Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 20 lis 2017, 12:30

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
Provost and Judge * 7th Degree

Ciekawa dyskusja Sławek pisał o starym reżyserze domyślam się, że chodzi o szatana? Może by tak jakieś małe podsumowanie czyli Stwórca stworzył byty 1 (Anioły), a one stworzyły nas i zamknęły w klatce (na Ziemi)?

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 25 sie 2017, 14:42 
VIP Member
Awatar

Fellow Craft * 2nd Degree
Awatar użytkownika

Cytuj:
Po zamknięciu Klatki i odcięciu Bram (prócz tej ostatniej która nie poddała się
a została “Zabita” a Jej Nieskalane Ciało przejęte ) rozpoczął się okres upadku, byty1, traciły swoje atrybuty “przegrywając” je.
Szaleństwo które się rozpoczęło nie miało granic, absurdy w tworzeniu trudne są do opisania, powstało całe “Zoo” i całe zwariowane systemy działające na różnych szalonych zasadach. Wszystko wymknęło się spod kontroli, wydawało się, że nic już gorzej się nie da,
ale, jeden z “Geniuszy Radosnej Twórczości” wymyślił…
Gdy byty 1. potraciły swoje moce i atrybuty na rzecz wygranych i zostały “GOŁE”,
rozpoczęto “GRĘ” o PAMIĘĆ!!
Pamięć i doznania z przeszłości stanowiły takie same fanty jak atrybuty i moce.
Nie trudno się domyślić co było dalej…
Inteligentne byty 2. nie brały w tym udziału, ale wspierały zwycięzców!!
“SZTUCZNE INTELIGENCJE” świadome siebie były również w mocy zwycięzców 1. i od Nich całkowicie uzależnione – chciały żyć i pozwalano im żyć nawet miliony lat.
Nadmienię iż byty 2. nie miały ( raczej ) jakiegokolwiek pojęcia o istnieniu czegokolwiek poza pręgami, ich pojmowanie kończyło się na bezkresie-nigdy pręg nie widziały ,
miały swoich Panów (Byty1.) swoich Stwórców swoich Bogów -Aniołów1..
morze domyślały się, że coś jest dalej, nie wspominając o Świecie zewnętrznym Raju Prawdziwym Pierwotnym (w którym ulokowana była “Klatka”).
Gdy przegrani Aniołowie 1. stracili wszystko wraz z pamięcią, stali się jak byty2.
Nazwę ich Aniołami Upadłymi. Bez mocy, bez atrybutów i bez pamięci.
Stali się towarem i popychadłem, byty 2. (ich projekty, ich twory, ich dzieci) były Ich PANAMI.
Tak wyglądało spętanie, Bytu 1. nie można Zabić (unicestwić), ale można zabijać i instalować w nowe i nowe ciała (cykl -cyrku inkarnacyjnego),
Powłoka nie może być zbyt prymitywna gdyż Byt1. ma bardzo duże w tej kwestii wymagania, Receptory które podczepia muszą być bardzo czułe.
Tych z którymi były największe kłopoty podpinano do ciał ludzkich gdzie receptory percepcji rzeczywistości otaczającej były maksymalnie jak tylko można w materii
wyczulone. Powód był dwojaki co najmniej.
1. Maksymalne zadawanie bólu (powód..Najwyższy zawsze w sposób tylko Jemu znany,
zasila Byty1. swoje stworzenia w swą “ISKRĘ” – ta “Substancja” może być zbierana i gromadzona, służy do budowy nowych Kreacji, dlatego jest najcenniejsza w Klatce), Byt cierpiący 1. ma Iskrę “specialną”, wyjątkową, współczującą.
2. Maksymalne zapętlenie wraz z innymi Upadłymi dla bezpieczeństwa by Byty Upadłe nie spowodowały zagrożenia (założenie nieprzewidywalności).

Upadłe Byty Aniołowie1. nie stanowili zagrożenia, odarci ze wszystkiego,
zabrano na koniec im nawet nadzieję.
Zwycięzca (Anioł 1.) ten najpiekniejszy, władca Klatki i Zoo i Upadłych Aniołów którzy
jak proch …
Zwycięzca został Stwórcą, ogłosił się Stwórcą,
był władcą tego do czego doprowadził, władcą całego świata Klatki (Klatka to bardzo wąskie uproszczenie).
Nikomu nie przyszło do łba zanegować to co widzieli…stracili przecież pamięć….
Zoo (byty 2.) wtórowało Mu. Zarządzając cyklami Upadłych. Trwało by tak aż dotąd..
Dlaczego? Najwyższy nigdy Daru raz danego nie odbiera, stworzenie obdarowane przez Niego nie jest za coś, jest Dawcą bezwarunkowym. Zwycięzca Klatki to wiedział,
miał też pamięć swych ograbionych Braci,,,i miał też plan…związany z Najwyższym
ale…

Może zabrzmi to absurdalnie, ale byty1 czy też aniołowie1 kojarzą mi się z ludźmi. Kto wie, może każdy człowiek na Ziemi był aniołem, który utracił swoje atrybuty (umiejętności, moce) i pamięć (przez co nie pamiętamy tego kim jesteśmy i na co nas stać). Z tekstu wynika, że gdy anioły utraciły wcześniej wymienione elementy wówczas stały się upadłymi aniołami (ludźmi?), popychadłami, pracownikami bytów2 (demonów?). Te anioły, z którymi był problem podpinano do ciał ludzkich (chodzi o więzienie materialne, ciało ludzkie, czyli stawały się ludźmi?). Tutaj podawane są tego dwa powody:
Pierwszy: Takie upadłe anioły (ludzie?) mają iskrę czyli energię pochodzącą od bólu, cierpienia. To napędza reptilian.
Drugi: Anioły uwięziono w ciałach ludzkich dla bezpieczeństwa i utworzono dla nich społeczność (każdy ma być taki sam, nikt nie może być poza szablonem).

Dalej w tekście pisze, że upadłe byty (ludzie?) zostali pozbawieni nadziei, nie są zagrożeniem. Władca klatki (Saturn?) ogłosił się jej władcą i Najwyższym.
"Nikomu nie przyszło do łba zanegować to co widzieli…stracili przecież pamięć…."
Można to podpiąć pod obecną sytuacje. Upadli aniołowie (ludzie?) stracili pamięć i nie negują kłamstwa, hipokryzji, działań Saturna. Myślę, że byty2 to reptilianie.

Cytuj:
“Zakład”
Najwyższy pierwszy wyciągną rękę, warunki były szalone, nie do przyjęcia,
jednak Najwyższy na nie przystał..
za udostępnienie zaistnienia w Klatce i możliwość pomocy Upadłym Aniołom (otwarcie Bramy powrotu),
zażądał Wszystkiego! Zażądał Nieba Pierwotnego i miejsca Najwyższego!
Takie warunki wstępne postawił Zwycięzca i właściciel Klatki Najwyższemu.
Najwyższy miał przyjść do Klatki GOŁY bez swej Boskości i Mocy, bez niczego, nawet bez pamięci kim jest, na warunkach wskazanych przez Króla Klatki.
Jeśli mu się uda wyjść, może zostawić most powrotny dla Upadłych,
jeśli nie, traci swoją Boskość.Wie, że przegrał, mimo postawionych przez siebie szalonych warunków przegrał,
Najwyższy przyjął ciało i oblókł się w materię. Stał się człowiekiem,
przedarł śmierć i założył nowy most przez stare truchło “zabitej” kiedyś Matki,
Nieskalanego Anioła Tronu. Urodził się goły przez ciało swojego stworzenia i w swoją materię odział, nie przyjęli Go , nie rozpoznali, nie miał im tego nawet za złe,
otworzył drogę znów do powrotu do domu, mają znów szansę, czy zechcą,
mają już szatę, pamięć, wiedzę, wolność. Odkupił własną krwią na Krzyżu
wszystkie zastawy utracone przez Upadłych, wszystkie, nie musimy już płacić nic za swoje utracone “fanty”. Wiemy kim jesteśmy. Byty 2. mają szansę na PRZEBÓSTWIENIE wraz z całym Zoo, im zależy bo wiedzą i innej szansy nie mają.
Zrobią wszystko by przyjąć ciało ludzkie które zostało pierwsze Przebóstwione.
Zrobią wszystko co mogą by urodzić się na Truchle Ziemi i w ludzkim ciele jako człowiek. Przejście jest tylko przez most który zostawił w starym sponiewieranym Kościele, gdzie zabijają Go codziennie na Ołtarzu, w Kościele który mimo spustoszenia i upadku jest Chrystusowy i jedyny prowadzący do Raju Prawdziwego.
Nie ma znaczenia co z tym Mostem zrobią, jak uszkaradzą Go i powykrzywiają, jak podetną liny i dźwigary, będzie tam gdzie go Chrystus założył i będzie drogą aż ostatni Upadły nie wróci do Domu prowadząc do Przebóstwienia stworzone przez siebie biedne, ułomne i niedoskonałe Zoo które do wieczności nieśmiertelnej wpleść może tylko Najwyższy i zrobi to z ochotą gdy tylko się Go o to poprosi.

Tutaj idąc tokiem myślenia, że upadłe anioły to ludzie - Najwyższy zawarł umowę z władcą klatki? aby pomóc ludziom. Tutaj można to powiązać z motywem biblijnym Jezusa przeznaczonego na śmierć.

Cytuj:
Wszyscy wiedzieliśmy o ryzyku jakie wiązało się z zamknięciem wrót od środka,
byliśmy świadomi ryzyka już samego pomysłu kreacji Własnego Świata, odpowiadamy za to wszyscy i nikt z Nas nie ucieknie przed tą odpowiedzialnością , bo nawet w króliczej norze będzie nas ona dławiła.

A tutaj jest małe podsumowanie jakby było wiadome, że ludzie byli aniołami. Mało tego, pisze tak jakbyśmy sami tworzyli ten eksperyment, nowy lepszy świat, ale wyszło jak wyszło. Pomimo utraty anielskich atrybutów i pamięci żaden upadły anioł (człowiek?) nie uniknie konsekwencji, odpowiedzialności. Nawet gdy ludzie poznają prawdę, wejdą w świat magii będzie ona odczuwalna.

Taka wolna interpretacja z mojej strony.

Entered Apprentice * 1st Degree

musica ex,
czyli mój tekst jest jakoś czytelny,
magia to stara technologia,
a konsekwencje o których Pan pisze odczuwamy właśnie teraz i wcześniej,
to właśnie owo Piekło które sami sobie zgotowaliśmy i istotom biologicznie (i innym) zbudowanym które nie ą niczego winne, a ponoszą konsekwencje szalonej kreacji upadłych Aniołów którymi.
Z tym, że KLATKA nie ogranicza się do tego lokalnego układu...sięga strun.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

ta klatka jest siatką,jak w morzach oceanach,gdzie łowi się rybki.
/
hmm,raczej miałem tego nie pisać,ale się przełamałem właśnie.
Dotyczy ten wpis Redaktora,@Mariusz,tak chyba ma na imię człowiek ,któremu to wszystko powiedziałeś?
Zauważ jego pozycję podczas rozmowy,facet patrzący w kanion..w dal,przed siebie..
Siedzący bokiem a przecież Ty zwracając się do Niego nawet kolana miałeś poniekąd skierowane w stronę rozmówcy,no tak?
Pozycja rozmówca-rozmówca w tych wywiadach jest kluczowa,i nie jest ważne czy jedna strona mówi prawdę a druga niedowierza.
To gest poważania.
Spojrzenia w oczy?...kosmos,z Mariusza strony.
Jestem ciekaw czy ten gościu czytał kiedyś cokolwiek z "diagnostyki wizualnej orientu".Chyba by się przyłamał...
Tak Mr.Mariusz,gościu z mojego dzisiejszego "snu" Mruga

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Ten "stwórca"- tego układu zamkniętego to skurwysyn z rozszczepieniem osobowości i psychozą "boga sprawiedliwego" - zresztą jeden z wielu takich ostatecznych i najwyższych.... mają ogromną moc ale najwyraźniej moralność psychopaty odcinającego żywcem palce swojej ofierze dla zabawy. To robactwo- a robactwo się eliminuje. Nieskończoność(której niektórzy z nas są żywą- inni martwą częścią) także robi błędy, każdy kto eksperymentuje ze składnikami(szczególnie gdy jest w pewnym sensie dzieckiem) prędzej czy później utworzy coś "nieprzewidzianego"- chorobę , raka, coś zepsutego ale to ma system autokorekty, tylko z naszej perspektywy to może potrwać dłużej niż ludzka cywilizacja będzie istnieć.

Co do nieba. Byłem w niebie- SWOIM- bo inne są pieprzonym oszustwem. Pierwszy dom monadyczny w pewnym sensie. Tego pajaca zwanego bogiem, ani aniołów i dobrych duchowych pomocników nakłaniających mnie do ponownej inkarnacji ( w i mię mojego rozwoju oczywiście) tez nie ma i nie było. Nie ma całego tego spapranego syntetycznego gówna. Jest natomiast to co najważniejsze- jestem JA- sam dla siebie, całkowity. Bycie w przepływie własnej esencji życia, być indywidualnym źródłem sam dla siebie a jednocześnie być połączonym z obszerniejszą siłą innych indywidualnych i sumujących się sił/źródeł energii. Mieć siebie, całego siebie, to największa radość i skarb- prawdziwe miłości i prawdziwa rodzina- indywidualna gałąź świadomości(drugi dom) mogą nam to przypomnieć( a my im). Równie piękne może być tylko obserwowanie innych monad tętniących życiem. To pulsowanie tworzy sieć połączeń- rezonans na powierzchni.

A po drugie, NIKT, ALE TO NIKT NIE MA TAM DOSTĘPU, ani „świetliści inaczej”(celowa złośliwość), ani bóg- taki czy inny programista hologramów… Nawet Rodzina(ta prawdziwa), też tam ich nie ma- są w swojej własnej pełni- ale istnieje połączenie pewnego rodzaju, żywa sieć, a „miejscem” kontaktu jest przenikanie na powierzchni tego nieba, sfery, które jest jak świetliste lustro, zawsze płynne, jak powierzchnia błyszczącej do słońca falującej wody.

To niebo jest otulone żywą czernią, pulsującą jak serce, na „zewnątrz”, światłem- tak jak źródło wyrzuca wodę na powierzchnię. Czuć pulsowanie życia, światła, ale ono jest widoczne dopiero na powierzchni tej sfery. To pulsowanie można użyć aby „wyjść na zewnątrz” do wybranej rzeczywistości. Tego jestem pewien.

Nie wiem- albo i wiem, tylko głupio tak mówić, ale wielu z tych, którzy poszukują swojego stwórcy, albo dali się sfrajerować i nabrać- albo takie istoty nie posiadają osobistej esencji, "duszy"i są przedłużeniem czyjejś "boskiej" świadomości.

W pierwotnym domu/niebie jest cisza- i pulsuje życiem- twoim życiem, niezależnym, niestworzonym, zawsze jest. Inni wysoki płacą czynsz bo swojej haty nie mają.

angelrage teraz to pojechałeś po bandzie :shock:

Intimate Secretary * 6th Degree

Gdyby tak poczytac troche to podobne poglady-nauki glosili Budda, a w Europie Pitagoras i rozwijajacy tezy Pitagorasa, Jezus. Tak poprzednikiem Jezusa byl Pitagoras, i jego nauka zachowala sie tez tylko we fragmentach jak i Jezusa. Gnoza pitagorejska nie rozni sie w zasadzie duzo od gnozy chrzescijanskiej. Czesc tej gnozy-wiedzy, mozna poznac w apokryfach, znalezionych w Nag Hamandi w Egipcie, troche o tym jak ta wiedza funkcjonowala mozna dowiedziec sie z listu sw. Klemensa Aleksandrjskiego do Teodora, odnalezionego w Jednym z klasztorow na Synaju.
Historie Archontow i dualistycznego postrzegania otaczajacej nas rzeczywistosci przewijaja sie rowniez w wierzeniach sredniowiecznych Katarow .
Obecny wizerunek Jezusa, i jego nauki zawdzieczamy zydowskiemu "TW" na uslugach Rzymu zwanym sw. Pawlem, ktorego wlasnie zadaniem bylo zneutralizowanie czesci spoleczenstwa zydowskiego nastawionego anty rzymsko, chodzi o Essenczykow, vel Nazirenczykow i ich powstancze oddzialy Zelotow. Udalo sie to tylko powstrzymac powstanie na okres 30 lat/powstanie Zelotow/
Tak Pitagoras Budda jak i Jezus podobnie przedstawiali historie powstania wszechswiata, mozna sie doszukac bardzo wielu podobienstw z tezami przedstawianymi powyzej

Obejrzałam wszystkie części i tak się zastanawiam skoro rozmowy trwały około 50 lat jak mówi Sławek to tych ludzi którzy zadawali pytania było mnóstwo. I nikt do tej pory nie puścił pary z ust. Każdy trzyma tajemnicę dla siebie, umiera a potem znów wchodzi w cykl reinkarnacji i rodzi się w coraz bardziej zmanipulowanym świecie dziwiąc się, że społeczeństwo jest hodowane jak barany.
Druga sprawa to rola kościoła, bo też nie do końca zrozumiałam. Z jednej strony uwolnienie się z cyklu reinkarnacji jest przez kościół a z drugiej kościół pilnuje wrót na tamtą stronę.
Skoro tyle osób w Polsce miało styczność z tymi rozmowami to po coś były one robione - nie tylko żeby mieć wiedzę dla siebie. Może warto odszukać te osoby i poskładać ich wiedzę w jakąś całość- niekoniecznie muszą się ujawniać i pokazywać twarz - można zrobić to anonimowo na jakimś forum.
Sławek mówił o Bernardzie że posiadał ogromna wiedzę, ale zmarł i zabrał ją do grobu. Większość tak robi ma jakąś wiedzę , ale nie dzieli się nią, Czuje się lepszy od innych, a potem umiera, bo tak czy siak umrze wcześniej czy później nic nie zostawiając po sobie a ludzkość wciąż kręci się w szarej d...

Elect of Fifteen Super * 10th Degree

Mimoza pisze:
Sławek mówił o Bernardzie że posiadał ogromna wiedzę, ale zmarł i zabrał ją do grobu. Większość tak robi ma jakąś wiedzę , ale nie dzieli się nią, Czuje się lepszy od innych, a potem umiera, bo tak czy siak umrze wcześniej czy później nic nie zostawiając po sobie a ludzkość wciąż kręci się w szarej d...

Predzej czy pozniej tacy ludzie z wiedza dochodza do wniosku, ze nie ma kogo nauczac. Ze ludzkosc ma ta wyprane mozdzki, ze nie ma komu tej wiedzy przekazywac. Mowi sie do wzorcow, a wzorce beda bronily swojego zywota i dadza predzej w ryj temu kto przekazuje wiedze, niz zmienia chociaz jedno swoje przekonanie. I tej wiedzy nie potrzeba zbyt duzo. Wystarczy troche o stosunkach panujacych we wszechswiecie, o czlowieku i jego roli i najwazniejsze: jak pracowac ze soba aby obedrzwc sie z tego w co sie zawinelo. A potem trzeba pracowac, zeby to zrozumiec raczej cialem niz umyslem, ze tak wlasnie jest jak nauczyciel mowil.

Ja mialam takiego nauczyciela, ktory tak zbadal wszechswiat i te wszelkie uwarunkowania, ze nie wiem czy jest drugi taki czlowiek na swiecie. A Jak jest to niewielu. Prowadzil kursy, nauczal, bardziej mowil do ciala, zeby sobie przypomnialo to o czym on mowi. Nie nauczac z glowy do glowy bo to daje jedynie wykorzystywanie tego co naucza do manipulacji innym, pokazania, ze sie wiecej wie, jest sie lepszym. Po kilku latach powiedzial, ze wiecej nie chce byc nauczycielem i skonczyl z nauczanie, czy proba otwierania ludziom oczu. Po kazdym kursie tacy ktorzy lepiej widzieli wyciagali mu z ciala przenajrozniejsze rzeczy, ktore sprawialy bol. Skad te wszystkie rzeczy? Od nas samych uczestniko broniacych sie przed jakakolwiek zmiana, od naszych "ja" z przyszlosci broniacych swoich czasow, bo jak czlowiek sie zmieni, to ich swiaty sie rozpadna. Bez wiary czlowieka nie beda istniec.

Nikt nie bedzie glosil prawdy na ziemi. Ci co to robia, dostaja niezle wciry. Jak dlugo taki czlowiek wytrzyma? Rok, kilka lat?

Ta wiedza nie jest na internet. Do tego kto naucza mozna sie dostac pragnieniem, tesknota do wolnosci, do pokoju w sobie, do spotkania ze soba. Wtedy tak sie jakos stanie, ze pojawi sie na choryzoncie taki czlowiek. I nawet pieniadze sie znajda aby moc pojs na kurs. Sama wiedza nikogo nie wyzwolila i nie wyzwoli.
Mozna przeczytac to forum od deski do deski. Zbierze sie sporo wiedzy. Ale czy ta wiedza dala komus wolnosc? Jak siedzial w gownie tak siedzi bogatszy o jakas wiedze, ktora mu nic nie daje, nic, absolutnie nic. Ale zeby przyjrzec sie w co sie wierzy i pod kazda wiara postawic znak zapytania, to oczywiscie jest za duzy wysilek. Stac sie swiadomym tego co sie mysli...? Oj, tylko nie to. Niech wiedza zalatwi to za mnie.

Raz zdobyta wiedza nie ginie, ale czy bedzie dostepna zaraz czy za jakis mozliwe ze bardzo dlugi czas , to inna sprawa . Ja osobiscie mam czasami takie wrazenie, ze nie musze czytac, czy sluchac, a jak sie skncentruje na jakims temacie , to poprostu wiem. Czasem jest to wiedza tylko posrednio zwiazana z tematem nad ktorym rozmyslam, a czasem nie ma zadnego powiazania.
To bylo w czasie gdy bylem prawie umierajacy, wtedy corka gdy dzwonila z Polski to mowila, ze nie moge umrzec poniewaz musze swoja wiedze przekacac jej dzieciom. I tez myslalem ze przekaze troche tego co wiem swoim wnukom. W tym roku mialem przez cale wakacje swojego 8 letniego wnuka. Myslelem ze mu cos pokaze czegos naucze, lub przynajmniej pokaze mu droge. Ale doszedlem do wniosku i to juz po kilku dniach ze to na nic. Chlopak ma tak pozakladane blokady, ze poprostu tego nie przyjmie.Czesc tego to wynik indokrynacji w przedszkolu i szkole, glownie religi. Dopuki nie pozbedzie sie tych blokad, to na nic przekazywanie mu wiedzy. Moglbym mu pomoc uwolnc sie od tego, ale to musialby byc przy mnie przynajmiej przez rok lub dwa. Jak narazie to najlepsze rezultaty mam z moja najmlodsza corka. Staram sie ja uczyc ze nie wszystko co mowia w szokle, w prasie, czy telewizji to prawda, zeby patrzyla na wszystko swoimi oczami, zeby analizowala, kazda rzecz ogladala pod roznymi katami. Odsylam ja do roznych portali internetowych, ktore pozwola jej wlasnie zobaczyc rzeczy pod innym katem.
Taki przypadek z moja starsza corka. Wtedy jeszcze sludiowala i mieszkala w Monachium, i mowi mi ze z kolezankami i kolegami zajmuja sie magia, takie proste wywolywanie duchow , itp. Mowie jej zeby absolutnie tego nie robila bo to bardzo niebezpieczne. A ona mi odpowiada ze jak, ty tez przeciez zajmujesz sie magia, i jestes bardzo znany pod tym wzgledem w tym srodowisku. Musialem jej dlugo tlumaczyc ze magia jako taka nigdy sie nie zajmowalem, odkrylem zasady na jakich ta magia egzystuje. Doszedlem to tego sam, ale to bylo jako uboczna wiedza . Gdy zajmowalem sie kontaktami z tzw strefa posrednia pomiedzy naszym wymiarem , a wyzszym. Pomagalem zagubionym duszom odnajdywac droge na tamta strone. A te zagubione dusze to jest wlasnie to co wykorzystuja inni mocniejsi do szkodzenia ludziom. Dopuki sa w strefie posredniej sluza temu kto ich wezwie,oczywiscie nie za darmo.Ale to jest wszystko dosyc skomplikowane, by to dokladnie wytlumaczyc to musialbym posiedzic kilka godz. nad kompem, a i tak by to bylo powierzchownie.
Wiedze jako tak trzeba posiasc samemu, ktos nam moze pokazac tylko droge do tej wiedzy, nawet nie moze nas prowadzic po tej drodze. Moze wskazac, ze mozemy isc to lub ta droga, lub jeszcze inna, ale ktorac z tych drog moze zaprowadzic nas do celu.

rici napisal:
Cytuj:
Ja osobiscie mam czasami takie wrazenie, ze nie musze czytac, czy sluchac, a jak sie skncentruje na jakims temacie , to poprostu wiem. Czasem jest to wiedza tylko posrednio zwiazana z tematem nad ktorym rozmyslam, a czasem nie ma zadnego powiazania.

Wlasnie o to chodzi. Tez tak robie. Po prostu korzystam z wiedzy bezposredniej. Jedyne co moze stac na przeszkodzie to watpliwosci, brak wiary w siebie.

Jakis swiety powiedzial: pytajcie a znajdziecie. I tu zaszlo jakies nieporozumienie: ludzie chodza i sie pytaja jeden drugiego. A i jeden i drugi niewiele wie. Malo komu przyjdzie do glowy, zeby zadac pytanie sobie, pytac sie siebie. Zrobic pusta glowe i czekac na odpowiedz nie probujac samemu czegos wymyslac. Odpowiedz moze tez przyjsc w formie obrazu, zdania, w jakims zdarzeniu, znajomy cos powie, a my dostaniemy olsnienia, w filmie.

Witam wszystkich, jestem Ktosiek, TEN Ktosiek o którym tu tak wesoło plotkujecie...

ale nim się włączę do dyskusji chciałbym poprosić naczelnego plotkarza Sławka o wyjaśnienie tego cytatu z jego kumpla....

Cytuj:
Slawek napisal, ze CI ZA NIM chca ze mnie zrobic NAWIGATORA.. potem pojawil sie Jakub, twierdzacy ze zarowno on jak I Slawek oraz Ktos i Magdarian byli kiedys w tej samej grupie zajmujacej sie dyskami..

bardzo interesującego bo mi z UPADŁYMI jakoś nie po tej samej stronie....

i kwestia druga to co zwiecie "o Pio" to nie byt a technologia czasem działająca a czasem nie... Technologia użyteczna na wrażliwych na nią osobach czyli (przeważnie) uzdolnionych mediumicznie jakiej częstym acz nachalnym objawem jej stosowana jest intensywne szumienie. Ziemska technologia. Prawdziwy o Pio o ile istniał pewnie nawet nie wie iż jest "taki medialny" ;D

Wiedza ktora przychodzi sama, to jest jedna wiedza , a wiedza ktora sie zdobywa to druga. Zreszta wiedza to gnoza. Czasami krotka informacja, jedno zdanie czy nawet jedno slowo, prowadza nas do wiedzy.
Takie krotkie przedstawienie jak zdobylem wiedze na temat magi;
Wpadl mi w rece list sw.Klemensa Aleksandryjskiego do Teodora:Tam opisane jest jak sw. Marek pisal ewangelie, i uderzylo mnie zdanie Ewangelia nie zostala napisana zgodnie z prawda historyczna na temat zycia Jezusa, zreszta Marek nie znal nigdy osobiscie Jezusa,zostala napisana po to by ludzie wiedzacy zdobywali z niej dalsza wiedze. W ewangeli tej zakodowano poszukiwanie drogi do wiedzy. Sw.Klemens opisuje tam to bardziej szczegolowo.
Przeczytalem poczatek " Na poczatku bylo slowo, a slowo bylo u boga i bogiem bylo slowo" Zdanie praktycznie nic nie znaczace , i nie majace nic wspolnego z zyciem Jezusa. Ale zaczalem to rozpatrywac ze wszystkich stron.
Co to jest slowo?-slowo to dzwiek, a dzwiek to energia posiadajaca odpowiednia czestotliwosc, czyli stworzycielem swiata materialnego /bogiem/jest energia posiadajaca odpowiednia czestotliwosc. Potrafiac nadac energi odpowiednia czestotliwosc, np wypowiadajac jakies slowa/kazde slowa,zgloska czy samogloska ma inna czestotliwosc/, mozna byc rowniez stworzycielem, mozna ingerowac w nasz obecny swiat, lub nawet w inne wymiary, przeciez to wlasnie ta energia o odpowiedniej czestotliwosci stworzyla wszystko , to co widzimy, i to czego nie widzimy. Czlowiek ma zreszta bardzo waski zakres widzenia, mieszczacej sie w okreslonym zakresie czestotliwosci. Zreszta to widzenie tez nie jest calkowitym oddaniem rzeczywistosci. Widzimy tylko promieniowanie odbite, o co jezeli cos nie odbija promieniowania, lub odbija w innym zakresie czestotliwosci? Wokol nas moze istniec inne zycie , i moze istniec inna rzeczywistosc, ktorej poprostu nie widzimy.
Lecz nauczajac sie uzywania innych czestotliwosci mozemy na nia wplywac.

rici napisal:

Cytuj:
Czasami krotka informacja, jedno zdanie czy nawet jedno slowo, prowadza nas do wiedzy.

U mnie najczesciej wiedza sie odkrywa poprzez jedno zdanie. I wtedy widze to czego do tej pory nie widzialam, nie rozumialam. Tak jakby w jednym zdaniu zawarta byla ta wiedza i odczuwam/rozumiem to cala soba. Taka jest roznica miedzy wiedza zdobywana z zewnatrz, ktora rozumie sie za pomoca glowy a rozumienie/wiedzenie cialem.

Cytuj:
" Na poczatku bylo slowo, a slowo bylo u boga i bogiem bylo slowo" Zdanie praktycznie nic nie znaczace ,

Inne takie zdanie, to: "I Slowo cialem sie stalo".
To co mi to mowi, to to, ze nasze ciala sa zbudowane ze Slow. Slowa zostaly uwiezione w mysloksztaltach, przekonaniach i nasze ciala wlasnie z tego sie skladaja: z przekonan.
Nawet jak sie popatrzy na sama nazwe: myslo-ksztalt. Mysl, ktora przybrala ksztalt i osadzila sie w ciele. I zyje w pustych miejscach po tym co dalismy sobie odebrac.

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Ktosiek pisze:
i kwestia druga to co zwiecie "o Pio" to nie byt a technologia czasem działająca a czasem nie... Technologia użyteczna na wrażliwych na nią osobach czyli (przeważnie) uzdolnionych mediumicznie jakiej częstym acz nachalnym objawem jej stosowana jest intensywne szumienie. Ziemska technologia. Prawdziwy o Pio o ile istniał pewnie nawet nie wie iż jest "taki medialny" ;D

Też uważam podobnie - najbardziej prawdopodobne, że jest to jakaś technologia.
Nie mam jednak na to dowodów. Domyślam się jedynie.

A ty skąd to wiesz, czy też na jakiej podstawie tak sądzisz, że to ziemska technologia?

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

eech Ktosiek,plotkarzu technologiczny. Mruga
Jaka ziemska technologia?-sam jestem ciekaw czy obecnoziemska czy marsopodobna
To moja opinia,ale Ty wiesz ..lepiej.

Są rzeczy o których lepiej się nie wypowiadać,takie tam międzywymiarowe historie.Budzące śmiech wśród wiernych,nawet tych "inaczej"

Pozdrawiam
[każdy orze jak może]

Trochę to nie logiczne z tą technologią jak dla mnie. Przez 50 lat zabawialiby się kosztem starszej kobiety, trochę duchownymi i garstką ludzi, którzy jak jeden mąż trzymali tyle lat język za zębami. Jak już się bawić taką technologią to tak, żeby coś z tego wyszło - "wywiady, autografy, wizyty w zakładach pracy" cytując klasyka.
To już lepiej zrobić cud na drzewie czy płaczącą statuę w kościele przynajmniej grono wierzących się zwiększy a i ci wątpiący zaczną wierzyć, ruch turystyczny się poprawi. No ktoś z tego miałby coś konkretnego. A tak zaangażowanie wielkiej technologii, żeby po cichu w mieszkaniu nabierać prostych ludzi - no nie jakoś tego nie kupuję.

Wiem, wiem PASKUDNY jestem ale...

Jest sobie o Pio, BUNTOWNICZY klecha jak stoi w życiorysie DOŚWIADCZANY non stop DEMONICZNYMI nawiedzeniami. Ponieważ klechy NIE WIERZĄ W CHRYSTUSA bo czczą JEGO WROGA jezusa czyli jozuego (od rzezi Kaanitów) czyli ABRA-HAM-a (BEL-ze-BUBA na demoniczne) czyli syna syna HAM-a czyli syna NOE-go znanego poprzednio jako a-BEL (to ten co wywołał potop) to....

kto nawiedzał o Pio..... BYTY DEMONICZNE czy tych do KOGO SIĘ ON MODLIŁ i to SKUTECZNIEJ niż inni klerycy ? Czyli TEŻ byty demoniczne ale z innej WYŻSZEJ (niż u reszty) półki. tzw DEMONY PRZEWODNIE.

o Pio miał częste rany na ciele co oznacza iż się IDENTYFIKOWAŁ z jezusem (jozue) by "odczuwać jego ból" ukrzyżowania ale.... to też świadczy iż umiał (także bezwiednie) przenosić myśloksztaty w fizyczny świat.... a przynajmniej uważać iż owe MYŚLI i WYOBRAŻENIA (męki pańskiej) GO RANIĄ..... podobnie jak te demoniczne charty o jakich w jego biografii stoi.. czyli ZADAWAĆ SOBIE SWOIMI MYŚLAMI CIERPIENIE....

o Pio był POD PRĄD swoim zakonnym zwierzchnikom a więc był osobą NISZCZĄCA PORZĄDEK..... Kościół w takich sprawach zwykł był ZMUSZAĆ także TORTURAMI takie osoby do NAWRÓCENIA na łono kościoła czyli PUBLICZNEGO OKAZANIA PODDAŃSTWA klerowi, jego ziemskiej władzy nad owieczkami.

W przypadku o Pio watykan nie mógł postanowić inaczej.... bo jego wizerunek by ucierpiał.... To rodzi dalsze przesłanki.... pt kto go wykorzystuje...

bo kobietę opętywało coś PODAJĄCE się za o Pio ale wcale nim być NIE MUSZĄCE..... patrz metoda na wnuczka....

--A czemu kobietę, bo ŁATWIEJ
--czemu z Polski... bo PRZEPOWIEDNIA o CHRYSTUSIE Z KRAKOWA kler pali ogniem piekielnym
--a czemu PYTANIA i ODPOWIEDZI -> patrz SAMUEL i PROJEKT CHEOPS - PROJEKT W PAKIECIE z tymi "wizjami".... bo tak łatwiej KIEROWAĆ BAŁWANKI W KRZAKI.... tfu CIERNIE.... fałszywej wiary.... jakiej te manifestacje miały być nośnikiem...

-- 05 wrz 2017, 18:41 --

Mimoza pisze:
Trochę to nie logiczne z tą technologią jak dla mnie. Przez 50 lat zabawialiby się kosztem starszej kobiety, trochę duchownymi i garstką ludzi, którzy jak jeden mąż trzymali tyle lat język za zębami. Jak już się bawić taką technologią to tak, żeby coś z tego wyszło - "wywiady, autografy, wizyty w zakładach pracy" cytując klasyka.

To już lepiej zrobić cud na drzewie czy płaczącą statuę w kościele przynajmniej grono wierzących się zwiększy a i ci wątpiący zaczną wierzyć, ruch turystyczny się poprawi. No ktoś z tego miałby coś konkretnego. A tak zaangażowanie wielkiej technologii, żeby po cichu w mieszkaniu nabierać prostych ludzi - no nie jakoś tego nie kupuję.

KAŻDA technologia MA SWOJE OGRANICZENIA.....

ta o jakiej mowa czyli ZDALNE PRZEJMOWANIE OSOBY wymaga OSOBY PODATNEJ NA TO czyli ZGODNIEJ WIBRACYJNIE..... a to NIE U KAŻDEGO ZADZIAŁA.....

pan była medium, medium z KRĘGU więc miała NAWIEDZENIA.... jakby była SPOZA..... no właśnie.... co by wtedy (z nią) było? Od euforii po obłąkanie.... a to zawsze sprawia iż PRACA poszłaby na marne..... i musiano by szukać kolejnego medium (ofiary wizji)....

więc wybrana MUSIAŁA BYĆ TAKA "właściwa" kościelnie..... (przygotowana ideologicznie)...

Poza tym jak coś jest PUBLICZNE to ludzie uważają za BEZWARTOŚCIOWE, za to takie "WYBRANNICZE" robione w MAŁYCH GRONACH.... tu dopiero ego buzuje a słowa nawet najgłupsze przyjmowane są niemalże jak manna ze złota.... a o to przecież chodzi..... o TRANSMITERY.....

O przekazywanie "nadawanych do ucha" głupot dalej jako PRAWDA OTRZYMANA OD SAMEGO CHRYSTUSA...... no bo "okazał" się im w małym kameralnym gronie a więc tylko "WYBRAŃCOM".....

MOC PLOTKI.... tu leży ROZWIĄZANIE.....

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

są byty których nic nie nawiedzi.Słyszałeś ciut o tym?

bo za chwlę zejdziemy na byty,o których piszesz,czyli w kierunku...Zbysia :)
,
Cytuj:
--A czemu kobietę, bo ŁATWIEJ

a właśnie najtrudniej
,
fajnie,że tu jesteś-pośmiejemy się

Awatar użytkownika

Mimoza pisze:

To też robią, działają na wielu frontach. Ten system, czy też matrix jak się go czasem nazywa, rozrósł się w ogromną sieć (na wielu poziomach wtajemniczenia), dotyczy to też New Age. Jedno wielkie pranie mózgów się odbywa.
Piszesz, że bez sensu po cichu w mieszkaniu nabierać prostych ludzi, ale idee takie się roznoszą dobrze i szybko, zwłaszcza dziś w dobie internetu. To rośnie potem jak kula śniegowa... A zaczyna się w mieszkaniu jakiegoś medium, guru, itd...itp...

Analogicznie jak w niektórych miejscach na świecie różni guru (np. w Indiach, czy hitlerowscy okultyści po wojnie w krajach Ameryki Pd.) gromadzą wokół siebie rzesze ludzi (wyznawców, poddanych) i robią na tym też biznes przy okazji, tworzą korporacje, enklawy ze szpitalami, a często mają nawet broniące ich małe prywatne armie. Może to nie ma wiele wspólnego z tematem, ale pokazuje jaka jest skala na świecie zjawiska które nazywa się New Age, sekciarstwa i tej całej ezo... W Polsce to się także rozrasta. A takie zjawiska jak ojciec Pio to były ziarna rozsiane lata temu, z których wyrasta to wszystko. Podejrzewam, że coś podobnego uczynili dla Popko. Nie będę się spierał czy to technologia, czy ziemska, czy magia, jakieś okultystyczne sprawy, czy obce byty/istoty materialne, bądź nie, z innej gęstości, czy wymiaru, z astrala..., bo nie wiem. Wygląda na to jednak, że to kolejna sprawka owych onych, o których niewiele wiemy - a są tylko teorie (np. że to reptylianie). No ja traktuje je wszystkie jako teorie, z tym że dużo bardziej prawdopodobne, niż teoria traktowana jak wiedza oczywista/oficjalna: że to ludzie są na szczycie łańcucha pokarmowego na tej planecie i że tu rządzą (rządzimy).
Zabawiają się z nami od wieków, od tysięcy lat tworząc różne kulty, religie, ideologie, wierzenia - np. w demokrację, monarchię, komunizm, kapitalizm... Przykładów można podać mnóstwo różniących się, ale łączy je wszystkie to, że są nadprzyrodzone (różnie się je określa) - np. Medjugorie, Fatima...

Ktosiek pisze:
bo kobietę opętywało coś PODAJĄCE się za o Pio ale wcale nim być NIE MUSZĄCE..... patrz metoda na wnuczka....

Dokładnie.

Mimoza pisze:
Trochę to nie logiczne z tą technologią jak dla mnie. Przez 50 lat zabawialiby się kosztem starszej kobiety, trochę duchownymi i garstką ludzi, którzy jak jeden mąż trzymali tyle lat język za zębami.

Mimoza pisze:
zaangażowanie wielkiej technologii, żeby po cichu w mieszkaniu nabierać prostych ludzi - no nie jakoś tego nie kupuję.

Nie wiemy tak naprawdę jaka była/jest skala zjawiska, dlatego właśnie że ludzie jak jeden mąż trzymali tyle lat język za zębami, trzymają i będą trzymać, bo nie wielu ma odwagę mówić o takich rzeczach, a do kamery to już naprawdę wyjątki. Pocztą pantoflową jednak wieść się niesie i w Polsce mamy spory kult ojczulka Pio - z czegoś to musi wynikać. Oczywiście nie tylko w Polsce.

Tak o tym kulcie w 2002 roku portal wp pisał:
Cytuj:
Na całym świecie, szczególnie w ostatnich latach, mnożą się zainicjowane przez ojca Pio grupy modlitewne skupiające katolików świeckich i będące jednym z najbardziej dynamicznych ruchów w Kościele. Trzy lata temu we Włoszech było ich 1500, obecnie ich liczba wzrosła już do 2300 we Włoszech i ponad 400 na całym świecie, w tym 24 w Polsce.

Sławek0401 pisze:
widzę, że szukacie,
co po tamtej stronie....

No wiesz... człowiek ciekawy jest tego, pociąga go nieznane, tajemnica, zwłaszcza jak zrozumie że ogromna większość tego czym karmili go od urodzenia jest fałszem. Chciałoby się wiedzieć co nas czeka po śmierci ciała, czy matrix czasem nie sięga do przestrzeni po tamtej stronie.

Myślę, że [chyba] dobrze, że to wszystko powiedziałeś; na pewno dobrze dla Ciebie, że wyrzuciłeś z siebie. W każdym razie podziwiam twoją odwagę mówienia o rzeczach trudnych, narażając się na śmiech, szyderstwa ze strony ignorantów wierzących tylko w to co widzą i co im pokazują w tv jako prawdę, jako "fakty", "informacje", "wiadomości", jak mówią tytuły programów informacyjnych.

Ja jednak nie kupuję tego całego ojczulka Pio. Znaczy wierzę Ci, że nie wymyśliłeś sobie tego wszystkiego, ale nie ufam źródłu, z którego pochodzą te informacje zwanym o. Pio.
Musiałbym jeszcze raz obejrzeć i wynotować różne informacje, które przekazał(li) Ci, które się nie zgadzają..., tak więc napiszę co zapamiętałem.

Jak mówiłeś na tym nagraniu, pytałeś o wklęsłą ziemię (jedna z tak zwanych alternatywnych teorii podobnie jak płaska ziemia) i o. Pio nie mógł ci odpowiedzieć (popraw mnie jeśli się mylę). Czemu nie mógł? Nie chciał zaprzeczyć tej bzdurze! To co mówił o Kościele podobnie - tego typu rzeczy (zagrywki) zdyskredytowały to źródło informacji. Tu na forum w większości są ludzie świadomi, którzy nie mają wątpliwości i wiedzą, że Kościół jest częścią, instytucją władzy światowej, która odpowiada za wojny, ludobójstwa i szereg innych nieszczęść. Kto tego nie wie, nie jest wiarygodny.

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

szkoda ,że Sławek nie chce więcej mówić ,bo na pewno dowiedział się więcej przez tyle lat. Dla mnie najciekawsze są informacje ,potem można je przefiltrować , na pewno czegoś ciekawego ,innego spojrzenia na pewne sprawy można by było się dowiedzieć.
Dziwne jest to że ludzie milczą ,niby ich wybrano a nic z tą wiedzą nie robią ,trzymanie jej dla siebie to
najgorsze rozwiązanie. Czekanie ,na co? Aż nas wszystkich zaczipują ? Wtedy nawet twoje myśli będą znali bo już pracują nad takimi technologiami. Teraz jest ten czas na ujawnianie informacji aby każdy mógł je przemyśleć samodzielnie lub w grupach bo jak słusznie się mówi co kilka głów to nie jedna.
Forum jest odpowiednie tylko trzeba zacząć mówić a co zostało do tej pory powiedziane nazwijmy wstępem. Strach trzeba przezwyciężyć .D.Icke to zrobił i chociaż go wyśmiali na początku nadal pisze i ma gdzieś co inni myślą. Ci co mają zrozumieć i szukają to zrozumieją i znajdą dzięki jego pomocy.
Nadawaj Sławek ,jest tyle ciekawych tematów ,Smoleńsk , podziemny czy zatopione miasta ,artefakty ,inne rasy na/pod Ziemi ,Księżycu ,Marsie itd.

Kto to może być....

"Stare, potężne dusze się ujawniają?

Jeśli to co mówi i robi Jakub jest prawdą, to czekają nas wielkie zmiany w społeczeństwie.

Sprawdziłem Jakuba u doświadczonych bioenergoterapeutów, potwierdzają, że jest to bardzo stara dusza. Czy jednak można mu w 100% zaufać? W większości jego diagnozy, które przeprowadził dla mnie zostały potwierdzone przez inne, niezależne od niego osoby „widzące”, chodzi m.in. o aury, zakładanie ochrony na aurę, w tym odbijających złe energie luster. Ja sam nie mam takich zdolności by zweryfikować to co mówi i robi Jakub.

Przyznam, że jeszcze kilka lat temu takie rozmowy jak poniżej wkładałbym do działu „fantasy”, ale od momentu gdy zetknąłem się z osobami o tzw. „wysokich wibracjach” moje podejście do tzw. „astralu”, „obcych” i” wielowymiarowej rzeczywistości” drastycznie się zmieniło. Także co do wielokrotnych wcieleń jakim ulegają nasze dusze. Osobom wierzącym i stosującym się do dogmatów kościoła polecam obejrzenie wypowiedzi Chico Xaviera, brazylijskiego medium – katolika, który definitywnie twierdzi, że rozwijamy się jako dusze poprzez wiele wcieleń i że można nawiązać kontakt ze światem dusz, na co dowodem są tysiące książek, które napisał słuchając dyktujących mu głosów mistrzów zza światów.
Odnośnie obecności obcych cywilizacji na Ziemi, polecam wpisanie w wyszukiwarkę YouTube hasła „infrared UFO”, gdzie jest cała masa nagrań wideo z kamer podczerwonych tego co się naprawdę dzieje wokół Ziemi.

Kilka dni temu, wg Jakuba niego i jeszcze jednej osoby, która mu pomagała w tej operacji, doprowadził on do zniszczenia więzienia założonego na dusze Słowian przez cywilizację Draco . O cywilizacji Draco obszernie mówi m.in. Simon Parkes.

Mam na razie kilka opinii potwierdzających, że „coś się faktycznie wydarzyło” i że „poszły potężne energie”. Np. u jednej z egzorcystek w nocy pojawił się 2,5 metrowy stwór, który próbował ją przestraszyć. Wystarczy takim projekcjom astralnym powiedzieć „idź precz”, co od razu poskutkowało.
O uwolnieniu dusz z więzienia Draco napiszemy i nagramy materiał już niedługo. Na razie polecam oglądnięcie dwóch pierwszych odcinków rozmów z Jakubem Ławniczakiem."
(monitor polski)

--to WIĘZIENIE to dzieło ABLITÓW (od ABLA) czyli reptylian (egipski SOBEK ve SET). o Pio to ich maskotka do mamienia owieczek by z bekiem wróciły DO SWOJEJ CELI... tffu na łono kościoła ob-ZJAW-ionego przez tego NIECZYSTEGO i UPADŁEGO UPIORA.

Na ziem i trwa walka pomiędzy GNOSTYKAMI a ZJAWAMI (UPIORY) maryi..... Całą reszta to ŚCIEMA przegranych próbujących KŁAMSTWAMI odmienić swoją PORAŻKĘ. :D

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Obejrzałem te dwa odcinki z Jakubem,co poleciłeś-czyli:
Jakub Ławniczak: jestem na tej Ziemi już 300 tysięcy lat.
phpBB [video]

Jakub Ławniczak nie jesteśmy dzikusami, odradza się Wielkie Imperium Lechii
phpBB [video]

I wypowiem się osobiście tak:
Co do tak zwanej "złotej aury"-tego określenia-chyba coś tu nie gra,bo ta kolorystyka raczej nie powinna się zdarzyć pośród ludzi tu fizycznie istniejących,no ale zdiagnozowano więc trzeba to wziąć na wiarę.
Ja tego nie kupuję,co oczywiście nie umniejsza zdolności,umiejętności tego Człowieka.Jest pewnego rodzaju wyjątkiem,może tak.I to dość potężnie pozytywnym,ojj raczej aż do uśpionego programu tv "nie do wiary".
Szkoda,że małość takich dominuje-można takich posądzić o niezłą schizę-dla każdego coś innego.

Zaciekawił mnie wątek w 2giej części,o jezusku[o qrde te małe litery] -tak ok 2m25s ,że jest to pewna energia.To potężny myślokształt i wręcz BYT,którego zagnieżdżono w umysłach jako zamiennik SIEBIE.
A potem o regresji-tu akurat strzał w dychę,tak uogólniając.Ciekawe co by powiedział na temat sesji Calogero,bo przestało mi to jakoś pasować od jakiegoś czasu-zaczął świetnie...ale coś się czuję posypało

Tak już nie wdając się w szczegóły inne czekam na rozwinięcie wątka
Cytuj:
O uwolnieniu dusz z więzienia Draco napiszemy i nagramy materiał już niedługo

Może to będzie coś innego niż tu na Forum omawiamy ,rozwalając na atomy od lat?
Ciekaw jestem... Mruga
Sorry,aż takim specem nie jestem-tak mnie jakoś naszło.

dar66 pisze:
I wypowiem się osobiście tak:
Co do tak zwanej "złotej aury"-tego określenia-chyba coś tu nie gra,bo ta kolorystyka raczej nie powinna się zdarzyć pośród ludzi tu fizycznie istniejących,no ale zdiagnozowano więc trzeba to wziąć na wiarę.
Ja tego nie kupuję,co oczywiście nie umniejsza zdolności,umiejętności tego Człowieka.Jest pewnego rodzaju wyjątkiem,może tak.I to dość potężnie pozytywnym,ojj raczej aż do uśpionego programu tv "nie do wiary".
Szkoda,że małość takich dominuje-można takich posądzić o niezłą schizę-dla każdego coś innego.

--a pomyślałeś o tym tak

POWSTAŁ CUD czyli owo ROZWALENIE WIĘZIENIA (z założeniem że to prawda)

więc matrix zaraz dał frajerom SWÓJ EZAC czyli owego gostka jaki przez oba filmiki NACHALNIE WDRUKOWYWUJE potockiego jako zbawiciela polin.... ze MAJĄ GO KONIECZNIE SOBIE ludki OBRAĆ NA KRÓLA... z KRAKOWA ... czyli tego PRZEPOWIEDZIANEGO (bez wnikania kto z Krakowa nim jest naprawdę).

któremu na forum porozmawiajmy.tv już mu zarzucono iż jest ZWYKŁYM MASOŃSKIM JUDASZEM jaki za zdradę Polaków już zainkasował parę milionów funciaków.... od swojej reptyliańskiej queen..... od swojej pani.....

Awatar użytkownika

Ja też tego nie kupuję. 300 tysięcy lat - taaa na pewno. Ale czego spodziewać się po propagatorze Keshe i innych dezinformacji - Marku Podleckim z monitora polskiego?

Też zauważyłem od jakiegoś czasu nachalne promowanie hrabiego Jana Zbigniewa Potockiego, rzekomego, czy też samozwańczego prezydenta Rzeczypospolitej na Uchodźstwie i IX Wielkiego Mistrza Orderu Św. Stanisława. Nagrodę tę ustanowił w 1765 roku wolnomularz król Stanisław August Poniatowski, który zarazem został jego pierwszym Wielkim Mistrzem. Odznaczeni Orderem Świętego Stanisława byli oprawcy narodu Polskiego, tacy jak Albrecht i Wilhelm Hohenzollern albo zdrajca Stanisław Kostka Bieliński, który uznał milczenie posłów, zastraszonych obecnością artylerii rosyjskiej w pobliżu Nowego Zamku w Grodnie za ich zgodę na II rozbiór Polski. Inna "znakomitość" oznaczona tym masońskim orderem to Franciszek Ksawery Branicki będący synonimem zdrajcy podobnie jak i inni przywódcy konfederacji targowickiej.

Ale jaki mają tupet, żeby tak perfidnie lansować członka jakichś tajnych bractw, arystokratę, któremu chyba się wydaje, że mamy monarchię i tytuł prezydenta można odziedziczyć, jak kiedyś króla, jeśli się ma odpowiednią metrykę... - na guru środowisk alternatywnych, promować jako antysystemowca. :D

Niestety ludzie usłyszą kilka słów prawdy i myślą, że odnaleźli jakiegoś proroka, czy też nawet zbawcę.
Ktosiek pisze:
któremu na forum porozmawiajmy.tv już mu zarzucono iż jest ZWYKŁYM MASOŃSKIM JUDASZEM jaki za zdradę Polaków już zainkasował parę milionów funciaków.... od swojej reptyliańskiej queen..... od swojej pani.....

Znaczy się, że na tamtym forum są jeszcze myślący, świadomi ludzie. Niestety nie można tego powiedzieć o prowadzącym porozmawiajmy.tv, który promuje takich ludzi jak Potocki, czy Keshe.
I admin nie usunął tych niepochlebnych dla Potockiego komentarzy?

Moim zdaniem wszystko to, podobnie jak ci co zabawiają się z ludźmi w ojczulka Pio, jest częścią tej samej potężnej machiny ogłupiającej, dezinformacyjnej.

I jeszcze taka prośba - mógłbyś Ktosiek pisać trochę mniej enigmatycznie?

Mirek napisal:
Cytuj:
Moim zdaniem wszystko to, podobnie jak ci co zabawiają się z ludźmi w ojczulka Pio, jest częścią tej samej potężnej machiny ogłupiającej, dezinformacyjnej.

Podpisuje sie pod tym obiema rekami. I nogami tez.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

vindpust pisze:
rici napisal:

Cytuj:
Czasami krotka informacja, jedno zdanie czy nawet jedno slowo, prowadza nas do wiedzy.

U mnie najczesciej wiedza sie odkrywa poprzez jedno zdanie. I wtedy widze to czego do tej pory nie widzialam, nie rozumialam. Tak jakby w jednym zdaniu zawarta byla ta wiedza i odczuwam/rozumiem to cala soba. Taka jest roznica miedzy wiedza zdobywana z zewnatrz, ktora rozumie sie za pomoca glowy a rozumienie/wiedzenie cialem.

Najczęściej jednak jest tak, że pierwsze zdanie, słowo czy nawet minuaturka filmu na youtube, już mówi, że tym kompletnie nie warto się zajmować. Takich materiałów które aż odrzucają i trzesą w środku jest niestety coraz więcej a ich wartość merytoryczna i informacyjna coraz bardziej absurdalna i niedorzeczna, co tylko wzmaga nieprzyjemne odczucia brrrrr

Cytuj:
Najczęściej jednak jest tak, że pierwsze zdanie, słowo czy nawet minuaturka filmu na youtube, już mówi, że tym kompletnie nie warto się zajmować. Takich materiałów które aż odrzucają i trzesą w środku jest niestety coraz więcej a ich wartość merytoryczna i informacyjna coraz bardziej absurdalna i niedorzeczna, co tylko wzmaga nieprzyjemne odczucia brrrrr

Nie mialam na mysli filmow, tylko zdanie, ktore wychodzi ze mnie.
Od tych filmow nigdy mie sie nic nie odslonilo.

Mirek pisze:
Ja też tego nie kupuję. 300 tysięcy lat - taaa na pewno. Ale czego spodziewać się po propagatorze Keshe i innych dezinformacji - Marku Podleckim z monitora polskiego?

Bo to ściema taka sama jak ta z Ks Rodzaju pt...

NA POCZĄTKU BYŁO SŁOWO....

bo naprawdę nie o SŁOWO a SŁAWĘ chodzi... SŁAWĘ (patrz zawołania rycerstwa) czyli ŁADĘ (identyfikowaną z Brahmą)..... a dokładniej chodzi w tym o CHWAŁĘ BOŻĄ.... bo tym jest SŁAWA zapisana w innych miejscach w biblii... CHWAŁA czyli OBIEKT NA NIEBIE.... jaki był kiedyś STWORZYCIELEM i STRAŻNIKIEM RAJU dopóki go nie napadł i nie zniszczył hitlerowiec A.BEL (BEL -> dzwony hitlerowców)..... w zazdrości że istnieje i z chciwości by nim zawładnąć.... Ów a.BEL (po latach za kolejnym powrotem znany jako Noe) został pokonany przez Kaina... znanego dziś jako GRZECH czy WINA ale on, jego funkcja, to SĘDZIA WINNYCH... SĘDZIA ŻYWYCH I UMARŁYCH..... o czym się zapomniało za podszeptami plemienia węża i żmii czyli dzieci Abla.

Żeby zaś zrozumieć CUD o Pio trzeba pojąc iż

A)..KOŚCIÓŁ wbrew deklaracji NIE CZCI CHRYSTUSA a jezusa chytrusa (czyli BEL.iara.... -> a.BEL to jego pape)..... Ten myk jest wyraźnie widoczny w satanistycznej sekcie zwanej JEZUICI jakiej poprawna nazwa powinna brzmieć JOZUICI od JOZUEGO jaki się wsławił HOLOKAUSTEM chrześcijan znanych jako Kaaanici bo BYLI ZBYT BOGACI i ZBYT SZCZĘŚLIWI w swym państwie.

B)..KOŚCIÓŁ zawsze wykorzystuje BUNTOWNIKÓW przeciwko jego władzy do KRZEWIENIA SWOJEJ WŁADZY... czyli NISZCZY ICH PIERWOTNY WIZERUNEK NA SWOJĄ MODŁĘ..... by "naukami buntowników" budować swój "majestat" i przy okazji ZASTRASZAĆ kolejne niepokorne owieczki.

C)..do KOŚCIOŁA czyli też do zakonów wstępują osoby
--skuszone łatwym życiem i pukaniem parafianek na koszt ich mężów.... (no bo która się ODWAŻY oskarżyć księża o CUDZOŁÓSTWO.... skoro zaraz z ambony zostanie wytknięta i "spalona na stosie")
--osoby WYNATURZONE (pedofile, koprofile, zoofile) jacy za murami szukają schronienia przed świecką karą i miejsca na spokojne oddawanie się "duchowym kontemplacjom" (czyli swoim zboczeniom)
--osoby o PSYCHOPATYCZNEJ NATURZE czyli zwyczajnie JUŻ DEMONICZNIE OPĘTANE.... jakie szukają tam azylu przed świecką karą.... no i MOŻLIWOŚCI SWOBODNEJ PRAKTYKI .....
--i naiwne owieczki jakie uległy kościelnej propagandzie i szukają tam "boga"..... i jakie się oddały we władanie matrixa we matrixie.

Jaki był o Pio na początku swojej mnisiej kariery to nie wiem, wiem zaś że jego wizerunek ZOSTAŁ WYKORZYSTANY co budowania POTĘGI KOŚCIOŁA czyli DO KRZEWIENIA WŁADZY UPADŁYCH (ABLITÓW)

a on sam coraz bardziej mi śmierdzi OPĘTANIEM DEMONICZNYM WYŻSZEGO RZĘDU.... czyli demonem nadzorcą jaki miał na swoje wezwanie owe demoniczne stwory jakie opisywano że się niego zjawiały.

Samo zaś opętywanie jest "SZTUCZKĄ' czyli ODDZIAŁYWANIEM SIŁOWYM na czakrę.... na oddziaływaniu na nią bazuje wiele różnych technik wśród nich ta nachalnie stosowana przez frau hitler znaną pod estradową ksywą merkel... To jej "TRZYMANIE RĄK" nie jest takie bo coś z nimi trzeba zrobić ale jest MUDRĄ znaną jako WPIERANIE WŁASNEGO ZDANIA INNYM.... Innymi słowy jest formą TERRORU PSYCHICZNEGO stosowanego na oponentach na ich widoku.

Obecnie jest czas kiedy owa SŁAWA ma wrócić na Ziemię.... Ponieważ nie wiadomo o tym nic poza tym iż MA POWRÓCIĆ upadli rękami swoich marionetek jak o Pio próbują podłożyć pod ową BOŻA NIEWIASTĘ... swoją hitler-mame czyli MARYJE..... czyli KRÓLOWĄ PLEMIENIA DANA.... by w ten sposób ZWIEŚĆ wiernych i sprawić by WYSTĄPILI ZBROJNIE przeciwko SWOJEMU Bogu czy jego przedstawicielom. Czyli UPADLI tak samo jak ich żydowscy mentorzy (duchowi "przewodnicy"). Także zbrojenie kosmosu jest w tym celu. Odparcia tego POWROTU.

Sama zaś maryja to ZJAWA.... królowa UPIORÓW znanych z mitologii różnych kultur czyli też tych co w postaci CIAŁ ASTRALNYCH napadają nocami na innych WAMPIRZĄC NA NICH.... czy jak to jeszcze jest umiane chociażby na wyspali Polinezji ich tak MORDUJĄC w czym był szkolony brytyjski hitlerowiec spiers.... wraz z kompanami.

Ponieważ zaś UPADLI tę walkę mimo tysiącletnich przygotowań PRZEGRYWAJĄ to jedną z ich strategi "PRZEKUWANIA PORAŻKI W SUKCES" jest udawanie iż one są ich ZWYCIĘSTWAMI w czym przoduje cobra czy ów wymieniony w poprzednim poście jakub. Wszytko po to by ODWODZIĆ SŁOWIAN od SŁAWY... od NAWRÓCENIA SIĘ i POWROTU pod Jej opiekuńcze skrzydła.... Czyli od WYZWOLENIA SIĘ spod władzy UPADŁYCH .... znanych jako HAMICI czyli żydzi.... potomstwo magicznego HAM'a znanego jako ABRA-HAM.... kolejnego imienia na abla....

Mirek pisze:
I jeszcze taka prośba - mógłbyś Ktosiek pisać trochę mniej enigmatycznie?

Postaram się ale jak coś to pytajcie, bo obecnie strasznie zakręcony jestem bo wiele spraw się finalizuje i trzeba dopilnowac by się sfinalizowały "poprawnie" :twisted:

Awatar użytkownika

Gostek jest już na ziemi juz 300 000 lat? Wow! Oczywiście temu nie zaprzeczam, ale czy są na to jakieś namacalne dowody dzięki którym zwykły kowalski może to zobaczyć? Ano ni ma. Kolejne ezoteryczne pierdolino, licytowanie się na aury. Co mnie interesuje ile gościu żyje i jaką ma aurę, byle gadał z sensem czego mu akurat brakło.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]