Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 12 gru 2019, 19:48

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: OCZYSZCZANIE
Dzień Dobry (takie polskie ALOHA)

Przypomniał mi się prosty sposób uzdrawiania, lub utrwalania naszego dobrego samopoczucia.
Mianowicie:

OCZYSZCZANIE
Mentalnie zakładamy, że po ok. 0,5 – 1 godz. Od rozpoczęcia oczyszczania wracamy do rzeczywistości dnia dzisiejszego.

Usiąść (w miejscu gdzie nikt nam nie będzie przeszkadzał) zupełnie rozluźnionym, stopy opierają się o podłogę, dłonie na udach wierzchnią stroną w górę, oczy zamknięte. Rozluźnić się kolejno sprawdzając całe ciało od stóp do głowy.

Następnie:
1/ Wytworzyć mentalnie wokół stóp wirujący krąg oczyszczającej energii (o średnicy ok. 1 m w kształcie lassa), które będziemy wolno podnosili w górę wzdłuż korpusu spiralnie, aż nad głowę (kierunek wiru w lewo).
Pozostać chwilę w tym wirującym słupie oczyszczającej energii z nastawieniem mentalnym, że energia ta oczyszcza ciało mentalne, astralne i fizyczne wyrzucając na zewnątrz negatywne energie.

2/ Obniżyć ruchem spiralnym słup energii z nad głowy wzdłuż ciała do stóp (kierunek wiru w prawo).
Uwaga: podnoszenie i opuszczanie ruchem spiralnym okręgu wykonujemy po 3 razy i kończymy na dole.

3/ Wypełniamy mentalnie wnętrze wirującego okręgu oczyszczającej energii (na kształt koła) i ponownie powoli podnosimy spiralnie energię oczyszczającą, aż nad głowę (kierunek obrotów w lewo), a następnie do dołu (kierunek obrotów w prawo).
Uwaga: podnoszenie i opuszczanie ruchem spiralnym wypełnionego okręgu energii wykonujemy po 2 razy, a po podniesieniu za 3 razem do góry pozostawiamy go nad głową.

4/ Mentalnie oczyszczamy i udrażniamy kanały energetyczne którymi płynie energia od naszych stóp do głowy (prowadząc kanałami energetycznymi energię od stóp do głowy).

5/
Mentalnie oczyszczamy i udrażniamy kanały energetyczne którymi płynie energia od naszej głowy do stóp (prowadząc kanałami energetycznymi energię od głowy w dół naszego ciała).
Uwaga: wykonujemy to po trzy razy (w górę i w dół).

6/ Obniżamy (pozostawiony wcześniej dla ochrony nad głową słup energii) ruchem spiralnym obroty w prawo w dół, aż do stóp.

7/ Powoli otwieramy oczy. Chwilę należy jeszcze posiedzieć (wolno się ruszać) następnie wracamy do naszych codziennych zajęć.

LUB po 5/
6/ Mentalnie zrównoważamy prawą i lewą stronę ciała, prawą i lewą półkulę mózgu.

7/ Mentalnie wydać dyspozycję:
-jestem uspokojony, oczyszczony, zrównoważony,
-jestem w doskonałej harmonii i równowadze ze sobą, ze swoimi ciałami
mentalnym, astralnym, fizycznym i z całym kosmosem,
-jestem zdrowy, silny, cały mój organizm funkcjonuje absolutnie prawidłowo.

8/ Wyciszyć się zupełnie, nie myśleć nie ruszać się – ciało powinno rozpłynąć się i zlać ze wszechświatem. Zostaje tylko świadomość, pozostać tak przez chwilę.

9/ Obniżyć (pozostawiony wcześniej dla ochrony nad głową słup energii) ruchem spiralnym obroty w prawo w dół, aż do stóp.

10/ Powoli otwieramy oczy. Chwilę należy jeszcze posiedzieć (wolno się ruszać), następnie wracamy do naszych codziennych zajęć.

To o czym wcześniej napisałem jest dokładnie w takiej formie w jakiej do mnie kiedyś dotarło gdy w Polskim Towarzystwie Psychotronicznym uczyłem się uzdrawiania.
Właściwie sam rzadko z niego korzystam (bo mam sporo innych równie dobrych i sprawdzonych sposobów, które stosuję praktycznie kilka lub kilkanaście razy dziennie.
Pamiętam iż gdy kiedyś dałem ten ‘przepis na oczyszczanie’ (jak powszechnie wiadomo podstawowy i najważniejszy element każdego leczenie to oczyszczenie lub odtrucie organizmu) emerytowanej pielęgniarce którą właśnie wtedy wypisano ze szpitala (miała raka i rokowano jej ok. 3miesiące życia, a jej synowie lekarze byli bezradni) z informacją iż; tylko od niej samej zależy jej przyszłość i to czy znajdzie czas i ochotę na stosowanie powyższej procedury.

Kobieta żyje do dzisiaj mimo, iż upłynęło już ponad 8 lat.

Czy potraktujecie w/w sposób jako zapobieganie wszelkim ew. niedomaganiom czy w ogóle to kogokolwiek zainteresuje to już inna sprawa.

Jest to sposób bezpłatny, prosty i skuteczny – ale o tym może się przekonać tylko ten kto praktycznie będzie stosował codziennie na swój lub kogoś użytek.
Bo dodam (byłbym zapomniał) iż w/w sposób z powodzeniem można stosować mentalnie wyobrażając sobie inną osobę i wykonywać wokół niej powyższe czynności w myślach (może leżeć, siedzieć, czy stać, może być obok nas, ale również może przebywać na drugiej półkuli – SPRAWDZONO DZIAŁA W KAŻDYM PRZYPADKU)i jeszcze dodatkowa uwaga [w okolicy sera wir przesuwamy WOLNIEJ].

Pozdrawiam
Zbyszek

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

Tytuł: OCZYSZCZANIE
: 10 lut 2011, 11:05 
VIP Member
Awatar

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

Potwierdza ktoś działanie? Czy to bardziej jako dodatek do oczyszczania np. chloerellą?

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree

A co da Ci to, ze ktos da Ci tu potwierdzenie (lub zaprzeczenie) skutecznosci tej techniki?
Sprawdz na sobie, wyprobuj i bedziesz wiedzial.

Teraz dobry czas na oczyszczanie. Ksiezyca ubywa. Czym blizej nowiu tym intensywniej organizm sie oczyszcza. Takze do dziela...

Jezeli zalezy Ci na efektach czy tez sprawdzeniu skutecznosci tej metody...

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]