Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 05 cze 2020, 17:47

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

...ja nie sprzedawałem duszy nikomu – przynajmniej świadomie – jakiś czas temu przegrałem bez grama światła całą Noc Walpurgii, improwizując z kumplami.
Trwało to jakieś sześć godzin, sześć minut i sześć sekund :twisted: Mruga
Próbka z tamtej nocy jakby kogoś interesiło http://www.myspace.com/blasphemousdivision
Czułem energie w pomieszczeniu bardzo mocno i jestem pewien że nie były to demony tylko to my sami. Z mojego doświadczenia jednak mogę powiedzieć że istnieje coś takiego jak - można to nazwać opętaniem, kiedy po prostu wpada się w trans i gra w kilka osób i wszyscy wiedzą kiedy zwolnić, kiedy przyspieszyć, kiedy pauza itd. Muzyka płynie i nikt w tym momencie nie myśli jaki dźwięk dać tylko gra się jakby samo! Nie wiązał bym tego z demonami tylko naszymi naturalnymi uśpionymi w nas zdolnościami. Wyłącza się człowiek po kilku dźwiękach i kapela staje się jednym.
Co do zaprzedawania duszy dla sukcesu to przecież są tysiące kapel czysto satanistycznych codziennie inwokujących modły do Seta dających dusze na tacy i co? Nie wychodzą poza krąg zainteresowanych kolegów. Jednak nie wystarczy tylko podpisać cyrografu krwią i można leżeć do góry pępem :język:

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 16 lut 2011, 9:12 
VIP Member
Awatar

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Dokładnie zgadzam się z Redimixem. Nie możemy uogólniać , rzeczywistość jest trochę bardziej skomplikowana nie ma jednego powodu przez który ktoś stał się takim jakim jest- to jest cykl, szereg zdarzeń, i nie tyczy się tylko jednej grupy. A co do Kolumbiny mówicie o Harisie? i Klebordzie? Bo tak chyba nie doczytałam..

Cytuj:
można to nazwać opętaniem, kiedy po prostu wpada się w trans i gra w kilka osób i wszyscy wiedzą kiedy zwolnić, kiedy przyspieszyć, kiedy pauza itd. Muzyka płynie i nikt w tym momencie nie myśli jaki dźwięk dać tylko gra się jakby samo! Nie wiązał bym tego z demonami tylko naszymi naturalnymi uśpionymi w nas zdolnościami. Wyłącza się człowiek po kilku dźwiękach i kapela staje się jednym.

Niestety, półtora tysiąca lat kościelnej propagandy dociera i tu, i są powtarzane bezmyślnie te bujdy o siłach ciemności.
Sami stwarzacie te siły ciemności, w Waszych głowach.

Będę walczył o "odczernienie czerni" - stary metal wie co mówi Mruga

Redimix pisze:
RideTheLightning: Mam rozumieć, że z powodu zgrzytu w przeglądarce
wystraszyłeś się działania sił nieczystych w twórczości Dimmu Borgir?

:)
Dlaczego zaraz nieczystych :) raczej były to siły czyste,które ochroniły mnie przed niepotrzebną stratą czasu i energii na słuchanie tego materiału :tak:
To coś jak stary przyjaciel,który Ci mówi - bracie,szkoda czasu na to gówno :D
Nie wierzę w "przypadki",a raczej - każdy "przypadek" niesie jakąś informację.
Ta informacja była jasna, i powiem,że faktycznie nie byłem w stanie słuchać rigroB ummiD :)
Zamiast tego polecam :
phpBB [video]

Metal jest bardzo dobrą odtrutką na te wszystkie religijne( i nie tylko religijne) wdruki,którymi nas faszerują od kołyski :tak:
Pod warunkiem,że odtrutka nie staje się celem i nie zaczynasz wierzyć,że jesteś "metalowcem" :)

A tak na marginesie,to norweski black metal chyba jest związany z deficytem światła słonecznego i problemem z właściwym wykorzystaniem energii seksualnej :tak: bo żeby tak grać ,to trzeba być niezle wqrwiony :)
A na co :cooo?:
Skoro mają i kasę ,i masakrującą ,wspaniałą,dziką przyrodę :tak:
Obrazek
:)

Żyć ,a nie umierać :tak: A nie wrzeszczeć w "piekłogłosy" :evil: Mruga

Ooo :tak: Emperor :D
To i ja się dorzucę. Hyhyhy. Mayhem.Ot sentyment. I najlepsza moim zdaniem płyta.

phpBB [video]

I Satyricon ze sztandarowym kawałkiem

phpBB [video]

Cytuj:
A tak na marginesie,to norweski black metal chyba jest związany z deficytem światła słonecznego i problemem z właściwym wykorzystaniem energii seksualnej :tak: bo żeby tak grać ,to trzeba być niezle wqrwiony :)
A na co :cooo?:
Skoro mają i kasę ,i masakrującą ,wspaniałą,dziką przyrodę :tak:

To jest chyba efekt - to wkurwienie - szukania mózgu w dupie hehehe. Albo test zwartości metala w metalu :lol:
Dobrze przynajmniej że ich black circle szlag trafił - mniej pożarów obiektów zabytkowych i oznak kompletnego skretynienia :lol:
Generlanie, to sobie myślę, że co do niektórych z tych ich zadęciem mogą się niziutkie astrale czepiać. Sami zapraszają :lol:

Redimix pisze:

... rozumiem więc, że nie ma Chrisa W. w tych filmach. - to mi wystarcza w kwestii sprostowania.

Wracając do tematu - zawsze można się opamiętać. :tak:

phpBB [video]

Ten adres dotyczył Ciebie i twojej obecności tutaj. :twisted:

Pfff. Mason, nie wysiliłeś się :język:
Jak można było zapomnieć o Litzy. Nawróconym i czołowym frontmanie bogobojnej Arki Noego. Po prostu wstyd :lol:

Redimix pisze:
Ten adres dotyczył Ciebie i twojej obecności tutaj. :twisted:

... a to przepraszam. :język:

... jestem głupi jak stwierdziłeś wcześniej więc nie złapałem tego wyrafinowanego żartu. :king:

W takim razie pytanie nadal aktualne: Gdzie jest ten Chris W. w tych dwóch fimach :cooo?:

Jest gdzieś - jeżeli tak, to w której minucie, jezeli nie to czy świadomie wprowadzasz ludzi w błąd czy się pomyliłeś i chcesz przeprosić :cooo?:

Aniszai koleś z Korna był związany mocniejszym cyrografem... bo amerykańskim. :winko:

Posłuchajcie co ma na ten temat do powiedzenia John Todd ( warto zapoznać się z jego postacią bo już w latach 70-tych poruszał tematykę Illuminati ) a wie o czym mówi bo był poważnie zaangażowany w okultyzm i satanizm a równocześnie działał w przemyśle muzycznym:

phpBB [video]

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Troche naciagane i powiem szczerze - durne. Nie moga rzucic zaklecia na chrzescijanina, a co z reszta ludzi? Co z buddystami, muzlumaninami, taoistami, hinduistami? Czy bycie nie-chrzescijaninem powoduje ze automatycznie stajesz sie ofiara klatwy jakis chlystkow bawiacych sie w satanizm tylko dlatego ze sluchach rocka z plyty ich wytworni? Dajcie spokoj, przeciez to jest smieszne.

A co z pirackimi kopiami albo MP3? :king:

Walk on the pavement, watch T.V.
Repeat after me: I am free

Cytuj:

Wtedy klątwa zdublowana, bo i za złodziejstwo :lol:

Cytuj:
Troche naciagane i powiem szczerze - durne.

Oczywiście komentarz zgodny z poziomem świadomości.

Dziewczyny, jeśli będziecie patrzeć na Chrześcijaństwo z wgranymi programami KK to nie dziwcie się, żeście takie niewidome :-)

Redimix pisze:

To doprawdy żenujące odpowiadanie takim tekstem na proste pytanie, do którego się zresztą przyłączę. Gdzie jest w tych filmach Chris White, pytam gdzie :cooo?:

Jest taki jeden rockowy saksofonista, ale to chyba nie jego miałeś na myśli twierdząc, że stoi za tym filmem, poza tym ten też w tym filmie się nie pojawia.

phpBB [video]

Ostatnio zmieniony 17 lut 2011, 0:07 przez rym74, łącznie zmieniany 1 raz

wspanialy material, dzieki bou, mason, sajms. :bukiet:

jestem dumna z mojej ortografji zyjac 30 lat poza krajem. ;p

Grand Elect Mason * 14th Degree

saJms pisze:
Dziewczyny, jeśli będziecie patrzeć na Chrześcijaństwo z wgranymi programami KK to nie dziwcie się, żeście takie niewidome :-)

wystarczy popatrzeć na tzw. chrześcijaństwo w twoim wykonaniu aby mieć wybitnie szerokie widzenie
znowu zaczynasz mędrkować, mamisz miłymi słówkami -wal szczerze prosto z mostu jak na prawda2
albo odszczekaj ten haniebny tekst :tak:

Cottontail pisze:
Troche naciagane i powiem szczerze - durne. Nie moga rzucic zaklecia na chrzescijanina, a co z reszta ludzi? Co z buddystami, muzlumaninami, taoistami, hinduistami? Czy bycie nie-chrzescijaninem powoduje ze automatycznie stajesz sie ofiara klatwy jakis chlystkow bawiacych sie w satanizm tylko dlatego ze sluchach rocka z plyty ich wytworni? Dajcie spokoj, przeciez to jest smieszne.

Jestem ciekaw jak odprawiają rytuały nad plikami cyfrowymi
bo taśmy źródłowe to już stare dzieje w studiach.

Nagrywają płytę i odprawiają rytuał czy też idą z tym do tłoczni
i odprawiają go nad pieczęcią pierwowzoru służącą do tłoczenia?
Czy rzucają też urok na odtwarzacze i gry komputerowe?
Zabawne bo myślałem, że magia ma działać tylko na istoty żywe.

Umysły wielbicieli Billa Coopera i Chrisa White'a są nadzwyczaj proste
i naiwne by nie powiedzieć tępe, wszystko co im się nie podoba to demony.
UFO - demony, muzyka demony, niechrześcijanie - demony, Icke demony.

Nie podoba się fakt, że wszyscy was i wasze nauki tutaj olewają to nikt was tu nie trzyma.

Kiedyś mówiono, że Jazz to muzyka Szatana a ortodoksyjni muzułmanie
twierdzą, że stworzenie wizerunku ludzkiej czy zwierzęcej postaci obraża Boga.
:drugged:

Tak więc niech każdy wybierze swój przesąd i ma się dobrze.

Do waszej wiadomości ludzkość istniała na długo przed powstaniem
chrześcijaństwa i będzie istnieć jeszcze bardzo długo po tym
jak zaginie ślad po nim, po islamie i po innych systemach wierzeń.

To miejsce kultu liczy sobie blisko 12 tysięcy lat, zbudowano je
na 5000 lat przed piramidami, a teraz nikt nawet nie ma pojęcia
jak się nazywali ich bogowie i zasady religijno moralne których
przestrzegali. Taki los spotka wszystkie systemy wierzeń
łącznie z waszym czego pewnie podświadomie się boicie.
http://www.bibliotecapleyades.net/arqueologia/gobekli_tepe04.htm
Obrazek

PS. Wasz ulubiony, ale do czasu Heiser twierdzi, że chrześcijaństwo
jest podstawą wierzeń KK i, że jest religią a nie zbiorem zasad
czy stylem życia. Wykład w którym obala boskość jak i kosmiczną
wersję wizji Ezechiela i istnienie Grzechu Pierworodnego
któremu winni byli ludzie jest świetny.

Marsa również opanowali sataniści z Lucyferem na czele - czas umierać.
http://www.marsanomalyresearch.com/evidence-reports/2011/198/mars-demon-effigy.htm

Konserwa nie daj się tym trzem indywiduom prowokować
bo znowu będzie: http://www.zenada.pl/

Redimix pisze:

Nie podoba się fakt, że wszyscy was i wasze nauki tutaj olewają to nikt was tu nie trzyma.

danger pisze:
wspanialy material, dzieki bou, mason, sajms. :bukiet:

... nie ma sprawy danger :winko:

Redimix pisze:
Umysły wielbicieli Billa Coopera i Chrisa White'a są nadzwyczaj proste
i naiwne by nie powiedzieć tępe

O ile mnie pamięć nie myli to moje tłumacznie "Dziedzictwa Williama Coopera" mieliście na stronie startowej przez pare dobrych tygodni.

Czy ludzie olali to "moje nauczanie" :cooo?:

Cytuj:
Davidicke.pl/FILMY:

The Hour of Our Time - Dziedzictwo Williama Coopera Odsłony: 11488

Czy może olali Wasze i dlatego ta wściekłość :cooo?:

Cytuj:
Davidicke.pl/FILMY:

David Icke - Beyond the Cutting Edge Odsłony: 3820

Redimix dlaczego filmiki w White'm są dalej w tym temacie - red zabronił. :king:

... czy przyznasz, że go tam nie ma - każdy może się pomylić.

Nauczanie? Kogoś kto wierzy w UFO demony?

Argument z ilością wyświetleń na stronie jest jak zwykle
fałszywy jak wszystko co mówisz ponieważ nie bierze
pod uwagi pełnej ilości wyświetleń na wszystkich portalach.

Jedyna pomyłką jaką zrobiliśmy było wpuszczenie cię na to forum.
Wierz mi wkrotce naprawimy ten błąd.

Redimix pisze:
Nauczanie? Kogoś kto wierzy w UFO demony?

Przede wszystkim nie osoby, które ignorują na całej linii przekazy osób, które były w paszczy lwa i zostały albo zamordowane, albo oskarżone o jakieś śmieszne podatki bądź wysłane do psychiatryka,
większość woli płynąć z nurtem "tłumaczonych filmików" i kreować na tym swój teoretyko-pogląd.

No, ale nie jest tak źle. Wiele osób po prostu jeszcze nie dotarło do tych ludzi... zawsze to jakiś znikomy procent, ale serce się raduje chociaż tym.

Mason33 pisze:
The Hour of Our Time - Dziedzictwo Williama Coopera Odsłony: 11488

zawdzięczasz to mojej promocji na naszej stronie i niczemu innemu

Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree
Awatar użytkownika

Wyłączyłem po pierwszej minucie, gdy usłyszałem jak głęboka prawda będzie w tym filmie prezentowana.
Do takich materiałów zaciąga się tzw. nawróconych, czyli tych, którzy wcześniej byli be, a potem stali się dobrzy, czyli katoliccy. Takie osoby się promuje, np. Robert Tekieli czy o. Verlinde. Dla mnie są to zwykli oszuści i oszołomy, którzy robią złą robotę dla KK, kompromitując go.

Gdybym miał wybrac pomiędzy sprzedaniem duszy rock&rollowi, a kościołowi katolickiemu, hmm... ja zrobiłem to już dawno :twisted: Moja dusza należy do muzyki i żaden klecha nie będzie miał na to wpływu.

Jeszcze jeden motyw. W kręgach katolickich zwykło się zaliczac piosenkę "Stairway to Heaven" Led Zeppelin do utworów propagujących treści satanistyczne. Dla mnie jest to jedna wielka kpina i kłamstwo, bo znam dobrze ten utwór i przekazuje on tylko jedną głęboką duchową prawdę, że wszyscy jesteśmy jednością "When all are one and one is all".

Dziwię się redmulucowi, że pozwala sobie na katolicką propagandę na forum, które z założenia miało byc spiskowe, a dryfuje trochę w stronę wiara.pl. To tyle :)

Namaste
car

Tool też sprzedał duszę diabłu, a ja sprzedałem duszę ich muzyce :tak:

phpBB [video]

carrey pisze:
Dziwię się redmulucowi, że pozwala sobie na katolicką propagandę na forum, które z założenia miało byc spiskowe, a dryfuje trochę w stronę wiara.pl. To tyle :)

Nie przejmuj się długo to już nie potrwa.

Bez obrazy chłopaki, ale
@carrey interesuje się okultyzmem,
@metzengerstein interesował się satanizmem...

...to ja się nie dziwie czemu TAKIE odpowiedzi.

Nie gadajcie mi tutaj o KK, bo i tych łachmanów nie potrzeba, by zrozumieć o co chodzi w zaprzedaniu duszy.
Do wszystkich: Obejrzyjcie WSZYSTKIE filmy które zostały podane na dwóch stronach tego tematu, by - jak nie którzy - nie odnosiliście się tylko do wyrywkowych zdań JEDNEGO filmu. Całość i puenta a nie 1/100 i tak o. :)

Od Boga przede wszystkim pochodzi piękno, kreatywność i wszystko co zdrowy umysl odbiera za piękne a zdrowe serce co porusza...

PS. Co do Tool'a to jakiś nonsens. Zobaczcie sobie jego teledyski (miałem okazję oglądać jakiś kiedyś od znajomego metala - na opisie gadu). Mroczny klimat z dziwnymi unrealistycznymi chwytami...

TO JEST PIĘKNE? Jeśli to Was nie brzydzi, nie odstrasza to ja uciekam. Reszty teledysków, które podaliście nie oglądałem, ale pewnie znowu jakieś ciemne klimaty z ciężkimi dzwiękami...
Z radosnych pieśni np Chrześcijańskich sie smiejecie, a przy ciężkim rocku dostajecie orgazmu - wysiadam.

Mam przyjaciela, którego motto jest "Rob to na co masz ochotę" i nie ma on w sobie za grosz empatii, poczucia strachu (horrory to on uwielbia)...

...łączycie puzzle? Czy chcielibyście takimi ludźmi się otaczać?

Cytuj:
PS. Co do Tool'a to jakiś nonsens. Zobaczcie sobie jego teledyski (miałem okazję oglądać jakiś kiedyś od znajomego metala - na opisie gadu). Mroczny klimat z dziwnymi unrealistycznymi chwytami...

Nie rozumiesz, bracie, tej muzy ani tego przesłania.

Ja, pomimo zaprzedania duszy Diabołowi i interesowania się niegdyś satanizmem, z równą przyjemnością słucham Tool-a, Burzum, jak i II partity d-moll Bacha czy utworów Antoniny Krzysztoń.

Ale w moim stadium opętania to już wszystko jedno nie?

Powiem Ci coś jeszcze. Byłem w woju, uczyłem się zabijać. :twisted: Do tego brałem wszystkie narkotyki poza herą jakie udostepnił mi rynek. Przebywanie ze mną to naprawdę żadna przyjemność...

Ave Kozia Broda.

Redimix pisze:

Argument z ilością wyświetleń na stronie jest jak zwykle
fałszywy jak wszystko co mówisz ponieważ nie bierze
pod uwagi pełnej ilości wyświetleń na wszystkich portalach.

Argument nie jest fałszywy bo wyraźnie zaznaczyłem, że są to dane dotyczące odsłon filmów z działu "FILMY" na stronie davidicke.pl a nie dane odnośnie wyświetleń na wszystkich portalach.

Cytuj:
Jedyna pomyłką jaką zrobiliśmy było wpuszczenie cię na to forum.
Wierz mi wkrotce naprawimy ten błąd.

... większą było danie mi VIPa. :język:

saJms pisze:
...łączycie puzzle? Czy chcielibyście takimi ludźmi się otaczać?

część z nas łączy puzzle i wychodzi im taka prosta układanka,
że nie chcą się otaczać tak nieprzytomymi istotatmi jak ty;
posługujesz sie symboliką, której znaczenie jest odmiennie rozumiane
przez świadome istoty; zamiast empatii, którą pokazujesz w karykaturalny sposób
przeanalizuj pojecie "nieskazitelności"

konserwa pisze:
część z nas łączy puzzle i wychodzi im taka prosta układanka,

Czy układanka jest prosta tego bym nie powiedział.. ale warto żyć aby ją układać :tak:
I to właśnie przekazuje między innymi TOOL w swoich tekstach, jakże satanistycznych, panie @saJms, przykład:

Cytuj:
We barely remember who or what came before this precious moment,
We are choosing to be here right now. Hold on, stay inside
This holy reality, this holy experience.
Choosing to be here in

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone in
This body, this body holding me, feeling eternal
All this pain is an illusion.

Alive, I

In this holy reality, in this holy experience. Choosing to be here in

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone in
This body, this body holding me, feeling eternal

Twirling round with this familiar parabol.
Spinning, weaving round each new experience.
Recognize this as a holy gift and celebrate this chance to be alive and breathing.

This body holding me reminds me of my own mortality.
Embrace this moment. Remember. we are eternal.

Tool - Parabola

Awatar użytkownika

saJms pisze:
Z radosnych pieśni np Chrześcijańskich sie smiejecie, a przy ciężkim rocku dostajecie orgazmu - wysiadam.

Jednych kreci szydelkowanie, drugich skoki na bungee...wiec prosze bardzo, wysiadaj :)

Walk on the pavement, watch T.V.
Repeat after me: I am free

Aniszai:
Cytuj:
Ooo :tak: Emperor :D
To i ja się dorzucę. Hyhyhy. Mayhem.Ot sentyment. I najlepsza moim zdaniem płyta.

A ja dorzucę najlepszy wg.mnie występ Mayhem na żywo Mruga Taka radosna pieśń :lol:

Cytuj:
:lol: :lol: :hejka:
phpBB [video]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]