Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 14 lis 2019, 5:06

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ] 
Autor Wiadomość
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

phpBB [video]

Całość playlista:
http://www.youtube.com/watch?v=-KQsF2Oh1oI&list=PL8756647CFFFAEB73

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 25 sie 2011, 8:24 
VIP Member
Awatar

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Dzięki trebor za ten film!

Wreszcie ktoś porządnie, systematycznie i profesjonalnie zabrał się za temat orbs. Zawsze wiedziałem, że one istnieją, pojawiały się na moich zdjęciach. Jednak prosty eksperyment z rozsypywaniem kurzu w powietrzu i robieniu zdjęć z lampą błyskową, kiedy pojawiało się mnóstwo świecących, nieostrych kulek je przypominających przekonał mnie o trudności badania zjawiska. Do tego dochodziło podniecanie się ludzi w internecie każdą taką kulką lub innym kształtem na ich zdjęciach, często ekstremalnie naiwnym podejściem.

Za to ten film to perełka! Przekonał mnie w 100%, że prawdziwe orbs istnieją. Goście to udowodnili wytężoną pracą, cierpliwością i po prostu praktycznym myśleniem, jak choćby użycie ciemnego ekranu. Do tego dochodzi znajomość miejsc, gdzie orbsy mogą wystąpić częściej, jak kamienne kręgi, stare lasy itp.

To wideo powinno iść do każdego tematu o orbsach jako przykładowe. Nie będę się zajmował przeklejaniem, bo nie jestem autorem tematu. Mruga

Pozdrawiam

Pamiętaj, że nawet najmniejszy wysiłek przyniesie korzyści w przyszłości. Tutaj nie chodzi o ideę, a o twoje życie! Warto się starać, choć w danej chwili może to wydawać się zupełnie bez sensu.
Miłość i Wdzięczność - najlepsza medytacja, modlitwa, ochrona. Patrz M. Emoto, woda.

Awatar użytkownika

thozo
Cytuj:
To wideo powinno iść do każdego tematu o orbsach jako przykładowe. Nie będę się zajmował przeklejaniem, bo nie jestem autorem tematu.

Wiec ja przykleje :)
Cytuj:
Czym są kule orbs ??

Kule orbs to okrągłe plamy pojawiające się zarówno na zdjęciach wykonanych techniką cyfrową, jak i aparatami formatu 35 mm. Po raz pierwszy zauważono je na zdjęciach wykonywanych z użyciem flesza na początku dwudziestego wieku, kiedy to brano je za omyłkowe naświetlenie kliszy bądź wady aparatu. Okazało się jednak, że aparaty fotograficzne były coraz doskonalsze, a te kule wychodziły na zdjęciach cały czas.
Kule orbs (orby)Obrazek

Powiązanie ze zjawiskami niewyjaśnionymi

Jedne z pierwszych fotografii orbs zostały zrobione na cmentarzu na początku lat 90. XX wieku przez amerykańskich łowców duchów. Łowcy twierdzili, że to dusze zmarłych, które unosiły się nad grobami. Kolejne orbs zostały sfotografowane w nawiedzonych przez duchy miejscach, co sugerowałoby, że mogła to być forma energii związanej ze zjawiskami paranormalnymi. Przez wiele lat utrzymywano, że orbs były wynikiem aktywności paranormalnej. Niektórzy badacze próbowali jednak dowieść, że latające kule to zupełnie coś innego. Grupa angielskich eksperymentatorów udowodniła, że w zależności od typu aparatu fotograficznego uzyskuje się orbs innego koloru i o odmiennej strukturze. A na dodatek, podobne efekty powstają, kiedy w powietrzu pojawią się kurz lub wilgoć.

Hipoteza z fleszem

Ciekawe jest to, że kompletnie błędna okazała się hipoteza, że można je zauważyć tylko i wyłącznie w świetle flesza. Teraz wiemy, że orbs faktycznie częściej wychodzą na zdjęciach z użyciem flesza, ale nie jest to regułą. Ta sprawa jest tym bardziej ważna, że wydaje się, że orbs są wtedy widoczne, kiedy chcą. Analiza filmów nie pozostawia wątpliwości, że ich ruch jest wynikiem inteligentnego prowadzenia, nie jest przypadkowy.
Obrazek
Kule orbs (orby)

Rodzaje orbs

Kule orbs towarzyszą człowiekowi od momentu urodzenia aż do śmierci. Są obecne w ważnych momentach życia, jak chrzest czy ślub, ale także w zupełnie błahych, jak zabawa z psem na działce. Okazało się szybko, że nazywanie wszystkich tajemniczych kul mianem „orbs” jest zbyt dużym uproszczeniem. Niektóre są półprzezroczyste i ledwo widoczne, inne gęste i sprawiają wrażenie, jakby były zrobione z jakiejś plastycznej materii. Kule orbs posiadają coś w rodzaju powierzchni, a nawet niektóre z nich mają na sobie ciemną plamkę. Poruszają się w powietrzu, potrafią przelatywać przez ściany i chyba każdy rodzaj materii. Ciekawe jest to, że te dziwaczne kule znakomicie widzą zwierzęta, a zwłaszcza koty.

Teorie z piktogramami

Można wysuwać różne hipotezy odnośnie kul świetlnych: są siłą sprawczą stojącą za powstawaniem piktogramów; są przyciągane z nieznanego miejsca w okolice pojawienia się piktogramów za sprawą rzekomej energii ich kształtów (a więc nie ma znaczenia czy piktogram jest „autentyczny” czy wykonany przez człowieka); są bezpośrednim „produktem” powstałym w wyniku stworzenia piktogramu; nie mają związku z piktogramami- ich pozorna wzmożona aktywność w tych okolicach jest wynikiem starannej obserwacji okolicznych pól.

Relacja

„Światło koloru brzoskwiniowego wisiało tuż nad kłosami zbóż. Miałem wrażenie, że między mną a światłem był jakiś rodzaj interakcji. Wydawało się ono poruszyć dokładnie wtedy, kiedy pomyślałem o tym, by się poruszyło. Przesunęło się kilka stopni w moją prawą stronę, mrugnęło i momentalnie powróciło do pierwotnej pozycji.”

„O świcie szliśmy w trójkę przez pole, nagle zauważyliśmy intensywnie białe światło w kształcie rombu, które zaczęło zniżać się nad polami około 800 metrów od nas. Pamiętam jak dwójka moich przyjaciół przepychała się obok mnie na ścieżce technologicznej, aby jak najszybciej uciec z pól. Najwyraźniej czuli, że ten obiekt przyszedł właśnie po nich”.
źródła: Tekst i grafika: www.paranauka.pl

Uzupełnię tekst swoją wiedzą :uczeń:

Pochodzą one od krążącej pod skorupą ziemską magmy.
Znalazłem obrazek z taką rotacją.

Obrazek

Strumienie magmy wyrzucają cząsteczki energii po za skorupę, stąd pochodzą Orbsy czyli Prana w Ziemi i powietrzu.
Największa aktywność tych cząstek znajduje się na liniach przepasających Ziemię i nazwanych liniami Ley.

W miejscach gdzie cząsteczki są wyrzucane - można nazwać miejscami dodatnimi - są bardzo dobre do medytacji.
Jak mówił Dan Winter, w miejscach gdzie są one wyrzucane trudniej jest zasnąć ale człowiek budzi się wypoczęty, natomiast - w miejscach ujemnych - gdzie są zasysane do ziemi, łatwo się zasypia lecz człowiek nie budzi się tak dobrze wyspany.

Starożytni wykorzystywali wiedzę o tych miejscach do uzdrawiania. Przykładowo w starożytnym Egipcie w miejscach dodatnich stawiano domy położne, lecznice i świątynie. Na miejscach ujemnych stawiano cmentarze by szybciej odprowadzać energię zmarłych.
Biegunowością sterowali, poprzez budowanie obeliksów. Wtedy z jednej strony obeliksu wytwarzał się plus, a z drugiej minus.

Feng Shui i medytacja to niektóre z technik, wykorzystujących energię do celów osobistych.

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Lisa Williams - Reinkarnacja 5 (obrs nagrane)
phpBB [video]

Secret Master * 4th Degree
Awatar użytkownika

Przez ostatnie lata widuję to - "orbs" - sporadycznie. Za to dzieciństwo było tym wypchane... Przez pewien okres co noc cały pokój był tego pełen. Dzieliłam go z siostrą i też to widziała. Drzwi miałyśmy zawsze otwarte i było widać, że za nimi dzieje się to samo. Nie bałyśmy się, bo byłyśmy jeszcze małe i skoro obie to widziałyśmy, na dodatek regularnie, to sądziłyśmy, że jest to czymś normalnym. Rodzice pobłażliwie reagowali na takie relacje... "Dzieci". Natomiast towarzyszyło temu coś jeszcze... Nigdzie nie trafiłam nigdy na podobne relacje, więc nie wiem nawet jak to nazwać... Sprężyny...? Spirale...? Unosiły się, pływały w powietrzu, wirowały, przeplatały się... Były cieniutkie jak z nici i wielobarwne, jaskrawe... Najbardziej utkwił mi w pamięci taki sprężynowy kształt u góry szeroki, a im niżej, tym węższy... Jak tornado. To było naprawdę bardzo duże... albo to ja byłam naprawdę bardzo mała... Latały pod sufitem, jakoś od połowy ściany w górę, to więcej niż metr... Obie te rzeczy występowały jednocześnie i tylko w nocy, ale nie przy włączonym świetle. Gdyby nie to, że działo się to co noc i moja siostra również to widziała, pewnie wcale bym się nie zastanawiała nad tym przez tyle lat...
Może kogoś to zainteresuje.

...the colours in my head?"

http://shortsbay.com/film/skhizein

Awatar użytkownika

Level_1 i phillip - bardzo ciekawe teksty.
barbelo - dzieki za film.
Od jakiegoś czasu robie orgonity ,(mam też działko orgonowe) i zauważyłem, że orbsy bardzo lubią
energię orgonu.Mam dziwne przeczucie, że orbsy i orgon mają ze sobą coś wspólnego.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika

trebor pisze:
i zauważyłem, że orbsy bardzo lubią
energię orgonu.Mam dziwne przeczucie, że orbsy i orgon mają ze sobą coś wspólnego.

Pozdrawiam

Jestem tego pewny. Orbs są po prostu skoncentrowaną energią orgonu układającą się wg jakichś praw. Tak to widzę. Szczególnie w świetle pierwotnego filmu tego wątku.

Orgonit koncentruje energię orgonu w danym miejscu, co może powodować nasilenie zjawiska "filmowalnych" orbs.

Pozdrawiam

Pamiętaj, że nawet najmniejszy wysiłek przyniesie korzyści w przyszłości. Tutaj nie chodzi o ideę, a o twoje życie! Warto się starać, choć w danej chwili może to wydawać się zupełnie bez sensu.
Miłość i Wdzięczność - najlepsza medytacja, modlitwa, ochrona. Patrz M. Emoto, woda.

Awatar użytkownika

Witam
Właśnie to miałem powiedzieć... Jeśli ktoś jest w posiadaniu orgonitu/chembustera niech przeprowadzi prosty eksperyment - spróbuje porobić zdjęcia i filmiki pewnej przestrzeni (najlepiej łąki gdzieś głęboko w lesie), w której nie ma orgoniutu, a następnie te same zdjęcia dobe lub dwie po "zgiftowaniu" terenu.
Robiłem takie eksperymenty próbując dowieść istnienia energii orgonu/eteru. Po pewnym czasie dopiero dowiedziałem się że te zjawiska nazywane są ORBS.
W moim przekonaniu, jak Thozo wyżej wspomniał jest to po prostu skoncentrowana energia orgonu/eteru, której przepływ ma charakter spiralny i co najdziwniejsze objawia się bardzo krótko, czasem nawet trudno to zauważyć.
Do swoich obserwacji tzw. ORBS celowo wybrałem polankę odizolowaną gęstym lasem, gdzieś w Popradzkim Parku Krajobrazowym, chcąc znaleźć możliwie najczystsze energetycznie otoczenie. Używałem orgonitów w kształcie stożka i piramidy. Moim zdaniem te kształty są "najlepsze".

"Eter-Orgon może być sterowany skoncentrowanymi myślami, o czym mówią nam wszystkie religie świata i "nauki tajemne". Jest wykonawcą naszych pragnień, przez co odpowiednio afirmując podświadomość budujemy nasze życie społeczne i osobiste w dłuższym lub krótszym czasie."
"Kryształy są dowodem na istnienie podstawowych zasad bytu i jeśli nie zdołamy zrozumieć kryształów, nie będziemy w stanie pojąć życia.” Nikola Tesla

Awatar użytkownika

MenThor
Zrobiłem ale tak "na szybko" podobne doświadczenie z 1 TB wyciągniętym z kieszeni. 3 zdjęcia w nocy z lampą w komórce. Zero orbs na nich.

Wymaga dalszych badań.

Masz jakieś fotki? Byłoby miło. :D Zapewne kształty orgonitu z ostrym czubkiem są lepsze do takich badań niż płaski jak stół TB.

Pozdrawiam

Thozo, Philip, MenThor :nieee: :nieee: :nieee:

Mylicie dwa zupełnie różne zjawiska, energia z orgonu i z magmy, prana w Ziemi i w powietrzu,
jest czymś innym, niż Orby – duchy, świadome energie różnych istot!

Mam w swojej prywatnej kolekcji, bardzo dużo takich zdjęć z Orbami , robionych w plenerze o zmierzchu i po zmroku, (też na cmentarzu) aparatem cyfrowym z lampą błyskową. Są takie jak na tych zdjęciach i filmach,
ale też zupełnie inne, o różnej strukturze wewnętrznej i w różnych kolorach, ale rzadziej (niebieskie, zielone, różowe, fioletowe) najczęściej są białe, pół przejrzyste, z promyczkami na obrzeżach.

W niektórych moich Orbach, po powiększeniu, wyraźnie widać, jakby twarze jakiś dziwnych istot, a nawet twarze ludzkie… bo Orby to są duchy przyrody, zwierząt, ludzi i różnych istot z innych wymiarów… Niedawno udało mi się nawet zrobić zdjęcia czegoś, na kształt astralnych świetlistych węży…???

Później wkleję jakieś swoje zdjęcia z orbami i z innymi dziwnymi obiektami...

budowa orba (można powiększyć)
Obrazek

Trebor:
Cytuj:
Okazało się szybko, że nazywanie wszystkich tajemniczych kul mianem „orbs” jest zbyt dużym uproszczeniem. Niektóre są półprzezroczyste i ledwo widoczne, inne gęste i sprawiają wrażenie, jakby były zrobione z jakiejś plastycznej materii. Kule orbs posiadają coś w rodzaju powierzchni, a nawet niektóre z nich mają na sobie ciemną plamkę. Poruszają się w powietrzu, potrafią przelatywać przez ściany i chyba każdy rodzaj materii.

Tak :tak: potwierdzam że tak jest, na podstawie własnych obserwacji i wielu swoich zdjęć.

Cytuj:
Ciekawe jest to, że te dziwaczne kule znakomicie widzą zwierzęta, a zwłaszcza koty.

:kotek: Potwierdzam :tiaa:

Kiedyś w nocy weszłam do pokoju i zastałam taki obrazek… wszystkie moje koty były na szafie i patrzyły się w jedno miejsce pod sufitem… wyglądało to bardzo dziwnie, ale domyśliłam się, że mogą widzieć tam ducha… więc szybko złapałam za aparat cyfrowy i zrobiłam zdjęcie z lampą błyskową no i ….. oczywiście wyszedł w tamtym miejscu Orb !!! Zwierzęta widzą też bardzo dobrze aure człowieka. Często mogę się o tym przekonać, widząc jak moje kotki, bardzo uwarznie i wnikliwie, przyglądają się czemuś co jest obok mnie :kotek:

Trebor:

Cytuj:
Powiązanie ze zjawiskami niewyjaśnionymi

Jedne z pierwszych fotografii orbs zostały zrobione na cmentarzu na początku lat 90. XX wieku przez amerykańskich łowców duchów. Łowcy twierdzili, że to dusze zmarłych, które unosiły się nad grobami. Kolejne orbs zostały sfotografowane w nawiedzonych przez duchy miejscach, co sugerowałoby, że mogła to być forma energii związanej ze zjawiskami paranormalnymi.

:tak:

Cytuj:
[ ]…orbs faktycznie częściej wychodzą na zdjęciach z użyciem flesza, ale nie jest to regułą. Ta sprawa jest tym bardziej ważna, że wydaje się, że orbs są wtedy widoczne, kiedy chcą. Analiza filmów nie pozostawia wątpliwości, że ich ruch jest wynikiem inteligentnego prowadzenia, nie jest przypadkowy

:tiaa: Też tak uważam, na podstawie swoich obserwacji tego zjawiska i na podstawie wielu swoich zdjęć.

Różne książki na temat Orbów jakie znalazłam w necie:

Obrazek

The Orb Project, autorzy: Míċeál Ledwith ,L.D. ,L.Ph. ,D.D. ,LL.D. , Klaus Heinemann Ph.D. - książka w formie PDF

http://books.google.com/books?id=spdncZr4kncC&printsec=frontcover&hl=pl&source=gbs_ge_summary_r&cad=0#v=onepage&q&f=false

http://www.acviews.com/kh/klaus.htm - Klaus Heinemann Ph.D.strona o nim i o jego książkach

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Spirit Orb Phenomena: Fact Or Fiction? Książka w formie PDF

http://www.amazon.com/Spirit-Orb-Phenomena-Fact-Fiction/dp/1419602926?ie=UTF8&tag=theheastu-20&link_code=bil&camp=213689&creative=392969

Obrazek

Obrazek

Jest już na forum jeden temat o Orbach, można by,
połączyć te obydwa tematy?

Tamten – „Moje zdjęcia orbów” jest tu:
http://davidicke.pl/forum/post474.html?sid=ea70bb2f1db338874ce9910929188672&sid=ea70bb2f1db338874ce9910929188672#p474

Awatar użytkownika

Piszecie o filmach, zdjęciach i fleszach... A gdy widzi się to wyłącznie przy użyciu własnych oczu, to czy jest to tym samym zjawiskiem?

Awatar użytkownika

Thozo Niestety ale jakiś czas temu straciłem wszystkie foto i pare filmików po padnięciu starego kompa :(
alcyone Być może jest tak jak mówisz, ja natomiast uważam że byt, świadomość, rozum, istoty astralne(eteryczne), orgon, eter.... To jest ta sama energia istniejąca "od zawsze" i "na zawsze", tylko jej struktura jest tak wielowymiarowa, że ludziom bardzo ciężko to ogarnąć, choć pisały o tym już ludy starożytne...
Polecam artykuł/opracowanie na ten temat http://maycom.pl/orgon/ORGON.pdf

"Eter-Orgon może być sterowany skoncentrowanymi myślami, o czym mówią nam wszystkie religie świata i "nauki tajemne". Jest wykonawcą naszych pragnień, przez co odpowiednio afirmując podświadomość budujemy nasze życie społeczne i osobiste w dłuższym lub krótszym czasie."
"Kryształy są dowodem na istnienie podstawowych zasad bytu i jeśli nie zdołamy zrozumieć kryształów, nie będziemy w stanie pojąć życia.” Nikola Tesla

alcyone,
uważam, że istoty z innych gęstości, bytujące na Ziemi potrzebują tu energii bardziej od nas i to jest powodem, że towarzyszy ona podczas ich występowania.
Podczas wywoływania duchów tablicą, spotkałem się ze zjawiskiem kiedy to z powodu wyczerpania naszej energii, musiały one zakańczać komunikowanie się. Po pewnym czasie wyczerpania zasobów energii, dialog stawał się dla duchów tak męczący, że momentami niemożliwy.

Mamy min istoty gazowe, tlenowe i czysto energetyczne. Te trzecie nie wydają mi się jednak miniaturowymi kuleczkami Orbs. Występowanie Orbs na cmentarzach, może być podyktowane ciągłym uwalnianiem się energii z martwych ciał.
To dlatego cmentarze w starożytnym Egipcie były budowane w strefach geomatycznie ujemnych, pochłaniających energię do wnętrza Ziemi.

Moje foto:

Obrazek

MenThor pisze:
alcyone Być może jest tak jak mówisz, ja natomiast uważam że byt, świadomość, rozum, istoty astralne(eteryczne), orgon, eter.... To jest ta sama energia istniejąca "od zawsze" i "na zawsze", tylko jej struktura jest tak wielowymiarowa, że ludziom bardzo ciężko to ogarnąć, choć pisały o tym już ludy starożytne...

Tak - wszystko jest energią.

Awatar użytkownika

Dzieki thozo za wsparcie.Dziekuję wszyskim którzy dzielą sie tą wiedza
za poszerzanie naszych wspólnych choryzontów.
Wspomnę jeszcze raz o współzależności Orb od orgonu z, której
jak mi sie wydaje czerpią energię.Pytanie tylko czy tylko z POR czy również z DOR ?
Fotka Orba w trakcie tworzenia(?) koło Cloudbustera.
Obrazek
Dodam tylko jeszcze , że film tłumaczyłem po pewnej dyskusji z fotagrafikiem gdzie każdy przedstawiał
swoje argumeny.Rozstaliśmy sie obstając przy swoich racjach.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika

trebor Mnie również wydaje się że Orbs mają dużo wspólnego z orgonem/eterem. Wskazywać na to mógłby choćby fakt, że Orb przedstawiony na Twoim zdjęciu ma "strukturę" raczej symetryczną ( kto wie czy nawet nie fraktalną...?). Wyraźnie widać te ciemniejsze kropki wewnątrz Orba ułożone na planie koła,jak i środek tego niepełnego koła/Orba. Myślę że na fotografiach wykonanych w wysokiej rozdzielczości profesjonalną lustrzanką lepiej widać by było ową "strukturę".

Awatar użytkownika

MenThor Nie wiem czy to efekt lampy czy zniekształcenie zdjęcia w każdym razie
jak powiekszymy fotkę to na obrzeżach zobaczymy niebieską poświatę.Orgon ma taki kolor.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika

Więc zajmujecie się kropkami na zdjęciach...
Kilka dni temu o świcie wybrałam się z dwiema osobami i dwoma aparatami fotograficznymi w plener... Lasy, rzeczki, łąki, odludne uliczki... Właśnie kolejny raz oglądałam zdjęcia i rzucała mi się okrutnie w oczy jakaś różowa kropka na jednym ze zdjęć. Czyżby paproszek na płaszczu? Przy większym zbliżeniu po drodze zobaczyłam białą, zupełnie dziwaczną, jakby ją ktoś w Paincie narysował. Pierwsza myśl: co za durny aparat...
Oglądałam dalej... Różową kropkę zobaczyłam na kolejnym zdjęciu... i na kolejnym... Zawsze z białą kropką w okolicy. Na żadnym zdjęciu nie współgra z położeniem słońca, z żadnymi guzikami... z niczym, co mogło światłem stworzyć te kropki... Zresztą, światło? Sama mgła, aż trudno było robić dobre zdjęcia. Więc może to mgła? Albo aparat naprawdę do przeglądu... Toteż rzuciłam okiem na zdjęcia z drugiego, innej firmy. Tam też znalazłam te kropki... Z różnym rozmieszczeniem względem siebie i otoczenia...
Miałam już dać sobie spokój z kropkami, ale zorientowałam się, że istnieje pewna dziwna zależność... Otóż kropki są tylko na tych zdjęciach, na których jestem ja, przy czym zawsze na mnie lub tuż obok mnie.
Takie dociekanie wygląda paranoicznie... jednak trudno uwierzyć, że to może być złośliwość sprzętów... a zależność to "przypadek"...
Czy to właśnie jest odpowiedź?...

Jeśli ktoś zainteresował się tematem, to tutaj kilka kropek do obejrzenia:
http://imageshack.us/photo/my-images/600/95282597.png/
http://imageshack.us/photo/my-images/839/47966297.png/
http://imageshack.us/photo/my-images/163/42239307.png/
http://imageshack.us/photo/my-images/708/41239898.png/
Te się trochę różnią:
http://tinypic.com/view.php?pic=2nq62it&s=5
Są od siebie dalej. Biała przy samym górnym brzegu (na lewo), a różowa poniżej dłoni.

Wiem, nie wyglądają jak na innych zdjęciach z tego tematu...
To nawet nie musi być to samo...
Kropki, kropki... :puknijsie:
...

Edit: Red (wkleiłem większe i można dodatkowo jeszcze je powiększyć 2x,
widać wtedy ciekawe szczegóły orbów)
Obrazek

http://moje-riese.blogspot.com/search?updated-max=2011-12-13T21:03:00%2B01:00&max-results=10

Master Mason * 3rd Degree

http://www.youtube.com/watch?v=SQ35VJ3FRmI
http://www.youtube.com/watch?v=m2D3bvMCQxA
http://www.youtube.com/watch?v=rMNTKbiNPXs
a to filmy moich znajomych. Faktycznie coś tam niebieskiego krąży i myślę, że gdyby to było zdjęcie a nie film to pewnie wyglądałoby jak kule. Film im co prawda nie wyszedł bo kręcili komórką a może właśnie włączona lampa mogła ujawnić te zjawisko?

Awatar użytkownika

Level_1 pisze:
Przez ostatnie lata widuję to - "orbs" - sporadycznie. Za to dzieciństwo było tym wypchane... Przez pewien okres co noc cały pokój był tego pełen. Dzieliłam go z siostrą i też to widziała. Drzwi miałyśmy zawsze otwarte i było widać, że za nimi dzieje się to samo. Nie bałyśmy się, bo byłyśmy jeszcze małe i skoro obie to widziałyśmy, na dodatek regularnie, to sądziłyśmy, że jest to czymś normalnym. Rodzice pobłażliwie reagowali na takie relacje... "Dzieci". Natomiast towarzyszyło temu coś jeszcze... Nigdzie nie trafiłam nigdy na podobne relacje, więc nie wiem nawet jak to nazwać... Sprężyny...? Spirale...? Unosiły się, pływały w powietrzu, wirowały, przeplatały się... Były cieniutkie jak z nici i wielobarwne, jaskrawe... Najbardziej utkwił mi w pamięci taki sprężynowy kształt u góry szeroki, a im niżej, tym węższy... Jak tornado. To było naprawdę bardzo duże... albo to ja byłam naprawdę bardzo mała... Latały pod sufitem, jakoś od połowy ściany w górę, to więcej niż metr... Obie te rzeczy występowały jednocześnie i tylko w nocy, ale nie przy włączonym świetle. Gdyby nie to, że działo się to co noc i moja siostra również to widziała, pewnie wcale bym się nie zastanawiała nad tym przez tyle lat...
Może kogoś to zainteresuje.

Tez to przezywalem jakies 4 lata wstecz, dokladnie tak jak opisujesz, aktualnie moje zycie jest intensywne lecz widze czasem jakby blask flesha bialy badz czerwony, wywnioskowalem,ze bialy gdy dzieje sie lub bedzie dziac sie cos pozytywnego, czerwony gdy cos negatywnego,zlego niewazne jaka pora dnia.

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Dość ciekawe ujęcia niezidentyfikowanych obiektów film dodany 15.12.2013 więc można uznać ze jest świeżutki prosto z pieca. Mnóstwo pojawiających się orbów zachowujących się wbrew prawom fizyki.
UFO (25).
[czas 5min37s]
phpBB [video]

Awatar użytkownika

2:22 - to nie żadne ufo tylko unoszące się "lampiony" które często Chińczycy wypuszczaja. One nie stoją tylko poruszają się w górę.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]