Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 04 lip 2020, 7:15

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Witam.
Minęło sporo czasu od mojego ostatniego posta na tym forum. Czas i informacja jaka nas filtruje powoduje że każda następna sekunda jest bogatsza w nowe doświadczenie i buduje nowy obraz naszej rzeczywistości czyli nas samych. 3 miesiące mojej nieobecności tutaj z wami, to czas podróży mojego fizycznego ciała przez czasoprzestrzeń, to czas podróży również waszych ciał , każdej żyjącej istoty, oraz ciała naszej planety. Każda sekunda umocniła, rozdzieliła i poddała transformacji każdą najmniejszą naszą część fotonową w polu kwantowym (składowym) tej istoty którym śmiemy nazywać naszym JA. Jesteśmy teraz gęstszą i mocniejszą częstotliwością .Jesteśmy silniejsi i mocniejsi? TAK. Nie zmienia to faktu że nadal jesteśmy wyjątkowi i wspaniali, my Ludzkie Istoty.
Wracając do spraw które przedstawią powód mojej nagłej wizyty . Wyjaśnię że informacja która tutaj się właśnie rodzi będzie umieszczona w tym dziale i będzie budowała pole morficzne sama dla siebie. Moje słowa nie są odpowiedzią na żadną mainstremową informacje, ani żaden komentarz skierowany do czyjejś osoby i tego co sobą przedstawia. Wchodzę raz na miesiąc dosłownie na forum i patrze na czym skupiacie uwagę, jakie tematy są na „topie” , na czym obecnie co niektórzy pracują itd. Każdy ma swój film, a umysł pełen wiedzy i wewnętrznego głosu rodzi spustoszenie by nasza autentyczność i prawda o nas nie ujrzała światła. Nasze uczucia za pomocą emocji są paliwem i energią która przechodząc przez filtr umysłu polaryzuje się na substancje o nazwie słowa, gesty i obraz nas w tym wymiarze, matrycy, życiu...
W moich słowach zawarta jest informacja dla każdej osoby tutaj i w każdym zakątku wszechświata, każde moje słowo jest zbudowane z potężnej siły o nazwie MIŁOŚĆ.
Coś co mówi do was teraz jest kimś o nazwie -reżyser. On teraz wykorzystuje moją świadomość i materializuje obraz rysujący za pomocą waszego reżysera w waszych głowach obraz . Wykorzystuje do tego soczewkę wiedzy i waszych doświadczeń. Kim jesteśmy? O co tutaj chodzi?
Kto jest z was blisko? Powiem mu że jest bardzo blisko.
Opuściłem to forum i was na jakiś czas gdyż czułem że muszę. Nie ma znaczenia po co i na co. Moje wewnętrzne prowadzenie poprosiło o pauzę i skierowało moja uwagę na nowe tory myślenia i domagało się ostrej pracy. Poszerzyłem swoją soczewkę , filtr umysłu o nowe podzespoły. Jakie to podzespoły? Dla zaspokojenia tych oczekujących na konkrety: „Matryca Energetyczna”Richard Bartlett, Cała bibliografia Bradena, Geomancja, „Tajemnicza Formuła Boga” Petera Plichta. Starożytna wiedza Tolteków. Jeździłem po Polsce na prawie każe wydarzenie o randze pt”przebudzenie”. Odwiedzałem miejsca mocy, miałem kontakt z paroma użytkownikami, których z miejsca serdecznie pozdrawiam. Dzięki tym wszystkim detalom zaczęło się coś pojawiać. Zaczęło się niewinnie i powoli, tak by mnie wybadać. Dziś cały system który tłamsi nas i wmawia kim nie jesteśmy i jacy mamy być od tysięcy lat wisi na jednym cienkim włosku.
Od tygodni mój pokój to pole bitwy, dokonuje obliczeń nad fraktalnością życia, budową modelu Roddina oraz rysuję po przebudzeniu symbole i treści których nie rozumiem. Nie będę ich skanował by poddać jej waszej ocenie dopóki sam nie znajdę odpowiedzi. Praca z wodą, kryształami oraz ze słońcem dało mi potężne sugestie i siłę do dalszej analizy tego kim jestem i co tutaj robię. Pękały szczeliny w umyślę zacząłem praktykować z dwupunktem w matrycy kwantowej. Poszerzyłem wiedzę z zakresu ludzkiej anatomii by wiedzieć gdzie znajdują się zakończenia nerwowe i jakie mają znaczenie dla poszczególnych ludzkich organów. Po co to wszystko? Po ty by po zebraniu pewnej ilości informacji umysł podprogowo uruchamia pewną procedurę, jedną z zasad pracy mózgu jest uzupełnianie brakującej informacji według stworzonej przez mózg struktury. Jeśli odpowiednia ilość informacji nie dotarła, mózg zbuduje błędną strukturę. Na tym polega siła wiedzy , nie jej istota ale jej zrozumienie.
Pojawiały się bardzo silne kopnięcia prądem od kości ogonowej do głowy. Cały kanał kundalini dostawał kopa i porażenia. Byłem przygnieciony do łóżka i nie mogłem się ruszyć. Miało to miejsce 6 dni temu. Świadomość miłości i euforia tworzyła tak naturalne obrazy w głowie ze nie mogłem się nadziwić. Były to obrazy figur i brył tak nienaturalne i niesamowite że nie potrafiłem z niczym tego porównać. Żyje gdzieś na jakiejś równoważni. Każde uczucie miłości mój umysł materializuje w silny dreszcz w ciele i uczucie euforii. Czuje jak coś się budzi. Wiem co . To podróż w jedna stronę. Jednym z bardzo silnych doznań i zarazem kontaktu z czymś dziwnym miało miejsce 10 lutego w górach. Nad ranem miałem duży problem i walczyłem ze snem. Coś mnie non stop rozbudzało. Wierciłem się z boku na bok. Śniła mi się pewna złożona teoria a świadomość mówiła mi że to element wiążący spójnie całość. Pojawiły się przed oczami bardzo silne struktury bajecznie kolorowe , przypominające przekrój kamienia Malachit. W pewnym momencie ocknąłem się, kontem oka dostrzegłem w pokoju jaką gęsta mgłę i nagle coś przebiegło po moim ciele. Poderwało cało moje ciało do góry na „równe nogi” chciałem krzyczeć , ale nie mogłem nic wykrztusić z siebie. Zablokowało mi usta. W sekundzie świadomość kazała mi zapytać czy „pochodzisz ze światła” i puściło mnie dosłownie. Czułem że ktoś jest w pomieszczeniu jakaś niewidzialna istota, byłem przerażony ale po chwili ogarnął mnie spokój, nie spałem do samego rana. Następne noce były spokojne, a sny stabilne i pozytywne. Spałem z kryształem cały czas. Czułem w ręce jak go trzymałem silne mrowienie i prąd. Od tamtej pory dzięki systemowi dwupunktu energetycznego, fali kwantowej wnikam w pole i strukturę kryształu czuję zimny powiew w całym ciele i przyjemny dreszcz. Rodzą się odpowiedzi i tak jakbym z nim rozmawiał .
Dziś we śnie fruwałem i skakałem po drzewach w jakimś cudownym miejscu, wszystko było przesycone kolorem a każda gałąź jaką dotykałem czułem jak chwyta mnie również i jestem częścią drzewa. Chciałem się wznieść i unosiłem się na ziemią . Machnąłem ręką i lądowałem tam gdzie chciałem . Każda gałąź była przedłużeniem mojej reki, wszystko było bujnie obrośnięte jakimiś włoskami. Sen się urwał dalej nie pamiętam już z nic.
Jesteśmy mini słońcami. Jesteśmy światłem. To co pisałem wcześniej na tym forum o geometrii o fraktalności, znalazło miejsce w polu kwantowym mojej istoty, kim jestem i wy również tym jesteście. Wszystko z czego składa się to co widzimy jest zbudowane ze światła , posiada wzór matematyczny opisujący strukturę zapadania się czasoprzestrzeni w nas i nadaje rysunek rzeczy w tym wymiarze. Nasz umysł dostaje tak silne paliwo w fotonach że zaczynamy się przeobrażać, zaczynamy widzieć to czego nie widzieliśmy do tej pory. Światy i wymiary równoległe powoli zaczynają się zbliżać do siebie. Silna częstotliwość powoduje że elektrony krążące wokół jądra każdego naszego atomu zaczynają kręcić „inne” elipsy, powstaje nowa, bardziej złożona, gęstsza fala.
Dodatkowo siła naszego umysłu jak wiedzą co poniektórzy a jeszcze mniejsza ilość ludzi potrafi to sobie zmaterializować oddziaływuje bezpośrednio na elektron. Co to oznacza? To że świadomość jest drugim punktem uruchamiającym proces kreowania rzeczywistości holograficznej, mamy do czynienia z najprostszym dwupunktem na matrycy energetycznej. Matryca po angielsku to Matrix pisze tak by skierować wasze myśli na odpowiedni kanał. Umysł teraz i tu dzięki naszej ,świadomości globalnej dostaje pierdolca dosłownie. W momencie wyższych częstotliwości a łamanie fraktalne czasoprzestrzeni niedługo osiągnie olbrzymie prędkości. W wyliczeniach które robię dzięki teorii która narodziła mi się w głowie i jest oczywista, wynika że: Każda istota ludzka i nie tylko przychodząca na świat w jakimkolwiek momencie jest zbudowana z atomów adekwatnych do częstotliwości występujących w danym momencie w czasoprzestrzeni w jakiej się znajduje. Jest więc i istnieje według wzoru który występował w momencie jego narodzin. Jesteśmy ziarnkami piasku w klepsydrze która połączy nas w wierze czasoprzetrzeni na 1,0019 sek przed punktem zero. Sekundę później znajdziemy się w „oprogramowaniu znaczenia” umiejscowionym „nikt-nie-wie-gdzie” jak to nazwał znany fizyk John Wheeler. Wracając do tego o czym mówiłem parę zdań wyżej każdy niezależnie w którym momencie pojawia się w tym wymiarze podlega prawom wszechświata i zastanym tutaj regułom. Reguły jakie są? Każdy widzi za oknem. Pędzimy do punktu zerowego coraz szybciej. Pędzimy fraktalnie!!! według cięcia Złotej Proporcji. Bo wszystko istnieje we wszechświecie dzięki geometrii!!! Nie zależnie czy ktoś ma 90 lat i swój wzór stworzenia kwantowego, czy ma lat 31, czy 3 latka. Według złotej proporcji połączymy się i spotkamy w czasoprzestrzeni ułamek sekundy przed punktem zero tworząc mini supernową, atomową, kwantową bombę o nazwie homo sapiens. Jesteśmy u schyłku naszej cywilizacji w tym wymiarze. Trwa walka i ściera się gówno z miodem coraz mocniej i szybciej. Ściera się miłość z lękiem. Widzę podział i strach w oczach ludzkich, co złe siły tutaj narobiły, teraz zbierają żniwo. Każdy nakleja na siebie etykietkę ze słowem tak jak na słoik nakleja się etykietkę z napisem gulasz i wlewa się do środka gulasz . Tak każdy z nas ma napis i wyraz odpowiadający temu co znajduję się w środku. Przybliżając do czego zmierzam, przypomnę Masaru Emoto i doświadczenia z wodą. Napis Hitler, zło naklejony na szklance wody powoduje rozchwianie struktury krystalicznej wody. Napis Miłość , kocham cię powoduje harmonijne i geometrycznie pięknie układające się wzory kryształków wody. Każdy wie kim jest? Uczucia są prawdą bo nie podlegają analizie, niech one będą pomocne, Głos wewnętrzny kłamie bo opiera się na iluzji.
Wszystkie złe i obce rasy panujące od tysięcy lat w naszym polu chciały by nasza autentyczność i prawda o nas nie została przez nas odkryta. Teraz powiem im Fuck You ze środkowym palcem ku górze pokazującym kierunek w którym mają spier......
W momencie kiedy zacznie z nas wyłazić tożsamość i siła wolnej woli, może być na tyle za późno że nie przygotowana świadomość spowoduje rozchwianie i destabilizacje naszego pola kwantowego przez co widziane przez nas nienaturalne rzeczy typu dematerializacja spowoduje lęk, strach, paranoję i szok. Ważne by pozostać wtedy skupionym , w ukryciu, wypełnionym totalnie myślą o tym że jest się częścią wszechświata, w miłości do wszystkiego. Musimy sobie jak najszybciej uświadomić tym kim jesteśmy to jedyna opcja.
Z minuty na minutę czuję że się rozkręcam a na dziś wystarczy.
Zakładam ten dział jako mój prywatny, nie będę się udzielać w żadnym temacie , by nie podtrzymywać nic w polu morficznym , jednym słowem by nie dawać temu wiarę.
Nie będę odpowiadał na pytania typu. Skąd to wiem? Czy medytuję? Co jaram za ziółko?
Po prostu na pytania rodem z dupy ciemnej mówię NIE!
Będę dodawał z biegiem czasu pewne przemyślenia i kierował tym co tutaj opisałem w dalszym procesie ewolucji.
Coś by wypadało na koniec tego wywodu napisać tak by ta energia sama zrobiła swoje napiszę więc tak:
Jesteś tym , kim czynią cie twoje myśli. Wszystko, w co wierzysz, co akceptujesz, czego doświadczyłeś i uczyniłeś częścią siebie, składa się na ogromną matrycę lub sieć, która stanowi coś, co nazywam twoim energetycznym podpisem. To czego się nauczyłeś, jest percepcyjną soczewką, której używasz do podświadomego filtrowania informacji zgodnie ze swoim światopoglądem. Doświadczenia spływające z pięciu zmysłów tworzą to, co uważasz za swoja rzeczywistość. Aby zmienić coś w tym postrzeganym obszarze rzeczywistości, musisz zmienić strukturę swoich myśli i uczuć. Próby dopasowania nowej wiedzy do tego, co już wiesz, nie są najlepszym sposobem na osiągnięcie zasadniczej zmiany. Zawsze zakładam, że tak naprawdę niczego „nie wiem”, co pozwala mi otworzyć się na to, czego mogę się za chwile nauczyć.
Gdy robisz to systematycznie, z przekonaniem i determinacją, twoje doświadczenie tak zwanego świata fizycznego i jego uwarunkowań zacznie się zmieniać. W niektórych kulturach proces ten jest określana ścieżką szamana lub wojownika ducha.
Dla tych którym narodzi się myśl o tym że latam w obłokach i piszę o cudach niewidach powiem tak:
Zawierasz w sobie klucz do niezmierzonej siły i nieograniczonych możliwości tak długo, jak nie starasz się niczego wywołać. Za każdym razem, gdy powstrzymujesz się przed mierzeniem lub obserwowaniem za pomocą świadomych ograniczeń, wszystko wciąż jest i pozostanie teoretycznie możliwe, ponieważ składasz się z materii kwantowej. Możesz mi powiedzieć, że moje wnioski są błędne, ale pomyśl o Bąku- naukowcy mówią, że z ich punktu widzenia, nie powinien latać, ale on nie wie o tym „fakcie”, więc wciąż lata. Podobnie ja radośnie przebąkuję o świadomości nieskończonego królestwa cudownych możliwości, głównie dlatego że nie wiem, że mi nie wolno!

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 14 lut 2011, 17:50 
VIP Member
Awatar

Emoto :zęby:

Jesteśmy światłem - ks. Sedlak

Grand Elect Mason * 14th Degree
Grand Elect Mason * 14th Degree

ciekawe opisy - fajny stan
staraj się proszę pisać krótkimi zdaniami
i wąskim wierszem - lepiej percepcyjnie
można wtedy taki tekst ogarnąć

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ]