Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 28 cze 2017, 16:42

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
Entered Apprentice * 1st Degree

Witam. Na dzień biore pernazynę 2x100mg i na noc ketrel 200mg. Jak to się ma do oczyszczania organizmu? Chciałbym oczyścić głównie wątrobę. Rano chcę zacząć płukać usta olejem kokosowym. Wogóle w promieniu wątroby czuje coś czasami takie bóle i pomyślałem że najlepiej jak zadbam w ten sposób o zdrowie. Poleci mi ktoś coś?

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 16 cze 2017, 22:56 
VIP Member
Awatar

Provost and Judge * 7th Degree

A nie lepiej zamienić leki psychotropowe ( o dużych skutkach ubocznych) na lek przeciwpsychotyczny pochodzenia ziołowego Siledin. Tu już było o tym leku. Wpisz w znaku zapytania siledin i wyszukasz wątki, gdzie był temat tego leku poruszany. Oprócz tego masz informację tutaj http://schizofrenia.evot.org/viewtopic.php?t=19449 oraz tutaj https://fobicy.pl/index.php?topic=3112.0. Tu jest też dużo wiedzy post204573.html?hilit=choroby%20psychiczne%20jak%20leczy%C4%87#p204573, bo leczenie to właśnie oczyszczanie i leczenie jelit, więc witaminy, betaina HCL, zdrowe tłuszcze etc.

Grand Elect Mason * 14th Degree

Magnez i mózg, czyli na kogo możemy liczyć gdy cierpi psychika.
http://longevitas.pl/magnez-mozg-czyli- ... -psychika/

10 NAJPOTĘŻNIEJSZYCH PROTOKOŁÓW WITAMINOWYCH – CZ. 7 NIACYNOWY PROTOKÓŁ DOKTORA ABRAMA HOFFERA
http://www.akademiawitalnosci.pl/10-naj ... a-hoffera/

No mam te siledin, stosowałem przez chwilę i nie pomagał. A jaki najlepszy sposób polecacie na oczyszczenie jelit oprócz lewatyw, ponieważ zaniedługo podejmuje pracę i będe do późna pracował i nie będe mógł ich wykonywać w sposób poprawny.

Ziołami skutecznie:

https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q= ... UdCcmRu_Ug

Postanowiłem że jelito grube oczyszcze przez stosowanie kefiru z siemieniem lnianym. 1 tydzień się je 100ml kefiru z 1 łyżką siemienia, w drugim 100ml kefiru i dwie łyżki a w trzeci 150ml kefiru i 3 łyzki siemienia lnianego. Je się to na czczo. Po jakim czasie mogę zjeść śniadanie po tym, i co jeszcze polecicie do tego? Zamierzam sobie na razie kupić jakiś tani magnez ponieważ fundusze nie pozwalaja mi na kupno jakiegoś cytrianu magnezu. Co suplementować. Może być kwas alfaliponowy do oczyszczenia ?

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

@ jacobug a jak długo dokładnie stosowałeś Siledin i na jaką jego pomoc liczyłeś? Na odtrucie wątroby po lekach? Bardzo interesują mnie wiarygodne opinie na temat tego suplementu.

Raczej nie na odtrucie a polepszenie myślenia. Dodam że jestem ofiarą kontroli umysłu więc u mnie troche jest inaczej

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Również poszukuję wiarygodnych informacji na temat Siledinu...

Znam osoby, które po odstawieniu psychotropów wpadłyby jak nic w psychozę, zaczął się uciążliwy brak snu, idące za tym lęki, napięcia i tylko dzięki Siledinowi uniknęły najgorszego, bez żadnych skutków ubocznych. Suplement zaczął działać po kilku dniach i trzeba go brać w zależności od symptomów, nieraz na początku po kilka dziennie (7-10) a na noc dawka większa 4 tabletki, ale po opanowaniu objawów zmniejsza się dawkę do najmniejszej efektywnej, np gdy wróci sen to 3 przed snem. Jest to sprawa indywidualna i ten lek ziołowy trzeba brać też dłużej, nie od razu odstawić, przynajmniej dawka przed snem, trzeba dać czas by bałagan w biochemii mózgu z neuroprzekaźnikami doszedł do równowagi. Jeśli ktoś brał lata leki psychotropowe to musi potrwać rekonwalescencja. Jest to bardzo skuteczny lek. W superlatywach wypowiadał się o nim na forum astromarii, w wątku Duchowe leczenie metodą Bruno Groeninga, użytkownik Peter, który uzależnił się wcześniej od tramalu i poźniej paroksetyny. https://astromaria.wordpress.com/2008/12/03/bruno-groning/comment-page-27/#comments
Cytuj:
peter pisze:
11/08/2016 o 19:12
Ja sie zastanawiam dlaczego odrazu nie wzielem Siledinu a nie bylem u 4 psychiatrow,wydalem z 450Pln A oni zmieniali mi tylko te mozgojeby twierdzac ze musze je brac,a jak przestane to Tworki!A na S jest Super,ostrosc widzenia nawet jest 100% gdzie na Paroksetynie mialem zaburzenia wzroku!!moze po Seledinie sprobuje tego Solaray 5HTP z dziurawcem i pobiore troche

Ale to tylko wstęp do uporania się z objawami a później należy wdrożyć kurację jelit, oczyszczanie organizmu, wdrożenie odpowiedniej diety, uzupełnienie braków witaminowych i minerałów etc.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]