Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 18 sie 2019, 8:56

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
Post: 07 sty 2010, 13:27 
zródło: http://www.nautilus.org.pl/?p=artykul&id=1992

Obrazek

Wydaje się absurdem, że media na całym świecie zignorowały niezwykłe wydarzenie, które przez trzy godziny obserwowało tysiące osób, fotografując je i nagrywając. Jednak poza kilkoma krótkimi wzmiankami w prasie, na Zachodzie w ogóle o na ten temat nie mówiono. O tym, że nie było to żadne święto z fajerwerkami zorganizowane przez koptyjski kościół ortodoksyjny dedykowany Maryi Dziewicy i Świętemu Michałowi Archaniołowi w biednej dzielnicy Al Warraq w Kairze świadczy oficjalny komunikat biskupa Gizy, Anba Theodosiusa, w którym czytamy:

Diecezja w Gizie informuje, że Maryja Dziewica objawiła się przy kościele jej poświęconym w Warraq Al-Hadar , w piątek, 11 grudnia 2009 roku, o godzinie 1.00 w nocy. Najświętsza Dziewica ukazała się w pełnej postaci, ubrana w świetliste szaty, nad centralna kopułą kościoła, w lśniąco białej szacie przepasanej królewskim, niebieskim pasem. Na głowie nosiła koronę, ponad którą widać było krzyż umieszczony na głównej kopule. Również krzyże nad kopułami kościoła i wieży promieniowały światłem. Najświętsza Dziewica przemieściła się między kopułami i nad bramą kościoła między bliźniaczymi wieżami. Widzieli ją miejscowi mieszkańcy. Objawienie było widoczne od godziny 1.00 do godziny 4.00 nad ranem w piątek i zostało sfotografowane i zajerestrowane przez aparaty fotograficzne i telefony komórkowe. Około 3 tysiące osób pochodzących z dzielnicy, okolicy i przyjezdnych zgromadziło się na ulicy przed kościołem, aby obserwować objawienie. Od piątku, wielki tłum, który gromadzi się w pobliżu kościoła, mógł obserwować emanujące światło gołębice fruwające nad świątynią o różnych porach dnia i nocy, oraz pojawiające się z nikąd na niebie gwiazdy, które przemieszczały się na odcinku 200 metrów i znikały. Wielki tłum, zgromadzony wokół kościoła nieustannie śpiewa pieśni i hymny na cześć świętej Dziewicy. To wielkie błogosławieństwo dla Kościoła i narodu egipskiego. Niech jej błogosławieństwo i wstawiennictwo wspomoże nas wszystkich.
Podpisano
Anba Theodosius
Bishop-General of Giza

http://www.wataninet.com/ArticleDetails.aspx?A=25232

Należy kategorycznie wykluczyć, jak można by podejrzewać oglądając nagrania, na których dominuje świąteczny nastrój, że było to wydarzenie zorganizowane przez lokalna diecezję. Ponad to w okolicy tej miały już miejsce objawienia tego rodzaju i zasięgu. Wystarczy wspomnieć, że 2 kwietnia w Zeitun, innej dzielnicy Kairu, półtorej godziny po zachodzie Słońca nad kopułami kościoła objawiła się Maryja w pełnej postaci, ubrana na biało. Pierwsi zauważyli ją muzułmańscy mechanicy i przechodnie, którzy pomyśleli wówczas, że to jakaś dziewczyna chce popełnić samobójstwo rzucając się z dachu kościoła i zaczęli krzyczeć do niej aby uważała i poczekała na pomoc. Jako, że były to kopuły, człowiek miałby trudności lub byłoby to dla niego wręcz niemożliwe chodzić w takiej pozycji, w jakiej znajdowała się kobieta, dlatego obserwatorzy doszli do wniosku, że nie była to samobójczyni i zaczęli krzyczeć: „Maryja Dziewica, Maryja Dziewica”. Wówczas niezwykła postać przesunęła się po powierzchni kopuły, po czym pochyliła się i uklękła przed krzyżem. Natychmiast ustał ruch uliczny, a przed kościołem zgromadził się wielki tłum. Kobieca postać pobłogosławiła zebranych.


Objawienia w Zeitun, podobnie jak związane z nimi cuda, trwały do 28 maja 1972 roku i były obserwowane przez miliony ludzi; w jedną noc zgromadziło się ponad 250.000 chrześcijan, żydów, muzułmanów i niewierzących.
Między sierpniem a listopadem 1982 roku Maryja objawiła się nad poświęconym jej kościołem w mieście Edfu. Potem była Shentena Al-Hagar, między sierpniem a wrześniem 1997 roku, kiedy to objawienia Maryi poprzedzały obserwacje czerwonych świateł i biało – srebrnych przedmiotów, które unosiły się nad dachem miejscowego kościoła. Kolejne objawienia miały miejsce w Assiut, w górnym Egipcie, między sierpniem 2000 roku a styczniem 2001roku i miały analogiczny przebieg. 12 lipca 2002 roku, również w diecezji Giza, w Ormania Gharibia zaobserwowano świecące postaci i świetliste gołębice unoszące się wokół prawosławnego kościoła dedykowanego Maryi. Zatem korzenie zjawiska, które miało miejsce 11 grudnia 2009 roku w dzielnicy Al Warraq sięgają głęboko w przeszłość. Objawienia tego rodzaju mają za świadków nie pojedynczych widzących, ale całe tłumy, często ciągną się miesiącami a nawet latami i niemal zawsze są udokumentowane fotograficznie.

Objawienie w Al Warraq zbiegło się z początkiem koptyjskiego miesiąca Kiaht, znanego jako “miesiąc Maryi”, którego obchody kończą się 7 grudnia 2010 roku. Pierwszy to niezwykłe zjawisko zaobserwował muzułmanin o imieniu Hassan. Siedział w swoim barze, kiedy około 20.30 zobaczył silne światło promieniujące z kościoła. Również przechodnie zauważyli światło i dostrzegli gołębicę, która krążyła nad kościołem. Następnie o 1.00 ukazała się cała postać, która zaczęła przemieszczać się po dachu kościoła. Miały miejsce cudowne uzdrowienia (chociaż być może większym cudem było to, że na wspólnym wyrażaniu radości i nadziei zgromadzili się wyznawcy różnych religii) w tym kobiety, która oślepła na jedno oko na skutek zwyrodnienia siatkówki wywołanego przez cukrzycę. Również tym razem, w okresie, który nastąpił bezpośrednio po opisanych wyżej wydarzeniach, jak częściowo informuje oficjalny komunikat diecezji w Gizie, miała miejsce seria wydarzeń związanych z poprzednimi objawieniami, a niektóre z nich z tym fenomenem łączy wiele podobieństw, w tym:

1.”Gołębice”: w odróżnieniu od zwykłych gołębic, te potrafią latać nocą, mają różne, często świetliste kształty, są większe i latają bez poruszania skrzydłami.
2.Gwiazdy: Są większe od zwykłych gwiazd. Często mają formę sferyczną i zbliżają się do kościoła, z którym związane jest objawienie, a następnie znikają.
3.Wielokolorowe światła, od pomarańczowego do błękitnego, które otaczają kościół niczym swego rodzaju duchowa aura.
4.Zamontowane na kościołach krzyże zaczynają lśnić fosforyzującym światłem lub śnieżnobiały krzyż pojawia się nad głową Maryi.
5.Kadzidło: rozchodzi się przyjemny zapach w postaci białego dymu.
6.chmury, również świetliste, pojawiają się w miejscach objawienia, po czym przekształcają się w postać Maryi Panny.
7.Cuda uzdrowień.

A oto film z tego niezwykłego wydarzenia:

phpBB [video]


Niewiele potrzeba ludziom, parę tanich sztuczek...niezbyt zaawansowanej technologii.Na górę
   
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 07 sty 2010, 13:27 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 07 sty 2010, 13:31 
Offline
Grand Elect Mason * 14th Degree
Grand Elect Mason * 14th Degree

Rejestracja: 19 cze 2009, 9:35
Posty: 1508
testują reakcje ludzi na blue beam :so:Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 07 sty 2010, 14:03 
Offline
Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree

Rejestracja: 05 maja 2009, 8:06
Posty: 12
też mi sie wydaje ze to elita testuje blue beam jeszcze w kairze gdzie ludzie nie zabardzo sie orientuja w rzeczywistosci ale to moje zdanie chcialbym zeby to byla prawda a sam jezus zejdzie na ziemie po tym jak pokaze sie fałszywy mesjasz(jezus) wtedy ludzie beda mieli wybor isc za elita :evil: czy za bogiem :DNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 07 sty 2010, 16:04 
Cytuj:
chociaż być może większym cudem było to, że na wspólnym wyrażaniu radości i nadziei zgromadzili się wyznawcy różnych religii


Redmuluc bedziesz musial niedlugo odwolac swoje kategoryczne opinie jakoby dazenie elit do ogolnoswiatowej religii bylo tylko nietrafiona spiskowa teoria nie majaca realnego odzwierciedlenia w rzeczywistosci ;)Na górę
   
 
 
Post: 07 sty 2010, 17:33 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2009, 21:35
Posty: 279
Płeć: mężczyzna
Te słowa chyba najlepiej odzwierciedlają powyższy filmik: "Niewiele potrzeba ludziom, parę tanich sztuczek...niezbyt zaawansowanej technologii."

Co do światowej Religi plan może nawet logiczny, ale w chwili obecnej jest nie realny do zrealizowania. Powody bardzo proste różnice językowe, przestrzeń terytorialna a także majątkową między ludźmi. Nie wspominając, że obecne 10 000 tysięcy wyznań i religii na świecie samo w sobie utrudnia ten cel...Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 07 sty 2010, 17:55 
Offline
Master of the Ninth Arch * 13th Degree
Master of the Ninth Arch * 13th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 lis 2009, 5:05
Posty: 1218
Lokalizacja: Lyrae/Terra
Płeć: mężczyzna
Blue Beam na całego jak widzę, no... daliby się pobawić :) :lol:

_________________
Nie.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 07 sty 2010, 19:27 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2009, 2:25
Posty: 688
Zobaczcie ten reportaż gdzie pokazany jest ten kościół i nawet gdzieś gołębica sobie przelatuje czy widać światełka ale wszystko w normalnej rozdzielczości a nie z komórki.
phpBB [video]

I napiszcie,czy to nie wydaje się wam zwykłą manipulacją?
Czy krzyże nie są zwyczajnie podświetlane?
Czy "Maryja" to jakiś refleks świetlny albo ta oświetlona wieża w tle ale w słabej rozdzielczości?
Czy "gołębica" to zwykły ptak który został przez kogoś wypuszczony i jednak macha skrzydłami jak każdy inny?
Czy świateł na niebie nie można wyjaśnić burzą lub działalnością ludzką?
Czy wszyscy na tym placu obżarli się LSD albo czymś podobnie działającym na percepcje??? :DNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 07 sty 2010, 21:44 
w Biblii jest opisana historia jak Janowi pokazał się anioł i Jan upadł na kolana żeby mu oddać cześć,anioł odpowiedział uważaj nie czyń tego...oddaj cześć Bogu.Biblia to nie tylko nowy testament ale i stary Bóg nienawidzi oddawania czci czemukolwiek ani komukolwiek poza Nim,należyty szacunek owszem ale nie cześć dzisiaj dla wielu kult Marii przyćmił stwórce,którego 90%wierzących nie zna.Wynika z tego że ktoś kto to robi to nie posłannik boży tylko jego przeciwnik:dla jednych technologia użyta w konkretnym celu dla innych strefa duchowa im bliżej dnia tym wróg ludzi będzie wytężał siły dlatego mażna się spodziewać coraz więcej: Sokółka itp.Na górę
   
 
 
Post: 07 sty 2010, 21:50 
Offline
Grand Elect Mason * 14th Degree
Grand Elect Mason * 14th Degree

Rejestracja: 19 cze 2009, 9:35
Posty: 1508
Teraz mamy taki test na ziemi... czy pójdziemy za Bogiem czy damy się zwieść złemu duchowi... pewnie po to jest ten cały ucisk aby Ci nie zdecydowani czy w lewo czy w prawo mogli się określić co tak na prawdę wybierają... :so:Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 07 sty 2010, 23:45 
Offline
Grand Elect Mason * 14th Degree
Grand Elect Mason * 14th Degree

Rejestracja: 04 cze 2009, 15:23
Posty: 1448
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Płeć: mężczyzna
"wielu będzie fałszywych proroków"
nie sądziłem, że to może mieć tak groteskowy charakter; na pewno to nie jest przypadek;
w Europie i Ameryce będą musieli się nieco bardziej wysilić, tymczasem polegli na szczepionkach bo chcąc nas otruć niechcący uruchomili wyzwalające procesy mentalne nawet u niektórych przedstawicieli establishmentu :)Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 08 sty 2010, 13:59 
Offline
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 sie 2009, 17:20
Posty: 428
Lokalizacja: Terra
Płeć: mężczyzna
dobra uwaga - moż eto włąsnie oni mają być katalizatorem naszego rozwoju

_________________
...Between the velvet lies
There's a truth that's hard as steel
The vision never dies
Life's a never ending wheel ...Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 08 sty 2010, 15:49 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2009, 21:44
Posty: 808
Lokalizacja: NRW
Płeć: kobieta
Czy ja wiem. Horus777, popatrz na tych ludzi. Tlum oszolomow ktory wrzeszczy z powodu przelatujacego golebia :shock: Dla nich nie ma zadnego katalizatora, zostal juz tylko odzial zamkniety. Wiekszosc z tych ludzi napewno byla by gotowa kogos ukatrupic, gdyby Marysia z dachu miala takie zyczenie. Religijny szal, ekscytacja niewyjasnionym zjawiskiem i juz mamy bande baranow.

Blue Beam, jakas kiepska manipulacja, nie wiem co to bylo, ale pokazalo jedynie jak naiwni i prosci ludzie moga byc :(

_________________
Go to work, send your kids to school
Follow fashion, act normal
Save for your old age, obey the law
Walk on the pavement, watch T.V.
Repeat after me: I am freeNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 09 sty 2010, 2:11 
Wyspa pisze:
Teraz mamy taki test na ziemi... czy pójdziemy za Bogiem czy damy się zwieść złemu duchowi... pewnie po to jest ten cały ucisk aby Ci nie zdecydowani czy w lewo czy w prawo mogli się określić co tak na prawdę wybierają... :so:


Oddzielenie ziarna od plew musi jakoś przebiegać i mieć jakąś formę, sposób.

Zrobiłbym podobnie żeby się dowiedzieć kto naprawdę jest za czym, bo jak inaczej się dowiedzieć jak nie
w realnym teście czyli "w boju" będąc wystawionym na różne życiowe sytuacje.

Przypowieść o Hiobie (i nie tylko) jak znalazł. To jest właśnie ten czas i te okoliczności. Kto wytrwa do końca i nie da się zwieść ani sprowadzić na manowce...

Warto mieć sprawdzone koordynaty i trzymać się ich niezmiennie.
Których "ani rdza nie zeżre ani mól nie pogryzie"...

Wielki test o którym wspomniane jest np. w "Rozmowach ze śmiercią" Helsinga.


>Cottontail

Konstrukbcję umysłu można z grubsza przyrównać do budowy ołówka: "prosta (nieskomplikowana)"
co też jest skrzętnie i perfidnie wykorzystywane przez różnej maści manipulatorów ludzkością mających w tym SWÓJ interes, nie nasz.

STO vs STSNa górę
   
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group