Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 26 lip 2017, 5:33

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ] 
Autor Wiadomość
Master Mason * 3rd Degree
Master Mason * 3rd Degree

gdzieś kiedyś było że ponoć iluminaci składają ofiary ze swoich członków to znaczy z ludzi sławnych że zawsze giną trzy osoby w kupie i to coś jest związane z ich obrzędami no i właśnie pewnie słyszeliście o synu Sylvestra Stallone'a zmarł niedawno 13.07.2012 czyli 1+3+7+2+1+2=16 czyli 1+6=7 liczba iluminatów zmarł też syn Ushera nie wiem w sumie kto to ale jest na pudelku więc pewnie ktoś sławny dziecko zmarło 21 więc według numerologi jest to 2+1+7+2+1+2= 15 czyli 6 a chłopiec miał 11 lat i jeszcze Katherine Jackson dziwnym trafem zaginęła miała ponoć opuścić miasto 15 więc 1+5+7+2+1+2= 18 1+8=9

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 22 lip 2012, 13:49 
VIP Member
Awatar

Tak się dzieje, ale nie ma potrzeby by zasilać ich uwagą.

Zawsze możesz zamienić niusy o NWO na coś bardziej Twojego.

Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree

Równie dobrze można by było powiedzieć, że ponad 90% ludzi na ziemi idzie w dobrym kierunku, bo nie zasila takich rzeczy uwagą. W tym czasie goście od NWO mogą z pełnym spokojem zajmować się składaniem ofiar z ludzi lub innymi rzeczami którym z taką pasją się oddają. Ja rozumiem, że w pewne sprawy lepiej się jak najmniej angażować emocjonalnie i w pewnym sensie "robić swoje", ale takim podejściem zataczamy koło.

Intimate Secretary * 6th Degree

Cytuj:
Ja rozumiem, że w pewne sprawy lepiej się jak najmniej angażować emocjonalnie i w pewnym sensie "robić swoje", ale takim podejściem zataczamy koło.

Naskoczycie na mnie, ale my nie zataczamy żadnego koła. My zezwalamy. Bez nas żadne NWO nie istnieje. A jak ktoś rzuci hasło, żeby zorganizować ruch oporu to: ''tak, wiem, dzielni bojownicy o wolność i demokracje łączcie się, sorry, zaliczyłem w życiu dość różne radykalne środowiska i klimaty, z perspektywy lat oceniam taką działalność za kompletnie nie skuteczną i służącą tylko i wyłączne dobremu samopoczuciu, walczymy, protestujemy, świat nas słyszy, ble ble bla bla, nic się nie zmienia...'' - cyt. Ossosso.

Ruch oporu? Z wami? :haha: Historia niczego was nie nauczyła?

Wy naprawdę nie zdajecie sobie sprawy z czym mamy do czynienia.

Ossosso miał rację pisząc to. Do pozorowanej ''walki z NWO'' zawsze znajdą się chętni. Tylko szkoda, że do zmieniania siebie, i swojej przestrzeni chętnych niewielu... ale na szczęście są :)

Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree

dezodorancik pisze:
gdzieś kiedyś było że ponoć iluminaci składają ofiary ze swoich członków to znaczy z ludzi sławnych że zawsze giną trzy osoby w kupie i to coś jest związane z ich obrzędami no i właśnie pewnie słyszeliście o synu Sylvestra Stallone'a zmarł niedawno 13.07.2012 czyli 1+3+7+2+1+2=16 czyli 1+6=7 liczba iluminatów zmarł też syn Ushera nie wiem w sumie kto to ale jest na pudelku więc pewnie ktoś sławny dziecko zmarło 21 więc według numerologi jest to 2+1+7+2+1+2= 15 czyli 6 a chłopiec miał 11 lat i jeszcze Katherine Jackson dziwnym trafem zaginęła miała ponoć opuścić miasto 15 więc 1+5+7+2+1+2= 18 1+8=9

Moja Teoria na temat tych liczb które uważam że nie są dokończone.
Posługuję się swoim system (wymyślonym bądź odczytanym aczkolwiek zaczerpniętym i zainspirowanym liczbą 4 i 44 oraz 9) który z niewiadomych mi przyczyn sprawdza się w przypadku śmierci znając chociażby godzinę zatrzymania zegarka czy dat. Ale przejdźmy do rzeczy:

Miałem wystawić ten post już jakiś czas temu lecz były problemy z zalogowaniem stąd nie pamiętam skąd otrzymałem liczbę 5 którą dodałem do 769 i 768 po prostu liczyłem instynktownie w pamięci i szperając w necie (z historii przeglądarki wynika że trafiłem na taki trop).

Od niedawna posługuję się wynikami liczb przypisując ich do Biblii Hebrajskiej i dosyć zaskakujące informacje dostaję pod nogi nie tylko podczas tego że tak powiem eksperymentu.
Być może kogoś zaciekawi moja teoria i rozwinie to dalej być może zostanę wyśmiany mniejsza stwierdzam tylko moje spostrzeżenia które ciągle ktoś mi je podsuwa (instynkt każe mi tak szukać).

Tutaj wstawiam obliczenia na sam koniec przyporządkuję do wyników objaśnienia:

16=7
15=6
18=9

769 i 768 (9 zamienione na 8 pobrane z 18)

7+6+9+7+6+8=43

4+3=7

5769 i 5768

7+6+9=22

Usuwam 1 (jest zbędna) więc 6+5+8+7+6+9=41

41*4=164
1+6+4=11
11*4=44

Wyjaśnienia + Biblia Hebrajska:

769 to Arnon [strumień ryczący]

768 to arnebeth "a hare" [zając, królik] (ciekawostka: i peat goat II występuje tam królik który jest podświetlany nad tą dziewczynką)

43 to Ebiasaph "a father that gathers or adds" [ojciec, który zbiera i dodaje]

7 to abad "to perish" [zginąć, zniszczyć, zniszczony]

5769 kalendarz żydowski

Lata w kalendarzu żydowskim nie są liczone od żadnego specyficznie "żydowskiego" wydarzenia w historii.

Jest to święto symbolicznie upamiętniające zakończenie Boskiej Kreacji, a dokładnie jej szósty dzień, w którym stworzony został człowiek. Człowiek, który przecież nie był Żydem, ale symbolicznym praojcem wszystkich ludzi.

Istotny jest fakt, że nie jest to upamiętnianie stworzenia świata w sensie fizycznym - galaktyk, gwiazd, planet, oceanów, zwierząt, ale pojawienia się istoty ludzkiej. Oznacza to, że właśnie dopiero stworzenie człowieka - jedynego tworu Boskiej Kreacji uczynionego "według istoty Boga" - dopełniło świat czyniąc go ukończonym i sensownym. Dlatego Rosz ha-Szana - pierwszy dzień miesiąca tiszri (tiszrej) - rozpoczynający kolejny rok w historii świata, jest w rzeczywistości rocznicą przypadającą o pięć (metaforycznych) "dni" (epok stwarzania) później, niż ustanowione zostały podstawy świata materialnego.

5769 to olam "long duration, antiquity, ancientm, everlasting, forever, old" [długi czas trwania, starożytności, starożytny, wieczny, na zawsze, stary]

5768 olel or olal "a child" [Dziecko] (proszę zwrócić uwagę kto umarł, syn, córka, czyli dziecko)

22 to Abiel [Abiel – imię męskie pochodzenia biblijnego[1], oznaczające w języku hebrajskim "Bóg jest moim ojcem".]

44 dla mnie jest liczbą śmierci pomysł na to wpadłem gdy wtajemniczałem się w utwory Kaliber 44 oraz backmaskingu jego utworów.

44 to również Abiezer "my father is help," [mój ojciec jest pomocą, pomoc mojego ojca]

4 to po prostu mnożnik (bo 4 i 4 to 44, "4:44" - album płyty Kalibra, wszędzie nawiązuje do tych liczb)

4 to również eb "fruit" [owoc] (ciekawostka: i peat goat II występuje tam jabłko (owoc) który jest trzymany przez dziewczynkę która po chwili je opuszcza)

11 to abaddon

Abbadon – pierwotnie inna nazwa szeolu, następnie anioł zagłady opisany w Apokalipsie św. Jana (9,11), który jako anioł przepaści wyłania się z otchłani i niesie cierpienie tym którzy nie mają pieczęci Boga na czołach.

Obrazek

Źródła : wikipedia.org, the614thcs.com, biblehub.com, zasoby internetu

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Nie wiem czy to ofiary iluminatów, ale wklejam tutaj nie chcąc zakładać nowego tematu.

Jak już zapewne wiecie kilka dni temu odszedł z tego świata David Bowie w wieku 69 lat.

Obrazek
Obrazek
Tu jest o okultystycznej twórczości Davida Bowie po angielsku:
http://vigilantcitizen.com/musicbusines ... blackstar/

W tym samym wieku i prawie w tym samym czasie odszedł też aktor Alan Rickman. Jedną z najbardziej znanych ról, która przyniosła mu sławę (zwłaszcza pośród młodszej widowni), było wcielenie się w postać Severusa Snape'a w serii filmów o Harrym Potterze.

Obrazek
Obrazek

Prócz tego, że zeszło im się prawie w tym samym czasie, to łączy te śmierci także wiek 69 lat, oraz to, że obaj zmarli na raka.
Symbol zodiakalnego raka jest "przewrócone" 69:

Obrazek

Czy to przypadek psze pana, czy może kolejna sztuczka szatana?

Na koniec jako ciekawostkę wkleję jedno zdanie wyrwane z kontekstu ze szmatławca zwanego tudzież gazetą wybiórczą:
"Nie ma śladu po tym, że David Bowie był istotą ludzką." (kto zechce znajdzie całość, czyli kontekst - napiszę tylko, że chodziło o to, że nie ma grobu ani żadnego upamiętnienia, gdyż tak sobie ponoć artysta zażyczył).

Edit: Alan Rickman nie grał Voldemorta (jak napisałem wcześniej) w Harrym Potterze, tylko Snapea, jedną z najjaśniejszych postaci sagi, która wyglądała na "złą".
Znajomy z innego forum zwrócił mi uwagę na tę pomyłkę, więc prostuję. Nie byłem nigdy fanem Harry'ego Pottera, chyba nie to pokolenie. :)

Ostatnio zmieniony 19 lut 2016, 9:34 przez Mirek, łącznie zmieniany 1 raz

Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

dezodorancik pisze:
gdzieś kiedyś było że ponoć iluminaci składają ofiary ze swoich członków to znaczy z ludzi sławnych że zawsze giną trzy osoby w kupie i to coś jest związane z ich obrzędami (...)

No i zginęły 3 osoby praktycznie na raz.
Lemmy zmarł na nowotwór złośliwy w wieku 70lat. Prawie rak i prawie 69lat. Trochę analogia. Przynajmniej nie pokazali chamsko, że potrafią 3 osoby w tym samym wieku, na podobną chorobę zejść. Czy pokazali?
Każdy rak jest nowotworem ale nie każdy nowotwór jest rakiem, nie wiem ja było w jego przypadku, bo kapelą nigdy się nie interesowałam.
Dla mnie bujdy i bzdury, ale teraz na prawdę wygląda to co najmniej intrygująco...

Awatar użytkownika

Ann_Lakszmi pisze:
Prawie rak i prawie 69lat.

Trochę to jednak naciągane, nie sądzisz?

Ja się skupię na tych dwóch jednak, a właściwie na Bowie na razie.
Mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy. Spójrzcie na jego oczy:
https://www.google.pl/search?q=david+bo ... sQ_AUIBigB
Obrazek

Dawid Bowie był biseksualistą (bi=2), i maniakiem seksualnym. Zmarł 2 dni po skończeniu 69 lat. Symbol raka i liczba 69 oznacza też pewną wyuzdaną odwróconą pozycję seksualną (oni wszystko odwracają).
Jego pierwszym przebojem został w roku 1969 utwór „Space Oddity” (Kosmiczna osobliwość). (wikip.)

Widzieliście najnowszy teledysk Lazarus (Łazarz)?
phpBB [video]

Spójrzcie na masońską symbolikę - "the mysticism of the royal arch":
Obrazek

U góry łuku (ang bow(!) jak Bowie), na jego środku, znajduje się symbol raka, odwrócone 69.

Kto zna angielski proponuję posłuchać tego gościa - może to kolejne fałszywe przepowiednie, a może coś w tym jest:

phpBB [video]

Jest tam też ciekawy motyw o przepowiedni Hopi ( http://www.crystalinks.com/hopi2.html ).

W każdym razie ten rok 2016-sty jawi się groźnie, o czym było już w kilku wątkach, m.in. o Jackowskim, no i o 23 września.
Czy śmierć Bowie'go to jakiś znak, czy tylko przypadkowa zbieżność liczb, niech każdy oceni sobie sam.
Jak zwykle czas pokaże.

Awatar użytkownika

dla mnie wszystko co ty napisałeś jest naciągane xD Ale każdy sobie układa własne teoryjki spiskowe.

Awatar użytkownika

Ann_Lakszmi pisze:
dla mnie wszystko co ty napisałeś jest naciągane xD Ale każdy sobie układa własne teoryjki spiskowe.

"teoryjki spiskowe" powiadasz? "własne" każdy układa? No ciekawe...
Z tym, że to jest forum o "teoryjkach spiskowych", więc o czym mam pisać? Jakbym był na forum chrześcijańskim, to bym pisał o Jezusie, jak to zginął "za nasze grzechy" itd...

Chodziło mi o to "prawie", nie odbieraj tego osobiście - ja nie twierdzę, że moja prawda jest najmojsza...

Dla ciebie wszystko co napisałem jest naciągane? Przecież podałem suche fakty, co do których są zgodne zarówno oficjalne źródła, jak i alternatywne:
David Bowie nie żyje, zmarł w wieku 69 lat, na raka, w tym samym czasie co Rickman, był biseksualistą, do czego się przyznał (możesz o tym nawet na Wikipedii przeczytać), chociaż potem niby temu zaprzeczał, raz mówił, że jest gejem, raz, że hetero, zależy co było jakby "modne", na co było "zapotrzebowanie", co trzeba było promować w danym czasie itd... Nie był wybredny w każdym razie, jeśli chodzi o płeć, ja bym powiedział, że zwykły zboku, bo nie uznaję, że o zmarłych dobrze albo wcale (chociaż nie sposób mu odmówić wielkiego talentu muzycznego). Gdyby tak było, to o ogromnej większości polityków, i innych zarządców nie można by mówić wcale.

Cały czas uważasz, że wszystko, co napisałem jest naciągane?
To proszę uargumentuj i wyprowadź mnie z błędu - wyjaśnij co jest naciągane i dlaczego.
Może to, że jego twórczość była głęboko nasiąknięta okultyzmem?
Przecież wystarczy spojrzeć na zdjęcia, filmy, teledyski, by to stwierdzić z łatwością, nawet nie będąc obeznanym specjalnie w tematyce.
Interesował się "kabałą" i śpiewał o niej na długo przed Madonną.

No ale jak ktoś hołduje zasadzie "nie znam się, to się wypowiem", to trudno dyskutować, bo taka "dyskusja" zaraz przerodzi się w spór o nic. Czyli o to czyja prawda jest prawdziwsza, a na to szkoda czasu i na szczęście nie ma tu przyzwolenia.

Obrazek
Obrazek

Jakby jeszcze ktoś miał wątpliwości, to zacytuję w oryginale Davida Bowie (żaden problem wrzucić do translatora):
"My overriding interest was in cabbala and Crowleyism. That whole dark and rather fearsome netherworld of the wrong side of the brain"

“Rock has always been the devil’s music, you can’t convince me that it isn’t. I honestly believe everything I’ve said—I believe rock and roll is dangerous. … I feel that we’re only heralding something even darker than ourselves” (DAVID BOWIE, Rolling Stone, February 12, 1976, p. 83).
źr: http://www.inplainsite.org/html/voices_of_rock.html

"Bowie may have been the only major international pop singer to use kabbalistic terminology in Hebrew."
źr: http://www.israelnationalnews.com/News/ ... ponNPnhDIU

David Bowie i żydowskie wątki z jego życia.

Tutaj ciekawy materiał, nawet dla nieznających języka ang. ze względu na obrazy przedstawiane:
"David Bowie's Tumblr, Kabbalah Costume & Elvis Presley's Black Star"
phpBB [video]

Ostatnio zmieniony 16 sty 2016, 12:57 przez Mirek, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika

Tak sobie poszperałam w wujku Google i po pięciu minutach znalazłam takie o to zdjęcie Dawida B.

Obrazek
Wtedy jeszcze miał takie samo jedno jak i drugie oko, nawet mimo że fotka jest jeszcze co oczywiste czarno-biała, to nie ulega wątpliwości że i kolor tęczówek był taki sam.

Na innym znalazłam że źrenice były o różnych wielkościach, ale raz tęczówki były odmienne kolorystycznie innym razem nie, obie były niebieskie, to jedna była na zdjęciach zielona, to obie zielone, to jedna czerwona, to wpadające w grąz to obie ciemne to blado jakieś ...

Tyle co do faktów, bo fotki są. Czy to Photoshop, czy soczewki kontaktowe, czy źrenice różnie reagowały na światło gdzie jedna była nienaturalnie rozszerzona, w wyniku udaru, guza mózgu czy opętania, czy raczej chłit maketingowy i soczewki kontaktowe, lub zamienne jak i w wywiadach co w modzie, pewnie długo można by dywagować. Niemniej niewiarygodne, bo nie stałe. No pewnie można uznać że mu się tak robiło samo bo se chciał i był zmiennokształtny, ale to wtedy taki argument można wysnuć i do do stylizacji fryzury i malowania paznokci ;) Dla mnie to jednak troszkę za bardzo naciągane co do oczu Bowiego.

Niemniej obstawiam soczewki kontaktowe :P No i w zestawieniu z innymi faktami, przyznam jest to dość wymowne co do Jego nacechowania.

Ostatnio zmieniony 16 sty 2016, 13:09 przez SeJa, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika

SeJa pisze:
Dla mnie to jednak troszkę za bardzo naciągane co do oczu Bowiego.

No dobra ok, wszystko ciekawe co napisałaś, tylko co jest "za bardzo naciągane..."?

Sama napisałaś, że pewnie długo można by dywagować nad przyczynami i powodami dlaczego miał takie oczy, ale nie ulega wątpliwości, że miał. A jak to było zrobione, to już inna kwestia, której nikt tu [przynajmniej jak do tej pory] jeszcze nie podjął.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Jeżeli źrenice oka mają różną wielkość to na bank można podejrzewać jakąś formę opętania,bycia pod wpływem i bycia kontrolowanym.Często w przypadku choroby psychicznej jest to też widoczne.
A akurat David B. miał te źrenice jak widać na powyższym,kolorowym zdjątku co wkleił Mirek.
Nie szperałem pod tym kątem,ale sporo by się poznajdowało takich celebrycików,artystów itp. u których
ewidentnie coś nie halo z tymi zwierciadełkami ich tutejszyej egzystencji Duszy.
Nierzadko nawet szkła kontaktowe nie są w stanie tego zakryć

Awatar użytkownika

Tam dopisałam i na pewno jest coś na rzeczy. Nawet jeśli kiedyś tak nie było, to ktoś mógł popaść i tak się porobiło, mógł mieć jakieś dziwne pokłosie anomalne, co zmuszało go do kombinowania z soczewkami.

A i bywa już abstrahując od DB, że na fotkach potrafi coś wyjść czego normalnie nie widać. To też o czymś świadczy. Nie zawsze negatywnie ale zjawisko istnieje. Ba da się wpływać na efekty fotografowania. Kiedyś za młodu sama się tym bawiłam znikając z monitoringów, z przed oczu ... czy uniemożliwiając fotografowanie.
Kiedyś też słyszałam o gościu jaki potrafił podkładać w obiektywach całe krajobrazy (nielada wyczyn), czy innym jaki wpływał na wyniki prześwietleń rentgenowskich co już wydaje się dużo prostsze. W ogóle da się wpływać na percepcję innych też co właśnie robiłam znikając nie tylko dla kamer i obiektywów. Dawne dzieje ;)

Pamiętacie może zdjęcie jednego z Prezydentów Stanów Zjednoczonych tej Ameryki, na rybach ponoć z Ochroniarzem gdzie na fotce nie było widać tego ochroniarza a jedynie wiszącą wędkę? Nie wiem czy nie na tym forum widziałam tę fotkę. To wcale nie są mrzonki i da się tak maskować całe budynki, pojazdy, ... że nie widać ich albo dla oczu albo i dla aparatów. Jest też z pewnością taka technologia, ale nie o tym tu mowa. W sumie jest wiele takich przypadków gdzie ktoś znika, czy zmienia kształt, wizerunek et cetera, to nie jest takie bezzasadne. Jest możliwość, zjawisko istnieje, choć jest też wiele chamskich mistyfikacji amatorów rozgłosu...

Awatar użytkownika

Ja obstawiam, że to zdjęcie z reptyliańskimi źrenicami, to Photoshop - a to dlatego, że Bowie nie ma na nim sutków. Co nie zmienia w żaden sposób faktu, że mamy tu do czynienia z okultyzmem (tak najogólniej mówiąc).
Mogło być też tak [teoretycznie], że źrenice takie ma z innego względu, nie zagłębiając się w to teraz, a sutki zostały wymazane w Photoshopie przykładowo, by każdy myślał, że cała fotka jest zrobiona komputerowo.

Awatar użytkownika

Ale jest to spójne zauważ Mirek :) Bo jeśli ktoś nie jest ssakiem rozmnażającym się płciowo chociażby, nie karmiący potomstwa mlekiem Matek. To i nie ma sutków, nie ma też wtedy i pępka, chyba że było by używane sztuczne łożysko to był by tylko pępek.

Nie wykluczam też podmianek Ludzi, na jakieś Klony, (produkty) ... , co uważam stało się z Putinem kiedy zniknął a potem się pojawił taki jakiś jeszcze nie do końca foremny. ... Analogicznie do filmu "Prawo Siódmego Dnia"

Najeźdźcy robią to, nagminnie w kluczowych stanowiskach. Bo zauważmy jak nowy młody polityk, wznosi się na fali rezonansu społecznego, wie co robić, zarzeka się na krew przodków ... wygrywa i tu zonk, własną śmierć, za kilka dni najpóźniej okazuje się że, jak każdy kłamał i jest jedynie pionkiem w maszynie bez kręgosłupa. Tak od ilu to stuleci?
A nam, nam i tak powie się co chce, jak co roku debatują, jak co roku zderzyły się 2 śmigłowce, bo w tamtym roku się zderzyły i w tym, i 2 lata temu też się o tej porze zderzyły i znów jak w tamtym i dwa lata temu ... dzielny dziesięciolatek zadzwonił i uratował rodzinę przed zaczadzeniem, i jak w tamtym roku i dwa lata temu ten sam bezdomny mimo mrozów i żniwa śmierci nie chce iść do przytułku i ta dalej i tak dalej, ta sama Pani tragedia płacze w miejscach rzekomych katastrof i zamachów... A my jak te lemingi patrzymy i nie widzimy ogłupieni bromem, fluorem i chlorem, rtęcią i aluminium. Oglądamy Harryego Pottera, Gwiezdne Wojny, ... (czy ktoś jest w stanie się dopatrzyć jakiejś nieścisłości w postaci Frogo albo w aerodynamice latania na miotłach? NIE!) i nie widzimy jak potrafią kreować i pokazywać społeczeństwu co tylko zechcą, i nie da się powiedzieć czy to komputerowa projekcja i łudzimy się że to co pokazują w necie, w masmediach jest prawdziwsze? Że ktoś tam siedzi i zawija w te sreberka? Haaa :D Ofiary, a tak. ;)

To na Bolka, to na Lolka, to na Bolka, to na Lolka... Komuna, Kapitalizm. Pis Po. Demokraci, Republikanie. Pozycja, Opozycja.
Paliwo społeczne i wentyle bezpieczeństwa...

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Mirek pisze:
Nie wiem czy to ofiary iluminatów, ale wklejam tutaj nie chcąc zakładać nowego tematu.

Jak już zapewne wiecie kilka dni temu odszedł z tego świata David Bowie w wieku 69 lat.

Obrazek
Obrazek
Tu jest o okultystycznej tórczości Davida Bowie po angielsku:
http://vigilantcitizen.com/musicbusines ... blackstar/

Od razu skojarzylo mi się że w ostatnich dniach również na raka zmarł mąż Celine Dion - René Angelil tyle że on miał 73 lata. Jeszcze zastanawiająca była dla mnie podobno samobojcza śmierć byłej dziewczyny Jim Carreya - Cathriony White która zmarła 28 wrzesnia 2015 na skutek przedawkowania leków. Jednak policja miała sprawdzić czy w jej śmierć zamieszani byli scjentologowie .

Awatar użytkownika

Niestety jest tak jak piszesz SeJa.

Gosha123 pisze:
Jeszcze zastanawiająca była dla mnie podobno samobojcza śmierć byłej dziewczyny Jim Carreya - Cathriony White która zmarła 28 wrzesnia 2015 na skutek przedawkowania leków. Jednak policja miała sprawdzić czy w jej śmierć zamieszani byli scjentologowie .

Nie wierzę, że to była samobójcza śmierć, no chyba że była ofiarą jakiejś kontroli umysłu, ale wówczas trudno też mówić o samobójstwie.
Było w temacie o 23-28 września o tym, że na datę 28.09.2015 przypadał krwawy księżyc, także to była bardzo ważna data dla okultystów. Do tego był też w tamtym temacie (właściwie tematach) film o tym jak Jim Carrey w swoisty sposób można powiedzieć, ale jednak wyjawia pewne sekrety. Czy to była kara, ostrzeżenie? W każdym razie prawdopodobieństwo, by akurat tego dnia popełniła samobójstwo, jest małe moim zdaniem.

Wkleję tu ten film, bo jest dobry i mocny. :) Najlepsze, że lemingi w ogóle nie czając o co chodzi i o czym mówi, śmieją się tam myśląc, że żartuje, chociaż wiadomo, że te śmiechy też często podkładają, aby ludki przy telewizorach wiedziały, kiedy trzeba się śmiać i co jest śmieszne.
Nie ma chyba z napisami, ale można znaleźć tłumaczenie tego co mówił, nawet chyba tu na forum było o ile dobrze pamiętam (i jest na wolna-polska.pl link powyżej wkleiłem).
"Jim Carrey's Secret Hand Signal"
phpBB [video]

A co do tego męża żony, co mu się zmarło na raka, czyli René Angélil, to 16 stycznia, czyli dwa dni po śmierci, miałby 74 lata (zmarł 14 stycznia 2016 w Las Vegas).

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Właśnie miałam dodać ten film ale mnie wyprzedziles :) z tego co pamiętam Carrey jest również przeciwnikiem szczepionek. czyżby on jeden miał odwagę zachować swój rozum w tym hollywoodzkim świecie i nie poddał się iluminatom? Czy może niedługo i jego spotka tajemnicza śmierć . nie wiem co o tym myśleć .

Awatar użytkownika

No niestety Mirek, i ten filmik z Jimem, świetnie pasuje. ...
.

Awatar użytkownika

Oprócz Davida Bowie, jeszcze pewien inny wielki artysta, wydał utwór zatytułowany Black star - Elvis Presley.

Cytuj:
Każdy człowiek ma czarną gwiazdę,
Czarną gwiazdę nad swoim ramieniem
I kiedy człowiek widzi swoją czarną gwiazdę,
To wtedy wie że jego czas, jego czas nadszedł.

http://www.tekstowo.pl/piosenka,elvis_p ... _star.html

Co ciekawe Elvis Presley urodził się tego samego dnia roku, co David Bowie - 8 stycznia, z tym że 12 lat wcześniej.
Tego samego dnia w 2016 (666+666+666+6+6+6) roku ukazuje się najnowszy album już za życia legendarnego artysty - "Blackstar".

W filmie, który wkleiłem wcześniej była ta strona Bowie'go:
http://thevillaoformen.tumblr.com/

No i nie może tu zabraknąć teledysku:
"David Bowie - Blackstar"
phpBB [video]

Cytuj:
There is a lot of speculation on what a Blackstar actually is, but I think the most compelling answer is that a black star is both a type of cancer lesion, AND is also thought to be a transitional phase between a star and a singularity.

Cytuj:
Here are some of the lyrics to Blackstar:
"In the villa of Ormen, in the villa of Ormen"
Ormen is a Norwegian word meaning serpent. The Villa of Ormen means the town of the serpent.

https://www.reddit.com/r/creepy/comment ... _villa_of/

"Every man is a star." - Crowley
"Każdy człowiek jest gwiazdą"
Czy dlatego o sławach mówi się gwiazdy? A przecież niczym się one nie różnią od "zwykłych" ludzi.

“These whose minds are fixed to a star, are never hurt by lies and slander”– Leonardo da Vinci
https://epopteia.wordpress.com/2015/09/ ... -and-lies/
"Ci, których umysły są przytwierdzone* do gwiazdy, nigdy nie zostaną zranieni przez kłamstwa i oszczerstwa"
*albo umiejscowione [na/w gwieździe]

Cytuj:
“Every woman and every man is a star” – wrote Crowley, while in the Egyptian book the Dead, Sekhem was this immortal spirit that Egyptians aspired to ascend to, while all darkness, lies, tried to separate them from the Eonic Fields, the Fields of Yarru, the Boat of a Millions Years of the Stars – although whether this is truth, or merely a dear belief that I hold? It is a question of trust that I have towards experience, I guess, but I don’t go round proselytizing it.

https://epopteia.wordpress.com/2015/09/ ... -and-lies/

U Davida Bowie można znaleźć wiele nawiązań do starożytnego Egiptu.

Jeszcze taki ciekawy cytat znalazłem:
“I drew things on walls and just walked through them, & saw what was on the other side.”—David Bowie
http://www.dead-people.com/David-Bowie

Black Star to też, albo przede wszystkim czarne słońce:
http://www.swastika.cba.pl/news/blacksun.htm

Awatar użytkownika

On jest Wojny, ubolewam wraz z Nim.
Obejrzałam teledysk.
A może odebrałam swojego SmartFona? A może to nie mnie aż trzęsie do symboli śmierci? ...Nie rozumienia. Geniusz.

Awatar użytkownika

Rody Iluminatów - Rodzina Rothschild - Właściciele świata?
vlog, opowiadanie jednego z jutjuberów
phpBB [video]

wcześniej ten gość nagrywał też inne filmiki nt. spiskow

25 grudnia 2016 zmarł George Michael. To kolejna "sława", która "odeszła" 25 dnia miesiąca. Dodatkowo warto wspomnieć, że 27 grudnia "zmarła" Carrie Fisher, a 28 Debbie Reynolds. Zwykły zbieg okoliczności czy znowu mamy do czynienia z tymi sławetnymi trójkowymi ofiarami illuminati?

Pokaż Uwagi moderatora

-- 27 lut 2017, 11:41 --

Przepraszam za post pod postem.
Neil Fingleton - "zmarł" 25 lutego 2017
Bill Paxton - "zmarł" 26 lutego 2017
Ciekawe kto dzisiaj.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]