Beam?

Konkretnie to typowo rozrywkowa, i jej celem są wesołe miasteczka i pokazy laserowych trójwymiarowych postaci,
całość jest najzwyczajniej w świecie niebieska, ale i tak ponoć wygląda genialnie...ale niezbyt relanie.

http://www.disclose.tv/action/viewvideo/3294/Gigantic_3D_Laser_Monster_In_Japan/

i chyba w tylko w Japonii...

Fałszywy mesjasz...na niebie to bzdura, wystarczy plama benzyny i mamy zbiegowisko, ludzie i tak są tępi zobaczą Jezusa w grzybie na ścianie. Sam pomysł uważam za zawracanie gitary, pokaże się na niebie..a potem co ? gdzie się podział skoro przyszedł, jaki ma pesel gdzie mieszka w jakim hotelu ? ...a tu dupa jak nima tak nima.
Poza tym jego przyjście jest "nieekonomiczne" - przyjdzie i co interes się rozpierdzieli...bardziej ekonomiczne jest wieczne oczekiwanie na jego powtórne przyjście ..sami zobaczcie ile nawiedzonych kaznodziei się wykluło w Ameryce taki Chris White by musiał zwijać interes.

Także jego przyjście jest wybitnie niebiznesowe i przeczy marketingowi kościoła...Prawdziwy mesjasz istnieje i nazywa się "meseh" czyli "Święty Krokodyl" jak zresztą wszyscy kapłani w Egipcie...ale to aktualnie same mumie.

Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

A mnie sie zbiera na wymioty jak to wszystko widze... , wszędzie o tym ślubie trąbią jakby to nasi "królowie" byli, z drugiej zaś strony podnieta papieżem, a bo to Polak... on święty, ludzi uzdrawiał i chodził po wodzie, teraz powiedz coś nie tak i masz przesrane bo obrażasz miliony katolików....

Czasem mam wrażenie że marnie się ta nasza przyszłość zapowiada, ludzie to mają w dupie, boją się zajrzeć za czarną kurtynę, ciekawe ilu jest ludzi w Polsce która siedzi w takich tematach jak nasze z otwartym umysłem? będzie chociaż z
1 tys osób? nie licząc młodzieży która szuka sensacji o duchach, chociaż od tego czasem się też zaczyna ta "przygoda"

No ale bądźmy dobrej myśli mimo wszystko.

"Święto Pracy", majówka...

Ludzie, czy Wy naprawdę nie wiecie, że

1 maja to najważniejsze święto satanistyczne w roku kalendarzowym?

Dlatego onegdaj ustanowiono je dla zmyłki "Świętem Pracy", rzekomo na pamiątkę jakichś strajków i zamieszek w Chicago których tak naprawdę nie było, dlatego mimo 20 lat od niby "upadku komunizmu", to komunistyczne święto dalej obowiązuje jako dzień wolny od pracy. Bo to naprawdę satanistyczne święto, czczone przez illuminactwo i żydomasonerię.

Master Elect of Nine * 9th Degree

mistrzu pisze:
Czasem mam wrażenie że marnie się ta nasza przyszłość zapowiada, ludzie to mają w dupie, boją się zajrzeć za czarną kurtynę, ciekawe ilu jest ludzi w Polsce która siedzi w takich tematach jak nasze z otwartym umysłem? będzie chociaż z
1 tys osób? nie licząc młodzieży która szuka sensacji o duchach, chociaż od tego czasem się też zaczyna ta "przygoda"

Zerknij na indywidualne konta z davidicke.pl, globalnaswiadomosc.com, newworldorder.com.pl, duchowarewolucja.com, prawda.xlx.pl, nowaswiadomosc.mixxt.pl, change4you.pl, mooji.pl, blogi: Astromaria, Grypa666, Monitorpolski, Zenforst, Jedno; wolnemedia.net, wszelkie portale o GMO, chemtrails i channelingach oraz wszystko, czego nie ma sensu dalej wymieniać. Zbierze się masa ludzi.

Administrator
Administrator

A propos tego "bajkowego ślubu", tego pieprzonego nazisty Williama z "Kopciuszkiem".

Obrazek
- To zdjęcie to jego młodszego brata Harry-ego.

Obrazek
Obrazek
-Tu też mamy symbolikę SS - te same "sympatie" u Williama.

Obrazek
http://forum.davidicke.com/showthread.php?t=69337

______________________________________________________________________________________

Teraz trochę innych danych kim jest Kate Middleton. Pochodzi z Berkshire z rodziny milionerów ale i nie tylko. Jej matka jest żydowskiego pochodzenia ze znanej i wpływowej rodziny Goldsmith. Ze strony ojca płynie w niej królewska lina dynastii zniszczonej przez Widsorów czyli Merowingów w których płynie najwięcej krwi nephilim wężowej linii. Zasilenie starą linią genetyczną żydowskiej królewskiej niemieckiej linii krwi Saxo Coburgh Gotta.

Nie jest żadnym cholernym kopciuszkiem tylko starannie wybraną klaczą rozpłodową dla nazisty Williama. Podobnie jak w przypadku księżnej diany i rodziny Spenserów.

Cytuj:
(Kate Middleton) The 25-year-old Berkshire beauty, whose parents run a children’s party supply business, is apparently descended from the 14th-century monarch King Edward III and his wife Queen Phillipa.

According to a genealogist, Kate’s family tree can be traced back to Henry Percy, the third Earl of Northumberland. This means Kate and her sister Pippa can “claim blood ties with every crowned head of Europe and the majority of the British peerage”.

The genealogist explains, “Kate’s great-grandmother, Olive Lupton, an upper-middle-class Victorian, was 13 generations in descent from Henry Percy, third Earl of Northumberland. Olive was therefore 16 generations in descent from Edward III and Queen Phillipa.”

The connection means the attractive siblings are therefore distantly related to their friend George, Earl Percy, heir to the current Duke of Northumberland.

Jak widzimy pełna dynastia Merowingów czyli głównych rodów Illuminati i powiązania z każdym rodem królewskim Europy do 13 -14 stulecia wstecz. Proste prawda ?

Na oficjalnej stronie pomija się te szczegóły, mamy taki badziew za to... z którego nie wynika królewskie pochodzenie Kate Middleton.

http://www.bbc.co.uk/news/uk-13050232

A w gazetce czytamy ckliwe pierdoły... :lol: :lol: :lol:

Cytuj:
Jej pradziad pracował w ciężkich warunkach w kopalni w miejscowości Hetton-le-Hole należącej do szkockiej arystokratycznej rodziny Bowes-Lyon, z której wywodzi się prababka księcia Williama - królowa matka Elżbieta (1900-2002).

Middleton pochodzi z rodziny, której siłą napędową były ambitne kobiety. W ciągu niespełna 90 lat rodzina ta wybiła się społecznie, w każdym kolejnym pokoleniu wchodząc na coraz wyższy szczebel społecznej drabiny.

Prababka Kate Middleton, Elizabeth Temple, w dążeniu do poprawy warunków życia wraz z mężem stolarzem przeniosła się z górniczej wsi do Londynu, osiadając w dzielnicy Ealing. Równie ambitna była babka Kate, Dorothy Harrison, która wyszła za mąż za inżyniera.

http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110427/KRAJSWIAT/357881896

Jej nowy herb przeanalizuje potem.

Obrazek

Rodziny królewskie w tym Merowingowie zostały ocalone od zagłady na nie zesłane w postaci potopu.
Jest to doskonale opisane w MITOLOGII SŁOWIAN.
Nie było ich 12 jak powszechnie się uważa lecz 13.
Życie swoje zawdzięczają nagłemu (sztucznemu) utworzeniu pasma górskiego KARPAT w których to znaleźli schronienie uciekając ze wschodu współczesnej Rosji ( Ałtaju) przed wielką wodą. Nazywało to się wojną o TAJE Taje to jest tajemna wiedza rządzenia światem, podarowana KAPŁANOM w ARCAIM przez "Bogów" Słowian i Ariów.
Każda z tych par dostała tylko częsć z całosci tej wiedzy i co jakiś czas rodziny miały się wymieniać pozostałymi "TAJAMI" w celu utrzymania równych rządów całej 13.
Jak wiemy z historii w ostatnich czasach na wskutek wojen między tymi rodzinami w które zostaliśmy wciągnięci i my
część z tych rodzin została wymordowana przez dominującą nową"elitę" Rokefela i Bauer (Rothschild) Ci pechowcy to np. Romanowowie, Cavendish(Kennedy) i inni.
Dominacja tych dwóch Rockefelera i Rotschilda - (jeden dzierży finanse a drugi Administracje) to nic innego jak przedłużenie władzy boga RA który zdominował innych "bogów" w Egipcie.
Cóz bowiem znaczą tytuły Rockefeller i Rothschild

RA- KAM (kam znaczy tarcza osłona boga RA.) RA-shield (ang.)

Potomkowie rodu Merovingów:

Lista znanych Polaków pochodzących od Merowingów (ponad 300 sławnych rodaków – m.in. Henryk Sienkiewicz, Wojciech Kossak, Ignacy Krasicki, Emilia Plater, Józef Piłsudski, Zygmunt Krasiński, Ewelina Hańska, Melchior Wańkowicz, Jacek Malczewski, Karol Szymanowski, Maria Pawlikowska-Jasnorzewska, Beata Tyszkiewicz, Maja Komorowska, Małgorzata Braunek, Grzegorz Turnau)
* lista polskich rodzin pochodzących od Merowingów (ok. 4000 nazwisk)
* lista sławnych cudzoziemców pochodzących od Merowingów (ok. 500 osobistości – m.in. Barack Obama, Elvis Presley, Brad Pitt, Tom Hanks, Keanu Reeves, Marilyn Monroe, Madonna, Audrey Hepburn, Celine Dion, Elizabeth Taylor, Richard Gere, Uma Thurman, William Sheakspere, markiz de Sade, Rubens, Bill Gates)

Awatar użytkownika

fARMER pisze:
Otaczanie nas "digitalowymi" przedmiotami w których znajdują się komponenty których działania nie znają nawet najzdolniejsi elektronicy pracujący w serwisach ma swój cel.
Połączenie komputera i człowieka umożliwiający telepatyczny przekaz informacji , jest na żywo prezentowane przez KEWINA WARWIKA.
Do czego służą zatem komponenty w naszych urządzeniach elektronicznych które po ich wymontowaniu nie wpływają w żaden sposób na działanie samego urządzenia (telewizor i komórka np.)

(...)

Od 1 lipca wchodzą obowiązkowe dowody osobiste z mikrochipem któż wie jakie działanie będą te chipy miały w tym całym instalowanym digitalowym systemie.???

Tak mnie sie nasunęlo, że skoro takie jest działanie tych komponentów, to może miec ono i pozytywną stronę. Mianowicie rozbudzanie telepatii i innych takich funkcji mózgu i umysłu. Czyli walcząć z ludźmi mogą... zginąć od własnej broni.
Ci i Panie Boże dopuść!
Amen

Mruga

PS. Ja TV w weekend nie będę oglądał, spędzę ten czas na łonie. Może nawet przyrody...

Awatar użytkownika

Farmer z tym Grzegorzem Turnaułem to pojechałeś :język:

Moim zdaniem te uroczystości to zasłona dymna... musimy uważnie zwracać uwagę co się dzieje oprócz tych medialnych szopek :so:

Awatar użytkownika

Rajska pisze:
Ostrzeżenie!!!

Władze świata, czyli Kościół i NWO organizują dwie wielkie „imprezy” prawie jednocześnie. Jest to ślub pary książęcej i beatyfikacja Jana Pawła II. Zbieżność tych dwóch dat nie jest przypadkowa. Chodzi o skupienie uwagi ogromnej ilości ludzi na wskazanych obiektach w jednym momencie....................

Lightworkerzy
Joanna Rajska i Jacek Czapiewski

Lightworkerzy czy Lightlayerzy??? Ślub jest w piątek 29 kwietnia a beatyfikacja 1 maja, nie ma mowy zatem o zbieżności dwóch dat.

Awatar użytkownika

Niedobrze się robi od tych zapowiedzi a to Euro 2012 a to ślub pary książęcej a to beatyfikacja jakby na tym porąbanym świecie nie było istotniejszych problemów. :wacko: :ninja: Nie włączam pudła to i tych problemów z atakowaniem takimi informacjami nie mam. Dzień "święty" spędzę tak jak będę chciał.

A 1 Maja to faktycznie dzień "formalnego" założenia illuminati przez Weishaupta 1776 r. Ciekawe... że beatyfikacja ani jeden dzień wcześniej ani później... ale akurat 1 maja. :ninja: Wszystko dostosują / dopasują do swoich potrzeb.

Jak zauważyła Mortycja warto obserwować poboczne sprawy. Ciekawe czy coś będzie się działo w celu przeszkodzenia w ceremonii / rytuale. :wacko: :ninja: :evil:

Może Etna :język: :D

Jesteście przygotowywani do roli niewolników:
http://www.youtube.com/watch?v=qz9H4wQwk0g

Co w życiu jest istotne, ważne, naj-ważniejsze:
http://www.youtube.com/watch?v=Q_I6jc0iJ8A

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]