Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 19 lis 2017, 18:52

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree

Golden pisze:
Dualizm i to co on niesie ze sobą czyli odwieczny podzial musi sie zakonczyc a ktos bardzo nie chce zeby to sie stało! Jesli Bog, Swiadomość, Inteligencja najwyższa, zwij jak chcesz ma byc dalej bogiem podzialu toz to kolejne oszustwo i kolejna banka mydlana w ktorej nas chca trzymac!

Dualizm nie jest problemem, tylko to ze jednym biegunem zyjemy, a drugi wmowiono nam, ze jest bee i schowalismy go w podswiadomosci. Gdy obu biegunom pozwolimy istniec to skonczy sie pieklo.
Tak np. lenistwo, toz to nawet grzech smiertelny. A lenistwo to jest po prostu czas na odpoczynek, nicnierobienie. Nie na darmo sie mowi: blogie lenistwo. Jest blogie, jezeli jest dozwolone. Ale nam wmowiono, ze praca, harowanie, najlepiej na dwa etaty to jest dobre. A ten nazwany leniem tez chce istniec i co raz bedzie przypominal osobie stawiajac opor robieniu.

W tych wszelkich przekazach z zaswiatow brakuje jednego pierwiastka: zenskiego pierwiastka. Meski i zenski to dwa bieguny. We wszechswiecie jest dominacja meskiego pierwiastka zdeprawowanego takiego. I wszystkie matrixowe swiaty sa zdominowane przez ta meska zdeprawowana energie. Uczucia, to co nalezy do zenskiego pierwiasta, sa stlamszone i ukryte pod tym calym balaganem, ktory w sobie nosimy. Pozwolenie sobie na czucie, przyznawanie sie do tego co sie czuje to pierwszy krok w procesie uznania zenskiego bieguna. Slowa naleza do Ojca, uczucia naleza do Matki.

Cala ta kosmiczna wojna toczy sie o energie ziemska, energie sexualna.
Kiedys czytalam artykul Wilhelma Reich o orgonie, czyli uzdrawiajacej mocy energii sexualnej. Brak tej energii, czy wypaczona takowa robi z nas niewolnikow. Dlaczego tak na potege gwalca dzieci? Bo trzeba im wypaczyc ta energie, zniechecic je do niej. I to dotyczy zarowno chlopcow jak i dziewczynki. Nie trzeba byc geniuszem, zeby zobaczyc to ciagle tlamszenie zenskiego bieguna. Wystarczy chciec widziec.

Polaczenie najbardziej oddalonego bieguna meskiego z biegunem zenskim, Matka Ziemia jest tym prawdziwym Bogiem, za ktorym poszlibysmy na koniec swiata. Wszyscy inni to bogowie walczacy miedzy soba ktory z nich jest lepszy.

Ostatnio zmieniony 28 wrz 2017, 18:52 przez vindpust, łącznie zmieniany 1 raz

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 28 wrz 2017, 18:49 
VIP Member
Awatar

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

stygmatycy,ci w uj wierzący i o niczym nie wiedzący

powtórzony cytat:
"Królestwo Boga jest wewnątrz Ciebie. I wokół Ciebie. Nie pałace zrobione z drewna i
kamienia. Podziel kawałek drewna i ja tam będę. Podnieś kamień i znajdziesz mnie"

Master Mason * 3rd Degree
Master Mason * 3rd Degree

dar66 pisze:
bardzo mnie by interesowała sytuacja analogiczna jak z O.Pio,ale np wśród Buddystów-czyli jest tam sobie ktoś[medium] i ma kontakt z jednym z najbardziej oświeconych,żyjących wcześniej mnichów.Byłaby inna wersja całościowa STWORZENIA przez Najwyższego?Jak myślicie?

Jest coś takiego ale z roku 1300 z Indii
Na kanale u zalwita
Zanim Powstało Niebo
phpBB [video]

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Odpowiedzi ojca Pio cz.7
phpBB [video]

Cytuj:
Wszystko co ukryte zostanie ujawnione. Relacja ze spotkania w Nysie.

*
Inny od pozostałych,właśnie skończyłem oglądać.

Rozpylanie na niebe byle chemii w moim wieku jest już przynajmniej trzecioplanowe-liczą się DZIECI-te niedawnonarodzone.A to co im serwują przekupni ministrowie od pierwszych chwil po urodzeniu, bez możliwości wyboru przez rodziców jest strzałem w plecy.

Możnowładcy wyrzutów sumienia nie mają w związku z tym- bach ustawa,a cała reszta ma szczepić...tym czymś
/jest tu i dość potężnie rozbudowany temat/

A potem dziecko zanim zdąży się szczerze i ładnie uśmiechnąć...trafia do "adopcji" za granicę i znika.
*
Pozdrawiam

Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Jak dla mnie ciekawszy odcinek od poprzednich, nowe informacje.
Tak mi się wydaje że Sławek nie chce tak bez przygotowania mówić o reptylach , takimi kroczkami się zbliża do nich.
Pewnie ze względu na odbiorców ,którzy nie znają tematu. Ciekawe czy w ogóle powie o nich więcej i "mocniej".
Hrabia Potocki mu się spodobał a Duda nie , niestety Duda daje dupy swoimi decyzjami.
O Smoleńsku zaczął mówić i znowu tajemnica. A co mógłby powiedzieć? - może że pod Smoleńskiem oni nie zginęli tylko w innym miejscu, może w zamachu maczał łapska również zachód, nie tylko Rosja czyli zmowa a menda donek był tylko pośrednikiem i w razie czego kozłem ofiarnym. W końcu za coś dostał już drugi raz stołek unijny wbrew Polsce jako jedynej. Zarobił to muszą mu wypłacić oczywiście legalnie bo wydawać w końcu będzie a kasa musi się zgadzać bo na łapy będą mu patrzeć.
A z tym przechwyceniem przez myśliwce "rozpylaczy trucizn" to stary pomysł, sam o tym kiedyś pisałem bo to w sumie jest dowód że "nasz" rząd jest sterowany, jak widać "dobra zmiana" to dobra podmiana a 500+ na podpuchę dali a z tego się cieszę - jakoś więcej widzę kobiet z brzuszkiem na ulicach a i sam mam małe.

Intimate Secretary * 6th Degree

assun pisze:
A z tym przechwyceniem przez myśliwce "rozpylaczy trucizn" to stary pomysł, sam o tym kiedyś pisałem bo to w sumie jest dowód że "nasz" rząd jest sterowany, jak widać "dobra zmiana" to dobra podmiana.

No ja widziałam jak samolot pasażerski, którym leciałam do europejskiej stolicy rozpylał chemtrailsy.
Zdarzyło mi się tylko raz to obserwować mimo że teraz jak lecę samolotem to bacznie się przyglądam.Więc takie przechwycenie jest niemożliwe. Bilety za 100 zł czy nawet 200 są śmiesznie tanie. Loty tanimi liniami na pewno nie są tylko dla naszej wygody.

Awatar użytkownika

Cytuj:
No ja widziałam jak samolot pasażerski, którym leciałam do europejskiej stolicy rozpylał chemtrailsy.
Zdarzyło mi się tylko raz to obserwować mimo że teraz jak lecę samolotem to bacznie się przyglądam.Więc takie przechwycenie jest niemożliwe. Bilety za 100 zł czy nawet 200 są śmiesznie tanie. Loty tanimi liniami na pewno nie są tylko dla naszej wygody.

Dlaczego piszesz tak jakby to było naturalne że pasażerki rozpyla trutkę?
Jeśli nawet pasażerski rozpyla to też przecież bezprawnie i wystarczy decyzja człowieka z jajami na odpowiednim stanowisku aby taki samolot sprowadził. Linie lotnicze pokrywają koszty i jeszcze dostają kary a odpowiedzialni za to idą siedzieć. To jest naturalne. Tylko u nas nie wybiera się ludzi z jajami na wysokie stanowiska a posłusznych sługusów i dlatego tak się dzieje. Ale to nie jest normalne i nie wolno nam się do tego przyzwyczajać tylko nie głosować na partie które do tego dopuszczają. Czyli żydoPIS też już odpada i to nie tylko z tego powodu ,mniejszy wybór i prościej wybierać.

Assun ja tylko napisałam, że widziałam jeden jedyny raz jak samolot pasażerski którym leciałam rozpylał chemtrailsy. I to nie było nad Polską. Niestety nie tylko u nas wybiera się ludzi bez jaj. Wszędzie pozwalają na te opryski. Latam trochę po świecie to obserwuję niebo.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Odpowiedzi ojca Pio cz.8
phpBB [video]

czyli odpowiedzi na pytania.
;
za duży afront mam wpojony w siebie...by wybacz ,zaufać.Nie Sławek.

Cholernie Cię szanuję,jako Człowieka..ale
Nigdy tego nie dostąpię,chociaż też jestem chłopek ze wsi.
Bez zrozumienia,taki ongiś byle coś....co gada z "duchami"

Nie będę milczał,nawet jak masz przewagę,medialną,prawda?.Nie ,nie będę pisał rzeczy,które do mnie docierają.
,
Cytuj:
a kim ty jesteś niezrozumiały koleś??kurą jestem,do której sobie mozna postrzelać

Awatar użytkownika

Sławek należysz do partii ,która nazywa się Kościół katolicki , takie samo zarządzanie ,odgórne i hierarchia tylko zamiast ciałem zajmują się duszą. Mówisz że jeśli Papież by Tobie nakazał to byś się wyparł tego wszystkiego o czym mówisz. To tak jakbyś się wiary wyparł bo przecież wierzysz w to co mówisz i ogłaszasz światu. Papież nie ma prawa nikomu nic nakazywać, może wysłuchać i swoją radę, opinię wygłosić. A klątwy nakładają jak czarownicy, podobno tej nałożonej na Polskę do tej pory nie zdjęli. W Średniowieczu taka klątwa oznaczała ,że każdy kraj mógł napaść na Polskę i było to zgodne z wiarą katolicką czyli bezkarne.
Te guziczki oplatane końskim włosiem, ciekawe ,muszę się znajomego księdza zapytać czy wie o tym.
Te ściąganie energii podczas mszy przez kapłanów bez wiedzy i zgody wiernych ale oczywiście dla ich dobra wg ciebie. A może to nazwać strzyżeniem owieczek z energii ,która jest potrzebna reptylom do życia na Ziemi?
Armenia i programowanie znaków - przecież modlitwy w KK to też znaki ułożone a może i zaprogramowane przez kogo i dla kogo? Przez kogo to raczej łatwo się domyśleć a dla kogo? Może tak jak wyżej?
Mówisz ,że ONI mają wg ciebie jakieś plany? Jacy oni, rozmawiałeś tylko z O.Pio.
Wcześniej twierdziłeś ,że nie masz pewności czy to jest o.Pio ,teraz już nie masz wątpliwości że to on.
Strasznie agitujesz za swoja partią , już raz dałeś się omamić 6000lat temu, skąd wiesz że teraz jest inaczej?

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

assun pisze:
Sławek należysz do partii ,która nazywa się Kościół katolicki
....
,

No miałem nadzieję, że będzie to coś więcej niż kryptoreklama tej zbrodniczej instytucji.
No cóż.

Ale jak zawsze staram się obgryzać przynętę pozostawiając haczyk, czyli do kościółka nie pójdę.
Nie dam się podłączyć pod dojarkę.
Wolę zaryzykować szczęścia na wolności, niż zaznawać bezpieczeństwa w kurniku prowadzonym przez lisy - tego oczywistego faktu jakoś Sławek nie zauważył.

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Porównanie do kur to ja lubie :mrgreen: ale trzeba naprostować parę rzeczy.

W kurniku jest bezpiecznie...może w takim gospodarskim kurniku by się i kurom dobrze żyło, nikt by im dziobów czy nóg nie obcinał, nie zabijał masowo, nie torturował - a w zamian gospodarz dostawał by zdrowe jaja, na potrzeby swoje i rodziny, jest tylko mały problem .... takich przytulnych kurników na ziemi jest stosunkowo niewiele. Natomiast kura z klatkowego chowu- nawet gdyby chciała to nie ucieknie, nie będzie zdolna fizjologicznie, szczególnie jak jej jeszcze utną nogi. Rzeczywiście nie warto ryzykować ucieczką.... BYLE BEZPIECZNIE - niewolnicy żyją bezpiecznie... a pozatym jak ktoś wie dokąd uciec to i drogę znajdzie- nie każdy w tym kurniku jest kurą bez ducha i mózgu.

Co do tej zjebanej PEDOFILSKIEJ SATURNISTYCZNEJ INSTYTUCJI zwanej kościołem - vatis-can( kult węża)

warto się zaznajomić skąd zjeb naczelny ma taką rybią czapkę i poczytać choćby o kulcie rybiego boga dagona czy symbolice samego krzyża maltańskiego. Takie są konsekwencje "gówno wiedzy"

http://in5d.com/wp-content/uploads/2015/03/popes-miter-fish-in5d.jpg

Wystarczy wpisać "kult śmierci saturna" i wiele się rozjaśni - lepsze to niż dezinfo "obcego pio" - tak, obcego, bo pierwsze myśli(intuicja) były dobre, jak jeszcze firewall działał w umyśle prawidłowo.

Kościół zapewnia ochronę ludzkości.... piorąc brudne pieniądze na handlu dziecmi? a może składaniem ich ich w podziemiach watykanu w ofierze? Nie to nie to- a może międzynarodowym handlem dragami, finansowaniem wojen i hekatombą milionów ? No czym kurfa ? Nie zapomnijmy o szkopach z ss których watykan wspierał nawet po wojnie? hajli hajlo...razem sobie hajlowali z papieżem- no ale ten sam zakon wkońcu.

Oczywiście rybi szef jest święty- jak zresztą "gównoświęci" poprzednicy- pedofile i homosexualni zboczeńcy będący ziemskimi nośnikami bytów przed którymi przestrzegasz, więc trzeba skakać jak rozkaże.

Są tam elementy prawdy- ale półprawda to gówno prawda- wielkie odkrycie w altermediach....ojciec pio objawi prawdę.... informacje które są od dawien dawna tylko bez gównianej religijnej otoczki.

Ale to wszytko można tłumaczyć--- ważne że Brawndo ma elektrolity

https://www.youtube.com/watch?v=lUTZmSyDErg

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Ojciec Pio masowo przemawia do ludzi. Świętego poparła polska ezoteryka...
phpBB [video]

Zbysiu ,ale powiedz chociaż publicznie,że śpisz z rączkami na kołderce
[jakby co to ten pościk nie ode mnie-przecież szybkozapierdalające wiatrodełko dało Ci odpowiedzi]

Masz gdzieś w zapasie jakieś zapisy do tego Oriinu?Kupa ludzi nie wie czy to aktualne Smutny

Awatar użytkownika

Handel dziećmi - Sławomir Piwoarczyk na spontanie..
phpBB [video]

Nie wiedziałem ,że się znają ale sprawa dzieci ich łączy.
Po takich sprawach widać jakim jesteśmy "wolnym i niepodległym" państwem?
Wszyscy "rządzący" wiedzą o chodzi, mają odpowiednie informacje ale nikt nic nie robi. Aż śmierdzi tu paskudną aferą międzynarodową, gorszą od tych zamordowanych kobiet u arabów.
Wychodzi na to "dobra zmiana" i tzw. opozycja w tej sprawie stanowi jedną klikę ,nie słyszałem żeby "opozycja" w
tej sprawie zabierała głos w Sejmie albo wychodziła na ulicę a przecież jest to dobry sposób aby dokopać PIS
- oni też są jak widać umoczeni a więc to trwa już latami.
Wielu ludzi już jest w tym porządnie upapranych i nie zrobią nic, inni wiedzą i się boją.
Pan Bednarz trochę nachalnie już toczy tą walkę ale tym bardziej widać jak wali głową w mór. Dobrze że nagrywa bo i my możemy zobaczyć to co on widzi. Co można zrobić?
Czy znajdzie się jakiś odważny poseł ,który wejdzie na mównicę sejmową i zapyta dlaczego PIS chroni handlarzy polskimi dziećmi? Dlaczego nic nie robi skoro są dowody , w ten sposób staje się współwinnym każdego następnego zniknięcia. Z jednej strony dają 500+ a z drugiej cichaczem pozwalają na handel dziećmi, co za hipokryzja, obłuda.
Niech zrobi in się w majtach ciepło od takich słów ,które powinni wszyscy Polacy usłyszeć właśnie z Sejmu.
Można zrobić taką mocną przemowę ,która pójdzie w Polskę ale trzeba kogoś z jajami do tego.
Pan Bedanrz powinien takiego kogoś poszukać i spróbować z tej strony.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

no przecież to rozmowa o mięsku,które czasem ktoś widzi w sklepiku mięsnym
nikogo nie interesuje,czy ma to tak zwaną duszę-czasowo czy karmicznie,
rodzi kobieta jakąś część siebie,łaaał jakie to śliczne-to moje najukochańsze istnienie,taka część mnie,
dziecko.."moje własne.moja własna część"
stworzone i pielęgnowane wewnątrz brzuszka przez te 9mc-.no przecież wiecie-jak pomykacz,ten najszybszy z nasienia napotyka jajeczko to nie ma byka,wpadnie i przebije osłonkę i się zaczyna-"coś" oczekiwane czy niechciane.

Dawniej kobiety sobie wkładały w pochwę Biseptol=tak dzien po.I nie było byka na nasionko,co się zagubiło.Teraz nie wiem,bo zmieniono skład..znowu łaaał-a skąd to wiesz"Bo medycy was robią w....
Tak czy owak biznes handlu dziećmi jest większy niż wydatki na zbrojenia.

Biorą to na siebie,od chyba "iks" lat.
Nie ma problema,wcielajcie się w tym kraju potem-szczepienia was dotrą...
Kółka się domykają.Fraktalne,czy geometryczne-każdy załapie coś co zapodał.
To nie osobista wróżba.

Testy na przetrwanie są wpojone.

Awatar użytkownika

Odpowiedzi ojca Pio cz.9
phpBB [video]

Sławek poszedł do spowiedzi! Czy rzeczywiście spowiedź w kościele jest potrzeba i czy księża powinni rozgrzeszać skoro sami są grzesznikami czasami większymi niż wierni których spowiadają?
Bóg cię widzi i słyszy , możesz się jemu wyspowiadać a do kościoła możesz iść aby porozmawiać z księdzem jeśli
tego potrzebujesz. Nie powinna to być spowiedź bo taka relacja ustawia ciebie w pozycji winnego a księdza jako sędziego czyli ksiądz ma rację a ty słuchasz i przytakujesz ,powinna to być rozmowa na różne tematy jak równy z równym tylko ciekawe na kogo się trafi? Przecież księży tez programują na różne tematy.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

ostatnie,nie dokończone zdanie w tym odcinku rozwali system w następnym,czyli pewnie się Kopernikowi oberwie :bezradny:
Nie że się naśmiewam.

A księża są tajemniczy i wybrani i zaprogramowani przez bogów jak księż...yc
//
materiał,któremu się wcześniej zniknęło,o dzieciach jest tu:
https://gloria.tv/video/ypUd3tCdHPVd1AyKwDpn6X3Lf
:)
//
Szokująca wypowiedź św. o. Pio o tańcu
phpBB [video]

tak tylko tematycznie nabzduram,bo kurs tańca po szkole średniej odbyłem i nawet nieźle mi to szło-a partnerka nawtedy była że ojjajj..ale u spowiedzi chyba ze 30lat nie byłem,a jak wcześniej byłem to ściemniałem.No wiecie-taki ktoś za takim dziwnym biurkiem nałoży pokute,zdrowaśki,które olewałem i na bank rozgrzeszy to nic więcej chyba nie trzeba w przypadku aż takiego grzesznika jak ja. :zmęczony:

Sławek,wybacz,ale ja Ci polecę tak symbolicznie ten temat...o zmiękczaniu inaczej.
Tym ciągle "rozmawiającym" też.

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

No naimieszal zdrowo Slawek. Nawet ludzie bądący juz dawno przebudzeni, zaczynają spac spowrotem i kontynuowac bajeczke pt "Jedynie sluszyny i prawdziwy Bog KK". Czego to jeszcze nie wymyslą aby odchodzących ludzi z sekty KK - zastraszyc ponowanie i strachem zatrzymac w sidlach!

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

4ta strona,really. :)
Bo wszystko ma tak zwane magiczne dwie strony.

Tak w formie symbolicznej pisząc-motorem jeżdżąc można i pozwiedzać,poznać, po drodze do końca inne początki.
Niekoniecznie swoje,ale poznać inne formy innych wibracji wokół siebie.I dla swoejej własnej niemoderowalnej dla nikogo rzeczywistości przeżyć-"podróż za jeden uśmiech" :tak:
Albo wypad za czyimś obcym chwilowo zwaleniem siebie.
Drogi w nieznane

Bez oceniania kto wsiadł,po co ,dlaczego..i gdzie się zakotwiczy

Odpowiedzi ojca Pio cz.10
phpBB [video]

Awatar użytkownika

Religia porównana do autobusu rejsowego, Watykan do centrali. Wsiadasz do takiego autobusu i o nic się nie martwisz , o stan autobusu, o kierowcę ,o drogę ,nie musisz myśleć bo wierzysz że dojedziesz.
A co będzie gdy centrala jest przejęta(zinfiltrowana) a kierowca podstawiony? Obudzisz się w czarnej du..e, nawet nie wiedząc gdzie się znajdujesz, wywiozą ciebie gdzie będą chcieli bo drogi nie znasz ,tylko cel.
Tak działają religie ,mówią dużo o celu podróży ale mało o drodze do niego ale jeśli ich posłuchasz i wsiądziesz do ich autobusu to oni ciebie zawiozą. Wsiadając do autobusu zgadzasz się na ich warunki, na ich drogę ,kierowcę itp. i masz się ich słuchać bo takie są warunki. To jest wersja dla leniwych lub zapracowanych ,którzy na nic innego nie mają czasu, chcą sobie wygodnie usiąść w autobusie i wierzyć ,że dojadą do celu.
Jadąc samemu wszystko sam planujesz, sam szukasz drogi i sam jesteś kierowcą, cel znasz. Jeśli jesteś uważnym kierowcą to nie zabłądzisz, przygotowujesz się sam do drogi, sam za wszystko odpowiadasz, szukasz ,zadajesz pytania ,myślisz itd.
Można by powiedzieć ,że samemu będąc kierowcą wiesz więcej o wszystkim( drodze, pojeździe, warunkach itp.)niż jadąc autobusem w dodatku porwanym przez "złodziei dusz" o czym oczywiście będąc pasażerem też się nie dowiesz jeśli oni tego nie zechcą bo ty jesteś zamknięty w ich autobusie ,zadowolony że wszystko zrobią za ciebie a ty wygodnie i bez wysiłku dojedziesz z nimi do celu.
Jakbyś wyszedł na przystanku i porozmawiał z jakimś samodzielnym kierowcą to mógłbyś się dowiedzieć że np. to nie ta droga do twojego celu. Ale ty jedziesz rejsówką , siecią ogólnokrajową, używaną przez tysiące innych więc może nawet nie uwierzysz jakiemuś kierowcy bo to zapewne on się myli. Centrala się cieszy że ma duży obrót ,ludzie płacą ,słuchają i mało pytają wierząc że wybrali pewnego przewoźnika do celu. Problem w tym że cel nie jest na tym świecie a więc nie możesz sprawdzić czy rzeczywiście jedziesz rejsówką do celu. Uwierzyłeś w to a nie chce ci się samemu sprawdzić albo nie masz na to czasu , wystarczy ci wiara w dobre intencje przewoźnika.
Czyli oddajesz swoją przyszłość w ręce innych dobrowolnie. Diabeł już się cieszy a żyjemy w piekiełku.

Awatar użytkownika

assun pisze:
Religia porównana do autobusu rejsowego, Watykan do centrali. Wsiadasz do takiego autobusu i o nic się nie martwisz , o stan autobusu, o kierowcę ,o drogę ,nie musisz myśleć bo wierzysz że dojedziesz.
A co będzie gdy centrala jest przejęta(zinfiltrowana) a kierowca podstawiony?

Wg tego co zostało powiedziane kościół jako zrzeszenie ludzi pod jedną ideą odkupienia, a raczej wygrania Boga z upadłymi aniołami, jest Jego dziedzictwem i to generalnie załatwia sprawę. Pan Sławek wspomniał, że tak naprawdę to my już nic nie musimy robić, bo zostaliśmy wybawieni przez Stwórcę i prędzej czy później panowanie upadłych aniołów się skończy, a ludzie inne istoty trafią do nieba. A to, czy wybierasz drogę okrężną to już twój wybór. Zadaniem Boga było wybawić wszystkie stworzenia i to mu się udało. Gra skończona, teraz tylko każdy z nas musi to odpowiednio zakończyć.
A jak centrala może zawieść? Stwórca wygrał, ma pełnię władzy, a stworzenia muszą tylko chcieć być w zgodzie z Bogiem. Wszelkie ingerencje są pod kontrolą, po śmierci nic ci się nie stanie złego.

assun pisze:
Jadąc samemu wszystko sam planujesz, sam szukasz drogi i sam jesteś kierowcą, cel znasz. Jeśli jesteś uważnym kierowcą to nie zabłądzisz, przygotowujesz się sam do drogi, sam za wszystko odpowiadasz, szukasz ,zadajesz pytania ,myślisz itd.
Można by powiedzieć ,że samemu będąc kierowcą wiesz więcej o wszystkim( drodze, pojeździe, warunkach itp.)niż jadąc autobusem w dodatku porwanym przez "złodziei dusz" o czym oczywiście będąc pasażerem też się nie dowiesz jeśli oni tego nie zechcą bo ty jesteś zamknięty w ich autobusie ,zadowolony że wszystko zrobią za ciebie a ty wygodnie i bez wysiłku dojedziesz z nimi do celu.

Sławek wcale nie zaprzeczył, że można dostać się do nieba wybierając własną ścieżkę. Zaznaczył, że przez kościół jest to droga najszybsza i właściwie bezpośrednia. Bóg wygrał, już nie trzeba się niczego obawiać. To, ile czasu zajmie wszystkim istotom powrót do nieba jest nieistotny bo to wybór każdego z osobna - czy zechce iść samodzielnie czy wybierze ten "autobus" ekspresowy.
A samodzielna droga uczy oczywiście, ale my tu pewnie jesteśmy już naprawdę długo. To twój wybór czy chcesz iść samodzielnie i się uczyć lub iść na skróty i od razu osiągnąć cel.

To wszystko piszę na podstawie tylko i wyłącznie wypowiedzi Sławka.

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Assun, bardzo dobrze napisane! Ludzie tak przyzwyczajeni są do sekt oraz bogów, że choćby nawet sie przebudzili, to wystarczy mamienie autobusami lub innymi cukierkami aby ponownie wpadli w ramiona tego jedynie slusznego Boga w tym wypadku boga KK

Ostatnio zmieniony 15 lis 2017, 21:50 przez Golden, łącznie zmieniany 1 raz

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Witam;Mój punkt odniesienia do sprawy religia – wiara. Ludzie potrzebują mieć kierownika – przewodnika – kierowcę , ( autobusu ).Sami są zagubieni ,zdezorientowani ,są po prostu bezradni jak małe dzieci. I jak znajdzie się ktoś kto ich poprowadzi za rączkę ,to oni szybko się zgadzają na wszystko – bez zastanowienia.
Specjaliści od nawracania na właściwą wiarę – dokładnie o tym wiedzą. I wykorzystują to świadomie. Ludzie są wygodni i bardzo leniwi,tak więc nie mają żadnych zastrzeżeń w tej sprawie. Dokąd ich się prowadzi. A może być różnie.
Nie mnie osądzać co jest dobre a co jest złe. Przede wszystkim zdrowy rozsądek należy zachować. Stwierdzenie; że w coś trzeba wierzyć, jakoś mnie nie bardzo przekonuje. W tych sprawach mam swoje zdanie i nikogo się nie słucham. Tak jest od wielu lat. - Co do Sławka,to zaczął ciekawie ten temat. Ale z czasem zaczęło się to wszystko plątać. Po mojemu stracił spójność,i zaczęło się robić jak w kościele. ( na kazaniu ). To jest tylko mój punkt widzenia świata,a każdy przecież może patrzeć przez różowe okulary. To jest tylko i wyłącznie jego sprawa. Zawsze byłem samodzielny i takim do końca pozostanę. Nie wykluczam STWÓRCY-. Ale wykluczam księdza i jego zwierzchnika. Pozdrawiam wszystkich ( bez wyjątku ).
:pisze:

Awatar użytkownika

Mając świadomość, że to wszystko piszesz na podstawie tylko i wyłącznie wypowiedzi Sławka, odniosę się do tych słów.
LamConcept pisze:
Zaznaczył, że przez kościół jest to droga najszybsza i właściwie bezpośrednia.

Przez Kościół jest najszybsza i bezpośrednia droga, z tym że do piekła, wprost pod macki okrutnego boga Jahwe.

LamConcept pisze:
Bóg wygrał, już nie trzeba się niczego obawiać.

Bóg wygrał, od początku, od zawsze był na wygranej pozycji, traktował ludzi jak swoją własność, jak niechciane dziecko, nad którym znęca się jak jakiś psychopata, którym w gruncie rzeczy jest ten potwór.
Czy nie trzeba się niczego obawiać? :hmmm:

LamConcept pisze:
To, ile czasu zajmie wszystkim istotom powrót do nieba jest nieistotny bo to wybór każdego z osobna - czy zechce iść samodzielnie czy wybierze ten "autobus" ekspresowy.

Moim zdaniem źle postawiłeś cudzysłów - powinno być: autobus "ekspresowy".
Ten autobus prowadzi pijany z nienawiści szaleniec, tak więc nie zaprowadzi on nikogo do zbawienia.

Ludziom, nawet tym wydawałoby się przebudzonym można wmówić wszystko jak widać. Łykają jak pelikany.

Zacytuję forumowego kolegę, który napisał:
Następny Obcy 'Channeling' , socjotechniczny twór oparty o oprogramowanie religijne poczucia winy i strachu. Wsiądź do "autobusu" i o nic się nie martw. W takim kontekście nawet elementy prawdy w tej narracji, tracą kompletnie na znaczeniu. Jak nie Popkowy Jezus, to zbawiciel O.Pio.

Nie jest istotne czy Sławek to wymyślił, czy zrobili mu channelingowe pranie mózgu - ludzie na takim forum z wiedzą czym jest Kościół Katolicki, channelingi, programy psyOps... nie powinni się już tak łatwo dawać wodzić za nos. Nie karmy tych szkodliwych programów dezinformacyjnych i ogłupiających typu pł. ziemia, zbawiciel Jezus, czy ojczulek Pio. Jest masa ciekawych tematów do zgłębiania.

Np. dziś w radiu słyszałem, że Piotr Rybak jednak pójdzie do więzienia za spalenie kukły żyda na wrocławskim rynku w 2015 roku. Tymczasem z tego biedaka co się podpalił w centrum Warszawy przed niespełna miesiącem w proteście przeciw PiS-owskiej polityce robią bohatera. I to celebryci KK, tacy jak biskup Tadeusz Pieronek (profesor nauk prawnych!), czy ksiądz Adam Boniecki (uwielbiany przez tłumy za to, że nie boi się rzekomo krytykować Kościół) na łamach gazety Michnika (a jakże), albo jezuita ojciec Grzegorz Kramer. Wtóruje im wiceprzewodniczący żydowskiej loży masońskiej B'nai B'rith Jan Hartman.

Z takimi ludźmi potępiającymi spalenie kukły żyda, a wychwalającymi okrutne i wyjątkowo bolesne samobójstwo człowieka w wyniku samospalenia, jest najszybsza i bezpośrednia droga, tylko nie tam gdzie chcielibyśmy trafić.

Ciekawe co powie na to Sławek, który zapewne czyta ten wątek, w którym się wypowiedział. Promując tę zbrodniczą organizację KK nie jesteś ich ofiarą (a przynajmniej nie tylko), ale [też] wspólnikiem.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa UTC [letni]