Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 13 sie 2020, 3:08

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ] 
Autor Wiadomość
Fellow Craft * 2nd Degree

Witam,
jest tu mnóstwo różnych wątków, ale każdy z nich dotyczy jednego, małego fragmentu oczyszczania, diety, suplementacji, pracy z energią/umysłem itd.
Brakuje mi tematu, który zbierze wszystko razem i pomoże całościowo (ale jednak małymi kroczkami, spokojnie i po kolei) zmienić sposób życia i zmierzać ku zdrowiu/lepszemu samopoczuciu/rozwojowi :)
Ja właśnie rozpoczynam taką drogę :tak:
Zaczynam od oczyszczania organizmu: w tej chwili przeprowadzam kurację przeciwpasożytniczą. Potrwa ona jakieś 2-3 tygodnie.
Równocześnie chcę zmienić sposób odżywiania.
Równocześnie chcę zmienić sposób myślenia/odbierania rzeczywistości/podejścia do życia, noo wiecie :)
Następnie chcę przeprowadzić dokładne oczyszczenie kolejnych organów (wątroba, nerki, oczyszczanie z metali ciężkich itd.)
Podzielcie się swoimi doświadczeniami i wiedzą, będę wdzięczna.
Co czytać? Od czego zacząć? Na co zwrócić szczególną uwagę?
Pozdr.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 25 lip 2014, 14:47 
VIP Member
Awatar

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Nie popadaj w skrajności. Obserwuj reakcje swojego ciała i umysłu. Nie oczyszczaj się zbyt intensywnie. Nie planuj zbyt wielu etapów i rożnych kuracji, bo po jednym etapie oczyszczenia mogą Cię najść dobre pomysły na kolejny, a możesz je przeoczyć trzymając się ścisłego planu.
Albo nie czytaj moich pierdół i zrób wszystko na odwrót :) Każdy z nas jest trochę inny. Jednemu wystarczy rzucić fajki, inny potrzebuje miesięcznej głodówki w Tybecie.
Podobno.

Dzięki za odpowiedź :)
Masz rację - nie ma sensu planować zbyt szeroko. I ja tego nie robię :) Chociaż tak... mam zamiar bardzo duużo zmienić, przejść przez wiele etapów oczyszczania, ale... wolno i spokojnie :)
Dlatego na razie zaczynam od pasożytów. A za jakieś 2-3 tygodnie oczyszczę pierwszy raz wątrobę.
To ze sfery cielesnej :)
Natomiast z duchowej --- zwalniam tempo - to w zasadzie tyle :)
uczę się świadomości, obserwuję siebie, swoje emocje, przyglądam się sobie i otoczeniu.
Nie mam doświadczeń z medytacją, ale chcę się jej także nauczyć.

-- 26 lip 2014, 21:07 --

Rozpracowałam swoją kurację przeciwpasożytniczą :) Mam zamiar rozpocząć od poniedziałku.
Pierwszy tydzień-dwa wygląda następująco:
1. zioła: wrotycz, piołun, kora dębu, kora kruszyny
wymieszane w równych proporcjach, łyżeczka mieszanki zalana wieczorem szklanką wrzątku, a wypita następnego dnia rano (na 2 razy)
2. nalewka z czarnego orzecha --- 3 x dziennie po 15 kropli
3. spirulina (wspomaga odrobaczanie i usuwa rzęsistka)
4. glinka zielona (ze względu na krzem) pita po południu, żeby nie wchłaniała pozostałych specyfików
5. dieta warzywno-owocowa z dużą ilością czosnku, kiszonek, cytryny, chrzanu, natki pietruszki, żurawiny, świeżych soków warzywnych, ziół typu imbir, oregano, cynamon, kolendra, pieprz (wszystkie te produkty działają przeciwpasożytniczo)
6. olej lniany (ma silne działanie przeciwgrzybicze)
7. ZAPPER

Do tego każdego dnia lewatywy (z sokiem z cytryny i solą) oraz mikrowlewki czosnkowe.

W dalszej kolejności, już jako kolejny etap, zastosuję jednodniową kurację pestkami dyni, opiszę ją później.
Zastanawiam się nad naftą. Może ktoś ma jakieś doświadczenia.

Myślę, że taka kuracja potrwa w sumie jakieś 3-4 tygodnie, ale później trzeba będzie ją (być może w skróconej wersji, 2-3 dniowej) powtarzać co miesiąc.

Intendant of the Building * 8th Degree

dużo tego, naturalnie brak plomb z amalgamatem ?
a co z detoksykacją od metali ciężkich.
zapper i lewatywy codziennie, mozesz tego nie wytrzymać.
Ja stosuje obecnie sweeper 24h/dobę generatorem Rife w trybie Remote DNA i powiem tyle że jest cięzko.
Reakcja Herxhaimera powala jednak ale nie przerywam tego.

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

A właśnie. Ile dni myślisz tak przemiatać swój organizm i jeszcze 24 godziny na dobę? Czy ktoś to już stosował i opisuje na forum Spooky2 ?
I jeszcze pytanie , czy stosujesz ten program podstawowy Spooky Spectrum Sweep ( CUST ), czy masz swój indywidualny o innej częstotliwości?
Ja stosuję ten podstawowy codziennie po 8 lub 12 godzin dla trzech osób, ale rewelacji na razie nie widać.
Jeden cykl trwa 4:11:20.
Zastanawiam się nad tym drugim Spooky Converge Sweep, może byłby skuteczniejszy. Mam też ten kabel Spooky Boost i może podpięcie pod oba wyjścia wzmocniłoby efekt.
Ale znów problem z dobrym ustawieniem opcji w programie.

Proponuję jednak z tematem spooky2 wrócić do tematu Zappera.
no chyba że autorka tematu pozwoli na zaśmiecanie jej tematu naszymi problemami technicznymi.

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Praktyka pokłonów, dobrze działa.
Opisana w dziale techniki treningu umysłu.
Nie kosztuje nic.
Zawsze pod ręką.

Aż ciężko znaleźć malkontenta na ceny.

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Domowy kwas na jaskółczym ziele Bolotowa PL HD

phpBB [video]

Dzień dobry :)
dawno mnie tu nie było... :so:
...
Fajny przepis na ziele bolotowa... obawiałabym się tylko tej pleśni.........
Wg osoby podającej ten przepis (z filmiku) pleśń ma zostać unieszkodliwiona i nie szkodzić... ale kto to wie ??
bo jednak wiadomo, pleśń to pleśń, najbardziej rakotwórcza substancja...
jak Wam się wydaje ??
...
Ja natomiast w dalszym ciągu piję soki.
Teraz jest sezon na dynię, więc wyciskam sporoooo dyni :)
kupiłam też bulwę brukwi, czarną rzepę, buraka liściastego... będę eksperymentować z soczkami z tych warzyw Mruga
No i oczywiście codziennie wyciskam sok z marchwi i buraków (betaina).
...
Poza tym rozpoczynam oczyszczanie ryżem wg Tombaka.
Przepis jest następujący:
W pierwszym dniu do półlitrowego słoika wsypać 2 łyżki nieoczyszczonego ryżu, nalać do pełna zimnej, przegotowanej wody i odstawić na 24 godziny. W drugim dniu wziąć drugi słoik, nasypać do niego ryżu. zalać wodą, a z pierwszego słoika ryż przepłukać i znów zalać wodą i odstawić na 24 godziny. I w ten sposób codziennie dodawać po nowym słoiku, a w pozostałych przepłukiwać ryż i zalewać wodą.

Po 5 dniach będziemy mieli 5 słoików z zamoczonym ryżem. W szóstym dniu ugotować ryż, który był w słoiku nr 1, gotować 15 minut i od razu zjeść niczym nie zagryzając. Można jedynie dodać niewiele masła śmietankowego lub oleju roślinnego, ale w żadnym razie soli. Po zjedzeniu ryżu przez 3 godziny nie należy nic jeść ani pić. Do słoika nr 1 znów nasypać ryżu, zalać wodą i postawić za słoikiem nr 5. Tak postępować przez 2 miesiące, po kolei przestawiając słoiki.
...
Trochę to zajmie czasu, bo całość ma trwać aż dwa miesiące.

Mam już w lodówce 5 słoików z namoczonym ryżem (ja moczę 3 łyżki, troszkę więcej niż w przepisie).
Wczoraj zjadłam pierwszą porcję. Nie była jakaś super-smaczna, głównie dlatego, że bez soli. Ale dało się zjeść. Można też bez problemu wytrzymać te 3 godziny później bez jedzenia.
...
Czytałam opisy osób, które stosowały tą metodę. Podobno jest tak, że po kilku tygodniach stosowania tej kuracji (oczywiście przy zachowaniu także innych zasad zdrowego odżywiania) pojawiają się bóle w miejscach, które są/były kiedyś chore, gdzie coś dolega/dolegało. Ponoć to oznaka oczyszczania i regeneracji tych narządów.
Zobaczymy.
Będę obserwować własne odczucia i opisywać :tak:

pozdrawiam wszystkich :kwiatek:

Awatar użytkownika

Oczyszczanie, energetyzowana woda i pszczoły - Kazimierz Karwot

phpBB [video]

Awatar użytkownika

euroscan pisze:
............ lewatywy codziennie, mozesz tego nie wytrzymać.
...........

bo to nie jest naturalny sposób. Nasz organizm jest
przystosowany do wlewania górą a dołem wylatuje.
Pod prąd samochodem też się nie jeździ.
Poza tym ciało to zespół połączonych naczyń - wiele różnych
czynników. Po pierwsze odciążać organizm stopniowo a naturalna
samoobrona wróci. Niech organizm decyduje co chce oczyszczać jako pierwsze i co
mu najbardziej szkodzi w danym momencie,

do autorki tematu - KURKI !!! (grzyby) jak nie masz własnych to szukaj na allegro suszonych.
To jedyny środek , który oprócz zwykłych robaków likwiduje ich jaja zalegające gdzieś tam
w mięśniach i w tkance tłuszczami nawet całe lata.

p.s. Carina - Tombaka sobie odpuść. To głupek, który nazbierał masę przepisów i wydał książki tłukąc wielką kasę. Zboża wszelkie są szkodliwe(piszesz o ryżu). Używaj naszej poczciwej gryki ( wspaniała jest również na surowo- ale oczywiście biała, bez łusek) . Grykę trudno przecenić. To złoto na naszych stołach . Rzepa, kapusta - buraki i wszelkie inne warzywa też pożyteczne nie są (otępiają - nie przypadkiem mówi się , że ktoś stał się warzywem) . NAJGORSZE !!! są wszelkie psiankowate - to trucizna numer 1 ( w Rosji rozpowszechniona przemocą za czasów Piotra I - były tzw. "bunty kartoflane" - ludzie nawet trafiali do więzień. Wcześniej hodowali poczciwą rzepę. ( zdrowy jak rzepa ).
Psiankowate to ziemniaki, wszelka papryka, bakłażany. tytoń też . Instytut Artrozy i Artretyzmu z USA ogłosił wyniki badań, że podstawową przyczyną wszelkich schorzeń kostnych i chorób stawów sa psiankowate ( ziemniaki i pomidory) . Samo odstawienie tych produktów powodowało wyleczenia .

GRYKA , PROSO - TO NIE SĄ MODYFIKOWANE GENETYCZNIE ZBOŻA JAK żyto, pszenica, jęczmień i ryż kukurydza, owies. To są rośliny kwitnące zapylane przez pszczoły.

phpBB [video]

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

3 kroki do zdrowia - GNM [PL]

phpBB [video]

Cytuj:
Prosta strategia znalezienia przyczyn chronicznych chorób i pozbycia się ich, przedstawiona przez Dr Alvina de Leon, w oparciu o 5 Praw Natury.

===
Bardzo wiele chorób ma swe podłoże w psychice,bardzo dobry materiał.

O wpływie stanu psychicznego na zdrowie i tego tragiczne czasem efekty- na przykład w tej książce:
fritz-zorn-mars-rak-jako-choroba-psychiki-t12888.html

Cytuj:
... bo mamy zdumiewającą zdolność uzdrawiania...

jeszcze do tego ja bym dodał , uczmy się reagować pozytywnie na stres, np. poprzez HRV biofeedback.
aby ten stres nigdy nas nie zaskoczył.

Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Michałxl650 pisze:
NAJGORSZE !!! są wszelkie psiankowate - to trucizna numer 1 ( w Rosji rozpowszechniona przemocą za czasów Piotra I - były tzw. "bunty kartoflane" - ludzie nawet trafiali do więzień. Wcześniej hodowali poczciwą rzepę. ( zdrowy jak rzepa ).
Psiankowate to ziemniaki, wszelka papryka, bakłażany. tytoń też .

Słyszałem, że ziemniaki nie są za zdrowe, ale pomidory, bakłażany i nawet papryki, to mnie zaskoczyłeś (znowu Mruga ).

Niektóre źródła (http://www.vismaya-maitreya.pl/naturaln ... _raka.html) podają, że papryka zawiera kapsaicynę, która leczy raka. Inne źródła (co prawda mało wiarygodny fakt.pl) podają, że może ona sprzyjać nowotworom skóry. Jedne źródła podają, że papryka to witaminowa bomba, rekordzistka, inne że jest niezdrowa i ciężkostrawna. Weź tu bądź mądry.
Podobnie z pomidorami.

Chociaż to, że wprowadziła je Bona Sforza, powinno zapalić lampkę ostrzegawczą, podobnie jak to o czym pisałeś, czego nie wiedziałem, że psiankowate były "w Rosji rozpowszechniona przemocą za czasów Piotra I" (o ile dobrze zrozumiałem). Hmmm ciekawe...

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

To co w takim razie jeść aby naturalnie wyregulować organizm, czy oczyścić? co mu dostarczać? skoro warzywa nie? Mieso nie?
Kazde jedzenie ma swoje dwie strony jak widać.

- przejść na odżywianie energią słoneczną, ta jeszcze nie jest zanieczyszczona.

Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree

Jeśli chcesz wyglądać nawet 10 lat młodziej, wypróbuj ziołowy wewnętrzny eliksir młodości – jest to mieszanka ziół o wyjątkowych właściwościach leczniczych i odmładzających, w skład której wchodzi rumianek, dziurawiec, kocanka piaskowa i pączki brzozy. Używała go Kleopatra i matka rzymskiego cesarza Nerona.

rzygotuj:

– 100 g kwiatów rumiankueliksir mlodosci
– 100 g dziurawca
– 100 g kwiatów kocanki piaskowej
– 100 g pączków brzozy
Zmiel dokładnie wszystkie składniki w młynku do kawy lub w blenderze i zamknij w szczelnym pojemniku.

Dawkowanie:

Weź jedną łyżkę mieszanki i zalej ½ litra wrzącej wody, przykryj na 20 minut, a następnie odcedź. Trzymaj w termosie.

Pół naparu wypij rano, drugie pół 2 godziny po kolacji, potem już nic nie jedz ani nie pij.
Kuracja trwa miesiąc, następny raz można powtórzyć po 5 latach.

wiecej na ten temat na stronie http://sekrety-zdrowia.org/eliksir-mlodosci-kleopatry/

Awatar użytkownika

Mirek pisze:
Michałxl650 pisze:
NAJGORSZE !!! są wszelkie psiankowate - to trucizna numer 1 ( w Rosji rozpowszec..................
Podobnie z pomidorami.

Chociaż to, że wprowadziła je Bona Sforza, powinno zapalić lampkę ostrzegawczą, podobnie jak to o czym pisałeś, czego nie wiedziałem, że psiankowate były "w Rosji rozpowszechniona przemocą za czasów Piotra I" (o ile dobrze zrozumiałem). Hmmm ciekawe...

1. kwiaty pomidora tak samo jak kwiaty ziemniaka są silnie trujące.

2. tak- były nawet ( notują to kroniki) bunty chłopskie. Trafiali chłopi do więzień
bo powszechną ( i dużo prostszą) była uprawa rzepy.
Ostatecznie organizowano - dzisiejszym językiem rzec by można "promocję"
i ziemniaki się upowszechniły. Chłopi sadzący ziemniaki i łamiący
tradycje pokoleń dostawali jakieś nagrody i wsparcie.

Awatar użytkownika

Dr Leonard Coldwell - To jest najzdrowsza woda do picia [PL] :hejka:

phpBB [video]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]