Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 15 gru 2019, 1:54

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 275 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: ORME
Sublime Master Elect * 11th Degree

Cytuj:
Smacznego ORMSA :) ...też mi argument....bo Faraonowie byli tacy cudowni..LOL

delikatne i dyplomatyczne podsumowanie

mając kilkanaście lat doświadczenia w temacie użyłbym mocniejszych słów ,trochę niepokojący jest wysyp filmików- wykładów czy to na Tajnym Archiwum Watykańskim czy Porozmawiajmy TV ,ci osobnicy są nie z tej bajki i brak merytorycznej wiedzy na temat Ormsów poraża, jest to z lekka ujmując nieodpowiedzialne i niebezpieczne -kropka :evil: .Ignoranci douczyć się. :czytaj:

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 23 paź 2015, 16:48 
VIP Member
Awatar

Master Mason * 3rd Degree
Awatar użytkownika

Ja tak się zastanawiam, co do tych wszystkich celebrytów, gwiazdeczek. Bardzo rozpowszechniona plotka, że większość tych wykreowanych dla społeczeństwa sław-marionetek spożywa biały proszek, jakoby kokainę. No właśnie...
A może to nie kokaina? :)

Provost and Judge * 7th Degree

No nie zdziwiłbym się odnośnie tych gwiazdeczki, bo to faktycznie daje tarcze.
A ^najśmieszniejsze^ jest to, że Adam anczykowski napisał mi, a było to w czerwcu, że Janusz zagorski bierze jego ormus. Pisze o tym świadomie z nadzieją ze to przeczyta i przemysł głębiej ta sprawę.
Janusz jest totalnie naiwnym pięknym czlowiekiem a co by nie mówić ale na drodze duchowej jest tyle meandrow ze
naiwny myśli ze rozumie tego złożoność. Zastanawiałem się też czy ten ormus u Janusza nie jest związany z tym
Ze najpierw przerwał na 3 mc alternewsy a teraz jak je czasem poprowadzi to jakoś przestał epatowac emocjami.

Awatar użytkownika

No ja tam się obawiam tylko tego, że nawet jeśli nie chcemy tego spożywać, to środek ten może być wciskany do żywności, którą kupujemy w sklepach. Byłoby to bezczelne, ale i tego można się spodziewać w dzisiejszych czasach... Mimo wszystko, mam nadzieję że to tylko moje takie głupie obawy, bo przecież środek ten powinien dawać też swego rodzaju "władzę" prawda? A jednak gdyby wszyscy mieli go spożywać i byłby tak powszechny, to okazałoby się to fikcją, bo przecież tylu ludzi jest żyjących w skrajnym ubóstwie.

Chociaż, jak przemyslałem sobie, to nieee, niemożliwe. I OBY, bo ja chcę rozwijać się i zamierzam unikać tego według mnie świństwa.

Od długiego czasu nie było wpisów a tu proszę jak grzyby po deszczu tragiczne posty i pościki.
Skoro wam nie służy zostawcie innych w spokoju.
WAM "szkodzi" innym nie.
ORME jest substancją naturalną i podtrzymuje życie na planecie a tutaj kilku stara się wcisnąć kit że to działa zupełnie inaczej.
ORME traktujcie jak paliwo.
To samo paliwo zasili piękną maszynę, dzięki temu możecie poznawać i doznawać piękna, harmonii z naturą, światła itd.
To samo paliwo zasili destrukcyjną maszynę, dzięki temu możecie doznawać i poznawać zło, destrukcję, ciemność itd.
WASZ wniosek paliwo jest złe
Światło ciemności nie wyprodukuje żeby nie wiem co ... staracie się ciemnotę wciskać szerokiemu forum.
I bym zapomniał woda jest największym zbiornikiem ORME na kuli ziemskiej, wedle WASZEGO pomysłu to samo zło bo może istnieć życie organiczne przejawione w taki nie inny sposób.

@neewton wszystko pięknie, ale jak chcialem przyjechac do Adama Anczykowskiego i chwile pogadać, poradzić się itd (mailowo to on nie ma czasu i tylko odpowiada doslownie jednym zdaniem) to napisał, ze "nie przyjmuje nikogo i każdy dzień ma wyliczony". zaprosil jedynie na wykłady....120 godzin :D
noż kurna czy tak się zachowuje człowiek który doznaje piękna i harmoni z naturą i innymi ludźmi?? jak myslisz? bo ja znam troche osób z duchowych srodowisk i raczej jesli ktoś szuka kontaktu to druga strona mu tego nie utrudnia i jest na to otwarta.

Nie wiem- tak jak mowie- nie znam Anczykowskiego i nie bede tutaj pisał, że to zły człowiek itd-- pisze o faktach i moich odczuciach :)
No cóz- moze faktycznie "kazdy dzień ma wwyliczony"....

Zamiast kupować zrób sam ... przerobisz własne szambo na kompost i wzrośniesz ;)
Polecam film Zjadacz Grzechów-The Order 2003 pięknie oddaje to co mam na myśli :D

Awatar użytkownika

neewton pisze:
Od długiego czasu nie było wpisów a tu proszę jak grzyby po deszczu tragiczne posty i pościki.
Skoro wam nie służy zostawcie innych w spokoju.
WAM "szkodzi" innym nie.
ORME jest substancją naturalną i podtrzymuje życie na planecie a tutaj kilku stara się wcisnąć kit że to działa zupełnie inaczej.
To samo paliwo zasili piękną maszynę, dzięki temu możecie poznawać i doznawać piękna, harmonii z naturą, światła itd.
To samo paliwo zasili destrukcyjną maszynę, dzięki temu możecie doznawać i poznawać zło, destrukcję, ciemność itd.
Światło ciemności nie wyprodukuje żeby nie wiem co ... staracie się ciemnotę wciskać szerokiemu forum.
I bym zapomniał woda jest największym zbiornikiem ORME na kuli ziemskiej, wedle WASZEGO pomysłu to samo zło bo może istnieć życie organiczne przejawione w taki nie inny sposób.

Jeśli uważasz, że samoczynnie nie można dojść do rozwoju duchowego i czystej świadomości to według mnie jednak jesteś wybrakowaną osobą. Nie kupiłeś mnie w ogóle gadką o paliwie, ja bym to nazwał inaczej. To jak jazda na dopalaczach, a wiadomo jak to się często dla użytkowników dopalaczy kończy. Oczywiście każdy ma swoją wolę, ja tylko piszę to co podpowiada mi intuicja.

Btw. jak w każdym temacie, będą zwolennicy i przeciwnicy, ale Twój post w odróżnieniu do moich jest bardzo atakujący, przecież nie krytykuję Ciebie, a te specyfiki i kieruję się głosem intuicji, a to że je bierzesz - Twoja sprawa.

Maestro nic za nas rozwoju nie spowoduje ...
Moje porównanie do paliwa jest trafne. Widzisz to jako dopalacz ok. Mogę to porównać jeszcze inaczej tylko muszę zejść do Twojego poziomu pojmowania rzeczywistości ... Nie no nie chce mi się ...
Męcz się i wspinaj po drabinie rozwoju po swojemu a innym windy nie żałuj skoro taki ich wybór.
To się nazywa wolna wola jak mnie pamięć nie myli.
Czy ja pisałem cokolwiek o specyfikach ? Zauważ w jakim kontekście jest to napisane, skoro Ciebie to dotyka to znaczy że masz jakąś barierę w sobie.
NAPISAŁEM o ORME a nie o jakimś tworze alchemicznym kogokolwiek.
ORME dopalaczem nie jest, chyba że nadasz mu taką cechę. Cokolwiek dusza zapragnie zaiste stanie się.

Awatar użytkownika

Ehh no i dobrze, nie zamierzam się z Tobą kolego przekrzykiwać.
Mam nadzieję tylko, że od pozoru tej władzy prawdziwego Ciebie nie zje EGO. :)

Trzymaj się!

Cytuj:

Są dwa rodzaje ormusu ;ormus wzbudzany syntetycznie i o nim tu jest mowa(unikaj go z daleka) i naturalny stan wzbudzenia w sercu - podniesienie spinu naturalnie(przyroda nie uszkodzona też to potrafi).
Obydwa stany dają połączenie ze żródłem tylko jeden łączy ciebie ze żródłem syntetycznym-inteligencją syntetyczną9 lub trochę sztachnietą od Normy) :stop: (światło syntetyczne) a drugi ze Pierwszym Żródłem :spoko: (nazwijmy go Organicznym)To tyle jeśli chodzi o łopatologiczny skrót .Temat jest na dłuższy wykład - Dan Winter wyłożył tego więcej niż połowę, są też inne żródła informacji.

ps. W okresie 2002/2003 używałem od Davida Hudsona - Ormusu Irydu(tak tego który był tematem wielu artykułów w Nexusie) więc wiem o czym mówię.

No tylko chwila, Hudson pozyskiwał ORME z własnej gleby a nie robił tego z metalu. Metoda zagęszczania jest ciut zamotana ale bez przesady. Więc o jakim syntetyku tutaj mowa ?
Tak czy siak prędzej czy później i tak źródło nas ściągnie do siebie czy nam się to podoba czy nie.
Nawet takie złe ORME to kolejne doświadczenie, ile razy oparzyliśmy się ogniem, gotującą wodą itd.
Doświadczyć, wyciągnąć wnioski i iść dalej.

neewton pisze:

O tak...tobie z całą pewnością zalał się już silnik.

Poproszę w takim razie o wyniki badań które to udowadniają że ORME to jakieś "paliwo" bo pierwsze słyszę.

Czyli że jak nie "zatankujesz" to nie pojedziesz...? :język:

Obrazek

Chyba że ORME pomyliło ci się z midichlorianami, ale to już chyba inny film Panie Jedi.

Cytuj:
http://niezaleznatelewizja.pl/2015/08/kosmiczne-transmutacje-warsztaty-adama-anczykowskiego/
Tematyką tego wykładu jest omówienie różnych rodzajów świadomości.

Świadomość
Super Świadomość
Świadomość Chrystusowa
Harmoniczna Konwergencja
Inne

Cena – pierwszych dwudniowych warsztatów – 350 zł

Cytuj:
http://heyevent.com/event/fq3capgtd3y22a/tajemnice-true-magic-czyli-swobodne-panowanie-nad-materia-seminarium-przemiany-swiadomosci-prowadzi-adam-p-anczykowski-z-kanady

Stopień V
1. Świadomość.
2. Super Świadomość.
3. Świadomość Chrystusowa.
4. Harmoniczna Konwergencja.
5. Czas, Karma, Wymiary i Multi-rzeczywistości.

koszt uczestnictwa: 450 zł. (ilość miejsc ograniczona)

Cytuj:
http://www.ntns.info/kosmiczne-transmutacje-warsztaty-adama-p-anczykowskiego-w-londynie

Tematyką tego wykładu jest omówienie różnych rodzajów świadomości.
Świadomość
Super Świadomość
Świadomość Chrystusowa
Harmoniczna Konwergencja
Inne

Cena warsztatów 250f od osoby = 1480 zł

to tyle

Niech WAS "leczą" ...niedoszli architekci, socjologowie, dziennikarze, politolodzy i pisarka SF...
gratuluję zaufania wiedzy takim ludziom i oddania im duszy w swoje ręce.

Cytuj:
Cokolwiek dusza zapragnie zaiste stanie się.

o tak...odchudzi twój portfel i odciąży kręgosłup...

"Cokolwiek dusza zapragnie zaiste stanie się." = "Nie ma prawa poza Czyń wedle swej woli."
Czyli Doktryna Thelemy - Aleister Crowley

to też już znam...

Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree
Awatar użytkownika

Mam okazję testować na bieżąco miksturę sprzedawaną przez p. Adama Anczykowskiego.
Jego ormus rzekomo wytwarzany jest z soli Morza Martwego, soli himalajskiej, pyłu wulkanicznego i czystego złota.
Buteleczka 250 ml kosztowała 250 zł.
Po pierwszym spożyciu odczułem efekt typowy dla ormusu, czyli jakby lekkie wyciszenie myśli i dobre samopoczucie.

Zastanawiam się tylko czy kupiony ormus wytworzony został ze żródeł o których mówi p. Adam . Szczerze mówiąc spodziewałem się mocniejszych odczuć po ormusie z metalicznego złota, czy pyłu wulkanicznego.

Wykonałem test, w którym poparzyłem sobie lekko palce wskazujące perhydrolem. Następnie na prawy palec przyłożyłem wacik nasączony ormusem od p. Anczykowskiego i obserwowałem szybkość regeneracji naskórka. Po około 50 minutach część się zregenerowała, lecz wciąż były widoczne fragmenty nadpalonego naskórka.
Lewy palec został obłożony wacikiem z miksturą orme z srebra i orme z soli karnalitowej z MM, wykonanymi przez Neewtona z forum DI
Tym razem poza malutkimi białymi kropkami, nastąpiła praktycznie pełna regeneracja naskórka po około 15 minutach.

Obrazek

Nie chce odmawiać skuteczności ormusu p. Adama bo odczułem pozytywny efekt, jednak za cenę 250 zł spodziewałem się czegoś więcej. Może się mylę, ale mam wrażenie że dostałem ormus wykonany tylko z soli MM i himalajskiej.

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Cześć!

Witam bardzo serdecznie wszystkich Forumowiczów.
Jest to mój pierwszy wpis na forum.
Od jakiegoś czasu (dłuższego) interesuję się ORME.
Właśnie zastanawiam się nad wyprodukowaniem własnego, na bazie procedury opisanej na stronie subtleenergies I przytaczanej tutaj kilkukrotnie.
W związku z powyższym mam kilka pytań, zanim przystąpię do "mieszania":

@Cisek - naspiałeś, że test porównawczy pomiędzy ORMUSem od p.Adama Anczykowskiego vs wyprodukowanym przez kolegę Neewton z forum wypadł na korzyść tego drugiego.
Pytanie (nie wiem czy do Ciebie czy bardziej do Neewtona) - czy to jest ORME otrzymane w wyniku mieszania 250gr soli na 4l wody (Neewton napisał przy okazji któregoś postu, że takie proporcje stosuje, niemniej nie wiadomo czy ta substancja która zregenerowała Twój naskórek to właśnie to)?

@Bow1 - swego czasu opisywałeś fajnie swoje doświadczenia z ORMUSem, ale nagle przestałeś pisać. Czy mógłbyś powiedzieć jak to wygląda z dłuższej perspektywy czasu u Ciebie?

Wiem już z lektury forum, że potrzebny mi jest phmetr. Różnice w cenach tego urządzenia sa dośc spore. Z jednej strony chcę mieć solidne urządzenie, a drugiej strony nie chcę wydać na niego majątku. Ustaliłem swój limit na 350 złotych. W tej cenie znalazłem 2 mierniki na Allegro I jeden na Olx (oczywiście mierników było wiele, ale nie koniecznie spełniających zadane kryteria, a konkretniej pomiar do drugiego miejsca po przecinku). Nie jestem pewien czy można wklejać tutaj linki do allegro czy innych portali, więc zapytam tak. Na Allegro znalazłem "pH-Metr - miernik pH i Temperatury podświetlany" za 199 złotych, oraz "Elektroniczny Miernik Odczynu pH i Termometr PH200" za 199 złotych (ten drugi wygląda "solidniej"). Na Olx znalazłem za to "Extech EC500 , 0 po 14 pH, pH-metr, wysyłka GRATIS" za 320 złotych, przy czym ten ostatni jest używany. Czy ktoś z szanownych forumowiczów może mi podpowiedzieć, który jest jego zdaniem najlepszy?

@Neewton - swego czasu wkleiłeś film, gdzie jakaś osoba włożyła do mikrofali płatek złota I w efekcie uruchomienia mikrofali "otrzymała" biały proszek złota. Czy poważne sądzisz, że jest to właśnie to?

@ZBW - napisałeś w swoim poście, że wzorując się na książce dotyczącej Huny (Szaman Miejski by S.K. King), na stronie 187 znalazłeś opis jak sterować pogodą (lub tez jak wykonać urządzenie). Posiadam tę książke, ale na stronie 187, ani pobliskich nie znalazłem nic takiego. Czy mógłbyś napisać coś więcej w temacie, albo chociaż jaki tytuł nosi rozdział (być może w trakcie przedruku nowszego wydania coś zostało usunięte :/ ).

..i jeszcze jedno pytanie - ostatnie (póki co) - naczytałem się też troche o pułapkach magnetycznych. Trochę mnie odstrasza przelewanie "hektolitrów" wody, żeby otrzymac ORMUS - nie mam ogrodu, mieszkam w Wawie w centrum zanieczyszczenia, więc I nie mam "skąd" wziąć wody bieżącej w duzych ilościach. Czy takie pułapki mają sens w miejskiej dżungli?

Dziękuję Wam wszystkim za post i żywą dyskusję w temacie.
..i bardzo dziękuje za odpowiedzi!!

beholder

-- 03 mar 2016, 9:41 --

Cześć Forumowicze,

Dlaczego nikt nie odpowiada? Jeżeli kogoś uraziłem, to bardzo przepraszam - nie miałem takiej intencji.
Jestem człowiekiem technicznym i zanim za coś się wezmę lubię się do tego przygotować.
Stąd też I pytania jakie zadałem.

@Neewton - chciałem Ci wysłać prywatną wiadomość, ale nie mam do tego uprawnień.
Twoja wiedza I doświadczenie jest ogromna, a zdjęcia robią olbrzymie wrażenie.
Możesz napisać, czy ta substancja o której pisze Cisek wychodzi z proporcji które podawałeś wcześniej, czy może udoskonaliłeś przepis/proporcję (albo tez I mieszasz kilka innych substancji)? Oczywiście każdy powinien popracować na własną rękę, ustalić swoje "parametry", ale taka podpowiedź mocno ułatwiła by poszukiwania (przynajmniej mnie).

dzięki wielkie I dobrego dnia,
beholder

W sumie to się nikomu pisać nie chce gdyż temat jest w podstawowym wymiarze wyczerpany.
Techniki są wyjściowo takie same i tysiące ludzi usiłuje coś z tego wyrzeźbić. Z upływającymi latami dopracowałem na własne potrzeby tak żeby było zamarkowane moim sposobem. Jeżeli myślisz że to tylko chemiczna reakcja to życzę powodzenia. Wielu próbuje a tak niewielu cokolwiek tworzy. Zasadniczo kup wodorotlenek magnezu pojedz go jakiś czas i zobacz czy dla organizmu to jest to samo ... Potem zdobądź ekstrakt z soli i zobacz jak działa na organizm ;) Na końcu zacznij działać i sam zrób własny z własną filozofią po co i w jakim celu go tworzysz.

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Hej,

Dzięki wielkie za odpowiedź.

Nie myslę, że to tylko chemiczna reakcja - trochę za dużo się już naczytałem,
..niemniej będąc człowiekiem technicznym lubię wiedzieć co robię zanim zacznę robic
..no I trzeba się zabrać za robotę..

Myślę, że dobrym pomysłem jest najpierw zastanowić się nad tym po co mi ten ormus jest, a następnie dopiero zająć się ewentualną produkcją :)

Dobrego dnia,
beholder

prosiłbym o werdykt osób, które znają przepisy na wykonanie ormusu
czy poniższy przepis faktycznie jest okej? dostalem od znajomego (nieznajomego) z sieci, co sądzicie:

"odzyskujez mikroelementy z gruboziarnistej , dobrej soli , ze sklepu z ziołami i naturalna żywnością.

rozpuszczasz 1 kg takiej grubej soli w kilku słojach 6-7 litów w sumie

przelawasz potem do czystych słoików , zeby te kamienie z dna zebrać

i czysty roztwór soli traktujesz czysta sodą najlepiej rozpuszczona w destylowanej , i bez alu !!! , czysta soda. Płatki '' śniegu'' wytrącaja Ci sie , metny, biały sie robi,

czekasz do rana , aż opadnie, zlewasz sól
czyli w skrócie

dajesz 4 razy czysta wodę , moze byc mineralna.
otrzymujesz ormus , zawiesune mikroelementów , złoto , srebro , platyna , osm , rutan , i t d. pijasz to mały łyk 1-2 razy dziennie.

ale Maciek - jakie stężenie?
1 kg soli daję do paru
litrów jakiej wody

około 20 % , zeby łatwo rozpuscic.
a woda jakakolwiek

ja przywoże oligocenke
z ujęcia

Intimate Secretary * 6th Degree

Z ciekawości kupiłam sobie roztwór nanozłota, kosztowało mnie to 16 pln... z przesyłką 24. Przeznaczenie było do skóry, że odmładza, ale ja wypiłam :) jakiś spektakularnych zmian nie uświadczyłam, ani w żaden sposób mi nie pogorszyło się zdrowie czy coś ale zauważyłam jedną ciekawą rzecz. Na wszystkich zdjęciach, które robiłam w tamtym okresie i niedługo potem pojawia się od jednej nawet do kilku kulek, niektórzy nazywają je orbami.

Wezmę szpadelek i odkopie temat.

Podstawa którą powinien znac holo-biologiczny czlowiek przed sprobowaniem orme to podstawa którą powinien znać każdy przed otwarciem którejś z książek DI. :

Otwórz umysł. . i poleci.

Nie musisz płacić za kursy brania orme ale jak sam go nie robisz to płać sknero za jego wykonanie. Proste, wiec:

1. Następnie nie przygotuowuj się na fazę tylko leć dalej jak leciales z otwartym umysłem lecz z dobrymi wtyczkami w holo-biologicznym Photoshopie. Otwarles umysl? Ok. Zrozumiałeś.

2. Teraz dla zamkniętych umysłowo:
Wejdz w google. Wpisz 3mmc ogloszenia, kup, zjedz, dobrej fazy. Ubedzie Ci trochę wtyczek z Photoshopa. Nastepnie idz do terapeuty lub otwórz umysł i wróć do pkt 1.

Pozdrawiam.

Ps sorki za ortografie pisze mobilnie.

Edit. Jestem użytkownikiem mikstur jednego z użytkowników tego forum. Nie powiem kogo bo juz raz zostałem okrzyknięty przedstawicielem handlowym przez jakiegoś tepego jaszczura. Niech temat leci ja postaram sie tez w nim namieszać blizej lub dalej . jak bede miec czas.

Z orme jak z ksiazka Icka. 5zmyslow nie wystarczy a prawda jest tak blisko. Na polce z książkami obok "Świat 'Wiedzy'"

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Witam wszystkich forumowiczów

interesuję się od dłuższego czasu tą tematyką i czuję, że przyszedł czas abym doświadczyła działania ORME na sobie, ponieważ nie jestem osoba techniczną to na dzień dzisiejszy własna produkcja jest wykluczona. Do końca jednak nie przemawiają do mnie produkty dostępne na stronach internetowych.

Neewton masz olbrzymie doświadczenie w tym temacie, zarówno w produkcji jak i zażywaniu. Czy jest jakaś szansa na to, abyś podzielił się ze mną swoim wyrobem oczywiście za odpłatnością?

Beholder czy przystąpiłeś już do produkcji jeśli tak to jakie masz efekty???

pozdrawiam serdecznie nikim

Temat gaśnie, a TVN24, CNN, BBC i inne apteki dalej czynne. I to mi się podoba. Jak tajemna wiedza dostępna dla wszystkich lecz większość wymieknie w blasku jej prostoty i wróci na fotel i włączy... TVN medialna ziemia obiecana jedzaca własny ogon niczym Snake w 3310.

nikim napisałem na priv, spory czas temu.
HertZ widzisz cała zabawa polega na samo zbawieniu a nie byciu zbawionym.
Ciężka praca nie pasuje tym co chcą być zbawieni i zniszczą wszelkie przeszkody na drodze do bycia zbawionym.
BOW1 opracował niezłą miksturkę z olei, podnosi IQ na wyżyny ;) Jeszcze nie testowałem ...
Czy nastąpi synergia z moimi wynalazkami się okaże.
Pamiętajcie ORME gdy jest skoncentrowane "łapie" wszystko od ludzi. Zalecam izolowanie preparatów od takich wpływów.

neewton pisze:
HertZ widzisz cała zabawa polega na samo zbawieniu a nie byciu zbawionym.
Ciężka praca nie pasuje tym co chcą być zbawieni i zniszczą wszelkie przeszkody na drodze do bycia zbawionym.

Dokładnie, zwykła konsekwencja w czynach. Jak coś robić to z uwagą, powoli, od początku do końca. Nie ma czynności, czy pracy która nie wymaga choćby minimalnego wysiłku w zakresie fizycznym czy psychicznym, czyli ma się rozumieć również duchowym. Słyszałem kiedyś mądre słowa od znajomego w starej pracy transportowej polegającej na zgłaszaniu się chętnych na zlecenie przewozu przesyłki:
"Stojąc w miejscu i czekając na to aż wpadnie zlecenie, które się opłaca akurat w rejonie postoju nic Ci nie da. Musisz zgłosić się po zlecenie nieopłacalne najlepiej po drugiej stronie miasta, a zobaczysz jak po drodze zaczną wpadać nowe".
Od tamtej pory ta zasada jest moim życiowym mottem. Leżeć i pachnieć mogę po ciężkiej brudnej, ale jakże rozwijającej osobowość pracy, jakiejkolwiek, ale PRACY!

neewton pisze:
Pamiętajcie ORME gdy jest skoncentrowane "łapie" wszystko od ludzi. Zalecam izolowanie preparatów od takich wpływów.

Jak wyżej, ORME złapie księcia za serce i sumiennie będzie pomagać mu nic nie robić i być tym właśnie kim jest. Te działanie porównuję z podświadomością, która zawsze wiernie stoi przy wiodącej myśli tylko w tym wypadku ORME jest subtelnym (nie żałośnie nazwanym dopalaczem - błagam naprawdę ktoś potrafi to tak nazwać... nie miałem kontaktu z substancją od grudnia, nie uzależnia, lecz czuje teraz nawet jej wpływ) pomocnikiem równowagi w panowaniu między sobą naszych rozgałęzień w postaci współpracowników UMYSŁU i PODŚWIADOMOŚCI czy też ŚWIADOMOŚCI. I to jest tylko przykład MIĘDZY INNYMI. Z podejściem lekceważącym do ORME i oczekującym osiągnie się to właśnie za progiem wejścia. To jest bardzo delikatne i niewielu zauważy cokolwiek. Sorry to nie złota rybka.

edit
Dodam iż droga przebudzenia jest ciężka, długa i nie wierzę, że poznam kogoś kto widzi choćby jej horyzont... Chodzi o to iż na początku fascynacja wchodzi w skrajny poziom co jest naturalne i trzeba to uszanować. Droga Neofity wydaje się być z początku tym co powinno być na końcu, wydaje się być znalezionym należącym się chciwie skrótem do wiecznego szczęścia.. . Niestety magia okazuje się normą, wiedza rosnącymi wraz z nią dróg pobocznych, często trudnych, nieoświetlonych prowadzących pętlą do początku drogi głównej...

Temat ORME splótł się z moim początkiem konkretnych kroków do przebudzenia gdy szukałem złotej rybki która spełni moje życzenia i ozdrowi bliskich.

Teraz wydaje mi się, że jestem bardziej zagubiony niż wówczas, gdy z przepaską na oczach oglądałem wiadomości w TV i dawałem się ponieść tym przejmującym faktom wydarzeń, w demokratycznym państwie.

Może strzelam OFFTOP ale chętnie pomogę tym, którzy chcą być zdrowi i o zdrowie się boją dlatego podstawą jest zacząć leczenie od siebie. Czy z ORME czy bez. SAMOLECZENIE.

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Hej,
nikim pisze:
Beholder czy przystąpiłeś już do produkcji jeśli tak to jakie masz efekty???

Przepraszam, ze z takim opóźnieniem odpowiadam.
Zająłem sie ORMUSEm.
Przygotowałem kilka próbek. Wiaderko soli z morza martwego, sól morska z morza śródziemnego, sól himalajska (z marketu, ale było napisane na opakowaniu, ze czysta).
Zainwestowałem w phmetr.

Nie prażylem na końcu, ale za to po rozpuszczeniu soli przepuszczalem przez filtry do kawy, żeby pozbyć sie 'śmieci'. U mnie finalny etap to po 5 płukaniu (dwa ostatnie woda mineralna niegazowana) spuściłem ile sie da wody i pozostałość pije po około 3 ml na szklankę wody codziennie rano.
Strasznie małe ilości zostają na dnie słoja :/

Efekty - nie widzę ;)
..ale wcześniej brałem ORMUS zakupiony na rynku (nie najtańszy ale podobno dobry, z tego co wiem osoba nie jest obecna na tym forum) i efekt(y) były bardzo podobne.
..może cos zle robię?

Dobrego wieczoru,
Beholder

Krótkie pytania do znawców i praktyków (będe BARDZO BARDZO wdzieczny za merotyryczne odpowiedzi):

czy ormus robiony z soli morza martwego metodą mokrą po wysuszeniu np na słońcu powinien reagować na silny magnes? Tak twierdzy Adam Anczykowski i publicznie deprecjonuje wszystkie proszki ktore nie ruszają się pod wplywem silnego magnesu. Zrobilem ormus przy PH 9,0 i ten ormus nie reaguje na magnes. Jakos bardzo mnie to nie martwi ponieważ czuje ja i kolega, ze ten ormus DZIAŁA bardzo dobrze- niemniej nie mogę nigdzie uzyskać odpowiedzi na to pytanie.

I drugie pytanie: czy PH 9,0 jest wystarczające czy jednak powinno się dążyć do tego aby uzyskać jak najbliższe temu 10,78. Innymi słowy: w opisie jest, ze ormus wytrąca się w PH od 8,5 do 10,78- ale czy moze przy PH 10,78 bedzie go znacznie wiecej niż tym 9,0??
z góry wam dziękuje.

Nie musi reagować na magnes, mam przetestowane od lat, cokolwiek innego reaguje ale nie to co się skrywa przed polem i jest tego tam "mało" dopiero pewne stężenia dadzą takowy efekt zaczepu o pole. Przykładowe zdjęcia materiału "bogatego" w "towar" ;) Materiał wyjściowy jak na foto :P

Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

neewton dzięki!
rozumiem twój wpis tak:
- większe stężenie ormusu w proszku który wykonałem dopiero da ten efekt
- czy uzyskam większą ilosc orme podnosząc PH? (no moze to głupie pytanie ale jednak je zadam...)
- o co chodzi z jajkami w proszku :) ? one reagują na magnes? ...ormus z nich reaguje na magnes?

Teoretycznie tak, ja mam pH 10,5 i tak nie jest magnetyczne z soli. Jajo odpowiednio spalone uwalnia ORME i można je złapać na neodym. Zależności jest ciut więcej ale nie o to tu chodzi. Generalnie ORME jest wszędzie i we wszystkim w różnym stężeniu adekwatnym do zadania jakie jest do wykonania.

@kroolik

przeczytałem cały temat, w tym Twoje bardzo ciekawe posty odnośnie stosowania - gdzie wyszło na to, że zrezygnowałeś z tego, bo "zabierało duszę" - te posty były jakoś sprzed roku, natomiast teraz widzę, że produkujesz własne orme - możesz napisać coś więcej o motywacjach? jednak postanowiłeś znowu spróbować? Pytam z ciekawości, a bardzo ciekawie pisałeś o doświadczeniach, bo sam się zastanawiam nad Etherium Gold (i tu pytanie czy Etherium Gold wg Ciebie to to samo co Orme w kwestii, że po jakimś czasie będę się czuł jak Ty na ognisku? czy może można to spokojnie brać?)
pozdrawiam

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 275 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]