Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 19 paź 2017, 10:11

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 102 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree

Golden pisze:
Dualizm i to co on niesie ze sobą czyli odwieczny podzial musi sie zakonczyc a ktos bardzo nie chce zeby to sie stało! Jesli Bog, Swiadomość, Inteligencja najwyższa, zwij jak chcesz ma byc dalej bogiem podzialu toz to kolejne oszustwo i kolejna banka mydlana w ktorej nas chca trzymac!

Dualizm nie jest problemem, tylko to ze jednym biegunem zyjemy, a drugi wmowiono nam, ze jest bee i schowalismy go w podswiadomosci. Gdy obu biegunom pozwolimy istniec to skonczy sie pieklo.
Tak np. lenistwo, toz to nawet grzech smiertelny. A lenistwo to jest po prostu czas na odpoczynek, nicnierobienie. Nie na darmo sie mowi: blogie lenistwo. Jest blogie, jezeli jest dozwolone. Ale nam wmowiono, ze praca, harowanie, najlepiej na dwa etaty to jest dobre. A ten nazwany leniem tez chce istniec i co raz bedzie przypominal osobie stawiajac opor robieniu.

W tych wszelkich przekazach z zaswiatow brakuje jednego pierwiastka: zenskiego pierwiastka. Meski i zenski to dwa bieguny. We wszechswiecie jest dominacja meskiego pierwiastka zdeprawowanego takiego. I wszystkie matrixowe swiaty sa zdominowane przez ta meska zdeprawowana energie. Uczucia, to co nalezy do zenskiego pierwiasta, sa stlamszone i ukryte pod tym calym balaganem, ktory w sobie nosimy. Pozwolenie sobie na czucie, przyznawanie sie do tego co sie czuje to pierwszy krok w procesie uznania zenskiego bieguna. Slowa naleza do Ojca, uczucia naleza do Matki.

Cala ta kosmiczna wojna toczy sie o energie ziemska, energie sexualna.
Kiedys czytalam artykul Wilhelma Reich o orgonie, czyli uzdrawiajacej mocy energii sexualnej. Brak tej energii, czy wypaczona takowa robi z nas niewolnikow. Dlaczego tak na potege gwalca dzieci? Bo trzeba im wypaczyc ta energie, zniechecic je do niej. I to dotyczy zarowno chlopcow jak i dziewczynki. Nie trzeba byc geniuszem, zeby zobaczyc to ciagle tlamszenie zenskiego bieguna. Wystarczy chciec widziec.

Polaczenie najbardziej oddalonego bieguna meskiego z biegunem zenskim, Matka Ziemia jest tym prawdziwym Bogiem, za ktorym poszlibysmy na koniec swiata. Wszyscy inni to bogowie walczacy miedzy soba ktory z nich jest lepszy.

Ostatnio zmieniony 28 wrz 2017, 18:52 przez vindpust, łącznie zmieniany 1 raz

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 28 wrz 2017, 18:49 
VIP Member
Awatar

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

stygmatycy,ci w uj wierzący i o niczym nie wiedzący

powtórzony cytat:
"Królestwo Boga jest wewnątrz Ciebie. I wokół Ciebie. Nie pałace zrobione z drewna i
kamienia. Podziel kawałek drewna i ja tam będę. Podnieś kamień i znajdziesz mnie"

Master Mason * 3rd Degree
Master Mason * 3rd Degree

dar66 pisze:
bardzo mnie by interesowała sytuacja analogiczna jak z O.Pio,ale np wśród Buddystów-czyli jest tam sobie ktoś[medium] i ma kontakt z jednym z najbardziej oświeconych,żyjących wcześniej mnichów.Byłaby inna wersja całościowa STWORZENIA przez Najwyższego?Jak myślicie?

Jest coś takiego ale z roku 1300 z Indii
Na kanale u zalwita
Zanim Powstało Niebo
phpBB [video]

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Odpowiedzi ojca Pio cz.7
phpBB [video]

Cytuj:
Wszystko co ukryte zostanie ujawnione. Relacja ze spotkania w Nysie.

*
Inny od pozostałych,właśnie skończyłem oglądać.

Rozpylanie na niebe byle chemii w moim wieku jest już przynajmniej trzecioplanowe-liczą się DZIECI-te niedawnonarodzone.A to co im serwują przekupni ministrowie od pierwszych chwil po urodzeniu, bez możliwości wyboru przez rodziców jest strzałem w plecy.

Możnowładcy wyrzutów sumienia nie mają w związku z tym- bach ustawa,a cała reszta ma szczepić...tym czymś
/jest tu i dość potężnie rozbudowany temat/

A potem dziecko zanim zdąży się szczerze i ładnie uśmiechnąć...trafia do "adopcji" za granicę i znika.
*
Pozdrawiam

Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Jak dla mnie ciekawszy odcinek od poprzednich, nowe informacje.
Tak mi się wydaje że Sławek nie chce tak bez przygotowania mówić o reptylach , takimi kroczkami się zbliża do nich.
Pewnie ze względu na odbiorców ,którzy nie znają tematu. Ciekawe czy w ogóle powie o nich więcej i "mocniej".
Hrabia Potocki mu się spodobał a Duda nie , niestety Duda daje dupy swoimi decyzjami.
O Smoleńsku zaczął mówić i znowu tajemnica. A co mógłby powiedzieć? - może że pod Smoleńskiem oni nie zginęli tylko w innym miejscu, może w zamachu maczał łapska również zachód, nie tylko Rosja czyli zmowa a menda donek był tylko pośrednikiem i w razie czego kozłem ofiarnym. W końcu za coś dostał już drugi raz stołek unijny wbrew Polsce jako jedynej. Zarobił to muszą mu wypłacić oczywiście legalnie bo wydawać w końcu będzie a kasa musi się zgadzać bo na łapy będą mu patrzeć.
A z tym przechwyceniem przez myśliwce "rozpylaczy trucizn" to stary pomysł, sam o tym kiedyś pisałem bo to w sumie jest dowód że "nasz" rząd jest sterowany, jak widać "dobra zmiana" to dobra podmiana a 500+ na podpuchę dali a z tego się cieszę - jakoś więcej widzę kobiet z brzuszkiem na ulicach a i sam mam małe.

Intimate Secretary * 6th Degree

assun pisze:
A z tym przechwyceniem przez myśliwce "rozpylaczy trucizn" to stary pomysł, sam o tym kiedyś pisałem bo to w sumie jest dowód że "nasz" rząd jest sterowany, jak widać "dobra zmiana" to dobra podmiana.

No ja widziałam jak samolot pasażerski, którym leciałam do europejskiej stolicy rozpylał chemtrailsy.
Zdarzyło mi się tylko raz to obserwować mimo że teraz jak lecę samolotem to bacznie się przyglądam.Więc takie przechwycenie jest niemożliwe. Bilety za 100 zł czy nawet 200 są śmiesznie tanie. Loty tanimi liniami na pewno nie są tylko dla naszej wygody.

Awatar użytkownika

Cytuj:
No ja widziałam jak samolot pasażerski, którym leciałam do europejskiej stolicy rozpylał chemtrailsy.
Zdarzyło mi się tylko raz to obserwować mimo że teraz jak lecę samolotem to bacznie się przyglądam.Więc takie przechwycenie jest niemożliwe. Bilety za 100 zł czy nawet 200 są śmiesznie tanie. Loty tanimi liniami na pewno nie są tylko dla naszej wygody.

Dlaczego piszesz tak jakby to było naturalne że pasażerki rozpyla trutkę?
Jeśli nawet pasażerski rozpyla to też przecież bezprawnie i wystarczy decyzja człowieka z jajami na odpowiednim stanowisku aby taki samolot sprowadził. Linie lotnicze pokrywają koszty i jeszcze dostają kary a odpowiedzialni za to idą siedzieć. To jest naturalne. Tylko u nas nie wybiera się ludzi z jajami na wysokie stanowiska a posłusznych sługusów i dlatego tak się dzieje. Ale to nie jest normalne i nie wolno nam się do tego przyzwyczajać tylko nie głosować na partie które do tego dopuszczają. Czyli żydoPIS też już odpada i to nie tylko z tego powodu ,mniejszy wybór i prościej wybierać.

Assun ja tylko napisałam, że widziałam jeden jedyny raz jak samolot pasażerski którym leciałam rozpylał chemtrailsy. I to nie było nad Polską. Niestety nie tylko u nas wybiera się ludzi bez jaj. Wszędzie pozwalają na te opryski. Latam trochę po świecie to obserwuję niebo.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Odpowiedzi ojca Pio cz.8
phpBB [video]

czyli odpowiedzi na pytania.
;
za duży afront mam wpojony w siebie...by wybacz ,zaufać.Nie Sławek.

Cholernie Cię szanuję,jako Człowieka..ale
Nigdy tego nie dostąpię,chociaż też jestem chłopek ze wsi.
Bez zrozumienia,taki ongiś byle coś....co gada z "duchami"

Nie będę milczał,nawet jak masz przewagę,medialną,prawda?.Nie ,nie będę pisał rzeczy,które do mnie docierają.
,
Cytuj:
a kim ty jesteś niezrozumiały koleś??kurą jestem,do której sobie mozna postrzelać

Awatar użytkownika

Sławek należysz do partii ,która nazywa się Kościół katolicki , takie samo zarządzanie ,odgórne i hierarchia tylko zamiast ciałem zajmują się duszą. Mówisz że jeśli Papież by Tobie nakazał to byś się wyparł tego wszystkiego o czym mówisz. To tak jakbyś się wiary wyparł bo przecież wierzysz w to co mówisz i ogłaszasz światu. Papież nie ma prawa nikomu nic nakazywać, może wysłuchać i swoją radę, opinię wygłosić. A klątwy nakładają jak czarownicy, podobno tej nałożonej na Polskę do tej pory nie zdjęli. W Średniowieczu taka klątwa oznaczała ,że każdy kraj mógł napaść na Polskę i było to zgodne z wiarą katolicką czyli bezkarne.
Te guziczki oplatane końskim włosiem, ciekawe ,muszę się znajomego księdza zapytać czy wie o tym.
Te ściąganie energii podczas mszy przez kapłanów bez wiedzy i zgody wiernych ale oczywiście dla ich dobra wg ciebie. A może to nazwać strzyżeniem owieczek z energii ,która jest potrzebna reptylom do życia na Ziemi?
Armenia i programowanie znaków - przecież modlitwy w KK to też znaki ułożone a może i zaprogramowane przez kogo i dla kogo? Przez kogo to raczej łatwo się domyśleć a dla kogo? Może tak jak wyżej?
Mówisz ,że ONI mają wg ciebie jakieś plany? Jacy oni, rozmawiałeś tylko z O.Pio.
Wcześniej twierdziłeś ,że nie masz pewności czy to jest o.Pio ,teraz już nie masz wątpliwości że to on.
Strasznie agitujesz za swoja partią , już raz dałeś się omamić 6000lat temu, skąd wiesz że teraz jest inaczej?

Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

assun pisze:
Sławek należysz do partii ,która nazywa się Kościół katolicki
....
,

No miałem nadzieję, że będzie to coś więcej niż kryptoreklama tej zbrodniczej instytucji.
No cóż.

Ale jak zawsze staram się obgryzać przynętę pozostawiając haczyk, czyli do kościółka nie pójdę.
Nie dam się podłączyć pod dojarkę.
Wolę zaryzykować szczęścia na wolności, niż zaznawać bezpieczeństwa w kurniku prowadzonym przez lisy - tego oczywistego faktu jakoś Sławek nie zauważył.

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Porównanie do kur to ja lubie :mrgreen: ale trzeba naprostować parę rzeczy.

W kurniku jest bezpiecznie...może w takim gospodarskim kurniku by się i kurom dobrze żyło, nikt by im dziobów czy nóg nie obcinał, nie zabijał masowo, nie torturował - a w zamian gospodarz dostawał by zdrowe jaja, na potrzeby swoje i rodziny, jest tylko mały problem .... takich przytulnych kurników na ziemi jest stosunkowo niewiele. Natomiast kura z klatkowego chowu- nawet gdyby chciała to nie ucieknie, nie będzie zdolna fizjologicznie, szczególnie jak jej jeszcze utną nogi. Rzeczywiście nie warto ryzykować ucieczką.... BYLE BEZPIECZNIE - niewolnicy żyją bezpiecznie... a pozatym jak ktoś wie dokąd uciec to i drogę znajdzie- nie każdy w tym kurniku jest kurą bez ducha i mózgu.

Co do tej zjebanej PEDOFILSKIEJ SATURNISTYCZNEJ INSTYTUCJI zwanej kościołem - vatis-can( kult węża)

warto się zaznajomić skąd zjeb naczelny ma taką rybią czapkę i poczytać choćby o kulcie rybiego boga dagona czy symbolice samego krzyża maltańskiego. Takie są konsekwencje "gówno wiedzy"

http://in5d.com/wp-content/uploads/2015/03/popes-miter-fish-in5d.jpg

Wystarczy wpisać "kult śmierci saturna" i wiele się rozjaśni - lepsze to niż dezinfo "obcego pio" - tak, obcego, bo pierwsze myśli(intuicja) były dobre, jak jeszcze firewall działał w umyśle prawidłowo.

Kościół zapewnia ochronę ludzkości.... piorąc brudne pieniądze na handlu dziecmi? a może składaniem ich ich w podziemiach watykanu w ofierze? Nie to nie to- a może międzynarodowym handlem dragami, finansowaniem wojen i hekatombą milionów ? No czym kurfa ? Nie zapomnijmy o szkopach z ss których watykan wspierał nawet po wojnie? hajli hajlo...razem sobie hajlowali z papieżem- no ale ten sam zakon wkońcu.

Oczywiście rybi szef jest święty- jak zresztą "gównoświęci" poprzednicy- pedofile i homosexualni zboczeńcy będący ziemskimi nośnikami bytów przed którymi przestrzegasz, więc trzeba skakać jak rozkaże.

Są tam elementy prawdy- ale półprawda to gówno prawda- wielkie odkrycie w altermediach....ojciec pio objawi prawdę.... informacje które są od dawien dawna tylko bez gównianej religijnej otoczki.

Ale to wszytko można tłumaczyć--- ważne że Brawndo ma elektrolity

https://www.youtube.com/watch?v=lUTZmSyDErg

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 102 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa UTC [letni]