Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 01 gru 2021, 17:16

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ] 
Autor Wiadomość
Post: 10 gru 2011, 17:06 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
Cytuj:
Obozy koncentracyjne FEMA w Ameryce

Opublikowano: 10.12.2011 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Infowars.com otrzymał dokument pochodzący z KBR, firmy zależnej od Halliburton, która dostarcza informacje na temat zdecydowanych ruchów mających na celu uruchomienie obozów koncentracyjnych FEMA i amerykańskich obozów wojskowych na terenie Stanów Zjednoczonych. Dokument zatytułowany „Omówienie projektu i przewidywane wymogi projektu” opisuje usługi pod jakie KBR poszukuje podwykonawców. Dokument został przekazany nam przez pracownika administracji rządowej, który z oczywistych względów chce pozostać anonimowy.

Usługi zawierające się w dokumencie obejmują catering, budowę ogrodzeń i płotów, usługi pralnicze i medyczne, wytwarzanie energii, wywóz śmieci i innych usług niezbędnych w czasowym „stanie zagrożenia” dla obozów położonych w pięciu regionach Stanów Zjednoczonych.

Przetarg KBR na obsługę obozów FEMA pojawił się wkrótce po tym jak Senat przegłosował zdecydowaną większością głosów ustawę National Defense Authorization Act (NDAA), która pozwala wojsku na zatrzymywanie i przesłuchiwanie podejrzanych o terroryzm Amerykanów z naruszeniem Czwartej Poprawki i Posse Comitatus. Sekcja 1031 ustawy NDAA definiuje całe Stany Zjednoczone jako „pole bitwy” i pozwala na aresztowanie amerykańskich obywateli na terytorium USA i osadzenie ich w Guantanamo Bay. Znacząca liczba organizacji broniących swobód obywatelskich stanęła w opozycji do legislacji, przede wszystkim Japanese American Citizens League (JACL), najstarsza i największa Azjatycka organizacja broniąca praw cywilnych i praw człowieka w USA. W piśmie skierowanym do Kongresu, S. Floyd Mori, dyrektor krajowy JACL, powiedział, że NDAA jest pierwszym przypadkiem kiedy to Kongres ograniczył prawa przewidziane przez ustawę Non-Detention Act z 1971 roku. Mori powiedział, że przepisy, jeżeli wejdą w życie i będą zastosowane, będą powtórką niekonstytucyjnych zatrzymań na czas nieokreślony Amerykanów japońskiego pochodzenia podczas II wojny światowej.

W 2006 r. KBR otrzymał kontrakt od Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego (Department of Homeland Security (DHS)), rzekomo w celu wsparcia obiektów departamentu imigracyjnego i celnego w przypadku “stanu zagrożenia”, podał Market Watch. KBR przekazało, że umowa ze skutkiem natychmiastowym pozwoliła na stworzenie miejsc tymczasowego aresztowania i przetwarzania oraz na rozwój istniejących obiektów zatrzymań ICE i obiektów programu Removal Operations Program w przypadku krytycznego napływu imigrantów do USA lub w celu szybkiego wspierania rozwoju nowych programów. Umowa zawiera również wspieranie aresztowań imigrantów dla innych organizacji rządowych w razie kryzysu emigracyjnego, jak również opracowanie planów reagowania na zagrożenia bezpieczeństwa narodowego, takich jak klęski żywiołowe.

Wkrótce po publikacji kontraktu dla KBR, wypłynął mało znany dokument Armii USA. Dokument zatytułowany „Program Cywilnych Obozów Pracy” (“Civilian Inmate Labor Program,” ) opisuje szczegółowo regulację wojskową 210-35. Rozporządzenie, napisane po raz pierwszy w 1997 roku, przeszło w styczniu 2005 r. „szybki przegląd akt” i stanowi obecnie polityczną podstawę tworzenia programów pracy i obozów jenieckich na terenie wojskowych instalacji.

W 2009 r. kongres przegłosował ustawę Narodowego Centrum Kryzysowego HR 645 (National Emergency Centers Act or HR 645). Ustawa ta dała mandat na stworzenie „krajowych centrów ratunkowych” które miały by się znajdować na terenie instalacji wojskowych w celu zapewnienia „tymczasowego mieszkania, pomocy medycznej i humanitarnej dla osób i rodzin przesiedlonych z powodu kryzysowej sytuacji lub poważnej klęski”. Ponadto w sytuacjach kryzysowych, prawodawstwo ma na celu „realizację innych celów, określonych przez Sekretarza Bezpieczeństwa Wewnętrznego,” posiadającego otwarty mandat. Wielu obawia się, że oznacza przymusowe zatrzymanie obywateli amerykańskich w przypadku powszechnych krajowych zamieszek lub całkowitego załamania gospodarczego, jak to Paul Joseph Watson zauważył w styczniu 2009 roku.

Również w 2009 roku, Gwardia Narodowa zaczęła umieszczać ogłoszenia o pracę dla specjalistów ds przesiedleń i internowań, fakt który odnotowaliśmy na Infowars.com, Prison Planet.com i innych alternatywnych mediach, a który został kompletnie zignorowany przez media głównego nurtu.

Rex 84 (skrót Ćwiczenia gotowości 84), powstał pod pretekstem „masowego eksodusu” nielegalnych cudzoziemców przekraczających granicę Meksyku i USA. Tego samego języka używa KBR w swoim przetargu. Podczas przesłuchań Iran-Contras w 1987 roku, okazało się, że program był tajnym „scenariuszem i programem szkoleniowym” opracowany przez rząd federalny do zawieszenia konstytucji, wprowadzenia stanu wojennego, przypisania dowódców wojskowych do przejęcia państwa i samorządów, i zatrzymania dużej liczby obywateli amerykańskich określonych przez rząd jako „zagrożenie dla bezpieczeństwa”.

Rex 84 został opracowany przez płk Olivera Northa, który należał do NSC i był łącznikiem pomiędzy FEMA. John Brinkerhoff, zastępca dyrektora „gotowości narodowej” programu FEMA i Oliver North stworzyli cały plan w 1970 r., który stał się częścią pisemnego sprawozdania Louisa Giuffrida szefa FEMA z Army War College. Plan ten zakładał zatrzymanie do 21 milionów „amerykańskich Murzynów” w przypadku wybuchu powstania czarnych bojowników w Stanach Zjednoczonych.

Po stłumieniu przez policję protestów okupujących Wall Street w całym kraju, burmistrz Oakland Jean Quan w wywiadzie dla BBC wspomniała, że przeprowadziła konferencję telefoniczną z przywódcami 18 miast Stanów Zjednoczonych tuż przed falą ataków na obozowiska protestujących w całym kraju. Później odkryto, że FBI, DHS i inne agencje federalne wraz z policją koordynowały brutalne akcje wobec protestów.

Reprezentant Nowego Jorku Peter King, który prowadzi senacką Podkomisją Bezpieczeństwa Wewnętrznego, sygnalizował pilność działania, kiedy powiedział, że rząd federalny „nie może dopuścić, by ten ruch, otrzymał jakąkolwiek legitymację. Biorę to poważnie, gdyż jestem na tyle stary, aby pamiętać co stało się w 1960 roku, kiedy lewica wyszła na ulice i była uwielbiana przez media i skończyło się tym, że mogli kształtować politykę. Nie możemy do tego dopuścić.”

Rząd federalny zareagował podobnie w latach 1960. i 1970., kiedy to FBI zorganizowało i wprowadziło w życie swoje odziały niekonstytucyjnej tajnej policji pod hasłem COINTELPRO.

Oprócz tego DHS charakteryzuje Amerykanów wspierających prawa stanowe i konstytucję jako terrorystów. Materiały szkoleniowe zwalczania terroryzmu z 2009 roku (Defense Department’s Antiterrorism and Force Protection Annual Refresher Training Course) zalecały personelowi żeby traktował polityczne protesty jako „terroryzm na niskim poziomie.”

Dokument KBR jest znacznie więcej niż dowodem na to, że rząd federalny stworzył obozy koncentracyjne i planuje je wypełnić dysydentami i działaczami antyrządowymi, którzy są konsekwentnie demonizowani przez media głównego nurtu.

Ustawa NDAA została stworzona właśnie w celu zapewnienia prawnego mechanizmu dla wojskowych aresztowań działaczy zrównanych do terrorystów Al-Kaidy. Plan był pierwotnie przewidziany w ramach Rex 84, w szczególności w Operation Garden Plot, planu operacyjnego użycia wojsk, USAF, Navy i Marine Corp jako bezpośredniego wsparcia przy działaniach niepokojów cywilnych. Od tego czasu dodano wiele elementów, w rubryce utrzymania ciągłości rządu, obejmując ogólną wojnę z terroryzmem, niepokoje społeczne i sytuacje kryzysowe.

Rząd cierpliwie tworzył istotne elementy swojej sieci państwa policyjnego i wszechogarniającego planu internowania politycznych przeciwników.

Obecnie jesteśmy dosłownie o jedno duże wydarzenie terrorystyczne od pełnego uruchomienia całego planu. Tak jak w kółko mówią DHS i media głównego nurtu, następne duże terrorystyczne zdarzenie będzie miało miejsce na amerykańskiej ziemi, i nie będzie dziełem Al-Kaidy, ale narodowych patriotycznych grup politycznych. FBI specjalizuje się w tworzeniu krajowych terrorystów – a raczej kozłów ofiarnych – i przenoszeniu winy na swoich przeciwników politycznych.

Autorzy: Kurt Nimmo i Alex Jones
Źródło oryginalne: PrisonPlanet.com
Źródło polskie: Prison Planet
http://wolnemedia.net/polityka/rzad-uruchamia-obozy-koncentracyjne-fema/

_________________
Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 10 gru 2011, 17:06 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 10 gru 2011, 17:40 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 kwie 2009, 0:22
Posty: 835
Lokalizacja: PL Gniezno / UK Elgin
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
Patrze po wyszukiwarce i rzeczywiście nie znalazłem konkretnego głównego tematu o FEMA CAMPS dziwne.


Tu Alex jedzie z informacją:

phpBB [video]

_________________
They want your soul.. Take your powers back to yourself.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 18 gru 2011, 0:22 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
Cytuj:
Wprowadzi się ekonomiczny stan wyjątkowy

Opublikowano: 03.08.2011 | Kategorie: Gospodarka, Polityka, Wiadomości ze świata

STANY ZJEDNOCZONE. W swoim kwartalniku „Trends Journal” (lato 2011), Gerald Celente daje nam kolejny „temat o przyszłości”, w którym omawia globalna gospodarkę, mające miejsce wydarzenia polityczne, oraz jakie będą ich konsekwencje w nadchodzących miesiącach, latach i dekadach.

Obrazek

Jak powiedział wcześniej, to tylko kwestia czasu zanim nastąpi wielki atak terrorystyczny w jednym z głównych państw zachodnich. A kiedy się wydarzy, zaszokuje świat, doprowadzi do ogromnej globalnej paniki i dalszego zacieśnienia pętli na szyi ludzkości.

Co będzie oznaczał kolejny ogromny atak terrorystyczny? Gdyby uderzył w jedno z głównych państw NATO, jego skutki tym razem będą globalne. Zamknie się banki, załamią się amerykańska i inne osłabione gospodarki, wzrosną ceny złota i srebra, i załamią się już osłabione waluty.

Ogłosi się ekonomiczny stan wyjątkowy. Wprowadzony jako środek tymczasowy, kiedy nastąpi, pozostanie (jak godziny policyjne i drakońskie środki bezpieczeństwa wprowadzane przez despotów i dyktatorów). Zawiesi się swobody obywatelskie, a zwłaszcza w Ameryce, organa bezpieczeństwa wewnętrznego, już nieznośnie natrętne, osiągną poziom orwellowskiej wszechobecności.

Kiedy zamknie się banki i wprowadzi stan wyjątkowy, wprowadzi się ograniczenia na kwoty, czas i częstotliwość pobierania gotówki. Jak ostrzegaliśmy wcześniej, będzie bardzo ważne by mieć gotówkę. Nawet jeśli rządy zdewaluują swoją walutę, nastąpi to w etapach. Jeśli chodzi o nas, w Instytucie Badania Trendów nie będziemy trzymać metali szlachetnych w bankowych sejfach.

Ponieważ „terroryzm” stał się terminem, którego można używać w odniesieniu do każdej akcji mającej na celu stwarzanie zagrożenia dla ludzkości i infrastruktury rządowej, możliwości jak będzie wyglądał następny „atak terrorystyczny”, są nieograniczone.

Może być w formie samobójczych zamachów w centrach handlowych, cyber-atak na rynki finansowe z internetu, albo każda liczba innych potencjalnych zagrożeń, o których rozwodził się niedawno Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Potrzebne jest tylko jedno wydarzenie, które nastąpi w odpowiednim czasie, którym zajmą się główne media, i powstanie piekło.

Wyobraźmy sobie przez minutkę, jak będzie wyglądać Ameryka, kiedy w całym kraju wprowadzi się godzinę policyjną, zawiesi się swobody obywatelskie (łącznie z konfiskatą broni), załamie się dolar, ograniczy się korzystanie z kart kredytowych, i ograniczy się zakupy żywności i paliwa.

Już są prezydenckie akty wykonawcze, działają Fusion Centres i obozy FEMA, oraz 20 000 żołnierzy przeszkolonych w reagowaniu na załamanie ekonomiczne i niepokoje społeczne, gotowych do natychmiastowego wykorzystania.

Opracowanie: Mac Slavo
Tłumaczenie: Ola Gordon
Źródło oryginalne:
Źródło polskie: Stop Syjonizmowi

NOTA BIOGRAFICZNA

Gerald Celente (ur. 29 listopada 1946 w Bronksie w Nowym Jorku) – amerykański analityk trendów i publicysta. Założył The Trends Journal oraz The Trends Research Institute, które zajmują się prognozami trendów socjopolitycznych oraz ekonomicznych. Od roku 1980 zespołowi Celente udało się prawidłowo przewidzieć kilkadziesiąt globalnych wydarzeń. M.in. upadek ZSRR, ostrzegał przed wydarzeniami z 11 września 2001 r., przewidział kryzysy w 1987 r. i w 2008 r.

http://wolnemedia.net/gospodarka/wprowadzi-sie-ekonomiczny-stan-wyjatkowy/

_________________
Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 25 gru 2011, 15:35 
Tłum jest już tak ogłupiony że nie zna wartości wolności i życia.Na górę
   
 
 
Post: 25 gru 2011, 19:16 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 cze 2011, 10:36
Posty: 153
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Płeć: mężczyzna
Tu widzimy odnowione stare zakłady naprawy pociągów w USA. Ciekawy jest fakt, PO CO zainstalowano tam całe systemy rur z gazem z nowymi dużym piecami. Po co zainstalowano elektroniczne bramki, czujniki ruchu i kamery? Po co w takim miejscu są oznakowania dla helikopterów? Po co wymieniono tory na nowe i wreszcie po co są wyrysowane stanowiska do wysiadania na peronach?

Jak widać łatwiej jest nawet coś w ramach istniejących juz obiektów pod przykrywką modernizacji, niż tworzyć wprost od nowa tak potężne kompleksy i instalacje. Wychodzi to z pewnością taniej a i sprawa nie nabiera rozgłosu.

Już chyba z historii znamy takie miejsca, a ludzie dalej klaszczą uszami... Ignorancja i głupota ludzka jest niestety niepojęta :evil:

phpBB [video]


:hejka:Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 26 gru 2011, 0:21 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 kwie 2009, 17:00
Posty: 201
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: brak
Dwie Godziny, minut Dwadzieścia:
Police State 4: The Rise Of FEMA(Alex Jones)
phpBB [video]

:D

_________________
Wszystko jest umysłem. 1123581321345589144233377610987159725844181676510946 7835914642627265754019509340195093468158093468158481... mełsymu tsej oktsyzsWNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 26 gru 2011, 15:30 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Rejestracja: 05 cze 2011, 20:26
Posty: 127
Obozy koncentaracyjne FEMA to aktualnie niepokojacy mnie watek,

np. Zenobiusz na swoim blogu poddaje pytanie

Czy obozy są szykowane dla obcych ?czy jako pomoc dla”obcych” w pacyfikacji ludzi??

wiecej pod linkiem. i mapka rozmieszczenia obozow femy

http://zenobiusz.wordpress.com/2011/12/ ... ment-38748

Zainstalowano gilotyny i gromadzone sa plastikowe trumny.

Geneza tworzenia oraz celowosci pierwszych obozow koncentracyjnych siega czasu imperium brytyjskiego kiedy to w 1899 roku rozpoczęła się tzw. II wojna burska. calosc pod linkiem
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title, ... zytajdalejNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 07 sty 2012, 13:41 
Cytuj:
FEMA - zapamiętajcie tę nazwę
To będzie instytucja która już za kilka lat może przejąć absolutną, totalną i niczym nie ograniczoną władzę w Stanach Zjednocznych. Nie chciałbym być złym prorokiem ale obawiam się, że prezydent Obama najprawdopodopodobniej wprowadza świat w erę faszymu, totalitaryzmu i dyktatury władzy.


http://www.amerbroker.pl/?go=content&action=show&id=378Na górę
   
 
 
Post: 23 mar 2012, 12:32 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
Dobry film warto go obejrzeć jeśli był to skasujcie.... :shock:

phpBB [video]

_________________
Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 10 kwie 2012, 18:05 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 kwie 2012, 14:20
Posty: 235
Lokalizacja: Gdańsk
Płeć: mężczyzna
Przed rokiem 2004 w USA znajdowało się około 800-set obozów FEMA. FEMA twierdzi, że obozy te są na wypadek jakiejś pandemii lub innego kryzysu. Oczywiście jak już nastąpi załamanie gospodarcze, to będzie się tam zamykać miliony protestujących, z czego oczywiście rząd doskonale zdaje sobie sprawę.

_________________
Przetłumaczę z j. angielskiego, zrobię napisy do filmu.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 05 maja 2012, 22:53 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree

Rejestracja: 23 lip 2010, 10:45
Posty: 1823
Dokumenty armii USA, opisują plan wdrożenia obozów reedukacyjnych w Ameryce.

Paul Joseph Watson, 
Infowars.com USA 2012-05-04

Obrazek

Dokument który wyciekł z armii USA przygotowany dla Departamentu Obrony DOD zawiera szokujące plany pacyfikowania "działaczy politycznych" przez "oficerów PSYOP (jednostki prowadzące działania wojny psychologicznej)" by wytworzyć "uznanie dla polityki Stanów Zjednoczonych", podczas przetrzymywania w obozach jenieckich na terenie Stanów Zjednoczonych.

Dokument, zatytułowany FM 3-39.40 Internment and Resettlement Operations (Operacje internowań i przesiedleń) (PDF) został pierwotnie wydany w ograniczonym stopniu dla Departamentu Obrony w lutym 2010 roku, ale dopiero teraz został upubliczniony.

Podręcznik określa zasady przetwarzania więźniów w obozach internowania zarówno globalnie, jak i na terenie Stanów Zjednoczonych. Międzynarodowe agencje, takie jak ONZ i Czerwony Krzyż są określeni jako partnerzy, jako uzupełnienie krajowych agencji federalnych, w tym Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego i FEMA.

Dokument wyjaśnia, że zasady stosują się również "do amerykańskiego terytorium" i dotyczą "Wsparcia DOD dla amerykańskich władz cywilnych w krajowych katastrofach, i dla wyznaczonych organów ścigania i innych działań", w tym "stworzonych przez człowieka katastrof, wypadków, ataków terrorystycznych i incydentów w USA i jego terytoriach".

Oprócz wrogich bojowników i innych klasyfikacji więźniów, podręcznik obejmuje również "cywilnych internowanych", innymi słowy obywateli, którzy są zatrzymywani, "ze względów bezpieczeństwa, ochrony, lub dlatego, że popełnili przestępstwo przeciwko władzom dokonującym zatrzymania."

Gdy zatrzymani zostaną przyjęci do obozu dla internowanych, dokument wyjaśnia jak zostaną oni poddani reedukacji, ze szczególnym uwzględnieniem obierania za cel dysydentów politycznych, by wyrażali poparcie dla polityki Stanów Zjednoczonych.

Zgodnie z dokumentem proces reedukacji jest obowiązkiem "oficerów operacji psychologicznych PSYOP", których zadaniem jest opracowanie "produktów PSYOP, które są przeznaczone do pacyfikacji i przyzwyczajania zatrzymanych lub przemieszczonych cywili by przyjęli amerykańską władzę oraz przepisy w obiekcie internowania i resocjalizacji".

Podręcznik zawiera następujące role, które są wyznaczone dla "zespołów PSYOP":
- Identyfikuje malkontentów, wyszkolonych agitatorów i przywódców politycznych w obrębie obiektu, którzy mogą próbować zorganizować opór lub wywołać niepokoje.
- Opracowuje i realizuje programy indoktrynujące w celu zmniejszenia lub usunięcia antagonistycznych postaw.
- Identyfikuje działaczy politycznych.
- Zapewnia obsługę głośników (dla np. administracyjnych ogłoszeń i instrukcji w obiekcie w razie potrzeby).
- Pomaga dowódcy policji kontrolować zatrzymanych i populacje przemieszczonych cywili podczas katastrof.
- Planuje i wykonuje programy PSYOP, które dają rezultaty zrozumienia i uznania dla amerykańskiej polityki i działań.

Pamiętajmy, że nie ogranicza się to do rebeliantów w Iraku, którzy są przetrzymywani w obozach jenieckich - podręcznik jasno stwierdza, że zasady stosują się również "do terytorium USA" pod patronatem DHS i FEMA. Historyczne znaczenie państw wykorzystujących obozy internowania dla celów reedukacji więźniów jest takie, że są one prawie wyłącznie wdrażane w życie przez represyjne i dyktatorskie reżimy, takie jak byłego Związku Radzieckiego i stalinowskich reżimów takich jak dzisiejsza Korea Północna.

Mamy wyczerpująco udokumentowane przygotowania do masowego internowania obywateli wewnątrz Ameryki, ale jest to pierwszy raz gdy język dotyczący reedukacji więźniów, w szczególności w stosunku do działaczy politycznych, pojawił się w naszych badaniach.

W 2009 roku Gwardia Narodowa opublikowała serię ogłoszeń o pracę, poszukujących "specjalistów internowania / Przesiedlenia" do pracy w "cywilnych obozach dla internowanych" w Stanach Zjednoczonych.

W grudniu ubiegłego roku zostało również odkryte, że KBR firma zależna od Halliburton poszukuje podwykonawców by zatrudnić personel i wyposażyć obozy zlokalizowane w pięciu regionach Stanów Zjednoczonych.

W 2006 roku firma KBR została zakontraktowana przez Homeland Security Departament (Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego) na budowę więzień przeznaczonych pod "krytyczny napływ imigrantów do USA", lub szybkie wdrożenie nieokreślonych "nowych programów", które wymagają internowania dużej liczby osób.

Rex 84, skrót dla Readiness Exercise 1984 roku, powstał pod pretekstem "masowego eksodusu" nielegalnych cudzoziemców przekraczających granicę amerykańsko-meksykańską, ten sam pretekst został użyty we wniosku KBR dla pozyskiwania usługodawców.

Podczas przesłuchań Iran-Contras w 1987 roku, jednak okazało się, że program był tajnym "scenariuszem i ćwiczeniem" opracowanym przez rząd federalny, aby zawiesić konstytucję, ustanowić stan wojenny, przypisać dowódców wojskowych by przejęli państwowe i lokalne rządy, i zatrzymać dużą liczbę obywateli amerykańskich określonych przez rząd jako "zagrożenie dla bezpieczeństwa".

Pod klauzulą nieograniczonego aresztu w ustawie National Defense Authorization Act, która została podpisana przez Baracka Obamę na Sylwestra, obywatele amerykańscy mogą być porywani i przetrzymywani przez czas nieokreślony bez procesu.

http://www.prisonplanet.pl/polityka/dokumenty_armii_usa,p448454565
.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 06 maja 2012, 9:46 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Rejestracja: 15 kwie 2012, 9:37
Posty: 105
Płeć: kobieta
homorek pisze:

Pod klauzulą nieograniczonego aresztu w ustawie National Defense Authorization Act, która została podpisana przez Baracka Obamę na Sylwestra, obywatele amerykańscy mogą być porywani i przetrzymywani przez czas nieokreślony bez procesu.

http://www.prisonplanet.pl/polityka/dokumenty_armii_usa,p448454565


To idzie jeszcze głębiej zgodnie z obowiązującym prawem KAŻDY na terenie USA może być zatrzymany, torturowany i zabity jeśli istnieje podejrzenie o "terroryzm", bez procesu, bez powiadamiania rodziny.

Dzieciaki w ramach zajęć szkolnych robią wycieczki do takich obozów, w jednej z audycji Alexa jest nagranie gdy sznur szkolnych autobusów z dziećmi wjeżdża w taki obiekt, ma to na uczyć dzieci, że takie obozy to norma i że mają być posłuszne.

Teraz chcą wprowadzić przepis, że jeśli ktokolwiek zalega z podatkami ( obecna kwota 50 000 usd) to automatycznie traci paszport (możliwość wyjazdu z kraju), trafi na " no fly list" ( osoby na tej liście nie mogą wejść na pokład samolotu) i zostanie mu odebrane prawo do legalnego posiadania broni.

Warto czytając takie informacje zwracać uwagę na swoje emocje, zwykle pierwszy pojawia się strach i bezradność, jeśli czujecie strach to warto sobie to odhaczyć i przepracować bo to może świadczyć o istniejących uwarunkowaniach na poziomie podświadomości, kotwicy która ma sparaliżować jednostkę na tyle, żeby straciła zdolność klarownego działania i myślenia.

Te informacje są mocno niepokojące jednak kluczowym wobec takich info jest obserwowanie swoich własnych reakcji i nazywania istniejących uwarunkowań + świadoma dalsza praca z nimi.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 06 maja 2012, 10:03 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Rejestracja: 15 kwie 2012, 9:37
Posty: 105
Płeć: kobieta
BlueSowa pisze:
homorek pisze:

Pod klauzulą nieograniczonego aresztu w ustawie National Defense Authorization Act, która została podpisana przez Baracka Obamę na Sylwestra, obywatele amerykańscy mogą być porywani i przetrzymywani przez czas nieokreślony bez procesu.

http://www.prisonplanet.pl/polityka/dokumenty_armii_usa,p448454565


To idzie jeszcze głębiej zgodnie z obowiązującym prawem KAŻDY na terenie USA może być zatrzymany, torturowany i zabity jeśli istnieje podejrzenie o "terroryzm", bez procesu, bez powiadamiania rodziny.

Dzieciaki w ramach zajęć szkolnych robią wycieczki do takich obozów, w jednej z audycji Alexa jest nagranie gdy sznur szkolnych autobusów z dziećmi wjeżdża w taki obiekt, ma to na uczyć dzieci, że takie obozy to norma i że mają być posłuszne.

Teraz chcą wprowadzić przepis, że jeśli ktokolwiek zalega z podatkami ( obecna kwota 50 000 usd) to automatycznie traci paszport (możliwość wyjazdu z kraju), trafi na " no fly list" ( osoby na tej liście nie mogą wejść na pokład samolotu) i zostanie mu odebrane prawo do legalnego posiadania broni.

Warto czytając takie informacje zwracać uwagę na swoje emocje, zwykle pierwszy pojawia się strach i bezradność, jeśli czujecie strach to warto sobie to odhaczyć i przepracować bo to może świadczyć o istniejących uwarunkowaniach na poziomie podświadomości, kotwicy która ma sparaliżować jednostkę na tyle, żeby straciła zdolność klarownego działania i myślenia.

Te informacje są mocno niepokojące jednak działaniem kluczowym wobec takich info jest obserwacja swoich własnych reakcji i nazywania istniejących uwarunkowań + świadoma dalsza praca z nimi.

Obozy przez historię pojawiały się w różnych miejscach są typową procedurą wojenną,
obozy w USA istnieją od dziesiątków lat i teraz ktoś zdecydował, że chce tę informację upublicznić.
Pytanie dlaczego teraz.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 08 maja 2012, 12:29 
Offline
Grand Elect Mason * 14th Degree
Grand Elect Mason * 14th Degree

Rejestracja: 04 cze 2009, 15:23
Posty: 1447
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Płeć: mężczyzna
dość ciekawe informacje pochodzące od Douga Hagmanna, które potwierdzają trend "na rozpierduchę" w USA
w tym kontekście ciekawą kontrą jest utrzymujące się na fali wzrostowej poparcie dla Rona Paula, które w przypadku
wybuchu ostrych zamieszek i jednoczesnego upadku dolara może p. Paula wynieść na ..... :king:

Cytuj:
rząd federalny przygotowuje się do zamieszek" powiedział "więc za każdym razem gdy słyszycie o przenoszeniu żołnierzy, sprzętu wojskowego do nowych lokacji, o militaryzacji policji, kupowaniu amunicji, o tym wszystkim%… oni (DHS) przygotowują się do potężnych zamieszek."


Hagmann idzie dalej - jego informator twierdzi że DHS(Departeament Bezpieczeństwa Krajowego) jest zaniepokojony nadchodzącym załamaniem dolara oraz hiperinflacją która dotknie amerykański naród, 311 milionów Amerykanów. Zwłaszcza że wielu z nich jest uzbrojonych.

Zamieszki w Grecji to problem, ale zamieszki uzbrojonych Amerykanów to już zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego, na co zwracał niedawno uwagę w swoim raporcie Pentagon uznający to za zagrożenie dla całej Ameryki (w trakcie zeszłorocznych ćwiczeń wojskowych organizowanych przez Departament Obrony) - to były słowa jednego z uczestników gier wojennych Departamentu , Jima Rickardsa, autora książki Currency Wars: The Making of the Next Global Crisis (Wojny walutowe: Tworzenie Nowego Światowego Kryzysu).

Poprzez swoje źródła Hagmann potwierdził tezy Rickarda obawiającego się kolapsu amerykańskiego dolara i zagrożenia ze strony Chińczyków (posiadacze obligacji amerykańskiego skarbu państwa o wartości około 1 tryliona $) oraz prawdopodobnie Rosjan (grożących wypuszczeniem popartego złotem rubla- nowej alternatywy dla dolara) w ramach odwetu za agresywną politykę zagraniczną USA wobec strategicznych sprzymierzeńców Chin i Rosji - Iranu i Syrii.

"Jednego z moich informatorów znam od roku 1979%u2033 mówił Hagmann "zaczynał jako policjant w patrolówce, dzisiaj pracuje dla agencji federalnej pod zwierzchnictwem Departamentu Bezpieczeństwa Krajowego. Jest na stanowisku dającym mu wiedzę o nowej polityce i planowanych obecnie strategiach działania i mówi nam dzisiaj: słuchajcie, to co widzicie obecnie to jedynie wierzchołek góry lodowej. Przygotowujemy się, my, czyli rząd, do potężnej wojny domowej w tym kraju."

"Nie ma tu żadnej przesady" dodał przypominając zeszłoroczne nagranie założyciela Trends Research Institute, Geralda Celente. Celente zapowiada upadek dolara i zamieszki w Ameryce jeszcze w tym roku.

Od czasu zeszłorocznych twierdzeń Celenta prezydent Obama zdążył podpisać już dwie samobójcze politycznie ustawy: executive order NDAA oraz National Defense Resources Preparedness (przygotowania do rekwirowania zasobów żywności, materiałów budowlanych, paliwa, ziemi, pojazdów itd.)

Dodatkowo ostatnie doniesienia o zamówieniu przez DHS 450 milionów sztuk amunicji penetrującej tylko dolewają oliwy do ognia i potwierdzają nadchodzące tragiczne wydarzenia na ziemi amerykańskiej.

Wszystkie te szokujące dla Amerykanów wydarzenia miały miejsce w roku w którym zaplanowane są wybory prezydenckie.

Wszystkie przygotowania czynione przez rząd i DHS w ostatniej dekadzie - poczynając od Patriot Act a kończąc na niezliczonych ustawach wykonawczych (executive orders) zaprojektowanych w celu zawieszenia lub zniesienia amerykańskich praw obywatelskich - "są tylko początkiem" mówi Hagmann.

Dodaje: "Będzie jeszcze gorzej przed wyborami, nawet nie wiem czy w ogóle będziemy mieć jakieś wybory. Będzie tak źle - i to też wiem ze swoich źródeł. Jeden z informatorów powiedział bez ogródek: "słuchaj, nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo jest źle. To wszystko dzieje się naprawdę, ci ludzie - DHS - są gotowi do walki z amerykańskimi obywatelami."


całość na
http://pogromca-elit.nowyekran.pl/post/61538,stan-wojenny-w-usaNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 08 maja 2012, 13:53 
Cytuj:
John Leary - czwartek, 20 lutego 1997:

... Zobaczyłem specjalnie oznakowane tablice rejestracyjne na poruszających się obok samochodach. ... tablice rejestracyjne będą miały wbudowane specjalne urządzenia elektroniczne i w ten sposób wasze poruszanie się będzie mogło być śledzone. Tylko te tablice rejestracyjne ze znakiem Bestii będą dostępne. To jest następny powód, który wkrótce będzie ograniczał możność swobodnego podróżowania. Bądźcie świadomi tego, że w czasie Antychrysta będziecie poszukiwani w celu uwięzienia. ... będziecie widzieli dziwne światła na niebie wskazujące na dojście do władzy Antychrysta. Wielu będzie sądzić, że jest to bóg, gdyż posiadać będzie wielką moc, ale w rzeczywistości te fenomeny będą zręcznymi iluzjami (dop. wł. BlueBeam). ... twoje prawa będą systematycznie redukowane. Z każdym wydanym dekretem będziecie stwierdzać coraz to mniej wolności, a wasza prywatność będzie naruszana i wasze podróże obserwowane. W ciągu krótkiego czasu siły zła przejmą kontrolę we wszystkich dziedzinach waszego życia. ... Ujrzałem trzy kolory: czerwony, niebieski, i żółty w połączeniu z widokiem obozów karnych (koncentracyjnych). ... ci którzy odmówią współpracy z Antychrystem, będą wyszukiwani i zsyłani do obozów karnych (dop. wł. FemaCamps). Różne kolory oznaczają zróżnicowane stopnie surowości rygorów i prześladowań stosowanych wobec tych najbardziej niewygodnych dla sił Antychrysta. Wszyscy ci, którzy wykażą wierność Bogu będą wyjęci spod prawa, a przewodnicy duchowi będą cierpieć największe prześladowania. Wielu poniesie śmierć męczeńską w Moim imieniu, ... Bądźcie wytrzymali przez ten krótki czas, ... potrzebujecie wzmocnienia swej duchowej wytrzymałości." ...Na górę
   
 
 
Post: 08 maja 2012, 14:55 
Dokumenty armii USA, opisują plan wdrożenia obozów reedukacyjnych w Ameryce.

Paul Joseph Watson, 
Infowars.com
USA
2012-05-04


Obrazek

Obrazek

Dokument który wyciekł z armii USA przygotowany dla Departamentu Obrony DOD zawiera szokujące plany pacyfikowania "działaczy politycznych" przez "oficerów PSYOP (jednostki prowadzące działania wojny psychologicznej)" by wytworzyć "uznanie dla polityki Stanów Zjednoczonych", podczas przetrzymywania w obozach jenieckich na terenie Stanów Zjednoczonych.

Dokument, zatytułowany FM 3-39.40 Internment and Resettlement Operations (Operacje internowań i przesiedleń) (PDF) został pierwotnie wydany w ograniczonym stopniu dla Departamentu Obrony w lutym 2010 roku, ale dopiero teraz został upubliczniony.

:czytaj:

http://info.publicintelligence.net/USArmy-InternmentResettlement.pdf

Podręcznik określa zasady przetwarzania więźniów w obozach internowania zarówno globalnie, jak i na terenie Stanów Zjednoczonych. Międzynarodowe agencje, takie jak ONZ i Czerwony Krzyż są określeni jako partnerzy, jako uzupełnienie krajowych agencji federalnych, w tym Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego i FEMA.

Dokument wyjaśnia, że zasady stosują się również "do amerykańskiego terytorium" i dotyczą "Wsparcia DOD dla amerykańskich władz cywilnych w krajowych katastrofach, i dla wyznaczonych organów ścigania i innych działań", w tym "stworzonych przez człowieka katastrof, wypadków, ataków terrorystycznych i incydentów w USA i jego terytoriach".

Oprócz wrogich bojowników i innych klasyfikacji więźniów, podręcznik obejmuje również "cywilnych internowanych", innymi słowy obywateli, którzy są zatrzymywani, "ze względów bezpieczeństwa, ochrony, lub dlatego, że popełnili przestępstwo przeciwko władzom dokonującym zatrzymania."

phpBB [video]


Gdy zatrzymani zostaną przyjęci do obozu dla internowanych, dokument wyjaśnia jak zostaną oni poddani reedukacji, ze szczególnym uwzględnieniem obierania za cel dysydentów politycznych, by wyrażali poparcie dla polityki Stanów Zjednoczonych.

Zgodnie z dokumentem proces reedukacji jest obowiązkiem "oficerów operacji psychologicznych PSYOP", których zadaniem jest opracowanie "produktów PSYOP, które są przeznaczone do pacyfikacji i przyzwyczajania zatrzymanych lub przemieszczonych cywili by przyjęli amerykańską władzę oraz przepisy w obiekcie internowania i resocjalizacji".

Podręcznik zawiera następujące role, które są wyznaczone dla "zespołów PSYOP":
- Identyfikuje malkontentów, wyszkolonych agitatorów i przywódców politycznych w obrębie obiektu, którzy mogą próbować zorganizować opór lub wywołać niepokoje.
- Opracowuje i realizuje programy indoktrynujące w celu zmniejszenia lub usunięcia antagonistycznych postaw.
- Identyfikuje działaczy politycznych.
- Zapewnia obsługę głośników (dla np. administracyjnych ogłoszeń i instrukcji w obiekcie w razie potrzeby).
- Pomaga dowódcy policji kontrolować zatrzymanych i populacje przemieszczonych cywili podczas katastrof.
- Planuje i wykonuje programy PSYOP, które dają rezultaty zrozumienia i uznania dla amerykańskiej polityki i działań.

Pamiętajmy, że nie ogranicza się to do rebeliantów w Iraku, którzy są przetrzymywani w obozach jenieckich - podręcznik jasno stwierdza, że zasady stosują się również "do terytorium USA" pod patronatem DHS i FEMA. Historyczne znaczenie państw wykorzystujących obozy internowania dla celów reedukacji więźniów jest takie, że są one prawie wyłącznie wdrażane w życie przez represyjne i dyktatorskie reżimy, takie jak byłego Związku Radzieckiego i stalinowskich reżimów takich jak dzisiejsza Korea Północna.

Mamy wyczerpująco udokumentowane przygotowania do masowego internowania obywateli wewnątrz Ameryki, ale jest to pierwszy raz gdy język dotyczący reedukacji więźniów, w szczególności w stosunku do działaczy politycznych, pojawił się w naszych badaniach.

W 2009 roku Gwardia Narodowa opublikowała serię ogłoszeń o pracę, poszukujących "specjalistów internowania / Przesiedlenia" do pracy w "cywilnych obozach dla internowanych" w Stanach Zjednoczonych.

http://publicintelligence.net/national-guard-looking-for-internmentresettlement-specialists/

W grudniu ubiegłego roku zostało również odkryte, że KBR firma zależna od Halliburton poszukuje podwykonawców by zatrudnić personel i wyposażyć obozy zlokalizowane w pięciu regionach Stanów Zjednoczonych.

http://www.prisonplanet.pl/polityka/rzad_uruchamia_obozy,p1577680516

W 2006 roku firma KBR została zakontraktowana przez Homeland Security Departament (Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego) na budowę więzień przeznaczonych pod "krytyczny napływ imigrantów do USA", lub szybkie wdrożenie nieokreślonych "nowych programów", które wymagają internowania dużej liczby osób.

http://www.marketwatch.com/story/kbr-awarded-homeland-security-contract-worth-up-to-385m

Rex 84, skrót dla Readiness Exercise 1984 roku, powstał pod pretekstem "masowego eksodusu" nielegalnych cudzoziemców przekraczających granicę amerykańsko-meksykańską, ten sam pretekst został użyty we wniosku KBR dla pozyskiwania usługodawców.

http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=3010

Podczas przesłuchań Iran-Contras w 1987 roku, jednak okazało się, że program był tajnym "scenariuszem i ćwiczeniem" opracowanym przez rząd federalny, aby zawiesić konstytucję, ustanowić stan wojenny, przypisać dowódców wojskowych by przejęli państwowe i lokalne rządy, i zatrzymać dużą liczbę obywateli amerykańskich określonych przez rząd jako "zagrożenie dla bezpieczeństwa".

Pod klauzulą nieograniczonego aresztu w ustawie National Defense Authorization Act, która została podpisana przez Baracka Obamę na Sylwestra, obywatele amerykańscy mogą być porywani i przetrzymywani przez czas nieokreślony bez procesu.

http://www.prisonplanet.pl/polityka/obama_podpisal_ustawe_ndaa,p1414877438


http://www.prisonplanet.com/leaked-u-s-army-document-outlines-plan-for-re-education-camps-in-america.html

http://www.prisonplanet.com/re-education-camp-manual-includes-rules-on-isolating-political-prisoners.html

http://www.prisonplanet.pl/polityka/dokumenty_armii_usa,p448454565


Podręcznik instruktażowy dla obozów re-edukacyjnych, który niedawno wyciekł, zawiera przepisy odnośnie izolacji więźniów politycznych.

Szokujący podręcznik instruktażowy amerykańskiej armii, który niedawno wyciekł, zawiera opisy w jaki sposób "polityczni aktywiści" będą re-edukowani i izolowani w razie potrzeby. Ten żywcem wyjęty z sowieckiego terroru scenariusz nie jest żadną "teorią konspiracji", lecz oficjalnym dokumentem rządowym. Można go pobrać z następującego linku:

http://info.publicintelligence.net/USArmy-InternmentResettlement.pdf

Na stronie 284 opisane jest w jaki sposób "malkontenci, podżegacze tłumu, agitatorzy", czy też "oficerowie polityczni", kórzy mogą próbować zorganizować opór lub stworzyć zamieszki, będą izolowani od reszty społeczeństwa.

Z dokumentu jasno też wynika, że obozy re-edukacyjne mają być de facto gułagami - obozami pracy, na wzór hitlerowskich czy sowieckich obozów koncentracyjnych. Na stronie 277 zaznacza się, że więźniowie będą stanowić znaczącą siłę roboczą i powinni zostać zatrudnieni w maksymalnie możliwy sposób.

Na stronie 69 opisywane są metody aresztowania oponentów politycznych, jak konfiskata broni czy uciszanie przez zawiązywanie ust szmatą. Będą oni identyfikowani za pomocą numeru Social Security, co oznacza, że plany dotyczą głównie obywateli i rezydentów USA, a nie jakichś "arabskich terrorystów".

Zrozumiałe zaczynają być totalitarne "prawa" wprowadzane przez Obamę we współpracy z Kongresem, takie jak NDAA, które zakłada możliwość uwięzienia na czas niegraniczony obywatela lub nawet nie-obywatela USA przebywającego gdziekolwiek na świecie, także w USA, bez żadnego wyroku czy decyzji sądu prokuratury lub policji. Taką osobę można bezprawnie zabić, jeśli się stwierdzi, że stanowi zagrożenie dla systemu, lub też z innych nieokreślonyc przyczyn.
Takich "praw" to nawet Hitler i Stalin nie wymyślili.

Chociaż dokument jest bez precedensu, jest świadectwem patologii i perwersji jaką stał się amerykański rząd, a raczej ludzie, którzy przejęli kontrolę nad nim, to żadne media w USA, poza alternatywnymi i Digital Today, o nim nie poinformowały. Natomiast, zapewne z przyczyn politycznych, głośno o nim w rosyjskim Russia Today.

komentarz monitorpolski: O pogłębiającym się totalitaryzmie w USA informuję już od dawna. Zresztą był to jeden z powodów, dla którego wróciłem do Polski. Tu, choć sytuacja nie jest wesoła, nie wprowadza się jeszcze oficjalnie systemu ludobójczego. Uważam, że wspólnymi siłami możemy powstrzymać próby wprowadzenia terroru państwowego - dlatego należy się dokładnie przyglądać jakimi środkami robione jest to w USA.
To, że ludobójczy rząd Obamy, w wcześniej Busha, próbuje sterroryzować społeczeństwo, nie znaczy jednak, że mu się to uda. Amerykanie mają kilkaset milionów sztuk broni, dzięki internetowi duży procent społeczeństwa wie co się naprawdę dzieje - ludzie nie będzie czekać aż ich się wsadzi do jednego z kilku tysięcy obozów FEMA, rozlokowanych na terenie całego kraju.
USA już jest krajem totalitarnym - wystarczy spojrzeć na ilość więźniów - ponad 7 milionów! Jest to więcej niż w sowieckich gułagach! Nie są jeszcze masowo mordowani, ale to kwestia czasu, psychopaci w rządzie nie pozostawiają wątpliwości jakie są ich plany i że są w stanie dokonywać mordów na równi, lub nawet gorszych niż ich "krewni" w sowieckiej Rosji.

http://www.monitor-polski.pl/?p=391Na górę
   
 
 
Post: 28 cze 2012, 9:45 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
phpBB [video]

_________________
Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 28 cze 2012, 17:43 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

Rejestracja: 08 mar 2012, 1:13
Posty: 85
Płeć: kobieta
Cytuj:
Amerykanie mają kilkaset milionów sztuk broni, dzięki internetowi duży procent społeczeństwa wie co się naprawdę dzieje


A oni bomby...

Przecież o to chodzi, by jak najwięcej się buntowało żeby jak najwięcej wytłuc.

_________________
Tylko małe sekrety muszą być strzeżone. Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznejNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 28 sie 2012, 9:16 
Offline
Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree

Rejestracja: 18 gru 2011, 5:38
Posty: 315
Niewiele ludzi, poza tym forum, wie, jaka naprawdę jest sytuacja w USA. Przewidziałem to już kilka lat temu. Może jedynie wyprzedził mnie Alex Jones. Tutaj jest artykuł o wprowadzeniu właśnie w USA terroru typu sowieckiego!!:
http://wolnemedia.net/polityka/dziesiatki-tysiecy-opozycjonistow-w-psychiatrykach/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 03 mar 2013, 19:51 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

Rejestracja: 15 lut 2013, 22:13
Posty: 274
Płeć: mężczyzna
Dla ludzi przyzwyczajonych do korzystania z wolności osobistych,ogólna sytuacja stanie się nie do zniesieniaNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 12 sie 2013, 10:12 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
KOMUNIKAT 202 (Obozy FEMA, coś się dzieje!)
http://www.youtube.com/watch?v=lW6iRy16SvY#at=153

phpBB [video]

_________________
Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 20 wrz 2013, 21:07 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree

Rejestracja: 23 lip 2010, 10:45
Posty: 1823
Do czego szykuje się FEMA?

11/09/2013


Zaraz po wydarzeniach z 11 września 2001 roku Kongres przegłosował prawo nazwane Aktem Patriotycznym. Kilkuset stronicowy dokument pojawił się zaraz w następnym tygodniu po zamachu, ale wtedy nikt nie zadawał pytań jak to się stało i kto go przygotował, najważniejsze, że miał nas uchronić przed następnym atakiem. Dokument ten podpisany natychmiast przez prezydenta Busha oddał w ręce nowopowstałej Federalnej Agencja Zarządzania Niebezpieczeństw ( FEMA) nieograniczoną władzę. Spowodował także stworzenie Departamentu Wewnętrznego Bezpieczeństwa DHS (Department of Homland Security) w formie regularnej zmilitaryzowanej policji uzbrojonej w najnowszą technikę pola walki, włączając w to lotnictwo i broń pancerną. Przez ostatnie 12 lat FEMA urosła do poważnej siły, a niektórzy specjaliści twierdzą, że posiada więcej środków niż armia Stanów Zjednoczonych. W ostatnich tygodniach komisja senacka przeprowadziła kontrolę Narodowej Gotowości, która wykazała, że FEMA wyraźnie szykuje się do jakiejś „nieoczekiwanej” sytuacji kryzysowej. Oto niektóre z ostatnich zarządzeń i zakupów tej federalnej organizacji.

FEMA zakupiła:

- 14,200,000 MRE (Pożywienie gotowe go spożycia) wojskowych racji żywnościowych z wbudowanym podgrzewaczem pokarmu z dostawą przed 01-10-2013 do Regionu III obejmującego stany- Pensylwania, Virginia, West Virginia, Delaware, Dystrykt Columbia, Maryland

- 2,000,000 pojemników/saszetek z wodą z dostawą przed 01-10-2013 do Regionu III obejmującego stany- Pensylwania, Virginia, West Virginia, Delaware, Dystrykt Columbia, Maryland

- 13,600,000 MRE (Pożywienie gotowe go spożycia) wojskowych racji żywnościowych z wbudowanym podgrzewaczem pokarmu do Austin Texas z dostawą przed 01-10-2013

- 9 tygodniowy trening dla żołnierzy ONZ na terenie USA. Kursy walki w terenie zabudowanym, używania amerykańskiego sprzętu wojskowego i broni, nauka podstaw angielskiego. Kursy trwają od początku lipca, obejmują 36,000 cudzoziemskich żołnierzy i zakończyć się mają przed 01-10-2013

- 2100 MRAP (samochody odporne na wybuchy min przeciwpancernych) z dostawą przed 01-10-2013

- Zakaz wydawania urlopów dla żołnierzy Armii Stanów Zjednoczonych w okresie od 28 września do 5 października 2013

- Doroczny trening dotyczący kontroli społecznych protestów grupy uderzeniowej North Comand odbędzie się od 28 września 2013

- Wszyscy agenci DHS muszą przejść trening w używaniu broni krótkiej, gładko lufowej i broni szturmowej i zaliczyć test przed 28-09-2013

- Po raz pierwszy w historii przeprowadzony będzie test wszystkich urządzeń lokacyjnych GPS posiadanych przez DHS w zastosowaniu taktycznym w dniu 29-09-2013

- Zgodnie z federalnym nakazem FEMA i DHS muszą przygotować się przed 01-10-2013 do pomocy mieszańcom metropolii amerykańskich na wypadek niebezpiecznych zmian pogodowych

- Ponad 300 okręgów szkolnych w USA zaopatrzyło się w „trzydniowe pakunki bezpieczeństwa” dla uczniów z dostawą przed 01-10-2013

- Wszystkie oddziały Gwardii Narodowej muszą zakończyć dwutygodniowy trening kontroli społecznych protestów i naturalnych katastrof przed 30-09-2013

- Codzienne nadawanie sygnałów bezpieczeństwa w radio i TV rozpocznie się z dniem 25-09-2013 i trwać będzie do 02-10-2013

- Oddziały ochrony pogranicza muszą odbyć wspólny 10 dniowy trening do 26-09-2013

- W marcu DHS złożyły zamówienie na 1,600,000,000 sztuk amunicji. Według danych z ostatnich kilku lat w okresie najcięższych walk w Iraku armia wystrzeliwała mniej niż 6 milionów sztuk amunicji na miesiąc. Zakupy DHS wystarczą na 20 lat intensywnych działań wojennych, czyżby na terenie USA?http://www.nasznowyjork.org/5/post/2013/09/do-czego-szykuje-si-fema.htmlNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 01 paź 2013, 22:05 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
Film z sierpnia ,czyli wszystko starannie zaplanowane ?

FEMA Preparing For Disaster By October? – „DHS Buiding An Army

http://www.youtube.com/watch?v=UJiQkKoIeFw

phpBB [video]

_________________
Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 02 paź 2013, 22:27 
Materiał Ntv na temat FEMA:

https://www.youtube.com/watch?v=8MlBek5lQIs&feature=c4-overview&list=UUqCGGi7HtqbaTh5iLSwXjCwNa górę
   
 
 
Post: 21 lut 2014, 23:30 
Flying over FEMA CAMPS

phpBB [video]


FEMA Trailers... Forever! Anybody looking for a trailer?

phpBB [video]Na górę
   
 
 
Post: 19 paź 2014, 8:24 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
Cytuj:
Obozy kwarantanny Ebola?

Opublikowano: 18.10.2014 | Kategorie: Społeczeństwo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Paranoja i panika związana z ebola podbijana przez media w Ameryce sięga szczytów absurdu. Pomimo faktu odnotowania dwóch przypadków ebola w USA obecnie wzywa się do stworzenia przy każdym dużym mieście obozów koncentracyjnych dla chorych na ebola.

Jak czytamy w artykule na Prisonplanet.com: „Telewizja Fox News, przodująca z zasiewaniu paniki pośród opinii publicznej by ta zrzekła się wszystkich swoich praw, w poniedziałek podczas krótkiej rozmowy otwarcie wezwała do utworzenia obozów kwarantanny, które powstaną na terenie całego kraju by przyjmować obywateli z grypopodobnymi objawami ebola. Współpracownik Fox News, Stacey Dash wezwała rząd federalny do ustanowienia centrów ratunkowych dla przetrzymywania Amerykanów w izolacji, pomimo faktu, że wykryto tylko dwa potwierdzone przypadki wirusa Ebola w USA. – Myślę, że powinni utworzyć specjalne ośrodki dla tylko ebola w każdym stanie – powiedziała Dash. – Nie należy pozwolić na to by ludzie chodzili do zwykłych szpitali, gdzie mogą roznosić chorobę. Myślę, że przy tej konkretnej chorobie, powinniśmy mieć specjalny instrument ze specjalnie przeszkolonymi ludźmi. W każdym mieście. W ten sposób to się nie rozprzestrzeni, a gdy osoba tam przyjdzie, to oni będą wiedzieli czego szukają, i będą wiedzieli kiedy to znajdą, i będą wiedzieli jak to zatrzymać. I wiedzą, jak się nie zarazić.”

Proponowane przez Dash stanowe obozy, pobudowane i niedawno odnowione już istnieją i nazywane są obozami FEMA. FEMA, czyli Federalna Agencja Zarządzania Kryzysowego w 2011 roku wdrożyła je dzięki firmom Haliburton i KBR.

W zgodzie z amerykańskim prawem aresztowania i internowania do takich obozów, są obecnie możliwe dzięki przegłosowanej w 2011 roku ustawie NDAA, która zdefiniowała USA jako pole działań wojennych. Ustawa NDAA została stworzona by zapewnić prawny mechanizm dla wojskowych aresztowań obywateli przy jakimkolwiek zagrożeniu dla bezpieczeństwa narodowego.

W roku 2012 rząd przegłosował ustawę, HR 6566 lub “Mass Fatality Planning and Religious Considerations Act”, która m.in. “zapewniła wytyczne i koordynację na wypadek masowego pomoru.””Domy pogrzebowe, cmentarze i kostnice mogą być przytłoczone masowymi zgonami wynikłymi z klęski żywiołowej, aktu terrorystycznego lub innych wykonanych przez człowieka katastrof”, mówi prawodawstwo. Ustawa ta dała kolejne instrumenty dla zarządzania kryzysowego na wypadek masowych zgonów, pozwalając na koordynację prywatnych firm, domów pogrzebowych, NGO czy organizacji religijnych.

Od 2008 roku CDC zamówiło około pół miliona plastikowych, szczelnych trumien, które są składowane w różnych częściach USA. Trumny te były w tamtym czasie tematem wielu kontrowersji. Dziś trumien tych mogą być miliony w całych Stanach Zjednoczonych.

Obecnie CDC chce wdrożyć hermetycznie zamykane trumny by składować w nich odpady i ciała ofiar wirusa ebola. W artykule na Yahoo News, CDC mówi, że w przypadku wybuchu ebola w USA, ciała zmarłych wymagałyby spalenia w „hermetycznie zamkniętych trumnach”, które zapobiegają wydostawaniu się mikroorganizmów podczas pogrzebów.

Niedawno, bo w styczniu 2014 roku FEMA szukała podwykonawców mogących dostarczyć 40-jardowe (36,5 metrów) kontenery na odpady wraz z ekspertami, którzy mogą rozporządzać biomedycznymi odpadami podczas zagrożenia bezpieczeństwa narodowego. Zamówienie rządowe stwierdzało, że do podwykonawcy „należy codzienne odbieranie (zakażonych) odpadów” i dołącza zapytanie dotyczące wykonawców, czy mogą dostarczyć kontenery w różnych rozmiarach i jak szybko mogą być dostarczone.

Podobnie w styczniu 2014 firma TEKMIRA dostała od amerykańskiego Departamentu Obrony finansowanie na realizowane w Afryce pierwsze na świecie badania na ludziach leku TKM Ebola. Jak wiemy od marca wirus ebola zaczął się rozprzestrzeniać w Gwinei. Czy jest to zbieg okoliczności?

W obecnej sytuacji można sobie uczciwie zadać pytanie czy wszystko to jest tylko ciągiem przypadków? Obozy koncentracyjne FEMA działają już od kilku lat z pełnym personelem, jednak pozostają nadal niewykorzystane, tzn nie wystąpił żaden kataklizm aby je zapełnić obywatelami, podobnie setki tysięcy, jeśli nie miliony trumien marnują się na polach wokół amerykańskich miast, a urzędnicy rządowi z pewnością chętnie by usprawiedliwili te miliardowe wydatki na infrastrukturę antykryzysową.

Trudno jednak ocenić jak dalej potoczy się rozwój wypadków w USA, jedno jest natomiast pewne, przy rosnącej niekompetencji urzędników CDC, prywatne firmy powiązane z amerykańskim establishmentem zarobią na tym krocie.

Obecnie pozostaje obserwować dalszy rozwój wydarzeń, podbijanej przez media pandemii strachu, w kontekście scenariuszów rozwoju biznesu Fundacji Rockefellera, które zakładały stworzenie nowych rynków na bazie eksplodującej na cały świat pandemii.

Źródło: Prisonplanet.pl
download as a pdf file Plik PDF do druku

TAGI: Ebola, FEMA, USA - Stany Zjednoczone

http://wolnemedia.net/spoleczenstwo/obozy-kwarantanny-ebola/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 05 kwie 2020, 15:16 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Rejestracja: 31 sty 2017, 23:12
Posty: 149
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Bayern
Materialy w tym temacie najlepiej pasujace do obecnej sytuacji.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group