Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 25 lis 2020, 9:18

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Ja to wszystko pojmuję, wręcz przyswajam;) generalnie chodzi mi tylko o język stosowany, można przecież fajnie ułożyć zdanie, wysilając dwie szare komórki ( ja mam jedną i daję radę) lub napisać w sposób, który zostanie odebrany przez 90% jako atak, chamstwo, etc. Ja nie integruję się ze swoimi emocjami, zbyt wielu ludzi, wnosi na to forum zbyt wiele niepotrzebnej energii, moja jest tu niepotrzebna.
Wychodzę z założenia że każdy ma prawo do nieskrepowanego wyrażania samego siebie, Bolek ma taki styl, ale musi liczyć się z tym, że nie wszyscy będą klaskali po opowieściach na temat genitaliów Jezusa.
Poza tym łączenie osoby Jezusa, który dla mnie był inkarnacją miłości i wspaniałym nauczycielem, z doktryną kościoła jest niewłaściwe. To że KK uzurpował sobie prawo do posługiwania się Jezusem, każe modlić się przez godz. do narzędzia tortur Jezusa, a następnie dokonywać symbolicznego aktu kanibalizmu, w trakcie dziwnych obrzędów, znaków etc. nie znaczy że z Jezusem coś było nie w porządku, doktryna KK jest chora, nie osoba Jezusa.
Trzeba mieć na tyle zdrowego rozsądku żeby rozdzielić te dwie rzeczy, w przeciwnym razie, z jednej manipulacji wpadamy w drugą bo właśnie dochodzimy do wniosku, że jeśli KK jest zły, to wszystkie symbole którymi się posługuje są złe. Błąd.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 03 maja 2010, 20:31 
VIP Member
Awatar

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

Konserwa… wiesz jak taki michnik operował umiejętnie słowami na łamach swojego szmatławca na ludzi z którymi się nie zgadzał? Mniej więcej tak: " to oszołomy", "ciemnogród", "cechuje ich zoologiczna nienawiść", "nie dorośli do demokracji"
Nie wiem dlaczego, ale przypomniał mi się właśnie on czytając Twoje słowa typu: "fajter", "on wrzucił bombę a inni granat" "infantylna refleksja" i na dodatek mówisz to ponad głową Bolka do Suchego twierdząc że to śmieszne. Ok.. Zapytam wprost: brak Ci odwagi żeby powiedzieć o tym wprost Bolkowi? Śmiech to zdrowie, więc śmiej się ile możesz , ale nic w ten sposób nie osiągniasz - tak samo jak i ja nietety nic nie osiągam wyśmiewując naiwniaków - pewnie nie tędy droga. Michnik się o tym już dawno przekonał :tak:

Proszę Was. Nawet nie wiem, które posty usunąć, bo jeden ma coś do tematu, ale odwołuje się do bełkotu innego aktywnego forumowicza, a potem to jak domek z kart...

Usunę 2 ostatnie, pewnie popełnię błąd, więc czekam na ciszę, ale nie...

Odyn, po jasną ciasną odpisywałeś? Po co mi kolejna kupa w temacie?
Widzi Cie milion osób na forum, brawo, piękna składnia - masz talent do pisania książek - daj na wstrzymanie w momencie gdy będziesz chciał wcisnąć 'ODPOWIEDZ' i pomyśl, czy to coś wniesie, albo zmieni? To bardziej do Was wszystkich było... eh

Odnoście się do tematu, a jak nie macie co już klikać to poczekajcie na przypływ "weny tematowej", albo znajdźcie coś co by do niego pasowało...

konserwa
Cytuj:
znam trochę dłużej styl Bolka i bywało, że sam się nabierałem na jego wycieczki
taki już jest kolega Bolek

Wystarczy napisać o Jahwe co sam pisze o sobie w Biblii; Bandyta, despota, mściwy i zazdrosny skórwiel a już się sypie lawina urażonych, kasowanie postów z banowaniem włącznie.
Jezus z Biblii czy ambony, to całkiem fikcyjna figurka od stajenki po ukrzyżowanie za urojony grzech pierworodny.
Następna lawina wyzwisk, wycieczek personalnych z braku argumentów i dziwne, że bana jeszcze nie było.
W czym rzecz?
A w tym, ze na forum D. Icke wszyscy powinni wiedzieć, ze po to jest tyle religii a wszystkie fałszywe, bo to najlepsze źródło konfliktów i wszystkie wojny biorą poczatek właśnie od religii.
O to manipulatorom chodzi aby siać nienawiść wśród ludzi a skłucić ludzi najłatwiej ,
obrażając ich boga dupka a zachwalając innego boga dupka.

Manipulatorom wcale nie chodzi o jedną religię na całym świecie. Czym więcej religii i sekt tym lepiej, gdyż idzie głównie o konflikty miedzyreligijne i bezsensowne dyskusje durnych fanatyków.
Ateizm to też jedna z religii i też spełnia swoją rolę, bo nie istotne czy modlisz się do boga na kolanach, czy wyśmiewasz go i przeklinasz ale mówisz i myślisz o nim/nich i o to własnie chodzi- o zwaśnionych fanatyków opiniami o pseudo boskości urojonych bogów.
Ta cała wściekła dyskusja pełna nienawiści, to właśnie to czemu służą te wszystkie religie i sekty
Jaka Wasza znajomość nauk D. Icke?
Przepraszam ale żadna głupole.

Cytuj:
Manipulatorom wcale nie chodzi o jedną religię na całym świecie. Czym więcej religii i sekt tym lepiej

Przepraszam że wyrywam zdanie z kontekstu, ale nie będzie NWO bez jednej globalnej religii, do tego będą dążyć , jedna religia jeden rząd.
Narzędziem będzie projekt Blue Beam, HAARP i stara, poczciwa manipulatora TV.

Grand Elect Mason * 14th Degree
Grand Elect Mason * 14th Degree

Bolek pisze:
Wystarczy napisać o Jahwe co sam pisze o sobie w Biblii; Bandyta, despota, mściwy i zazdrosny skórwiel a już się sypie lawina urażonych, kasowanie postów z banowaniem włącznie.
Jezus z Biblii czy ambony, to całkiem fikcyjna figurka od stajenki po ukrzyżowanie za urojony grzech pierworodny.

Jaka Wasza znajomość nauk D. Icke?
Przepraszam ale żadna głupole.

Bolek, już w kilku miejscach na tym forum (szukać mi się nie chce) kilku szperaczy napisało kim był jahve i raczej jego entuzjastów na DIF nie znajdziesz; co do Jezusa sprawa nieco bardziej złożona wydaje się, ale jego katolicki wizerunek też chyba tutaj zbyt wielu fanów nie ma;
zatem spokojnie...
a że głupolami jesteśmy, to nie tylko przy (nie)znajomości Icke wychodzi :)
co do fanatyzmu przy dyskusjach (o niczym?) - no właśnie, o czym my tutaj gadamy :!:

konserwa
Cytuj:
a że głupolami jesteśmy,

Jakby inaczej. Całe życie się uczymy i wszyscy nas uczą rozumu a głupcami umieramy. A jest inaczej? :lol:

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

odkopany temat,ale zawartość filmiku może co poniektórym da do myślenia..jakby tego było za mało w wiadomośćiach TV...czy gdziekolwiek

[Była muzułmanka o Jezusie i Maryi w koranie]
...
[24/04/19]zamiana,bo to usunięto,na to samo ale w innym tytule
Żyła w niewoli Szariatu, była muzułmanka o Jezusie i Maryi w koranie.
phpBB [video]

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

temat ze zmasowanego podwórka,czyli wokół,a spodobał mi się niedawno ten wpis Trebor'a

Cytuj:
Islandia przyjęła deklarację: wszystkie religie są bronią masowej zagłady
Reykjavik, Islandia – Islandzki parlament przegłosował klasyfikując wszystkie religie jako broni masowej zagłady. Islam, chrześcijaństwo, judaizm, hinduizm i buddyzm są teraz w tej samej kategorii co broń jądrowa, gaz musztardowy i chemiczne środki bojowe.
...
dalej/źródło
https://treborok.wordpress.com/islandia ... j-zaglady/

rozumiem,że większośc już to czytała :)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC [letni]